Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 132, 133, 134  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
dom666
HV vaatleja

liitunud: 18.11.2009




sõnum 18.11.2009 17:15:56 vasta tsitaadiga

Ostsin gamepoest venekeelse mw2 , sain installitud aga ei saa ühendust iwnetiga.
alati kui käivitan tuleb ette please wait connecting to IWNet... (muidugi vene keeles). olen uurinud siit sealt inglise keelsetest foorumitest ja ka sellest foorumist kuid mingit lahendust ei ole veel leidnud . olen diseiblinud oma firewalli jne. ikka ei ühendu sama jama kestab tunde muutusteta. kas kellelgi on ette tulnud sama probleemi ? tahaks ka mängida online versiooni mida pole siiani veel näinudki. oleks väga tänulik kui keegi oskaks aidata .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 17:20:55 vasta tsitaadiga

dom666 kirjutas:
Ostsin gamepoest venekeelse mw2 , sain installitud aga ei saa ühendust iwnetiga.
alati kui käivitan tuleb ette please wait connecting to IWNet... (muidugi vene keeles). olen uurinud siit sealt inglise keelsetest foorumitest ja ka sellest foorumist kuid mingit lahendust ei ole veel leidnud . olen diseiblinud oma firewalli jne. ikka ei ühendu sama jama kestab tunde muutusteta. kas kellelgi on ette tulnud sama probleemi ? tahaks ka mängida online versiooni mida pole siiani veel näinudki. oleks väga tänulik kui keegi oskaks aidata .

Kas sul on vene plaadi pealt installitud versioon või Steam'ist downloaditud vene versioon?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dom666
HV vaatleja

liitunud: 18.11.2009




sõnum 18.11.2009 17:28:21 vasta tsitaadiga

installisin nagu plaadi pealt kuigi algul steam nagu tiris ka midagi mingi 30 min anyway olen proovinud juba plaadilt reinstallida paar korda et järsku toimib aga ei
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 18:42:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Inglise versioon ei pea olema originaal, kuid siin foorumis ei tohi piraatlusest rääkida.

nagu ennist räägitud siis võõraregiooni mängu teise regiooni omadustega käimatõmbamine pole piraatlus vä icon_question.gif
Ostsid odava vene mängui mängi aga ära virise, IMO
Krt ma ei saa aru üldse mis siin HV-s toimub.
Kõik panevad niikus tahavad oma kräki häki ja hujaki teemat aga AM-e lendab ainult neile kes kuskil 1 postis mingist torrentit mainisid thumbs_up.gif
Suht oksele ajab selline suhtumine icon_mad.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 18:44:28 vasta tsitaadiga

seee cheatimis teema on väga haige:S
kohtusin isegi täna ühe sellisega võtab ikka mängimis isu täitsa ära.
Samuti on juba ka rank hackid.
need peaks ju steam isegi aru saama ,et tüübil kille pole aga rank on viimane:O
et jah tundub ,et iga labane cheat töötab hetke seisuga.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 18:48:33 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
tsitaat:

Inglise versioon ei pea olema originaal, kuid siin foorumis ei tohi piraatlusest rääkida.

nagu ennist räägitud siis võõraregiooni mängu teise regiooni omadustega käimatõmbamine pole piraatlus vä icon_question.gif
Ostsid odava vene mängui mängi aga ära virise, IMO
Krt ma ei saa aru üldse mis siin HV-s toimub.
Kõik panevad niikus tahavad oma kräki häki ja hujaki teemat aga AM-e lendab ainult neile kes kuskil 1 postis mingist torrentit mainisid thumbs_up.gif
Suht oksele ajab selline suhtumine icon_mad.gif

Ainuke, kes siin viriseb, oled sina.

IW ega Activision EI ÖELNUD, et regiooni piirangud peal on, nad EI ÖELNUD, et vene versiooniga ei saa MP'd mängida.

Ma ei rääkinud mitte ühestki crack'ist ega hack'ist. Legaalse inglise keelse versiooni failide kopeerimine oma mängu folderisse ei ole piraatlus.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 18:51:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Legaalse inglise keelse versiooni failide kopeerimine oma mängu folderisse ei ole piraatlus.

Külla aga 99% nende failide saamine on icon_lol.gif
Kui whine postid kokku lugeda siis SINA äss oled n01 by far siin teemas icon_cool.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 18:54:01 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
tsitaat:

Inglise versioon ei pea olema originaal, kuid siin foorumis ei tohi piraatlusest rääkida.

nagu ennist räägitud siis võõraregiooni mängu teise regiooni omadustega käimatõmbamine pole piraatlus vä icon_question.gif
Ostsid odava vene mängui mängi aga ära virise, IMO


teise regiooni omadustega? mis omadused need siis on..? vene versioon peakski sinuarvates multiplayeris mitte töötama? et MP on eksklusiivlselt english only? icon_lol.gif
siin pole illegaalset midagi.
lightsaber'i üleelmine postitus oli siin teemas kahekümne lehekülje raadiuses kõige mõttekam post üldse. thumbs_up.gif

E: nüüdseks juba üle - üleeelmine.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 18:57:02 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
tsitaat:

Legaalse inglise keelse versiooni failide kopeerimine oma mängu folderisse ei ole piraatlus.

Külla aga 99% nende failide saamine on icon_lol.gif

Kuidas palun? Et siis legaalse inglise keelse versiooni ostmine ning sealt failide kopeerimine on piraatlus? Oi kui tore, iga päev õpin ikka midagi uut. Suur tänu sulle kasutaja wanawoll! beer_yum.gif
wanawoll kirjutas:

Kui whine postid kokku lugeda siis SINA äss oled n01 by far siin teemas icon_cool.gif

Mis see siia puutub, et sina minu poste "whineiks" pead? Kõigepealt vingud ja nüüd veel hakkad tüli ka nokkima? Kas tõesti nii palju haiget teeb, et sa maksid oma mängu eest asjatult 500 krooni rohkem?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 18.11.2009 19:02:11 vasta tsitaadiga

See uuendus sittus vist fps-i ära.
Ennem oli koguaeg 91...Nüüd 60-91.

Mida see uuendus üldse "parandas"?

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fhlouz
HV kasutaja
Fhlouz

liitunud: 29.05.2004




sõnum 18.11.2009 19:03:05 vasta tsitaadiga

http://www.tek-9.org/news/iwnet_allegedly_spreading_a_trojan_virus-2173.html


IW.net allegedly spreading a Trojan virus

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
Wordpress/Woocommerce kodulehed/epoed.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 19:07:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas tõesti nii palju haiget teeb, et sa maksid oma mängu eest asjatult 500 krooni rohkem?

Miks sa nii arvad icon_rolleyes.gif
tsitaat:

Et siis legaalse inglise keelse versiooni ostmine ning sealt failide kopeerimine on piraatlus?

See kellel on inglise keelne mäng ei kurda siis kuidas oma vene mäng inglise keeleseks saada või kuda online ronida icon_rolleyes.gif
Ise paned suti segast.
tsitaat:

Kõigepealt vingud ja nüüd veel hakkad tüli ka nokkima?

ei vingu sinuga ega nori tüli thumbs_up.gif
end oT,mul suht suva mida tipite ja mis arutate aga mõned asjad on teemat lugedes meelde jäänud ja osa juttu ei pidanud sellel teemal ok olema.
ainuke kes viriseb olengi mina,kuid ma olen õnnelik selle üle,muidu teised ei saa särada oma tarkuse ja andega.
Üldiselt suht vaba foorum ja pritsin mis ette tuleb beer_yum.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 19:12:20 vasta tsitaadiga

Fhlouz kirjutas:
http://www.tek-9.org/news/iwnet_allegedly_spreading_a_trojan_virus-2173.html


IW.net allegedly spreading a Trojan virus

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

haha icon_biggrin.gif tore lugu küll.

Edit:
http://www.infinityward.com/forum/viewtopic.php?f=24&t=181646
wanawoll kirjutas:
See kellel on inglise keelne mäng ei kurda siis kuidas oma vene mäng inglise keeleseks saada või kuda online ronida icon_rolleyes.gif
Ise paned suti segast.

Aga tõesta palun, et ma ei kopeerinud faile originaalselt inglise versioonilt.

suti segast indeed...


viimati muutis LightsabeR 18.11.2009 20:40:57, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 18.11.2009 19:14:35 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
See uuendus sittus vist fps-i ära.
Ennem oli koguaeg 91...Nüüd 60-91.

Mida see uuendus üldse "parandas"?


Väidetavalt võttis legaalsetelt mängijatelt konsoolivõimaluse ära icon_razz.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 18.11.2009 20:04:10 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
dom666 kirjutas:
tänud abi eest LightsabeR . see tundub ajuvaba et pean midagi sellist tegema ostetud versiooniga et mängida onlines ? anyway see peaks tegema mängu ka inglise keelseks vist !? ainult kas see inglise keelne versioon peaks olema originaal või ? ostsin selle krt. ainult selleks et onlines mängida lootes et see ongi niisama lihtne et installin mängu ja ok ...aga tundub et mitte !

Idiootne muidugi, kogu see jama, mis MW2 ümber käib, on idiootne. Nad lasevad müüki odavamad nn vaesema regiooni mängud, kuid ei ütle kellelegi, et nendega ei saa online mängida.

Ja mängu muudab see ingise keelseks jah.

Inglise versioon ei pea olema originaal, kuid siin foorumis ei tohi piraatlusest rääkida.


Dude . kirjutas:
LightsabeR, tänud. Proovin mingiaeg järgi. Kus kaustas muidu need stats'id jms on? Et kas saab ümber tõsta ja panna seda profiiliga edasi täiesti teise steami konto ja key'ga?

"players" kaustas peaks olema. (C:\Program Files\Steam\steamapps\common\call of duty modern warfare 2\players)


Väike video vahelduseks:

Link


Tuletame nüüd meelde, et kuna server adminid puuduvad, siis saavad sellised tüübid rahulikult mängida ning keegi ei ban'i neid ära. Nice work IW! thumbs_up.gif

Päris hea bot, peaaegu juba et see - http://www.youtube.com/watch?v=E_LaZlzWpG0 1.50 alates.
Päris haiged spreed.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 20:18:29 vasta tsitaadiga

cod4'le oli täeisti tasuta saadaval aimbot, wallhack, radar hack bot. Ise kasutasin leveldamiseks ja funniks vahel.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 20:47:46 vasta tsitaadiga

Fhlouz kirjutas:
http://www.tek-9.org/news/iwnet_allegedly_spreading_a_trojan_virus-2173.html


IW.net allegedly spreading a Trojan virus

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

http://forum.avira.com/wbb/index.php?page=Thread&threadID=100630&pageNo=2

False positive siiski.
Timberg kirjutas:
cod4'le oli täeisti tasuta saadaval aimbot, wallhack, radar hack bot. Ise kasutasin leveldamiseks ja funniks vahel.

hacker. icon_sad.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 20:52:32 vasta tsitaadiga

Netimängude häkkerid minu arust ühed mõttetumad tegelased... Mis mõtet on nagu üldse mängida, kui enamus mängib ausalt ja 1 tegelane häkib ning selle tulemusena pidavalt kõik ära ownib. Peaks nagu väga kiirelt kopa ette viskama. Cheatida võib vaikselt oma ette kodus teki all (singleplayeris), kui mõnest kohas edasi ei saa vms...
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 18.11.2009 20:55:21 vasta tsitaadiga

MMx kirjutas:
Netimängude häkkerid minu arust ühed mõttetumad tegelased... Mis mõtet on nagu üldse mängida, kui enamus mängib ausalt ja 1 tegelane häkib ning selle tulemusena pidavalt kõik ära ownib. Peaks nagu väga kiirelt kopa ette viskama.

Spoiler Spoiler Spoiler

Arvan et luges trojaks, sest uues updates pidi olema mingi värk, et tsekkib kas oled kasutand seda consooli hack värki, kui oled siis ban tuleb varsti.
aga source pole 100% kindel tho :p
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 21:06:33 vasta tsitaadiga

Cerb ära endast nüüd nii hästi kah arva, et neid inimesi kuni 5 on :S
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 18.11.2009 21:27:37 vasta tsitaadiga

Timo1337 kirjutas:
Cerb ära endast nüüd nii hästi kah arva, et neid inimesi kuni 5 on :S

CoD4'jas. Eestis. 5 on vast isegi palju öeldud. icon_wink.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Aww lvl 58. varsti prestige yesh!
Commando pro FTW!!! No fall damage icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 18.11.2009 21:49:04 vasta tsitaadiga

Cerberos kirjutas:
Timo1337 kirjutas:
Cerb ära endast nüüd nii hästi kah arva, et neid inimesi kuni 5 on :S

CoD4'jas. Eestis. 5 on vast isegi palju öeldud. icon_wink.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Aww lvl 58. varsti prestige yesh!
Commando pro FTW!!! No fall damage icon_biggrin.gif


Ei tea... ise ei kasuta neid unlimited run ja no fall dmg ja selliseid perke kuna minu arust on see jooksmine ja hüppamine üli mõttetu. Ma paar korda olen nende tüüpidega kokku sattunud, kes nugade, mingi püstoli või äärmisel juhul SMG-ga ringi jooksevad, hüppavad ja kargavad ja siis arvavad ,et on enda arust jõle prod. Minu arust on nad lihtsalt ühed mõttetud tühi kargajad icon_lol.gif aga noh ju ma pole siis piisavalt "pro" et selliseid asju mõista icon_biggrin.gif
Paraku aga, on sellistes mängudes see paratamatus, et selliseid vendi leidub ja noh siin polegi midagi vinguda icon_razz1.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 18.11.2009 21:53:14 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 18.11.2009 21:59:08 vasta tsitaadiga

ma kasutan assaultiga Marathoni, kuradi suured mapid, vaja läheb icon_biggrin.gif. Stopping power - kõige tavalisem perk mida kasutada, commando - no fall damage pärast. knifida eriti ei viitsi.

Mul savi bunnide ja muude kargajate pärast kuna neid lihtne tappa. Aga vast camperid on teine asi.
Pigem pelaks 20 kargaja vastu kui 20 camperi vastu.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 18.11.2009 22:03:12 vasta tsitaadiga

ühesõnaga mõttetu raha raiskamine oli see vene versiooni ostmine juhul kui nad mingi patchi välja ei lase
olen drivereid peale lasknud ja maha lasknud ja betasi proovind ja veel mingeid ime trikke aga ei midagi ikka jookseb kinni koguaeg... saab mingi 5min mängida vms ja jookseb kokku ja midagi muud ei aita kui restart nupust ...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Synergy
HV kasutaja
Synergy

liitunud: 23.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 22:06:18 vasta tsitaadiga

Keegi sealt pcsto'st tellinud ka selle? Esileht küll usaldust ei ärata "Külastage meid ja veenduge et ainult meil kogemusega müüjad-konsultandid panevad tähele kõikidele klientidele ja klientide probleemidele välistamata. Meie spetsialistid kuulavad kliendi ja räägivad arusaadavas keeles kliendiga sellest teemast mis huvitab teda ja aitavad lahendada probleeme arvutiga või pakkuvad uue vastavalt kliendi huvile ja tahtmisele .Meie kliendid saavad just seda toodet mida vaja kliendil!"
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 22:13:53 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
ühesõnaga mõttetu raha raiskamine oli see vene versiooni ostmine juhul kui nad mingi patchi välja ei lase
olen drivereid peale lasknud ja maha lasknud ja betasi proovind ja veel mingeid ime trikke aga ei midagi ikka jookseb kinni koguaeg... saab mingi 5min mängida vms ja jookseb kokku ja midagi muud ei aita kui restart nupust ...



installi inglise versioon ja kasuta vene keyd!
nii töötab ju:O!
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 18.11.2009 22:16:33 vasta tsitaadiga

Ei tööta sedasi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 22:18:22 vasta tsitaadiga

Cerberos kirjutas:
ma kasutan assaultiga Marathoni, kuradi suured mapid, vaja läheb icon_biggrin.gif. Stopping power - kõige tavalisem perk mida kasutada, commando - no fall damage pärast. knifida eriti ei viitsi.

Mul savi bunnide ja muude kargajate pärast kuna neid lihtne tappa. Aga vast camperid on teine asi.
Pigem pelaks 20 kargaja vastu kui 20 camperi vastu.

Sama siin. Ilma Marathon'ita läheks asi ikka väga tüütuks mõnel mapil, eriti siis kui campereid täis, nagu tavaliselt. Commando't olen mõelnud ka proovida, kuid raske on Ninja Pro'st loobuda.

Ma ei saa üldse aru, mis neil peas oli, kui nad neid map'e disainisid. Kõik need nn linna map'id on ikka nii keeruliseks aetud. Igal pool aknaid ja uksi täis, tuhat campimis kohta. Suurtest map'idest ei hakka üldse rääkima. Jooksed pika maa maha, et lahinguni jõuda ja siis mingi camper lamab mingis random kohas muru sees ja laseb su maha.

Ja inimesed muud ei tee, kui campivad ning üritavad oma kill streak'e täis koguda. Selle pärast ma seda totakat kill streak süsteemi vihkangi...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Probleem.
HV kasutaja
Probleem.

liitunud: 13.08.2009




sõnum 18.11.2009 22:23:50 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
Cerberos kirjutas:
ma kasutan assaultiga Marathoni, kuradi suured mapid, vaja läheb icon_biggrin.gif. Stopping power - kõige tavalisem perk mida kasutada, commando - no fall damage pärast. knifida eriti ei viitsi.

Mul savi bunnide ja muude kargajate pärast kuna neid lihtne tappa. Aga vast camperid on teine asi.
Pigem pelaks 20 kargaja vastu kui 20 camperi vastu.

Sama siin. Ilma Marathon'ita läheks asi ikka väga tüütuks mõnel mapil, eriti siis kui campereid täis, nagu tavaliselt. Commando't olen mõelnud ka proovida, kuid raske on Ninja Pro'st loobuda.

Ma ei saa üldse aru, mis neil peas oli, kui nad neid map'e disainisid. Kõik need nn linna map'id on ikka nii keeruliseks aetud. Igal pool aknaid ja uksi täis, tuhat campimis kohta. Suurtest map'idest ei hakka üldse rääkima. Jooksed pika maa maha, et lahinguni jõuda ja siis mingi camper lamab mingis random kohas muru sees ja laseb su maha.

Ja inimesed muud ei tee, kui campivad ning üritavad oma kill streak'e täis koguda. Selle pärast ma seda totakat kill streak süsteemi vihkangi...

Äkki ei jookseks siis lageda maa peal haavatavalt? Mapidel igast sodi igal pool kuhu taha minna ju.

_________________
-.-
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 22:28:36 vasta tsitaadiga

Probleem. kirjutas:
Äkki ei jookseks siis lageda maa peal haavatavalt? Mapidel igast sodi igal pool kuhu taha minna ju.

Kust sa seda välja lugesid, et ma lageda maa peal jooksen? Kui ma nii teeks, siis vaevalt mul pea iga map 2-3 korda rohkem kille kui surmasid oleks.

Võtame näiteks mapid Estate ja Underpass. Enamik campivad majades ja põõsastes ning ootavad, et keegi mööda jookseks. Kui hästi läheb, suudavad jooksiku maha lasta, kui ei, siis saavad ise kuuli. Pärast respawni otsivad kohe lähima maja või põõsa ja lähevad kükitavad seal edasi.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 18.11.2009 22:33:49 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
lopes39 kirjutas:
ühesõnaga mõttetu raha raiskamine oli see vene versiooni ostmine juhul kui nad mingi patchi välja ei lase
olen drivereid peale lasknud ja maha lasknud ja betasi proovind ja veel mingeid ime trikke aga ei midagi ikka jookseb kinni koguaeg... saab mingi 5min mängida vms ja jookseb kokku ja midagi muud ei aita kui restart nupust ...



installi inglise versioon ja kasuta vene keyd!
nii töötab ju:O!



mis see keel siia puutub ? kui mäng kokku jookseb ? pealegi tegin ma ta inglise keelseks kohe alguses peale installi ja no kuna jooksis pidevalt kokku siis lasin maha ja lasin ainult vene keelsena peale ja no ikka jookseb kokku mis on suht tüütu ... proovisin isegi mingit teemat mis oli esimene link google otsingust "modern warfare 2 freeze" seal oli mingi selline teema et reso panna 1024x768 jne aga no ikka jookseb kinni ja peab restarti tegema

loodetavasti tuleb mingi patch välja varsti mis selle vea ära parandab
kui ei paranda siis müün mõnele sõbrala mingi sottiga maha sest endale pole mõtet jätta seda kui ei funka nagu peab
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 22:33:53 vasta tsitaadiga

Keegi siit :
http://pcsto.ee/product.php?id_product=69749

on proovinud osta? Töötab ka online?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 22:43:05 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 23:28:27 vasta tsitaadiga

Hardcore, FAMAS, silencer otsas, perkideks Cold-Blooded Pro ja Ninja Pro ja see unlimited sprint. Päris vahva on täiesti nähtamatu olla.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 18.11.2009 23:40:22 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
cod4'le oli täeisti tasuta saadaval aimbot, wallhack, radar hack bot. Ise kasutasin leveldamiseks ja funniks vahel.

tule taevas appi, minu jaoks võrdub see reaalelus vägistamise ja mõrvaga. Kuidas annab üldse selle peale tulla, sa pead ikka endaga ette võtma midagi.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 23:41:35 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
Keegi siit :
http://pcsto.ee/product.php?id_product=69749

on proovinud osta? Töötab ka online?


sama küsimus või siis see gamepood.
Töötab online?
Sõber tahab osta endale.
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dom666
HV vaatleja

liitunud: 18.11.2009




sõnum 18.11.2009 23:46:44 vasta tsitaadiga

veel kord tänud LightsabeR, tegin ära tundub toimivat aga nüüd olen stoppama jäänud fetching playlists ! loodan et see on mingi steami ajutine error , lugesin kuskilt et seda on juhtunud vist ennem ka . kui kiiresti ta muidu tavaliselt need playlistid peaks fetchima ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2009 00:02:37 vasta tsitaadiga

Ei tea, endal pole sinna stoppama jäänud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2009 00:25:08 vasta tsitaadiga

Sellised serverid on päriselt olemas? icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2009 00:34:44 vasta tsitaadiga

Muidu sellist jama pole olnud, aga just jooksis lambist kokku icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 19.11.2009 01:00:15 vasta tsitaadiga

qzxcs kirjutas:
-Kaivo- kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dom666
HV vaatleja

liitunud: 18.11.2009




sõnum 19.11.2009 01:09:55 vasta tsitaadiga

no täitsa saba ! ikka stoppab fetching playlists juures ! kas kellelgi üldse on esinenud sellist probleemi ? ja mis ajaga ta peaks selle tavaliselt ära tegema ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2009 01:11:20 vasta tsitaadiga

Mida te sellest mängust küll leiate? SP on lühike ja kohutavalt lineaarne, graafika aastast 2003, rööbastel gameplay nüri ja igav - kaaslased tulistavad kõik surnuks, ise ei pea midagi tegema, ainult longi kaasas. Loksutatakse ühest maailma nurgast teise, story on täielik BS. Üks üleshaibitud arcade shooter, muud midagi. Animatsioonide eest saab 1 punni, kõik muu on täielik jama. 1/10.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2009 01:14:08 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
kaaslased tulistavad kõik surnuks, ise ei pea midagi tegema

Mis sa mängisid kõige lihtsama raskusastme peal või? Veteran'i peal on täiesti vastupidi, pead ise kõik maha laskma ja su kaaslased töllerdavad niisama ringi.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2009 01:21:39 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
dstar kirjutas:
kaaslased tulistavad kõik surnuks, ise ei pea midagi tegema

Mis sa mängisid kõige lihtsama raskusastme peal või? Veteran'i peal on täiesti vastupidi, pead ise kõik maha laskma ja su kaaslased töllerdavad niisama ringi.

Järelikult mõlema astme peal jobud? icon_lol.gif
Äkki peaks siis keskmise võtma.Siis tulistavad ehk ise veidi ja lasevad ka sul tulistada icon_razz1.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2009 01:24:18 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
LightsabeR kirjutas:
dstar kirjutas:
kaaslased tulistavad kõik surnuks, ise ei pea midagi tegema

Mis sa mängisid kõige lihtsama raskusastme peal või? Veteran'i peal on täiesti vastupidi, pead ise kõik maha laskma ja su kaaslased töllerdavad niisama ringi.

Järelikult mõlema astme peal jobud? icon_lol.gif
Äkki peaks siis keskmise võtma.Siis tulistavad ehk ise veidi ja lasevad ka sul tulistada icon_razz1.gif

no veterani peal pidi kõik ise maha tapma, vennad pm mängisid kaarte selja taga. icon_biggrin.gif

dstar äkki sa pole lihtsalt fps'i mängija? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2009 01:25:42 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Mida te sellest mängust küll leiate? SP on lühike ja kohutavalt lineaarne, graafika aastast 2003, rööbastel gameplay nüri ja igav - kaaslased tulistavad kõik surnuks, ise ei pea midagi tegema, ainult longi kaasas. Loksutatakse ühest maailma nurgast teise, story on täielik BS. Üks üleshaibitud arcade shooter, muud midagi. Animatsioonide eest saab 1 punni, kõik muu on täielik jama. 1/10.


Graafika aastast 2003: Jamh, muidugi. thumbs_up.gif
Kaaslased tulistavad kõik surnuks: Lõpeta kõige madalama raskusastmega mängimine.
story on täielik BS: Modern Warfare-i seerial on üks paremaid story-sid (Ma arvan, et paljud nõustuksid minuga)
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2009 01:26:22 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
dstar kirjutas:
kaaslased tulistavad kõik surnuks, ise ei pea midagi tegema

Mis sa mängisid kõige lihtsama raskusastme peal või? Veteran'i peal on täiesti vastupidi, pead ise kõik maha laskma ja su kaaslased töllerdavad niisama ringi.


Paar esimest missionit eelviimase raskusastmega, edasi keskmisega. Aga suurem osa mängust oli mingi ajuvaba võidujooks kaaslastega, et kes ennem vaenlase maha laseb. Pidevalt oli tunne, et vaataks hoopis mingisugust action filmi, mitte mängu.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2009 01:30:24 vasta tsitaadiga

Uhtiii , tiinekatel mingi uus pela väljas vä? Lahe, kämpa lolliks ja xiidi palju tahad, pärast hea kõvatada icon_biggrin.gif
Kuna sp on juba surnud siis huvitav millal MP otsad annab? 2a pärast uus osa väljas yawn.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 132, 133, 134  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.