Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 132, 133, 134  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 11.11.2009 21:44:18 vasta tsitaadiga

Graafika ja sujuvus nagu ikka COD puhul üle kõige, kuid väiksed tekstuuride "vead" ikka sees. icon_neutral.gif
Vaadates autot vms seest, siis tundub, et oled aastas 2000.a.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 21:46:11 vasta tsitaadiga

caarel123, Lõpu viimased on veel huvitavamad. Rohkem istuski mängida MacTravish, Ghost jt tiimis kui kuskil rindel olla. Nendega kuidagi huvitavamad Missioonid, teistega rohkem igav tulistamine icon_neutral.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 11.11.2009 22:05:13 vasta tsitaadiga

Steami foorumis kirjutas mode just hetk tagasi:
tsitaat:

If you have a Russian retail version of the game, the game is only available to play in Russian.

Changing Steam to Russian should resolve this issue.

Et siis..wtf?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 11.11.2009 22:10:47 vasta tsitaadiga

gloom kirjutas:
Steami foorumis kirjutas mode just hetk tagasi:
tsitaat:

If you have a Russian retail version of the game, the game is only available to play in Russian.

Changing Steam to Russian should resolve this issue.

Et siis..wtf?


Is this NCSoft with Aion? Oh wait... lol. Hakkab pihta see regiooni teema? Russian CD-key's in Russia only! GG! Aga see region vahetamine on vist solution siis? vms. Although, IW'l on õigus seda teha, kuna vene versioonide pealt kaotavad nad ikka päris palju raha, no?


viimati muutis veso 11.11.2009 22:18:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 11.11.2009 22:17:58 vasta tsitaadiga

No kui vahetada siis terve mäng on vene keeles, ka soundid. Väga fail. Sooviks väga teada seda torrentid mis lasi vene key vendadel ilusti mängida icon_neutral.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kutsu
HV kasutaja
Kutsu

liitunud: 10.11.2009




sõnum 11.11.2009 22:20:30 vasta tsitaadiga

Lõpuks sai ka korralikult mängida ja kokkuvõte oleks järgmine:OMG lahedamat mängu pole maailmas.Juba treening lõi ärevuse sisse.
Nagu ma ÜTLEMA GOTY ,KEEGI EI pea ma pettuma.Lihtsalt uskumatu icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_razz1.gif icon_razz1.gif



ÜLIHEA MÄNG JA VEELGI POLE SP LÕPETATUD.


sUUREPÄRANE TÖÖ INFINITY WARD thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 22:33:53 vasta tsitaadiga

Sain ka mõned minutid tagasi oma key kätte ja panin tirima, Ilmselt tunnikese pärast saab muljetada. Küsiks OT-ks, kust saaks mingit listi vaadata, kus kirjas mängud, mis toetavad steami cd-key´ga?
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 22:35:32 vasta tsitaadiga

Tahaks nagu enda VENE mängu korda saada. <.<
Keegi pole midagi avastanud?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 11.11.2009 22:37:51 vasta tsitaadiga

http://forums.steampowered.com/forums/showpost.php?p=11971880&postcount=4
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 11.11.2009 22:38:22 vasta tsitaadiga

Modern Warfare 3 juba tegemisel, uudislugu siit!
_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 11.11.2009 22:39:24 vasta tsitaadiga

monty11 kirjutas:
Modern Warfare 3 juba tegemisel, uudislugu siit!

Jäid hiljaks natuke, seda sai juba mainutud paar lehekülge tagasi.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enx
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2003




sõnum 11.11.2009 22:41:16 vasta tsitaadiga

siin juttu vene versioonist http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1020444&page=6 kui saabki vene keyga vene versiooni siis mega fail
_________________
eGun ftw
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-xyx-
HV vaatleja

liitunud: 12.02.2009




sõnum 11.11.2009 22:46:07 vasta tsitaadiga

miks üldse venekeelsed versioonid alati kordi odavamad on? et siis nagu saavad mängu oma emakeeles ja veel poolmuidu... millega nad selle ära on teeninud?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 11.11.2009 22:50:53 vasta tsitaadiga

Sellega, et neil pole raha kallima hinna eest mängu osta äkki icon_eek.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 22:53:01 vasta tsitaadiga

Could not load localization.txt.
Please make sure MW 2 is run from correct folder.

Steamist tõmmatud.
Mis kamm on icon_question.gif Tahaks nagu jubedalt mängida.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 22:54:16 vasta tsitaadiga

Just mõned postid ülevalpool oli sellest juttu icon_rolleyes.gif

Could Not Load Localization.txt
The Russian version of Modern Warfare 2 is limited to being played in Russian only.

Setting Steam to Russian should resolve this issue.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 22:54:30 vasta tsitaadiga

gloom kirjutas:
Niisiis Steami vene keele pealt muutes hakkab tirima 11gb suurust asja, tundub siiski, et torrenti failid mis sai tiritud failivad.




võta ketas kaasa mine sõbra juurde copy terve steam ikaust 11.3 giga ja töötab:)
just sai oma sõbrale tehtud nii.
samamoodi jamas tõmbas oma 3,9g jura.
ja plaadilt ka pani sama peale.ja m2ng ei töötand.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-xyx-
HV vaatleja

liitunud: 12.02.2009




sõnum 11.11.2009 22:54:59 vasta tsitaadiga

veso kirjutas:
Sellega, et neil pole raha kallima hinna eest mängu osta äkki icon_eek.gif


ja Eestlased on über rikkad? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Probleem.
HV kasutaja
Probleem.

liitunud: 13.08.2009




sõnum 11.11.2009 22:57:38 vasta tsitaadiga

Läbi. Parim cod siiamaani. Vääga hea oli.
_________________
-.-
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 11.11.2009 22:58:46 vasta tsitaadiga

siven, kust sina siis installisid?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 11.11.2009 23:00:35 vasta tsitaadiga

Omg eestlaste elutase on ikka kõvasti kõrgem.
Täitsa hea COD. GOTY-t ikka ei anna icon_razz.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 23:06:18 vasta tsitaadiga

Viitsisin Scarile siis silentser challengi hartbeat sensori jaoks ära teha, ütleme nii et sellest heartbeat sensorist MP küll kasu ei ole, krt ajab segadusse ja kaotad oma edge ära. Sain sellega nii tappa et unes ka ei ole näinud icon_neutral.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 23:12:10 vasta tsitaadiga

Jõudsin sinnamaale kus saan HC mängu sisse........ no kohe teine tubakas, ei peagi salve tühjaks täristama et noob maha võtta.
SP ei tea ma endiselt midagi, kui nett ära võetakse ju ma siis teen lõpuni.... praegu küll isu pole...... MP thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 23:13:15 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
Jõudsin sinnamaale kus saan HC mängu sisse........ no kohe teine tubakas, ei peagi salve tühjaks täristama et noob maha võtta.
SP ei tea ma endiselt midagi, kui nett ära võetakse ju ma siis teen lõpuni.... praegu küll isu pole...... MP thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

SP mängi ikka läbi, lõpp on ikka siga kõva thumbs_up.gif ja muide, kus sina siiamaani magasid? Mul kõik optionid nüüd lahti icon_cool.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
InZ
HV kasutaja
InZ

liitunud: 25.01.2004




sõnum 11.11.2009 23:14:02 vasta tsitaadiga

tellisin ka gamepood.ee -st päeval 3e ajal 2 eksemplari, õhtul kell 9 toodi ukse taha, väga kiire teenindus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 23:14:50 vasta tsitaadiga

InZ kirjutas:
tellisin ka gamepood.ee -st päeval 3e ajal 2 eksemplari, õhtul kell 9 toodi ukse taha, väga kiire teenindus thumbs_up.gif

Loodan et sa siis vene keelt oskad thumbs_up.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafiaa
HV kasutaja
Mafiaa

liitunud: 15.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 23:16:18 vasta tsitaadiga

Mäng on kõva, aga aga aga - eriti ei meeldi see pundiga ringijooksmine ühest kohast teise ning massiivne täristamine. Meeldivad rohkem sellised missioonid, kus peab luurama ja mingi kindla ülesande täitma jms. icon_smile.gif Häirib vahetevahel see, et ei saa aru kuspoolt lastakse ja juba oledki surnud ning mõnikord üldse laed peidus oma relva, kui juba granaat lendab ninaalla ja aega pole, et eemale joosta. Käib pauk ära ja oled surnud. Ühesõnaga vahepeal on liiga palju vastaseid ja RAMBO tunne tuleb peale.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Probleem.
HV kasutaja
Probleem.

liitunud: 13.08.2009




sõnum 11.11.2009 23:16:42 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
InZ kirjutas:
tellisin ka gamepood.ee -st päeval 3e ajal 2 eksemplari, õhtul kell 9 toodi ukse taha, väga kiire teenindus thumbs_up.gif

Loodan et sa siis vene keelt oskad thumbs_up.gif icon_cool.gif

Kui mul on inglise keelse mängu installer ja panen vene võtme kas siis ei tööta?

_________________
-.-
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 23:17:52 vasta tsitaadiga

Probleem. kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
InZ kirjutas:
tellisin ka gamepood.ee -st päeval 3e ajal 2 eksemplari, õhtul kell 9 toodi ukse taha, väga kiire teenindus thumbs_up.gif

Loodan et sa siis vene keelt oskad thumbs_up.gif icon_cool.gif

Kui mul on inglise keelse mängu installer ja panen vene võtme kas siis ei tööta?

Loed ka vahepeal mis teised kirjutavad v? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 11.11.2009 23:18:02 vasta tsitaadiga

Hakkan mingit naftapuurtorni ründama vms. Palju lõpuni on veel? Kas saan täna läbi tehtud icon_biggrin.gif

The only essy day was yesterday icon_smile.gif

_________________
Imperfection is perfect


viimati muutis Mart352 11.11.2009 23:20:31, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 23:20:53 vasta tsitaadiga

xxlmaster, Tra tööl pidin käima-olema
Mis need vennad kes vene key ostsid saavad nüüd vastu mune? Vene key ca 250,- ja + ca 800 õige DVD eest kui tahavad MP mängida! Kokku tonn.....,,, hevi.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 23:21:05 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
Hakkan mingit naftapuurtorni ründama vms. Palju lõpuni on veel? Kas saan täna läbi tehtud icon_biggrin.gif

The only essy day was yesterday icon_smile.gif

Oi ikka on, ütleme nii et magusad palad alles ees icon_wink.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aimar115
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 23:30:05 vasta tsitaadiga

ärge kägutage need vene keyd töötavad kui õige mäng tõmmata(mitte steamiga) icon_confused.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nnnu
HV kasutaja
t6nnnu

liitunud: 15.05.2007




sõnum 11.11.2009 23:30:41 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
Could not load localization.txt.
Please make sure MW 2 is run from correct folder.

Steamist tõmmatud.
Mis kamm on icon_question.gif Tahaks nagu jubedalt mängida.


jõudsin sama asjani, iso pealt installitud. Keegi teab?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 23:36:45 vasta tsitaadiga

t6nnnu kirjutas:
DefXtreme kirjutas:
Could not load localization.txt.
Please make sure MW 2 is run from correct folder.

Steamist tõmmatud.
Mis kamm on icon_question.gif Tahaks nagu jubedalt mängida.


jõudsin sama asjani, iso pealt installitud. Keegi teab?

Kus ta sul siis orikas on kui tõmmatud ikkagi?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 11.11.2009 23:39:58 vasta tsitaadiga

t6nnnu, tuleb välja, et õige mäng on vaja tirida mis installib korralikult 2 disci pealt 11GB-se mängu ning siis töötab.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 11.11.2009 23:40:45 vasta tsitaadiga

gloom kirjutas:
monty11 kirjutas:
Modern Warfare 3 juba tegemisel, uudislugu siit!

Jäid hiljaks natuke, seda sai juba mainutud paar lehekülge tagasi.


Kes seda hullumaja siin ikka lapata jõuab icon_biggrin.gif

_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 23:41:52 vasta tsitaadiga

gloom, Seda juttu räägiti Pirate Bays juba 4 päeva tagasi icon_wink.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 23:48:37 vasta tsitaadiga

Keegi reaalselt ka oskab üldse öelda et see võimalik on? Lugude põhjal mis mina olen näinud ei toimi see asi icon_neutral.gif
Mul muidu oleks poh aga sõber "üliõpilane" ja tahaks ka säästu keyd
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
creephi
HV vaatleja
creephi

liitunud: 11.09.2007




sõnum 11.11.2009 23:49:30 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
Could not load localization.txt.
Please make sure MW 2 is run from correct folder.

Steamist tõmmatud.
Mis kamm on icon_question.gif Tahaks nagu jubedalt mängida.
Mis mõttes nagu steamist tõmmatud?Steamist sa ei saa veel halligi tõmmata.

viimati muutis creephi 11.11.2009 23:50:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vinku
HV vaatleja

liitunud: 24.01.2008




sõnum 11.11.2009 23:50:08 vasta tsitaadiga

Single-player on ikka tase icon_wink.gif
Kõikjal käib päris korralik madin ja need vaiksed "hiilimis" missioonid on ka põnevad. Vahest ei saa aru kust keegi tulistab, see on nõme.
Mõnus kinoelamus nagu esimenegi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 23:50:33 vasta tsitaadiga

Lõppmees, Nad mõtlevad neid Steamist tõmmatud versione mis igalpool üleval juba ammu on icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
creephi
HV vaatleja
creephi

liitunud: 11.09.2007




sõnum 11.11.2009 23:57:47 vasta tsitaadiga

Seda oligi arvata.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 11.11.2009 23:59:41 vasta tsitaadiga

Njaa krt eelviimase raskusega kisub lõpu poole ikka päris "higiseks"
Üldiselt on sp pool vähemalt sama hea kui esimesel osal, natuke võibolla isegi intensiivsem. mp pole veel proovinudki.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enx
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2003




sõnum 12.11.2009 00:00:13 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Lõppmees, Nad mõtlevad neid Steamist tõmmatud versione mis igalpool üleval juba ammu on icon_rolleyes.gif


steamist saad ka tõmmata. Igastahes mina tõmbasin , panin vene key ja ingliskeelne versioon mis sealt tuleb on 4 gb.Kui vahetada steamis versioon vene keelseks siis tuleb steamis 11 gb. Tra sellest steamist ja mw2 on s..aauguni juba. Kui tuleb välja ,et vene keyga pela ka vene keelne ,siis said päris paljud lohku sellega.Kui homsest ka midagi ei muutu tuleb edasi mw1 taguda...... seal vähemalt dedicated serverid(ainuke lohutus selle jama peale)

_________________
eGun ftw
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2009 00:00:54 vasta tsitaadiga

Cyberlord kirjutas:
Njaa krt eelviimase raskusega kisub lõpu poole ikka päris "higiseks"
Üldiselt on sp pool vähemalt sama hea kui esimesel osal, natuke võibolla isegi intensiivsem. mp pole veel proovinudki.
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 12.11.2009 00:03:23 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=jHsWZp5pWCo

icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 12.11.2009 00:07:59 vasta tsitaadiga

Kui steamis vene keele peale vahetada ja siis ära tirida pidi see andma sama errorit, niiet vahet erilist pole icon_lol.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enx
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2003




sõnum 12.11.2009 00:09:25 vasta tsitaadiga

gloom kirjutas:
Kui steamis vene keele peale vahetada ja siis ära tirida pidi see andma sama errorit, niiet vahet erilist pole icon_lol.gif



PWNED

_________________
eGun ftw
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2009 00:14:22 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga saab steamis vene key´ga või mis iganes key´ga alles homsest seda mängida?
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 132, 133, 134  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.