Dante's Inferno is based on the first part of Dante's Divine Comedy. The player controls Dante, a veteran of the Crusades who must chase his beloved Beatrice and free her soul from Lucifer. As his pursuit takes him through the 9 Circles of Hell, he must battle monsters and face his sins, his family's past, and his war crimes.
Yoohoo, suht God of War. Vägivalda ja tissi jagub küllaga, aga kõige lahedam oleks näha, milline see nende tehtud põrgu välja näeb. Video järgi on küll tegu kuramuse hea asjaga.
Enne GoW3. võiks miskit sarnast välja tulla küll, et aega veeta. Samas GoW on lati nii kõrgele lükanud, et kas ongi üldse mõnest mängust konkurenti?
Mismõttes. Võitlussüsteemiga on mitmed mängud üle (eriti Ninja Gaidenid) aga noh.... selle fiilingu, mis GoW tekitab pole veel jah ükski teine mäng osanud järgi teha.
amddude, no ma sellest filingust rääkisingi, pigem NG oma, mis mulle isiklikult muljet ei avaldanud - kuid eks see juba "maitse asi" _________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
God-Of-War + Devil May Cry = Dante's (tean küll, kust nimi pärit aga ikka lol) Inferno
God-Of-War fiilingu ja gameplay poolest, Devil May Cry temaatika/stiili (põrgu, deemonid) poolest. _________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
USA PSstores demo üleval ,endal läbi mängitud ja peab mainima et pole paha.Võib vabalt väita,et gameplay koha pealt on ikka täielik GOW ripoff aga töötab mõnna on mängida arvestades seda et sama stuudio poolt tehtud kes tegid dead space mis on nati RE4ja ripoff aga väga hea mäng siis neile tüüpidele meeldib võta juba töötav kontsept ja toppida teise keskkonada ning voila.
Graafika jättis veits soovida,kuid jällegi samas ei old see kindlasti halb ja usun,et valmis mäng akkab parem välja nägema.
Selline põrgu muinasjutt.
Tuleb jah epic mäng, Hack 'n slash mängud üldse ja ka GoW meeldib, nii, et see peaks ka meeldima. _________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
proovisin... tundub suht god of war 'i rippoff ja mitte just kõige parem. God of War, Ninja Gaiden, Devil May Cry on kudagi parema feelingu ja ülesehitusega. Demos näidatud levelid olid kitsad ja igavad (ei olnud sellist god of war'i sugust epic väge). Vastased ja võitlus oli kah kudagi meh. Kui graafikat vaadata siis seegi oli suht "ps2 suudab isegi paremat" _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
VÄGA epic demo oli, sitaks epic tuleb ka.
Aga GoW rip-off on see täiesti, mängige demo ära siis saate aru, combod sarnased, läheb slow-mo mõnikord ja quick-time-eventid VÄGA sarnased Gowile ja seal ka tuleb slow-mo kui mingit nuppu peab vajutama.
Tegelane näeb ka fucking äge välja ja see vikat kh, 100% kindel ost. _________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
nu kui GoW ripoff siis lõpuks saavad xboxerid ka tunda seda millest nad on ilma jäänud tänu sellele et GoW on PS3 exlusive Loodame parimat sellest mängust.
nu kui GoW ripoff siis lõpuks saavad xboxerid ka tunda seda millest nad on ilma jäänud tänu sellele et GoW on PS3 exlusive Loodame parimat sellest mängust.
Njamh, hack 'n slashid enamus peale GoWi multiplatid, teil oli ennem Ninja Gaiden 2, väga hea hack 'n slash aga nüüd tuli see updatedega ps3 peale. _________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Proovisin ka demo ära - üritab "meeleheitlikult" GoW sarnane olla (GoW III arendajad peavad seda ka ise suurimaks konkurendiks), paraku meenutas gameplay pigem DMC'd... _________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Ma ei tea, mulle tuletas rohkem GoW, combod olid sarnased, sama ka controllidega, quick time evendid samamoodi tehtud (aeg luubis korraks hetk) jne. Lihtsalt üks asi oli ringi ja R2 või R1'ga ära vahetatud, ei mäleta aga olin lugenud ja mängides ka oli nii.. mingi asi oli, aga igastahes suht lahe mäng tuleb. _________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
... ei asenda ta seda vennikest kunagi. GoW on "hing sees" mäng aga see Dante tundub suht wannabe. Tissi näidati kah pool mängu nagu... " c it has tits in it.. buy it... you must buy it". Ja et keegi ei kiunuks siis suur "risti rüütel" on pea osas ja tappab pahasid ja pahasid... Ei ole sellist lihvitud "originaalset?" epic feelingut sees nii mängitavuselt kui visuaalselt levelitel.
tegin just äsja gow 1 ja 2 läbi.. _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Njah aga kõik mängud on Pong wannabed saab kh öelda.
Wannabe või mitte, lahe on ta ikka. _________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Täiesti sama setting ei ole, seal põrgu mitte vana kreeka/rooma..
Aga nh, mis siis, kui ahvib? Teeb see halba või? Kui GoW meeldib peaks ju rõõmus olema, et sarnane mäng olemas. _________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
rõõmus võib selle üle olla et sai ära nähtud kuidas üks asjalik firma gow valmis tegi... nüüd saab näha kuidas EA versioon asjast välja võiks näha _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Dante's Inferno tundub ka suht asjalik, ja nh, hack 'n slash ja eriti GoW fännidele peaks see mäng ju meeldima.. _________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
eks näis aga praegast demo järgi tundub see ütlus nagu "mafia fännidele peaks godfartcrap küll meeldima". Ehk siis seal näitas kenasti EA kuidas nemad mafia mängu valmis tegid
demos puudus igasugune vaatamisväärsus seal inferno's ja kuidagi väga mage oli. Mingi perverdist teutoon läheb siis põrgu oma tisse päästma (ei tea muud meelde ei jäänud kuna enamus ajast olid ekraanil surnud naise tissid... rõve) samas harrastades enese piinamist ja õmmeldes endale naha külge mingit riiet. Levelid olid kah demos magadead ja suht unustatavad.
aga jah... mida ma ikka ennast kordan _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Jama tegelt see,et nad nii koos välja tulevad ma oleks hull õnnejunn old kui ta oleks mminginäit.suvel või aasta algul tuld aqa nüd tuleb mingi 1kuu GOW3est,et ei paku kuidagi pinget enam kuigi jah demo põhjal nagu juba ennem mainisin,ahvib ikka odavalt GOW aga see pole paha kuna kõik töötas tiptop,ilmselt proovin kunagi järgi kui mäng odavam on.
Polnud mingit soovi demo lõpuni mängida. Kõik tundus pärast Surma tapmist nii mõttetu.
Tapad ära läbi aegade legendaarseima tegelase- kellegi, kelle killcount on sadades miljardites. Võtad tema relva, mis on sama palju surmasi põhjustanud ja.... lähed sellega väikeseid haledaid kolle tapma.....
Ma ei ole küll Alighieri originaalteosega tuttav aga väikese uurimisega ma ei leidnud küll mingeid märke sellest, et seal selline lollus oleks toimunud.
... ehk siis tundub suht -> milline oleks God of War kui see nakatuks mängu maailmas leviva katkuga nimega EA. _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
eks see näha ole kui GoW3 välja tuleb. Ise jätan Dante's Inferno ostmise ajaks mil GoW3 on läbi mängitud ja DI hind on tunduvalt odavamaks läinud. Proovides DI demo ja kohe järgi GoW3 demo, siis GoW3 graafiliselt oli kõvasti üle ja tegemist oli aasta vana E3 demoga... ehk siis minujaoks on DI mäng mida võib mängida aga peale seda kui originaal on läbitud.
Ma natuke olen saanud seda mängida ning ütleks, et väga mäng on. _________________ Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda! M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.