|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
adister
HV vaatleja

liitunud: 06.12.2006
|
02.12.2009 17:36:29
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Ehk oli keegi hoogsalt lilli kastnud või mõni koduloom häda teinud aparaadi peal?  |
Võimatu... Ps3 kapi nagu vahes, kus pole tal ruumi ümbergi kukkuda. Imelik see et alguses näitas pilti ja lasi heli kui nupust panin käima. Puldid samas ei töötanud ei wireless ega juhtmega. Peale viimast reseti kadus pilt/heli
Kõige funim asi selles juures on see, et sain täna just 3 mängu kätte mis inglismaalt tellisin. FUCK MY LIFE
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
02.12.2009 17:39:09
|
|
|
Hah, bad luck is bad.
Võid veel proovida ketast näiteks kontrollida igaks juhuks, sest kui tal sul YLOD'i just ei anna siis on ehk mingi viis ise ära fixida.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
02.12.2009 17:43:39
|
|
|
Ühtlasi võiksid igaks juhuks tolmu kontrollida, seisma jäetud asjad kipuvad justkui magnetina toimima
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
adister
HV vaatleja

liitunud: 06.12.2006
|
02.12.2009 17:59:21
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
Hah, bad luck is bad.
Võid veel proovida ketast näiteks kontrollida igaks juhuks, sest kui tal sul YLOD'i just ei anna siis on ehk mingi viis ise ära fixida. |
Ei põleb ilusti sinine ja roheline nagu peaks. Kakkusin juhtmed tagant uurisin.. mingeid vedelike ei paistnud kuskilt, et keegi oleks peale ajanud , tolmu ka väga ei olnud.
Kuna garantii on läbi, kes seda võiks parandada üldse. Aga alguses kui käima läks siis nagu asi freezes. Arvutitest tean et see nagu rohkem softi viga. Kas kuidagu USB kaudu softi updatei ei anna teha või ma ei tea. Krdi kallis lõbu kui asja peaks niisama maha kandma pole teda 3 aasta jooksul kasutanudki... üliharva mängin tunni kaks
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
02.12.2009 18:03:25
|
|
|
Kasutaja JackintheBox tegeles vist parandamisega / samuti Konsool.eu foorumi adminn / võid ka SonyCenterisse viia, kui Blu-ray lugeja on terve siis vaevalt see remont eriti kalliks läheb.
Ning läbi USB'i peaks olema võimalik uuendust teha küll.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sav1saar
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2009
|
02.12.2009 18:09:22
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
Ning läbi USB'i peaks olema võimalik uuendust teha küll. |
Kuid puldiga on vaja ikkagi opereerida ja PS3 peab ikka töötama.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
adister
HV vaatleja

liitunud: 06.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
02.12.2009 18:49:55
|
|
|
Pretensioone saad esitada 2 aastat.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
02.12.2009 18:51:50
|
|
|
| Müügigarantii ei tohi olla lühem kui võlaõigusseadusest tulenev pretensiooni esitamise õigus - 2 aastat (VÕS § 218 lg 2). Kui müüja soovib pakkuda pikemat müügigarantiid, siis ta võib seda teha. Enamasti nad seda ei tee, v.a. lisatasu eest.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
adister
HV vaatleja

liitunud: 06.12.2006
|
02.12.2009 19:18:47
|
|
|
Jah 2 aastat peaks õige olema. Aga kahjuks pole sellest ka kasu, sest mul 2,5 aastat juba vana. Uurisin Sony keskusest kes teostab remonti Eestis ja saatsin paar maili. Eks näis. Aga jah tundub lootusetu. Kõige rohkem ajab vihale see, et oleks teda hullult siis hooranud ja valu andnud, ehk siis oleks kiiremini läinud õhtale(loe: garantii aja sees). Peale ostu sai natuke rohkem mängitud, peale seda praktiliselt seisnud nurgas.
EDIT: kirjavead
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
02.12.2009 19:20:29
|
|
|
adister, seda "paari piiksu trikki" oled ikka proovinud (lülitades konsooli esipaneelilt sisse, hoiad näppu niikaua peal kui paar piiksu teeb)
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sav1saar
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2009
|
02.12.2009 19:38:36
|
|
|
| link psp emulaator
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
adister
HV vaatleja

liitunud: 06.12.2006
|
02.12.2009 19:54:42
|
|
|
peale ei tea mitut reseti ja restarti sain nüüd jälle sinna valikutesse:
1. Restart System
2. Restore system settings
.....
Ei julge välja lülitada. Mis ma sealt valima peaks. Kas selle USB kaudu updatei? Ei julge mingit jama valida võib olla enam uuesti ei käivitugi
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
02.12.2009 20:01:45
|
|
|
Restore system settings peaks taastama esialgsed tehaseseadmed, nii et kui mingi süsteemifail oli vigane siis see peaks ära klappima.
Kui praegu said peale x-arvu restarte selle pildi ja miski peaks uuesti nihu minema siis küll saad uuesti.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
adister
HV vaatleja

liitunud: 06.12.2006
|
02.12.2009 20:15:18
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
Restore system settings peaks taastama esialgsed tehaseseadmed, nii et kui mingi süsteemifail oli vigane siis see peaks ära klappima.
Kui praegu said peale x-arvu restarte selle pildi ja miski peaks uuesti nihu minema siis küll saad uuesti.  |
appike kivi kukkus südamelt... ütles et mingi HDD failid olid corrupted ja tegi mingi 3 ringi parandusi ja pilt jälle ees.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Extsy
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2009
|
02.12.2009 20:23:10
|
|
|
Rõõm kuulda,et sul see asi ikka nii vähemalt läks!
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Otto E.
HV veteran
liitunud: 08.08.2008
|
02.12.2009 21:38:48
|
|
|
| vabarna kirjutas: |
| Müügigarantii ei tohi olla lühem kui võlaõigusseadusest tulenev pretensiooni esitamise õigus - 2 aastat (VÕS § 218 lg 2). Kui müüja soovib pakkuda pikemat müügigarantiid, siis ta võib seda teha. Enamasti nad seda ei tee, v.a. lisatasu eest. |
Kui juba jutuks läks siis küsiks sellist asja, et mul konsool enterist pärit. Seal kirjas nagu, et 1 aasta garantiid ja pankrotis ka pealegi. Kuidas seda vaadata nüüd?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
47th ronin
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
02.12.2009 21:47:04
|
|
|
kas see on miski kokkusattumus, et pleikaril need lühendid nii sarnased on? ylod ja ydl pean silmas..
_________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
02.12.2009 21:52:17
|
|
|
| vabarna, ära eksita kasutajaid, müügigarantii võib ka 0 päeva olla. Seadus määratleb ainult pretensioonide esitamise aja.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JoonasJJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2008
|
03.12.2009 00:30:58
|
|
|
| Jalutaja kirjutas: |
| Sony käis kunagi kasutatud mängude müümise pärast kohtus ja kaotas selle lahendi. Veel üritas ta enne ps3 ilmumist siduda oma mängu id konsooliga või kasutajaga ehk teha järelturg võimatuks, kuid tehnilised ja legaalsed raskused tegid sellele lõpu. |
VEEEEDASSS!
_________________ Vajate abi auto müümisel?
KES TA ON? / YT: Junkman |
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
03.12.2009 12:49:44
|
|
|
| otto123 kirjutas: |
| vabarna kirjutas: |
| Müügigarantii ei tohi olla lühem kui võlaõigusseadusest tulenev pretensiooni esitamise õigus - 2 aastat (VÕS § 218 lg 2). Kui müüja soovib pakkuda pikemat müügigarantiid, siis ta võib seda teha. Enamasti nad seda ei tee, v.a. lisatasu eest. |
Kui juba jutuks läks siis küsiks sellist asja, et mul konsool enterist pärit. Seal kirjas nagu, et 1 aasta garantiid ja pankrotis ka pealegi. Kuidas seda vaadata nüüd?  |
mine otse remonti, kuskil keemia tn oli.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
03.12.2009 13:21:43
|
|
|
| otto123 kirjutas: |
Kui juba jutuks läks siis küsiks sellist asja, et mul konsool enterist pärit. Seal kirjas nagu, et 1 aasta garantiid ja pankrotis ka pealegi. Kuidas seda vaadata nüüd?  |
Ise ostsin konsooli tartu kaubamajast, teiselt korruselt (aastaid tagasi). Kahjuks ei mäleta enam, mis firma neid seal müüs. Aga miskipärast on meeles, et garantiiks lubati seal kah 1 aasta. Ja kui mõni kuu enne kahe aasta möödumist YLOD tuli, siis andrico andis ilma mingi mokakobinata uue konsooli. Tsheki üles leian, siis vaatan täpsemalt kes müüs.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Otto E.
HV veteran
liitunud: 08.08.2008
|
03.12.2009 13:37:08
|
|
|
Mitte, et konsoolil midagi viga oleks aga lihtsalt tahtsin teada. Peaks vist nii olema, et kui midagi on siis lähen lihtsalt sony esindusse ja nad vahetavad ka vist välja kui enteri tsekk olemas?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
03.12.2009 13:38:40
|
|
|
Vabandn kui keegi on mind lisand friend listi a ma pole vastu võtnud, PS3 on laenus olnud, kuid täna saan selle tagasi.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sav1saar
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2009
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nikson
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2008
|
03.12.2009 20:16:09
|
|
|
| Flacko kirjutas: |
| Vabandn kui keegi on mind lisand friend listi a ma pole vastu võtnud, PS3 on laenus olnud, kuid täna saan selle tagasi. |
Mul olid sa listis, aga kustutasin ära, kuna sa polnud tükk aega enam onlines olnud. Mõtlesin, et ei eksisteeri sellist kasutajat enam.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
03.12.2009 20:20:10
|
|
|
| Nikson kirjutas: |
| Flacko kirjutas: |
| Vabandn kui keegi on mind lisand friend listi a ma pole vastu võtnud, PS3 on laenus olnud, kuid täna saan selle tagasi. |
Mul olid sa listis, aga kustutasin ära, kuna sa polnud tükk aega enam onlines olnud. Mõtlesin, et ei eksisteeri sellist kasutajat enam. |
No nüüd tead, et tagasi lisada, ma pole ära kustutanud, Flacko rääkis mulle, kus ta PS3 asub.
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nikson
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2008
|
03.12.2009 22:36:49
|
|
|
| NekoRobin kirjutas: |
| Nikson kirjutas: |
| Flacko kirjutas: |
| Vabandn kui keegi on mind lisand friend listi a ma pole vastu võtnud, PS3 on laenus olnud, kuid täna saan selle tagasi. |
Mul olid sa listis, aga kustutasin ära, kuna sa polnud tükk aega enam onlines olnud. Mõtlesin, et ei eksisteeri sellist kasutajat enam. |
No nüüd tead, et tagasi lisada, ma pole ära kustutanud, Flacko rääkis mulle, kus ta PS3 asub.  |
No kui Eestisse tagasi ja netti pääsen uuesti, siis lisan. Või eks ta võib mind ise ka lisada. Võtan pärast vastu.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
03.12.2009 22:40:07
|
|
|
Niih, PS3 ongi tagasi ja sõber mängib siin GT5
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inimene123
HV kasutaja
liitunud: 24.07.2008
|
03.12.2009 23:17:26
|
|
|
| Flacko kirjutas: |
Niih, PS3 ongi tagasi ja sõber mängib siin GT5  |
Naudi ja võta konsoolist viimast!
_________________ Mängude arvustused |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
03.12.2009 23:39:21
|
|
|
God of war on epic, esimest korda pelan seda.. Gameplayga võivad mõned teised mängud üle olla aga hiiglaslikud bossid, atmosfäär jne. on lihtsalt epic
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
04.12.2009 00:51:21
|
|
|
| NekoRobin kirjutas: |
| God of war on epic, esimest korda pelan seda.. Gameplayga võivad mõned teised mängud üle olla aga hiiglaslikud bossid, atmosfäär jne. on lihtsalt epic |
Ma jagan sinuga seda seisukohta
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
04.12.2009 09:28:47
|
|
|
| Jackinthex kirjutas: |
| NekoRobin kirjutas: |
| God of war on epic, esimest korda pelan seda.. Gameplayga võivad mõned teised mängud üle olla aga hiiglaslikud bossid, atmosfäär jne. on lihtsalt epic |
Ma jagan sinuga seda seisukohta  |
Story on ka f*cking awesome ja kuigi ma ütlesin, et mõned hack 'n slashid on gameplayst üle siis on gameplay ka ikkagi väga hea ja vana-rooma ja kreeka mütoloogia teema on seal päris äge.
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
04.12.2009 10:03:15
|
|
|
Kõtt-kõtt. Minge õigesse teemasse oma sõjajumalatega
Mis värk selle vidzonega on Currently available on... UK... finland jne. Ja käivitamisel lööb ette fatal errori
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
04.12.2009 10:44:10
|
|
|
| Jackinthex kirjutas: |
| NekoRobin kirjutas: |
| God of war on epic, esimest korda pelan seda.. Gameplayga võivad mõned teised mängud üle olla aga hiiglaslikud bossid, atmosfäär jne. on lihtsalt epic |
Ma jagan sinuga seda seisukohta  |
esimene osa oli tõesti epic, mängisin suht ühe jutiga. Samas teises osas on minuarust seda atmosfääri kaotatud ja liiga palju puzzlesid on tekkinud mängu. Esimene oli mõnus stiilipuhas väheste puzzledega brutaalne ja verine.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SaImu85
HV vaatleja
liitunud: 28.10.2009
|
04.12.2009 13:48:25
|
|
|
/\ Hmmmm mulle meeldib jälle teine rohkem,rohkem bosse,suurem skaala ja palju rohkem erinevaid asju teha lennata jne. tahan juba IIIandat osa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
04.12.2009 14:02:30
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
Kõtt-kõtt. Minge õigesse teemasse oma sõjajumalatega
Mis värk selle vidzonega on Currently available on... UK... finland jne. Ja käivitamisel lööb ette fatal errori  |
Pead proxyt kasutama et seda tööle siin.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JoonasJJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2008
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
04.12.2009 15:33:50
|
|
|
| jones9999 kirjutas: |
No, see ajab juba tõsiselt närvi. Mille kuradi pärast peavad nad Soomet järele tegema? Kuradi ahvid ajavad iga senti taga. |
Riigi kukrut on vaja ju täita kuidagi. eks siin ole EU seadused ka taga arvatavasti
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
04.12.2009 15:34:09
|
|
|
Nii kauaks siis see kestis. Pannaksegi vana piir tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rere252
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
04.12.2009 16:20:36
|
|
|
Ei panda vana piiri ju. Käibemaksu peab maksma, mitte tollimaksu, üle 344 eek-i puhul.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
47th ronin
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
04.12.2009 16:30:30
|
|
|
mis seal ikka, märksõnad 'gift', 'used software', 'software demo' ja eraisiku nimi saatjana karbil jälle abiks. palju õnne, tolliamet, minult pappi saada on sama lihtne kui metsikule kassile rehaga sulavõid per$e lükata (vabandage mu prantsuse keelt).
_________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
04.12.2009 16:31:47
|
|
|
Täpselt nii me käitumegi ka praegu
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
04.12.2009 19:47:26
|
|
|
| rere252 kirjutas: |
| Ei panda vana piiri ju. Käibemaksu peab maksma, mitte tollimaksu, üle 344 eek-i puhul. |
Käibemaks moodustab enamuse sellest, mis riigile ära andma peab. Nii et suurt vahet pole
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gerhard
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2008
|
05.12.2009 12:32:35
|
|
|
hea video on see
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
05.12.2009 12:56:50
|
|
|
Ei saa küll eeskõnelejatega nõustuda - igav ja üksluine
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gerhard
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2008
|
05.12.2009 12:57:47
|
|
|
| aga keegi saaks öelda milline hdmi kaabel ps3-le sobib
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pimp
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
05.12.2009 13:21:54
|
|
|
| gerhard kirjutas: |
| aga keegi saaks öelda milline hdmi kaabel ps3-le sobib |
mis mõttes milline...? igasugune
_________________ PSN Taffinaff |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|