Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3/X360] Final Fantasy XIII märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 15.06.2009 18:21:46 [PS3/X360] Final Fantasy XIII vasta tsitaadiga

Final Fantasy XIII



  • Koduleht: Siin
  • Arendaja: Square-Enix
  • Väljaandja: Square-Enix
  • Stiil: RPG
  • Väljalaske kuupäev: 9. märts 2010 (Euroopas)
  • Kirjeldus:
    tsitaat:
    Final Fantasy XIII is Square-Enix's main title in the Fabula Nova Crystallis Compilation. It's being produced for Playstation 3 and Xbox 360 making it the first new Final Fantasy title on current generation consoles.

  • Multiplayer: Ei
  • Uudised ja eelvaade: Gamespot
  • Ülevaade: -
  • Screenshotid: Gamespot
  • Videod: Gamespot


Shiva's Lesbian Motorcycle Mode Solves An Age-Old Dilemma
Square Enix Doesn't Consider Final Fantasy XIII a JRPG
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tychoon
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 15.06.2009 22:14:02 vasta tsitaadiga

Üsna kindel ost xboxile. http://www.giantbomb.com/final-fantasy-xiii/61-20664/ -ilmselt kõige parem ülevaade hetkel.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 15.06.2009 23:17:02 vasta tsitaadiga

Xboxile? : D
Mnjah.
Sony näitas E3 aeg ka uut ja päris pikka demo. Jutud liiguvad et X360 versioon ei pruugi omada full voice-actingut ja videod ei saa olema HD. Anyways siin on link Sony E3 (2009) videole.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Schumi
HV kasutaja
Schumi

liitunud: 09.03.2008




sõnum 15.06.2009 23:32:09 vasta tsitaadiga

Square Enix väidab, et PS3 versioon ei saa kannatada X360 piirangute tõttu. Küll aga hilineb PS3 versiooni väljumine oluliselt X360 tõttu.
Samuti väidab SE, et hetkel pole teada, kui mitme plaadi peal Xbox 360 verisoon olema saab. Eeldatavasti 3-4 peal.
http://www.psu.com/Kitase--Xbox-360-FFXIII-will-not-compromise-PS3-version-News--a007553-p0.php
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tychoon
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 15.06.2009 23:52:33 vasta tsitaadiga

Oleks see vaid nii, et voice ei tehta orginaalist ümber (A). Subid võiksid küll olla icon_razz.gif.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 27.07.2009 16:32:08 vasta tsitaadiga

USA & EU release võib kattuda - http://ps3.qj.net/Signs-of-the-times-Final-Fantasy-XIII-simultaneous-regional-release-possible-/pg/49/aid/132887
Kuidas helieffekte lisatakse mängule - http://ps3.qj.net/How-Square-Enix-adds-sound-effects-to-its-games/pg/49/aid/133259
Ning rohkem tegelasi avalikustadakse varsti - http://ps3.qj.net/More-Final-Fantasy-XIII-party-members-to-be-revealed/pg/49/aid/133393
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2009 21:59:39 vasta tsitaadiga

Schumi kirjutas:
Küll aga hilineb PS3 versiooni väljumine oluliselt X360 tõttu.

simultaneous release on neil ju
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 27.07.2009 22:05:09 vasta tsitaadiga

Jaapanis mitte. See tuleb juba Q4 2009.
Kuid EU/USA's oleks võimalik FF juba varem, ehk isegi juba see talv välja tuua - aga nad peavad hoopis X360'le portima hakkama ning peavad oma lubadust täitma et X360 ja PS3 versioonid tulevad samaaegselt siinmail.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2009 00:35:45 vasta tsitaadiga

Jaapanis ongi FF alati varem välja tulnud, ei midagi erilist. 360 versioon on juba ammu tegemisel.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 28.07.2009 00:59:58 vasta tsitaadiga

http://www.joystiq.com/2008/07/14/final-fantasy-xiii-xbox-360-development-coming-after-ps3-versio/

Kuid enne X360 versiooni tulekut olid jutud et FF XIII launch on ülemaailmne ühel ajal.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2009 01:17:16 vasta tsitaadiga

enough said

http://www.videogamer.com/news/square_enix_no_chance_360_will_compromise_ps3_ffxiii.html
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 28.07.2009 01:18:51 vasta tsitaadiga

See on mööda ju teemast, jutt käis release ajast.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2009 01:21:45 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
See on mööda ju teemast, jutt käis release ajast.

täpselt. 360-versiooni tegemist alustati enne kui PS3-versioon valmis. peale Jaapani reliisi toimub mängu tõlkimine mõlemil platvormil teistesse eri keeltesse. easy as that!
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 28.07.2009 01:23:07 vasta tsitaadiga

Vale.

Square Enix teeb ennem PS3 versiooni, siis sellest pordib X360 versiooni.

"As we have already announced, we will complete the PS3 version in Japan," explained Hashimoto. "After that, we will start the localization for US and Europe." Once localization is underway, Square will begin development of the Xbox 360 version"
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2009 01:25:15 vasta tsitaadiga

enough said...
tsitaat:
...development of the Xbox 360 version of hotly anticipated JRPG only began once the recent Japan-exclusive PS3 demo was released in April.

http://www.videogamer.com/news/square_enix_no_chance_360_will_compromise_ps3_ffxiii.html
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 28.07.2009 01:30:12 vasta tsitaadiga

Järelikult on see neil kas valmis/lõpu staatuses PS3'l.
Seda on nad rohkem kui korra öeldnud (ka siin näiteks - http://kotaku.com/5099719/square-enix-xbox-360-final-fantasy-xiii-is-not-a-betrayal-or-disappointment ) et enne ei alustata X360 versiooniga, kui PS3 oma on valmis.
Millest nad seda siis pordiks?
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2009 01:32:15 vasta tsitaadiga

1. need on aasta vanad allikad (vaata minu oma, juuni 2009)
2. portimiseks ei pea mäng valmis olema
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 28.07.2009 01:33:37 vasta tsitaadiga

Siin ka midagi uuemat - X360 portimist alustati circa 2 ja pool kuud tagasi alles - http://www.1up.com/do/newsStory?cId=3174781
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2009 01:42:18 vasta tsitaadiga

minu viidatud link omab täpselt sama allikat (Giant Bomb)
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2009 18:14:37 vasta tsitaadiga

Skeptik, tšilli parem ja vajuta seda värvilise pildiga nuppu kohe "tsiteeri" kõrval. Sa ei pea seda kahetsema, usu. : )
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 17.08.2009 01:04:35 vasta tsitaadiga

Uued field screenid - http://kotaku.com/5326010/new-final-fantasy-xiii-field-screens/gallery/

Kuidas ja kui palju detailsust muudetud on - http://kotaku.com/5328458/final-fantasy-xiii-screenshots-youve-changed

EDIT :

Uus tegelane avalikustati! - http://ps3.qj.net/New-character-named-for-Final-Fantasy-XIII/pg/49/aid/133884
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2009 16:18:55 vasta tsitaadiga

360 versioon ilmselt 3 DVD peal
http://www.vg247.com/2009/08/20/confirmed-kitase-aiming-for-ffxiii-360-to-ship-on-3-dvds/


For previous titles it took usually about a year to localise each version and bring it over to Europe. But for this title there should be a considerably shorter gap and we'll bring it to European territories as close to the North American release as possible.
http://www.vg247.com/2009/08/20/ffxiii-simultaneous-360-and-ps3-euro-release-in-spring-2010-says-kitase
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 30.08.2009 04:04:44 vasta tsitaadiga

Final Fantasy XIII's Paradigm Shift & Gestalt Mode.

Veel screenshotte.


A Look at Final Fantasy XIII's Combat System and Strategy thumbs_up.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2009 23:50:29 vasta tsitaadiga

http://www.joystiq.com/2009/09/07/rumor-japanese-youtube-ad-leaks-japanese-ffxiii-release-date/
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 08.09.2009 19:31:43 vasta tsitaadiga

Tokyo Game Show Final Fantasy XIII Demo Impressions.
Tegemist on täiesti uue demoga. (Vanem demo oli Advent Children Completiga kaasas)


Japanese Final Fantasy XIII release date, bundle confirmed.

Mäng hakkab maksma pmst 95$ USD, nii et kui see järg aasta meile jõuab siis on oodata ~1500.- EEK hinda arvatavasti. icon_razz.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2009 20:06:17 vasta tsitaadiga

TokyoGameShow algab ju alles 24.septembril ja infot jagatakse juba?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 04.11.2009 12:18:53 vasta tsitaadiga

Toimub mingi Final Fantasy XIII premier party. icon_wink.gif

Anywayz.

Final Fantasy XIII Screens Show Optima Change.
Short Bits Of The Brand New Final Fantasy XIII Trailer.

The Epic Final Fantasy XIII TGS Trailer thumbs_up.gif
Eelmine "epic" trailer ENG subtiitritega.
Final Fantasy XIII's Bahamut & Brynhildr Get Goofy In Gestalt.
Final Fantasy XIII Soundtrack CD Dated For Japan.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2009 21:39:17 vasta tsitaadiga

9. märts tuleb välja
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2009 13:34:06 vasta tsitaadiga

loodame... icon_smile.gif
_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sav1saar
HV kasutaja
sav1saar

liitunud: 14.03.2009




sõnum 03.12.2009 18:54:09 vasta tsitaadiga

Mõned skriinid. Pole vist veel läbi käinud, ega? http://www.playstationuniversity.com/screenshots/?album=16 Tegelased tunduvad ikka väga värvikad.
Üks mõnus uudis ka, raisk!
tsitaat:
The image also confirms that the PS3 version will have super high quality LPCM 5.1 audio and the CGI sequences will be in full 1080p HD rather than the 720p that was feared.
http://uffsite.net/news/285/back-of-ff13-box-leaked-no-install-&-lossless-audio-for-ps3-version.html

http://www.kotowari.org/final-fantasy-xiii-weapons-system-missions-and-more/

http://www.justpushstart.com/2009/12/03/tons-of-final-fantasy-xiii-screenshots-mission-mode-new-enemies-more/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 17.12.2009 18:58:40 vasta tsitaadiga

Nonii, asi tuli siis täna Jaapanis välja. icon_smile.gif

- Here's Another Helping of FFXIII Screens
- A Closer Look At Final Fantasy XIII Unpacking
- Japan Comes Out For Final Fantasy XIII In Droves
- Square Enix Ship Nearly Two Million Copies Of FFXIII
- Final Fantasy XIII's Battle Tutorial
- Final Fantasy XIII Launch Day With Our Man In Tokyo
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 28.12.2009 20:33:13 vasta tsitaadiga

Viimaste ingame videode järgi tundub nagu jama ffx-2! Miks võitlus enam nii ei ole nagu E3 2006 videos?????
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 30.12.2009 17:48:21 vasta tsitaadiga

F*** Final Fantasy icon_lol.gifthumbs_up.gif

Link

_________________
Bawse


viimati muutis Mafia 31.12.2009 01:43:27, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2009 18:16:11 vasta tsitaadiga

OT:
Mafia, teemaga ei eksinud väää...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 30.12.2009 18:34:55 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
OT:
Mafia, teemaga ei eksinud väää...

Hmm... oma arust mitte icon_biggrin.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 30.12.2009 18:41:39 vasta tsitaadiga

Mafia kirjutas:
beastbeats kirjutas:
OT:
Mafia, teemaga ei eksinud väää...

Hmm... oma arust mitte icon_biggrin.gif

FF:XIV on seal kirjas, videol.

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 31.12.2009 01:53:20 vasta tsitaadiga

NekoRobin kirjutas:

FF:XIV on seal kirjas, videol.

See ei ole FF XIV üldse seotud... lihtsalt see oli postitatud selle alla...
IGN pani youtubi ka selle nüüd icon_biggrin.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2010 20:12:21 vasta tsitaadiga

http://www.joystiq.com/2010/01/13/final-fantasy-xiii-international-trailer-introduces-english-th/
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2010 09:03:03 vasta tsitaadiga

Kas see on siis nüüd esimene Final Fantasy, mille teemalaul on mingi suvaline eurojuust-poplugu? Nad oleks sama hästi võinud sinna ju ka Lady Gaga loo osta.

Ehh, see FF XIII tundub iga ilmuva uudisega ikka kahtlasem ja kahtlasem.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2010 12:20:01 vasta tsitaadiga

Final Fantasy XIII Goes Cross-Platform, with Aplomb
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2010 13:17:59 vasta tsitaadiga

http://kotaku.com/5454742/final-fantasy-xiiis-pal-collectors-edition-is-lovely
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2010 15:57:36 vasta tsitaadiga

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=233012


edit:
http://www.digitalspy.co.uk/gaming/news/a200614/ffxiii-was-originally-planned-for-ps2.html
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2010 00:58:57 vasta tsitaadiga

Keegi mängib ka juba? icon_smile.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 03.03.2010 05:37:48 vasta tsitaadiga

Piramehed ikka ma arvan icon_lol.gif
_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pihlakas
HV kasutaja
Pihlakas

liitunud: 18.10.2004




sõnum 03.03.2010 18:36:39 vasta tsitaadiga

Sai tellitud amazonist see. 700kr läks maksma. See mäng on mille pärast ma PS3 üldse ostsin.

Igatahes vaadake seal 35 naela. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 03.03.2010 19:16:18 vasta tsitaadiga

Minul koos postikuluga läheb küll £45. Kuidas 700.- hakkama said?
_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pihlakas
HV kasutaja
Pihlakas

liitunud: 18.10.2004




sõnum 03.03.2010 20:19:13 vasta tsitaadiga

Sorry, unustasin mainida. Trandsport on 10 naela. Sõber tellis sealt mõned mälupulgad ja siis sai tehtud trandsport pooleks.

Tõenäoliselt, ei ole siis mõtet sealt osta jah... Kui sa just kedagi ei leia, kes veel midagi soovib.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2010 22:14:36 vasta tsitaadiga

Godhand kirjutas:
Kas see on siis nüüd esimene Final Fantasy, mille teemalaul on mingi suvaline eurojuust-poplugu? Nad oleks sama hästi võinud sinna ju ka Lady Gaga loo osta.
Ehh, see FF XIII tundub iga ilmuva uudisega ikka kahtlasem ja kahtlasem.

Täitsa pekkis! vaatasin kah esimest korda seda trailerit ja masendav mis lugu pandud... HIRMUS!
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihlakas
HV kasutaja
Pihlakas

liitunud: 18.10.2004




sõnum 04.03.2010 00:54:17 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
Godhand kirjutas:
Kas see on siis nüüd esimene Final Fantasy, mille teemalaul on mingi suvaline eurojuust-poplugu? Nad oleks sama hästi võinud sinna ju ka Lady Gaga loo osta.
Ehh, see FF XIII tundub iga ilmuva uudisega ikka kahtlasem ja kahtlasem.

Täitsa pekkis! vaatasin kah esimest korda seda trailerit ja masendav mis lugu pandud... HIRMUS!


Ma kuulasin ka seda lugu. See ikka täitsa möödas minu arvates, aga eks näis kuidas mängus tundub.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 15:40:05 vasta tsitaadiga

http://www.vg247.com/2010/03/05/edge-gives-ffxiii-a-5/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3/X360] Final Fantasy XIII mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.