|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
kri5to
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2008
|
02.10.2009 13:09:25
|
|
|
Tänud.Proovisin ära ja sõnatu.Lihtsalt üli multifunktsionaalne.Saad kõik endale käepäraseks kohandada.Sõnu napib lihtsalt.Arvatavasti jäängi selle kasutajaks.Igatahes soovitan proovida.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tipp
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2007
|
13.11.2009 23:16:16
|
|
|
| Tipp kirjutas: |
| Selline probleem, et telefon ei taha kuidagi Elisa m-internetti minna. Seaded on nagu paigas(automaatselt häälestas), elisa lehelt vaatasin veel üle, et kõik korras. Kui browser hakkab netti minema, kaob ühendus hoopiski. Milles probleem? |
Vahepeal muretsesin juba teise WM põhise telefoni ja ikka ei saa netti. Nokia E61i'te kasutades ei ole mingit probleemi. Milles asi?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busse
HV veteran
liitunud: 14.03.2004
|
13.11.2009 23:49:10
|
|
|
| Tipp kirjutas: |
| Tipp kirjutas: |
| Selline probleem, et telefon ei taha kuidagi Elisa m-internetti minna. Seaded on nagu paigas(automaatselt häälestas), elisa lehelt vaatasin veel üle, et kõik korras. Kui browser hakkab netti minema, kaob ühendus hoopiski. Milles probleem? |
Vahepeal muretsesin juba teise WM põhise telefoni ja ikka ei saa netti. Nokia E61i'te kasutades ei ole mingit probleemi. Milles asi? |
proxy seadistamata?
internet.elisa.ee märgitud?
_________________ http://foto.urmo.ee/ |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
14.11.2009 00:27:41
|
|
|
| Tipp kirjutas: |
| Tipp kirjutas: |
| Selline probleem, et telefon ei taha kuidagi Elisa m-internetti minna. Seaded on nagu paigas(automaatselt häälestas), elisa lehelt vaatasin veel üle, et kõik korras. Kui browser hakkab netti minema, kaob ühendus hoopiski. Milles probleem? |
Vahepeal muretsesin juba teise WM põhise telefoni ja ikka ei saa netti. Nokia E61i'te kasutades ei ole mingit probleemi. Milles asi? |
Väga kummaline igatahes. Oma WM telefonile lasen keskmiselt iga kahe nädala tagant uue ROM'i peale ning automaathäälestus töötab EMT puhul ilusti.
Ainult proxy tuleb WAP profiili puhul käsitsi üle käia, kuna kasutan wap parkimist.
Kas HTC eesti lehe juhendit oled ka vaadanud? http://www.htc.ee/files/juhendid/HTC_Elisa.pdf
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tipp
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2007
|
23.11.2009 18:08:26
|
|
|
Kust saaks mingisuguse mp3 playeri WM'ile, millel oleks ka equalizer peal?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ruumik
HV kasutaja
liitunud: 22.10.2003
|
26.11.2009 23:42:27
|
|
|
Olen juba 2,5 aastat WM5 kasutaja (HP ipaq514) ning mõtlesin uurida, mis veebibrowserit kasutate oma telefonis?
IE on küll default olemas, aga paljudelt wap lehtedelt suunatakse otse www lehele (nt postimees lükkab otse suurele lehele)
On kellelgi ideid, kuidas wap-i lehtedele jääda? (alati ei taha miljonit pilti ja sähvatust oodata minut kuni kaks, et uudist lugeda)
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
27.11.2009 00:35:23
|
|
|
| ruumik kirjutas: |
Olen juba 2,5 aastat WM5 kasutaja (HP ipaq514) ning mõtlesin uurida, mis veebibrowserit kasutate oma telefonis?
IE on küll default olemas, aga paljudelt wap lehtedelt suunatakse otse www lehele (nt postimees lükkab otse suurele lehele)
On kellelgi ideid, kuidas wap-i lehtedele jääda? (alati ei taha miljonit pilti ja sähvatust oodata minut kuni kaks, et uudist lugeda) |
Ei mäleta täpselt, mis versioonist alates, kuid uuemates IE'des saab määrata, kas näidatakse ennast mobiili või arvutina.
Minu jaoks siiani kõige mugavam kogemus on Opera mini. Opera Mobile tundus kuidagi puine.
Opera mini 5 beta tundub paljulubav, ainult järjehoidjate sünkroniseerimine on puudu ja RSS tuge pole leidnud sellest (ehk polegi).
Aga konkreetselt uudiste lugemiseks kasutan just Opera mini 4.2 ja selle RSS funktsioon. Päevaleht, Postimees ja Tarbija24 feedid annavad päris hea ülevaate Eesti elust. Opera mini seadetes saad ka määrata kas pilte näidatakse ning mis kvaliteediga ehk palju mahtu kulutavad.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
27.11.2009 06:15:53
|
|
|
opera mobile 10 beta, hetkel parima kasutajaliidesega brauser, lisaks on turbo mode olemas
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siimp
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.05.2002
|
27.11.2009 11:23:02
|
|
|
Mida mul vaja läheb, et DivX ja muu selline funktsiks?
Mingit videopleierit sai proovitud, ent polnud kasu.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
27.11.2009 11:48:08
|
|
|
tcpmp või core player, FLV jaoks läheb vaja vb adobe flashi
| siimp kirjutas: |
Mida mul vaja läheb, et DivX ja muu selline funktsiks?
Mingit videopleierit sai proovitud, ent polnud kasu. |
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
27.11.2009 16:00:20
|
|
|
| siimp, CorePlayer. Aga see jääb üldjuhul su fööni CPU taha kinni.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
09.12.2009 22:58:26
|
|
|
lasin täna xperiale winmo 6.5.3 peale koos HTC sense UI'ga
umbes sama, mis HTC HD2'l peal
täitsa äge
küllaltki nobe ka
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
10.12.2009 17:33:32
|
|
|
| libe kirjutas: |
lasin täna xperiale winmo 6.5.3 peale koos HTC sense UI'ga
umbes sama, mis HTC HD2'l peal
täitsa äge
küllaltki nobe ka  |
Mul ka 6.5.3 (Build 28008.5.3.0), Agent47 keedetud ROM xda foorumist, igati rahul olen.
Mida konkreetsemalt sa kasutad?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
10.12.2009 20:10:32
|
|
|
pmst seda sama, pisut uuem build
edit:
vaatasin et seal xda's sa rääkisid mingist 1'st appointmentist home screenil... kuidas
mul ei õnnestu ühtegi
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
10.12.2009 20:28:42
|
|
|
| libe kirjutas: |
pmst seda sama, pisut uuem build
edit:
vaatasin et seal xda's sa rääkisid mingist 1'st appointmentist home screenil... kuidas
mul ei õnnestu ühtegi  |
See on siis kui kasutad HTC Sense ehk Manila kasutajaliidest (Agendi ROM'ides vähemalt pole see vaikimisi sisse lülitatud, tuleb Home seadetest eraldi aktiveerida, Default asemel)
LEO versioon Manilast on 2.5 (kuskil nägin ka märget 2.6 hiljuti). Sellel on Home screenil see suur kell ilmateatega ning selle all "Calendar" märge mis vähemalt vanematel versioonidel asendus ajaliselt järgmise kalendrikirjega, kahjuks ainult ühe, mitte rohkematega. Selle all omakorda on 3 "pesa" kuhu saad ise asetada kas kontakti või programmi shortcuti.
Topaz/Rhodium ehk TR versioon Manilast on 2.1, see toetab landscape vaadet ja Home screenil suure ilmateatega kella all on "Call History" ning 3 järgmist kalendrikirjet ning näpuga alla libistades näidatakse ka järgmiseid kalendrikirjeid.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
10.12.2009 21:32:03
|
|
|
nu mul sense on active, aga näitab tekstina vaid calender
järgmine koosolek on muidugi tuleva esmaba
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
10.12.2009 21:55:46
|
|
|
| libe kirjutas: |
nu mul sense on active, aga näitab tekstina vaid calender
järgmine koosolek on muidugi tuleva esmaba  |
Aga proovi sisestada samale või järgmisele päevale midagi, pole küll viimaseid LEO/manila2.5 versioone proovinud, kuid sama või järgmise päeva ühte kohtumist ikka peaks näitama...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
11.12.2009 00:26:27
|
|
|
nu mul on Build 28009.5.3.0 ja ei esine seda appointmenti homel
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
11.12.2009 01:29:50
|
|
|
| libe kirjutas: |
| opera mobile 10 beta, hetkel parima kasutajaliidesega brauser, lisaks on turbo mode olemas |
Mini ja Mobile on nüüd ju sama kasutajaliidesega mõlemad?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
11.12.2009 02:59:19
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| opera mobile 10 beta, hetkel parima kasutajaliidesega brauser, lisaks on turbo mode olemas |
Mini ja Mobile on nüüd ju sama kasutajaliidesega mõlemad? |
kasutajaliides küll, aga minil on valikus ainult turbo mode, mobilel ka stamdard
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hvk
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2005
|
22.12.2009 00:40:48
|
|
|
Kas mingit normaalset klaviatuuri pole, mis oleks eesti asetusega, tüütu on neid täpitähti sümbolite alt otsida.
Edit: See spb oma on täitsa hea, saab kasutada terve ekraani peal.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
28.12.2009 17:24:28
|
|
|
Teab keegi soovitada mingit programmi, mis sissetuleva kõne tagasi lükkaks ja siis kohe samale numbrile tagasi helistaks?
edit: olemas (PhonEx).
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
30.12.2009 16:31:07
|
|
|
Valkyrie_v5.4 FireStorm v5.4.28014
see hetkel parim xperiale siis
e: v5.2 28011 peal tagasi, kuna uuemal kõvasti kalasid
_________________ ☠
viimati muutis libe 31.12.2009 06:54:35, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
31.12.2009 04:40:33
|
|
|
... see versioon märgatavalt kiirem eelnevatest
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
31.12.2009 10:32:32
|
|
|
Selle 5.4 põhijama vist oli et Power nupp ei lülita telefoni välja... Ei oska öelda kas nüüdseks juba parandatud.
Minumeelest need Valkyrie Firestorm LEO versioonid on ekraanipildilt liiga kribud, vähemalt SE Xperia X1 jaoks, reso küll sama, kuid HTC HD2 ehk LEO ekraani füüsiline suurus oli mingi 4" kanti võrreldes X1... nu mitte päris lukuauguga kuid siiski oluliselt väiksem on.
Seetõttu ise kasutan Firestorm TR versiooni, mille puhul arvestatud füüsiliselt umbes samasuure ekraaniga kui X1 puhul.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busse
HV veteran
liitunud: 14.03.2004
|
03.01.2010 14:33:04
|
|
|
krt..nende miljoni device kasutamine on porr..eriti kui püüad m$ outlooki ja ie'd vältida.
mõtlen, et hetkel ainuke lihtne viis oleks vist kalendrit mobiilis+brauseris sünkida googli abil. kõik vidinad selleks olemas.
aga aastaid olen kasutanud reminderfoxi ja sünkinud 3 arvutit omavahel edukalt. tahaks nüüd wm ka külge lisada, aga pole leidnud pädevat vastust, et kas reminderfox ja mini mobiili calender suudaks omavahel hakkama saada. ideid, mida kasutada või kuidas reminderfoxi integreerida wm söbralikuks.
_________________ http://foto.urmo.ee/ |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustmantel
HV kasutaja
liitunud: 08.01.2009
|
04.01.2010 22:43:07
|
|
|
Need Spb asjad on küll head
Mobile Shell
keyboard
Time
Sai kõik peale pandud ja toimib väga hästi
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
04.01.2010 23:17:00
|
|
|
| mustmantel kirjutas: |
Need Spb asjad on küll head
Mobile Shell
keyboard
Time
Sai kõik peale pandud ja toimib väga hästi  |
spb shell oli hea, kuni avastasin winmo 6.5.3 ja HTC senseUI
Spoiler 
videos on 6.5
6.5.3'l on start menu all ääres
spb keyboard on asendamatu
eesti klaviatuur täies hiilguses
time kasutan taimerina
+ kasutan veel spb brain evolution 2, mis on hommikul bussiga tööle minnes hea erguti
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustmantel
HV kasutaja
liitunud: 08.01.2009
|
05.01.2010 11:53:36
|
|
|
Algaja veel WinMo asjas
Kas Upgrade 6.5 on keeruline ja kust seda saada?
Ja syncimisega on ka probleeme, see ilmselt tänu win7-le.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
05.01.2010 11:57:26
|
|
|
keeruline ei ole
abiks on XDA foorum, googlega leiad lingi
sealt vaja foorumist oma telefon valida ja edasi lugeda
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busse
HV veteran
liitunud: 14.03.2004
|
05.01.2010 12:04:03
|
|
|
| mustmantel kirjutas: |
Algaja veel WinMo asjas
Kas Upgrade 6.5 on keeruline ja kust seda saada?
Ja syncimisega on ka probleeme, see ilmselt tänu win7-le. |
lihtsamast lihtsam, arvasin ka esimese hooga et midagi ulmet. köige olulisem, et oma vana telefoni imei backupid. muu juba lihtsam.
_________________ http://foto.urmo.ee/ |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustmantel
HV kasutaja
liitunud: 08.01.2009
|
05.01.2010 12:25:52
|
|
|
Juba tunnen end täitsa lollina :$
Kuna mu ingliskeel pole kõige tugevam, siis seal foorumis spetsiifilistest asjadest aru ei saa.
Juba see imei backup tundub keeruline asi minu jaoks
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
05.01.2010 14:01:58
|
|
|
kõige olulisem, et lased oma tel. õige romi, mitte teise tel. jaoks tehtud
unbrickimine ei ole vahest nii lihtne nagu paistab
| busse kirjutas: |
| köige olulisem, et oma vana telefoni imei backupid. muu juba lihtsam. |
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustmantel
HV kasutaja
liitunud: 08.01.2009
|
05.01.2010 14:38:34
|
|
|
Siis ma veel esialgu loen ja püüan õppida seda asja
kiiruga katsetama ei hakka
pealegi olen veel lummatud nendest SpB asjadest
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
05.01.2010 15:29:04
|
|
|
| mustmantel kirjutas: |
Siis ma veel esialgu loen ja püüan õppida seda asja
kiiruga katsetama ei hakka
pealegi olen veel lummatud nendest SpB asjadest  |
XDA foorumis peaks olema ka videona vormistatud õpetused.
Esiteks pead sa HARD-SPL peale saama, et telefon võtaks custom ROM'e vastu.
Ja siis pead kümnete kokkade sadade ROM'ide hulgast leidma selle mis sulle kõige paremini sobib.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustmantel
HV kasutaja
liitunud: 08.01.2009
|
05.01.2010 21:39:54
|
|
|
Nüüd avastasin et mul on juba WinMo 6.5 Proffesional peal
Peale Spb asjade installimist ei toimi mul enam wifi, keegi võib põhjust teada ?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
05.01.2010 23:14:12
|
|
|
kui maha võtta, siis töötab uuesti?
| mustmantel kirjutas: |
Nüüd avastasin et mul on juba WinMo 6.5 Proffesional peal
Peale Spb asjade installimist ei toimi mul enam wifi, keegi võib põhjust teada ? |
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busse
HV veteran
liitunud: 14.03.2004
|
06.01.2010 12:15:03
|
|
|
kas keegi teab seda, et on olemas mõni ilma näitaja wm peale, mis eesti ennustusi näitab, mitte ei kasuta yahoo või weather.com'i?
_________________ http://foto.urmo.ee/ |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busse
HV veteran
liitunud: 14.03.2004
|
07.01.2010 19:51:18
|
|
|
krt..mul vist ei joppa üldse ks20ga. jälle vana probleem tagasi.
installisin msni peale 'Windows Live 10.6.33.0600 (Fixed) (duttythroy).cab' ja nüüd saan jälle veateate 'the bluetooth radio failed to turn on due to insufficent driver memory available. you must perform a normal reset before you can turn on the bluetooth radio'. enne töötas köik ideaalselt. lasksin selle programmi uuesti maha ja resettisin, aga ei midagi. peab vist hard reseti tegema ja ükshaaval köik stuffi tagasi laduma
_________________ http://foto.urmo.ee/ |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustmantel
HV kasutaja
liitunud: 08.01.2009
|
10.01.2010 00:41:32
|
|
|
| SCREAMER kirjutas: |
kui maha võtta, siis töötab uuesti?
| mustmantel kirjutas: |
Nüüd avastasin et mul on juba WinMo 6.5 Proffesional peal
Peale Spb asjade installimist ei toimi mul enam wifi, keegi võib põhjust teada ? |
|
Ei tööta ka siis kui maha võtsin
Installisin crack spb shell ja nüüd wifi jälle töötab
Kas on veel mingeid taskulambi programmi?
Mina seda hTorchi tööle ei saa :S
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l2bukast
HV veteran

liitunud: 19.12.2004
|
15.01.2010 22:35:41
|
|
|
Mul on HTC TYTN. Jookseb koguaeg kokku, kasutada on täiesti võimatu. Olen proovinud mingi 5 erinevat OS-i, praegu peal originaal 5.3.1 vms. Peale 4 restarti jõudis avalehele välja ja siis hangus. Milles võib viga olla??
_________________ 58017968 |
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
15.01.2010 22:40:59
|
|
|
| l2bukast kirjutas: |
| Mul on HTC TYTN. Jookseb koguaeg kokku, kasutada on täiesti võimatu. Olen proovinud mingi 5 erinevat OS-i, praegu peal originaal 5.3.1 vms. Peale 4 restarti jõudis avalehele välja ja siis hangus. Milles võib viga olla?? |
telefonis
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l2bukast
HV veteran

liitunud: 19.12.2004
|
16.01.2010 00:27:35
|
|
|
| libe kirjutas: |
| l2bukast kirjutas: |
| Mul on HTC TYTN. Jookseb koguaeg kokku, kasutada on täiesti võimatu. Olen proovinud mingi 5 erinevat OS-i, praegu peal originaal 5.3.1 vms. Peale 4 restarti jõudis avalehele välja ja siis hangus. Milles võib viga olla?? |
telefonis |
Vaimukas jeb. Aga keegi reaalselt ka aidata oskab? Riistvaraline see ju olla ei saa?
_________________ 58017968 |
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busse
HV veteran
liitunud: 14.03.2004
|
16.01.2010 02:32:48
|
|
|
M2D ja M3D on silma hakanud, see vist on ainult HTC telefonidele möeldud nö välimuse vahetamise süsteem?
_________________ http://foto.urmo.ee/ |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
16.01.2010 11:06:52
|
|
|
| l2bukast kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| l2bukast kirjutas: |
| Mul on HTC TYTN. Jookseb koguaeg kokku, kasutada on täiesti võimatu. Olen proovinud mingi 5 erinevat OS-i, praegu peal originaal 5.3.1 vms. Peale 4 restarti jõudis avalehele välja ja siis hangus. Milles võib viga olla?? |
telefonis |
Vaimukas jeb. Aga keegi reaalselt ka aidata oskab? Riistvaraline see ju olla ei saa? |
kui sul puhasa originaal rom peal ja pidevalt hangub, siis ongi viga telefonis
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
16.01.2010 12:20:41
|
|
|
variant on proovida vanemat orig ROMid kah
| libe kirjutas: |
| l2bukast kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| l2bukast kirjutas: |
| Mul on HTC TYTN. Jookseb koguaeg kokku, kasutada on täiesti võimatu. Olen proovinud mingi 5 erinevat OS-i, praegu peal originaal 5.3.1 vms. Peale 4 restarti jõudis avalehele välja ja siis hangus. Milles võib viga olla?? |
telefonis |
Vaimukas jeb. Aga keegi reaalselt ka aidata oskab? Riistvaraline see ju olla ei saa? |
kui sul puhasa originaal rom peal ja pidevalt hangub, siis ongi viga telefonis |
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busse
HV veteran
liitunud: 14.03.2004
|
16.01.2010 15:42:38
|
|
|
keegi external gpsi wm 6.5 all on tööle saanud ilma windowsis gpsi portide paika panekut?
google maps on avastanud, et wifi vörgu järgi saab nö navigeerida, aga see pole see
_________________ http://foto.urmo.ee/ |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|