|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Sinu järgmine arvuti on |
| iMac |
|
19% |
[ 34 ] |
| PC |
|
80% |
[ 138 ] |
|
| hääli kokku : 172 |
|
| autor |
|
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
12.12.2009 20:10:14
|
|
|
| Maldur kirjutas: |
| on kolm gruppi (multiple +12V rails), summaarselt on võimalik tarbida 30A |
Me ei hakka siin mikroampritega iga üksikut tarbijat kirja panema, kes tahtis sai aru et jutt on keskmisest tarbimisest.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
12.12.2009 20:45:53
|
|
|
Ära ärritu. See vahe on väga oluline lihtsalt.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
12.12.2009 20:57:08
|
|
|
Ja kokkuvõttes ei puutu see mitte kuidagi teemasse.
| erick kirjutas: |
Liteon on ju teada-tuntud kvaliteettootja  |
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003

|
14.12.2009 11:01:23
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
Ja kokkuvõttes ei puutu see mitte kuidagi teemasse.
| erick kirjutas: |
Liteon on ju teada-tuntud kvaliteettootja  |
|
Jõuame tagasi sinna, kus ma juba eelmisel leheküljel osutasin, et Apple paneb hea meelega kaheldava kvaliteediga jubinaid oma masinatesse, kui see neile raha säästab.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
14.12.2009 14:29:17
|
|
|
Näita mõni OEM tootja kes niiviisi ei "optimeeriks" tootmiskulusid?
Apple allhankijate nimistus PSUde osas näeme ka AcBel nime... Mul on üks IBM Thinkcentre 3GHz P4 nelja kettaga, seal on sees AcBel 230W toide - kahtlane värk, kui ise teeks siis alla 400W ei julgeks panna kuid näe töötab see sõnnik ja ilmset jääbki tööle - oleks et siis soojagi annaks aga ei . Niisamuti on tolle Liteoniga - sinu lahenduses ilmselt tema toode kärsaks, kuid sobivalt valitud süsteemis töötab.
Võibolla võtaks nüüd midagi muud ette, see PSU temaatika on juba nii läbi mälutud et jälk hakkab. Maitseasi kah muidugi...
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mangroove
HV vaatleja
liitunud: 09.05.2005
|
14.12.2009 15:24:47
|
|
|
Mmm, kas ma olen ainuke, kelle arvates praeguse vaidluse tuumas ei tundu olevat üldse IMac vs. PC, vaid all-in-one kast vs. eraldi kast ja monitor.
Selles suhtes on need riistvara võrdlused ju olnud veidi ebaausad IMac suhtes - õigem oleks seda võrrelda teiste all-in-one lahendustega.
http://www.pcmag.com/products/0,,qn=Desktops+AllInOne,00.asp näiteks mõned selles nimekirjas kajastuvad tooted.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
14.12.2009 16:08:11
|
|
|
| Mangroove kirjutas: |
Mmm, kas ma olen ainuke, kelle arvates praeguse vaidluse tuumas ei tundu olevat üldse IMac vs. PC, vaid all-in-one kast vs. eraldi kast ja monitor.
Selles suhtes on need riistvara võrdlused ju olnud veidi ebaausad IMac suhtes - õigem oleks seda võrrelda teiste all-in-one lahendustega.
http://www.pcmag.com/products/0,,qn=Desktops+AllInOne,00.asp näiteks mõned selles nimekirjas kajastuvad tooted.
 |
Oh no you didn't just go there.
Nüüd tulevad mäkivihkajad ning loobivad jälle kahtlase väärtusega fakte.
mitte, et ma nüüd mäki fanboy nüüd olen, aga see teema on lihtsalt naeruväärne
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
14.12.2009 18:33:53
|
|
|
On jah, mäki fanboyd muudkui lahmivad siin ainult terminitega "ilus" ja "kena" .
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
14.12.2009 23:40:44
|
|
|
enamus macikasutajaid omavad kogemust mõlemgiga, kuna tee arvutimaailma üldjuhul ikka pc-ga alguse saanud. põlised pc-poisid, kes "mäkki ainult poeletil näinud", on need lahmijad pigem
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
15.12.2009 00:22:46
|
|
|
| Siis ei olegi maailm veel hukas kui poeletil näevad, see näitab et mingi reaalne huvi (soov silmaringi laiendada) ikka on. Siin aga käib lärm juutuubist nähtu üle hoopis, ilma reaalse kokkupuuteta.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mangroove
HV vaatleja
liitunud: 09.05.2005
|
15.12.2009 09:14:52
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
enamus macikasutajaid omavad kogemust mõlemgiga, kuna tee arvutimaailma üldjuhul ikka pc-ga alguse saanud. põlised pc-poisid, kes "mäkki ainult poeletil näinud", on need lahmijad pigem  |
Poelettidest rääkides, IMac on Eestis vist üks vähestest all-in-one lahendustest, mida poeletilt saada on. (Ordil ma tean on oma maja brändi all mingi 19 tolline, rohkem väga arvutipoodides aega ei veeda ka.)
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
15.12.2009 09:17:04
|
|
|
All-in-one on kurjast , odavam tuleb jupid eraldi osta .
Ja Maci mahategemiseks ei pea kasutaja olema kui kritiseerida komponentide ajuvabat hinda .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
15.12.2009 15:57:08
|
|
|
Loodan, et emme kingib jõuludeks uue mäki, vana on juba tolmune ja nii kole, arvut peab ikka ilus ja läikiv olla, siis on kipa.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vermon
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2003
|
15.12.2009 23:56:14
|
|
|
Eelmine nädal tegi meil üks koolis esitlust iMaci pealt, ehk siis vedas klassi kaasa
Proovi seda oma PC'ga teha
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
15.12.2009 23:57:26
|
|
|
Selle jaoks leiutatud üks väga geniaalne riistapuu - laptop. Tahad, tulen näitan?
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vermon
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2003
|
16.12.2009 00:01:17
|
|
|
Ei ma ei taha sinu koledat PC läptoppi näha
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
16.12.2009 08:33:29
|
|
|
| Heineken kirjutas: |
| pronto kirjutas: |
| Heineken kirjutas: |
All-in-one on kurjast , odavam tuleb jupid eraldi osta .
Ja Maci mahategemiseks ei pea kasutaja olema kui kritiseerida komponentide ajuvabat hinda .  |
Odavam on arvutit mitte osta. Üldeüldse on odavam süüa lund ja juua lombist vett, mitte käia restoranis. |
Täiesti kohatu võrdlus .
Sisu on sama või siis isegi parem PC-l lihtsalt tunduvalt odavam kui mäkk .
Kui OSX meeldib siis võid ka selle peale lasta , keegi ei keela . |
OS X EULA keelab.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
16.12.2009 18:31:57
|
|
|
My bad siis . Aga võimalik on see pmst nii või naa , iseasi kui seaduslik .
Kuid fakt jääb faktiks , et mäkil on sama riistvara hind tunduvalt kallim kui PC-l , mis ongi ainus asi mis mul mäki vastu tegelikult .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
16.12.2009 18:38:22
|
|
|
| Heineken kirjutas: |
My bad siis . Aga võimalik on see pmst nii või naa , iseasi kui seaduslik .
Kuid fakt jääb faktiks , et mäkil on sama riistvara hind tunduvalt kallim kui PC-l , mis ongi ainus asi mis mul mäki vastu tegelikult . |
see, et sinul raha pole ei ole kuidagi meie probleem.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
16.12.2009 18:42:46
|
|
|
etc_Shelob, ja see ,et mingi rikkam edvistaja endale selle raha eest ratsionaalses mõttes vähemväärtuslikuma arvuti saab on samuti tema enda lollus ja probleem imo.
Minu jaoks mac = mõttetu fäncy kestaga edvistamise asi.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
16.12.2009 18:59:14
|
|
|
| CorsairX kirjutas: |
etc_Shelob, ja see ,et mingi rikkam edvistaja endale selle raha eest ratsionaalses mõttes vähemväärtuslikuma arvuti saab on samuti tema enda lollus ja probleem imo.
Minu jaoks mac = mõttetu fäncy kestaga edvistamise asi. |
mina ostsin Macbooki naisele selle kasutus mugavuse/lihtsuse pärast. 2 kuud tagasi andsin talle selle pakendis üle ja pole pidanud kordagi seal midagi tegema. Kõik töötab samamoodi nagu töötas ta karbist välja võttes. Endale muidugi ei ostaks, ise eelistan ikkagi oma PCd.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
16.12.2009 19:20:16
|
|
|
| Heineken kirjutas: |
My bad siis . Aga võimalik on see pmst nii või naa , iseasi kui seaduslik .
Kuid fakt jääb faktiks , et mäkil on sama riistvara hind tunduvalt kallim kui PC-l , mis ongi ainus asi mis mul mäki vastu tegelikult . |
Kas ma saan õigesti aru, et sa ei ostaks kunagi ka näiteks äriklassi Delli või Lenovo Thinkpadi?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003

|
16.12.2009 20:15:45
|
|
|
| etc_Shelob kirjutas: |
| mina ostsin Macbooki naisele selle kasutus mugavuse/lihtsuse pärast. 2 kuud tagasi andsin talle selle pakendis üle ja pole pidanud kordagi seal midagi tegema. Kõik töötab samamoodi nagu töötas ta karbist välja võttes. Endale muidugi ei ostaks, ise eelistan ikkagi oma PCd. |
Seda me ju räägimegi kogu aeg, et see on naiste arvuti.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
16.12.2009 20:19:20
|
|
|
mul on naise arvuti vastu pidanud üle 2 aasta. antiviirust olen vist korra uuendanud. halb võrdlusbaas.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
16.12.2009 21:02:00
|
|
|
AdweekMedia avalikustas täna oma "2000-ndate parimad" reklaamiauhindade võitjad. Nende seas figureeris prominentselt Apple, võites lausa kuues kategoorias.
* Aastakümne turundaja - Steve Jobs: Adweek kutsub Jobs'i visiooniga inimeseks, kes julgeb rünnata üldtunnustatud tõekspidamisi ja on kartmatu. Esile tuuakse tema roll Apple päästmises 90-ndatel ning sellele järgnenud muusika- ja mobiiltelefonitööstuse ümberkujundamine.
* Aastakümne bränd - Apple: Firma pühendumine järelejätmatult tooteid edasi arendada tõigi Apple'le aastakümne brändi auhinna.
* Aastakümne toode - iPod: Nagu Walkman 1980-ndatel, iPod kujundas ümber mõiste MP3-mängija ning koos iTunes'iga võeti muusikamaailm üle.
* Aastakümne kampaania - Get a Mac: Reklaamid näitavad mõnusal kujul, kuidas Apple on rahulik ja lahe firma, samal ajal armutult rivaale maha tehes. Reklaame kiidetakse ka selle poolest, kui hästi nad suudavad kujutada tehnoloogia ja inimeste emotsionaalset sidet.
* Aastakümne välireklaam - Silhouettes: Apple'i 2003. aastal avalikustatud reklaamikampaania toob välja selle "pöörase rõõmu", mida iPod'i kasutaja kogeb. Samuti on suudetud peaaegu võimatut - inimene tunneb hetkega ära, millisest tootest jutt on ilma seda lähedalt nägematagi.
* Aastakümne digikampaania - Nike+iPod: Apple'i ja Nike'i ühistöö näitas, kuidas terve bränd võib kasvada välja ühest väiksest tootest. Nike'i osakaal jooksujalanõude hulgas on kasvanud 48%-lt 2006. aastal 61%-ni 2008. aastal. Nike+ kasutajad on loginud üle 100 miljoni miili.
http://apple.spot.ee/viewtopic.php?f=60&t=10593
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vermon
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2003
|
16.12.2009 21:13:22
|
|
|
vale teema?
Aa, et teised kõik võrdlevad siin iMaci PCga?
10% postitusi on vist teemakohased, ülejäänud on lihtsalt lahmimine mõlemalt poolt
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
16.12.2009 23:31:19
|
|
|
| Ohohh kirjutas: |
| Heineken kirjutas: |
My bad siis . Aga võimalik on see pmst nii või naa , iseasi kui seaduslik .
Kuid fakt jääb faktiks , et mäkil on sama riistvara hind tunduvalt kallim kui PC-l , mis ongi ainus asi mis mul mäki vastu tegelikult . |
Kas ma saan õigesti aru, et sa ei ostaks kunagi ka näiteks äriklassi Delli või Lenovo Thinkpadi? |
Mõistusevaba hinna eest otseloomulikult ei ostaks .
Maci ostaks isegi kunagi kui ei oleks mõistusevaba hinnaga ( just läpakatest räägin , lauamäkki ei ostaks juba sellepärast et pisike kast , lahti ei saa/tohi võtta ja mängida ei saa ) . Aga eks ma natuke imelik ole ka .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
16.12.2009 23:46:04
|
|
|
Muide sama taseme sülearvutid on ka Windowsi maailmas sama kallid või kallimad veel. Vaadake Lenovo ja Delli kvalitseetsemaid otsi.
_________________ Magento arendused |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
16.12.2009 23:48:24
|
|
|
| Ei vaidle vastu et mõned (PC)läpakad ajuvabalt kallid , aga fakt on see et oma riistvara kohta on KÕIK Macid (mida mina olen näinud/millest kuulnud) ajuvabalt kallid oma riistvara kohta .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
16.12.2009 23:59:42
|
|
|
| Heineken kirjutas: |
| lauamäkki ei ostaks juba sellepärast et pisike kast , lahti ei saa/tohi võtta |
Selgitust palun - vat mitte ei saa aru kuidas säärame teadmine tekib...
Juppide hinna suhtes olen sinuga Heineken isegi nõus - näiteks 1TB ketas hinnaga ca 8k vs sama ketas 1k eest on suur vahe. Kuid mis krt käsib sul osta seda 8k eest kui näiteks Ordist ostetud ketas on kordades odavam, 3x pikema garantiiga ja seejuures jääb ikka Seagate SATAII kettaks!!! ? Apple Approve kleeps nüüd nii oluline ka pole.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
17.12.2009 00:15:13
|
|
|
| Maldur kirjutas: |
| Apple Approve kleeps nüüd nii oluline ka pole. |
Kas ka siis mitte, kui vajadus masin garantiisse viia? Muude asjade puhul on ennegi nähtud kus öeldakse "pole kasutanud meie poolt lubatud asju, garantii ei kehti".
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
17.12.2009 00:21:57
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Maldur kirjutas: |
| Apple Approve kleeps nüüd nii oluline ka pole. |
Kas ka siis mitte, kui vajadus masin garantiisse viia? Muude asjade puhul on ennegi nähtud kus öeldakse "pole kasutanud meie poolt lubatud asju, garantii ei kehti". |
ei keela keegi vahetada, uurisin järgi kui omal iMac oli. kuigi ainus, mis tegin oli 2GB -> 4GB mälu upgrade.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
17.12.2009 00:26:10
|
|
|
Kus maalt jookseb piir kui veel asju võib vahetada? PSU või prose võib ka asendada?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
17.12.2009 00:31:55
|
|
|
| PSU kohta ei tea, aga miks seda on üldse vaja iMac-i puhul vahetada? prose on vahetatav, aga seda tuleb lasta hoolduses teha kui tahad, et garantii säiliks. iMac-idesse eriti lahjasi ei panda, seega puudub ka selle järgi karjuv vajadus.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
17.12.2009 01:00:07
|
|
|
Apple garantii on 1 aasta, reeglina kestavad nad märksa kauem. Kui läheb juurdelisatud ketas siis sellel on oma garantii, sõltumatu Applest. Kui on Apple kehtiv garantii ja on juurdelisatud ketas - (ilma kleepsuta) siis võtad selle (need) lihtsalt välja. Kui aga Apple garantii on läbi, läheb kleepsuga ketas siis peate nagunii ise kinni plekkima. Milles probleeb võiks olla?
Ma olen neid kurikuulsaid Seagate 500GB kettaid SD15 firmiga 3tk garantii korras vahetanud, muretult.
PSU vahetus on komplitseeritum, nende kestad esiteks ei pruugi olla ATX standardi kohased, pealegi PC toitel puudub näiteks +25V, seega selline vahetus et lähed ostad suvalisest poest mingi PSU ja vahetad möödaminnes ära ei õnnestu nagunii.
Tegelikult oskajal õnnestub PC ATX toidet kasutada MacPro elustamiseks, seda on tehtud toimivalt.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003

|
17.12.2009 07:22:55
|
|
|
| lu1de kirjutas: |
AdweekMedia avalikustas täna oma "2000-ndate parimad" reklaamiauhindade võitjad. Nende seas figureeris prominentselt Apple, võites lausa kuues kategoorias.
* Aastakümne turundaja - Steve Jobs: Adweek kutsub Jobs'i visiooniga inimeseks, kes julgeb rünnata üldtunnustatud tõekspidamisi ja on kartmatu. Esile tuuakse tema roll Apple päästmises 90-ndatel ning sellele järgnenud muusika- ja mobiiltelefonitööstuse ümberkujundamine.
* Aastakümne bränd - Apple: Firma pühendumine järelejätmatult tooteid edasi arendada tõigi Apple'le aastakümne brändi auhinna.
* Aastakümne toode - iPod: Nagu Walkman 1980-ndatel, iPod kujundas ümber mõiste MP3-mängija ning koos iTunes'iga võeti muusikamaailm üle.
* Aastakümne kampaania - Get a Mac: Reklaamid näitavad mõnusal kujul, kuidas Apple on rahulik ja lahe firma, samal ajal armutult rivaale maha tehes. Reklaame kiidetakse ka selle poolest, kui hästi nad suudavad kujutada tehnoloogia ja inimeste emotsionaalset sidet.
* Aastakümne välireklaam - Silhouettes: Apple'i 2003. aastal avalikustatud reklaamikampaania toob välja selle "pöörase rõõmu", mida iPod'i kasutaja kogeb. Samuti on suudetud peaaegu võimatut - inimene tunneb hetkega ära, millisest tootest jutt on ilma seda lähedalt nägematagi.
* Aastakümne digikampaania - Nike+iPod: Apple'i ja Nike'i ühistöö näitas, kuidas terve bränd võib kasvada välja ühest väiksest tootest. Nike'i osakaal jooksujalanõude hulgas on kasvanud 48%-lt 2006. aastal 61%-ni 2008. aastal. Nike+ kasutajad on loginud üle 100 miljoni miili.
http://apple.spot.ee/viewtopic.php?f=60&t=10593 |
Ei imestaks kui need Adweeki p*ded ka mäkki kasutavad ise. iPod, okei, see oli isegi midagi väärt, alguses. Ülejäänud Apple'i tooted on tehnilisel tasemel suht nõrgad olnud, aga eks reklaam ole alati olulisem kui toode ise.
Muide, Get a Mac reklaamid olid nii üle võlli ilased, et suuremale osale inimestest sümpatiseeris esimese aasta jooksul hoopis PC tegelaskuju mängija.
PS: see postitus on tehtud tugeva alkoholi mõju all, seega vabandage utreeringuid ja hüperboole.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
17.12.2009 14:24:56
|
|
|
Mac meeldib igatahes iisraeli piirivalvele vähemalt
Spoiler 
Huvitav millal mõni maci omanik tina saab
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
17.12.2009 15:17:27
|
|
|
| Etz kirjutas: |
Mac meeldib igatahes iisraeli piirivalvele vähemalt
Spoiler 
|
neile meeldib iga ilma valveta jäetud kott täpselt sama palju
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
17.12.2009 15:55:31
|
|
|
Tegu polnud valveta kotiga, läpakat põmmutati peale ülekuulamist lihtsalt igaks-juhuks.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
17.12.2009 16:00:18
|
|
|
Selge Mac`e kasutavad seega valdavalt terroristid
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003

|
17.12.2009 18:35:11
|
|
|
| Zanzhu kirjutas: |
| erick kirjutas: |
Ei imestaks kui need Adweeki p*ded ka mäkki kasutavad ise. |
'
Aeg oleks seksuoloogi juures ära käia kui kõk peded on.
Löö jalaga kapiuks maha nagu mees, mis sa sealt lukuaugust ainult välja piilud. |
Must ... resist ... urge ... to ... troll.
Igatahes, Apple saab hetkel (taas) halba kuulsust - sedakorda seoses sellega, et nad on loonud firmasisese salapolitsei, kes kõik õunavaenulikud elemendid nende töötajaskonna seast välja rookima peaks.
You know the worst thing is freedom. Freedom of any kind is the worst for creativity. -Salvadore Dali
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
17.12.2009 18:59:44
|
|
|
| Selles uudises pole midagi imelikku tegelikult. On meilgi töölepingutes kirjas mingi andmete kolmandatele isikutele andmise keeld, iseasi kas keegi seda ka täidab ja üldse teadvustab endale mis on konfidentsiaalsus. Apple hoolib oma firmasaladuste kaitsest, selles pole praegu küll midagi veidrat. Täiesti kindlalt on igal suuremal ajusid kasutaval firmal sarnased isikud, meil vast on nendeks advokaadid.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
17.12.2009 21:55:00
|
|
|
Va vaatan, et kellelgi on kana kitkuda selle üle, et ta on vallandatud usalduse kaotamise tõttu.
_________________ Magento arendused |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
18.12.2009 22:03:42
|
|
|
heretic666, 10 aastat tagasi oli ikka disain.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
18.12.2009 22:15:22
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| Ja just tahtsin öelda, et see disain on ikka jube, monitor on nagu kolme talaga koerakuut. Ohtlike jäätmete vastuvõttu see kinekas veeretada. |
võrdled tänapäevases kontekstis?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
18.12.2009 22:27:20
|
|
|
| Muidugi ei võrdle tänapäevases kontekstis, tavaline IBM kineskoopmonitor nägi igati viisakam välja kui mingi põhupall.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
18.12.2009 22:31:21
|
|
|
heretic666-ga nõus , nood õuna kineskoobid olid suht koledad .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
18.12.2009 22:33:37
|
|
|
| Heineken kirjutas: |
heretic666-ga nõus , nood õuna kineskoobid olid suht koledad . |
Sa olid lasteaia vanemas rühmas kui need kined välja tulid.
Omal ajal oli ikka vägev vau moment kui sai sellist mäkki nähtud, kõik muud raalid olid sitabeezid kastid.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
18.12.2009 23:26:38
|
|
|
Zanzhu, nati vanem ikka . Aga möliseda ja solvata sulle meeldib ma vaatan .
Ja jutt käib just monitorist , korpus ise on üsna meeldiva disainiga . Ilu on vaataja silmades , ei meeldinud mulle see siis kui see veel tootmises oli , ega meeldi ka praegu .
Aga no kui arvamus erineb sinu omast siis ei tohi arvamust avaldada , eksole .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|