Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 132, 133, 134  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 11.11.2009 01:54:16 vasta tsitaadiga

Ma kardan, et see p2p mudel on paha paha....
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 01:56:07 vasta tsitaadiga

MP minu meelest töötab korralikult, dedicated servers natuke ikka parem aga eriti ei kurda.
Special ops kah päris huvitav, eriti kui kahekesi mängida netis.
Kui kellelgil originaal cd keyd on vaja endale odavalt soetada andke märku icon_razz.gif


viimati muutis zpsy 11.11.2009 02:44:34, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 02:02:19 vasta tsitaadiga

SP läbitud, ei olenud selle miskit viga, tegevist jagus küllaga... 5h veteraniga, not bad icon_biggrin.gif
kolmapäeval proovin ka MP jne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 02:25:46 vasta tsitaadiga

Sai kah läbitud, ja igati bueno(Y) kuid lõpp oli ootamatu.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 11.11.2009 02:50:39 vasta tsitaadiga

Ma nii tahaks olla MP-s host, ilmaselgelt on mul eelis teiste eest, kui nad on tallinnast väljaspool.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 03:56:21 vasta tsitaadiga

mannatera kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Kindlasti pettud icon_wink.gif

ei pruugi, kuna SP järgi paistab just selline mäng olevat mis sobib MP actioniks rohke rahvaga.

Kahjuks 9x9 on vähe.Tänage IW-d icon_rolleyes.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 11.11.2009 04:35:43 vasta tsitaadiga

Kerge jutt siis minupoolt:

Järg ühele parimale mängule läbi aegade. Suurt uunenduskuuri läbimata on tulnud välja järg Modern Warfare'ile. Paljudele ilmselt selle aasta oodatuim mäng ning ilmselt ka GOTY(Kui juhuslikult Diablo 3 ei peaks välja tulema selle aastanumbri sees).

Kuna tegu oli kauaoodatud mänguga, siis kohe peale väljatulekut sai see ka läbi tehtud. SP on lühike, nagu CODidele ikka kombeks on olnud. Kokku kulus Regulariga mängu läbimiseks aega 4h ja 40m. SP story läheb edasi sealt kus eelmine osa pooleli jäi, ning lõpetab selle ära. Selle lühikese mänguaja sisse mahub actionit kõrbes, linnades, talvistel aladel, metsas, vees ning isegi õhus. Missionid iseenesest on erinevad ning pakuvad päris lahedat gameplayd.
Aegajalt siiski annab "koridori" stiil tunda, kuid igav ei tohiks sellegipoolest kordagi hakata. Vastaseid on sadu ja sadu. Neid on igalpool kuhu sa vaatad või lased. Tule poole granaati visates on pisike võimalus et keegi surma ei saa.

AI on mängus õnnestunud küll. Lasevad vastu ning isegi regulariga õnnestus niimõnigi kord ära surra. Taganevad kui sa neile seljataha üritad joosta ning kasutavad lähedalt meleed. Isegi granaatide eest üritavad pageda. Friendly AI kohta pole samuti ühtegi halba sõna öelda. Kordagi ette nad ei jäänud ning mind ei lasknud. Paaril korral suutsin ma ise hoopis salve enda meeste pähe tühjendada vastaste asemel.

Relvi on mustmiljon. Alustades thermaoptical snaipritest ja lõpetades kõige tavalisema deagliga. Sinna vahele mahuvad nii P90'ned kui RPG'd. Tavaliseks relvaks oli reddot-sight automaat. Tihti tuli kasutada ka nuga mis mehel alati kiirelt võtta on. Eraldi võiks ära märkida UAV kasutamise. Nimelt paaris missionis saab mängija ise UAV kaudu rakette lasta mis on täismahus juhitava ning teevad päris korraliku matsu.

Kahjuks oli mängust siiski puudu midagi. Sellist "WOW" momenti ei tekkinud minul kordagi. Kõik oli nagu juba... old. Midagi väga originaalset ja uut ei oskagi välja tuua, kuid sellest päästavad nad endid väga vürtsika ning mitmekesise environmentiga.

Mäng jookseb maxil hästi, võrreldes mingite Crysiste või Armadega. Sujuv 60 fpsi mis aegajalt rohkem smoke tõttu langeb ~30 kanti.

Ka on olemas peale tavalise SP võimalus mängida Special Force missione. Mis on siis kas aja, kiiruse, vastupidavuse või kõigi kolme peale. Näiteks peab mootorsaaniga raja läbima mingi ajaga. Või peab snaiprit ja paari muud relva kasutades vastu pidama 15 lainet vastaseid. Päris kena viis aega sisustada, kuid kaua sa ikka ühte ja sama teed.

Niiet kokkuvõttes on tehtud tore mäng millega sisustada 5h oma ajast. MP poole pealt ei oska midagi kosta. Pole proovinud ja ilmselt ei proovi ka.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 04:39:47 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
Kerge jutt siis minupoolt:

Järg ühele parimale mängule läbi aegade. Suurt uunenduskuuri läbimata on tulnud välja järg Modern Warfare'ile. Paljudele ilmselt selle aasta oodatuim mäng ning ilmselt ka GOTY(Kui juhuslikult Diablo 3 ei peaks välja tulema selle aastanumbri sees).

Kuna tegu oli kauaoodatud mänguga, siis kohe peale väljatulekut sai see ka läbi tehtud. SP on lühike, nagu CODidele ikka kombeks on olnud. Kokku kulus Regulariga mängu läbimiseks aega 4h ja 40m. SP story läheb edasi sealt kus eelmine osa pooleli jäi, ning lõpetab selle ära. Selle lühikese mänguaja sisse mahub actionit kõrbes, linnades, talvistel aladel, metsas, vees ning isegi õhus. Missionid iseenesest on erinevad ning pakuvad päris lahedat gameplayd.
Aegajalt siiski annab "koridori" stiil tunda, kuid igav ei tohiks sellegipoolest kordagi hakata. Vastaseid on sadu ja sadu. Neid on igalpool kuhu sa vaatad või lased. Tule poole granaati visates on pisike võimalus et keegi surma ei saa.

AI on mängus õnnestunud küll. Lasevad vastu ning isegi regulariga õnnestus niimõnigi kord ära surra. Taganevad kui sa neile seljataha üritad joosta ning kasutavad lähedalt meleed. Isegi granaatide eest üritavad pageda. Friendly AI kohta pole samuti ühtegi halba sõna öelda. Kordagi ette nad ei jäänud ning mind ei lasknud. Paaril korral suutsin ma ise hoopis salve enda meeste pähe tühjendada vastaste asemel.

Relvi on mustmiljon. Alustades thermaoptical snaipritest ja lõpetades kõige tavalisema deagliga. Sinna vahele mahuvad nii P90'ned kui RPG'd. Tavaliseks relvaks oli reddot-sight automaat. Tihti tuli kasutada ka nuga mis mehel alati kiirelt võtta on. Eraldi võiks ära märkida UAV kasutamise. Nimelt paaris missionis saab mängija ise UAV kaudu rakette lasta mis on täismahus juhitava ning teevad päris korraliku matsu.

Kahjuks oli mängust siiski puudu midagi. Sellist "WOW" momenti ei tekkinud minul kordagi. Kõik oli nagu juba... old. Midagi väga originaalset ja uut ei oskagi välja tuua, kuid sellest päästavad nad endid väga vürtsika ning mitmekesise environmentiga.

Mäng jookseb maxil hästi, võrreldes mingite Crysiste või Armadega. Sujuv 60 fpsi mis aegajalt rohkem smoke tõttu langeb ~30 kanti.

Ka on olemas peale tavalise SP võimalus mängida Special Force missione. Mis on siis kas aja, kiiruse, vastupidavuse või kõigi kolme peale. Näiteks peab mootorsaaniga raja läbima mingi ajaga. Või peab snaiprit ja paari muud relva kasutades vastu pidama 15 lainet vastaseid. Päris kena viis aega sisustada, kuid kaua sa ikka ühte ja sama teed.

Niiet kokkuvõttes on tehtud tore mäng millega sisustada 5h oma ajast. MP poole pealt ei oska midagi kosta. Pole proovinud ja ilmselt ei proovi ka.



Päris huvitav icon_smile.gif Kuidas muidu heli mängus on,kui juhuslikult kasutad head helikaarti ja normaalseid kõlareid .. annab ehtsa tunde ?
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 11.11.2009 04:42:38 vasta tsitaadiga

Hm. Heli tähelepanu ei pälvinudki. Järelikult oli piisavalt hea mu kõrvadele. Samas mingit ulme helisüsteemi mul ei ole ja kasutan suhteliselt halbu klappe(võrreldes gamerite omadega), niiet ei saa ilmselt adekvaatset vastust anda.
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 11.11.2009 05:45:19 vasta tsitaadiga

Tehin siis veteraniga läbi...
Spoiler Spoiler Spoiler

12h pärast peaks olema Key olemas siis MP'd icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 08:22:17 vasta tsitaadiga

Saan ka täna key kätte õhtul icon_razz.gif
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 09:02:58 vasta tsitaadiga

olge head kes mängivad netis jätke oma postituse lõpu oma steam!
ja lisage mind siveneesti!

tahaks proovida 9x9 ainult eestlastega kuidas siis on mp:)

minu arust online täitsa mängitav vahel on väga väike lag aga see ei häiri.
pigem häirib mind see ,et juba skoori järgi on alati aru saada kes host on.
hostil on suur eelis kahjuks:(
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 09:35:26 vasta tsitaadiga

steam: wau707

Täna peaks key saama kätte.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 11.11.2009 09:52:25 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
olge head kes mängivad netis jätke oma postituse lõpu oma steam!
ja lisage mind siveneesti!

tahaks proovida 9x9 ainult eestlastega kuidas siis on mp:)

minu arust online täitsa mängitav vahel on väga väike lag aga see ei häiri.
pigem häirib mind see ,et juba skoori järgi on alati aru saada kes host on.
hostil on suur eelis kahjuks:(


Mart352 @ Steam

Hommikuks oli Steam asja alla kakkunud ja jõudsin ca 10 minutit mängida enne kui tööle pidi minema icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif
Õhtul alates 17:00-ist prooviks MP-d küll.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 10:01:57 vasta tsitaadiga

Steam: sitapea523
Hommikul panin paar laksu MP ja siis tööle icon_smile.gif
Peaks tööjuurde arvutisse ka MW2 sisse panema ,siis päev läheks nagu ludinal.

See on jama jahh ,et ei saa mappe valida. Pead mängima seal mis ette visatakse aga üldiselt on kõik mapid praegu mängitavad.
Tdm-is hetkel 6vs6, miks ei ole 9vs9, kas see tuleb HC modega? On keegi sinnamaale jõudnud.
Klannidest ei tea ma midagi, pole kunagi ühtegi klanni kuulunud ega huvita ka. Alati publikus mänginud ja olen sellega rahul.

SP ainult 3 osa teinud, MP ju 3 korda ägedam. icon_redface.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 11.11.2009 10:19:06 vasta tsitaadiga

235 eeku selle mängu eest võib välja käia küll seega peaks gamepood-i ronima mingi päev
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 11.11.2009 10:39:18 vasta tsitaadiga

hakkab pihta
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 10:49:01 vasta tsitaadiga

infinity ward, by way of the onion humor, has just announced that the finishing touches are being put on modern warfare 3.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aimar115
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 10:52:52 vasta tsitaadiga

sain mängu odavalt ühe siinse asuka käest ja igati rahul. SP oli OK, pole kunagi väga sp inimene olnud, jäi kuskiltmaalt pooleni kui MP st kopp ees teen lõpuni. MP on päris hea: suht lihtsalt saab surma(ka killida) ka hardcore versioon olemas(vist oli TDM). See et lean'i pole sakib algul kuna harjunud, tihti flash lendab valel hetkel(Q) icon_biggrin.gif v annad mõnele kastile nuga(E). eile natuke mängisin ja nüüd LVL 25.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin_6
HV vaatleja
martin_6

liitunud: 24.06.2009




sõnum 11.11.2009 10:58:05 vasta tsitaadiga

steam: onureimuz
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 11.11.2009 10:59:22 vasta tsitaadiga

steam: karla123116
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 11:03:19 vasta tsitaadiga

Kas seda MP saab Lanis ka niisama rahulikult pelada mitme inimesega ? icon_redface.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 11:08:05 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
mannatera kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Kindlasti pettud icon_wink.gif

ei pruugi, kuna SP järgi paistab just selline mäng olevat mis sobib MP actioniks rohke rahvaga.

Kahjuks 9x9 on vähe.Tänage IW-d icon_rolleyes.gif

Ole palun hea ja seleta ära kuidas on vähe, sa ei ole ju mänginudki seda icon_idea.gif
Kui 9 vs 9 siis mõnel mapil ikka tegevust hulgim.
See nagu cod4jas 32 matsi ja nii kui spawn kohe surnud jälle, see on nagu huvitv siis v?
ot:
warsis saad muidugi cloakida whistle.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 11:11:52 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
tomorrow kirjutas:
mannatera kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Kindlasti pettud icon_wink.gif

ei pruugi, kuna SP järgi paistab just selline mäng olevat mis sobib MP actioniks rohke rahvaga.

Kahjuks 9x9 on vähe.Tänage IW-d icon_rolleyes.gif

Ole palun hea ja seleta ära kuidas on vähe, sa ei ole ju mänginudki seda icon_idea.gif
Kui 9 vs 9 siis mõnel mapil ikka tegevust hulgim.
See nagu cod4jas 32 matsi ja nii kui spawn kohe surnud jälle, see on nagu huvitv siis v?
ot:
warsis saad muidugi cloakida whistle.gif


me mängisime Lanil 3vs3 COD 4 ja polnud häda midagi.. väga normaalne arv oli rahvas. ei leitud kohe üles,ning ei otsitud ka terve päev taga mööda map-i
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aimar115
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 11:14:18 vasta tsitaadiga

laulasmaa, Jah LAN on olemas!

steam: aimar115
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 11.11.2009 11:15:27 vasta tsitaadiga

Steam: Destiny1212

Hetkel küll tirib veel steamist.

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 11.11.2009 11:26:49 vasta tsitaadiga

destiny12, ma tirin juba teist korda icon_confused.gif aga kas mängu maht peabki olema ainult 3+GB?

ot:me mängisime ka suvel 3x3 ja vahest 4x4 väga suure mappe ja polnud ka häda midagi.lihtsalt ei tohi ainult cämpida

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 11:29:17 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
destiny12, ma tirin juba teist korda icon_confused.gif aga kas mängu maht peabki olema ainult 3+GB?

ot:me mängisime ka suvel 3x3 ja vahest 4x4 väga suure mappe ja polnud ka häda midagi.lihtsalt ei tohi ainult cämpida

Esiteks me oleme juba rääkinud et me EI propageeri pira siin, teiseks mäng peaks ikka 11.5 GB olema
Ja see krdi suurte mappide viga ongi see...mis krdi taktikat sa seal arendad kui ala 32+ matsi, igaüks omas nurgas campamas icon_neutral.gif
Mulle see 9vs9 väga istub thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 11:32:27 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
caarel123 kirjutas:
destiny12, ma tirin juba teist korda icon_confused.gif aga kas mängu maht peabki olema ainult 3+GB?

ot:me mängisime ka suvel 3x3 ja vahest 4x4 väga suure mappe ja polnud ka häda midagi.lihtsalt ei tohi ainult cämpida

Esiteks me oleme juba rääkinud et me EI propageeri pira siin, teiseks mäng peaks ikka 11.5 GB olema
Ja see krdi suurte mappide viga ongi see...mis krdi taktikat sa seal arendad kui ala 32+ matsi, igaüks omas nurgas campamas icon_neutral.gif
Mulle see 9vs9 väga istub thumbs_up.gif


äkki ta mõtleb tirimise all Steami ? icon_cool.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 11.11.2009 11:34:03 vasta tsitaadiga

jah täpselt.kui ma piraks ei tuleks ma siia postitamagi
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 11:34:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

äkki ta mõtleb tirimise all Steami ?

Ei steam küll 3Gb ei ole ja mäng veel vähem icon_cool.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 11.11.2009 11:35:01 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif via Steam
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 11:35:15 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
tsitaat:

äkki ta mõtleb tirimise all Steami ?

Ei steam küll 3Gb ei ole ja mäng veel vähem icon_cool.gif


SEE 3Gb on mingi paganama Demo sul icon_lol.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 11.11.2009 11:37:50 vasta tsitaadiga

tegelikult on ~4GB icon_redface.gif ja see ainult SP. ma ennem kiirelt lasin silamdega üle ainult
ja MP on ka ~4GB kuid mina kll 11 kokku ei saa icon_smile.gif

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 11:47:10 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
tegelikult on ~4GB icon_redface.gif ja see ainult SP. ma ennem kiirelt lasin silamdega üle ainult
ja MP on ka ~4GB kuid mina kll 11 kokku ei saa icon_smile.gif

Veider icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 11.11.2009 11:53:32 vasta tsitaadiga

Ega ma steami kaudu pira ei tiri.. icon_rolleyes.gif
Minul on küll õige suurus.

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 11.11.2009 11:57:53 vasta tsitaadiga

Ja ongi läbi icon_smile.gif
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 11.11.2009 12:32:12 vasta tsitaadiga

Kuidas selle Gamepood.ee keyga lood on? Keegi tellinud ja proovinud? Report! icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 12:34:27 vasta tsitaadiga

gloom kirjutas:
Kuidas selle Gamepood.ee keyga lood on? Keegi tellinud ja proovinud? Report! icon_rolleyes.gif

Kindlasti toimib thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 11.11.2009 12:39:50 vasta tsitaadiga

ostsin ka siis key, kuid mismoodi te steamis tõmmate?endal peksab vähe segast, äkki tegin midagi valesti
icon_razz.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 11.11.2009 12:47:02 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
ostsin ka siis key, kuid mismoodi te steamis tõmmate?endal peksab vähe segast, äkki tegin midagi valesti
icon_razz.gif




Minu mäletamist mööda add game on kuskil ja siis saad valida kas non steam või steam. Valid steam ja siis sisestad selle koodi. Edasi majandab steam ise juba. tirib alla jne.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 12:55:14 vasta tsitaadiga

ise netist otsisin ei leidnud nagu crahimise vastu lahendust:S
eile oli enamvähem täna peaaegu iga matsi lõpus või siis kui laeb mapi crashib:(

tegemist win 7-ga


NB!jätke steami kasutajanimesi (siveneesti)
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Poja
HV vaatleja

liitunud: 10.11.2009




sõnum 11.11.2009 13:01:16 vasta tsitaadiga

Steam: Poja
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 11.11.2009 13:10:52 vasta tsitaadiga

Leidub ka PC Reviewsid, mis ei ole kirjutatud vastavalt hetke emotsioonidele või rahapakile, mis kõrval vedeleb icon_razz1.gif
http://www.gameplanet.co.nz/pc/games/158267.Call-of-Duty-Modern-Warfare-2/reviews/134131.Call-of-Duty-Modern-Warfare-2/
tsitaat:
Modern Warfare 2 for PC is a console-focused game that fails to reach the lofty standards set by its predecessor. Matchmaking is as woeful as you would expect, and the campaign mode is too short and plays like it was designed by a committee. The Special Ops mode fails to lift the uniform score of this game to anything worthy of remembrance.


http://www.gamearena.com.au/pc/games/title/modern-warfare-2/reviews.php?id=5033868

Ega see tunduski suht nonsense, et MW2 kippus oma meta scooriga edestama nii HL2, Mafiat, GTA:VC jne icon_biggrin.gif

Ma ei ütlegi, et see on halb mäng aga see on räigelt üle hinntud ja üle puhutud icon_razz1.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 11.11.2009 13:13:10 vasta tsitaadiga

No kui vastavatele saitidele piisavalt maksta saab ka hea hinde thumbs_up.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 13:21:08 vasta tsitaadiga

Ai ai Mafia, nüüd hakkad kohe saama IW fännide käest.

Edit: aga see gameplanet'i review on esimene õiglane review, mida ma olen lugenud. Need kes MW2 PC versioonile rohkem, kui 7/10 annavad, on minu silmis kas kinni makstud reviewer'id või lihtsalt fänboy'd.


viimati muutis LightsabeR 11.11.2009 13:34:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 13:22:45 vasta tsitaadiga

Oot..a kas keegi saab confirmida siis, et Gamepood.ee vene key steamis töötab ikka nii nagu vaja icon_razz.gif
Telliks ka ära kohe icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 11.11.2009 13:29:22 vasta tsitaadiga

pents kirjutas:
Oot..a kas keegi saab confirmida siis, et Gamepood.ee vene key steamis töötab ikka nii nagu vaja icon_razz.gif
Telliks ka ära kohe icon_smile.gif

Eks näis, tellisin ära, loodaks key mailile saada.

Edit: Sai helistatud ja öeldi, et kell 16.00 peaksid mängud alles kohale jõudma.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 11.11.2009 14:57:37 vasta tsitaadiga

Mafia kirjutas:
Leidub ka PC Reviewsid, mis ei ole kirjutatud vastavalt hetke emotsioonidele või rahapakile, mis kõrval vedeleb icon_razz1.gif
http://www.gameplanet.co.nz/pc/games/158267.Call-of-Duty-Modern-Warfare-2/reviews/134131.Call-of-Duty-Modern-Warfare-2/
tsitaat:
Modern Warfare 2 for PC is a console-focused game that fails to reach the lofty standards set by its predecessor. Matchmaking is as woeful as you would expect, and the campaign mode is too short and plays like it was designed by a committee. The Special Ops mode fails to lift the uniform score of this game to anything worthy of remembrance.


http://www.gamearena.com.au/pc/games/title/modern-warfare-2/reviews.php?id=5033868

Ega see tunduski suht nonsense, et MW2 kippus oma meta scooriga edestama nii HL2, Mafiat, GTA:VC jne icon_biggrin.gif

Ma ei ütlegi, et see on halb mäng aga see on räigelt üle hinntud ja üle puhutud icon_razz1.gif


TBH tõsi see olgu. Aga midagi nii paha seal ei ole, mis lõpetkas selle mängimist tho. IMO kõva pela.
Ma tõmbasin ISO'd alla juba vaem, kuna mul dvd-kirjutaja ei tööta, ehk installin atm daemon toolsiga ja originaal keyga thumbs_up.gif


Esimene MP mäng üldse CoD:MW2'hes :p
Spoiler Spoiler Spoiler

Challanged mis suutsin esimese mapiga ära teha:
Spoiler Spoiler Spoiler

Põhimõtteliselt...IMO suht lihtne MP :p
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 15:06:33 vasta tsitaadiga

Lähiajal tuleb FOV fix. Tänud IWle, et nemad ei suvatsenud midagi nii elementaarset ära teha.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 132, 133, 134  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.