Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 252, 253, 254 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 28.11.2009 20:10:40 vasta tsitaadiga

esimest playstationi toodeti 12 aastat, alles 2006 lõpetati :P (sama aasta siis millal ps3 usas välja tuli)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 28.11.2009 20:47:11 vasta tsitaadiga

Labukana, natuke üle 11 aasta siiski.
Detsember 3, 1994 kuni Märts 23, 2006
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
homeworld1
HV kasutaja
homeworld1

liitunud: 29.10.2008




sõnum 28.11.2009 22:09:02 vasta tsitaadiga

Keegi FIFA10-t ei viitsi teha PS3 peal?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2009 01:29:29 vasta tsitaadiga

viitsin ikka

panin psi
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 29.11.2009 16:28:52 vasta tsitaadiga

proovisin tõmmata PS3 media serveri, ütles, et "Could not create the Java virtual machine", installisin uuesti java peale, proovisin uuesti.. sama jama..
_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2009 17:05:35 vasta tsitaadiga

NekoRobin kirjutas:
proovisin tõmmata PS3 media serveri, ütles, et "Could not create the Java virtual machine", installisin uuesti java peale, proovisin uuesti.. sama jama..


Ps3 media serveri kataloogis peaks olema file psm.bat
käivita see ja siis proovi uuesti. kui ei aita siis vähenda xmx parameetri väärtust selles file's. näiteks -Xmx512M
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 29.11.2009 18:14:10 vasta tsitaadiga

Loodan, et see teema sobib selliseks küsimuseks. Nimelt lugu selline, et üritan siin FUELi onlines mängiga, aga probleem selles, et kui ise mängu valmis teen siis minu juurde saab ikka keegi connectida, aga kui üritan ise kellegi juurde connectida siis lööb kirja ette, et "Network error accured". Milles nagu probleem võib olla? On vaja mul midagi sättida või on see selle FUELi online üldine jama?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2009 18:15:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Loodan, et see teema sobib selliseks küsimuseks. Nimelt lugu selline, et üritan siin FUELi onlines mängiga, aga probleem selles, et kui ise mängu valmis teen siis minu juurde saab ikka keegi connectida, aga kui üritan ise kellegi juurde connectida siis lööb kirja ette, et "Network error accured". Milles nagu probleem võib olla? On vaja mul midagi sättida või on see selle FUELi online üldine jama?

arvatavasti on nat type erinev?

_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 29.11.2009 18:20:39 vasta tsitaadiga

xeon kirjutas:
arvatavasti on nat type erinev?

Kas siis mõlemal peavad samad olema? Eile nagu korra sain kellegi juurde connectida, aga ülejäänutega on kogu aeg sama probleem. Olen siin ikka erinevatega üritanud. Ja sama mängijaga kes minu juurde saab connectida, aga mina tema juurde ei saa. Ei use, et nat typega probleem.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 29.11.2009 20:24:45 vasta tsitaadiga

kustutada post
_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2


viimati muutis NekoRobin 30.11.2009 16:44:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2009 20:35:41 vasta tsitaadiga

Sarin, "salvestusahel" peaks olema PS3 -> kaamera või makk (oleneb kumbaga tahad salvestad) -> TV
Kuna läbi selle ahela saad edastada/salvestada vaid analoog signaali; siis oleks mõttekam kaameraga ekraani filmida (eriti kui tegu LCD või plasmaga)...
angel, iga ekraan lõikab pildist mingi osa ära - osadel kineskooptelekatel andis pilti scale'ida võid proovida. Kui tahad "kadudeta" pilti, soeta projektor icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2009 21:07:54 vasta tsitaadiga

kui ma tahan 40gb ketta asemele 320gb panna, siis kas sobib sinna 7200rpm või 5400rpm ketas? Originaal ketta pealt seda välja ei loe...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2009 21:10:06 vasta tsitaadiga

etc_Shelob, kunagi mingi mänguajakiri tegi testi - vahet polnud...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Schumi
HV kasutaja
Schumi

liitunud: 09.03.2008




sõnum 29.11.2009 21:16:09 vasta tsitaadiga

http://kotaku.com/5413248/sony-physical-games-not-going-anywhere
Phew, vähemalt mängud nii pea kõik digitaalseks veel ei lähe. Mina kui vanakooli mees tahan ikka võimalikult palju mänge füüsiliselt omada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 30.11.2009 16:09:25 vasta tsitaadiga

Sama siin, Schumi, sama siin. Palju ägedam on näha milline on boxart ja manual ja disk jne.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2009 16:16:03 vasta tsitaadiga

mul jälle vastupidi... ma sikutaks enne 25gb per mäng hdd peale ja omaks hdd peal listi mängudest, kui see väldiks mul pidevat plaatide vahetamist konsoolis
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 30.11.2009 16:20:55 vasta tsitaadiga

igasugu netipoodides lähevad hinnad tükkmaad varem alla kui need va digitaalselt levitatavad koopiad + esimese variandi saad maha müüa, teisega pole enam midagi peale hakata.
oleks need allasikutatavad mängud oluliselt odavamad siis võibolla isegi hakkaks mõtlema aga praegu tänan ei!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raunts33
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2009 16:37:26 vasta tsitaadiga

etc_Shelob, soovitaks osta 5400rpm ketta kuna olen siit-sealt kuulnud et 7200rpm pidavat tegitama YLOD.
kui midagi valesti ärge näkku lööge icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 30.11.2009 16:38:51 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
mul jälle vastupidi... ma sikutaks enne 25gb per mäng hdd peale ja omaks hdd peal listi mängudest, kui see väldiks mul pidevat plaatide vahetamist konsoolis
Sama siin. Konsoolidega eriti palju kogemusi küll pole kuid PC peal on pagana mõnus omada kogu mängukollektsiooni Steamis+blizz'i store's. Lihtsalt URL sisse ja download ning natukese aja pärast saabki mängida. Arvestades, kui aeglane on andmeliiklus plaadilt kõvakettale siis vähegi asisema netiühenduse puhul ei kulu tirimise peale just väga oluliselt kauem aega, kui plaadikarbi riiulinurgast otsimise ja installi peale, rääkimata sellest et ei pea muretsema kadumise-riknemise pärast icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2009 16:43:02 vasta tsitaadiga

Labukana kirjutas:
igasugu netipoodides lähevad hinnad tükkmaad varem alla kui need va digitaalselt levitatavad koopiad + esimese variandi saad maha müüa, teisega pole enam midagi peale hakata.
oleks need allasikutatavad mängud oluliselt odavamad siis võibolla isegi hakkaks mõtlema aga praegu tänan ei!

See on tõesti kõige suurem miinus, et edasi ei saa müüa. Kõvasti odavam hind ainult kompenseeriks selle.
Huvitav kuidas see variant töötaks, et igal mängul ühekordne kood kaasas, et kui sisestad saad mängu netist alla laadimise õiguse kah veel lisaks. Siis müüd näiteks plaadi ära ja teine inimene enam alla tõmmata ei saaks. See oleks nagu tänu mängutootja poolt, et ostsid mängu uuena mitte kasutatuna.
Tean väga paljusi kes ostavad ainult kasutatud mänge näiteks usast ja mõtlevad. et toetavad sellega mängutööstust. Ega eriti vist ei toeta icon_biggrin.gif Suhtkoht sarnane piramisega. Ja eks see ka ole üks põhjus miks DL mängude peale üle tahetakse minna... IGALÜHEL OMA. Teoorias peaks rohkem raha tootjate tasku minema isegi poole odavamate hindadega.

Edit:
Ho Ho, Jeps aga otsi kõvaketast kuhu saaksid 50 mängu peale mahutada... icon_lol.gif Ja kui linnas veel tõmbad 25gb vb 8 tundi siis linnast välja megase neti taga kimuksid end lillaks icon_lol.gif Eks kindlasti asi liigub edasi. Et tuleviku mõttes pole tõesti 100TB ketast ja 100mb nett mingi imeasi icon_razz.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 30.11.2009 17:02:55 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
Huvitav kuidas see variant töötaks, et igal mängul ühekordne kood kaasas, et kui sisestad saad mängu netist alla laadimise õiguse kah veel lisaks
Blizzard store'i puhul on see variant olemas. Toksisin oma CD key'd sisse ja sain kõik oma diablod sinna downloaditavaks. Pagana mõnus kuna olingi just ühe plaadi ära kaotanud icon_razz.gif
Jackinthex kirjutas:
Jeps aga otsi kõvaketast kuhu saaksid 50 mängu peale mahutada
Eeldades ~25G per mäng (reaalselt pigem 10-15) siis taoline ketas maksaks ~1500 eeku, ei midagi hullu.
Jackinthex kirjutas:
Ja kui linnas veel tõmbad 25gb vb 8 tundi siis linnast välja megase neti taga kimuksid end lillaks
Selle jaoks oleks olemas preloadingud. Ehk siis tirid mängu alla N päeva/nädalat enne releaset ning release päeval tõmbad paari minutiga aktiveerimiseks vajalikud failid (ja viimase hetke bugfixid) ning asudki mängima, ei mingit probleemi öö läbi järjekordades seismisega et saaks esimesena oma koopia kätte icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 30.11.2009 18:38:40 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Sarin, "salvestusahel" peaks olema PS3 -> kaamera või makk (oleneb kumbaga tahad salvestad) -> TV
Kuna läbi selle ahela saad edastada/salvestada vaid analoog signaali; siis oleks mõttekam kaameraga ekraani filmida (eriti kui tegu LCD või plasmaga)...


tänks. proovin kodo.
ekraani filmimine ei jää eriti ilus, panen ühe näiduka kohe.

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 30.11.2009 19:11:01 vasta tsitaadiga

3.10 firmware tõi jalle mingeid buge endaga kaasa vist icon_biggrin.gif.
Peale seda kui update-sin, ei võta PS3 enam pulti omaks, kui juhet taga pole, 4 tuld vilgub lihtsalt. Kui USB juhtme taha panen siis hakkab kohe tööle, võtan tagant ära hakkab 4 tuld vilkuma jälle. Ainuke asi mis siiani on aidanud on "restore default settings", aga see asi ka ainult töötab mõne päeva ja siis jälle sama jama. Puldid muidugi originaalid ja 3 pulti läbi proovitud ning kõik teevad samamoodi :S.

_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zipzic
Kreisi kasutaja
zipzic

liitunud: 12.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2009 19:19:13 vasta tsitaadiga

malukas kirjutas:
Peale seda kui update-sin, ei võta PS3 enam pulti omaks, kui juhet taga pole, 4 tuld vilgub lihtsalt.

Mul on/oli sama jama. Kui panin puldist PS3 tööle siis ei vöta pulti omaks. Kui aga panen PS3 tööle konsoolist endast ja siis hiljem vajutan Playstation nuppu puldid hakkab kenasti tööle.

_________________
the Apple doop - parima hinnaga 🍏 Eestis!
veloo 🚲 söidame stiilselt!
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 30.11.2009 20:29:18 vasta tsitaadiga

zipzic kirjutas:
malukas kirjutas:
Peale seda kui update-sin, ei võta PS3 enam pulti omaks, kui juhet taga pole, 4 tuld vilgub lihtsalt.

Mul on/oli sama jama. Kui panin puldist PS3 tööle siis ei vöta pulti omaks. Kui aga panen PS3 tööle konsoolist endast ja siis hiljem vajutan Playstation nuppu puldid hakkab kenasti tööle.

Jep, ka mul tegi konsool nädalavahtusel mitu korda sama triki.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jalutaja
HV kasutaja
Jalutaja

liitunud: 10.11.2002




sõnum 30.11.2009 21:45:57 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:

Tean väga paljusi kes ostavad ainult kasutatud mänge näiteks usast ja mõtlevad. et toetavad sellega mängutööstust. Ega eriti vist ei toeta icon_biggrin.gif Suhtkoht sarnane piramisega.



See piraatlusega võrdlemine on Sony lobby töö tulemus, sest nemad saavad fee'sid müüdud plaatide arvu pealt.
Usun, et erinevalt konsooli tootjatest suhtuvad mängude loojad kasutatud mängude turgu hästi. Kui ei oleks järelturgu, siis oleks täis hinnaga mängude (mitte SE) ostmine tugevalt väiksem.

Ja amidel on Gamefly, mis rendib mänge (edukalt). Mille alla see läheks?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 30.11.2009 22:31:41 vasta tsitaadiga

endal tegi ka.. mõtlesin et äkki puldil akud tühjemad, juhe oli natuke aega taga ja siis hakkas pult uuesti tööle ilma juhtmeta..
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 30.11.2009 22:56:10 vasta tsitaadiga

restart konsoolile aitab kah vist, mingi levind probleem peale eelmist uuendust.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 30.11.2009 23:09:04 vasta tsitaadiga

Labukana kirjutas:
restart konsoolile aitab kah vist, mingi levind probleem peale eelmist uuendust.


Minu konsooli puhul ei aita mitte miski v.a "restore default settings", aga seda ka rõve teha iga 2 päeva tagant. hakkab vaikselt närvidele käima nii icon_biggrin.gif. Parem mängin juhe taga ja ootan, et ära parandatakse.

_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2009 03:06:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tean väga paljusi kes ostavad ainult kasutatud mänge näiteks usast ja mõtlevad. et toetavad sellega mängutööstust. Ega eriti vist ei toeta icon_biggrin.gif Suhtkoht sarnane piramisega.

icon_lol.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2009 09:57:17 vasta tsitaadiga

PS3 Sales Reach All Time High Over Black Friday
TomsGuide

tsitaat:
Sony has informed the press that PlayStation 3 demand was at an all-time high selling more than 440,000 consoles in the week ending November 29, 2009.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JoonasJJ
Kreisi kasutaja
JoonasJJ

liitunud: 09.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2009 12:05:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tean väga paljusi kes ostavad ainult kasutatud mänge näiteks usast ja mõtlevad. et toetavad sellega mängutööstust. Ega eriti vist ei toeta. Suhtkoht sarnane piramisega.

HAHAHA, suhtkoht sarnane piramisega??? icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Mis ajast on orginaalmängu mängimine piraatlus???
2-hand mängu omamine pole ju kuskilt otsast piraatlus, nii lolli juttu ei maksa ka ajada.

_________________
Vajate abi auto müümisel?
KES TA ON? / YT: Junkman
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 02.12.2009 12:11:40 vasta tsitaadiga

jones9999 kirjutas:
2-hand mängu omamine pole ju kuskilt otsast piraatlus, nii lolli juttu ei maksa ka ajada
Kusjuures üsna tihti on mängude edasi müümine keelatud mängude levitajate/autorite poolt. 99% juhtudel ei too kasutatud mängu müük sentigi sisse mängu loojale, seega nende jaoks on tegu täpselt sama "kasumliku" nähtusega kui piraatlus.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sav1saar
HV kasutaja
sav1saar

liitunud: 14.03.2009




sõnum 02.12.2009 12:24:03 vasta tsitaadiga

Promomängudest räägid?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2009 12:30:15 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
jones9999 kirjutas:
2-hand mängu omamine pole ju kuskilt otsast piraatlus, nii lolli juttu ei maksa ka ajada
Kusjuures üsna tihti on mängude edasi müümine keelatud mängude levitajate/autorite poolt. 99% juhtudel ei too kasutatud mängu müük sentigi sisse mängu loojale, seega nende jaoks on tegu täpselt sama "kasumliku" nähtusega kui piraatlus.


kui see oleks keelatud, siis ei omaks Game.co ja teised suured poed võimalust kasutatud mängudega äritseda. Kui me ei tea litsentsi tingimusi siis ei ole mõtet ka oletada või mulli ajada...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2009 12:32:13 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
jones9999 kirjutas:
2-hand mängu omamine pole ju kuskilt otsast piraatlus, nii lolli juttu ei maksa ka ajada
Kusjuures üsna tihti on mängude edasi müümine keelatud mängude levitajate/autorite poolt. 99% juhtudel ei too kasutatud mängu müük sentigi sisse mängu loojale, seega nende jaoks on tegu täpselt sama "kasumliku" nähtusega kui piraatlus.

- Eestis on lubatud, samuti enamikes teistes maades. isegi laenutus on lubatud.
- kaudne tulu on olemas
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 02.12.2009 13:49:30 vasta tsitaadiga

nn 'autorikaitse' muiduleivasööjad on korduvalt esinenud mitmesuguste avaldustega näiteks dvd-de müümise teemadel, et 'see on ikka nii ebaaus' ja 'autor on nii issandast kaitseta'. päris vanast dvd-foorumist võib otsida, eak ülemidioot isiklikult on sealsetele liikmetele kirju saatnud netis avaldatud müügikuulutuste pärast. ma ei näe siin muud põhjust mängude järelturu ignoreerimise kohta, kui et mänguturuna oleme me veel tähtsusetum kui filmituruna.
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jalutaja
HV kasutaja
Jalutaja

liitunud: 10.11.2002




sõnum 02.12.2009 14:25:53 vasta tsitaadiga

Sony käis kunagi kasutatud mängude müümise pärast kohtus ja kaotas selle lahendi. Veel üritas ta enne ps3 ilmumist siduda oma mängu id konsooliga või kasutajaga ehk teha järelturg võimatuks, kuid tehnilised ja legaalsed raskused tegid sellele lõpu.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2009 14:29:15 vasta tsitaadiga

Jalutaja, noo ostetud ja tõmmatud mängud ju uute kasutajatega nt ei tööta.. (Minu jaoks ikka väga pain in the ass..)
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2009 15:28:30 vasta tsitaadiga

Rajareits, icon_rolleyes.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2009 16:00:36 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
jones9999 kirjutas:
2-hand mängu omamine pole ju kuskilt otsast piraatlus, nii lolli juttu ei maksa ka ajada
Kusjuures üsna tihti on mängude edasi müümine keelatud mängude levitajate/autorite poolt. 99% juhtudel ei too kasutatud mängu müük sentigi sisse mängu loojale, seega nende jaoks on tegu täpselt sama "kasumliku" nähtusega kui piraatlus.

- Eestis on lubatud, samuti enamikes teistes maades. isegi laenutus on lubatud.
- kaudne tulu on olemas

Samasugune kaudne tulu on ka piraat mängudega olemas. Ostas konsooli, ostad lisad, osatd DLC'd. Maksad näiteks live eest ja tood ka mängule rohkem aktiivsust. Et jah... minu seisukoht on see, et kasutatud mänge ostes ei maksa mõelda, et oh ma nüüd täiega toetan mängutootjaid ja olen tubli tubli... Pigem osta välismaalt uusi kui tahad kasulik olla icon_lol.gif
Enne kui keegi jõuab jälle turja karata siis ütlen, et minu jutu point ei ole piraatlust õigustada vaid Uute mängude ostmist propageerida icon_smile.gif uute HEADE mängude... kräppi ärge ikka ostke icon_lol.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 02.12.2009 16:06:36 vasta tsitaadiga

mängukinod võiks olla icon_smile.gif tehakse umbes 2 tunnine mäng ja pilet 75 eeki thumbs_up.gif
ja mäng oleks selline ägedus

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2009 16:12:14 vasta tsitaadiga

47th ronin kirjutas:
nn 'autorikaitse' muiduleivasööjad on korduvalt esinenud mitmesuguste avaldustega näiteks dvd-de müümise teemadel, et 'see on ikka nii ebaaus' ja 'autor on nii issandast kaitseta'. päris vanast dvd-foorumist võib otsida, eak ülemidioot isiklikult on sealsetele liikmetele kirju saatnud netis avaldatud müügikuulutuste pärast. ma ei näe siin muud põhjust mängude järelturu ignoreerimise kohta, kui et mänguturuna oleme me veel tähtsusetum kui filmituruna.

mõni aeg tagasi sai just päring tehtud:
tsitaat:
Tervist

Originaalplaatide edasimüümine on lubatud, ega riku autoriõigusi.

Parimate soovidega

Erik Mandre
Tegevdirektor
Eesti Autoriõiguste Kaitse Organisatsioon I Estonian Organisation for Copyright Protection
Tammsaare tee 118d
12918 Tallinn
Tel: +372 6181101 I Fax: +372 6181102
anti-piracy[ätt]eako.ee I www.eako.ee



-----Original Message-----



Tere.

Kas kasutatud mängukonsooli mängude edasimüümine (teisele eraisikule) Eestis on legaalne või illegaalne tegevus?

Jackinthex kirjutas:
Skeptik kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
jones9999 kirjutas:
2-hand mängu omamine pole ju kuskilt otsast piraatlus, nii lolli juttu ei maksa ka ajada
Kusjuures üsna tihti on mängude edasi müümine keelatud mängude levitajate/autorite poolt. 99% juhtudel ei too kasutatud mängu müük sentigi sisse mängu loojale, seega nende jaoks on tegu täpselt sama "kasumliku" nähtusega kui piraatlus.

- Eestis on lubatud, samuti enamikes teistes maades. isegi laenutus on lubatud.
- kaudne tulu on olemas

Samasugune kaudne tulu on ka piraat mängudega olemas. Ostas konsooli, ostad lisad, osatd DLC'd. Maksad näiteks live eest ja tood ka mängule rohkem aktiivsust. Et jah... minu seisukoht on see, et kasutatud mänge ostes ei maksa mõelda, et oh ma nüüd täiega toetan mängutootjaid ja olen tubli tubli... Pigem osta välismaalt uusi kui tahad kasulik olla icon_lol.gif
Enne kui keegi jõuab jälle turja karata siis ütlen, et minu jutu point ei ole piraatlust õigustada vaid Uute mängude ostmist propageerida icon_smile.gif uute HEADE mängude... kräppi ärge ikka ostke icon_lol.gif

Kui inimene müüb oma läbitud mängu kasutatult maha, siis saab ta sellega finantseerida oma uute mängude ostmist ehk osta rohkem uusi mänge. Ja seda teevad ju paljud. Piramänge sa poodi tagasi viia ei saa, ega mingeid ulmesummasi küsida, kellelegi teisele müües. Seega kaudne tulu täiesti olemas. icon_wink.gif


viimati muutis SKG 05.04.2010 13:04:42, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2009 16:13:45 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin ükskord sama icon_biggrin.gif
Lähed kinosaali 100 matsiga ja madistad seal.. aa õige.. see ju lan party icon_lol.gif

Aga jätkuks sel teemal, et tootjad ei taha järelturgu... Keegi Spore'i mäletab... 3x install restriction DRM ? See on mitte ainult järelturu tahtlik piiramine vaid ka ehtne näide, et tootjad tahavad, et sa nendelt mängu rendid või ostad mängu kasutamise õigust mitte mängu ennast. See annab tootjatele õiguse edasimüümist seaduslikult takistada. Sama on kõikide DL mängudega... nad piiravad kasutamist vaid ühele süsteemile, et teha järelturg võimatuks. Tänu sellele oled sina piraat kui sa leiad mooduse kuidas mängu siiski edasi müüa või isegi anda. Mis te arvate, et meile tahetakse täiega head teha koduaeg v ? ei kaugel sellest... ikka otsitakse mooduseid kuidas kokkuvõttes meilt rohkem raha kätte saada icon_razz.gif
Spore oli tänu sellisele DRM'ile kõige piratum mäng omalajal icon_lol.gif Isegi need kes ostsid originaali tõmbasid endale netist kohe pira versiooni alla. Ühesõnaga hetkel on kasutatud mängude müümine kui seadustega lubatud piraatlus. On proovitud võidelda selle vastu kuid õnneks ostad sa siiski praegu mängu mitte mängu kasutamist ja seadused lubavad oma asja edasi müüa kuid mitte kopeerida ja siis anda. Kuid kõik muutub DL mängudega icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 02.12.2009 16:21:03 vasta tsitaadiga

Jätsin oma jutu poindi varem vist sutsu segaseks. Keelajateks on mängude tootjad-levitajad, mitte kohalikud seadused. Kuna aga seadused käivad üle ükskõik millise EULA siis rahvast eriti ei huvitagi tootjate soovid ning äritsevad kuidas soovivad.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 02.12.2009 16:35:25 vasta tsitaadiga

Otsige mingi muu teema, kus seda jura ajada või lõpetage see tants aurukatla ümber icon_evil.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
adister
HV vaatleja
adister

liitunud: 06.12.2006




sõnum 02.12.2009 17:02:44 vasta tsitaadiga

Mure PS3-ga. Panin täna PS3 vooluvõrku üle pika aja (loe:vähemalt kuu aega) Nüüd siis selline tore asi. NUpust läheb käima. Puldist ei lähe. Tuleb screen küll ette (seal kus see laine nagu käib ja heli teeb ka),aga millise useriga sisse logida seda ei tule? Ja nagu jääbki sellesse olekusse. kellelgi ideid? Proovisin USb juhtmega ka. Ei midagi. Viimati kui voolu tagant tõmbasin töötas korralikult

viimati muutis adister 02.12.2009 17:06:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 02.12.2009 17:05:00 vasta tsitaadiga

Puldil aku tühi? Reseti tegid konsoolile? (Hoiad power nuppu ~8 sekundit all)
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
adister
HV vaatleja
adister

liitunud: 06.12.2006




sõnum 02.12.2009 17:19:53 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Puldil aku tühi? Reseti tegid konsoolile? (Hoiad power nuppu ~8 sekundit all)


Tegin reseti, mitu pulti mul ka ju. Kui juhtme panen taha siis ikka ju ei lähe :S

FUN: peale viimast reseti enam ei võta üldse pilti ette... Ei alguse heli ega midagi. Käima ja kinni läheb nupust. Kuidas saab seistes asi putsi minna ma ei saa aru
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 02.12.2009 17:30:44 vasta tsitaadiga

Ehk oli keegi hoogsalt lilli kastnud või mõni koduloom häda teinud aparaadi peal? icon_razz.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 252, 253, 254 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.