Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 132, 133, 134  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.11.2009 14:08:32 vasta tsitaadiga

Nö treeningu tegin ära. Graafiliselt ausalt-öeldes mind väga ei üllatanud.
Kogu jutt ja mõned pildid lähevad igaks juhuks spoilerite sisse


Häirib see, et: Install->Launch Steam -> Update Steam -> Launch Game -> Update game -> Launch game

Spoiler Spoiler Spoiler


Nüüd näitab neid nö achievmente kohe mängu ajal nurgas, kui ära teed midagi. Oletan, et sama, mis on MW's erinevad challenge'id, aga päris kindel selles veel pole.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 10.11.2009 14:18:39 vasta tsitaadiga

POle siin midagi, Roca "andrico" mängupoes on mäng olemas, 799.- küll aga.. vähemalt saab kätte icon_biggrin.gif

Täna saab siis sampuse lahti teha v ? icon_biggrin.gif

ja nendest pisikestest jamadest pole hullu Multiplayeri all, küll tuleb mingi patch mis asja korda teeb, alati nii olnd..
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Poja
HV vaatleja

liitunud: 10.11.2009




sõnum 10.11.2009 14:20:57 vasta tsitaadiga

No ma olen 5 paiku seal rocca järjekorras juba icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 10.11.2009 14:22:01 vasta tsitaadiga

Poja kirjutas:
No ma olen 5 paiku seal rocca järjekorras juba icon_razz.gif


Mhmh, ma vaatan veel, kas teeme täna ühe unetu öö vai mitte icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2009 14:30:48 vasta tsitaadiga

Võib-olla crashimisel sellest abi: http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1018709
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2009 14:33:56 vasta tsitaadiga

Krt minule pilt hetkel väga meeldib. Mingeid räigeid parandusi ei ole aga parem kõvasti kui esimene osa(1680x1050 resol siis), revv näeb ka hea välja.
Tegin hetkel trainingu ära, kiire lunch ja siis edasi icon_cool.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2009 14:37:23 vasta tsitaadiga

Mõningad ülevaated tuntumatelt saitidelt:

Gametrailers: http://www.gametrailers.com/video/review-hd-modern-warfare/58370
IGN: http://xbox360.ign.com/articles/104/1043366p1.html
Kotaku: http://kotaku.com/5400558/call-of-duty-modern-warfare-2-review-this-means-war?skyline=true&s=x
GamesRadar: http://www.gamesradar.com/xbox360/modern-warfare-2/review/call-of-duty-modern-warfare-2-review/a-2009110615016325099/g-20090326142018906090
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 10.11.2009 14:46:02 vasta tsitaadiga

Käisin Progames`is ja soetasin ka endale selle pela. Hull värk...see kuu ostnud COD MW2, Dragon Age, Risen ja Kings Bounty...nüüd vist on mitmeks kuuks raha majas icon_cool.gif
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja01
Kreisi kasutaja
kasutaja01

liitunud: 09.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2009 14:56:05 vasta tsitaadiga

Kaks levelit läbi tehtud ja väga "viis" mäng thumbs_up.gif . Ütleks, et parem kui esimene siiamaani. Aga see minu arvamus ja ei aja peensusi ja viimaselpeal realismi taga ja MP üldse ei mängi. Nüüd väike lõuna ja siis tsiviilide kallale icon_cool.gif . Või jätaks vahele, ma ikka seadusekuulelik:)
siven kirjutas:
online on nagu ta on!
ohtralt laggi:(
harjumatu ka see et kuule tahavad mehed ikka jubedalt saada ennem kui maha saad isegi stoping poweriga.
koguaeg out of ammo:S


SP kukuvad küll mehed suht lihtsalt


viimati muutis kasutaja01 10.11.2009 15:00:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.11.2009 14:59:22 vasta tsitaadiga

Sain kaks esimest missiooni, k.a Cliffhangeri tehtud (vägev kaljuronimine, kus vist 4 korda surnuks kukkusin) - järgmine on No Russia ehk siis see tsiviilisikute killimine.

Möllu saab mängus korralikult ja kuna ma mängin Hardened' tasemega, siis ka olem päris mitu korda juba otsa saanud. Pigem käib närvidele see, et teatud kohtadesse kipub tegelane kinni jääma ja ei saa päris rahulikult ümber nurga joosta.

Vahepeal ei saa jälle üldse aru, kust poolt sind lastakse ja mitmeks tükiks kolp lendab kui 5 rpg'd korraga sisse lendab.
Spoiler Spoiler Spoiler


Hold on for dear life - kui surnuks ei taha kukkuda ja ronida unustad icon_razz.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja01
Kreisi kasutaja
kasutaja01

liitunud: 09.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2009 15:02:26 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Sain kaks esimest missiooni, k.a Cliffhangeri tehtud (vägev kaljuronimine, kus vist 4 korda surnuks kukkusin)


See suht harjumatu oli jah esimesel korral. Prantsatasin ka mõned korrad alla, enne kui asjale korralikult pihta sain:)
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fhlouz
HV kasutaja
Fhlouz

liitunud: 29.05.2004




sõnum 10.11.2009 15:12:52 vasta tsitaadiga

aga MP kuidas on?
_________________
Wordpress/Woocommerce kodulehed/epoed.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2009 15:13:08 vasta tsitaadiga

Krt see teine map oli julm kõva. Snow mobilega oli püss paugutada icon_cool.gif
Kindlasti etem kui esimene osa. Hakkasin seda massimõrva mis tegema, küsis ka et kas tahan v skip thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Poja
HV vaatleja

liitunud: 10.11.2009




sõnum 10.11.2009 15:16:20 vasta tsitaadiga

Hakka või haigeks valetama ennast.. et koju saada icon_biggrin.gificon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.11.2009 15:21:21 vasta tsitaadiga

icon_exclaim.gif "No russian" icon_exclaim.gif

Suht julm andmine. Samas, valgustab hästi stoorit.
Spoiler Spoiler Spoiler


Räme veresaun kokkuvõttes icon_razz.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2009 15:22:25 vasta tsitaadiga

softis, Oli pull jah thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2009 15:26:56 vasta tsitaadiga

tra, ila jookseb kui vasikal pulli nähes icon_evil.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 10.11.2009 15:30:41 vasta tsitaadiga

Hea on siis see et, näha ka palju Fläshe ja Granusid järgi ? ennem nagu pole neid tähelegi pannud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2009 15:36:54 vasta tsitaadiga

Krt day4 mvs on ikka päris raske, tuld tuleb igalt poolt nii räigelt peale ja suht koht kui pauk ikka käib on u are hurt, get cover
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 10.11.2009 16:01:12 vasta tsitaadiga

Need kes proovinud on, ütelge siis, et mille poolest MW2 on 10$ parem siis kui teised mängud? icon_biggrin.gif
Eks kui ma kunagi proovin ehk siis saan teada, hetkel tundub küll üle hinnatud olema icon_rolleyes.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2009 16:01:53 vasta tsitaadiga

kasutaja01 kirjutas:
Kaks levelit läbi tehtud ja väga "viis" mäng thumbs_up.gif . Ütleks, et parem kui esimene siiamaani. Aga see minu arvamus ja ei aja peensusi ja viimaselpeal realismi taga ja MP üldse ei mängi. Nüüd väike lõuna ja siis tsiviilide kallale icon_cool.gif . Või jätaks vahele, ma ikka seadusekuulelik:)
siven kirjutas:
online on nagu ta on!
ohtralt laggi:(
harjumatu ka see et kuule tahavad mehed ikka jubedalt saada ennem kui maha saad isegi stoping poweriga.
koguaeg out of ammo:S


SP kukuvad küll mehed suht lihtsalt



jap ütleks et sp kukuvad liigagi lihtsalt:S

lugesin et kellelgi isntallis 22 minti:O?enda mäletamist mööda kulus hulga vähem aega:P
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2009 16:09:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

lugesin et kellelgi isntallis 22 minti:O

Sul ju installikas arvutis ka. Reeglina plaadilt installibki kauem icon_rolleyes.gif
väike pilt ka siis ühest huvitavast scopeist
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 10.11.2009 16:10:55 vasta tsitaadiga

ma ise mängu kätte saan siis kindlalt kohe Veteraniga. Palju lõbusam on kui metsikutl raske on, eriti MW2 puhul mis pidi kestma vaevalt 4-5h
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2009 16:25:30 vasta tsitaadiga

Nende "langevad kui kärbsed" vaenlastega ei ole midagi nii pluti pliti. Seekord ka vaenlastel "last stand" ja kohati see saatuslikuks ka saanud. Krt ei saa aru kus see kuul tuleb, tegelt vend endal kõrval vedeleb
Spoiler Spoiler Spoiler

Siin üks hinge heitnud "last stand" icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Probleem.
HV kasutaja
Probleem.

liitunud: 13.08.2009




sõnum 10.11.2009 16:36:56 vasta tsitaadiga

Aga kuidas MP siis on?
_________________
-.-
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2009 16:41:08 vasta tsitaadiga

Probleem. kirjutas:
Aga kuidas MP siis on?


Spoiler Spoiler Spoiler


vihje: Chekake pinge ja vaadake kas leiate hosti üles

TF
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.11.2009 16:43:47 vasta tsitaadiga

Ei, pole midagi öelda. SP on küll rämedalt pingeline. Hardened'iga vähemalt. Pool mõnest missioonist teen läbi koguaeg koomas olles.
See on muidugi vahva, et tõesti on sõda USA enda sisse viidud. Vahelduseks hea.

Predatoriga sain selles missioonis, kus seda kasutada saab 3 korda 10+ kills icon_cool.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
falkriz
HV kasutaja
falkriz

liitunud: 24.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2009 16:43:50 vasta tsitaadiga

danny kirjutas:
Probleem. kirjutas:
Aga kuidas MP siis on?


Spoiler Spoiler Spoiler


vihje: Chekake pinge ja vaadake kas leiate hosti üles

TF


Julm...lihtsalt valus vaadata icon_sad.gif

EDIT: Muideks, e tea kas siia onjuba postitatud, aga 3. novembril oli mingi Webchat interview IW tegelastega, kus inimesed said küsimusi küsida. Päris head jura ajasid ikka need IW mehed...
Link: http://www.a2kclan.com/pt/BestBuy-Webchat-Nov-3-with-Infinity-Ward/blog.htm



tsitaat:
Moriarte
Ignoring IW.net, is the PC version a direct port of the console version?

Mackey-IW
No, PC has custom stuff like mouse control, text chat in game, and graphics settings.


"CUSTOM" stuff??? Woow, PC FPS mäng ja isegi mouse control on olemas??? Päris vinge......ja kas ma sain õigesti aru, et chat on kah või??? Ohh, eriti lahe juuu...

Tubli tööthumbs_up.gif
icon_lol.gif


viimati muutis falkriz 10.11.2009 17:00:18, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2009 16:46:18 vasta tsitaadiga

MP pilt on hea icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2009 16:58:01 vasta tsitaadiga

Kas keegi on neid GT ja IGN'i review'e juba vaadanud? Võiks öelda, et kas seal spoilereid on? Mitte ainult story ise, aga ka mingid levelid, mida siiamaani näidatud ei ole.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2009 17:10:18 vasta tsitaadiga

danny kirjutas:
Probleem. kirjutas:
Aga kuidas MP siis on?


Spoiler Spoiler Spoiler


vihje: Chekake pinge ja vaadake kas leiate hosti üles

TF


tsitaat:

Q:
Regarding the PC version, will all games be hosted by players or just private matches? And will the host have a zero ping advantage?

A:
We put a lot of work into making the game tolerant of latency. In my personal experience it is not obvious which player is host. The game plays well on broadband.


GG IW, GG!

Õnneks saab SP tasuta läbi mängida. Sellist MP'd ei katsu kümnemeetrise latigagi.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Surridge
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2009




sõnum 10.11.2009 17:13:11 vasta tsitaadiga

No nii...tulen töölt koju ja ongi MW2 otse post kastis. Ei lootnudki, et kohe release päeval saan kätte. game.co.uk -st tellitud siis, 665 krooni läks maksma, nii et väga meeldiv üllatus...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2009 17:13:59 vasta tsitaadiga

Veealune pilt ka siis
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3rT6699
HV kasutaja
K3rT6699

liitunud: 01.04.2008




sõnum 10.11.2009 17:17:54 vasta tsitaadiga

väga hea, et ei kiirustanud seda ostma...MP mis on põhiline, on puha läägi täis nagu ma aru saan. Hea asi see iwnet...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2009 17:19:19 vasta tsitaadiga

GT suht mõnusalt näitas kõike.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2009 17:33:59 vasta tsitaadiga

SP on kuradi hea mu meelest, väga hästi tehtud thumbs_up.gif
MPs aga üks kord oli kah ping paha.
Hea et täie hinnaga ei ostnud icon_smile.gif
Kellel veel ostmata andke teada, saab odavalt kah kohe kätte.
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2009 17:35:00 vasta tsitaadiga

Veel pilte huvilistele
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 10.11.2009 17:51:09 vasta tsitaadiga

Crack ka siis väljas lõpuks icon_razz1.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 10.11.2009 17:51:48 vasta tsitaadiga

Killzone88 kirjutas:
Crack ka siis väljas lõpuks icon_razz1.gif


TEHTUD! thumbs_up.gificon_biggrin.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak47
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 10.11.2009 17:54:27 vasta tsitaadiga

Nice thumbs_up.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 10.11.2009 17:54:57 vasta tsitaadiga

ühel tegelasel siis läks nii õnnelikult icon_razz.gif

Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2009 17:58:53 vasta tsitaadiga

Kodus ja install käib .....jeah
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2009 18:00:39 vasta tsitaadiga

Hkhmm...tegin ka just MP ja hetkel oli küll kõik "kriipsud latvas" icon_rolleyes.gif
Eks ta vist joppamise asi ole kuhu satud icon_neutral.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 10.11.2009 18:00:58 vasta tsitaadiga

krt oleks võinud ise odava raha eest ära osta:D
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin_6
HV vaatleja
martin_6

liitunud: 24.06.2009




sõnum 10.11.2009 18:02:55 vasta tsitaadiga

Installing...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-TaNeL-
HV kasutaja
-TaNeL-

liitunud: 23.04.2004




sõnum 10.11.2009 18:16:23 vasta tsitaadiga

2009-11-10 16:40 Call_Of_Duty_Modern_Warfare_2-Razor1911 11437MB - 157 Files

Lihtsalt annan teada.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devilman
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2009 18:16:34 vasta tsitaadiga

Pira eest hakkavad ilmselt pead lendama:)

Pingid äkki laes, sest praegu esimene päev ja meeletu ylekoormus nagunii serveritele.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2009 18:20:59 vasta tsitaadiga

devilman kirjutas:
Pingid äkki laes, sest praegu esimene päev ja meeletu ylekoormus nagunii serveritele.

Servereid hostivad ju kasutajad ise, oma arvuti ja oma neti ühendusega, mitte IW.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Surridge
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2009




sõnum 10.11.2009 18:28:20 vasta tsitaadiga

Proovisin MP-d ka..leidis mängu väga kiiresti ja kriipsud olid ka kõik täis, mingit laggi erilist ei tundnud, kuid vahel kui pihta ei saa, ei tea kas ongi pingi pärast või lihtsalt lased mööda icon_smile.gif
Arvan, et praegu on hoste juba rohkem, sellest ka ping parem juba, on millest valida... aga äkki lihtsalt vedas.

Üldse MP mängu tunne kuidagi teistsugune, rohkem aga praegu vaevab playlistide valik. Varem ikka sai igat mängu Hardcore-is mängida, nüüd vist nagu konsoolidel ainult mõned, nagu TDM. Saab muidugi private match-i teha, aga see teine asi juba.


viimati muutis Surridge 10.11.2009 18:29:00, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2009 18:28:32 vasta tsitaadiga

Pool tundi tegin siis proovi pärast. Vajab vähe harjumis need uued mapid icon_redface.gif
Pole nagu halba midagi öelda. Afgaan on väga püss map.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 132, 133, 134  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.