Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 132, 133, 134  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2009 13:00:42 vasta tsitaadiga

Error: couldn't load image speciality new

Proovisin spec opsi, esimese tegin ära, panen next ja siis lööb selle ette.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 22.11.2009 13:13:11 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
Kust hetkel kõige soodsamalt saada võib mängu?

20 lehte sellest eespool juba jahutud.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2009 16:07:29 vasta tsitaadiga

Häirib see, et lobbys pead oma minuti ootama kuni mäng algab, aga chat an välja jäetud. Kas seda oleks tõesti nii raske lisada olnud. Mikrofoniga on mõttetu pooltest sõnadest ei saa aru ja pooled vennad ei oska mikrit seadistada, et ei kuule ülde midagi.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Blendz
HV vaatleja
Blendz

liitunud: 10.08.2009




sõnum 22.11.2009 16:14:23 vasta tsitaadiga

-RaiTz- kirjutas:
Häirib see, et lobbys pead oma minuti ootama kuni mäng algab, aga chat an välja jäetud. Kas seda oleks tõesti nii raske lisada olnud. Mikrofoniga on (<font size=-1><i>tegelikult tahtsin kirjutada</font></i> =>)<b>mõ<font color=red>tt</font>etu</b> pooltest sõnadest ei saa aru ja pooled vennad ei oska mikrit seadistada, et ei kuule ülde midagi.

täpselt. ning lisaks chatile võiks olla ka mapi vote'mise võimalus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2009 16:40:59 vasta tsitaadiga

-RaiTz- kirjutas:
Häirib see, et lobbys pead oma minuti ootama kuni mäng algab, aga chat an välja jäetud. Kas seda oleks tõesti nii raske lisada olnud. Mikrofoniga on (<font size=-1><i>tegelikult tahtsin kirjutada</font></i> =>)<b>mõ<font color=red>tt</font>etu</b> pooltest sõnadest ei saa aru ja pooled vennad ei oska mikrit seadistada, et ei kuule ülde midagi.


This game is not balanced for chat.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2009 17:12:09 vasta tsitaadiga

IW-l on balance üldse hästi käpas..eile mängisin terve mapi TDMi 6 vs 3..nice thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2009 17:24:28 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
DeTHiCa. kirjutas:
uskumatult sarnane mäng
Spoiler Spoiler Spoiler

oi see oli kõva mäng, ja jõhker graafika oli omal ajal. Eriti meeldis see algeline füüsika, kus lasid autodel rehve puruks ja siis autod crashisid thumbs_up.gif, sellist asja polnud tol ajal muus mängus kogenud. Klassika.


Täpselt. Omal ajal oli tõesti tipptasemel mäng. Umbes nagu MW2 praegu icon_lol.gif
Mul oli alati pantvangide vältimisega probleeme. "Somebody hel.... bang!"

_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2009 17:48:15 vasta tsitaadiga

aap14 kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
DeTHiCa. kirjutas:
uskumatult sarnane mäng
Spoiler Spoiler Spoiler

oi see oli kõva mäng, ja jõhker graafika oli omal ajal. Eriti meeldis see algeline füüsika, kus lasid autodel rehve puruks ja siis autod crashisid thumbs_up.gif, sellist asja polnud tol ajal muus mängus kogenud. Klassika.


Täpselt. Omal ajal oli tõesti tipptasemel mäng. Umbes nagu MW2 praegu icon_lol.gif
Mul oli alati pantvangide vältimisega probleeme. "Somebody hel.... bang!"


see pole päris see, mille pärast ma selle video siia postitasin, aga okei.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
w0nderwice
HV vaatleja

liitunud: 22.11.2009




sõnum 22.11.2009 18:01:54 vasta tsitaadiga

ei tea kas see on kuskil siin we aga igastahes mul on abi vaja icon_neutral.gif
mul viskab mängu ajal peale 2 minti STEAM CONNECTION FAILED

keegi teab kuidas seda ära parandada ? icon_rolleyes.gif

_________________
saatke mulle oma e mail ja ma saadan lockerzi kutse !!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 22.11.2009 18:05:20 vasta tsitaadiga

Ostetud mäng Steamist?
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
w0nderwice
HV vaatleja

liitunud: 22.11.2009




sõnum 22.11.2009 18:08:58 vasta tsitaadiga

hell no ...****icon_biggrin.gif
kõik failid on korras aga jah see steam panib multiplayeris näkku -.-
ma näen et paljudel on see jama

_________________
saatke mulle oma e mail ja ma saadan lockerzi kutse !!!


viimati muutis w0nderwice 22.11.2009 18:27:02, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2009 18:11:43 vasta tsitaadiga

w0nderwice kirjutas:
hell no ... torrent icon_biggrin.gif
kõik failid on korras aga jah see steam panib multiplayeris näkku -.-
ma näen et paljudel on see jama

piraatlusest ei räägita hv's icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 22.11.2009 18:11:53 vasta tsitaadiga

AM whistle.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2009 18:22:40 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kas see siin olnud, ei jälgi seda teemat eriti

http://www.theonion.com/content/video/ultra_realistic_modern_warfare
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 22.11.2009 18:34:08 vasta tsitaadiga

Redikate, Nagu ma ütlen d olen, Kui firewall maas, igaksjuhuks proovi viirustõrje kah, pane UPnP peale ava mõned pordid, peamiselt 28960, siis kah kui ei tööta võta command promt(cmd) ja kirjuta "ipconfig -release" oota 30sec ja kirjuta "ipconfig -renew"
Araablane, mingi 5x läbi jooksnud siit.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Probleem.
HV kasutaja
Probleem.

liitunud: 13.08.2009




sõnum 22.11.2009 18:35:43 vasta tsitaadiga

Araablane kirjutas:
Ma ei tea kas see siin olnud, ei jälgi seda teemat eriti

http://www.theonion.com/content/video/ultra_realistic_modern_warfare

Mis lisad siis kui sa ei jälgi teemat. See spamm juba mingi 100 korda olnud see siin.

_________________
-.-
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2009 18:36:51 vasta tsitaadiga

Mängu sisse pääsen, aga mänge ei leia, keegi teab lahendust?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2009 18:49:25 vasta tsitaadiga

Tonsor, update tehtud?

Araablane, hea et postitasid, ma pole näinudki. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2009 18:55:18 vasta tsitaadiga

tehtud.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 22.11.2009 19:06:09 vasta tsitaadiga

Cerberos kirjutas:
Redikate, Nagu ma ütlen d olen, Kui firewall maas, igaksjuhuks proovi viirustõrje kah, pane UPnP peale ava mõned pordid, peamiselt 28960, siis kah kui ei tööta võta command promt(cmd) ja kirjuta "ipconfig -release" oota 30sec ja kirjuta "ipconfig -renew"


Firewall maas, viirusetõrjet ei olegi üldse, UPnP on enableb, pordid TCP ja UDP rangest 28900-28980 avatud, ipconfigi trikk tehtud ja hiljem tuli ka üks ruuteri resa. Egas ma niisama, tavalisi probleeme oskan ma ise ka lahendada, nüüd on aga mõtted otsas.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2009 19:26:33 vasta tsitaadiga

ise suunasin ruuterist oma arvutile 192.168.x.x iple need pordid
http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1019454
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2009 19:42:21 vasta tsitaadiga

Probleem. kirjutas:
Araablane kirjutas:
Ma ei tea kas see siin olnud, ei jälgi seda teemat eriti

http://www.theonion.com/content/video/ultra_realistic_modern_warfare

Mis lisad siis kui sa ei jälgi teemat. See spamm juba mingi 100 korda olnud see siin.

Sinu ärritamiseks thumbs_up.gif

Et post aiataha ei läheks, kuidas single player on, kas vaenlased ikka spawninad iga nurga peal igavesti sest ma vaatan et siin enamus juttu MP ümber.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dom666
HV vaatleja

liitunud: 18.11.2009




sõnum 22.11.2009 20:03:50 vasta tsitaadiga

krt. aru ma ei saa kas siis seda sp-d, just spec ops-i ei saagi enam muud moodi mängida kui iga kord peale opi vahetamist peab mängu restartima?, tänu errorile couldn't load image speciality !!! proovisin kaustas switchida main, zone ja miles foldereid ning isegi steamapps folderis russian.ncf faili ja loomulikuly loc.txt aga ei midagi, ikka pean peale opsi vahetamist mängu uuesti käivitama. muidu mp toimib ilusasti. kas sellele üldse on mingi lahendus või Steam ära teinud ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 22.11.2009 21:07:02 vasta tsitaadiga

dom666 kirjutas:
krt. aru ma ei saa kas siis seda sp-d, just spec ops-i ei saagi enam muud moodi mängida kui iga kord peale opi vahetamist peab mängu restartima?, tänu errorile couldn't load image speciality !!! proovisin kaustas switchida main, zone ja miles foldereid ning isegi steamapps folderis russian.ncf faili ja loomulikuly loc.txt aga ei midagi, ikka pean peale opsi vahetamist mängu uuesti käivitama. muidu mp toimib ilusasti. kas sellele üldse on mingi lahendus või Steam ära teinud ?

Järjekordne piraat kes viriseb torrenti-mängu mitte-toimimise üle? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dom666
HV vaatleja

liitunud: 18.11.2009




sõnum 22.11.2009 21:25:46 vasta tsitaadiga

täiesti legaalne plaat, vene versioon küll aga ikkagi raha eest ostetud . kui oleksin teadnud et sellega nii palju jama on oleks võib-olla ostnud selle kirve versiooni, aga kui mängu eest küsitakse raha siis minu arvates peaks tootja ikka vastutama või vähemalt selgelt hoiatama, et odavama versiooniga saad aju....i ja kõik ei pruugi toimida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2009 23:12:03 vasta tsitaadiga

Ega keegi ei oska anda mõnda head config faili eriti low end arvutile. Tahaks particle effecte ja muud säärast mõtetut maha keerata.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Blendz
HV vaatleja
Blendz

liitunud: 10.08.2009




sõnum 22.11.2009 23:29:12 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
Ega keegi ei oska anda mõnda head config faili eriti low end arvutile. Tahaks particle effecte ja muud säärast mõtetut maha keerata.

imo tänu sellele, et konsooli pole, saab üksnes manuaalselt graphicsi alt neid asju maha võtta (options - graphics - advanced oli, kui mälu ei peta).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2009 23:34:15 vasta tsitaadiga

Blendz kirjutas:
Killerwave kirjutas:
Ega keegi ei oska anda mõnda head config faili eriti low end arvutile. Tahaks particle effecte ja muud säärast mõtetut maha keerata.

imo tänu sellele, et konsooli pole, saab üksnes manuaalselt graphicsi alt neid asju maha võtta (options - graphics - advanced oli, kui mälu ei peta).

Eip, config failis saab ka teatud asju muuta.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2009 23:35:47 vasta tsitaadiga

liiga lühike ikka, aga muidu üldiselt päris hea mäng thumbs_up.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lionaxe
HV vaatleja

liitunud: 16.04.2009




sõnum 22.11.2009 23:41:37 vasta tsitaadiga

paar lehte tagasi oli arutelu gamepood.ee kohta, kuid see jäi ebaselgeks.


kui sealt see vene keelne mäng osta,

kas siis terve mäng on venekeelne ning ingliskeeleks muuta pole võimalik?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2009 23:44:33 vasta tsitaadiga

lionaxe kirjutas:
paar lehte tagasi oli arutelu gamepood.ee kohta, kuid see jäi ebaselgeks.


kui sealt see vene keelne mäng osta,

kas siis terve mäng on venekeelne ning ingliskeeleks muuta pole võimalik?

On võimalik, kuid HV foorumis ei tohi seda arutada, kuna moderaatorite silmis on tegemist piraatlusega.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2009 23:52:34 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
lionaxe kirjutas:
paar lehte tagasi oli arutelu gamepood.ee kohta, kuid see jäi ebaselgeks.


kui sealt see vene keelne mäng osta,

kas siis terve mäng on venekeelne ning ingliskeeleks muuta pole võimalik?

On võimalik, kuid HV foorumis ei tohi seda arutada, kuna moderaatorite silmis on tegemist piraatlusega.


väga mööda... kuna sa maksad raha selle eest ning siis lihtsalt muudad keele ära. kust otsast see piraatlus on ? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 22.11.2009 23:52:49 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
lionaxe kirjutas:
paar lehte tagasi oli arutelu gamepood.ee kohta, kuid see jäi ebaselgeks.


kui sealt see vene keelne mäng osta,

kas siis terve mäng on venekeelne ning ingliskeeleks muuta pole võimalik?

On võimalik, kuid HV foorumis ei tohi seda arutada, kuna moderaatorite silmis on tegemist piraatlusega.


See ei saa mitte kuidagi piiratlus olla..
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2009 23:59:48 vasta tsitaadiga

denis28 kirjutas:
LightsabeR kirjutas:
[On võimalik, kuid HV foorumis ei tohi seda arutada, kuna moderaatorite silmis on tegemist piraatlusega.


väga mööda... kuna sa maksad raha selle eest ning siis lihtsalt muudad keele ära. kust otsast see piraatlus on ? icon_neutral.gif

Keele muutmiseks on vaja inglise keelse mängu faile, mille omandamine on teatavasti võimalik nii legaalselt kui ka illegaalselt. Ju siis moderaatorid kardavad, et enamik kasutavad just seda illegaalset moodust.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 23.11.2009 00:01:32 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
lionaxe kirjutas:
paar lehte tagasi oli arutelu gamepood.ee kohta, kuid see jäi ebaselgeks.


kui sealt see vene keelne mäng osta,

kas siis terve mäng on venekeelne ning ingliskeeleks muuta pole võimalik?

On võimalik, kuid HV foorumis ei tohi seda arutada, kuna moderaatorite silmis on tegemist piraatlusega.
gamepood.ee foorum icon_wink.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lionaxe
HV vaatleja

liitunud: 16.04.2009




sõnum 23.11.2009 00:05:44 vasta tsitaadiga

no ma arvan, et ostan ära.. ja kui see ei tööta.. no jah, kunagi oleks aeg hakata vene keelt ka õppima
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2009 00:19:40 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
Blendz kirjutas:
Killerwave kirjutas:
Ega keegi ei oska anda mõnda head config faili eriti low end arvutile. Tahaks particle effecte ja muud säärast mõtetut maha keerata.

imo tänu sellele, et konsooli pole, saab üksnes manuaalselt graphicsi alt neid asju maha võtta (options - graphics - advanced oli, kui mälu ei peta).

Eip, config failis saab ka teatud asju muuta.


Saab ja vaatasin kah aga niisama lambist ei oska kohe ise imesid teha selles. Kindlasti on mõni hea ultraLOW config kusagil.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri_s
Kreisi kasutaja
Lauri_s

liitunud: 10.06.2004




sõnum 23.11.2009 00:52:06 vasta tsitaadiga

Kas siis steamist ei saa vene key abil tõmmata inglise keelset versiooni? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2009 01:03:16 vasta tsitaadiga

Lauri_s kirjutas:
Kas siis steamist ei saa vene key abil tõmmata inglise keelset versiooni? icon_rolleyes.gif

Ei saa.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2009 01:04:14 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
Lauri_s kirjutas:
Kas siis steamist ei saa vene key abil tõmmata inglise keelset versiooni? icon_rolleyes.gif

Ei saa.


Minu meelest küll saab.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 23.11.2009 01:26:18 vasta tsitaadiga

Kui ma mängule right clicki panen siis saan küll keeli muuta steamis... vene Keyga siis üldse nii ei saa?
Ma prestige 1 ja lvl 35 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 23.11.2009 02:41:42 vasta tsitaadiga

SP oli ikka päris huvtav võrreldes eelmisega:D
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 23.11.2009 08:41:11 vasta tsitaadiga

Uurisin küll wikist, aga päristäpselt ei saanud ikkagi aru mis värk selle prestigega on. Mis sellest kasu ja mis selle mõte siis lõppkokkuvõttes ikkagi on?
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 23.11.2009 09:03:53 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
Uurisin küll wikist, aga päristäpselt ei saanud ikkagi aru mis värk selle prestigega on. Mis sellest kasu ja mis selle mõte siis lõppkokkuvõttes ikkagi on?

Lihtsalt lõbu üleval pidamiseks.
Saad uue rank pildi nime ette, uusi tiitleid/embleeme, challengeid. Igale relvale saad uued challenged. uued general challenged.
Ega erilist mõtet pole. Lihtsalt midagi teha kui lvl 70 saad täis. Et lõbu üleval hoida icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 23.11.2009 09:21:40 vasta tsitaadiga

Aga ak kasutusõigus võetakse ära ju, kuidas saab lõbus olla? icon_sad.gif
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2009 09:26:29 vasta tsitaadiga

FPS-ile tehti mmo element. Levelda pahna, jei! icon_smile.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 23.11.2009 10:10:33 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
Aga ak kasutusõigus võetakse ära ju, kuidas saab lõbus olla? icon_sad.gif

AK ei olegi nii hea IMO.
Ma 1. Prestige peal ja kasutan praegu ainult shottysid. tahan ainult shottyisid kasutades teha 2. Prestigeni icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 23.11.2009 10:14:48 vasta tsitaadiga

Irw. Ainult rustis meeldib mulle shotter. Muidu ikka automatic rifle peal. See FMJ(FJM?!)i challenge pole reaalne.
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2009 10:50:33 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
See FMJ(FJM?!)i challenge pole reaalne.

Mis mõttes pole reaalne? Ainult 300 killi vaja saada relvaga. (ja FMJ on õige - Full Metal Jacket)

See viimane Fall camo võtab natuke rohkem aega (200 headshot), kuid pole ka midagi hullu (mul oleks ta M4'jaga olemas olnud umbes level 50 paiku, kui ma poleks level 48 ACR'i peale üle läinud).
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 23.11.2009 10:54:21 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
Redikate kirjutas:
See FMJ(FJM?!)i challenge pole reaalne.

Mis mõttes pole reaalne? Ainult 300 killi vaja saada relvaga. (ja FMJ on õige - Full Metal Jacket)

See viimane Fall camo võtab natuke rohkem aega (200 headshot), kuid pole ka midagi hullu (mul oleks ta M4'jaga olemas olnud umbes level 50 paiku, kui ma poleks level 48 ACR'i peale üle läinud).

FMJ'iga challange. Ma arvan et ta mõtles seda. 40 wallbangi. Mis on kah tegelt väääägaaaa Easy. mingi 10 map max ja olemas...
Shottyd FTW. Model 1887 akimbo ja striker thumbs_up.gif
Ainuke kus shottyt ei kasuta atm on Wasteland. See on lihtsalt jube selle jaoks :p
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 132, 133, 134  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.