|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Sven
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2007
|
11.11.2009 01:54:16
|
|
|
| Ma kardan, et see p2p mudel on paha paha....
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zpsy
HV veteran

liitunud: 21.06.2009
|
11.11.2009 01:56:07
|
|
|
MP minu meelest töötab korralikult, dedicated servers natuke ikka parem aga eriti ei kurda.
Special ops kah päris huvitav, eriti kui kahekesi mängida netis.
Kui kellelgil originaal cd keyd on vaja endale odavalt soetada andke märku
viimati muutis zpsy 11.11.2009 02:44:34, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 825 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
587 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxman321
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
11.11.2009 02:02:19
|
|
|
SP läbitud, ei olenud selle miskit viga, tegevist jagus küllaga... 5h veteraniga, not bad
kolmapäeval proovin ka MP jne
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
11.11.2009 02:25:46
|
|
|
| Sai kah läbitud, ja igati bueno(Y) kuid lõpp oli ootamatu.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sven
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2007
|
11.11.2009 02:50:39
|
|
|
Ma nii tahaks olla MP-s host, ilmaselgelt on mul eelis teiste eest, kui nad on tallinnast väljaspool.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
11.11.2009 04:35:43
|
|
|
Kerge jutt siis minupoolt:
Järg ühele parimale mängule läbi aegade. Suurt uunenduskuuri läbimata on tulnud välja järg Modern Warfare'ile. Paljudele ilmselt selle aasta oodatuim mäng ning ilmselt ka GOTY(Kui juhuslikult Diablo 3 ei peaks välja tulema selle aastanumbri sees).
Kuna tegu oli kauaoodatud mänguga, siis kohe peale väljatulekut sai see ka läbi tehtud. SP on lühike, nagu CODidele ikka kombeks on olnud. Kokku kulus Regulariga mängu läbimiseks aega 4h ja 40m. SP story läheb edasi sealt kus eelmine osa pooleli jäi, ning lõpetab selle ära. Selle lühikese mänguaja sisse mahub actionit kõrbes, linnades, talvistel aladel, metsas, vees ning isegi õhus. Missionid iseenesest on erinevad ning pakuvad päris lahedat gameplayd.
Aegajalt siiski annab "koridori" stiil tunda, kuid igav ei tohiks sellegipoolest kordagi hakata. Vastaseid on sadu ja sadu. Neid on igalpool kuhu sa vaatad või lased. Tule poole granaati visates on pisike võimalus et keegi surma ei saa.
AI on mängus õnnestunud küll. Lasevad vastu ning isegi regulariga õnnestus niimõnigi kord ära surra. Taganevad kui sa neile seljataha üritad joosta ning kasutavad lähedalt meleed. Isegi granaatide eest üritavad pageda. Friendly AI kohta pole samuti ühtegi halba sõna öelda. Kordagi ette nad ei jäänud ning mind ei lasknud. Paaril korral suutsin ma ise hoopis salve enda meeste pähe tühjendada vastaste asemel.
Relvi on mustmiljon. Alustades thermaoptical snaipritest ja lõpetades kõige tavalisema deagliga. Sinna vahele mahuvad nii P90'ned kui RPG'd. Tavaliseks relvaks oli reddot-sight automaat. Tihti tuli kasutada ka nuga mis mehel alati kiirelt võtta on. Eraldi võiks ära märkida UAV kasutamise. Nimelt paaris missionis saab mängija ise UAV kaudu rakette lasta mis on täismahus juhitava ning teevad päris korraliku matsu.
Kahjuks oli mängust siiski puudu midagi. Sellist "WOW" momenti ei tekkinud minul kordagi. Kõik oli nagu juba... old. Midagi väga originaalset ja uut ei oskagi välja tuua, kuid sellest päästavad nad endid väga vürtsika ning mitmekesise environmentiga.
Mäng jookseb maxil hästi, võrreldes mingite Crysiste või Armadega. Sujuv 60 fpsi mis aegajalt rohkem smoke tõttu langeb ~30 kanti.
Ka on olemas peale tavalise SP võimalus mängida Special Force missione. Mis on siis kas aja, kiiruse, vastupidavuse või kõigi kolme peale. Näiteks peab mootorsaaniga raja läbima mingi ajaga. Või peab snaiprit ja paari muud relva kasutades vastu pidama 15 lainet vastaseid. Päris kena viis aega sisustada, kuid kaua sa ikka ühte ja sama teed.
Niiet kokkuvõttes on tehtud tore mäng millega sisustada 5h oma ajast. MP poole pealt ei oska midagi kosta. Pole proovinud ja ilmselt ei proovi ka.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
|
11.11.2009 04:39:47
|
|
|
| Redikate kirjutas: |
Kerge jutt siis minupoolt:
Järg ühele parimale mängule läbi aegade. Suurt uunenduskuuri läbimata on tulnud välja järg Modern Warfare'ile. Paljudele ilmselt selle aasta oodatuim mäng ning ilmselt ka GOTY(Kui juhuslikult Diablo 3 ei peaks välja tulema selle aastanumbri sees).
Kuna tegu oli kauaoodatud mänguga, siis kohe peale väljatulekut sai see ka läbi tehtud. SP on lühike, nagu CODidele ikka kombeks on olnud. Kokku kulus Regulariga mängu läbimiseks aega 4h ja 40m. SP story läheb edasi sealt kus eelmine osa pooleli jäi, ning lõpetab selle ära. Selle lühikese mänguaja sisse mahub actionit kõrbes, linnades, talvistel aladel, metsas, vees ning isegi õhus. Missionid iseenesest on erinevad ning pakuvad päris lahedat gameplayd.
Aegajalt siiski annab "koridori" stiil tunda, kuid igav ei tohiks sellegipoolest kordagi hakata. Vastaseid on sadu ja sadu. Neid on igalpool kuhu sa vaatad või lased. Tule poole granaati visates on pisike võimalus et keegi surma ei saa.
AI on mängus õnnestunud küll. Lasevad vastu ning isegi regulariga õnnestus niimõnigi kord ära surra. Taganevad kui sa neile seljataha üritad joosta ning kasutavad lähedalt meleed. Isegi granaatide eest üritavad pageda. Friendly AI kohta pole samuti ühtegi halba sõna öelda. Kordagi ette nad ei jäänud ning mind ei lasknud. Paaril korral suutsin ma ise hoopis salve enda meeste pähe tühjendada vastaste asemel.
Relvi on mustmiljon. Alustades thermaoptical snaipritest ja lõpetades kõige tavalisema deagliga. Sinna vahele mahuvad nii P90'ned kui RPG'd. Tavaliseks relvaks oli reddot-sight automaat. Tihti tuli kasutada ka nuga mis mehel alati kiirelt võtta on. Eraldi võiks ära märkida UAV kasutamise. Nimelt paaris missionis saab mängija ise UAV kaudu rakette lasta mis on täismahus juhitava ning teevad päris korraliku matsu.
Kahjuks oli mängust siiski puudu midagi. Sellist "WOW" momenti ei tekkinud minul kordagi. Kõik oli nagu juba... old. Midagi väga originaalset ja uut ei oskagi välja tuua, kuid sellest päästavad nad endid väga vürtsika ning mitmekesise environmentiga.
Mäng jookseb maxil hästi, võrreldes mingite Crysiste või Armadega. Sujuv 60 fpsi mis aegajalt rohkem smoke tõttu langeb ~30 kanti.
Ka on olemas peale tavalise SP võimalus mängida Special Force missione. Mis on siis kas aja, kiiruse, vastupidavuse või kõigi kolme peale. Näiteks peab mootorsaaniga raja läbima mingi ajaga. Või peab snaiprit ja paari muud relva kasutades vastu pidama 15 lainet vastaseid. Päris kena viis aega sisustada, kuid kaua sa ikka ühte ja sama teed.
Niiet kokkuvõttes on tehtud tore mäng millega sisustada 5h oma ajast. MP poole pealt ei oska midagi kosta. Pole proovinud ja ilmselt ei proovi ka. |
Päris huvitav Kuidas muidu heli mängus on,kui juhuslikult kasutad head helikaarti ja normaalseid kõlareid .. annab ehtsa tunde ?
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
11.11.2009 04:42:38
|
|
|
Hm. Heli tähelepanu ei pälvinudki. Järelikult oli piisavalt hea mu kõrvadele. Samas mingit ulme helisüsteemi mul ei ole ja kasutan suhteliselt halbu klappe(võrreldes gamerite omadega), niiet ei saa ilmselt adekvaatset vastust anda.
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cerberos
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2007
|
11.11.2009 05:45:19
|
|
|
Tehin siis veteraniga läbi...
Spoiler 
12h pärast peaks olema Key olemas siis MP'd
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
11.11.2009 08:22:17
|
|
|
Saan ka täna key kätte õhtul
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
11.11.2009 09:02:58
|
|
|
olge head kes mängivad netis jätke oma postituse lõpu oma steam!
ja lisage mind siveneesti!
tahaks proovida 9x9 ainult eestlastega kuidas siis on mp:)
minu arust online täitsa mängitav vahel on väga väike lag aga see ei häiri.
pigem häirib mind see ,et juba skoori järgi on alati aru saada kes host on.
hostil on suur eelis kahjuks:(
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
11.11.2009 09:35:26
|
|
|
steam: wau707
Täna peaks key saama kätte.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
11.11.2009 09:52:25
|
|
|
| siven kirjutas: |
olge head kes mängivad netis jätke oma postituse lõpu oma steam!
ja lisage mind siveneesti!
tahaks proovida 9x9 ainult eestlastega kuidas siis on mp:)
minu arust online täitsa mängitav vahel on väga väike lag aga see ei häiri.
pigem häirib mind see ,et juba skoori järgi on alati aru saada kes host on.
hostil on suur eelis kahjuks:( |
Mart352 @ Steam
Hommikuks oli Steam asja alla kakkunud ja jõudsin ca 10 minutit mängida enne kui tööle pidi minema
Õhtul alates 17:00-ist prooviks MP-d küll.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
11.11.2009 10:01:57
|
|
|
Steam: sitapea523
Hommikul panin paar laksu MP ja siis tööle
Peaks tööjuurde arvutisse ka MW2 sisse panema ,siis päev läheks nagu ludinal.
See on jama jahh ,et ei saa mappe valida. Pead mängima seal mis ette visatakse aga üldiselt on kõik mapid praegu mängitavad.
Tdm-is hetkel 6vs6, miks ei ole 9vs9, kas see tuleb HC modega? On keegi sinnamaale jõudnud.
Klannidest ei tea ma midagi, pole kunagi ühtegi klanni kuulunud ega huvita ka. Alati publikus mänginud ja olen sellega rahul.
SP ainult 3 osa teinud, MP ju 3 korda ägedam.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
11.11.2009 10:19:06
|
|
|
| 235 eeku selle mängu eest võib välja käia küll seega peaks gamepood-i ronima mingi päev
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
11.11.2009 10:39:18
|
|
|
hakkab pihta
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aimar115
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2004
|
11.11.2009 10:52:52
|
|
|
sain mängu odavalt ühe siinse asuka käest ja igati rahul. SP oli OK, pole kunagi väga sp inimene olnud, jäi kuskiltmaalt pooleni kui MP st kopp ees teen lõpuni. MP on päris hea: suht lihtsalt saab surma(ka killida) ka hardcore versioon olemas(vist oli TDM). See et lean'i pole sakib algul kuna harjunud, tihti flash lendab valel hetkel(Q) v annad mõnele kastile nuga(E). eile natuke mängisin ja nüüd LVL 25.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin_6
HV vaatleja

liitunud: 24.06.2009
|
11.11.2009 10:58:05
|
|
|
| steam: onureimuz
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
11.11.2009 10:59:22
|
|
|
steam: karla123116
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
|
11.11.2009 11:03:19
|
|
|
Kas seda MP saab Lanis ka niisama rahulikult pelada mitme inimesega ?
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
11.11.2009 11:08:05
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| mannatera kirjutas: |
| xxlmaster kirjutas: |
Kindlasti pettud  |
ei pruugi, kuna SP järgi paistab just selline mäng olevat mis sobib MP actioniks rohke rahvaga. |
Kahjuks 9x9 on vähe.Tänage IW-d  |
Ole palun hea ja seleta ära kuidas on vähe, sa ei ole ju mänginudki seda
Kui 9 vs 9 siis mõnel mapil ikka tegevust hulgim.
See nagu cod4jas 32 matsi ja nii kui spawn kohe surnud jälle, see on nagu huvitv siis v?
| ot: |
warsis saad muidugi cloakida |
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
|
11.11.2009 11:11:52
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
| mannatera kirjutas: |
| xxlmaster kirjutas: |
Kindlasti pettud  |
ei pruugi, kuna SP järgi paistab just selline mäng olevat mis sobib MP actioniks rohke rahvaga. |
Kahjuks 9x9 on vähe.Tänage IW-d  |
Ole palun hea ja seleta ära kuidas on vähe, sa ei ole ju mänginudki seda
Kui 9 vs 9 siis mõnel mapil ikka tegevust hulgim.
See nagu cod4jas 32 matsi ja nii kui spawn kohe surnud jälle, see on nagu huvitv siis v?
| ot: |
warsis saad muidugi cloakida |
|
me mängisime Lanil 3vs3 COD 4 ja polnud häda midagi.. väga normaalne arv oli rahvas. ei leitud kohe üles,ning ei otsitud ka terve päev taga mööda map-i
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aimar115
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2004
|
11.11.2009 11:14:18
|
|
|
laulasmaa, Jah LAN on olemas!
steam: aimar115
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
11.11.2009 11:15:27
|
|
|
Steam: Destiny1212
Hetkel küll tirib veel steamist.
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
11.11.2009 11:26:49
|
|
|
destiny12, ma tirin juba teist korda aga kas mängu maht peabki olema ainult 3+GB?
ot:me mängisime ka suvel 3x3 ja vahest 4x4 väga suure mappe ja polnud ka häda midagi.lihtsalt ei tohi ainult cämpida
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
11.11.2009 11:29:17
|
|
|
| caarel123 kirjutas: |
destiny12, ma tirin juba teist korda aga kas mängu maht peabki olema ainult 3+GB?
ot:me mängisime ka suvel 3x3 ja vahest 4x4 väga suure mappe ja polnud ka häda midagi.lihtsalt ei tohi ainult cämpida |
Esiteks me oleme juba rääkinud et me EI propageeri pira siin, teiseks mäng peaks ikka 11.5 GB olema
Ja see krdi suurte mappide viga ongi see...mis krdi taktikat sa seal arendad kui ala 32+ matsi, igaüks omas nurgas campamas
Mulle see 9vs9 väga istub
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
|
11.11.2009 11:32:27
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
| caarel123 kirjutas: |
destiny12, ma tirin juba teist korda aga kas mängu maht peabki olema ainult 3+GB?
ot:me mängisime ka suvel 3x3 ja vahest 4x4 väga suure mappe ja polnud ka häda midagi.lihtsalt ei tohi ainult cämpida |
Esiteks me oleme juba rääkinud et me EI propageeri pira siin, teiseks mäng peaks ikka 11.5 GB olema
Ja see krdi suurte mappide viga ongi see...mis krdi taktikat sa seal arendad kui ala 32+ matsi, igaüks omas nurgas campamas
Mulle see 9vs9 väga istub  |
äkki ta mõtleb tirimise all Steami ?
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
11.11.2009 11:34:03
|
|
|
jah täpselt.kui ma piraks ei tuleks ma siia postitamagi
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
11.11.2009 11:34:36
|
|
|
| tsitaat: |
äkki ta mõtleb tirimise all Steami ?
|
Ei steam küll 3Gb ei ole ja mäng veel vähem
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
11.11.2009 11:35:01
|
|
|
via Steam
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
|
11.11.2009 11:35:15
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
| tsitaat: |
äkki ta mõtleb tirimise all Steami ?
|
Ei steam küll 3Gb ei ole ja mäng veel vähem  |
SEE 3Gb on mingi paganama Demo sul
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
11.11.2009 11:37:50
|
|
|
tegelikult on ~4GB ja see ainult SP. ma ennem kiirelt lasin silamdega üle ainult
ja MP on ka ~4GB kuid mina kll 11 kokku ei saa
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
11.11.2009 11:47:10
|
|
|
| caarel123 kirjutas: |
tegelikult on ~4GB ja see ainult SP. ma ennem kiirelt lasin silamdega üle ainult
ja MP on ka ~4GB kuid mina kll 11 kokku ei saa  |
Veider
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
11.11.2009 11:53:32
|
|
|
Ega ma steami kaudu pira ei tiri..
Minul on küll õige suurus.
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Volum
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.01.2006
|
11.11.2009 11:57:53
|
|
|
Ja ongi läbi
_________________ Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus. |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
11.11.2009 12:32:12
|
|
|
Kuidas selle Gamepood.ee keyga lood on? Keegi tellinud ja proovinud? Report!
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
11.11.2009 12:34:27
|
|
|
| gloom kirjutas: |
Kuidas selle Gamepood.ee keyga lood on? Keegi tellinud ja proovinud? Report!  |
Kindlasti toimib
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
11.11.2009 12:39:50
|
|
|
ostsin ka siis key, kuid mismoodi te steamis tõmmate?endal peksab vähe segast, äkki tegin midagi valesti
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
11.11.2009 12:47:02
|
|
|
| caarel123 kirjutas: |
ostsin ka siis key, kuid mismoodi te steamis tõmmate?endal peksab vähe segast, äkki tegin midagi valesti
 |
Minu mäletamist mööda add game on kuskil ja siis saad valida kas non steam või steam. Valid steam ja siis sisestad selle koodi. Edasi majandab steam ise juba. tirib alla jne.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
11.11.2009 12:55:14
|
|
|
ise netist otsisin ei leidnud nagu crahimise vastu lahendust:S
eile oli enamvähem täna peaaegu iga matsi lõpus või siis kui laeb mapi crashib:(
tegemist win 7-ga
NB!jätke steami kasutajanimesi (siveneesti)
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Poja
HV vaatleja
liitunud: 10.11.2009
|
11.11.2009 13:01:16
|
|
|
| Steam: Poja
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
11.11.2009 13:13:10
|
|
|
No kui vastavatele saitidele piisavalt maksta saab ka hea hinde
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
11.11.2009 13:21:08
|
|
|
Ai ai Mafia, nüüd hakkad kohe saama IW fännide käest.
Edit: aga see gameplanet'i review on esimene õiglane review, mida ma olen lugenud. Need kes MW2 PC versioonile rohkem, kui 7/10 annavad, on minu silmis kas kinni makstud reviewer'id või lihtsalt fänboy'd.
viimati muutis LightsabeR 11.11.2009 13:34:44, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pents
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
11.11.2009 13:22:45
|
|
|
Oot..a kas keegi saab confirmida siis, et Gamepood.ee vene key steamis töötab ikka nii nagu vaja
Telliks ka ära kohe
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
11.11.2009 13:29:22
|
|
|
| pents kirjutas: |
Oot..a kas keegi saab confirmida siis, et Gamepood.ee vene key steamis töötab ikka nii nagu vaja
Telliks ka ära kohe  |
Eks näis, tellisin ära, loodaks key mailile saada.
Edit: Sai helistatud ja öeldi, et kell 16.00 peaksid mängud alles kohale jõudma.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cerberos
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2007
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
11.11.2009 15:06:33
|
|
|
| Lähiajal tuleb FOV fix. Tänud IWle, et nemad ei suvatsenud midagi nii elementaarset ära teha.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|