|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
someguy
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004
|
26.11.2009 11:28:58
|
|
|
| GoGGy kirjutas: |
| someguy kirjutas: |
Nii.
Probleem Nokia 5700 telefoniga. Sellel on nii, et kui alumist poolt pöörata, siis läheb fotoreziimi või mp3-mängija reziimi. Nüüd on aga nii, et see asi enam eriti ei toimi. Fotoreziimi poole keerates ei juhtu midagi. Kui mp3-mängija poole pöörata, siis mingil hetkel läheb mängija käima ja töötab ilusasti. Kui seal asendist nüüd tavaasendisse keerata, läheb kaamera tööle. Kui kaamera menüüst sulgeda, siis tundub kõik okei, aga numbriklahvid enam ei tööta. Restart aitab selle vastu.
On üldse lootust sellest veel asja saada? Uus firmware ei aidanud. |
siin samuti võib lintkaavli viga olla
|
Mis maksaks selle teadasaamine? Ja kui viga ongi selles, siis mis maksab vahetus?
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
26.11.2009 11:42:09
|
|
|
| someguy kirjutas: |
| GoGGy kirjutas: |
| someguy kirjutas: |
Nii.
Probleem Nokia 5700 telefoniga. Sellel on nii, et kui alumist poolt pöörata, siis läheb fotoreziimi või mp3-mängija reziimi. Nüüd on aga nii, et see asi enam eriti ei toimi. Fotoreziimi poole keerates ei juhtu midagi. Kui mp3-mängija poole pöörata, siis mingil hetkel läheb mängija käima ja töötab ilusasti. Kui seal asendist nüüd tavaasendisse keerata, läheb kaamera tööle. Kui kaamera menüüst sulgeda, siis tundub kõik okei, aga numbriklahvid enam ei tööta. Restart aitab selle vastu.
On üldse lootust sellest veel asja saada? Uus firmware ei aidanud. |
siin samuti võib lintkaavli viga olla
|
Mis maksaks selle teadasaamine? Ja kui viga ongi selles, siis mis maksab vahetus? |
No kui ainult proovida selle ära vahetada... muud võimalust pole!
lintkaabli hind ca 200.- (kohapeal aga seda pole... tellida vaja)
tööraha 50 - 100 eeku...
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dreday
HV vaatleja
liitunud: 05.09.2009
|
28.11.2009 00:01:06
|
|
|
| mul SE Xperia X1. ei lülitu sisse. torkan laadija taha, hakkab power nupu all punane LED põlema..vahest kaob ära mõneks minutiks, siis üritan sisse lülitada - külje peal punased LED-id vilksatavad. kui ei ürita tööle panna, siis power nupu LED kustub ära, vilksatab korra ja jälle põlema. arvuti USB porti torkan, sama lugu, proovisin aku välja võtta-sisse panna paar korda, siis lööb windows ette "attached device is working improperly and windows cannot identify it" mida teha?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anduke88
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2007
|
28.11.2009 18:18:24
|
|
|
| anduke88 kirjutas: |
Omal sama mure Motorola K1-ga. Nüüdsest ekraan vaid must. Vahest harva läheb valgeks aga pilti ei näita õiget pilti ei näita neist kumbki. Samas helistada ning ka kõnesid saab kenasti vastu võtta ning ka läbi sülearvuti saab kenasti telefonile ligi. Mida sellise telefoniga edasi teha? Tele 2 ei taha seda eriti remonti võtta, öeldi et võib minna sama uue telefoni hind. Kas kuskilt odavamalt ei saa telefoni korda? Germandia vanad ei oska midagi öelda ega miskit sellele telefonile ära tellida ega mõista ka mulle tagasi helistada.
Saaks äkki ise seda lahti võtta/parandada? Kui jah, siis millise lintkaabliga täpsemalt on tegu (nö inglisekeelne nimi sellele)? Või on mõistlikum telefon varuosadeks? |
Probleem sai vahepeal lahendatud. Nimelt sai ise tellitud uus lintkaabel (flex cable) ning asi töötab täiesti ideaalselt. Ei mingit kokku jooksmist, ei valged/musti taustasid jne. Lahtivõtmine oli ülimalt lihtne. Kokku läks kogu krempel maksma ~40 EEK-i. Kohalik parandus küsis täiesti ulmelisi summasid (alates 14x suuremaid summasid ja rohkemgi...). Niiet 40.- saab kasutada veel telefoni edasi mitmeid aastaid.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janar74
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2004
|
03.12.2009 09:30:02
|
|
|
| dreday kirjutas: |
| mul SE Xperia X1. ei lülitu sisse. torkan laadija taha, hakkab power nupu all punane LED põlema..vahest kaob ära mõneks minutiks, siis üritan sisse lülitada - külje peal punased LED-id vilksatavad. kui ei ürita tööle panna, siis power nupu LED kustub ära, vilksatab korra ja jälle põlema. arvuti USB porti torkan, sama lugu, proovisin aku välja võtta-sisse panna paar korda, siis lööb windows ette "attached device is working improperly and windows cannot identify it" mida teha? |
Tarkvara ilmselt maas. Tartus võin pilgu peale visata.
_________________ Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!
Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone! |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
real
HV kasutaja
liitunud: 07.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janar74
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2004
|
03.12.2009 16:01:17
|
|
|
Midagi keerulist ei ole, kasutades googlit leiad kindlasti ka juhendi selleks
_________________ Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!
Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone! |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
03.12.2009 18:28:10
|
|
|
Samsun E360-l pole pilti. Kui sisse lülitada, läheb ekraan lihtsalt valgeks. Kas lintkaabli viga või midagi muud?
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 900 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
674 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janar74
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2004
|
03.12.2009 20:47:35
|
|
|
| von Wu kirjutas: |
| Samsun E360-l pole pilti. Kui sisse lülitada, läheb ekraan lihtsalt valgeks. Kas lintkaabli viga või midagi muud? |
100% fleks, originaalis kahjuks koos displayga, hiina flex ka ilma displeideta ~100.- aga edu sellele kes lcd`sid ümber hakkab tõstma
_________________ Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!
Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone! |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
real
HV kasutaja
liitunud: 07.01.2007
|
03.12.2009 22:17:25
|
|
|
Kui Eestis lasta kuskil lintkaabel ära vahetada, siis pmst läheb sama kaua aega kuna tellivad vajalikud jupid välismaalt ? eriti kui tegemist on kiviaja värvilise telefoniga...
Arvatavasti võtan asja ise kätte, tellin lintkaabli ja mingi kruvikeeraja komplekti ebayst ja proovin korda teha (100eeku kokku). Keegi ei võta siin ühendust ka, ei jäägi nagu miskit muud üle. Sõber tahab korras telefoni tagasi saada
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janar74
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2004
|
03.12.2009 22:25:09
|
|
|
| real kirjutas: |
Kui Eestis lasta kuskil lintkaabel ära vahetada, siis pmst läheb sama kaua aega kuna tellivad vajalikud jupid välismaalt ? eriti kui tegemist on kiviaja värvilise telefoniga...
Arvatavasti võtan asja ise kätte, tellin lintkaabli ja mingi kruvikeeraja komplekti ebayst ja proovin korda teha (100eeku kokku). Keegi ei võta siin ühendust ka, ei jäägi nagu miskit muud üle. Sõber tahab korras telefoni tagasi saada  |
Minul kohapeal olemas kokku 200.-
_________________ Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!
Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone! |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
08.12.2009 01:41:13
|
|
|
Nokia 6230 ilma sissepritseta, probleem selles, et sai niiskust (oli taskus, ning higist märg), nüüd vasakpoolne ülemine nupp ei tööta. Ehk põhilised valikute kinnitamised käivadki sellega. Kas sellelt saaks BT abil kätte kontaktid? Või mis sellega ise teha saaks, et asi toimiks selliselt, et saaksin ära kopeerida kuhugi kontaktid?
Või teine asi, kui ei saa, siis äkki oskate mingit tarkvara soovitada, millesse ma käsitsi kirjutan kõik kontaktid ning hiljem saan sünkroniseerida neid uue telefoniga (99% uueks telefoniks Nokia)?
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pelccy
HV vaatleja
liitunud: 07.12.2009
|
09.12.2009 21:38:26
|
|
|
mul on selline probleem noki n76'ga, et kui klapp kinni on siis töötab telefon ilust aga kui klapi lahti teed,siis lülitab ekraan ennast välja mitte nagu päris välja aga aint tume valgus jääb
kui natuke avada siis on pilt ilusti ees aga kui täitsa lahti klapi teed siis kaob kõik eest ära!
mis värk sellega on?kas saaks keegi tark inimene selle ise kuidagi korda või peab päris remonti viima?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lempzz
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2001
|
11.12.2009 14:37:08
|
|
|
| Tegin oma Nokia 6300 firmware uuenduse. Ja uuenduse tulemusel kadunud Eesti keel. Nokia kodukas soovib pöörduda Nokia esindusse. Asub see ju Tallinnas. Äkki on olemas miskine keelefail, mille saaks telefonile selga ajada?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janar74
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2004
|
16.12.2009 13:58:41
|
|
|
| lempzz kirjutas: |
| Tegin oma Nokia 6300 firmware uuenduse. Ja uuenduse tulemusel kadunud Eesti keel. Nokia kodukas soovib pöörduda Nokia esindusse. Asub see ju Tallinnas. Äkki on olemas miskine keelefail, mille saaks telefonile selga ajada? |
Helista öhtul, teen ta sul ära, ja edaspidi võid julgelt ka ise uuendada, keel kuhugi ei kao.
_________________ Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!
Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone! |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sorts
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2002
|
23.12.2009 16:58:20
|
|
|
tere
telefoniks SE w850i. Kui helistada selle peale siis võib 2-3x öelda et telefon väljalülitatud või pole võrgus.
Väljahelistamisega sama pull (muidugi ei ole see koguaeg) aga levi on normaalselt.
oskab keegi aidata või on kellelgi sama mudeliga jamand. Kallis remont on olnud??
_________________ kui auto varuosi (või küttepuid) vaja siis küsige julgesti. |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janar74
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2004
|
28.12.2009 11:38:05
|
|
|
| sorts kirjutas: |
tere
telefoniks SE w850i. Kui helistada selle peale siis võib 2-3x öelda et telefon väljalülitatud või pole võrgus.
Väljahelistamisega sama pull (muidugi ei ole see koguaeg) aga levi on normaalselt.
oskab keegi aidata või on kellelgi sama mudeliga jamand. Kallis remont on olnud?? |
Alustaks äkki tarkvara uuendamisest. Viimases versioonis olid mingid levi fixid küll
_________________ Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!
Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone! |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
grimreaper
HV vaatleja
liitunud: 04.07.2007
|
28.12.2009 14:34:44
|
|
|
Tere,
sooviks teada palju maksab Nokia 3120 Classic´u display.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
janar74
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2004
|
28.12.2009 14:56:54
|
|
|
| grimreaper kirjutas: |
Tere,
sooviks teada palju maksab Nokia 3120 Classic´u display. |
Koos paigaldusega 300.-
_________________ Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!
Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone! |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
grimreaper
HV vaatleja
liitunud: 04.07.2007
|
28.12.2009 16:16:14
|
|
|
| Aga ilma paigalduseta? Mul ainult ekraani vaja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
28.12.2009 16:18:23
|
|
|
palju maksaks SE P1i trükkplaat koos vahetusega?
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janar74
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2004
|
28.12.2009 16:20:45
|
|
|
| grimreaper kirjutas: |
| Aga ilma paigalduseta? Mul ainult ekraani vaja. |
250.-
_________________ Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!
Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone! |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roossaar
HV kasutaja
liitunud: 05.08.2008
|
30.12.2009 11:03:49
|
|
|
| Ericsson T39 ja T28 rääkides ei kuule vastaspool peaaegu midagi. Kas saab keegi aidata ja mis maksma läheb?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lillexxx
HV kasutaja
liitunud: 14.05.2003
|
06.01.2010 23:50:15
E51 must ekraan |
|
|
| Telefoni sisselülitades viskab tuled põlema, kuid pilti ette ei võta. 10 sek. pärast lülitab ennast välja. Sama viga siin http://www.youtube.com/watch?v=hElrfsKY1vM . Kui USB kaabel taga siis viskab DEVICE MANAGER-i korraks Nokia USB wireless flash rom, kuid kaob kohe ära ka. Ehk keegi saab Tartus korda teha mõistliku hinna eest. Telefon: Nokia E51 Model E51-1, type: RM-244. Viga tekkis lambist - aku sai tühjaks ja enam järgmine hommik ei käivitunud laadijaga ka.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkukene
HV kasutaja
liitunud: 24.12.2007
|
07.01.2010 02:52:44
|
|
|
Tere, Sony Ericsson G502 probleem, nimelt, sai telefon pisut shampust peale, oli shampuse sees , mitte üleni , aga niiskust sai veitsa, alguses kõik ok, kõlar oli ülivaikne, see probleem on korras, kuivas veitsa, nii, nüüd see mure, lülitab ennast ise välja, ja vahest ei taha sisse minna, peab ootama, lülitad sisse mingi ajaprst siis viskab välja, eelnevalt on kõvasit restarte teinud, mis restartide põhjus võib olla ?
TÄNUD ETTE ! Mihkel
|
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
07.01.2010 10:22:40
Re: E51 must ekraan |
|
|
| lillexxx kirjutas: |
| Telefoni sisselülitades viskab tuled põlema, kuid pilti ette ei võta. 10 sek. pärast lülitab ennast välja. Sama viga siin http://www.youtube.com/watch?v=hElrfsKY1vM . Kui USB kaabel taga siis viskab DEVICE MANAGER-i korraks Nokia USB wireless flash rom, kuid kaob kohe ära ka. Ehk keegi saab Tartus korda teha mõistliku hinna eest. Telefon: Nokia E51 Model E51-1, type: RM-244. Viga tekkis lambist - aku sai tühjaks ja enam järgmine hommik ei käivitunud laadijaga ka. |
Kirjuta janar74´ile... ta Tartust ja viga võib olla 90% softis... mida võib proovida üle kiirjutada!
| mihkukene kirjutas: |
Tere, Sony Ericsson G502 probleem, nimelt, sai telefon pisut shampust peale, oli shampuse sees , mitte üleni , aga niiskust sai veitsa, alguses kõik ok, kõlar oli ülivaikne, see probleem on korras, kuivas veitsa, nii, nüüd see mure, lülitab ennast ise välja, ja vahest ei taha sisse minna, peab ootama, lülitad sisse mingi ajaprst siis viskab välja, eelnevalt on kõvasit restarte teinud, mis restartide põhjus võib olla ?
TÄNUD ETTE ! Mihkel |
Siin keemilistt vaja teha... siis juba vaatab mis edasi saab! Teeks seda hea meelega ise ära aha hetkel pole eriti aega... Metsjõe, Remkin jne arvan aitavad...
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
07.01.2010 13:09:51
|
|
|
| Probleem asus p535-ga, nimelt sissehelistajal kajab enda hääl. Millest see võib tuleneda?
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkukene
HV kasutaja
liitunud: 24.12.2007
|
08.01.2010 01:01:22
|
|
|
keegi kuulab kõnet pealt
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Denke
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2002
|
12.01.2010 18:12:39
|
|
|
Telefon ei käivitu(LG KE800) , st. üritab pilti ette võtta aga siis viskab tasku ja nii jääbki kordama. Viga tekkis lambist. Põhiprobleemiks on aga tel.nr. kättesaamine telefoni mälust. Kuidas saaks seda teostada võimalikult odavalt?
_________________ a.k.a Ummikummi |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janar74
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2004
|
13.01.2010 09:43:59
|
|
|
| Denke kirjutas: |
| Telefon ei käivitu(LG KE800) , st. üritab pilti ette võtta aga siis viskab tasku ja nii jääbki kordama. Viga tekkis lambist. Põhiprobleemiks on aga tel.nr. kättesaamine telefoni mälust. Kuidas saaks seda teostada võimalikult odavalt? |
Viga lintkaablis, kui datakaabel olemas saad ka ise numbrid kätte, kui ei siis tartus saan aidata.
_________________ Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!
Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone! |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siim1984
HV vaatleja
liitunud: 03.03.2009
|
15.01.2010 16:37:29
|
|
|
| Peale tarkvara uuendust hakkas n95 ekraan vilkuma. Ei vilgu mitte valgustus vaid konkreetselt pilt, mis iga paari sekundi järel tõmbab mustaks. Mida teha?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
janar74
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2004
|
15.01.2010 16:58:57
|
|
|
| siim1984 kirjutas: |
| Peale tarkvara uuendust hakkas n95 ekraan vilkuma. Ei vilgu mitte valgustus vaid konkreetselt pilt, mis iga paari sekundi järel tõmbab mustaks. Mida teha? |
Midagi läks ilmselt valesti. Kui tartus võin pilgu peale visata.
_________________ Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!
Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone! |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siim1984
HV vaatleja
liitunud: 03.03.2009
|
15.01.2010 18:00:33
|
|
|
| janar74 kirjutas: |
| siim1984 kirjutas: |
| Peale tarkvara uuendust hakkas n95 ekraan vilkuma. Ei vilgu mitte valgustus vaid konkreetselt pilt, mis iga paari sekundi järel tõmbab mustaks. Mida teha? |
Midagi läks ilmselt valesti. Kui tartus võin pilgu peale visata. |
Ei asu tartus. Aga kas ise on ka võimalik midagi ära teha?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
janar74
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2004
|
15.01.2010 19:05:21
|
|
|
| siim1984 kirjutas: |
| janar74 kirjutas: |
| siim1984 kirjutas: |
| Peale tarkvara uuendust hakkas n95 ekraan vilkuma. Ei vilgu mitte valgustus vaid konkreetselt pilt, mis iga paari sekundi järel tõmbab mustaks. Mida teha? |
Midagi läks ilmselt valesti. Kui tartus võin pilgu peale visata. |
Ei asu tartus. Aga kas ise on ka võimalik midagi ära teha? |
Tavaliste vahenditega kindlasti mitte. Nõuab suuremat väljaminekut.
_________________ Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!
Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone! |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lillexxx
HV kasutaja
liitunud: 14.05.2003
|
16.01.2010 12:45:55
Re: E51 must ekraan |
|
|
| lillexxx kirjutas: |
| Telefoni sisselülitades viskab tuled põlema, kuid pilti ette ei võta. 10 sek. pärast lülitab ennast välja. Sama viga siin http://www.youtube.com/watch?v=hElrfsKY1vM . Kui USB kaabel taga siis viskab DEVICE MANAGER-i korraks Nokia USB wireless flash rom, kuid kaob kohe ära ka. Ehk keegi saab Tartus korda teha mõistliku hinna eest. Telefon: Nokia E51 Model E51-1, type: RM-244. Viga tekkis lambist - aku sai tühjaks ja enam järgmine hommik ei käivitunud laadijaga ka. |
janar74 tegigi korda. Summaks 300.-. Väga vint. Soovitan.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pumizo
HV vaatleja
liitunud: 25.12.2007
|
16.01.2010 19:29:29
|
|
|
Nokia 5530 käis pesumasinast läbi koos riietega.
Ei võta voolu taha.
Oleks seda mõtet veel lasta kuskil proovida korda teha?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kertl
HV vaatleja
liitunud: 17.05.2009
|
17.01.2010 14:59:39
|
|
|
| nokia 5300 ekraan katki ja vajab vahetust. Mis hinnaga saaks uue ekraani ja paigalduse
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pumizo
HV vaatleja
liitunud: 25.12.2007
|
17.01.2010 16:39:22
|
|
|
5200 ja 5300, mõlemal telefonil on minuteada pmst samasugune ekraan ja telefon on ka sama, ainult 5300'l on nati parem kaamera, külgedel MP3 mängija nupud.
Nokia 5200 ekraanivahetus läks mul umbes 350, Rakveres Selveris kolmandal korrusel.
Mõni kroon siia-sinna.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
18.01.2010 09:06:02
|
|
|
| kertl kirjutas: |
| nokia 5300 ekraan katki ja vajab vahetust. Mis hinnaga saaks uue ekraani ja paigalduse |
375.-
| pumizo kirjutas: |
5200 ja 5300, mõlemal telefonil on minuteada pmst samasugune ekraan ja telefon on ka sama, ainult 5300'l on nati parem kaamera, külgedel MP3 mängija nupud.
Nokia 5200 ekraanivahetus läks mul umbes 350, Rakveres Selveris kolmandal korrusel.
Mõni kroon siia-sinna. |
täielik jama... ekraan neil pole küll sama
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kertl
HV vaatleja
liitunud: 17.05.2009
|
18.01.2010 14:03:53
|
|
|
| selge ekraan ei ole sama aga mis hinnaga saaks uue?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
18.01.2010 16:55:21
|
|
|
| kertl kirjutas: |
| selge ekraan ei ole sama aga mis hinnaga saaks uue? |
375.- koos vahetusega
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Teip
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
19.01.2010 17:41:13
|
|
|
| Kes ja kus Tallinnas õpetaks E52-le eesti keele selgeks?
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kertl
HV vaatleja
liitunud: 17.05.2009
|
20.01.2010 02:12:56
|
|
|
| GoGGy kirjutas: |
| kertl kirjutas: |
| selge ekraan ei ole sama aga mis hinnaga saaks uue? |
375.- koos vahetusega |
Kus kandis seda võimalik teha on?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
20.01.2010 10:46:12
|
|
|
| kertl kirjutas: |
Kus kandis seda võimalik teha on? |
Rakveres või siis postiga üle Eesti!
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
resistor
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2004
|
20.01.2010 23:08:40
|
|
|
Oleks vaja kuskilt Nokia 5800 ekraani vaja Kust ja kui palju raha eest?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
21.01.2010 09:18:09
|
|
|
| resistor kirjutas: |
Oleks vaja kuskilt Nokia 5800 ekraani vaja Kust ja kui palju raha eest? |
uus, 600.-
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
võrgujuhe
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.06.2003
|
21.01.2010 12:14:59
|
|
|
Telefon: Samsung SGH-E350E
Probleem: Telefonile sai kunagi peale pandud SIM-kaardi lukk. Parool on meelest läinud ja tahaks teist SIM-kaarti kasutada.
Ehk keegi saab telefonile uue tarkvara peale panna, et lukust lahti saada, või luku maha võtta.
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
21.01.2010 12:31:49
|
|
|
| võrgujuhe kirjutas: |
Telefon: Samsung SGH-E350E
Probleem: Telefonile sai kunagi peale pandud SIM-kaardi lukk. Parool on meelest läinud ja tahaks teist SIM-kaarti kasutada.
Ehk keegi saab telefonile uue tarkvara peale panna, et lukust lahti saada, või luku maha võtta. |
Proovi tee talle full reset *2767*3855#
Kui see ei aita siis võin kaabliga sama ära teha
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
võrgujuhe
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.06.2003
|
21.01.2010 13:16:27
|
|
|
seda resetti olen juba proovinud, üldse olen netist otsinud ja proovinud igasugu koode ja resette. Ükski ei aita, räägiti et datakaabliga saab ainult maha.
Asud Rakveres? Tallinna poole ei liigu?
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
21.01.2010 14:46:50
|
|
|
| võrgujuhe kirjutas: |
seda resetti olen juba proovinud, üldse olen netist otsinud ja proovinud igasugu koode ja resette. Ükski ei aita, räägiti et datakaabliga saab ainult maha.
Asud Rakveres? Tallinna poole ei liigu? |
Tavalise kaabliga ei saa siin siis midagi teha... box + kaabel + arvuti aitavad
Asun Rakveres, Tallinna mingi aeg ikka saabun vist aga seadmeid kaasa ei viitsi tassida
Mis lukukoodi üldse sisestad? Samsung default on muidu 00000000
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|