Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 253, 254, 255 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
adister
HV vaatleja
adister

liitunud: 06.12.2006




sõnum 02.12.2009 17:36:29 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Ehk oli keegi hoogsalt lilli kastnud või mõni koduloom häda teinud aparaadi peal? icon_razz.gif


Võimatu... Ps3 kapi nagu vahes, kus pole tal ruumi ümbergi kukkuda. Imelik see et alguses näitas pilti ja lasi heli kui nupust panin käima. Puldid samas ei töötanud ei wireless ega juhtmega. Peale viimast reseti kadus pilt/heli

Kõige funim asi selles juures on see, et sain täna just 3 mängu kätte mis inglismaalt tellisin. FUCK MY LIFE
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 02.12.2009 17:39:09 vasta tsitaadiga

Hah, bad luck is bad.
Võid veel proovida ketast näiteks kontrollida igaks juhuks, sest kui tal sul YLOD'i just ei anna siis on ehk mingi viis ise ära fixida.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 02.12.2009 17:43:39 vasta tsitaadiga

Ühtlasi võiksid igaks juhuks tolmu kontrollida, seisma jäetud asjad kipuvad justkui magnetina toimima icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
adister
HV vaatleja
adister

liitunud: 06.12.2006




sõnum 02.12.2009 17:59:21 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Hah, bad luck is bad.
Võid veel proovida ketast näiteks kontrollida igaks juhuks, sest kui tal sul YLOD'i just ei anna siis on ehk mingi viis ise ära fixida.



Ei põleb ilusti sinine ja roheline nagu peaks. Kakkusin juhtmed tagant uurisin.. mingeid vedelike ei paistnud kuskilt, et keegi oleks peale ajanud , tolmu ka väga ei olnud.
Kuna garantii on läbi, kes seda võiks parandada üldse. Aga alguses kui käima läks siis nagu asi freezes. Arvutitest tean et see nagu rohkem softi viga. Kas kuidagu USB kaudu softi updatei ei anna teha või ma ei tea. Krdi kallis lõbu kui asja peaks niisama maha kandma pole teda 3 aasta jooksul kasutanudki... üliharva mängin tunni kaks
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 02.12.2009 18:03:25 vasta tsitaadiga

Kasutaja JackintheBox tegeles vist parandamisega / samuti Konsool.eu foorumi adminn / võid ka SonyCenterisse viia, kui Blu-ray lugeja on terve siis vaevalt see remont eriti kalliks läheb. icon_smile.gif

Ning läbi USB'i peaks olema võimalik uuendust teha küll.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sav1saar
HV kasutaja
sav1saar

liitunud: 14.03.2009




sõnum 02.12.2009 18:09:22 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:


Ning läbi USB'i peaks olema võimalik uuendust teha küll.
Kuid puldiga on vaja ikkagi opereerida ja PS3 peab ikka töötama. icon_razz1.gif icon_razz1.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
adister
HV vaatleja
adister

liitunud: 06.12.2006




sõnum 02.12.2009 18:32:17 vasta tsitaadiga

väga valus.... leidsin just sellise teema. http://konsool.eu/index.php/topic,6458.0.html Täpselt sama probleem. Kaua eestis Ps3 garantii on??? mul 2,5 aasta vana???
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2009 18:49:55 vasta tsitaadiga

Pretensioone saad esitada 2 aastat.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2009 18:51:50 vasta tsitaadiga

Müügigarantii ei tohi olla lühem kui võlaõigusseadusest tulenev pretensiooni esitamise õigus - 2 aastat (VÕS § 218 lg 2). Kui müüja soovib pakkuda pikemat müügigarantiid, siis ta võib seda teha. Enamasti nad seda ei tee, v.a. lisatasu eest.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
adister
HV vaatleja
adister

liitunud: 06.12.2006




sõnum 02.12.2009 19:18:47 vasta tsitaadiga

Jah 2 aastat peaks õige olema. Aga kahjuks pole sellest ka kasu, sest mul 2,5 aastat juba vana. Uurisin Sony keskusest kes teostab remonti Eestis ja saatsin paar maili. Eks näis. Aga jah tundub lootusetu. Kõige rohkem ajab vihale see, et oleks teda hullult siis hooranud ja valu andnud, ehk siis oleks kiiremini läinud õhtale(loe: garantii aja sees). Peale ostu sai natuke rohkem mängitud, peale seda praktiliselt seisnud nurgas.

EDIT: kirjavead
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2009 19:20:29 vasta tsitaadiga

adister, seda "paari piiksu trikki" oled ikka proovinud (lülitades konsooli esipaneelilt sisse, hoiad näppu niikaua peal kui paar piiksu teeb) icon_rolleyes.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sav1saar
HV kasutaja
sav1saar

liitunud: 14.03.2009




sõnum 02.12.2009 19:38:36 vasta tsitaadiga

link psp emulaator
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
adister
HV vaatleja
adister

liitunud: 06.12.2006




sõnum 02.12.2009 19:54:42 vasta tsitaadiga

peale ei tea mitut reseti ja restarti sain nüüd jälle sinna valikutesse:

1. Restart System
2. Restore system settings
.....
Ei julge välja lülitada. Mis ma sealt valima peaks. Kas selle USB kaudu updatei? Ei julge mingit jama valida võib olla enam uuesti ei käivitugi
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 02.12.2009 20:01:45 vasta tsitaadiga

Restore system settings peaks taastama esialgsed tehaseseadmed, nii et kui mingi süsteemifail oli vigane siis see peaks ära klappima.
Kui praegu said peale x-arvu restarte selle pildi ja miski peaks uuesti nihu minema siis küll saad uuesti. icon_razz.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
adister
HV vaatleja
adister

liitunud: 06.12.2006




sõnum 02.12.2009 20:15:18 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Restore system settings peaks taastama esialgsed tehaseseadmed, nii et kui mingi süsteemifail oli vigane siis see peaks ära klappima.
Kui praegu said peale x-arvu restarte selle pildi ja miski peaks uuesti nihu minema siis küll saad uuesti. icon_razz.gif


appike kivi kukkus südamelt... ütles et mingi HDD failid olid corrupted ja tegi mingi 3 ringi parandusi ja pilt jälle ees.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Extsy
HV kasutaja
Extsy

liitunud: 14.04.2009




sõnum 02.12.2009 20:23:10 vasta tsitaadiga

Rõõm kuulda,et sul see asi ikka nii vähemalt läks! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Otto E.
HV veteran

liitunud: 08.08.2008




sõnum 02.12.2009 21:38:48 vasta tsitaadiga

vabarna kirjutas:
Müügigarantii ei tohi olla lühem kui võlaõigusseadusest tulenev pretensiooni esitamise õigus - 2 aastat (VÕS § 218 lg 2). Kui müüja soovib pakkuda pikemat müügigarantiid, siis ta võib seda teha. Enamasti nad seda ei tee, v.a. lisatasu eest.

Kui juba jutuks läks siis küsiks sellist asja, et mul konsool enterist pärit. Seal kirjas nagu, et 1 aasta garantiid ja pankrotis ka pealegi. Kuidas seda vaadata nüüd? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 02.12.2009 21:47:04 vasta tsitaadiga

kas see on miski kokkusattumus, et pleikaril need lühendid nii sarnased on? ylod ja ydl pean silmas..
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.12.2009 21:52:17 vasta tsitaadiga

vabarna, ära eksita kasutajaid, müügigarantii võib ka 0 päeva olla. Seadus määratleb ainult pretensioonide esitamise aja.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoonasJJ
Kreisi kasutaja
JoonasJJ

liitunud: 09.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2009 00:30:58 vasta tsitaadiga

Jalutaja kirjutas:
Sony käis kunagi kasutatud mängude müümise pärast kohtus ja kaotas selle lahendi. Veel üritas ta enne ps3 ilmumist siduda oma mängu id konsooliga või kasutajaga ehk teha järelturg võimatuks, kuid tehnilised ja legaalsed raskused tegid sellele lõpu.


VEEEEDASSS!

_________________
Vajate abi auto müümisel?
KES TA ON? / YT: Junkman
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2009 12:49:44 vasta tsitaadiga

otto123 kirjutas:
vabarna kirjutas:
Müügigarantii ei tohi olla lühem kui võlaõigusseadusest tulenev pretensiooni esitamise õigus - 2 aastat (VÕS § 218 lg 2). Kui müüja soovib pakkuda pikemat müügigarantiid, siis ta võib seda teha. Enamasti nad seda ei tee, v.a. lisatasu eest.

Kui juba jutuks läks siis küsiks sellist asja, et mul konsool enterist pärit. Seal kirjas nagu, et 1 aasta garantiid ja pankrotis ka pealegi. Kuidas seda vaadata nüüd? icon_rolleyes.gif


mine otse remonti, kuskil keemia tn oli.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2009 13:21:43 vasta tsitaadiga

otto123 kirjutas:
Kui juba jutuks läks siis küsiks sellist asja, et mul konsool enterist pärit. Seal kirjas nagu, et 1 aasta garantiid ja pankrotis ka pealegi. Kuidas seda vaadata nüüd? icon_rolleyes.gif

Ise ostsin konsooli tartu kaubamajast, teiselt korruselt (aastaid tagasi). Kahjuks ei mäleta enam, mis firma neid seal müüs. Aga miskipärast on meeles, et garantiiks lubati seal kah 1 aasta. Ja kui mõni kuu enne kahe aasta möödumist YLOD tuli, siis andrico andis ilma mingi mokakobinata uue konsooli. Tsheki üles leian, siis vaatan täpsemalt kes müüs.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Otto E.
HV veteran

liitunud: 08.08.2008




sõnum 03.12.2009 13:37:08 vasta tsitaadiga

Mitte, et konsoolil midagi viga oleks aga lihtsalt tahtsin teada. Peaks vist nii olema, et kui midagi on siis lähen lihtsalt sony esindusse ja nad vahetavad ka vist välja kui enteri tsekk olemas? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 03.12.2009 13:38:40 vasta tsitaadiga

Vabandn kui keegi on mind lisand friend listi a ma pole vastu võtnud, PS3 on laenus olnud, kuid täna saan selle tagasi.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sav1saar
HV kasutaja
sav1saar

liitunud: 14.03.2009




sõnum 03.12.2009 18:52:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:
PSP Minis will be available to download over the PlayStation Network and play on PS3

http://www.pocketgamer.co.uk/r/PSP/PSP+Minis/news.asp?c=17071
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 03.12.2009 20:16:09 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Vabandn kui keegi on mind lisand friend listi a ma pole vastu võtnud, PS3 on laenus olnud, kuid täna saan selle tagasi.

Mul olid sa listis, aga kustutasin ära, kuna sa polnud tükk aega enam onlines olnud. Mõtlesin, et ei eksisteeri sellist kasutajat enam.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 03.12.2009 20:20:10 vasta tsitaadiga

Nikson kirjutas:
Flacko kirjutas:
Vabandn kui keegi on mind lisand friend listi a ma pole vastu võtnud, PS3 on laenus olnud, kuid täna saan selle tagasi.

Mul olid sa listis, aga kustutasin ära, kuna sa polnud tükk aega enam onlines olnud. Mõtlesin, et ei eksisteeri sellist kasutajat enam.

No nüüd tead, et tagasi lisada, ma pole ära kustutanud, Flacko rääkis mulle, kus ta PS3 asub. icon_biggrin.gif

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 03.12.2009 22:36:49 vasta tsitaadiga

NekoRobin kirjutas:
Nikson kirjutas:
Flacko kirjutas:
Vabandn kui keegi on mind lisand friend listi a ma pole vastu võtnud, PS3 on laenus olnud, kuid täna saan selle tagasi.

Mul olid sa listis, aga kustutasin ära, kuna sa polnud tükk aega enam onlines olnud. Mõtlesin, et ei eksisteeri sellist kasutajat enam.

No nüüd tead, et tagasi lisada, ma pole ära kustutanud, Flacko rääkis mulle, kus ta PS3 asub. icon_biggrin.gif

No kui Eestisse tagasi ja netti pääsen uuesti, siis lisan. Või eks ta võib mind ise ka lisada. Võtan pärast vastu.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 03.12.2009 22:40:07 vasta tsitaadiga

Niih, PS3 ongi tagasi ja sõber mängib siin GT5 beer_yum.gif
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Inimene123
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2008




sõnum 03.12.2009 23:17:26 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Niih, PS3 ongi tagasi ja sõber mängib siin GT5 beer_yum.gif
Naudi ja võta konsoolist viimast! thumbs_up.gif
_________________
Mängude arvustused
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 03.12.2009 23:39:21 vasta tsitaadiga

God of war on epic, esimest korda pelan seda.. Gameplayga võivad mõned teised mängud üle olla aga hiiglaslikud bossid, atmosfäär jne. on lihtsalt epic
_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2009 00:51:21 vasta tsitaadiga

NekoRobin kirjutas:
God of war on epic, esimest korda pelan seda.. Gameplayga võivad mõned teised mängud üle olla aga hiiglaslikud bossid, atmosfäär jne. on lihtsalt epic

Ma jagan sinuga seda seisukohta drinking.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 04.12.2009 09:28:47 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
NekoRobin kirjutas:
God of war on epic, esimest korda pelan seda.. Gameplayga võivad mõned teised mängud üle olla aga hiiglaslikud bossid, atmosfäär jne. on lihtsalt epic

Ma jagan sinuga seda seisukohta drinking.gif

Story on ka f*cking awesome ja kuigi ma ütlesin, et mõned hack 'n slashid on gameplayst üle siis on gameplay ka ikkagi väga hea ja vana-rooma ja kreeka mütoloogia teema on seal päris äge. thumbs_up.gif

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2009 10:03:15 vasta tsitaadiga

Kõtt-kõtt. Minge õigesse teemasse oma sõjajumalatega icon_smile.gif
Mis värk selle vidzonega on icon_question.gif Currently available on... UK... finland jne. Ja käivitamisel lööb ette fatal errori icon_question.gif

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2009 10:44:10 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
NekoRobin kirjutas:
God of war on epic, esimest korda pelan seda.. Gameplayga võivad mõned teised mängud üle olla aga hiiglaslikud bossid, atmosfäär jne. on lihtsalt epic

Ma jagan sinuga seda seisukohta drinking.gif


esimene osa oli tõesti epic, mängisin suht ühe jutiga. Samas teises osas on minuarust seda atmosfääri kaotatud ja liiga palju puzzlesid on tekkinud mängu. Esimene oli mõnus stiilipuhas väheste puzzledega brutaalne ja verine.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SaImu85
HV vaatleja

liitunud: 28.10.2009




sõnum 04.12.2009 13:48:25 vasta tsitaadiga

/\ Hmmmm mulle meeldib jälle teine rohkem,rohkem bosse,suurem skaala ja palju rohkem erinevaid asju teha lennata jne. icon_cry.gif tahan juba IIIandat osa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 04.12.2009 14:02:30 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Kõtt-kõtt. Minge õigesse teemasse oma sõjajumalatega icon_smile.gif
Mis värk selle vidzonega on icon_question.gif Currently available on... UK... finland jne. Ja käivitamisel lööb ette fatal errori icon_question.gif


Pead proxyt kasutama et seda tööle siin. icon_razz.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 04.12.2009 14:27:51 vasta tsitaadiga

http://www.emta.ee/index.php?id=26695&tpl=1026
nonii, tundub et usast importimine vähemalt mängude puhul on törts mõttetu uuest aastast, peab vist odavale naelakursile lootma jääma :(
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoonasJJ
Kreisi kasutaja
JoonasJJ

liitunud: 09.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2009 14:55:48 vasta tsitaadiga

Labukana kirjutas:
http://www.emta.ee/index.php?id=26695&tpl=1026
nonii, tundub et usast importimine vähemalt mängude puhul on törts mõttetu uuest aastast, peab vist odavale naelakursile lootma jääma icon_sad.gif

No, see ajab juba tõsiselt närvi. Mille kuradi pärast peavad nad Soomet järele tegema? Kuradi ahvid ajavad iga senti taga.

_________________
Vajate abi auto müümisel?
KES TA ON? / YT: Junkman
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2009 15:33:50 vasta tsitaadiga

jones9999 kirjutas:
Labukana kirjutas:
http://www.emta.ee/index.php?id=26695&tpl=1026
nonii, tundub et usast importimine vähemalt mängude puhul on törts mõttetu uuest aastast, peab vist odavale naelakursile lootma jääma icon_sad.gif

No, see ajab juba tõsiselt närvi. Mille kuradi pärast peavad nad Soomet järele tegema? Kuradi ahvid ajavad iga senti taga.


Riigi kukrut on vaja ju täita kuidagi. eks siin ole EU seadused ka taga arvatavasti

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2009 15:34:09 vasta tsitaadiga

Nii kauaks siis see kestis. Pannaksegi vana piir tagasi. thumbs_down.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rere252
HV kasutaja
rere252

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2009 16:20:36 vasta tsitaadiga

Ei panda vana piiri ju. Käibemaksu peab maksma, mitte tollimaksu, üle 344 eek-i puhul.
_________________
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 04.12.2009 16:30:30 vasta tsitaadiga

mis seal ikka, märksõnad 'gift', 'used software', 'software demo' ja eraisiku nimi saatjana karbil jälle abiks. palju õnne, tolliamet, minult pappi saada on sama lihtne kui metsikule kassile rehaga sulavõid per$e lükata (vabandage mu prantsuse keelt).
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2009 16:31:47 vasta tsitaadiga

Täpselt nii me käitumegi ka praegu icon_lol.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2009 19:47:26 vasta tsitaadiga

rere252 kirjutas:
Ei panda vana piiri ju. Käibemaksu peab maksma, mitte tollimaksu, üle 344 eek-i puhul.

Käibemaks moodustab enamuse sellest, mis riigile ära andma peab. Nii et suurt vahet pole icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2009 11:11:23 vasta tsitaadiga

Hea kokkuvõtte: http://www.gametrailers.com/video/ps3-overview-playstation-3/59235
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gerhard
HV vaatleja
gerhard

liitunud: 13.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2009 12:32:35 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Hea kokkuvõtte: http://www.gametrailers.com/video/ps3-overview-playstation-3/59235

hea video on see icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2009 12:56:50 vasta tsitaadiga

Ei saa küll eeskõnelejatega nõustuda - igav ja üksluine thumbs_down.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gerhard
HV vaatleja
gerhard

liitunud: 13.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2009 12:57:47 vasta tsitaadiga

aga keegi saaks öelda milline hdmi kaabel ps3-le sobib
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pimp
HV kasutaja
Pimp

liitunud: 05.11.2001




sõnum 05.12.2009 13:21:54 vasta tsitaadiga

gerhard kirjutas:
aga keegi saaks öelda milline hdmi kaabel ps3-le sobib


mis mõttes milline...? igasugune

_________________
PSN Taffinaff
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 253, 254, 255 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.