Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Uus iMac VS PC - kas hinnavahe on ikka niisuur kui esialgu tundub? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Sinu järgmine arvuti on
iMac
19%
 19%  [ 34 ]
PC
80%
 80%  [ 138 ]
hääli kokku : 172

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 12.12.2009 20:10:14 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
on kolm gruppi (multiple +12V rails), summaarselt on võimalik tarbida 30A


Me ei hakka siin mikroampritega iga üksikut tarbijat kirja panema, kes tahtis sai aru et jutt on keskmisest tarbimisest.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2009 20:45:53 vasta tsitaadiga

Ära ärritu. See vahe on väga oluline lihtsalt.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.12.2009 20:57:08 vasta tsitaadiga

Ja kokkuvõttes ei puutu see mitte kuidagi teemasse.
erick kirjutas:
Liteon on ju teada-tuntud kvaliteettootja icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 14.12.2009 11:01:23 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Ja kokkuvõttes ei puutu see mitte kuidagi teemasse.
erick kirjutas:
Liteon on ju teada-tuntud kvaliteettootja icon_rolleyes.gif


Jõuame tagasi sinna, kus ma juba eelmisel leheküljel osutasin, et Apple paneb hea meelega kaheldava kvaliteediga jubinaid oma masinatesse, kui see neile raha säästab.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 14.12.2009 14:29:17 vasta tsitaadiga

Näita mõni OEM tootja kes niiviisi ei "optimeeriks" tootmiskulusid?

Apple allhankijate nimistus PSUde osas näeme ka AcBel nime... Mul on üks IBM Thinkcentre 3GHz P4 nelja kettaga, seal on sees AcBel 230W toide - kahtlane värk, kui ise teeks siis alla 400W ei julgeks panna kuid näe töötab see sõnnik ja ilmset jääbki tööle - oleks et siis soojagi annaks aga ei icon_biggrin.gif . Niisamuti on tolle Liteoniga - sinu lahenduses ilmselt tema toode kärsaks, kuid sobivalt valitud süsteemis töötab.
Võibolla võtaks nüüd midagi muud ette, see PSU temaatika on juba nii läbi mälutud et jälk hakkab. Maitseasi kah muidugi... icon_wink.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mangroove
HV vaatleja

liitunud: 09.05.2005




sõnum 14.12.2009 15:24:47 vasta tsitaadiga

Mmm, kas ma olen ainuke, kelle arvates praeguse vaidluse tuumas ei tundu olevat üldse IMac vs. PC, vaid all-in-one kast vs. eraldi kast ja monitor.

Selles suhtes on need riistvara võrdlused ju olnud veidi ebaausad IMac suhtes - õigem oleks seda võrrelda teiste all-in-one lahendustega.

http://www.pcmag.com/products/0,,qn=Desktops+AllInOne,00.asp näiteks mõned selles nimekirjas kajastuvad tooted.

eusa_think.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2009 16:08:11 vasta tsitaadiga

Mangroove kirjutas:
Mmm, kas ma olen ainuke, kelle arvates praeguse vaidluse tuumas ei tundu olevat üldse IMac vs. PC, vaid all-in-one kast vs. eraldi kast ja monitor.

Selles suhtes on need riistvara võrdlused ju olnud veidi ebaausad IMac suhtes - õigem oleks seda võrrelda teiste all-in-one lahendustega.

http://www.pcmag.com/products/0,,qn=Desktops+AllInOne,00.asp näiteks mõned selles nimekirjas kajastuvad tooted.

eusa_think.gif

Oh no you didn't just go there.
Nüüd tulevad mäkivihkajad ning loobivad jälle kahtlase väärtusega fakte.

mitte, et ma nüüd mäki fanboy nüüd olen, aga see teema on lihtsalt naeruväärne

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2009 18:33:53 vasta tsitaadiga

On jah, mäki fanboyd muudkui lahmivad siin ainult terminitega "ilus" ja "kena" icon_biggrin.gif .
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2009 23:40:44 vasta tsitaadiga

enamus macikasutajaid omavad kogemust mõlemgiga, kuna tee arvutimaailma üldjuhul ikka pc-ga alguse saanud. põlised pc-poisid, kes "mäkki ainult poeletil näinud", on need lahmijad pigem icon_razz.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 15.12.2009 00:22:46 vasta tsitaadiga

Siis ei olegi maailm veel hukas kui poeletil näevad, see näitab et mingi reaalne huvi (soov silmaringi laiendada) ikka on. Siin aga käib lärm juutuubist nähtu üle hoopis, ilma reaalse kokkupuuteta.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mangroove
HV vaatleja

liitunud: 09.05.2005




sõnum 15.12.2009 09:14:52 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
enamus macikasutajaid omavad kogemust mõlemgiga, kuna tee arvutimaailma üldjuhul ikka pc-ga alguse saanud. põlised pc-poisid, kes "mäkki ainult poeletil näinud", on need lahmijad pigem icon_razz.gif


Poelettidest rääkides, IMac on Eestis vist üks vähestest all-in-one lahendustest, mida poeletilt saada on. (Ordil ma tean on oma maja brändi all mingi 19 tolline, rohkem väga arvutipoodides aega ei veeda ka.)

thumbs_down.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2009 09:17:04 vasta tsitaadiga

All-in-one on kurjast , odavam tuleb jupid eraldi osta thumbs_up.gif .
Ja Maci mahategemiseks ei pea kasutaja olema kui kritiseerida komponentide ajuvabat hinda . icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2009 15:57:08 vasta tsitaadiga

Loodan, et emme kingib jõuludeks uue mäki, vana on juba tolmune ja nii kole, arvut peab ikka ilus ja läikiv olla, siis on kipa.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2009 23:56:14 vasta tsitaadiga

Eelmine nädal tegi meil üks koolis esitlust iMaci pealt, ehk siis vedas klassi kaasa icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Proovi seda oma PC'ga teha icon_razz.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2009 23:57:26 vasta tsitaadiga

Selle jaoks leiutatud üks väga geniaalne riistapuu - laptop. Tahad, tulen näitan?
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2009 00:01:17 vasta tsitaadiga

Ei ma ei taha sinu koledat PC läptoppi näha icon_razz.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2009 08:33:29 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
pronto kirjutas:
Heineken kirjutas:
All-in-one on kurjast , odavam tuleb jupid eraldi osta thumbs_up.gif .
Ja Maci mahategemiseks ei pea kasutaja olema kui kritiseerida komponentide ajuvabat hinda . icon_rolleyes.gif

Odavam on arvutit mitte osta. Üldeüldse on odavam süüa lund ja juua lombist vett, mitte käia restoranis.

Täiesti kohatu võrdlus icon_rolleyes.gif .
Sisu on sama või siis isegi parem PC-l lihtsalt tunduvalt odavam kui mäkk .
Kui OSX meeldib siis võid ka selle peale lasta , keegi ei keela .

OS X EULA keelab.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2009 18:31:57 vasta tsitaadiga

My bad siis . Aga võimalik on see pmst nii või naa , iseasi kui seaduslik .
Kuid fakt jääb faktiks , et mäkil on sama riistvara hind tunduvalt kallim kui PC-l , mis ongi ainus asi mis mul mäki vastu tegelikult .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2009 18:38:22 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
My bad siis . Aga võimalik on see pmst nii või naa , iseasi kui seaduslik .
Kuid fakt jääb faktiks , et mäkil on sama riistvara hind tunduvalt kallim kui PC-l , mis ongi ainus asi mis mul mäki vastu tegelikult .


see, et sinul raha pole ei ole kuidagi meie probleem.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 16.12.2009 18:42:46 vasta tsitaadiga

etc_Shelob, ja see ,et mingi rikkam edvistaja endale selle raha eest ratsionaalses mõttes vähemväärtuslikuma arvuti saab on samuti tema enda lollus ja probleem imo.
Minu jaoks mac = mõttetu fäncy kestaga edvistamise asi.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2009 18:59:14 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
etc_Shelob, ja see ,et mingi rikkam edvistaja endale selle raha eest ratsionaalses mõttes vähemväärtuslikuma arvuti saab on samuti tema enda lollus ja probleem imo.
Minu jaoks mac = mõttetu fäncy kestaga edvistamise asi.


mina ostsin Macbooki naisele selle kasutus mugavuse/lihtsuse pärast. 2 kuud tagasi andsin talle selle pakendis üle ja pole pidanud kordagi seal midagi tegema. Kõik töötab samamoodi nagu töötas ta karbist välja võttes. Endale muidugi ei ostaks, ise eelistan ikkagi oma PCd.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 16.12.2009 19:20:16 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
My bad siis . Aga võimalik on see pmst nii või naa , iseasi kui seaduslik .
Kuid fakt jääb faktiks , et mäkil on sama riistvara hind tunduvalt kallim kui PC-l , mis ongi ainus asi mis mul mäki vastu tegelikult .

Kas ma saan õigesti aru, et sa ei ostaks kunagi ka näiteks äriklassi Delli või Lenovo Thinkpadi?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 16.12.2009 20:15:45 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
mina ostsin Macbooki naisele selle kasutus mugavuse/lihtsuse pärast. 2 kuud tagasi andsin talle selle pakendis üle ja pole pidanud kordagi seal midagi tegema. Kõik töötab samamoodi nagu töötas ta karbist välja võttes. Endale muidugi ei ostaks, ise eelistan ikkagi oma PCd.


Seda me ju räägimegi kogu aeg, et see on naiste arvuti.


icon_razz1.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2009 20:19:20 vasta tsitaadiga

mul on naise arvuti vastu pidanud üle 2 aasta. antiviirust olen vist korra uuendanud. halb võrdlusbaas.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2009 21:02:00 vasta tsitaadiga

AdweekMedia avalikustas täna oma "2000-ndate parimad" reklaamiauhindade võitjad. Nende seas figureeris prominentselt Apple, võites lausa kuues kategoorias.

* Aastakümne turundaja - Steve Jobs: Adweek kutsub Jobs'i visiooniga inimeseks, kes julgeb rünnata üldtunnustatud tõekspidamisi ja on kartmatu. Esile tuuakse tema roll Apple päästmises 90-ndatel ning sellele järgnenud muusika- ja mobiiltelefonitööstuse ümberkujundamine.
* Aastakümne bränd - Apple: Firma pühendumine järelejätmatult tooteid edasi arendada tõigi Apple'le aastakümne brändi auhinna.
* Aastakümne toode - iPod: Nagu Walkman 1980-ndatel, iPod kujundas ümber mõiste MP3-mängija ning koos iTunes'iga võeti muusikamaailm üle.
* Aastakümne kampaania - Get a Mac: Reklaamid näitavad mõnusal kujul, kuidas Apple on rahulik ja lahe firma, samal ajal armutult rivaale maha tehes. Reklaame kiidetakse ka selle poolest, kui hästi nad suudavad kujutada tehnoloogia ja inimeste emotsionaalset sidet.
* Aastakümne välireklaam - Silhouettes: Apple'i 2003. aastal avalikustatud reklaamikampaania toob välja selle "pöörase rõõmu", mida iPod'i kasutaja kogeb. Samuti on suudetud peaaegu võimatut - inimene tunneb hetkega ära, millisest tootest jutt on ilma seda lähedalt nägematagi.
* Aastakümne digikampaania - Nike+iPod: Apple'i ja Nike'i ühistöö näitas, kuidas terve bränd võib kasvada välja ühest väiksest tootest. Nike'i osakaal jooksujalanõude hulgas on kasvanud 48%-lt 2006. aastal 61%-ni 2008. aastal. Nike+ kasutajad on loginud üle 100 miljoni miili.


http://apple.spot.ee/viewtopic.php?f=60&t=10593
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2009 21:02:49 vasta tsitaadiga

vale teema?
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2009 21:13:22 vasta tsitaadiga

vale teema?
Aa, et teised kõik võrdlevad siin iMaci PCga? icon_lol.gif
10% postitusi on vist teemakohased, ülejäänud on lihtsalt lahmimine mõlemalt poolt icon_cool.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2009 23:31:19 vasta tsitaadiga

Ohohh kirjutas:
Heineken kirjutas:
My bad siis . Aga võimalik on see pmst nii või naa , iseasi kui seaduslik .
Kuid fakt jääb faktiks , et mäkil on sama riistvara hind tunduvalt kallim kui PC-l , mis ongi ainus asi mis mul mäki vastu tegelikult .

Kas ma saan õigesti aru, et sa ei ostaks kunagi ka näiteks äriklassi Delli või Lenovo Thinkpadi?

Mõistusevaba hinna eest otseloomulikult ei ostaks .
Maci ostaks isegi kunagi kui ei oleks mõistusevaba hinnaga ( just läpakatest räägin , lauamäkki ei ostaks juba sellepärast et pisike kast , lahti ei saa/tohi võtta ja mängida ei saa ) . Aga eks ma natuke imelik ole ka icon_razz1.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 16.12.2009 23:46:04 vasta tsitaadiga

Muide sama taseme sülearvutid on ka Windowsi maailmas sama kallid või kallimad veel. Vaadake Lenovo ja Delli kvalitseetsemaid otsi.
_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2009 23:48:24 vasta tsitaadiga

Ei vaidle vastu et mõned (PC)läpakad ajuvabalt kallid , aga fakt on see et oma riistvara kohta on KÕIK Macid (mida mina olen näinud/millest kuulnud) ajuvabalt kallid oma riistvara kohta .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 16.12.2009 23:59:42 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
lauamäkki ei ostaks juba sellepärast et pisike kast , lahti ei saa/tohi võtta


Selgitust palun - vat mitte ei saa aru kuidas säärame teadmine tekib...

Juppide hinna suhtes olen sinuga Heineken isegi nõus - näiteks 1TB ketas hinnaga ca 8k vs sama ketas 1k eest on suur vahe. Kuid mis krt käsib sul osta seda 8k eest kui näiteks Ordist ostetud ketas on kordades odavam, 3x pikema garantiiga ja seejuures jääb ikka Seagate SATAII kettaks!!! ? Apple Approve kleeps nüüd nii oluline ka pole.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 17.12.2009 00:15:13 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
Apple Approve kleeps nüüd nii oluline ka pole.
Kas ka siis mitte, kui vajadus masin garantiisse viia? Muude asjade puhul on ennegi nähtud kus öeldakse "pole kasutanud meie poolt lubatud asju, garantii ei kehti".
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2009 00:21:57 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Maldur kirjutas:
Apple Approve kleeps nüüd nii oluline ka pole.
Kas ka siis mitte, kui vajadus masin garantiisse viia? Muude asjade puhul on ennegi nähtud kus öeldakse "pole kasutanud meie poolt lubatud asju, garantii ei kehti".

ei keela keegi vahetada, uurisin järgi kui omal iMac oli. kuigi ainus, mis tegin oli 2GB -> 4GB mälu upgrade.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 17.12.2009 00:26:10 vasta tsitaadiga

Kus maalt jookseb piir kui veel asju võib vahetada? PSU või prose võib ka asendada?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2009 00:31:55 vasta tsitaadiga

PSU kohta ei tea, aga miks seda on üldse vaja iMac-i puhul vahetada? prose on vahetatav, aga seda tuleb lasta hoolduses teha kui tahad, et garantii säiliks. iMac-idesse eriti lahjasi ei panda, seega puudub ka selle järgi karjuv vajadus.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 17.12.2009 01:00:07 vasta tsitaadiga

Apple garantii on 1 aasta, reeglina kestavad nad märksa kauem. Kui läheb juurdelisatud ketas siis sellel on oma garantii, sõltumatu Applest. Kui on Apple kehtiv garantii ja on juurdelisatud ketas - (ilma kleepsuta) siis võtad selle (need) lihtsalt välja. Kui aga Apple garantii on läbi, läheb kleepsuga ketas siis peate nagunii ise kinni plekkima. Milles probleeb võiks olla?
Ma olen neid kurikuulsaid Seagate 500GB kettaid SD15 firmiga 3tk garantii korras vahetanud, muretult.

PSU vahetus on komplitseeritum, nende kestad esiteks ei pruugi olla ATX standardi kohased, pealegi PC toitel puudub näiteks +25V, seega selline vahetus et lähed ostad suvalisest poest mingi PSU ja vahetad möödaminnes ära ei õnnestu nagunii.
Tegelikult oskajal õnnestub PC ATX toidet kasutada MacPro elustamiseks, seda on tehtud toimivalt.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 17.12.2009 07:22:55 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
AdweekMedia avalikustas täna oma "2000-ndate parimad" reklaamiauhindade võitjad. Nende seas figureeris prominentselt Apple, võites lausa kuues kategoorias.

* Aastakümne turundaja - Steve Jobs: Adweek kutsub Jobs'i visiooniga inimeseks, kes julgeb rünnata üldtunnustatud tõekspidamisi ja on kartmatu. Esile tuuakse tema roll Apple päästmises 90-ndatel ning sellele järgnenud muusika- ja mobiiltelefonitööstuse ümberkujundamine.
* Aastakümne bränd - Apple: Firma pühendumine järelejätmatult tooteid edasi arendada tõigi Apple'le aastakümne brändi auhinna.
* Aastakümne toode - iPod: Nagu Walkman 1980-ndatel, iPod kujundas ümber mõiste MP3-mängija ning koos iTunes'iga võeti muusikamaailm üle.
* Aastakümne kampaania - Get a Mac: Reklaamid näitavad mõnusal kujul, kuidas Apple on rahulik ja lahe firma, samal ajal armutult rivaale maha tehes. Reklaame kiidetakse ka selle poolest, kui hästi nad suudavad kujutada tehnoloogia ja inimeste emotsionaalset sidet.
* Aastakümne välireklaam - Silhouettes: Apple'i 2003. aastal avalikustatud reklaamikampaania toob välja selle "pöörase rõõmu", mida iPod'i kasutaja kogeb. Samuti on suudetud peaaegu võimatut - inimene tunneb hetkega ära, millisest tootest jutt on ilma seda lähedalt nägematagi.
* Aastakümne digikampaania - Nike+iPod: Apple'i ja Nike'i ühistöö näitas, kuidas terve bränd võib kasvada välja ühest väiksest tootest. Nike'i osakaal jooksujalanõude hulgas on kasvanud 48%-lt 2006. aastal 61%-ni 2008. aastal. Nike+ kasutajad on loginud üle 100 miljoni miili.


http://apple.spot.ee/viewtopic.php?f=60&t=10593


Ei imestaks kui need Adweeki p*ded ka mäkki kasutavad ise. iPod, okei, see oli isegi midagi väärt, alguses. Ülejäänud Apple'i tooted on tehnilisel tasemel suht nõrgad olnud, aga eks reklaam ole alati olulisem kui toode ise.

Muide, Get a Mac reklaamid olid nii üle võlli ilased, et suuremale osale inimestest sümpatiseeris esimese aasta jooksul hoopis PC tegelaskuju mängija.

PS: see postitus on tehtud tugeva alkoholi mõju all, seega vabandage utreeringuid ja hüperboole. beer_yum.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2009 14:24:56 vasta tsitaadiga

Mac meeldib igatahes iisraeli piirivalvele vähemalt icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Huvitav millal mõni maci omanik tina saab icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2009 15:17:27 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Mac meeldib igatahes iisraeli piirivalvele vähemalt icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

neile meeldib iga ilma valveta jäetud kott täpselt sama palju
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 17.12.2009 15:55:31 vasta tsitaadiga

Tegu polnud valveta kotiga, läpakat põmmutati peale ülekuulamist lihtsalt igaks-juhuks.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2009 16:00:18 vasta tsitaadiga

Selge Mac`e kasutavad seega valdavalt terroristid icon_razz.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 17.12.2009 18:35:11 vasta tsitaadiga

Zanzhu kirjutas:
erick kirjutas:

Ei imestaks kui need Adweeki p*ded ka mäkki kasutavad ise.
'

Aeg oleks seksuoloogi juures ära käia kui kõk peded on.

Löö jalaga kapiuks maha nagu mees, mis sa sealt lukuaugust ainult välja piilud.


Must ... resist ... urge ... to ... troll.

Igatahes, Apple saab hetkel (taas) halba kuulsust - sedakorda seoses sellega, et nad on loonud firmasisese salapolitsei, kes kõik õunavaenulikud elemendid nende töötajaskonna seast välja rookima peaks.

You know the worst thing is freedom. Freedom of any kind is the worst for creativity. -Salvadore Dali
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 17.12.2009 18:59:44 vasta tsitaadiga

Selles uudises pole midagi imelikku tegelikult. On meilgi töölepingutes kirjas mingi andmete kolmandatele isikutele andmise keeld, iseasi kas keegi seda ka täidab ja üldse teadvustab endale mis on konfidentsiaalsus. Apple hoolib oma firmasaladuste kaitsest, selles pole praegu küll midagi veidrat. Täiesti kindlalt on igal suuremal ajusid kasutaval firmal sarnased isikud, meil vast on nendeks advokaadid.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 17.12.2009 21:55:00 vasta tsitaadiga

Va vaatan, et kellelgi on kana kitkuda selle üle, et ta on vallandatud usalduse kaotamise tõttu.
_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2009 22:03:42 vasta tsitaadiga

heretic666, 10 aastat tagasi oli ikka thumbs_up.gif disain.
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2009 22:15:22 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Ja just tahtsin öelda, et see disain on ikka jube, monitor on nagu kolme talaga koerakuut. Ohtlike jäätmete vastuvõttu see kinekas veeretada.

võrdled tänapäevases kontekstis? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2009 22:27:20 vasta tsitaadiga

Muidugi ei võrdle tänapäevases kontekstis, tavaline IBM kineskoopmonitor nägi igati viisakam välja kui mingi põhupall.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2009 22:31:21 vasta tsitaadiga

heretic666-ga nõus , nood õuna kineskoobid olid suht koledad thumbs_down.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 18.12.2009 22:33:37 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
heretic666-ga nõus , nood õuna kineskoobid olid suht koledad thumbs_down.gif .


Sa olid lasteaia vanemas rühmas kui need kined välja tulid.

Omal ajal oli ikka vägev vau moment kui sai sellist mäkki nähtud, kõik muud raalid olid sitabeezid kastid.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2009 23:26:38 vasta tsitaadiga

Zanzhu, icon_lol.gif nati vanem ikka . Aga möliseda ja solvata sulle meeldib ma vaatan .
Ja jutt käib just monitorist , korpus ise on üsna meeldiva disainiga . Ilu on vaataja silmades icon_wink.gif , ei meeldinud mulle see siis kui see veel tootmises oli , ega meeldi ka praegu .
Aga no kui arvamus erineb sinu omast siis ei tohi arvamust avaldada , eksole icon_lol.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Uus iMac VS PC - kas hinnavahe on ikka niisuur kui esialgu tundub? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.