Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Uus iMac VS PC - kas hinnavahe on ikka niisuur kui esialgu tundub? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Sinu järgmine arvuti on
iMac
19%
 19%  [ 34 ]
PC
80%
 80%  [ 138 ]
hääli kokku : 172

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2009 23:31:27 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Skeptik, misasi on "Apple riistvara" ?

selle all mõtlesin Macbooke, iMace, iPhonesid, iPode.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 05.12.2009 00:36:52 vasta tsitaadiga

Cruiser kirjutas:
Tegelikult tahab ka riistvara optimeerimist, olen isegi PC konfimisega hävinud, kui ehitasime 30 000 kroonist arvutit, kõik viimase peal asjad ei toiminud küll nii, nagu oleks pidanud, vahetasime lõpuks nii emaplaati, kui ka videokaarti, enne kui saime tulemuse tööks, mis vaja oli, märkuseks, ei ehitanud mänguarvutit, vaid multimeedia masinat.
Siin mulle meeldibki apple mõtlemine, ei pea kõiki komponente toetama, kuid neid, mida toetatakse, need ka töötavad koos hästi.


Kõlab rohkem nagu tihendi viga. Ja Apple küsib "toetatud" komponentide eest täiesti ebamoraalseid summasid aeg-ajalt.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cruiser
HV vaatleja


liitunud: 09.11.2005




sõnum 05.12.2009 02:21:39 vasta tsitaadiga

Tegelikult oligi tihendi viga, seda Matroxi videokaarti ei toetanud see emaplaat ja lõpuks see 12 tonnine Matrox ei olnud ka päris see, mida vaja oli. Üks IT kooli lõpetanud tarkpea kirjutas komponendid kokku, pärast praktikud selle kõik pidid ümber tegema.
Mitte ainult Apple ei küsi raha, samuti küsivad oma komplektide eest suurt raha ka Dell, HP. Vaata nende komplektide hindu. Mul endal tööl Fujitsu kast, mille oleks saanud Eestist komplekteerides ka poole odavamalt aga välispartner tahtis nimega masinat, hind oli 1800 €, Ordist oleks saanud sama masina 12 000 umbes. Kusjuures , mälu ostsime ikka siit Eestist lõpuks juurde talle.

Kui Apple saaks ise kokku panna ja siis osta talle juurde Mac OS, oleks see ka ju odavam, aga selle firma poliitika on juba selline, meie ju võime siin klähvida Maci kallal, nende poliitikat see ei muuda. Apple kunagi juba tegi seda, et lubas kõigil macintoshi teha, sellega firma ju põhja peaaegu läks ja siis ju Steve Jobs tagasi tuli, muutis selle ära ja on ikkagi firma väga kõrgele viinud, et meil siin ikka jagub seda klähvimist.

_________________
Kui maailm on lava, kus siis publik istub?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2009 10:50:23 vasta tsitaadiga

Kui Apple hinnapoliitika ei meeldi, võib ju alati osta Psystar'i koledaid kaste Mac OS X'iga
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kellu
HV kasutaja
kellu

liitunud: 26.03.2002




sõnum 05.12.2009 11:14:08 vasta tsitaadiga

temaatik kirjutas:
Absona kirjutas:
Ei, ma mõtlen sellesuhtes, et ülehinnatud, et kui isegi maksaks 10 000.- mac, siis ei ostaks ka mac'i.


aa see rohkem põhimõtte asi juba.

mina vaatan selle pilguga et kui PC ja MAC maksavad sama palju siis miks mitte osta MAC
Maci kasuks räägib ilus välimus ja ruumi kokkuhoid. Ja juhtmeid ei ole niipalju icon_smile.gif


Kõik mu MAC kasutajatest tuttavad on avastanud vastupidise. Esiti on kõik tore, juhtmeid pole. Siis tahaks saada paar TB kettaruumi. Reeglina 2-3 juhtmega karbikest laual juures. Tahaks vaadata telekat, jälle üks kallis lisaseade juures. Ja nii ta läheb, laud on juhtmeid täis, võibolla isegi rohkem, need on lihtsalt erinevate seadmete juhtmed.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 05.12.2009 11:57:21 vasta tsitaadiga

See on väga hea, et sul on palju Macikasutajatest tuttavaid ja mitte ühtegi Windowsi kasutajat. Muidu sa ju teaksid, et Windowsimasinate lisaseadmed ei vaja kaableid ning ühenduvad masinaga maagiliselt.
_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2009 11:59:25 vasta tsitaadiga

Vahe selles, et windowsi kast on laua all ning juhtmed ei sega kedagi, Maci puhul aga saavad alguse karbist, mis vedeleb laual.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 05.12.2009 12:00:31 vasta tsitaadiga

Juhtme näide on hea... eriti macboob Air. Kui sul on ainult üks usb ja toide, siis sa ühendad ainult ühe usb seadme ja toite icon_smile.gif
Tõesti juhtmeid on vähe, kui sul pesade arv on füüsiliselt piiratud. Peaks enda arvutil ka ülejäänud 3 näiteks nätsu täis toppima, et juhtmepusasi vältida icon_smile.gif

_________________
Kõik videovajadused täidab www.mustpost.ee ||| www.youtube.com/arvutimaailm ||| www.facebook.com/arvutimaailm
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 05.12.2009 12:23:19 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Vahe selles, et windowsi kast on laua all ning juhtmed ei sega kedagi, Maci puhul aga saavad alguse karbist, mis vedeleb laual.

Õige jah, mulle tuleb meelde, et Apple EULA keelab Minide laua alla panemise, samuti nõuab see iMacide kasutamist nõnda, et ekraan oleks seina poole, sest muidu ei ole kaablid nähtavad.

_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2009 12:23:20 vasta tsitaadiga

ullivilli, kas see su 4 usb pesaga masin on ka 1.36 kg raskune ja 1.94 cm paksune icon_rolleyes.gif
icon_lol.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 05.12.2009 12:53:13 vasta tsitaadiga

Jutu point oli, et PC puhul võid lisavidinad kasti sisse panna, mac'i puhul pead ostma eraldi välised seadmed ning nood juhtmepusaga ühendama
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 05.12.2009 12:53:25 vasta tsitaadiga

pronto kirjutas:
maatriks kirjutas:
Vahe selles, et windowsi kast on laua all ning juhtmed ei sega kedagi, Maci puhul aga saavad alguse karbist, mis vedeleb laual.

Õige jah, mulle tuleb meelde, et Apple EULA keelab Minide laua alla panemise, samuti nõuab see iMacide kasutamist nõnda, et ekraan oleks seina poole, sest muidu ei ole kaablid nähtavad.


Ja MacPro peab olema ka laua peal, nii et DVD- draivid oleksid näoga seina poole. Sellepärast kindlasti Cruiser plaate kõrvetabki windowsimasinaga sest ta ei küündi seinani.... icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Muuseas, Terrateci DVB-T tuunerit on meil müüdud ka 650.- eest, Elgato tuuner on ka alla tuhande...
Nojah, kui mõistlikuks hinnaks pidada 350.- siis jääb tõesti raha kord söödud makaronida ja õlle tarvis mida saab lauanurgale (jõulu)kaunistuseks panna icon_wink.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 05.12.2009 13:25:27 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Jutu point oli, et PC puhul võid lisavidinad kasti sisse panna, mac'i puhul pead ostma eraldi välised seadmed ning nood juhtmepusaga ühendama

Lisaseadmed nagu protsessori, emaplaadi, mälu ja kõvaketta?

_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 05.12.2009 13:50:48 vasta tsitaadiga

pronto kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Jutu point oli, et PC puhul võid lisavidinad kasti sisse panna, mac'i puhul pead ostma eraldi välised seadmed ning nood juhtmepusaga ühendama
Lisaseadmed nagu protsessori, emaplaadi, mälu ja kõvaketta?
Telekakaart, lisa võrgukaart, korralik helikaart, N+1 kõvaketast, riistvaraline RAID kontroller, ...
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 05.12.2009 13:56:52 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
pronto kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Jutu point oli, et PC puhul võid lisavidinad kasti sisse panna, mac'i puhul pead ostma eraldi välised seadmed ning nood juhtmepusaga ühendama
Lisaseadmed nagu protsessori, emaplaadi, mälu ja kõvaketta?
Telekakaart, lisa võrgukaart, korralik helikaart, N+1 kõvaketast, riistvaraline RAID kontroller, ...


Milles küsimus - võtad MacPro. Või tahtsid kõike seda iMaci sisse ajada? icon_eek.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 05.12.2009 14:01:20 vasta tsitaadiga

Jah jah, kindlasti on olemas veel mingeid vahvaid seadmeid, mida 99.9% inimestest igapäevaselt vajavad. Näiteks kolmas võrgukaart ... ja neljas. Vaata, Maci kasutajad on tavaliselt piisavalt jõukad, te omale telekas osta. Samuti on nad tavaliselt piisavalt jõukad, et omale osta väline NAS, samuti vajalikud ruuterid, et oma võrguprobleemid lahendada. Ja korralik helikaart vajab niikuinii breakout boxi -- vastasel korral pole sul seda tegelikult muuks vaja kui enesepetmiseks. Samuti on Maci omanikud tavaliselt piisavalt rikkad, et osta omale see must mootorrattas, tollal kui muud lihtsalt postitavad pilte, kuidas nende masin on must mootorratas. Vanasti oli kombeks ju kleepida oma romudele peale kleepse, et minu teine auto on Ferrari.
_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2009 14:03:04 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:

Milles küsimus - võtad MacPro. Või tahtsid kõike seda iMaci sisse ajada? :o


Võimalusel ikka iPhone sisse.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 05.12.2009 14:08:24 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
Milles küsimus - võtad MacPro. Või tahtsid kõike seda iMaci sisse ajada? icon_eek.gif
Täpselt nii. Kust otsast siis PC puhul see juhtmepusa niivõrd suur on võrreldes mac'iga?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 05.12.2009 14:08:38 vasta tsitaadiga

Ho Ho - http://www.avad.ee/tooted/mac/mac-pro Juhuks kui midagi selgusetuks jäi...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 05.12.2009 14:10:16 vasta tsitaadiga

Pole vaja linke tuua, tean väga hästi milliseid tooteid Apple pakub. Lihtsalt jääb arusaamatuks miks inimesed toovad juhtmete vähesuse mac'i puhul eeliseks kui reaalselt on võimalik osta omale täpselt samasugune väheste juhtmetega kooslus ka PC peale
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 05.12.2009 14:19:41 vasta tsitaadiga

Kahtlane kas ikka tead, kuis muidu hakkad rääkima vajadusest 2 võrkari, N+1 ketta, hardRAIDi järele kui need kõik on juba OOB sisse ehitatud selleks mõeldud tootesse? Kas oled mõnele suurele windowsiläpakale samad asjad juba tööle saanud?

Vaata tark inime valib näiteks sõiduki selle järgi palju inimesi on ehk vaja vedada - suur pere ei osta tavaliselt 2 kohalist, vaid 8 kohalise. Jalkaklubi aga ei käi sellele perel peale et ehk ikka kuidagi mahume -viska ära...Nad võtavad siis sõiduks bussi mis 50 kohaline...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 05.12.2009 14:29:58 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
Ho Ho - http://www.avad.ee/tooted/mac/mac-pro Juhuks kui midagi selgusetuks jäi...


Niiet selleks, et saaksid ise upgrade'i teha, pead maksma kõigest 37 590 EEK? icon_smile.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 05.12.2009 14:49:27 vasta tsitaadiga

Ütleb mees, kes ostab omale 21k-d arvuteid tollal kui tavaline masin maksis 10k.
_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2009 15:17:27 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
pronto kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Jutu point oli, et PC puhul võid lisavidinad kasti sisse panna, mac'i puhul pead ostma eraldi välised seadmed ning nood juhtmepusaga ühendama
Lisaseadmed nagu protsessori, emaplaadi, mälu ja kõvaketta?
Telekakaart, lisa võrgukaart, korralik helikaart, N+1 kõvaketast, riistvaraline RAID kontroller, ...

need on tõesti hädavajalikud lisavidinad icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2009 17:04:34 vasta tsitaadiga

Oleneb kelle jaoks. Mõnele on eraldi videokaart ka üleliigne vidin.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 05.12.2009 18:35:13 vasta tsitaadiga

pronto kirjutas:
Ütleb mees, kes ostab omale 21k-d arvuteid tollal kui tavaline masin maksis 10k.


Mu raud tampis toonase Mac Pro maatasa 3D jõudluselt. icon_wink.gif Pole ka ime:

tsitaat:
announced 2006.08.07 at $2,199 with two dual-core 2.0 GHz CPUs, 1 GB RAM, 250 GB hard drive, nVidia GeForce 7300 GT;
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.12.2009 19:11:33 vasta tsitaadiga

erick, kahe socketiga xeoni söövad plaadid ongi ju niisama odavad kui ühe tavalist protsessorit sööva socketiga, eksole.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2009 20:13:26 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
erick, kahe socketiga xeoni söövad plaadid ongi ju niisama odavad kui ühe tavalist protsessorit sööva socketiga, eksole.


Eks dragsterile ongi mõttekas ju Ladalt panna 14 tolli rehvid alla. Küll teel püsib 300km/h kiiruse juures!

Not.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.12.2009 20:29:52 vasta tsitaadiga

Mitut lauaarvuti protsessoriga komplekti sa siin näed?
MarkIT.ee – Tööjaamad
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2009 23:13:36 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Mõnele on eraldi videokaart ka üleliigne vidin.

nagu näiteks mulle icon_cool.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2009 00:26:39 vasta tsitaadiga

Pealinna nõutuimad gigolod vajavad Maci icon_lol.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 06.12.2009 01:43:50 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Pealinna nõutuimad gigolod vajavad Maci icon_lol.gif


OT: Paistab et sul on avar sõpruskond siis kui nad sulle seda räägivad...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2009 02:54:46 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
heretic666 kirjutas:
Pealinna nõutuimad gigolod vajavad Maci icon_lol.gif


OT: Paistab et sul on avar sõpruskond siis kui nad sulle seda räägivad...

Vaata Skeptiku profiili.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2009 03:14:52 vasta tsitaadiga

töö ei anna häbeneda
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 06.12.2009 12:28:20 vasta tsitaadiga

woo456 kirjutas:
Maldur kirjutas:
heretic666 kirjutas:
Pealinna nõutuimad gigolod vajavad Maci icon_lol.gif


OT: Paistab et sul on avar sõpruskond siis kui nad sulle seda räägivad...

Vaata Skeptiku profiili.


Praegu vaatasin, selle asjaga on selge . icon_lol.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 06.12.2009 14:36:14 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Mitut lauaarvuti protsessoriga komplekti sa siin näed?
MarkIT.ee – Tööjaamad


Silma järgi vähemalt pooled? icon_rolleyes.gif

Ja mida paneb Fujitsu-Siemens oma kõige kallimasse pakkumisse (62 690 EEK)?

tsitaat:
Core i7 Extreme Edition 975 3.33 GHz
RAM 12 GB
2 x 1 TB - standard - Serial ATA-300
1 x 150 GB - standard - Serial ATA-300
2 dual GPU cards (Quad SLI) PCI Express 2.0 x16 - NVIDIA GeForce GTX 295
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 06.12.2009 21:59:13 vasta tsitaadiga

erick, mis teha kui hirmkallid komponendid sisse pista.
Protsessor 13-14k, 2x videokaart 7000-7500, see üksi teeb juba 28000 kokku, lisame helikaardi 2000 krooni, mälu 6x 1000 krooni, nüüd juba kena 36000 krooni, 2x 1TB kõvaketas 2000 krooni, raptor 150GB 2500 krooni, 1kW toiteplokk 3000 krooni, koguhind nüüd juba 45500 krooni. Nipet-näpet siit-sealt veelgi juurde, lisaks veel OEM'i omaprotsent ja saamegi ilusa suure hinna kokku.

Nüüd aga üks märkus antud komplekti osas: tegu on puhtalt mänguri arvutiga, mitte tööjaamaga.
Fujitsu Celsius Ultra: World's fastest gaming PC on air cooling

Kui jätame selle ka nüüd nimekirjast välja, siis on 51 komplekti kokku laos, neist ainult 15 on lauaarvuti seeria protsessoriga.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 07.12.2009 11:15:08 vasta tsitaadiga

CPU'de järgi vaadates saab tegelikult kokku 21 (Pentium DC, Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Quad Extreme) vs 48 (Xeon, Quad-Core Xeon). Peaaegu pool.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 07.12.2009 16:39:43 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
CPU'de järgi vaadates saab tegelikult kokku 21 (Pentium DC, Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Quad Extreme) vs 48 (Xeon, Quad-Core Xeon). Peaaegu pool.
30% ei ole pool, isegi peaaegu mitte.
Põhimõte oli aga selles et sa üritasid väita et Xeon on väga mõttetu rahapriiskamine sellesse masinasse, reaalsuses on aga enamus tööjaamad just Xeoni peale ehitatud.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2009 17:39:33 vasta tsitaadiga

Jah, sealhulgas ka PC tööjaamad ning need on 4 korda odavamad Apple omast. Olgu ta kui mugav tahes, siis icon_razz.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 07.12.2009 19:03:33 vasta tsitaadiga

maatriks, samuti on kallemaid kui Mac Pro, ei ole midagi et ainult odavam on.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 07.12.2009 20:05:13 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
erick kirjutas:
CPU'de järgi vaadates saab tegelikult kokku 21 (Pentium DC, Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Quad Extreme) vs 48 (Xeon, Quad-Core Xeon). Peaaegu pool.
30% ei ole pool, isegi peaaegu mitte.
Põhimõte oli aga selles et sa üritasid väita et Xeon on väga mõttetu rahapriiskamine sellesse masinasse, reaalsuses on aga enamus tööjaamad just Xeoni peale ehitatud.


LOL, see on 43,75% icon_wink.gif

Ma olen kindel, et Xeon on workstationis midagi väärt, ja olen sama kindel, et Apple chargeb selle pealt kõva premiumi.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 07.12.2009 21:59:20 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
LOL, see on 43,75% icon_wink.gif

21/(21+48)*100 = 30,4
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 08.12.2009 02:22:32 vasta tsitaadiga

erick, jah, Apple paneb omapoolse protsendi otsa, aga sama teevad ka kõik ülejäänud.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 08.12.2009 04:56:54 vasta tsitaadiga

Air võib kaaluda ühikuna vähem, aga kui sa kannand kaasas pordi replikaatorit, Cdromi ja muud nänni, et mingitki ühilduvust saavutada, siis ma arvan, et see ei tule kuidagi parem kui minu 4x odavam süler. vbolla on 3cm 2 asemel ja kaalub 1,4kg asemel 2kg, aga no kuulge 4x hinnavahe... ja siiani pole jäänud millegagi hätta, pigem jäänud kõrval töötav air oma limiteeringutega probleemseks.
_________________
Kõik videovajadused täidab www.mustpost.ee ||| www.youtube.com/arvutimaailm ||| www.facebook.com/arvutimaailm
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 08.12.2009 10:18:34 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt nõustun, et kaasa taritavate lisavidinate arvelt kaal kasvab kuid olgem ausad, plaadilugeja on küll üsna viimane asi mida vaja läheb. Isegi lauamasinas pole seda pruukinud pea viimased 4a icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2009 10:44:39 vasta tsitaadiga

Mul ükskord läks. Op süsteemi installimisel icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 08.12.2009 10:46:23 vasta tsitaadiga

airile ei pea seeeest akulaadijat kaasa tassima icon_smile.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2009 10:54:15 vasta tsitaadiga

Vermon kirjutas:
Mul ükskord läks. Op süsteemi installimisel icon_biggrin.gif


Ai krt meelde tuli, tegelt lõpuks ikka lõin läpa ketta kaheks partitsiooniks ja siis installisin ühelt teisele, pärast ühendasin partitsioonid jälle ära icon_biggrin.gif
Nii, et ei tule meelde kunas viimati vaja läks icon_lol.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2009 11:20:31 vasta tsitaadiga

jungleman, air töötab ilma akuta?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Uus iMac VS PC - kas hinnavahe on ikka niisuur kui esialgu tundub? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.