Final Fantasy XIII is Square-Enix's main title in the Fabula Nova Crystallis Compilation. It's being produced for Playstation 3 and Xbox 360 making it the first new Final Fantasy title on current generation consoles.
Xboxile? : D
Mnjah.
Sony näitas E3 aeg ka uut ja päris pikka demo. Jutud liiguvad et X360 versioon ei pruugi omada full voice-actingut ja videod ei saa olema HD. Anyways siin on link Sony E3 (2009) videole.
Jaapanis mitte. See tuleb juba Q4 2009.
Kuid EU/USA's oleks võimalik FF juba varem, ehk isegi juba see talv välja tuua - aga nad peavad hoopis X360'le portima hakkama ning peavad oma lubadust täitma et X360 ja PS3 versioonid tulevad samaaegselt siinmail.
täpselt. 360-versiooni tegemist alustati enne kui PS3-versioon valmis. peale Jaapani reliisi toimub mängu tõlkimine mõlemil platvormil teistesse eri keeltesse. easy as that!
Square Enix teeb ennem PS3 versiooni, siis sellest pordib X360 versiooni.
"As we have already announced, we will complete the PS3 version in Japan," explained Hashimoto. "After that, we will start the localization for US and Europe." Once localization is underway, Square will begin development of the Xbox 360 version"
The image also confirms that the PS3 version will have super high quality LPCM 5.1 audio and the CGI sequences will be in full 1080p HD rather than the 720p that was feared.
FF:XIV on seal kirjas, videol. _________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kas see on siis nüüd esimene Final Fantasy, mille teemalaul on mingi suvaline eurojuust-poplugu? Nad oleks sama hästi võinud sinna ju ka Lady Gaga loo osta.
Ehh, see FF XIII tundub iga ilmuva uudisega ikka kahtlasem ja kahtlasem.
Minul koos postikuluga läheb küll £45. Kuidas 700.- hakkama said? _________________ Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda! M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kas see on siis nüüd esimene Final Fantasy, mille teemalaul on mingi suvaline eurojuust-poplugu? Nad oleks sama hästi võinud sinna ju ka Lady Gaga loo osta.
Ehh, see FF XIII tundub iga ilmuva uudisega ikka kahtlasem ja kahtlasem.
Täitsa pekkis! vaatasin kah esimest korda seda trailerit ja masendav mis lugu pandud... HIRMUS!
Kas see on siis nüüd esimene Final Fantasy, mille teemalaul on mingi suvaline eurojuust-poplugu? Nad oleks sama hästi võinud sinna ju ka Lady Gaga loo osta.
Ehh, see FF XIII tundub iga ilmuva uudisega ikka kahtlasem ja kahtlasem.
Täitsa pekkis! vaatasin kah esimest korda seda trailerit ja masendav mis lugu pandud... HIRMUS!
Ma kuulasin ka seda lugu. See ikka täitsa möödas minu arvates, aga eks näis kuidas mängus tundub.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.