|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Sinu järgmine arvuti on |
| iMac |
|
19% |
[ 34 ] |
| PC |
|
80% |
[ 138 ] |
|
| hääli kokku : 172 |
|
| autor |
|
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
04.12.2009 23:31:27
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| Skeptik, misasi on "Apple riistvara" ? |
selle all mõtlesin Macbooke, iMace, iPhonesid, iPode.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
05.12.2009 00:36:52
|
|
|
| Cruiser kirjutas: |
Tegelikult tahab ka riistvara optimeerimist, olen isegi PC konfimisega hävinud, kui ehitasime 30 000 kroonist arvutit, kõik viimase peal asjad ei toiminud küll nii, nagu oleks pidanud, vahetasime lõpuks nii emaplaati, kui ka videokaarti, enne kui saime tulemuse tööks, mis vaja oli, märkuseks, ei ehitanud mänguarvutit, vaid multimeedia masinat.
Siin mulle meeldibki apple mõtlemine, ei pea kõiki komponente toetama, kuid neid, mida toetatakse, need ka töötavad koos hästi. |
Kõlab rohkem nagu tihendi viga. Ja Apple küsib "toetatud" komponentide eest täiesti ebamoraalseid summasid aeg-ajalt.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cruiser
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2005
|
05.12.2009 02:21:39
|
|
|
Tegelikult oligi tihendi viga, seda Matroxi videokaarti ei toetanud see emaplaat ja lõpuks see 12 tonnine Matrox ei olnud ka päris see, mida vaja oli. Üks IT kooli lõpetanud tarkpea kirjutas komponendid kokku, pärast praktikud selle kõik pidid ümber tegema.
Mitte ainult Apple ei küsi raha, samuti küsivad oma komplektide eest suurt raha ka Dell, HP. Vaata nende komplektide hindu. Mul endal tööl Fujitsu kast, mille oleks saanud Eestist komplekteerides ka poole odavamalt aga välispartner tahtis nimega masinat, hind oli 1800 €, Ordist oleks saanud sama masina 12 000 umbes. Kusjuures , mälu ostsime ikka siit Eestist lõpuks juurde talle.
Kui Apple saaks ise kokku panna ja siis osta talle juurde Mac OS, oleks see ka ju odavam, aga selle firma poliitika on juba selline, meie ju võime siin klähvida Maci kallal, nende poliitikat see ei muuda. Apple kunagi juba tegi seda, et lubas kõigil macintoshi teha, sellega firma ju põhja peaaegu läks ja siis ju Steve Jobs tagasi tuli, muutis selle ära ja on ikkagi firma väga kõrgele viinud, et meil siin ikka jagub seda klähvimist.
_________________ Kui maailm on lava, kus siis publik istub? |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
05.12.2009 10:50:23
|
|
|
Kui Apple hinnapoliitika ei meeldi, võib ju alati osta Psystar'i koledaid kaste Mac OS X'iga
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kellu
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2002
|
05.12.2009 11:14:08
|
|
|
| temaatik kirjutas: |
| Absona kirjutas: |
| Ei, ma mõtlen sellesuhtes, et ülehinnatud, et kui isegi maksaks 10 000.- mac, siis ei ostaks ka mac'i. |
aa see rohkem põhimõtte asi juba.
mina vaatan selle pilguga et kui PC ja MAC maksavad sama palju siis miks mitte osta MAC
Maci kasuks räägib ilus välimus ja ruumi kokkuhoid. Ja juhtmeid ei ole niipalju  |
Kõik mu MAC kasutajatest tuttavad on avastanud vastupidise. Esiti on kõik tore, juhtmeid pole. Siis tahaks saada paar TB kettaruumi. Reeglina 2-3 juhtmega karbikest laual juures. Tahaks vaadata telekat, jälle üks kallis lisaseade juures. Ja nii ta läheb, laud on juhtmeid täis, võibolla isegi rohkem, need on lihtsalt erinevate seadmete juhtmed.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
05.12.2009 11:57:21
|
|
|
See on väga hea, et sul on palju Macikasutajatest tuttavaid ja mitte ühtegi Windowsi kasutajat. Muidu sa ju teaksid, et Windowsimasinate lisaseadmed ei vaja kaableid ning ühenduvad masinaga maagiliselt.
_________________ Magento arendused |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
05.12.2009 11:59:25
|
|
|
Vahe selles, et windowsi kast on laua all ning juhtmed ei sega kedagi, Maci puhul aga saavad alguse karbist, mis vedeleb laual.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ullivilli
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.06.2004
|
05.12.2009 12:00:31
|
|
|
Juhtme näide on hea... eriti macboob Air. Kui sul on ainult üks usb ja toide, siis sa ühendad ainult ühe usb seadme ja toite
Tõesti juhtmeid on vähe, kui sul pesade arv on füüsiliselt piiratud. Peaks enda arvutil ka ülejäänud 3 näiteks nätsu täis toppima, et juhtmepusasi vältida
_________________ Kõik videovajadused täidab www.mustpost.ee ||| www.youtube.com/arvutimaailm ||| www.facebook.com/arvutimaailm |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
05.12.2009 12:23:19
|
|
|
| maatriks kirjutas: |
| Vahe selles, et windowsi kast on laua all ning juhtmed ei sega kedagi, Maci puhul aga saavad alguse karbist, mis vedeleb laual. |
Õige jah, mulle tuleb meelde, et Apple EULA keelab Minide laua alla panemise, samuti nõuab see iMacide kasutamist nõnda, et ekraan oleks seina poole, sest muidu ei ole kaablid nähtavad.
_________________ Magento arendused |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
05.12.2009 12:23:20
|
|
|
ullivilli, kas see su 4 usb pesaga masin on ka 1.36 kg raskune ja 1.94 cm paksune
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
05.12.2009 12:53:13
|
|
|
Jutu point oli, et PC puhul võid lisavidinad kasti sisse panna, mac'i puhul pead ostma eraldi välised seadmed ning nood juhtmepusaga ühendama
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
05.12.2009 12:53:25
|
|
|
| pronto kirjutas: |
| maatriks kirjutas: |
| Vahe selles, et windowsi kast on laua all ning juhtmed ei sega kedagi, Maci puhul aga saavad alguse karbist, mis vedeleb laual. |
Õige jah, mulle tuleb meelde, et Apple EULA keelab Minide laua alla panemise, samuti nõuab see iMacide kasutamist nõnda, et ekraan oleks seina poole, sest muidu ei ole kaablid nähtavad. |
Ja MacPro peab olema ka laua peal, nii et DVD- draivid oleksid näoga seina poole. Sellepärast kindlasti Cruiser plaate kõrvetabki windowsimasinaga sest ta ei küündi seinani....
Muuseas, Terrateci DVB-T tuunerit on meil müüdud ka 650.- eest, Elgato tuuner on ka alla tuhande...
Nojah, kui mõistlikuks hinnaks pidada 350.- siis jääb tõesti raha kord söödud makaronida ja õlle tarvis mida saab lauanurgale (jõulu)kaunistuseks panna
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
05.12.2009 13:25:27
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Jutu point oli, et PC puhul võid lisavidinad kasti sisse panna, mac'i puhul pead ostma eraldi välised seadmed ning nood juhtmepusaga ühendama |
Lisaseadmed nagu protsessori, emaplaadi, mälu ja kõvaketta?
_________________ Magento arendused |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
05.12.2009 13:50:48
|
|
|
| pronto kirjutas: |
| Ho Ho kirjutas: |
| Jutu point oli, et PC puhul võid lisavidinad kasti sisse panna, mac'i puhul pead ostma eraldi välised seadmed ning nood juhtmepusaga ühendama |
Lisaseadmed nagu protsessori, emaplaadi, mälu ja kõvaketta? |
Telekakaart, lisa võrgukaart, korralik helikaart, N+1 kõvaketast, riistvaraline RAID kontroller, ...
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
05.12.2009 13:56:52
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| pronto kirjutas: |
| Ho Ho kirjutas: |
| Jutu point oli, et PC puhul võid lisavidinad kasti sisse panna, mac'i puhul pead ostma eraldi välised seadmed ning nood juhtmepusaga ühendama |
Lisaseadmed nagu protsessori, emaplaadi, mälu ja kõvaketta? |
Telekakaart, lisa võrgukaart, korralik helikaart, N+1 kõvaketast, riistvaraline RAID kontroller, ... |
Milles küsimus - võtad MacPro. Või tahtsid kõike seda iMaci sisse ajada?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
05.12.2009 14:01:20
|
|
|
Jah jah, kindlasti on olemas veel mingeid vahvaid seadmeid, mida 99.9% inimestest igapäevaselt vajavad. Näiteks kolmas võrgukaart ... ja neljas. Vaata, Maci kasutajad on tavaliselt piisavalt jõukad, te omale telekas osta. Samuti on nad tavaliselt piisavalt jõukad, et omale osta väline NAS, samuti vajalikud ruuterid, et oma võrguprobleemid lahendada. Ja korralik helikaart vajab niikuinii breakout boxi -- vastasel korral pole sul seda tegelikult muuks vaja kui enesepetmiseks. Samuti on Maci omanikud tavaliselt piisavalt rikkad, et osta omale see must mootorrattas, tollal kui muud lihtsalt postitavad pilte, kuidas nende masin on must mootorratas. Vanasti oli kombeks ju kleepida oma romudele peale kleepse, et minu teine auto on Ferrari.
_________________ Magento arendused |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
05.12.2009 14:03:04
|
|
|
| Maldur kirjutas: |
Milles küsimus - võtad MacPro. Või tahtsid kõike seda iMaci sisse ajada? :o |
Võimalusel ikka iPhone sisse.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
05.12.2009 14:08:24
|
|
|
| Maldur kirjutas: |
Milles küsimus - võtad MacPro. Või tahtsid kõike seda iMaci sisse ajada?  |
Täpselt nii. Kust otsast siis PC puhul see juhtmepusa niivõrd suur on võrreldes mac'iga?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
05.12.2009 14:10:16
|
|
|
Pole vaja linke tuua, tean väga hästi milliseid tooteid Apple pakub. Lihtsalt jääb arusaamatuks miks inimesed toovad juhtmete vähesuse mac'i puhul eeliseks kui reaalselt on võimalik osta omale täpselt samasugune väheste juhtmetega kooslus ka PC peale
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
05.12.2009 14:19:41
|
|
|
Kahtlane kas ikka tead, kuis muidu hakkad rääkima vajadusest 2 võrkari, N+1 ketta, hardRAIDi järele kui need kõik on juba OOB sisse ehitatud selleks mõeldud tootesse? Kas oled mõnele suurele windowsiläpakale samad asjad juba tööle saanud?
Vaata tark inime valib näiteks sõiduki selle järgi palju inimesi on ehk vaja vedada - suur pere ei osta tavaliselt 2 kohalist, vaid 8 kohalise. Jalkaklubi aga ei käi sellele perel peale et ehk ikka kuidagi mahume -viska ära...Nad võtavad siis sõiduks bussi mis 50 kohaline...
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
05.12.2009 14:29:58
|
|
|
Niiet selleks, et saaksid ise upgrade'i teha, pead maksma kõigest 37 590 EEK?
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
05.12.2009 14:49:27
|
|
|
Ütleb mees, kes ostab omale 21k-d arvuteid tollal kui tavaline masin maksis 10k.
_________________ Magento arendused |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
05.12.2009 15:17:27
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| pronto kirjutas: |
| Ho Ho kirjutas: |
| Jutu point oli, et PC puhul võid lisavidinad kasti sisse panna, mac'i puhul pead ostma eraldi välised seadmed ning nood juhtmepusaga ühendama |
Lisaseadmed nagu protsessori, emaplaadi, mälu ja kõvaketta? |
Telekakaart, lisa võrgukaart, korralik helikaart, N+1 kõvaketast, riistvaraline RAID kontroller, ... |
need on tõesti hädavajalikud lisavidinad
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
05.12.2009 17:04:34
|
|
|
| Oleneb kelle jaoks. Mõnele on eraldi videokaart ka üleliigne vidin.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
05.12.2009 18:35:13
|
|
|
| pronto kirjutas: |
| Ütleb mees, kes ostab omale 21k-d arvuteid tollal kui tavaline masin maksis 10k. |
Mu raud tampis toonase Mac Pro maatasa 3D jõudluselt. Pole ka ime:
| tsitaat: |
| announced 2006.08.07 at $2,199 with two dual-core 2.0 GHz CPUs, 1 GB RAM, 250 GB hard drive, nVidia GeForce 7300 GT; |
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
05.12.2009 19:11:33
|
|
|
| erick, kahe socketiga xeoni söövad plaadid ongi ju niisama odavad kui ühe tavalist protsessorit sööva socketiga, eksole.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
05.12.2009 20:13:26
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| erick, kahe socketiga xeoni söövad plaadid ongi ju niisama odavad kui ühe tavalist protsessorit sööva socketiga, eksole. |
Eks dragsterile ongi mõttekas ju Ladalt panna 14 tolli rehvid alla. Küll teel püsib 300km/h kiiruse juures!
Not.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
05.12.2009 23:13:36
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| Mõnele on eraldi videokaart ka üleliigne vidin. |
nagu näiteks mulle
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
06.12.2009 00:26:39
|
|
|
Pealinna nõutuimad gigolod vajavad Maci
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
06.12.2009 01:43:50
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
Pealinna nõutuimad gigolod vajavad Maci  |
OT: Paistab et sul on avar sõpruskond siis kui nad sulle seda räägivad...
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
06.12.2009 02:54:46
|
|
|
| Maldur kirjutas: |
| heretic666 kirjutas: |
Pealinna nõutuimad gigolod vajavad Maci  |
OT: Paistab et sul on avar sõpruskond siis kui nad sulle seda räägivad... |
Vaata Skeptiku profiili.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
06.12.2009 03:14:52
|
|
|
| töö ei anna häbeneda
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
06.12.2009 12:28:20
|
|
|
| woo456 kirjutas: |
| Maldur kirjutas: |
| heretic666 kirjutas: |
Pealinna nõutuimad gigolod vajavad Maci  |
OT: Paistab et sul on avar sõpruskond siis kui nad sulle seda räägivad... |
Vaata Skeptiku profiili. |
Praegu vaatasin, selle asjaga on selge .
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
06.12.2009 14:36:14
|
|
|
Silma järgi vähemalt pooled?
Ja mida paneb Fujitsu-Siemens oma kõige kallimasse pakkumisse (62 690 EEK)?
| tsitaat: |
Core i7 Extreme Edition 975 3.33 GHz
RAM 12 GB
2 x 1 TB - standard - Serial ATA-300
1 x 150 GB - standard - Serial ATA-300
2 dual GPU cards (Quad SLI) PCI Express 2.0 x16 - NVIDIA GeForce GTX 295 |
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
06.12.2009 21:59:13
|
|
|
erick, mis teha kui hirmkallid komponendid sisse pista.
Protsessor 13-14k, 2x videokaart 7000-7500, see üksi teeb juba 28000 kokku, lisame helikaardi 2000 krooni, mälu 6x 1000 krooni, nüüd juba kena 36000 krooni, 2x 1TB kõvaketas 2000 krooni, raptor 150GB 2500 krooni, 1kW toiteplokk 3000 krooni, koguhind nüüd juba 45500 krooni. Nipet-näpet siit-sealt veelgi juurde, lisaks veel OEM'i omaprotsent ja saamegi ilusa suure hinna kokku.
Nüüd aga üks märkus antud komplekti osas: tegu on puhtalt mänguri arvutiga, mitte tööjaamaga.
Fujitsu Celsius Ultra: World's fastest gaming PC on air cooling
Kui jätame selle ka nüüd nimekirjast välja, siis on 51 komplekti kokku laos, neist ainult 15 on lauaarvuti seeria protsessoriga.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
07.12.2009 11:15:08
|
|
|
| CPU'de järgi vaadates saab tegelikult kokku 21 (Pentium DC, Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Quad Extreme) vs 48 (Xeon, Quad-Core Xeon). Peaaegu pool.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
07.12.2009 16:39:43
|
|
|
| erick kirjutas: |
| CPU'de järgi vaadates saab tegelikult kokku 21 (Pentium DC, Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Quad Extreme) vs 48 (Xeon, Quad-Core Xeon). Peaaegu pool. |
30% ei ole pool, isegi peaaegu mitte.
Põhimõte oli aga selles et sa üritasid väita et Xeon on väga mõttetu rahapriiskamine sellesse masinasse, reaalsuses on aga enamus tööjaamad just Xeoni peale ehitatud.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
07.12.2009 17:39:33
|
|
|
Jah, sealhulgas ka PC tööjaamad ning need on 4 korda odavamad Apple omast. Olgu ta kui mugav tahes, siis
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
07.12.2009 19:03:33
|
|
|
| maatriks, samuti on kallemaid kui Mac Pro, ei ole midagi et ainult odavam on.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
07.12.2009 20:05:13
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| erick kirjutas: |
| CPU'de järgi vaadates saab tegelikult kokku 21 (Pentium DC, Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Quad Extreme) vs 48 (Xeon, Quad-Core Xeon). Peaaegu pool. |
30% ei ole pool, isegi peaaegu mitte.
Põhimõte oli aga selles et sa üritasid väita et Xeon on väga mõttetu rahapriiskamine sellesse masinasse, reaalsuses on aga enamus tööjaamad just Xeoni peale ehitatud. |
LOL, see on 43,75%
Ma olen kindel, et Xeon on workstationis midagi väärt, ja olen sama kindel, et Apple chargeb selle pealt kõva premiumi.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
07.12.2009 21:59:20
|
|
|
| erick kirjutas: |
LOL, see on 43,75% |
21/(21+48)*100 = 30,4
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
08.12.2009 02:22:32
|
|
|
| erick, jah, Apple paneb omapoolse protsendi otsa, aga sama teevad ka kõik ülejäänud.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ullivilli
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.06.2004
|
08.12.2009 04:56:54
|
|
|
Air võib kaaluda ühikuna vähem, aga kui sa kannand kaasas pordi replikaatorit, Cdromi ja muud nänni, et mingitki ühilduvust saavutada, siis ma arvan, et see ei tule kuidagi parem kui minu 4x odavam süler. vbolla on 3cm 2 asemel ja kaalub 1,4kg asemel 2kg, aga no kuulge 4x hinnavahe... ja siiani pole jäänud millegagi hätta, pigem jäänud kõrval töötav air oma limiteeringutega probleemseks.
_________________ Kõik videovajadused täidab www.mustpost.ee ||| www.youtube.com/arvutimaailm ||| www.facebook.com/arvutimaailm |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
08.12.2009 10:18:34
|
|
|
Põhimõtteliselt nõustun, et kaasa taritavate lisavidinate arvelt kaal kasvab kuid olgem ausad, plaadilugeja on küll üsna viimane asi mida vaja läheb. Isegi lauamasinas pole seda pruukinud pea viimased 4a
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vermon
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2003
|
08.12.2009 10:44:39
|
|
|
Mul ükskord läks. Op süsteemi installimisel
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jungleman
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.08.2005
|
08.12.2009 10:46:23
|
|
|
airile ei pea seeeest akulaadijat kaasa tassima
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vermon
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2003
|
08.12.2009 10:54:15
|
|
|
| Vermon kirjutas: |
Mul ükskord läks. Op süsteemi installimisel  |
Ai krt meelde tuli, tegelt lõpuks ikka lõin läpa ketta kaheks partitsiooniks ja siis installisin ühelt teisele, pärast ühendasin partitsioonid jälle ära
Nii, et ei tule meelde kunas viimati vaja läks
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
08.12.2009 11:20:31
|
|
|
jungleman, air töötab ilma akuta?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|