|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
28.11.2009 20:10:40
|
|
|
| esimest playstationi toodeti 12 aastat, alles 2006 lõpetati :P (sama aasta siis millal ps3 usas välja tuli)
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
28.11.2009 20:47:11
|
|
|
Labukana, natuke üle 11 aasta siiski.
Detsember 3, 1994 kuni Märts 23, 2006
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
homeworld1
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2008
|
28.11.2009 22:09:02
|
|
|
| Keegi FIFA10-t ei viitsi teha PS3 peal?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
29.11.2009 01:29:29
|
|
|
viitsin ikka
panin psi
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
29.11.2009 16:28:52
|
|
|
proovisin tõmmata PS3 media serveri, ütles, et "Could not create the Java virtual machine", installisin uuesti java peale, proovisin uuesti.. sama jama..
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
29.11.2009 17:05:35
|
|
|
| NekoRobin kirjutas: |
| proovisin tõmmata PS3 media serveri, ütles, et "Could not create the Java virtual machine", installisin uuesti java peale, proovisin uuesti.. sama jama.. |
Ps3 media serveri kataloogis peaks olema file psm.bat
käivita see ja siis proovi uuesti. kui ei aita siis vähenda xmx parameetri väärtust selles file's. näiteks -Xmx512M
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nikson
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2008
|
29.11.2009 18:14:10
|
|
|
| Loodan, et see teema sobib selliseks küsimuseks. Nimelt lugu selline, et üritan siin FUELi onlines mängiga, aga probleem selles, et kui ise mängu valmis teen siis minu juurde saab ikka keegi connectida, aga kui üritan ise kellegi juurde connectida siis lööb kirja ette, et "Network error accured". Milles nagu probleem võib olla? On vaja mul midagi sättida või on see selle FUELi online üldine jama?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
29.11.2009 18:15:58
|
|
|
| tsitaat: |
| Loodan, et see teema sobib selliseks küsimuseks. Nimelt lugu selline, et üritan siin FUELi onlines mängiga, aga probleem selles, et kui ise mängu valmis teen siis minu juurde saab ikka keegi connectida, aga kui üritan ise kellegi juurde connectida siis lööb kirja ette, et "Network error accured". Milles nagu probleem võib olla? On vaja mul midagi sättida või on see selle FUELi online üldine jama? |
arvatavasti on nat type erinev?
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nikson
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2008
|
29.11.2009 18:20:39
|
|
|
| xeon kirjutas: |
| arvatavasti on nat type erinev? |
Kas siis mõlemal peavad samad olema? Eile nagu korra sain kellegi juurde connectida, aga ülejäänutega on kogu aeg sama probleem. Olen siin ikka erinevatega üritanud. Ja sama mängijaga kes minu juurde saab connectida, aga mina tema juurde ei saa. Ei use, et nat typega probleem.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
29.11.2009 20:24:45
|
|
|
kustutada post
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
viimati muutis NekoRobin 30.11.2009 16:44:51, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
29.11.2009 20:35:41
|
|
|
Sarin, "salvestusahel" peaks olema PS3 -> kaamera või makk (oleneb kumbaga tahad salvestad) -> TV
Kuna läbi selle ahela saad edastada/salvestada vaid analoog signaali; siis oleks mõttekam kaameraga ekraani filmida (eriti kui tegu LCD või plasmaga)...
angel, iga ekraan lõikab pildist mingi osa ära - osadel kineskooptelekatel andis pilti scale'ida võid proovida. Kui tahad "kadudeta" pilti, soeta projektor
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
29.11.2009 21:07:54
|
|
|
| kui ma tahan 40gb ketta asemele 320gb panna, siis kas sobib sinna 7200rpm või 5400rpm ketas? Originaal ketta pealt seda välja ei loe...
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
29.11.2009 21:10:06
|
|
|
etc_Shelob, kunagi mingi mänguajakiri tegi testi - vahet polnud...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Schumi
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2008
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
30.11.2009 16:09:25
|
|
|
Sama siin, Schumi, sama siin. Palju ägedam on näha milline on boxart ja manual ja disk jne.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
30.11.2009 16:16:03
|
|
|
| mul jälle vastupidi... ma sikutaks enne 25gb per mäng hdd peale ja omaks hdd peal listi mängudest, kui see väldiks mul pidevat plaatide vahetamist konsoolis
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
30.11.2009 16:20:55
|
|
|
igasugu netipoodides lähevad hinnad tükkmaad varem alla kui need va digitaalselt levitatavad koopiad + esimese variandi saad maha müüa, teisega pole enam midagi peale hakata.
oleks need allasikutatavad mängud oluliselt odavamad siis võibolla isegi hakkaks mõtlema aga praegu tänan ei!
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raunts33
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2008
|
30.11.2009 16:37:26
|
|
|
etc_Shelob, soovitaks osta 5400rpm ketta kuna olen siit-sealt kuulnud et 7200rpm pidavat tegitama YLOD.
kui midagi valesti ärge näkku lööge
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
30.11.2009 16:38:51
|
|
|
| etc_Shelob kirjutas: |
| mul jälle vastupidi... ma sikutaks enne 25gb per mäng hdd peale ja omaks hdd peal listi mängudest, kui see väldiks mul pidevat plaatide vahetamist konsoolis |
Sama siin. Konsoolidega eriti palju kogemusi küll pole kuid PC peal on pagana mõnus omada kogu mängukollektsiooni Steamis+blizz'i store's. Lihtsalt URL sisse ja download ning natukese aja pärast saabki mängida. Arvestades, kui aeglane on andmeliiklus plaadilt kõvakettale siis vähegi asisema netiühenduse puhul ei kulu tirimise peale just väga oluliselt kauem aega, kui plaadikarbi riiulinurgast otsimise ja installi peale, rääkimata sellest et ei pea muretsema kadumise-riknemise pärast
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
30.11.2009 16:43:02
|
|
|
| Labukana kirjutas: |
igasugu netipoodides lähevad hinnad tükkmaad varem alla kui need va digitaalselt levitatavad koopiad + esimese variandi saad maha müüa, teisega pole enam midagi peale hakata.
oleks need allasikutatavad mängud oluliselt odavamad siis võibolla isegi hakkaks mõtlema aga praegu tänan ei! |
See on tõesti kõige suurem miinus, et edasi ei saa müüa. Kõvasti odavam hind ainult kompenseeriks selle.
Huvitav kuidas see variant töötaks, et igal mängul ühekordne kood kaasas, et kui sisestad saad mängu netist alla laadimise õiguse kah veel lisaks. Siis müüd näiteks plaadi ära ja teine inimene enam alla tõmmata ei saaks. See oleks nagu tänu mängutootja poolt, et ostsid mängu uuena mitte kasutatuna.
Tean väga paljusi kes ostavad ainult kasutatud mänge näiteks usast ja mõtlevad. et toetavad sellega mängutööstust. Ega eriti vist ei toeta Suhtkoht sarnane piramisega. Ja eks see ka ole üks põhjus miks DL mängude peale üle tahetakse minna... IGALÜHEL OMA. Teoorias peaks rohkem raha tootjate tasku minema isegi poole odavamate hindadega.
Edit:
Ho Ho, Jeps aga otsi kõvaketast kuhu saaksid 50 mängu peale mahutada... Ja kui linnas veel tõmbad 25gb vb 8 tundi siis linnast välja megase neti taga kimuksid end lillaks Eks kindlasti asi liigub edasi. Et tuleviku mõttes pole tõesti 100TB ketast ja 100mb nett mingi imeasi
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
30.11.2009 17:02:55
|
|
|
| Jackinthex kirjutas: |
| Huvitav kuidas see variant töötaks, et igal mängul ühekordne kood kaasas, et kui sisestad saad mängu netist alla laadimise õiguse kah veel lisaks |
Blizzard store'i puhul on see variant olemas. Toksisin oma CD key'd sisse ja sain kõik oma diablod sinna downloaditavaks. Pagana mõnus kuna olingi just ühe plaadi ära kaotanud
| Jackinthex kirjutas: |
| Jeps aga otsi kõvaketast kuhu saaksid 50 mängu peale mahutada |
Eeldades ~25G per mäng (reaalselt pigem 10-15) siis taoline ketas maksaks ~1500 eeku, ei midagi hullu.
| Jackinthex kirjutas: |
| Ja kui linnas veel tõmbad 25gb vb 8 tundi siis linnast välja megase neti taga kimuksid end lillaks |
Selle jaoks oleks olemas preloadingud. Ehk siis tirid mängu alla N päeva/nädalat enne releaset ning release päeval tõmbad paari minutiga aktiveerimiseks vajalikud failid (ja viimase hetke bugfixid) ning asudki mängima, ei mingit probleemi öö läbi järjekordades seismisega et saaks esimesena oma koopia kätte
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
30.11.2009 18:38:40
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
Sarin, "salvestusahel" peaks olema PS3 -> kaamera või makk (oleneb kumbaga tahad salvestad) -> TV
Kuna läbi selle ahela saad edastada/salvestada vaid analoog signaali; siis oleks mõttekam kaameraga ekraani filmida (eriti kui tegu LCD või plasmaga)...
|
tänks. proovin kodo.
ekraani filmimine ei jää eriti ilus, panen ühe näiduka kohe.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
malukas
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
30.11.2009 19:11:01
|
|
|
3.10 firmware tõi jalle mingeid buge endaga kaasa vist .
Peale seda kui update-sin, ei võta PS3 enam pulti omaks, kui juhet taga pole, 4 tuld vilgub lihtsalt. Kui USB juhtme taha panen siis hakkab kohe tööle, võtan tagant ära hakkab 4 tuld vilkuma jälle. Ainuke asi mis siiani on aidanud on "restore default settings", aga see asi ka ainult töötab mõne päeva ja siis jälle sama jama. Puldid muidugi originaalid ja 3 pulti läbi proovitud ning kõik teevad samamoodi :S.
_________________ Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€ |
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zipzic
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.10.2007
|
30.11.2009 19:19:13
|
|
|
| malukas kirjutas: |
| Peale seda kui update-sin, ei võta PS3 enam pulti omaks, kui juhet taga pole, 4 tuld vilgub lihtsalt. |
Mul on/oli sama jama. Kui panin puldist PS3 tööle siis ei vöta pulti omaks. Kui aga panen PS3 tööle konsoolist endast ja siis hiljem vajutan Playstation nuppu puldid hakkab kenasti tööle.
_________________ the Apple doop - parima hinnaga 🍏 Eestis!
veloo 🚲 söidame stiilselt! |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
30.11.2009 20:29:18
|
|
|
| zipzic kirjutas: |
| malukas kirjutas: |
| Peale seda kui update-sin, ei võta PS3 enam pulti omaks, kui juhet taga pole, 4 tuld vilgub lihtsalt. |
Mul on/oli sama jama. Kui panin puldist PS3 tööle siis ei vöta pulti omaks. Kui aga panen PS3 tööle konsoolist endast ja siis hiljem vajutan Playstation nuppu puldid hakkab kenasti tööle. |
Jep, ka mul tegi konsool nädalavahtusel mitu korda sama triki.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jalutaja
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2002
|
30.11.2009 21:45:57
|
|
|
| Jackinthex kirjutas: |
Tean väga paljusi kes ostavad ainult kasutatud mänge näiteks usast ja mõtlevad. et toetavad sellega mängutööstust. Ega eriti vist ei toeta Suhtkoht sarnane piramisega.
|
See piraatlusega võrdlemine on Sony lobby töö tulemus, sest nemad saavad fee'sid müüdud plaatide arvu pealt.
Usun, et erinevalt konsooli tootjatest suhtuvad mängude loojad kasutatud mängude turgu hästi. Kui ei oleks järelturgu, siis oleks täis hinnaga mängude (mitte SE) ostmine tugevalt väiksem.
Ja amidel on Gamefly, mis rendib mänge (edukalt). Mille alla see läheks?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
30.11.2009 22:31:41
|
|
|
endal tegi ka.. mõtlesin et äkki puldil akud tühjemad, juhe oli natuke aega taga ja siis hakkas pult uuesti tööle ilma juhtmeta..
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
30.11.2009 22:56:10
|
|
|
| restart konsoolile aitab kah vist, mingi levind probleem peale eelmist uuendust.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
malukas
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
30.11.2009 23:09:04
|
|
|
| Labukana kirjutas: |
| restart konsoolile aitab kah vist, mingi levind probleem peale eelmist uuendust. |
Minu konsooli puhul ei aita mitte miski v.a "restore default settings", aga seda ka rõve teha iga 2 päeva tagant. hakkab vaikselt närvidele käima nii . Parem mängin juhe taga ja ootan, et ära parandatakse.
_________________ Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€ |
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
01.12.2009 03:06:52
|
|
|
| tsitaat: |
Tean väga paljusi kes ostavad ainult kasutatud mänge näiteks usast ja mõtlevad. et toetavad sellega mängutööstust. Ega eriti vist ei toeta icon_biggrin.gif Suhtkoht sarnane piramisega.
|
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
02.12.2009 09:57:17
|
|
|
PS3 Sales Reach All Time High Over Black Friday
TomsGuide
| tsitaat: |
| Sony has informed the press that PlayStation 3 demand was at an all-time high selling more than 440,000 consoles in the week ending November 29, 2009. |
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JoonasJJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2008
|
02.12.2009 12:05:59
|
|
|
| tsitaat: |
Tean väga paljusi kes ostavad ainult kasutatud mänge näiteks usast ja mõtlevad. et toetavad sellega mängutööstust. Ega eriti vist ei toeta. Suhtkoht sarnane piramisega.
|
HAHAHA, suhtkoht sarnane piramisega???
Mis ajast on orginaalmängu mängimine piraatlus???
2-hand mängu omamine pole ju kuskilt otsast piraatlus, nii lolli juttu ei maksa ka ajada.
_________________ Vajate abi auto müümisel?
KES TA ON? / YT: Junkman |
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
02.12.2009 12:11:40
|
|
|
| jones9999 kirjutas: |
| 2-hand mängu omamine pole ju kuskilt otsast piraatlus, nii lolli juttu ei maksa ka ajada |
Kusjuures üsna tihti on mängude edasi müümine keelatud mängude levitajate/autorite poolt. 99% juhtudel ei too kasutatud mängu müük sentigi sisse mängu loojale, seega nende jaoks on tegu täpselt sama "kasumliku" nähtusega kui piraatlus.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sav1saar
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2009
|
02.12.2009 12:24:03
|
|
|
| Promomängudest räägid?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
02.12.2009 12:30:15
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| jones9999 kirjutas: |
| 2-hand mängu omamine pole ju kuskilt otsast piraatlus, nii lolli juttu ei maksa ka ajada |
Kusjuures üsna tihti on mängude edasi müümine keelatud mängude levitajate/autorite poolt. 99% juhtudel ei too kasutatud mängu müük sentigi sisse mängu loojale, seega nende jaoks on tegu täpselt sama "kasumliku" nähtusega kui piraatlus. |
kui see oleks keelatud, siis ei omaks Game.co ja teised suured poed võimalust kasutatud mängudega äritseda. Kui me ei tea litsentsi tingimusi siis ei ole mõtet ka oletada või mulli ajada...
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
02.12.2009 12:32:13
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| jones9999 kirjutas: |
| 2-hand mängu omamine pole ju kuskilt otsast piraatlus, nii lolli juttu ei maksa ka ajada |
Kusjuures üsna tihti on mängude edasi müümine keelatud mängude levitajate/autorite poolt. 99% juhtudel ei too kasutatud mängu müük sentigi sisse mängu loojale, seega nende jaoks on tegu täpselt sama "kasumliku" nähtusega kui piraatlus. |
- Eestis on lubatud, samuti enamikes teistes maades. isegi laenutus on lubatud.
- kaudne tulu on olemas
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
47th ronin
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
02.12.2009 13:49:30
|
|
|
nn 'autorikaitse' muiduleivasööjad on korduvalt esinenud mitmesuguste avaldustega näiteks dvd-de müümise teemadel, et 'see on ikka nii ebaaus' ja 'autor on nii issandast kaitseta'. päris vanast dvd-foorumist võib otsida, eak ülemidioot isiklikult on sealsetele liikmetele kirju saatnud netis avaldatud müügikuulutuste pärast. ma ei näe siin muud põhjust mängude järelturu ignoreerimise kohta, kui et mänguturuna oleme me veel tähtsusetum kui filmituruna.
_________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jalutaja
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2002
|
02.12.2009 14:25:53
|
|
|
| Sony käis kunagi kasutatud mängude müümise pärast kohtus ja kaotas selle lahendi. Veel üritas ta enne ps3 ilmumist siduda oma mängu id konsooliga või kasutajaga ehk teha järelturg võimatuks, kuid tehnilised ja legaalsed raskused tegid sellele lõpu.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
02.12.2009 14:29:15
|
|
|
| Jalutaja, noo ostetud ja tõmmatud mängud ju uute kasutajatega nt ei tööta.. (Minu jaoks ikka väga pain in the ass..)
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
02.12.2009 15:28:30
|
|
|
Rajareits,
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
02.12.2009 16:00:36
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| Ho Ho kirjutas: |
| jones9999 kirjutas: |
| 2-hand mängu omamine pole ju kuskilt otsast piraatlus, nii lolli juttu ei maksa ka ajada |
Kusjuures üsna tihti on mängude edasi müümine keelatud mängude levitajate/autorite poolt. 99% juhtudel ei too kasutatud mängu müük sentigi sisse mängu loojale, seega nende jaoks on tegu täpselt sama "kasumliku" nähtusega kui piraatlus. |
- Eestis on lubatud, samuti enamikes teistes maades. isegi laenutus on lubatud.
- kaudne tulu on olemas |
Samasugune kaudne tulu on ka piraat mängudega olemas. Ostas konsooli, ostad lisad, osatd DLC'd. Maksad näiteks live eest ja tood ka mängule rohkem aktiivsust. Et jah... minu seisukoht on see, et kasutatud mänge ostes ei maksa mõelda, et oh ma nüüd täiega toetan mängutootjaid ja olen tubli tubli... Pigem osta välismaalt uusi kui tahad kasulik olla
Enne kui keegi jõuab jälle turja karata siis ütlen, et minu jutu point ei ole piraatlust õigustada vaid Uute mängude ostmist propageerida uute HEADE mängude... kräppi ärge ikka ostke
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
02.12.2009 16:06:36
|
|
|
mängukinod võiks olla tehakse umbes 2 tunnine mäng ja pilet 75 eeki
ja mäng oleks selline ägedus
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
02.12.2009 16:12:14
|
|
|
| 47th ronin kirjutas: |
| nn 'autorikaitse' muiduleivasööjad on korduvalt esinenud mitmesuguste avaldustega näiteks dvd-de müümise teemadel, et 'see on ikka nii ebaaus' ja 'autor on nii issandast kaitseta'. päris vanast dvd-foorumist võib otsida, eak ülemidioot isiklikult on sealsetele liikmetele kirju saatnud netis avaldatud müügikuulutuste pärast. ma ei näe siin muud põhjust mängude järelturu ignoreerimise kohta, kui et mänguturuna oleme me veel tähtsusetum kui filmituruna. |
mõni aeg tagasi sai just päring tehtud:
| tsitaat: |
Tervist
Originaalplaatide edasimüümine on lubatud, ega riku autoriõigusi.
Parimate soovidega
Erik Mandre
Tegevdirektor
Eesti Autoriõiguste Kaitse Organisatsioon I Estonian Organisation for Copyright Protection
Tammsaare tee 118d
12918 Tallinn
Tel: +372 6181101 I Fax: +372 6181102
anti-piracy[ätt]eako.ee I www.eako.ee
-----Original Message-----
Tere.
Kas kasutatud mängukonsooli mängude edasimüümine (teisele eraisikule) Eestis on legaalne või illegaalne tegevus? |
| Jackinthex kirjutas: |
| Skeptik kirjutas: |
| Ho Ho kirjutas: |
| jones9999 kirjutas: |
| 2-hand mängu omamine pole ju kuskilt otsast piraatlus, nii lolli juttu ei maksa ka ajada |
Kusjuures üsna tihti on mängude edasi müümine keelatud mängude levitajate/autorite poolt. 99% juhtudel ei too kasutatud mängu müük sentigi sisse mängu loojale, seega nende jaoks on tegu täpselt sama "kasumliku" nähtusega kui piraatlus. |
- Eestis on lubatud, samuti enamikes teistes maades. isegi laenutus on lubatud.
- kaudne tulu on olemas |
Samasugune kaudne tulu on ka piraat mängudega olemas. Ostas konsooli, ostad lisad, osatd DLC'd. Maksad näiteks live eest ja tood ka mängule rohkem aktiivsust. Et jah... minu seisukoht on see, et kasutatud mänge ostes ei maksa mõelda, et oh ma nüüd täiega toetan mängutootjaid ja olen tubli tubli... Pigem osta välismaalt uusi kui tahad kasulik olla
Enne kui keegi jõuab jälle turja karata siis ütlen, et minu jutu point ei ole piraatlust õigustada vaid Uute mängude ostmist propageerida uute HEADE mängude... kräppi ärge ikka ostke  |
Kui inimene müüb oma läbitud mängu kasutatult maha, siis saab ta sellega finantseerida oma uute mängude ostmist ehk osta rohkem uusi mänge. Ja seda teevad ju paljud. Piramänge sa poodi tagasi viia ei saa, ega mingeid ulmesummasi küsida, kellelegi teisele müües. Seega kaudne tulu täiesti olemas.
viimati muutis SKG 05.04.2010 13:04:42, muudetud 4 korda |
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
02.12.2009 16:13:45
|
|
|
Ma mõtlesin ükskord sama
Lähed kinosaali 100 matsiga ja madistad seal.. aa õige.. see ju lan party
Aga jätkuks sel teemal, et tootjad ei taha järelturgu... Keegi Spore'i mäletab... 3x install restriction DRM ? See on mitte ainult järelturu tahtlik piiramine vaid ka ehtne näide, et tootjad tahavad, et sa nendelt mängu rendid või ostad mängu kasutamise õigust mitte mängu ennast. See annab tootjatele õiguse edasimüümist seaduslikult takistada. Sama on kõikide DL mängudega... nad piiravad kasutamist vaid ühele süsteemile, et teha järelturg võimatuks. Tänu sellele oled sina piraat kui sa leiad mooduse kuidas mängu siiski edasi müüa või isegi anda. Mis te arvate, et meile tahetakse täiega head teha koduaeg v ? ei kaugel sellest... ikka otsitakse mooduseid kuidas kokkuvõttes meilt rohkem raha kätte saada
Spore oli tänu sellisele DRM'ile kõige piratum mäng omalajal Isegi need kes ostsid originaali tõmbasid endale netist kohe pira versiooni alla. Ühesõnaga hetkel on kasutatud mängude müümine kui seadustega lubatud piraatlus. On proovitud võidelda selle vastu kuid õnneks ostad sa siiski praegu mängu mitte mängu kasutamist ja seadused lubavad oma asja edasi müüa kuid mitte kopeerida ja siis anda. Kuid kõik muutub DL mängudega
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
02.12.2009 16:21:03
|
|
|
Jätsin oma jutu poindi varem vist sutsu segaseks. Keelajateks on mängude tootjad-levitajad, mitte kohalikud seadused. Kuna aga seadused käivad üle ükskõik millise EULA siis rahvast eriti ei huvitagi tootjate soovid ning äritsevad kuidas soovivad.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivo80
HV veteran

liitunud: 07.02.2008
|
02.12.2009 16:35:25
|
|
|
Otsige mingi muu teema, kus seda jura ajada või lõpetage see tants aurukatla ümber
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
adister
HV vaatleja

liitunud: 06.12.2006
|
02.12.2009 17:02:44
|
|
|
Mure PS3-ga. Panin täna PS3 vooluvõrku üle pika aja (loe:vähemalt kuu aega) Nüüd siis selline tore asi. NUpust läheb käima. Puldist ei lähe. Tuleb screen küll ette (seal kus see laine nagu käib ja heli teeb ka),aga millise useriga sisse logida seda ei tule? Ja nagu jääbki sellesse olekusse. kellelgi ideid? Proovisin USb juhtmega ka. Ei midagi. Viimati kui voolu tagant tõmbasin töötas korralikult
viimati muutis adister 02.12.2009 17:06:04, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
02.12.2009 17:05:00
|
|
|
| Puldil aku tühi? Reseti tegid konsoolile? (Hoiad power nuppu ~8 sekundit all)
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
adister
HV vaatleja

liitunud: 06.12.2006
|
02.12.2009 17:19:53
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
| Puldil aku tühi? Reseti tegid konsoolile? (Hoiad power nuppu ~8 sekundit all) |
Tegin reseti, mitu pulti mul ka ju. Kui juhtme panen taha siis ikka ju ei lähe :S
FUN: peale viimast reseti enam ei võta üldse pilti ette... Ei alguse heli ega midagi. Käima ja kinni läheb nupust. Kuidas saab seistes asi putsi minna ma ei saa aru
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
02.12.2009 17:30:44
|
|
|
Ehk oli keegi hoogsalt lilli kastnud või mõni koduloom häda teinud aparaadi peal?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|