Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3/PSP] Dante's Inferno märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2009 12:01:42 [X360/PS3/PSP] Dante's Inferno vasta tsitaadiga

Dante's Inferno



  • Koduleht: Siin
  • Arendaja: EA (Visceral Games)
  • Väljaandja: EA
  • Stiil: Third-person action-adventure
  • Väljalaske kuupäev: Jaanuar 30, 2010
  • Kirjeldus:
    tsitaat:
    Dante's Inferno is based on the first part of Dante's Divine Comedy. The player controls Dante, a veteran of the Crusades who must chase his beloved Beatrice and free her soul from Lucifer. As his pursuit takes him through the 9 Circles of Hell, he must battle monsters and face his sins, his family's past, and his war crimes.

  • Multiplayer: Ei
  • Uudised ja eelvaade: Gametrailers
  • Ülevaade: IGN
  • Screenshotid: IGN
  • Videod: Gametrailers


viimati muutis Dude . 10.02.2010 15:33:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2009 10:24:29 vasta tsitaadiga

Yoohoo, suht God of War. Vägivalda ja tissi jagub küllaga, aga kõige lahedam oleks näha, milline see nende tehtud põrgu välja näeb. Video järgi on küll tegu kuramuse hea asjaga.


Ain't no Ninja Gaiden though.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2009 10:34:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Yoohoo, suht God of War

GoW tegijad on ise ka öelnud, et loodavad DI'st korraliku konkurenti...
Uue gameplay põhjal IMO seda küll ei ütleks icon_rolleyes.gif
http://www.joystiq.com/2009/07/05/dantes-inferno-trailer-features-hellish-gameplay-footage/

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2009 10:39:33 vasta tsitaadiga

Ega ainult gameplay pole sarnane, aga kogu see kurjuse tunne on seal nagu paigas.

Vähemalt, kui GoW1 mängisin, siis oli küll selline tunne peal koguaeg, nagu põrgus tatsuks ringi.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 06.07.2009 10:59:22 vasta tsitaadiga

Enne GoW3. võiks miskit sarnast välja tulla küll, et aega veeta. Samas GoW on lati nii kõrgele lükanud, et kas ongi üldse mõnest mängust konkurenti?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2009 11:08:26 vasta tsitaadiga

aivo80 kirjutas:
Enne GoW3. võiks miskit sarnast välja tulla küll, et aega veeta. Samas GoW on lati nii kõrgele lükanud, et kas ongi üldse mõnest mängust konkurenti?
Mismõttes. Võitlussüsteemiga on mitmed mängud üle (eriti Ninja Gaidenid) aga noh.... selle fiilingu, mis GoW tekitab pole veel jah ükski teine mäng osanud järgi teha.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 06.07.2009 11:15:50 vasta tsitaadiga

No see fiiling ongi põhiline. Ninja Gaideneid pole küll proovinud veel. Peaks äkki siis ette võtma...
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2009 11:27:37 vasta tsitaadiga

amddude, no ma sellest filingust rääkisingi, pigem NG oma, mis mulle isiklikult muljet ei avaldanud - kuid eks see juba "maitse asi" icon_wink.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 06.07.2009 17:35:41 vasta tsitaadiga

Poeemiga pole sellel mängul paraku mingit seost, kuigi sellegipoolest tundub huvitav.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 20:30:50 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2009 22:52:54 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/video/anger-developer-dantes-inferno/57499
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2009 22:50:33 vasta tsitaadiga

http://www.joystiq.com/2009/12/01/dantes-inferno-demo-on-psn-dec-10-xblm-dec-24/
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 01.12.2009 23:13:35 vasta tsitaadiga

God-Of-War + Devil May Cry = Dante's (tean küll, kust nimi pärit aga ikka lol) Inferno
God-Of-War fiilingu ja gameplay poolest, Devil May Cry temaatika/stiili (põrgu, deemonid) poolest.

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SaImu85
HV vaatleja

liitunud: 28.10.2009




sõnum 11.12.2009 13:49:40 vasta tsitaadiga

USA PSstores demo üleval ,endal läbi mängitud ja peab mainima et pole paha.Võib vabalt väita,et gameplay koha pealt on ikka täielik GOW ripoff aga töötab mõnna on mängida arvestades seda et sama stuudio poolt tehtud kes tegid dead space mis on nati RE4ja ripoff aga väga hea mäng siis neile tüüpidele meeldib võta juba töötav kontsept ja toppida teise keskkonada ning voila.
Graafika jättis veits soovida,kuid jällegi samas ei old see kindlasti halb ja usun,et valmis mäng akkab parem välja nägema.
Selline põrgu muinasjutt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 11.12.2009 14:01:59 vasta tsitaadiga

Muinasjutt? Don't be so sure of that. icon_smile.gif
Igatahes demo oli küll parem kui oleks osanud oodata. Märts 2010 tuleb epic.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SaImu85
HV vaatleja

liitunud: 28.10.2009




sõnum 11.12.2009 15:39:25 vasta tsitaadiga

Muinasjutt täiskasvanutele noh icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 11.12.2009 16:18:46 vasta tsitaadiga

Tuleb jah epic mäng, Hack 'n slash mängud üldse ja ka GoW meeldib, nii, et see peaks ka meeldima.
_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2009 13:27:39 vasta tsitaadiga

proovisin... tundub suht god of war 'i rippoff ja mitte just kõige parem. God of War, Ninja Gaiden, Devil May Cry on kudagi parema feelingu ja ülesehitusega. Demos näidatud levelid olid kitsad ja igavad (ei olnud sellist god of war'i sugust epic väge). Vastased ja võitlus oli kah kudagi meh. Kui graafikat vaadata siis seegi oli suht "ps2 suudab isegi paremat" icon_neutral.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 13.12.2009 01:12:31 vasta tsitaadiga

VÄGA epic demo oli, sitaks epic tuleb ka.
Aga GoW rip-off on see täiesti, mängige demo ära siis saate aru, combod sarnased, läheb slow-mo mõnikord ja quick-time-eventid VÄGA sarnased Gowile ja seal ka tuleb slow-mo kui mingit nuppu peab vajutama.
Tegelane näeb ka fucking äge välja ja see vikat kh, 100% kindel ost.

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2009 13:04:18 vasta tsitaadiga

http://www.joystiq.com/2009/12/13/europe-getting-dantes-inferno-death-edition-includes-playabl/
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2009 01:32:04 vasta tsitaadiga

nu kui GoW ripoff siis lõpuks saavad xboxerid ka tunda seda millest nad on ilma jäänud tänu sellele et GoW on PS3 exlusive icon_biggrin.gif Loodame parimat sellest mängust.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 14.12.2009 08:48:09 vasta tsitaadiga

Ravenclaw kirjutas:
nu kui GoW ripoff siis lõpuks saavad xboxerid ka tunda seda millest nad on ilma jäänud tänu sellele et GoW on PS3 exlusive icon_biggrin.gif Loodame parimat sellest mängust.

Njamh, hack 'n slashid enamus peale GoWi multiplatid, teil oli ennem Ninja Gaiden 2, väga hea hack 'n slash aga nüüd tuli see updatedega ps3 peale.

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2009 22:12:55 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/video/preview-hd-dantes-inferno/60103
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2009 22:35:07 vasta tsitaadiga

Proovisin ka demo ära - üritab "meeleheitlikult" GoW sarnane olla (GoW III arendajad peavad seda ka ise suurimaks konkurendiks), paraku meenutas gameplay pigem DMC'd...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 18.12.2009 22:41:38 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, mulle tuletas rohkem GoW, combod olid sarnased, sama ka controllidega, quick time evendid samamoodi tehtud (aeg luubis korraks hetk) jne. Lihtsalt üks asi oli ringi ja R2 või R1'ga ära vahetatud, ei mäleta aga olin lugenud ja mängides ka oli nii.. mingi asi oli, aga igastahes suht lahe mäng tuleb.
_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-scorpion
HV kasutaja
d-scorpion

liitunud: 09.06.2008




sõnum 24.12.2009 11:16:55 vasta tsitaadiga

Demo oli vahva,kuna PS3 ei oma, siis prolly tuleb must buy mäng icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2009 01:54:48 vasta tsitaadiga

Demo üllatas mindki positiivselt. Omal ajal sai GoW1 ja 2 läbi tehtud, nüüd aga peab Dante Kratost asendama.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2009 03:45:58 vasta tsitaadiga

... ei asenda ta seda vennikest kunagi. GoW on "hing sees" mäng aga see Dante tundub suht wannabe. Tissi näidati kah pool mängu nagu... " c it has tits in it.. buy it... you must buy it". Ja et keegi ei kiunuks siis suur "risti rüütel" on pea osas ja tappab pahasid ja pahasid... Ei ole sellist lihvitud "originaalset?" epic feelingut sees nii mängitavuselt kui visuaalselt levelitel.

tegin just äsja gow 1 ja 2 läbi.. icon_neutral.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SaImu85
HV vaatleja

liitunud: 28.10.2009




sõnum 25.12.2009 13:59:04 vasta tsitaadiga

/\ Jutt jumala õige icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 25.12.2009 14:32:52 vasta tsitaadiga

Njah aga kõik mängud on Pong wannabed saab kh öelda. icon_razz.gif
Wannabe või mitte, lahe on ta ikka.

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SaImu85
HV vaatleja

liitunud: 28.10.2009




sõnum 26.12.2009 03:56:38 vasta tsitaadiga

/\Jutt jumala õige icon_biggrin.gif aga DI affffib ikka kohutavalt,ilma naljata seda igalpool nii ei tembeldata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 26.12.2009 12:07:05 vasta tsitaadiga

Täiesti sama setting ei ole, seal põrgu mitte vana kreeka/rooma..
Aga nh, mis siis, kui ahvib? Teeb see halba või? icon_razz.gif Kui GoW meeldib peaks ju rõõmus olema, et sarnane mäng olemas.

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2009 14:26:44 vasta tsitaadiga

rõõmus võib selle üle olla et sai ära nähtud kuidas üks asjalik firma gow valmis tegi... nüüd saab näha kuidas EA versioon asjast välja võiks näha icon_lol.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 26.12.2009 14:35:45 vasta tsitaadiga

Dante's Inferno tundub ka suht asjalik, ja nh, hack 'n slash ja eriti GoW fännidele peaks see mäng ju meeldima..
_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2009 14:51:20 vasta tsitaadiga

eks näis aga praegast demo järgi tundub see ütlus nagu "mafia fännidele peaks godfartcrap küll meeldima". Ehk siis seal näitas kenasti EA kuidas nemad mafia mängu valmis tegid icon_lol.gif

demos puudus igasugune vaatamisväärsus seal inferno's ja kuidagi väga mage oli. Mingi perverdist teutoon läheb siis põrgu oma tisse päästma (ei tea muud meelde ei jäänud kuna enamus ajast olid ekraanil surnud naise tissid... rõve) samas harrastades enese piinamist ja õmmeldes endale naha külge mingit riiet. Levelid olid kah demos magadead ja suht unustatavad.

aga jah... mida ma ikka ennast kordan

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SaImu85
HV vaatleja

liitunud: 28.10.2009




sõnum 26.12.2009 16:10:02 vasta tsitaadiga

Jama tegelt see,et nad nii koos välja tulevad ma oleks hull õnnejunn old kui ta oleks mminginäit.suvel või aasta algul tuld aqa nüd tuleb mingi 1kuu GOW3est,et ei paku kuidagi pinget enam kuigi jah demo põhjal nagu juba ennem mainisin,ahvib ikka odavalt GOW aga see pole paha kuna kõik töötas tiptop,ilmselt proovin kunagi järgi kui mäng odavam on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 23:56:28 vasta tsitaadiga

Oi kuidas ootan seda mängu juba icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2009 00:37:57 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U kirjutas:
Oi kuidas ootan seda mängu juba icon_biggrin.gif

xbot'ide GoW ju icon_lol.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2009 04:08:29 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
S.I.L.L.U kirjutas:
Oi kuidas ootan seda mängu juba icon_biggrin.gif

xbot'ide GoW ju icon_lol.gif



Jap aga mis siis gives.gif icon_smile.gif

Kunagi sai GoW 2 mängitud veits ja sarnasus on 1:1 icon_lol.gif

Aga fiiling tekkis hästi, ühesõnaga jään ootama thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2009 12:28:40 vasta tsitaadiga

Polnud mingit soovi demo lõpuni mängida. Kõik tundus pärast Surma tapmist nii mõttetu.
Tapad ära läbi aegade legendaarseima tegelase- kellegi, kelle killcount on sadades miljardites. Võtad tema relva, mis on sama palju surmasi põhjustanud ja.... lähed sellega väikeseid haledaid kolle tapma.....

Ma ei ole küll Alighieri originaalteosega tuttav aga väikese uurimisega ma ei leidnud küll mingeid märke sellest, et seal selline lollus oleks toimunud.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2010 23:20:50 vasta tsitaadiga


Link


Edit: http://xbox360.ign.com/dor/objects/14296029/dantes-inferno/videos/dantesinf_vdr_020310.html?show=hi
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2010 16:22:28 vasta tsitaadiga

Õhtu proovin ära selle jama. icon_cool.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2010 16:34:23 vasta tsitaadiga

http://www.bit-tech.net/gaming/xbox-360/2010/02/05/dante-s-inferno-review/1

... ehk siis tundub suht -> milline oleks God of War kui see nakatuks mängu maailmas leviva katkuga nimega EA.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2010 18:29:54 vasta tsitaadiga

eks see näha ole kui GoW3 välja tuleb. Ise jätan Dante's Inferno ostmise ajaks mil GoW3 on läbi mängitud ja DI hind on tunduvalt odavamaks läinud. Proovides DI demo ja kohe järgi GoW3 demo, siis GoW3 graafiliselt oli kõvasti üle ja tegemist oli aasta vana E3 demoga... ehk siis minujaoks on DI mäng mida võib mängida aga peale seda kui originaal on läbitud.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 11:12:00 vasta tsitaadiga

http://kotaku.com/5465338/dantes-final-sin-greed
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RERA93
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 11:51:25 vasta tsitaadiga

Keegi siit muretses ka endale selle mängu? Kuidas on?
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 14:41:46 vasta tsitaadiga

R€imo kirjutas:
Keegi siit muretses ka endale selle mängu? Kuidas on?


Mäng on mõnus thumbs_up.gif

DMC 3/4 tekitasid küll parema fiilingu natuke, aga ka see on mängimist väärt icon_smile.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 28.02.2010 15:24:18 vasta tsitaadiga

Ma natuke olen saanud seda mängida ning ütleks, et väga thumbs_up.gif mäng on.
_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2010 01:43:28 vasta tsitaadiga

http://www.escapistmagazine.com/videos/view/zero-punctuation/1472-Dantes-Inferno beer_yum.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 16.03.2010 23:51:46 vasta tsitaadiga

Mängin PSPl ja väga äge!
_________________
Gdesainer
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3/PSP] Dante's Inferno mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.