|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
11.11.2009 21:44:18
|
|
|
Graafika ja sujuvus nagu ikka COD puhul üle kõige, kuid väiksed tekstuuride "vead" ikka sees.
Vaadates autot vms seest, siis tundub, et oled aastas 2000.a.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
11.11.2009 21:46:11
|
|
|
caarel123, Lõpu viimased on veel huvitavamad. Rohkem istuski mängida MacTravish, Ghost jt tiimis kui kuskil rindel olla. Nendega kuidagi huvitavamad Missioonid, teistega rohkem igav tulistamine
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
11.11.2009 22:05:13
|
|
|
Steami foorumis kirjutas mode just hetk tagasi:
| tsitaat: |
If you have a Russian retail version of the game, the game is only available to play in Russian.
Changing Steam to Russian should resolve this issue.
|
Et siis..wtf?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
11.11.2009 22:10:47
|
|
|
| gloom kirjutas: |
Steami foorumis kirjutas mode just hetk tagasi:
| tsitaat: |
If you have a Russian retail version of the game, the game is only available to play in Russian.
Changing Steam to Russian should resolve this issue.
|
Et siis..wtf? |
Is this NCSoft with Aion? Oh wait... lol. Hakkab pihta see regiooni teema? Russian CD-key's in Russia only! GG! Aga see region vahetamine on vist solution siis? vms. Although, IW'l on õigus seda teha, kuna vene versioonide pealt kaotavad nad ikka päris palju raha, no?
viimati muutis veso 11.11.2009 22:18:22, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
11.11.2009 22:17:58
|
|
|
No kui vahetada siis terve mäng on vene keeles, ka soundid. Väga fail. Sooviks väga teada seda torrentid mis lasi vene key vendadel ilusti mängida
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kutsu
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2009
|
11.11.2009 22:20:30
|
|
|
Lõpuks sai ka korralikult mängida ja kokkuvõte oleks järgmine:OMG lahedamat mängu pole maailmas.Juba treening lõi ärevuse sisse.
Nagu ma ÜTLEMA GOTY ,KEEGI EI pea ma pettuma.Lihtsalt uskumatu
ÜLIHEA MÄNG JA VEELGI POLE SP LÕPETATUD.
sUUREPÄRANE TÖÖ INFINITY WARD
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
11.11.2009 22:33:53
|
|
|
| Sain ka mõned minutid tagasi oma key kätte ja panin tirima, Ilmselt tunnikese pärast saab muljetada. Küsiks OT-ks, kust saaks mingit listi vaadata, kus kirjas mängud, mis toetavad steami cd-key´ga?
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
11.11.2009 22:35:32
|
|
|
Tahaks nagu enda VENE mängu korda saada. <.<
Keegi pole midagi avastanud?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monty11
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2006
|
11.11.2009 22:38:22
|
|
|
Modern Warfare 3 juba tegemisel, uudislugu siit!
_________________ Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein
Tule ja kiika minu fotomaailma. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
11.11.2009 22:39:24
|
|
|
| monty11 kirjutas: |
| Modern Warfare 3 juba tegemisel, uudislugu siit! |
Jäid hiljaks natuke, seda sai juba mainutud paar lehekülge tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enx
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-xyx-
HV vaatleja
liitunud: 12.02.2009
|
11.11.2009 22:46:07
|
|
|
| miks üldse venekeelsed versioonid alati kordi odavamad on? et siis nagu saavad mängu oma emakeeles ja veel poolmuidu... millega nad selle ära on teeninud?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
11.11.2009 22:50:53
|
|
|
Sellega, et neil pole raha kallima hinna eest mängu osta äkki
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
11.11.2009 22:53:01
|
|
|
Could not load localization.txt.
Please make sure MW 2 is run from correct folder.
Steamist tõmmatud.
Mis kamm on Tahaks nagu jubedalt mängida.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
11.11.2009 22:54:16
|
|
|
Just mõned postid ülevalpool oli sellest juttu
Could Not Load Localization.txt
The Russian version of Modern Warfare 2 is limited to being played in Russian only.
Setting Steam to Russian should resolve this issue.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
11.11.2009 22:54:30
|
|
|
| gloom kirjutas: |
| Niisiis Steami vene keele pealt muutes hakkab tirima 11gb suurust asja, tundub siiski, et torrenti failid mis sai tiritud failivad. |
võta ketas kaasa mine sõbra juurde copy terve steam ikaust 11.3 giga ja töötab:)
just sai oma sõbrale tehtud nii.
samamoodi jamas tõmbas oma 3,9g jura.
ja plaadilt ka pani sama peale.ja m2ng ei töötand.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-xyx-
HV vaatleja
liitunud: 12.02.2009
|
11.11.2009 22:54:59
|
|
|
| veso kirjutas: |
Sellega, et neil pole raha kallima hinna eest mängu osta äkki  |
ja Eestlased on über rikkad?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Probleem.
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2009
|
11.11.2009 22:57:38
|
|
|
Läbi. Parim cod siiamaani. Vääga hea oli.
_________________ -.- |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
11.11.2009 22:58:46
|
|
|
| siven, kust sina siis installisid?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
11.11.2009 23:00:35
|
|
|
Omg eestlaste elutase on ikka kõvasti kõrgem.
Täitsa hea COD. GOTY-t ikka ei anna
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
11.11.2009 23:06:18
|
|
|
Viitsisin Scarile siis silentser challengi hartbeat sensori jaoks ära teha, ütleme nii et sellest heartbeat sensorist MP küll kasu ei ole, krt ajab segadusse ja kaotad oma edge ära. Sain sellega nii tappa et unes ka ei ole näinud
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
11.11.2009 23:12:10
|
|
|
Jõudsin sinnamaale kus saan HC mängu sisse........ no kohe teine tubakas, ei peagi salve tühjaks täristama et noob maha võtta.
SP ei tea ma endiselt midagi, kui nett ära võetakse ju ma siis teen lõpuni.... praegu küll isu pole...... MP
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
11.11.2009 23:13:15
|
|
|
| villu70 kirjutas: |
Jõudsin sinnamaale kus saan HC mängu sisse........ no kohe teine tubakas, ei peagi salve tühjaks täristama et noob maha võtta.
SP ei tea ma endiselt midagi, kui nett ära võetakse ju ma siis teen lõpuni.... praegu küll isu pole...... MP  |
SP mängi ikka läbi, lõpp on ikka siga kõva ja muide, kus sina siiamaani magasid? Mul kõik optionid nüüd lahti
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
InZ
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2004
|
11.11.2009 23:14:02
|
|
|
tellisin ka gamepood.ee -st päeval 3e ajal 2 eksemplari, õhtul kell 9 toodi ukse taha, väga kiire teenindus
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
11.11.2009 23:14:50
|
|
|
| InZ kirjutas: |
tellisin ka gamepood.ee -st päeval 3e ajal 2 eksemplari, õhtul kell 9 toodi ukse taha, väga kiire teenindus  |
Loodan et sa siis vene keelt oskad
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafiaa
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2007
|
11.11.2009 23:16:18
|
|
|
Mäng on kõva, aga aga aga - eriti ei meeldi see pundiga ringijooksmine ühest kohast teise ning massiivne täristamine. Meeldivad rohkem sellised missioonid, kus peab luurama ja mingi kindla ülesande täitma jms. Häirib vahetevahel see, et ei saa aru kuspoolt lastakse ja juba oledki surnud ning mõnikord üldse laed peidus oma relva, kui juba granaat lendab ninaalla ja aega pole, et eemale joosta. Käib pauk ära ja oled surnud. Ühesõnaga vahepeal on liiga palju vastaseid ja RAMBO tunne tuleb peale.
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Probleem.
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2009
|
11.11.2009 23:16:42
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
| InZ kirjutas: |
tellisin ka gamepood.ee -st päeval 3e ajal 2 eksemplari, õhtul kell 9 toodi ukse taha, väga kiire teenindus  |
Loodan et sa siis vene keelt oskad  |
Kui mul on inglise keelse mängu installer ja panen vene võtme kas siis ei tööta?
_________________ -.- |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
11.11.2009 23:17:52
|
|
|
| Probleem. kirjutas: |
| xxlmaster kirjutas: |
| InZ kirjutas: |
tellisin ka gamepood.ee -st päeval 3e ajal 2 eksemplari, õhtul kell 9 toodi ukse taha, väga kiire teenindus  |
Loodan et sa siis vene keelt oskad  |
Kui mul on inglise keelse mängu installer ja panen vene võtme kas siis ei tööta? |
Loed ka vahepeal mis teised kirjutavad v?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
11.11.2009 23:18:02
|
|
|
Hakkan mingit naftapuurtorni ründama vms. Palju lõpuni on veel? Kas saan täna läbi tehtud
The only essy day was yesterday
_________________ Imperfection is perfect
viimati muutis Mart352 11.11.2009 23:20:31, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
11.11.2009 23:20:53
|
|
|
xxlmaster, Tra tööl pidin käima-olema
Mis need vennad kes vene key ostsid saavad nüüd vastu mune? Vene key ca 250,- ja + ca 800 õige DVD eest kui tahavad MP mängida! Kokku tonn.....,,,
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
11.11.2009 23:21:05
|
|
|
| Mart352 kirjutas: |
Hakkan mingit naftapuurtorni ründama vms. Palju lõpuni on veel? Kas saan täna läbi tehtud
The only essy day was yesterday  |
Oi ikka on, ütleme nii et magusad palad alles ees
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aimar115
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2004
|
11.11.2009 23:30:05
|
|
|
ärge kägutage need vene keyd töötavad kui õige mäng tõmmata(mitte steamiga)
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t6nnnu
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2007
|
11.11.2009 23:30:41
|
|
|
| DefXtreme kirjutas: |
Could not load localization.txt.
Please make sure MW 2 is run from correct folder.
Steamist tõmmatud.
Mis kamm on Tahaks nagu jubedalt mängida. |
jõudsin sama asjani, iso pealt installitud. Keegi teab?
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
11.11.2009 23:36:45
|
|
|
| t6nnnu kirjutas: |
| DefXtreme kirjutas: |
Could not load localization.txt.
Please make sure MW 2 is run from correct folder.
Steamist tõmmatud.
Mis kamm on Tahaks nagu jubedalt mängida. |
jõudsin sama asjani, iso pealt installitud. Keegi teab? |
Kus ta sul siis orikas on kui tõmmatud ikkagi?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
11.11.2009 23:39:58
|
|
|
| t6nnnu, tuleb välja, et õige mäng on vaja tirida mis installib korralikult 2 disci pealt 11GB-se mängu ning siis töötab.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monty11
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2006
|
11.11.2009 23:40:45
|
|
|
| gloom kirjutas: |
| monty11 kirjutas: |
| Modern Warfare 3 juba tegemisel, uudislugu siit! |
Jäid hiljaks natuke, seda sai juba mainutud paar lehekülge tagasi. |
Kes seda hullumaja siin ikka lapata jõuab
_________________ Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein
Tule ja kiika minu fotomaailma. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
11.11.2009 23:41:52
|
|
|
gloom, Seda juttu räägiti Pirate Bays juba 4 päeva tagasi
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
11.11.2009 23:48:37
|
|
|
Keegi reaalselt ka oskab üldse öelda et see võimalik on? Lugude põhjal mis mina olen näinud ei toimi see asi
Mul muidu oleks poh aga sõber "üliõpilane" ja tahaks ka säästu keyd
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
creephi
HV vaatleja

liitunud: 11.09.2007
|
11.11.2009 23:49:30
|
|
|
| DefXtreme kirjutas: |
Could not load localization.txt.
Please make sure MW 2 is run from correct folder.
Steamist tõmmatud.
Mis kamm on Tahaks nagu jubedalt mängida. |
Mis mõttes nagu steamist tõmmatud?Steamist sa ei saa veel halligi tõmmata.
viimati muutis creephi 11.11.2009 23:50:20, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vinku
HV vaatleja
liitunud: 24.01.2008
|
11.11.2009 23:50:08
|
|
|
Single-player on ikka tase
Kõikjal käib päris korralik madin ja need vaiksed "hiilimis" missioonid on ka põnevad. Vahest ei saa aru kust keegi tulistab, see on nõme.
Mõnus kinoelamus nagu esimenegi
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
11.11.2009 23:50:33
|
|
|
Lõppmees, Nad mõtlevad neid Steamist tõmmatud versione mis igalpool üleval juba ammu on
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
creephi
HV vaatleja

liitunud: 11.09.2007
|
11.11.2009 23:57:47
|
|
|
| Seda oligi arvata.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enx
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2003
|
12.11.2009 00:00:13
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
Lõppmees, Nad mõtlevad neid Steamist tõmmatud versione mis igalpool üleval juba ammu on  |
steamist saad ka tõmmata. Igastahes mina tõmbasin , panin vene key ja ingliskeelne versioon mis sealt tuleb on 4 gb.Kui vahetada steamis versioon vene keelseks siis tuleb steamis 11 gb. Tra sellest steamist ja mw2 on s..aauguni juba. Kui tuleb välja ,et vene keyga pela ka vene keelne ,siis said päris paljud lohku sellega.Kui homsest ka midagi ei muutu tuleb edasi mw1 taguda...... seal vähemalt dedicated serverid(ainuke lohutus selle jama peale)
_________________ eGun ftw |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
12.11.2009 00:07:59
|
|
|
Kui steamis vene keele peale vahetada ja siis ära tirida pidi see andma sama errorit, niiet vahet erilist pole
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enx
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2003
|
12.11.2009 00:09:25
|
|
|
| gloom kirjutas: |
Kui steamis vene keele peale vahetada ja siis ära tirida pidi see andma sama errorit, niiet vahet erilist pole  |
PWNED
_________________ eGun ftw |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
12.11.2009 00:14:22
|
|
|
| Ühesõnaga saab steamis vene key´ga või mis iganes key´ga alles homsest seda mängida?
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|