Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Windows Mobile arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kri5to
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2008




sõnum 02.10.2009 13:09:25 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Sa saad sikutada seda SPB Software'i kodulehelt. Just ilmus ka versioon 3.5 sellest.
http://www.spbsoftwarehouse.com/products/mobileshell/

Lisaks on neil seal veel päris mitu nutikat programmijuppi ja mängu.

Tänud.Proovisin ära ja sõnatu.Lihtsalt üli multifunktsionaalne.Saad kõik endale käepäraseks kohandada.Sõnu napib lihtsalt.Arvatavasti jäängi selle kasutajaks.Igatahes soovitan proovida.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tipp
HV kasutaja
Tipp

liitunud: 25.02.2007




sõnum 13.11.2009 23:16:16 vasta tsitaadiga

Tipp kirjutas:
Selline probleem, et telefon ei taha kuidagi Elisa m-internetti minna. Seaded on nagu paigas(automaatselt häälestas), elisa lehelt vaatasin veel üle, et kõik korras. Kui browser hakkab netti minema, kaob ühendus hoopiski. Milles probleem?


Vahepeal muretsesin juba teise WM põhise telefoni ja ikka ei saa netti. Nokia E61i'te kasutades ei ole mingit probleemi. Milles asi?

_________________
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2009 23:49:10 vasta tsitaadiga

Tipp kirjutas:
Tipp kirjutas:
Selline probleem, et telefon ei taha kuidagi Elisa m-internetti minna. Seaded on nagu paigas(automaatselt häälestas), elisa lehelt vaatasin veel üle, et kõik korras. Kui browser hakkab netti minema, kaob ühendus hoopiski. Milles probleem?


Vahepeal muretsesin juba teise WM põhise telefoni ja ikka ei saa netti. Nokia E61i'te kasutades ei ole mingit probleemi. Milles asi?

proxy seadistamata?
internet.elisa.ee märgitud?

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2009 00:27:41 vasta tsitaadiga

Tipp kirjutas:
Tipp kirjutas:
Selline probleem, et telefon ei taha kuidagi Elisa m-internetti minna. Seaded on nagu paigas(automaatselt häälestas), elisa lehelt vaatasin veel üle, et kõik korras. Kui browser hakkab netti minema, kaob ühendus hoopiski. Milles probleem?


Vahepeal muretsesin juba teise WM põhise telefoni ja ikka ei saa netti. Nokia E61i'te kasutades ei ole mingit probleemi. Milles asi?


Väga kummaline igatahes. Oma WM telefonile lasen keskmiselt iga kahe nädala tagant uue ROM'i peale ning automaathäälestus töötab EMT puhul ilusti.
Ainult proxy tuleb WAP profiili puhul käsitsi üle käia, kuna kasutan wap parkimist.

Kas HTC eesti lehe juhendit oled ka vaadanud? http://www.htc.ee/files/juhendid/HTC_Elisa.pdf
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tipp
HV kasutaja
Tipp

liitunud: 25.02.2007




sõnum 23.11.2009 18:08:26 vasta tsitaadiga

Kust saaks mingisuguse mp3 playeri WM'ile, millel oleks ka equalizer peal?
_________________
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.11.2009 18:17:59 vasta tsitaadiga

http://www.sto-helit.de/index.php?module=download&entry=mp_program&action=list
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruumik
HV kasutaja

liitunud: 22.10.2003




sõnum 26.11.2009 23:42:27 vasta tsitaadiga

Olen juba 2,5 aastat WM5 kasutaja (HP ipaq514) ning mõtlesin uurida, mis veebibrowserit kasutate oma telefonis?

IE on küll default olemas, aga paljudelt wap lehtedelt suunatakse otse www lehele (nt postimees lükkab otse suurele lehele)
On kellelgi ideid, kuidas wap-i lehtedele jääda? (alati ei taha miljonit pilti ja sähvatust oodata minut kuni kaks, et uudist lugeda)
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2009 00:35:23 vasta tsitaadiga

ruumik kirjutas:
Olen juba 2,5 aastat WM5 kasutaja (HP ipaq514) ning mõtlesin uurida, mis veebibrowserit kasutate oma telefonis?

IE on küll default olemas, aga paljudelt wap lehtedelt suunatakse otse www lehele (nt postimees lükkab otse suurele lehele)
On kellelgi ideid, kuidas wap-i lehtedele jääda? (alati ei taha miljonit pilti ja sähvatust oodata minut kuni kaks, et uudist lugeda)


Ei mäleta täpselt, mis versioonist alates, kuid uuemates IE'des saab määrata, kas näidatakse ennast mobiili või arvutina.
Minu jaoks siiani kõige mugavam kogemus on Opera mini. Opera Mobile tundus kuidagi puine.

Opera mini 5 beta tundub paljulubav, ainult järjehoidjate sünkroniseerimine on puudu ja RSS tuge pole leidnud sellest (ehk polegi).

Aga konkreetselt uudiste lugemiseks kasutan just Opera mini 4.2 ja selle RSS funktsioon. Päevaleht, Postimees ja Tarbija24 feedid annavad päris hea ülevaate Eesti elust. Opera mini seadetes saad ka määrata kas pilte näidatakse ning mis kvaliteediga ehk palju mahtu kulutavad.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.11.2009 06:15:53 vasta tsitaadiga

opera mobile 10 beta, hetkel parima kasutajaliidesega brauser, lisaks on turbo mode olemas
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siimp
Kreisi kasutaja
siimp

liitunud: 08.05.2002




sõnum 27.11.2009 11:23:02 vasta tsitaadiga

Mida mul vaja läheb, et DivX ja muu selline funktsiks?
Mingit videopleierit sai proovitud, ent polnud kasu.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2009 11:48:08 vasta tsitaadiga

tcpmp või core player, FLV jaoks läheb vaja vb adobe flashi
siimp kirjutas:
Mida mul vaja läheb, et DivX ja muu selline funktsiks?
Mingit videopleierit sai proovitud, ent polnud kasu.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2009 16:00:20 vasta tsitaadiga

siimp, CorePlayer. Aga see jääb üldjuhul su fööni CPU taha kinni.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.12.2009 22:58:26 vasta tsitaadiga

lasin täna xperiale winmo 6.5.3 peale koos HTC sense UI'ga
umbes sama, mis HTC HD2'l peal
täitsa äge icon_razz.gif
küllaltki nobe ka thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2009 17:33:32 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
lasin täna xperiale winmo 6.5.3 peale koos HTC sense UI'ga
umbes sama, mis HTC HD2'l peal
täitsa äge icon_razz.gif
küllaltki nobe ka thumbs_up.gif


Mul ka 6.5.3 (Build 28008.5.3.0), Agent47 keedetud ROM xda foorumist, igati rahul olen.

Mida konkreetsemalt sa kasutad?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.12.2009 20:10:32 vasta tsitaadiga

pmst seda sama, pisut uuem build

edit:

vaatasin et seal xda's sa rääkisid mingist 1'st appointmentist home screenil... kuidas icon_question.gif
mul ei õnnestu ühtegi icon_neutral.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2009 20:28:42 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
pmst seda sama, pisut uuem build

edit:

vaatasin et seal xda's sa rääkisid mingist 1'st appointmentist home screenil... kuidas icon_question.gif
mul ei õnnestu ühtegi icon_neutral.gif


See on siis kui kasutad HTC Sense ehk Manila kasutajaliidest (Agendi ROM'ides vähemalt pole see vaikimisi sisse lülitatud, tuleb Home seadetest eraldi aktiveerida, Default asemel)

LEO versioon Manilast on 2.5 (kuskil nägin ka märget 2.6 hiljuti). Sellel on Home screenil see suur kell ilmateatega ning selle all "Calendar" märge mis vähemalt vanematel versioonidel asendus ajaliselt järgmise kalendrikirjega, kahjuks ainult ühe, mitte rohkematega. Selle all omakorda on 3 "pesa" kuhu saad ise asetada kas kontakti või programmi shortcuti.

Topaz/Rhodium ehk TR versioon Manilast on 2.1, see toetab landscape vaadet ja Home screenil suure ilmateatega kella all on "Call History" ning 3 järgmist kalendrikirjet ning näpuga alla libistades näidatakse ka järgmiseid kalendrikirjeid.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.12.2009 21:32:03 vasta tsitaadiga

nu mul sense on active, aga näitab tekstina vaid calender
järgmine koosolek on muidugi tuleva esmaba icon_confused.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2009 21:55:46 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
nu mul sense on active, aga näitab tekstina vaid calender
järgmine koosolek on muidugi tuleva esmaba icon_confused.gif


Aga proovi sisestada samale või järgmisele päevale midagi, pole küll viimaseid LEO/manila2.5 versioone proovinud, kuid sama või järgmise päeva ühte kohtumist ikka peaks näitama...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.12.2009 00:26:27 vasta tsitaadiga

nu mul on Build 28009.5.3.0 ja ei esine seda appointmenti homel icon_confused.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 11.12.2009 01:29:50 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
opera mobile 10 beta, hetkel parima kasutajaliidesega brauser, lisaks on turbo mode olemas
Mini ja Mobile on nüüd ju sama kasutajaliidesega mõlemad?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.12.2009 02:59:19 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
libe kirjutas:
opera mobile 10 beta, hetkel parima kasutajaliidesega brauser, lisaks on turbo mode olemas
Mini ja Mobile on nüüd ju sama kasutajaliidesega mõlemad?
kasutajaliides küll, aga minil on valikus ainult turbo mode, mobilel ka stamdard
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hvk
HV kasutaja
hvk

liitunud: 28.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2009 00:40:48 vasta tsitaadiga

Kas mingit normaalset klaviatuuri pole, mis oleks eesti asetusega, tüütu on neid täpitähti sümbolite alt otsida.

Edit: See spb oma on täitsa hea, saab kasutada terve ekraani peal.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.12.2009 07:43:50 vasta tsitaadiga

spb keyboard
http://www.spbsoftwarehouse.com/pocketpc-software/keyboard/

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 28.12.2009 17:24:28 vasta tsitaadiga

Teab keegi soovitada mingit programmi, mis sissetuleva kõne tagasi lükkaks ja siis kohe samale numbrile tagasi helistaks?

edit: olemas (PhonEx).
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.12.2009 16:31:07 vasta tsitaadiga

Valkyrie_v5.4 FireStorm v5.4.28014

see hetkel parim xperiale siis

e: v5.2 28011 peal tagasi, kuna uuemal kõvasti kalasid

_________________
☠


viimati muutis libe 31.12.2009 06:54:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2009 04:40:33 vasta tsitaadiga

... see versioon märgatavalt kiirem eelnevatest thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2009 10:32:32 vasta tsitaadiga

Selle 5.4 põhijama vist oli et Power nupp ei lülita telefoni välja... Ei oska öelda kas nüüdseks juba parandatud.

Minumeelest need Valkyrie Firestorm LEO versioonid on ekraanipildilt liiga kribud, vähemalt SE Xperia X1 jaoks, reso küll sama, kuid HTC HD2 ehk LEO ekraani füüsiline suurus oli mingi 4" kanti võrreldes X1... nu mitte päris lukuauguga kuid siiski oluliselt väiksem on.

Seetõttu ise kasutan Firestorm TR versiooni, mille puhul arvestatud füüsiliselt umbes samasuure ekraaniga kui X1 puhul.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2010 14:33:04 vasta tsitaadiga

krt..nende miljoni device kasutamine on porr..eriti kui püüad m$ outlooki ja ie'd vältida.
mõtlen, et hetkel ainuke lihtne viis oleks vist kalendrit mobiilis+brauseris sünkida googli abil. kõik vidinad selleks olemas.

aga aastaid olen kasutanud reminderfoxi ja sünkinud 3 arvutit omavahel edukalt. tahaks nüüd wm ka külge lisada, aga pole leidnud pädevat vastust, et kas reminderfox ja mini mobiili calender suudaks omavahel hakkama saada. ideid, mida kasutada või kuidas reminderfoxi integreerida wm söbralikuks.

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mustmantel
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2009




sõnum 04.01.2010 22:43:07 vasta tsitaadiga

Need Spb asjad on küll head icon_smile.gif
Mobile Shell
keyboard
Time
Sai kõik peale pandud ja toimib väga hästi icon_smile.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.01.2010 23:17:00 vasta tsitaadiga

mustmantel kirjutas:
Need Spb asjad on küll head icon_smile.gif
Mobile Shell
keyboard
Time
Sai kõik peale pandud ja toimib väga hästi icon_smile.gif
spb shell oli hea, kuni avastasin winmo 6.5.3 ja HTC senseUI icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

videos on 6.5
6.5.3'l on start menu all ääres

spb keyboard on asendamatu
eesti klaviatuur täies hiilguses thumbs_up.gif
time kasutan taimerina

+ kasutan veel spb brain evolution 2, mis on hommikul bussiga tööle minnes hea erguti icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustmantel
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2009




sõnum 05.01.2010 11:53:36 vasta tsitaadiga

Algaja veel WinMo asjas icon_biggrin.gif
Kas Upgrade 6.5 on keeruline ja kust seda saada?
Ja syncimisega on ka probleeme, see ilmselt tänu win7-le.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.01.2010 11:57:26 vasta tsitaadiga

keeruline ei ole
abiks on XDA foorum, googlega leiad lingi

sealt vaja foorumist oma telefon valida ja edasi lugeda

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2010 12:04:03 vasta tsitaadiga

mustmantel kirjutas:
Algaja veel WinMo asjas icon_biggrin.gif
Kas Upgrade 6.5 on keeruline ja kust seda saada?
Ja syncimisega on ka probleeme, see ilmselt tänu win7-le.


lihtsamast lihtsam, arvasin ka esimese hooga et midagi ulmet. köige olulisem, et oma vana telefoni imei backupid. muu juba lihtsam.

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mustmantel
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2009




sõnum 05.01.2010 12:25:52 vasta tsitaadiga

Juba tunnen end täitsa lollina :$
Kuna mu ingliskeel pole kõige tugevam, siis seal foorumis spetsiifilistest asjadest aru ei saa.
Juba see imei backup tundub keeruline asi minu jaoks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2010 14:01:58 vasta tsitaadiga

kõige olulisem, et lased oma tel. õige romi, mitte teise tel. jaoks tehtud icon_smile.gif
unbrickimine ei ole vahest nii lihtne nagu paistab
busse kirjutas:
köige olulisem, et oma vana telefoni imei backupid. muu juba lihtsam.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustmantel
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2009




sõnum 05.01.2010 14:38:34 vasta tsitaadiga

Siis ma veel esialgu loen ja püüan õppida seda asja icon_biggrin.gif
kiiruga katsetama ei hakka icon_smile.gif
pealegi olen veel lummatud nendest SpB asjadest icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2010 15:29:04 vasta tsitaadiga

mustmantel kirjutas:
Siis ma veel esialgu loen ja püüan õppida seda asja icon_biggrin.gif
kiiruga katsetama ei hakka icon_smile.gif
pealegi olen veel lummatud nendest SpB asjadest icon_biggrin.gif


XDA foorumis peaks olema ka videona vormistatud õpetused.

Esiteks pead sa HARD-SPL peale saama, et telefon võtaks custom ROM'e vastu.
Ja siis pead kümnete kokkade sadade ROM'ide hulgast leidma selle mis sulle kõige paremini sobib.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustmantel
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2009




sõnum 05.01.2010 21:39:54 vasta tsitaadiga

Nüüd avastasin et mul on juba WinMo 6.5 Proffesional peal icon_redface.gif
Peale Spb asjade installimist ei toimi mul enam wifi, keegi võib põhjust teada ?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2010 23:14:12 vasta tsitaadiga

kui maha võtta, siis töötab uuesti?
mustmantel kirjutas:
Nüüd avastasin et mul on juba WinMo 6.5 Proffesional peal icon_redface.gif
Peale Spb asjade installimist ei toimi mul enam wifi, keegi võib põhjust teada ?

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2010 12:15:03 vasta tsitaadiga

kas keegi teab seda, et on olemas mõni ilma näitaja wm peale, mis eesti ennustusi näitab, mitte ei kasuta yahoo või weather.com'i?
_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2010 16:06:42 vasta tsitaadiga

SPB Traveler ja Weather kasutavad Meteonova't ja Foreca't
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2010 19:51:18 vasta tsitaadiga

krt..mul vist ei joppa üldse ks20ga. jälle vana probleem tagasi.

installisin msni peale 'Windows Live 10.6.33.0600 (Fixed) (duttythroy).cab' ja nüüd saan jälle veateate 'the bluetooth radio failed to turn on due to insufficent driver memory available. you must perform a normal reset before you can turn on the bluetooth radio'. enne töötas köik ideaalselt. lasksin selle programmi uuesti maha ja resettisin, aga ei midagi. peab vist hard reseti tegema ja ükshaaval köik stuffi tagasi laduma icon_sad.gif

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mustmantel
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2009




sõnum 10.01.2010 00:41:32 vasta tsitaadiga

SCREAMER kirjutas:
kui maha võtta, siis töötab uuesti?
mustmantel kirjutas:
Nüüd avastasin et mul on juba WinMo 6.5 Proffesional peal icon_redface.gif
Peale Spb asjade installimist ei toimi mul enam wifi, keegi võib põhjust teada ?


Ei tööta ka siis kui maha võtsin icon_cry.gif

Installisin crack spb shell ja nüüd wifi jälle töötab icon_smile.gif

Kas on veel mingeid taskulambi programmi?
Mina seda hTorchi tööle ei saa :S
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2010 22:35:41 vasta tsitaadiga

Mul on HTC TYTN. Jookseb koguaeg kokku, kasutada on täiesti võimatu. Olen proovinud mingi 5 erinevat OS-i, praegu peal originaal 5.3.1 vms. Peale 4 restarti jõudis avalehele välja ja siis hangus. Milles võib viga olla??
_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.01.2010 22:40:59 vasta tsitaadiga

l2bukast kirjutas:
Mul on HTC TYTN. Jookseb koguaeg kokku, kasutada on täiesti võimatu. Olen proovinud mingi 5 erinevat OS-i, praegu peal originaal 5.3.1 vms. Peale 4 restarti jõudis avalehele välja ja siis hangus. Milles võib viga olla??
telefonis
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2010 00:27:35 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
l2bukast kirjutas:
Mul on HTC TYTN. Jookseb koguaeg kokku, kasutada on täiesti võimatu. Olen proovinud mingi 5 erinevat OS-i, praegu peal originaal 5.3.1 vms. Peale 4 restarti jõudis avalehele välja ja siis hangus. Milles võib viga olla??
telefonis

Vaimukas jeb. Aga keegi reaalselt ka aidata oskab? Riistvaraline see ju olla ei saa?

_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2010 02:32:48 vasta tsitaadiga

M2D ja M3D on silma hakanud, see vist on ainult HTC telefonidele möeldud nö välimuse vahetamise süsteem?
_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.01.2010 11:06:52 vasta tsitaadiga

l2bukast kirjutas:
libe kirjutas:
l2bukast kirjutas:
Mul on HTC TYTN. Jookseb koguaeg kokku, kasutada on täiesti võimatu. Olen proovinud mingi 5 erinevat OS-i, praegu peal originaal 5.3.1 vms. Peale 4 restarti jõudis avalehele välja ja siis hangus. Milles võib viga olla??
telefonis

Vaimukas jeb. Aga keegi reaalselt ka aidata oskab? Riistvaraline see ju olla ei saa?
kui sul puhasa originaal rom peal ja pidevalt hangub, siis ongi viga telefonis
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2010 12:20:41 vasta tsitaadiga

variant on proovida vanemat orig ROMid kah
libe kirjutas:
l2bukast kirjutas:
libe kirjutas:
l2bukast kirjutas:
Mul on HTC TYTN. Jookseb koguaeg kokku, kasutada on täiesti võimatu. Olen proovinud mingi 5 erinevat OS-i, praegu peal originaal 5.3.1 vms. Peale 4 restarti jõudis avalehele välja ja siis hangus. Milles võib viga olla??
telefonis

Vaimukas jeb. Aga keegi reaalselt ka aidata oskab? Riistvaraline see ju olla ei saa?
kui sul puhasa originaal rom peal ja pidevalt hangub, siis ongi viga telefonis

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2010 15:42:38 vasta tsitaadiga

keegi external gpsi wm 6.5 all on tööle saanud ilma windowsis gpsi portide paika panekut?
google maps on avastanud, et wifi vörgu järgi saab nö navigeerida, aga see pole see icon_biggrin.gif

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Windows Mobile arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.