|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
22.11.2009 13:00:42
|
|
|
Error: couldn't load image speciality new
Proovisin spec opsi, esimese tegin ära, panen next ja siis lööb selle ette.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
22.11.2009 13:13:11
|
|
|
| puik17 kirjutas: |
| Kust hetkel kõige soodsamalt saada võib mängu? |
20 lehte sellest eespool juba jahutud.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-RaiTz-
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2006
|
22.11.2009 16:07:29
|
|
|
| Häirib see, et lobbys pead oma minuti ootama kuni mäng algab, aga chat an välja jäetud. Kas seda oleks tõesti nii raske lisada olnud. Mikrofoniga on mõttetu pooltest sõnadest ei saa aru ja pooled vennad ei oska mikrit seadistada, et ei kuule ülde midagi.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Blendz
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2009
|
22.11.2009 16:14:23
|
|
|
| -RaiTz- kirjutas: |
| Häirib see, et lobbys pead oma minuti ootama kuni mäng algab, aga chat an välja jäetud. Kas seda oleks tõesti nii raske lisada olnud. Mikrofoniga on (<font size=-1><i>tegelikult tahtsin kirjutada</font></i> =>)<b>mõ<font color=red>tt</font>etu</b> pooltest sõnadest ei saa aru ja pooled vennad ei oska mikrit seadistada, et ei kuule ülde midagi. |
täpselt. ning lisaks chatile võiks olla ka mapi vote'mise võimalus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
22.11.2009 16:40:59
|
|
|
| -RaiTz- kirjutas: |
| Häirib see, et lobbys pead oma minuti ootama kuni mäng algab, aga chat an välja jäetud. Kas seda oleks tõesti nii raske lisada olnud. Mikrofoniga on (<font size=-1><i>tegelikult tahtsin kirjutada</font></i> =>)<b>mõ<font color=red>tt</font>etu</b> pooltest sõnadest ei saa aru ja pooled vennad ei oska mikrit seadistada, et ei kuule ülde midagi. |
This game is not balanced for chat.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pents
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
22.11.2009 17:12:09
|
|
|
IW-l on balance üldse hästi käpas..eile mängisin terve mapi TDMi 6 vs 3..nice
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aap14
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
22.11.2009 17:24:28
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
| DeTHiCa. kirjutas: |
uskumatult sarnane mäng
Spoiler 
|
oi see oli kõva mäng, ja jõhker graafika oli omal ajal. Eriti meeldis see algeline füüsika, kus lasid autodel rehve puruks ja siis autod crashisid , sellist asja polnud tol ajal muus mängus kogenud. Klassika. |
Täpselt. Omal ajal oli tõesti tipptasemel mäng. Umbes nagu MW2 praegu
Mul oli alati pantvangide vältimisega probleeme. "Somebody hel.... bang!"
_________________ Slow is smooth and smooth is fast |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
22.11.2009 17:48:15
|
|
|
| aap14 kirjutas: |
| Viilutaja kirjutas: |
| DeTHiCa. kirjutas: |
uskumatult sarnane mäng
Spoiler 
|
oi see oli kõva mäng, ja jõhker graafika oli omal ajal. Eriti meeldis see algeline füüsika, kus lasid autodel rehve puruks ja siis autod crashisid , sellist asja polnud tol ajal muus mängus kogenud. Klassika. |
Täpselt. Omal ajal oli tõesti tipptasemel mäng. Umbes nagu MW2 praegu
Mul oli alati pantvangide vältimisega probleeme. "Somebody hel.... bang!" |
see pole päris see, mille pärast ma selle video siia postitasin, aga okei.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
w0nderwice
HV vaatleja
liitunud: 22.11.2009
|
22.11.2009 18:01:54
|
|
|
ei tea kas see on kuskil siin we aga igastahes mul on abi vaja
mul viskab mängu ajal peale 2 minti STEAM CONNECTION FAILED
keegi teab kuidas seda ära parandada ?
_________________ saatke mulle oma e mail ja ma saadan lockerzi kutse !!! |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
22.11.2009 18:05:20
|
|
|
| Ostetud mäng Steamist?
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
w0nderwice
HV vaatleja
liitunud: 22.11.2009
|
22.11.2009 18:08:58
|
|
|
hell no ...****
kõik failid on korras aga jah see steam panib multiplayeris näkku -.-
ma näen et paljudel on see jama
_________________ saatke mulle oma e mail ja ma saadan lockerzi kutse !!!
viimati muutis w0nderwice 22.11.2009 18:27:02, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
22.11.2009 18:11:43
|
|
|
| w0nderwice kirjutas: |
hell no ... torrent
kõik failid on korras aga jah see steam panib multiplayeris näkku -.-
ma näen et paljudel on see jama |
piraatlusest ei räägita hv's
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Araablane
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2008
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cerberos
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2007
|
22.11.2009 18:34:08
|
|
|
Redikate, Nagu ma ütlen d olen, Kui firewall maas, igaksjuhuks proovi viirustõrje kah, pane UPnP peale ava mõned pordid, peamiselt 28960, siis kah kui ei tööta võta command promt(cmd) ja kirjuta "ipconfig -release" oota 30sec ja kirjuta "ipconfig -renew"
Araablane, mingi 5x läbi jooksnud siit.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Probleem.
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2009
|
22.11.2009 18:35:43
|
|
|
Mis lisad siis kui sa ei jälgi teemat. See spamm juba mingi 100 korda olnud see siin.
_________________ -.- |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
22.11.2009 18:36:51
|
|
|
| Mängu sisse pääsen, aga mänge ei leia, keegi teab lahendust?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
22.11.2009 18:49:25
|
|
|
Tonsor, update tehtud?
Araablane, hea et postitasid, ma pole näinudki.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
22.11.2009 18:55:18
|
|
|
| tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
22.11.2009 19:06:09
|
|
|
| Cerberos kirjutas: |
Redikate, Nagu ma ütlen d olen, Kui firewall maas, igaksjuhuks proovi viirustõrje kah, pane UPnP peale ava mõned pordid, peamiselt 28960, siis kah kui ei tööta võta command promt(cmd) ja kirjuta "ipconfig -release" oota 30sec ja kirjuta "ipconfig -renew"
|
Firewall maas, viirusetõrjet ei olegi üldse, UPnP on enableb, pordid TCP ja UDP rangest 28900-28980 avatud, ipconfigi trikk tehtud ja hiljem tuli ka üks ruuteri resa. Egas ma niisama, tavalisi probleeme oskan ma ise ka lahendada, nüüd on aga mõtted otsas.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Araablane
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2008
|
22.11.2009 19:42:21
|
|
|
| Probleem. kirjutas: |
Mis lisad siis kui sa ei jälgi teemat. See spamm juba mingi 100 korda olnud see siin. |
Sinu ärritamiseks
Et post aiataha ei läheks, kuidas single player on, kas vaenlased ikka spawninad iga nurga peal igavesti sest ma vaatan et siin enamus juttu MP ümber.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dom666
HV vaatleja
liitunud: 18.11.2009
|
22.11.2009 20:03:50
|
|
|
| krt. aru ma ei saa kas siis seda sp-d, just spec ops-i ei saagi enam muud moodi mängida kui iga kord peale opi vahetamist peab mängu restartima?, tänu errorile couldn't load image speciality !!! proovisin kaustas switchida main, zone ja miles foldereid ning isegi steamapps folderis russian.ncf faili ja loomulikuly loc.txt aga ei midagi, ikka pean peale opsi vahetamist mängu uuesti käivitama. muidu mp toimib ilusasti. kas sellele üldse on mingi lahendus või Steam ära teinud ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
22.11.2009 21:07:02
|
|
|
| dom666 kirjutas: |
| krt. aru ma ei saa kas siis seda sp-d, just spec ops-i ei saagi enam muud moodi mängida kui iga kord peale opi vahetamist peab mängu restartima?, tänu errorile couldn't load image speciality !!! proovisin kaustas switchida main, zone ja miles foldereid ning isegi steamapps folderis russian.ncf faili ja loomulikuly loc.txt aga ei midagi, ikka pean peale opsi vahetamist mängu uuesti käivitama. muidu mp toimib ilusasti. kas sellele üldse on mingi lahendus või Steam ära teinud ? |
Järjekordne piraat kes viriseb torrenti-mängu mitte-toimimise üle?
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dom666
HV vaatleja
liitunud: 18.11.2009
|
22.11.2009 21:25:46
|
|
|
| täiesti legaalne plaat, vene versioon küll aga ikkagi raha eest ostetud . kui oleksin teadnud et sellega nii palju jama on oleks võib-olla ostnud selle kirve versiooni, aga kui mängu eest küsitakse raha siis minu arvates peaks tootja ikka vastutama või vähemalt selgelt hoiatama, et odavama versiooniga saad aju....i ja kõik ei pruugi toimida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
22.11.2009 23:12:03
|
|
|
| Ega keegi ei oska anda mõnda head config faili eriti low end arvutile. Tahaks particle effecte ja muud säärast mõtetut maha keerata.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Blendz
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2009
|
22.11.2009 23:29:12
|
|
|
| Killerwave kirjutas: |
| Ega keegi ei oska anda mõnda head config faili eriti low end arvutile. Tahaks particle effecte ja muud säärast mõtetut maha keerata. |
imo tänu sellele, et konsooli pole, saab üksnes manuaalselt graphicsi alt neid asju maha võtta (options - graphics - advanced oli, kui mälu ei peta).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
22.11.2009 23:34:15
|
|
|
| Blendz kirjutas: |
| Killerwave kirjutas: |
| Ega keegi ei oska anda mõnda head config faili eriti low end arvutile. Tahaks particle effecte ja muud säärast mõtetut maha keerata. |
imo tänu sellele, et konsooli pole, saab üksnes manuaalselt graphicsi alt neid asju maha võtta (options - graphics - advanced oli, kui mälu ei peta). |
Eip, config failis saab ka teatud asju muuta.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
22.11.2009 23:35:47
|
|
|
liiga lühike ikka, aga muidu üldiselt päris hea mäng
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lionaxe
HV vaatleja
liitunud: 16.04.2009
|
22.11.2009 23:41:37
|
|
|
paar lehte tagasi oli arutelu gamepood.ee kohta, kuid see jäi ebaselgeks.
kui sealt see vene keelne mäng osta,
kas siis terve mäng on venekeelne ning ingliskeeleks muuta pole võimalik?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
22.11.2009 23:44:33
|
|
|
| lionaxe kirjutas: |
paar lehte tagasi oli arutelu gamepood.ee kohta, kuid see jäi ebaselgeks.
kui sealt see vene keelne mäng osta,
kas siis terve mäng on venekeelne ning ingliskeeleks muuta pole võimalik? |
On võimalik, kuid HV foorumis ei tohi seda arutada, kuna moderaatorite silmis on tegemist piraatlusega.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
22.11.2009 23:52:34
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
| lionaxe kirjutas: |
paar lehte tagasi oli arutelu gamepood.ee kohta, kuid see jäi ebaselgeks.
kui sealt see vene keelne mäng osta,
kas siis terve mäng on venekeelne ning ingliskeeleks muuta pole võimalik? |
On võimalik, kuid HV foorumis ei tohi seda arutada, kuna moderaatorite silmis on tegemist piraatlusega. |
väga mööda... kuna sa maksad raha selle eest ning siis lihtsalt muudad keele ära. kust otsast see piraatlus on ?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
22.11.2009 23:52:49
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
| lionaxe kirjutas: |
paar lehte tagasi oli arutelu gamepood.ee kohta, kuid see jäi ebaselgeks.
kui sealt see vene keelne mäng osta,
kas siis terve mäng on venekeelne ning ingliskeeleks muuta pole võimalik? |
On võimalik, kuid HV foorumis ei tohi seda arutada, kuna moderaatorite silmis on tegemist piraatlusega. |
See ei saa mitte kuidagi piiratlus olla..
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
22.11.2009 23:59:48
|
|
|
| denis28 kirjutas: |
| LightsabeR kirjutas: |
| [On võimalik, kuid HV foorumis ei tohi seda arutada, kuna moderaatorite silmis on tegemist piraatlusega. |
väga mööda... kuna sa maksad raha selle eest ning siis lihtsalt muudad keele ära. kust otsast see piraatlus on ?  |
Keele muutmiseks on vaja inglise keelse mängu faile, mille omandamine on teatavasti võimalik nii legaalselt kui ka illegaalselt. Ju siis moderaatorid kardavad, et enamik kasutavad just seda illegaalset moodust.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
23.11.2009 00:01:32
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
| lionaxe kirjutas: |
paar lehte tagasi oli arutelu gamepood.ee kohta, kuid see jäi ebaselgeks.
kui sealt see vene keelne mäng osta,
kas siis terve mäng on venekeelne ning ingliskeeleks muuta pole võimalik? |
On võimalik, kuid HV foorumis ei tohi seda arutada, kuna moderaatorite silmis on tegemist piraatlusega. |
gamepood.ee foorum
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lionaxe
HV vaatleja
liitunud: 16.04.2009
|
23.11.2009 00:05:44
|
|
|
| no ma arvan, et ostan ära.. ja kui see ei tööta.. no jah, kunagi oleks aeg hakata vene keelt ka õppima
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
23.11.2009 00:19:40
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
| Blendz kirjutas: |
| Killerwave kirjutas: |
| Ega keegi ei oska anda mõnda head config faili eriti low end arvutile. Tahaks particle effecte ja muud säärast mõtetut maha keerata. |
imo tänu sellele, et konsooli pole, saab üksnes manuaalselt graphicsi alt neid asju maha võtta (options - graphics - advanced oli, kui mälu ei peta). |
Eip, config failis saab ka teatud asju muuta. |
Saab ja vaatasin kah aga niisama lambist ei oska kohe ise imesid teha selles. Kindlasti on mõni hea ultraLOW config kusagil.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri_s
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.06.2004
|
23.11.2009 00:52:06
|
|
|
Kas siis steamist ei saa vene key abil tõmmata inglise keelset versiooni?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
23.11.2009 01:03:16
|
|
|
| Lauri_s kirjutas: |
Kas siis steamist ei saa vene key abil tõmmata inglise keelset versiooni?  |
Ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
23.11.2009 01:04:14
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
| Lauri_s kirjutas: |
Kas siis steamist ei saa vene key abil tõmmata inglise keelset versiooni?  |
Ei saa. |
Minu meelest küll saab.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cerberos
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2007
|
23.11.2009 01:26:18
|
|
|
Kui ma mängule right clicki panen siis saan küll keeli muuta steamis... vene Keyga siis üldse nii ei saa?
Ma prestige 1 ja lvl 35
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
23.11.2009 02:41:42
|
|
|
SP oli ikka päris huvtav võrreldes eelmisega:D
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
23.11.2009 08:41:11
|
|
|
Uurisin küll wikist, aga päristäpselt ei saanud ikkagi aru mis värk selle prestigega on. Mis sellest kasu ja mis selle mõte siis lõppkokkuvõttes ikkagi on?
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cerberos
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2007
|
23.11.2009 09:03:53
|
|
|
| Redikate kirjutas: |
| Uurisin küll wikist, aga päristäpselt ei saanud ikkagi aru mis värk selle prestigega on. Mis sellest kasu ja mis selle mõte siis lõppkokkuvõttes ikkagi on? |
Lihtsalt lõbu üleval pidamiseks.
Saad uue rank pildi nime ette, uusi tiitleid/embleeme, challengeid. Igale relvale saad uued challenged. uued general challenged.
Ega erilist mõtet pole. Lihtsalt midagi teha kui lvl 70 saad täis. Et lõbu üleval hoida
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
23.11.2009 09:21:40
|
|
|
Aga ak kasutusõigus võetakse ära ju, kuidas saab lõbus olla?
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
23.11.2009 09:26:29
|
|
|
FPS-ile tehti mmo element. Levelda pahna, jei!
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cerberos
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2007
|
23.11.2009 10:10:33
|
|
|
| Redikate kirjutas: |
Aga ak kasutusõigus võetakse ära ju, kuidas saab lõbus olla?  |
AK ei olegi nii hea IMO.
Ma 1. Prestige peal ja kasutan praegu ainult shottysid. tahan ainult shottyisid kasutades teha 2. Prestigeni
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
23.11.2009 10:14:48
|
|
|
Irw. Ainult rustis meeldib mulle shotter. Muidu ikka automatic rifle peal. See FMJ(FJM?!)i challenge pole reaalne.
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
23.11.2009 10:50:33
|
|
|
| Redikate kirjutas: |
| See FMJ(FJM?!)i challenge pole reaalne. |
Mis mõttes pole reaalne? Ainult 300 killi vaja saada relvaga. (ja FMJ on õige - Full Metal Jacket)
See viimane Fall camo võtab natuke rohkem aega (200 headshot), kuid pole ka midagi hullu (mul oleks ta M4'jaga olemas olnud umbes level 50 paiku, kui ma poleks level 48 ACR'i peale üle läinud).
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cerberos
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2007
|
23.11.2009 10:54:21
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
| Redikate kirjutas: |
| See FMJ(FJM?!)i challenge pole reaalne. |
Mis mõttes pole reaalne? Ainult 300 killi vaja saada relvaga. (ja FMJ on õige - Full Metal Jacket)
See viimane Fall camo võtab natuke rohkem aega (200 headshot), kuid pole ka midagi hullu (mul oleks ta M4'jaga olemas olnud umbes level 50 paiku, kui ma poleks level 48 ACR'i peale üle läinud). |
FMJ'iga challange. Ma arvan et ta mõtles seda. 40 wallbangi. Mis on kah tegelt väääägaaaa Easy. mingi 10 map max ja olemas...
Shottyd FTW. Model 1887 akimbo ja striker
Ainuke kus shottyt ei kasuta atm on Wasteland. See on lihtsalt jube selle jaoks :p
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|