Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  klassikaline probleem .. las teema puhkab nyd. äkki kellelgi vaja kunagi :) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 06.10.2003 13:26:37 klassikaline probleem .. las teema puhkab nyd. äkki kellelgi vaja kunagi :) vasta tsitaadiga

haloo lugupeetavad,

säänstne kala, et MX/MX400 kaardiga tuleb uskumatult vähe punkte icon_smile.gif ja ei saa aru ka kus kala on icon_sad.gif eile kolasin siin otsingus tunnikese ja lahendust ei, siit siis uus teema (kuigi kõik ilmselt väsind sellest 3d jamast) icon_smile.gif

tulemus 3d2001SE juures jääb 1590 punkti. uurides madonioni tabelit, võiks ikka u 2800+ punkti olla. prose on axp 1600+, mälu on 512Mb, os on windows XP pro. ma ise kahtlustan enda low-end emaplaati (ECS KT7VTA3 VIA KT333), kuna lugesin siit, et AGP fast write peab biosest peale klikkima - siin bioses selline asi yldse puudub - on vaid AGP 1-4x ja AGP apersture size kuni 256Mb. samas, ati R128PRO kaardiga tuli skoor 900 kanti, nagu ka futuremarki võrdlustabelis reaalne oli. seega tekkis nõutus, kas viga on ikka emaplaadis? võibolla on video lihtsalt peetis? st kunagi varem kellegi poolt kõrbeda lastud

mida proovisin:
- hilisemad nvidia ja via draiverid - tulemus paranes u 10punkti icon_cry.gif
- kõik setingud, mida bios gpu kotha lubas, timmisin neid kuramusi ükshaaval

aida32 näitab klokkideks 175/350MHz - need vist MX klokid? mx400-l 200/350?

äkki keegi oskab hyva nõu mis probleem mu masinas on - kas peaks kaardi vigasena utiili saatma, v emaplaadi vahetama v äkki on softis kusagil kala.. muide celeron @374MHz masinaga tuli 651p. kahtlaselt korrektne skoor tundub, seega ehk kaart siiski on okai omadega?

tänan ette

bright

_________________
Doggett can tell


viimati muutis bright 15.10.2003 21:07:37, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 06.10.2003 15:20:41 vasta tsitaadiga

Kas kaart on Geforce2 MX400? Sel juhul ei olegi see nii väike skoor...
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 06.10.2003 15:53:54 vasta tsitaadiga

hmhm... kaart on vist MX.. krt ma tõesti ei tea kumb, sest windows näitab mx/mx400. 1500p.. tundub ikka vähevõitu. võrdluseks, Duron 750 ja MX200 (+SDRAM) sai tulemuseks 1200p. kas MX400, axp 1600+ ja DDR400 lisavad sellele vaid 300p? kahtlane värk.. anomaaliat kui palju icon_smile.gif
_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
throt
HV kasutaja
throt

liitunud: 15.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2003 15:57:15 vasta tsitaadiga

selle kaardiga polegi ju see tulemus väga kehv
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2003 16:08:54 vasta tsitaadiga

mul on ka üks mx200 rahapuudusel masinas, 3d markis sain ~1400 punni hardware pealt lastes ja ~1500 punni softwarel lastes icon_lol.gif , sõber sai (1700+&128MB sdram) mx400-ga 13xx punkti
_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2003 16:13:06 vasta tsitaadiga

mul on axp 1700+ 256sdram mälu. gf2 mx400... 1200punkti
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2003 16:14:30 vasta tsitaadiga

Sul on kõik OK. Esimese hooga mõtlesin,et sul GF4MX440, siis oleks küll jah vähe olnud ,aga jah selle GF2 omaga on see tätitsa OK tulemus.
egas siis sa mõtle,et sul see kaart peaks saama sama palju kui seal madonionis kirjas oli selle seeria kohta. seal ikka kaardid kellatud,mis esirinnas on.
minu GF2ti pingutab ka madonioni järgi mingi 7000 ära,aga näe ise saan miski 5000 punkti ja see on täiesti normaalne tulemus.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ash
HV kasutaja
Keelatud avatar

liitunud: 02.02.2002




sõnum 06.10.2003 16:15:42 vasta tsitaadiga

heh default setingutega tulebki selline ma panin 1024x... 16bit AA off everything off 4000 :p need on nagu tavalised setingud millega ma mänge mängin muidu tulebki 1500
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 06.10.2003 16:22:34 vasta tsitaadiga

mehed ärge pullige.. icon_smile.gif hakka või mx200 kaarti kusagilt otsima, testimise mõttes icon_smile.gif
paistab et tegu mu enda paranoiaga, sel juhul icon_redface.gif

_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 06.10.2003 16:36:01 vasta tsitaadiga

bright kirjutas:
mehed ärge pullige.. icon_smile.gif hakka või mx200 kaarti kusagilt otsima, testimise mõttes icon_smile.gif
paistab et tegu mu enda paranoiaga, sel juhul icon_redface.gif

Rahune Bright! Ei ole see sugugi sinu paranoia, vaid reaalne probleem! Geforce2 MX ja MX400 on samasugused kaardid, seega on tulemus tõesti äärmiselt nadi! See tulemus on normaalne MX100 ja MX200 videote puhul, sina peaksid ca 2 korda rohkem saama. Aga lahendust ei oska esimese hooga pakkuda, vahest tasuks sul proovida NVidia 30.82 draivereid, endal oli just nendega parim tulemus. Tseki igaks juhuks ka seda, kas kaart on korralikult pesas.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2003 16:40:26 vasta tsitaadiga

Mul mx400 SDRAM klokkimata ja punkte (default) 3000-3200 icon_exclaim.gif
Mina ütleks et on vähe jah, aga kui ka paljud teised saavad sinnakanti, siis on kõik korras ju.


viimati muutis A-Circus. 06.10.2003 17:28:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 06.10.2003 17:19:18 vasta tsitaadiga

troll kle, kas selle agp fast write puudumise taha ei või suur osa skoori jääda? ps proovisin 16bit (default on vist 32bit colour), siis hyppas tulemus tiba yles, 2700p peale. madonionis compare listis aga meestel 32bitiga rahulikult 2800p. ju midagi siin ikka nihkes on icon_neutral.gif
_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 06.10.2003 17:40:51 vasta tsitaadiga

Mul MSI-l ei saanud samuti Fast Write panna, default oli ikkagi ca 2600p, klokkides 3200p.
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 06.10.2003 21:43:38 vasta tsitaadiga

hmh.. oskab ehk keegi veel soovitada, kus võiks pudelikael asuda? 30.82 draiverid hetkel tirimas beer_yum.gif
_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2003 21:50:40 vasta tsitaadiga

sul troll oli MX400 ja 64mb veel pealekauba.
muidu ma sain selle kaardi ja PII - 333'ga 1082p nii, et jah peaksid nagu rohkem saama veidike.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rain128
HV vaatleja
rain128

liitunud: 12.09.2003




sõnum 06.10.2003 23:32:03 vasta tsitaadiga

Äkki on kaardil SDRAM mälud, isegi GF4 MX tehakse SDRAM-iga.

Minu masin ei lähe küll arvestusse aga cele @1,45GHz ja GF2 GTS 32MB DDR ning 3600p 2001SE-s. AGP siin on hirmsasti üle kiirendatud aga ma saan isegi UT2003 mängida.

_________________
Same Shit Different Day
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 06.10.2003 23:44:23 vasta tsitaadiga

Mul oli kunagi GF 2 MX 200 caintech,gpu=175mhz;mem=160mhz(sdram),athlon 1ghz,3D mark 2001=default 2200 punni,clokk=2500 punni;aga kui via driverid läks meelest panna,siis jah ala 1500 punni.Ilma via driveriteta kõik nagu töötas,aga pani tigu.Soovitan:uuri oma drivereid.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 06.10.2003 23:55:29 vasta tsitaadiga

Kummliselt vähe punkte küll, mul profiilis olev masin - Duron 800 + Geforce2 mx/mx400 32MB SDR sai u 2200p 3dmark2001SE's defaultis.

P.S. Äkki aitab natuke see - http://download.guru3d.com/pafiledb.php?action=file&id=164


viimati muutis Elof 07.10.2003 23:26:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 07.10.2003 01:08:42 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
sul troll oli MX400 ja 64mb veel pealekauba.
muidu ma sain selle kaardi ja PII - 333'ga 1082p nii, et jah peaksid nagu rohkem saama veidike.

Nagu ma ennem kirjutasin, pole MX ja MX400 suurt vahet. Ja kus sa näed, mitme MB versioon Brightil on?

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2003 07:14:50 vasta tsitaadiga

lugesin ridade vahelt icon_smile.gif

muide sul bright oli enne see ATi ja siis panid GF2 sisse?
mingid vanad setingud või krt teab mis võisid lihtsalt jääda segama.

Isegi kui ma GF3 asendasin GF4 mul algul oli skoor midagi 7-8K nagu GF3
siis mingi destroyeriga võtsin kõik maha ja uuesti peale ning skoor 11K nagu vaja 8)

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2003 07:33:59 vasta tsitaadiga

bright : endal oli sama emme ecs k7vta3 rev5. kt333, gf2 mx 400 (chaintechi oma), ning duron 1,3ghz ning puntke tuli kusagil nii 2759..
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 07.10.2003 21:53:59 vasta tsitaadiga

hmhm.. väga palju huvitavaid vastuseid. kaart on 32Mb jah, ilmselt ka chaintechi toode (selline sinepikarva värk).
Nu, jummala julmalt shuttisin downi masina ja vahetasin kaardi ära, lootes et windows XP lahendab kõik probleemid eos. aga ju siis tasuks systeem uuesti peale lasta (krt väsind sellest jamast icon_neutral.gif ). eelnevalt oli GF4 MX440-ga sama probleem paar kuud tagasi, kui asendasin riva2 MX440SE-ga, jooxis RTCW nagu tigu. nui neljaks, a enne asja liikuma ei saanud (küll jändasin draiverite ja muu pasaga), kui win uuesti peale.

aitäh MX400 omanikele kes enda skoorid riputasid siia, igaks juhuks kysiks veel, kas punktid tulid ikka 32bitise gammaga ja 3Dmark 2001SE versiooniga.

beer_yum.gif

_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2003 23:03:00 vasta tsitaadiga

amm, default 3dmark2001se , benchmark..
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 07.10.2003 23:13:02 vasta tsitaadiga

Ma sain 1800p 3dmk2001 default sellise mx400 64mb kaardiga P3-550 prosega.Õe lastele topiti Ordis mx200 ja sellega cel900 üle 1300 punkti ei saa.Sul mõni tark äkki mx200 kaardile 2mx biose võtnud.Nendel kaartidel ju samuti 64bit versioone.Siis sinu punktid oleks normid.Õige mx400 peaks sul mingi 2800-3200 punkti andma.Täna avastasin ,et paljud fx5200 videod 64bit mäludega ja kuskil pole kirjas icon_wink.gif
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 08.10.2003 13:44:13 vasta tsitaadiga

soodent, tänan, uurin järgi tyybilt, kellelt kauba ostsin, mis ta arvab selle jutu peale - samas diilist mitu kuud möödas kah, sai algul vanasse arvutisse topitud, kus 600p skoor kahtlust ei äratanud 374MHz celeroniga. hmhmhm... icon_rolleyes.gif

edit: kas serialide ja värkide järgi ei saaks välja uurida täose mudeli? hetkel googlesse neid tippides abi ei paista.. icon_neutral.gif

_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 08.10.2003 20:29:14 vasta tsitaadiga

thumbs_down.gif nii vaat mis välja tuli olin MX400 pähe MX200 kaardi ostnud icon_neutral.gif ja ise rumal kah et kohe ei tsekanud. halvasti küll. aga vähemalt sain enne teada kui kogu windowsi hakkasin yle installima icon_smile.gif
_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 09.10.2003 12:38:17 vasta tsitaadiga

Kuidas sa oleksidki kohe saanud seda teada?Seda on mõne kaardiga võimatu väliselt määratleda.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 09.10.2003 12:58:59 vasta tsitaadiga

lahendus selgus peale seda kui jahutuse maha kiskusin ja chipseti peal konkreetselt nvidia MX200 kirjas oli. ei saa aru miks 100kr pärast peab sellist trikki tegema lootes et asi välja ei tule.
_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sumpz
Kreisi kasutaja
sumpz

liitunud: 06.06.2002




sõnum 09.10.2003 14:09:41 vasta tsitaadiga

ise sain 1400mhz athloniga 3300 midagi mx400-ga (3dm2k1-s)
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2003 14:11:49 vasta tsitaadiga

bright kirjutas:
ei saa aru miks 100kr pärast peab sellist trikki tegema lootes et asi välja ei tule.


kes see oli ka. siit foorumist keegi?

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 12.10.2003 16:44:30 vasta tsitaadiga

natuke OT, aga poh..

ma proovisin klokkida oma GeForce 2 MX/MX400't. Muutsin registrit ja suurendasin Core Clock Frequency't. Ükskõik, kui palju/vähe ma seda ei suurendanud, ikka pilt hangus ja aitas ainult restart - isegi 1 MHz suurendades.

Memory Clock Frequency't suurendades oli parim tulemus +10 MHz'ga (12 punkti kasv icon_exclaim.gif ). Suurema klokiga olid tulemused kehvemad.

Miks jõudlus ei paranenud? icon_evil.gif
Lisasin 40x40 vendi, 3dmark2001 se'ga oli default'is punkte 2771 ja parim 2783

Edit: klokkisin PowerStrip'iga, 3DMark2001SE skoor suurenes thumbs_up.gif


viimati muutis madis 12.10.2003 20:09:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 12.10.2003 19:53:13 vasta tsitaadiga

siit foorumist jah. kuna müüja möönis enda viga ning oli nõus materiaalse kompensatsiooniga, on olukord lahenenud ning osapooled rahul.

b

_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 12.10.2003 20:12:58 vasta tsitaadiga

Vedas sul mind on sarnastes olukordades pikalt saadetud.Kes pärast naerab naerab paremini thumbs_up.gif
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 12.10.2003 22:00:42 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Vedas sul mind on sarnastes olukordades pikalt saadetud.Kes pärast naerab naerab paremini thumbs_up.gif


kurb vaadata pisisulilisid. ma saan aru et tõstetakse relva ähvardusel land cruiserist välja või midagi, siis on mõtet öösel püstol padja all magada, aga miks siin, kus fanaatikud riistvara vahetavad, sellist janti aetakse, ei oska öelda icon_sad.gif

_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 14.10.2003 13:49:42 vasta tsitaadiga

niih au taas ylespoole tõsta teemat thumbs_up.gif
järgmine MX400 käes ja võib öelda, et ikka ei joppa nende kaartidega icon_neutral.gif
core on kindlalt MX400 (mitte MX200), memoryt on 64Mb, aga punkte oioi kui vähe - 1400p.

Võibolla kogenumad kasutajad oskavad aidata, kus võiks pudelikael olla?..
hetkel katsetan erinevaid draivereid, a ei midagi. Kas on võimalik, et kaart on eelnevalt lihtsalt ruunaks aetud vm?.. raske uskuda muidugi icon_smile.gif

regards

b.

_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 14.10.2003 20:43:24 vasta tsitaadiga

parem jahutus, saad aru küll icon_lol.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 14.10.2003 22:10:40 vasta tsitaadiga

nuh esimese laksuga kahtlustasin kah et jahutus. teine põhjus jahutuse mahakiskumiseks oli kartus et teist korda olen samasse ämbrisse astunud - seekord oli chipset siiski MX400 thumbs_up.gif.. kas ei ole võimalik selline teoreetiline case, et eelmisest kaardist (mida windows nägi MX400na aga mis reaalselt oli MX200) on kusagil registris vm alles performance andmed (sorry kui väga loll jutt), st need pannakse praegusele kaardile kah järgi ja siis asi toimib nii nagu endine MX200-gi. Draivereid unistallida kah päris ei saa, xp leiab tunneb kaardi ära ja installib ta peale restarti uuesti.
_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 14.10.2003 22:24:34 vasta tsitaadiga

Edit:AGP fast write on ebaoluline;mis on oluline on via driverid,kui sa pole neid eraldi installinud,siis XP default töötab,aga paneb tigu-3D that is.Mul endal oli via plate KT 133,kui plaadi drivereid win 98sec all ei installinud,siis ma sain umbes 1500 punni 3D 2001-s.Praegu sõbral via KT 133e plate ja win XP,ilma via driveriteta saabki ala-1500 punni(MX 400).chekka drivereid,mitte aint kaardi omi.Dirext X pole nii oluline;3D 2001 jaoks on Dx 8,1 piisav.Kaardi(MX 400) driveri menüüs võid fsaa(antialiasing) panna manual-disabled(off),vertical sync pane-allways off,võibolla aitab.Vaata palju sul system threade jookseb,võta sisoft-tee mälu bench-kas saad õige tulemuse,võta si32 tee sys bench-kas saad õige tulemuse,testi uuri kas kõik töötab nagu peab. Edu 8)
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 15.10.2003 21:02:13 vasta tsitaadiga

sant, aitäh - väga asjalik nõu thumbs_up.gif
_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeRuheeRu
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.04.2002




sõnum 15.10.2003 21:14:30 vasta tsitaadiga

Mul kah sama probla, Winfast Gf3Ti200 ja ainult 5600 punkti 2Ghz Athloniga. 28.x, Dx9a, WinXP+SP1 jne icon_evil.gif närvi ajab, mõttega ma üldse upgraden oma masinat, kui edasiminekut pole.

Ahjaa, kõik softipulgad näitavad, et mul fast writes ja sideband disabled, miks see nii on?

_________________
M:Corsair 512MB CL2 PC3200, Spire cooler WR3 90.-
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 16.10.2003 20:40:34 vasta tsitaadiga

Winfast Gf3Ti200 ja ainult 5600 punkti 2Ghz Athloniga: Chill,kõik on nii nagu peab.Selle gpu=175mhz mem=400 mhz? ;Sa saad nn. tehase skoori ikkagi kätte.Tal on liiga vähe mhz-e.
Mina nimetan Gf TI 200 seeriat turskeks teoks-tõmbab ühtlaselt,aga tiguselt 8)
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 16.10.2003 21:46:24 vasta tsitaadiga

Selles umbes 900kr klassis Ti200 kõige asjalikum tegija.Kiirendatult hiljuti sai D1200 prosega 6300 3dmk2001 mis pole paha.Uuemad driverid nvidia kaartidel annavad oma 10 prossa rohkem punkte.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 17.10.2003 11:39:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:

aida32 näitab klokkideks 175/350MHz - need vist MX klokid? mx400-l 200/350?



kui sa vahepeal muutnud ei ole oma postitust ja sul sellised klokid siis sellel esmasel kaardil (mx200 siis)? et sellel kaardil peaks ju madalamad klokid oelma! ja MX/MX400 tehti nii 128bit sdram kui ka 64bit ddr mäluga ja skoor oi neil umbes sama, sest 64bit kärpis ddr'i tiivad sdramiga samale tasemele. ja 64MB vs. 32MB ei andnud sellel kaardil ka midagi juurde mängude juures, mis valitsesid tolle põlvkonna juures. need sideband ja fastwrites ei anna ka midagi märkimisväärtset juurde. parem tee üks korralik värske wini install oma masinale. GF2MX on kelladega 166/166 ja mx400 mingi 200/200 vist või siis 200/175 (igaljuhul tiba suuremad kui tavalisel MX'l) 128bitDDR vist ei tehtudki neid kaarte (igaljuhul ei tea et eestis mõni selline oleks müüdud), see jäi GTS'i pärusmaaks.

ja kui siin juba kõik oma skoore märgivad, siis 2 a. tagasi sain ise duron800@900 chaintech 7aia5 kt133 ühes chaintechi geforce 2MX 32MB täpselt 3008 punni.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  klassikaline probleem .. las teema puhkab nyd. äkki kellelgi vaja kunagi :)
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.