|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
10.11.2009 14:08:32
|
|
|
Nö treeningu tegin ära. Graafiliselt ausalt-öeldes mind väga ei üllatanud.
Kogu jutt ja mõned pildid lähevad igaks juhuks spoilerite sisse
Häirib see, et: Install->Launch Steam -> Update Steam -> Launch Game -> Update game -> Launch game
Spoiler 
Nüüd näitab neid nö achievmente kohe mängu ajal nurgas, kui ära teed midagi. Oletan, et sama, mis on MW's erinevad challenge'id, aga päris kindel selles veel pole.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
recent
HV veteran

liitunud: 12.01.2004
|
10.11.2009 14:18:39
|
|
|
POle siin midagi, Roca "andrico" mängupoes on mäng olemas, 799.- küll aga.. vähemalt saab kätte
Täna saab siis sampuse lahti teha v ?
ja nendest pisikestest jamadest pole hullu Multiplayeri all, küll tuleb mingi patch mis asja korda teeb, alati nii olnd..
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Poja
HV vaatleja
liitunud: 10.11.2009
|
10.11.2009 14:20:57
|
|
|
No ma olen 5 paiku seal rocca järjekorras juba
|
|
| tagasi üles |
|
 |
recent
HV veteran

liitunud: 12.01.2004
|
10.11.2009 14:22:01
|
|
|
| Poja kirjutas: |
No ma olen 5 paiku seal rocca järjekorras juba  |
Mhmh, ma vaatan veel, kas teeme täna ühe unetu öö vai mitte
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mannatera
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2005
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
10.11.2009 14:33:56
|
|
|
Krt minule pilt hetkel väga meeldib. Mingeid räigeid parandusi ei ole aga parem kõvasti kui esimene osa(1680x1050 resol siis), revv näeb ka hea välja.
Tegin hetkel trainingu ära, kiire lunch ja siis edasi
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mannatera
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2005
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
10.11.2009 14:46:02
|
|
|
Käisin Progames`is ja soetasin ka endale selle pela. Hull värk...see kuu ostnud COD MW2, Dragon Age, Risen ja Kings Bounty...nüüd vist on mitmeks kuuks raha majas
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kasutaja01
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.05.2009
|
10.11.2009 14:56:05
|
|
|
Kaks levelit läbi tehtud ja väga "viis" mäng . Ütleks, et parem kui esimene siiamaani. Aga see minu arvamus ja ei aja peensusi ja viimaselpeal realismi taga ja MP üldse ei mängi. Nüüd väike lõuna ja siis tsiviilide kallale . Või jätaks vahele, ma ikka seadusekuulelik:)
| siven kirjutas: |
online on nagu ta on!
ohtralt laggi:(
harjumatu ka see et kuule tahavad mehed ikka jubedalt saada ennem kui maha saad isegi stoping poweriga.
koguaeg out of ammo:S
|
SP kukuvad küll mehed suht lihtsalt
viimati muutis kasutaja01 10.11.2009 15:00:40, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
10.11.2009 14:59:22
|
|
|
Sain kaks esimest missiooni, k.a Cliffhangeri tehtud (vägev kaljuronimine, kus vist 4 korda surnuks kukkusin) - järgmine on No Russia ehk siis see tsiviilisikute killimine.
Möllu saab mängus korralikult ja kuna ma mängin Hardened' tasemega, siis ka olem päris mitu korda juba otsa saanud. Pigem käib närvidele see, et teatud kohtadesse kipub tegelane kinni jääma ja ei saa päris rahulikult ümber nurga joosta.
Vahepeal ei saa jälle üldse aru, kust poolt sind lastakse ja mitmeks tükiks kolp lendab kui 5 rpg'd korraga sisse lendab.
Spoiler 
Hold on for dear life - kui surnuks ei taha kukkuda ja ronida unustad
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kasutaja01
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.05.2009
|
10.11.2009 15:02:26
|
|
|
| softis kirjutas: |
| Sain kaks esimest missiooni, k.a Cliffhangeri tehtud (vägev kaljuronimine, kus vist 4 korda surnuks kukkusin) |
See suht harjumatu oli jah esimesel korral. Prantsatasin ka mõned korrad alla, enne kui asjale korralikult pihta sain:)
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fhlouz
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2004
|
10.11.2009 15:12:52
|
|
|
aga MP kuidas on?
_________________ Wordpress/Woocommerce kodulehed/epoed. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
10.11.2009 15:13:08
|
|
|
Krt see teine map oli julm kõva. Snow mobilega oli püss paugutada
Kindlasti etem kui esimene osa. Hakkasin seda massimõrva mis tegema, küsis ka et kas tahan v skip
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Poja
HV vaatleja
liitunud: 10.11.2009
|
10.11.2009 15:16:20
|
|
|
Hakka või haigeks valetama ennast.. et koju saada 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
10.11.2009 15:21:21
|
|
|
"No russian"
Suht julm andmine. Samas, valgustab hästi stoorit.
Spoiler 
Räme veresaun kokkuvõttes
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
10.11.2009 15:22:25
|
|
|
softis, Oli pull jah
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
10.11.2009 15:26:56
|
|
|
tra, ila jookseb kui vasikal pulli nähes
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
recent
HV veteran

liitunud: 12.01.2004
|
10.11.2009 15:30:41
|
|
|
Hea on siis see et, näha ka palju Fläshe ja Granusid järgi ? ennem nagu pole neid tähelegi pannud
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
10.11.2009 15:36:54
|
|
|
| Krt day4 mvs on ikka päris raske, tuld tuleb igalt poolt nii räigelt peale ja suht koht kui pauk ikka käib on u are hurt, get cover
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
10.11.2009 16:01:12
|
|
|
Need kes proovinud on, ütelge siis, et mille poolest MW2 on 10$ parem siis kui teised mängud?
Eks kui ma kunagi proovin ehk siis saan teada, hetkel tundub küll üle hinnatud olema
_________________ Bawse |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
10.11.2009 16:01:53
|
|
|
| kasutaja01 kirjutas: |
Kaks levelit läbi tehtud ja väga "viis" mäng . Ütleks, et parem kui esimene siiamaani. Aga see minu arvamus ja ei aja peensusi ja viimaselpeal realismi taga ja MP üldse ei mängi. Nüüd väike lõuna ja siis tsiviilide kallale . Või jätaks vahele, ma ikka seadusekuulelik:)
| siven kirjutas: |
online on nagu ta on!
ohtralt laggi:(
harjumatu ka see et kuule tahavad mehed ikka jubedalt saada ennem kui maha saad isegi stoping poweriga.
koguaeg out of ammo:S
|
SP kukuvad küll mehed suht lihtsalt |
jap ütleks et sp kukuvad liigagi lihtsalt:S
lugesin et kellelgi isntallis 22 minti:O?enda mäletamist mööda kulus hulga vähem aega:P
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
10.11.2009 16:09:55
|
|
|
| tsitaat: |
lugesin et kellelgi isntallis 22 minti:O
|
Sul ju installikas arvutis ka. Reeglina plaadilt installibki kauem
väike pilt ka siis ühest huvitavast scopeist
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cerberos
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2007
|
10.11.2009 16:10:55
|
|
|
| ma ise mängu kätte saan siis kindlalt kohe Veteraniga. Palju lõbusam on kui metsikutl raske on, eriti MW2 puhul mis pidi kestma vaevalt 4-5h
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
10.11.2009 16:25:30
|
|
|
Nende "langevad kui kärbsed" vaenlastega ei ole midagi nii pluti pliti. Seekord ka vaenlastel "last stand" ja kohati see saatuslikuks ka saanud. Krt ei saa aru kus see kuul tuleb, tegelt vend endal kõrval vedeleb
Spoiler 
Siin üks hinge heitnud "last stand"
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Probleem.
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2009
|
10.11.2009 16:36:56
|
|
|
Aga kuidas MP siis on?
_________________ -.- |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
10.11.2009 16:41:08
|
|
|
| Probleem. kirjutas: |
| Aga kuidas MP siis on? |
Spoiler 
vihje: Chekake pinge ja vaadake kas leiate hosti üles
TF
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
10.11.2009 16:43:47
|
|
|
Ei, pole midagi öelda. SP on küll rämedalt pingeline. Hardened'iga vähemalt. Pool mõnest missioonist teen läbi koguaeg koomas olles.
See on muidugi vahva, et tõesti on sõda USA enda sisse viidud. Vahelduseks hea.
Predatoriga sain selles missioonis, kus seda kasutada saab 3 korda 10+ kills
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
falkriz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007
|
10.11.2009 16:43:50
|
|
|
| danny kirjutas: |
| Probleem. kirjutas: |
| Aga kuidas MP siis on? |
Spoiler 
vihje: Chekake pinge ja vaadake kas leiate hosti üles
TF |
Julm...lihtsalt valus vaadata
EDIT: Muideks, e tea kas siia onjuba postitatud, aga 3. novembril oli mingi Webchat interview IW tegelastega, kus inimesed said küsimusi küsida. Päris head jura ajasid ikka need IW mehed...
Link: http://www.a2kclan.com/pt/BestBuy-Webchat-Nov-3-with-Infinity-Ward/blog.htm
| tsitaat: |
Moriarte
Ignoring IW.net, is the PC version a direct port of the console version?
Mackey-IW
No, PC has custom stuff like mouse control, text chat in game, and graphics settings. |
"CUSTOM" stuff??? Woow, PC FPS mäng ja isegi mouse control on olemas??? Päris vinge......ja kas ma sain õigesti aru, et chat on kah või??? Ohh, eriti lahe juuu...
Tubli töö
viimati muutis falkriz 10.11.2009 17:00:18, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
10.11.2009 16:46:18
|
|
|
MP pilt on hea
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
10.11.2009 16:58:01
|
|
|
Kas keegi on neid GT ja IGN'i review'e juba vaadanud? Võiks öelda, et kas seal spoilereid on? Mitte ainult story ise, aga ka mingid levelid, mida siiamaani näidatud ei ole.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
10.11.2009 17:10:18
|
|
|
| danny kirjutas: |
| Probleem. kirjutas: |
| Aga kuidas MP siis on? |
Spoiler 
vihje: Chekake pinge ja vaadake kas leiate hosti üles
TF |
| tsitaat: |
Q:
Regarding the PC version, will all games be hosted by players or just private matches? And will the host have a zero ping advantage?
A:
We put a lot of work into making the game tolerant of latency. In my personal experience it is not obvious which player is host. The game plays well on broadband.
|
GG IW, GG!
Õnneks saab SP tasuta läbi mängida. Sellist MP'd ei katsu kümnemeetrise latigagi.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Surridge
HV vaatleja
liitunud: 08.01.2009
|
10.11.2009 17:13:11
|
|
|
| No nii...tulen töölt koju ja ongi MW2 otse post kastis. Ei lootnudki, et kohe release päeval saan kätte. game.co.uk -st tellitud siis, 665 krooni läks maksma, nii et väga meeldiv üllatus...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
10.11.2009 17:13:59
|
|
|
Veealune pilt ka siis
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3rT6699
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2008
|
10.11.2009 17:17:54
|
|
|
| väga hea, et ei kiirustanud seda ostma...MP mis on põhiline, on puha läägi täis nagu ma aru saan. Hea asi see iwnet...
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
10.11.2009 17:19:19
|
|
|
| GT suht mõnusalt näitas kõike.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zpsy
HV veteran

liitunud: 21.06.2009
|
10.11.2009 17:33:59
|
|
|
SP on kuradi hea mu meelest, väga hästi tehtud
MPs aga üks kord oli kah ping paha.
Hea et täie hinnaga ei ostnud
Kellel veel ostmata andke teada, saab odavalt kah kohe kätte.
|
|
| Kommentaarid: 825 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
587 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
10.11.2009 17:35:00
|
|
|
Veel pilte huvilistele
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
10.11.2009 17:51:09
|
|
|
Crack ka siis väljas lõpuks
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
10.11.2009 17:51:48
|
|
|
| Killzone88 kirjutas: |
Crack ka siis väljas lõpuks  |
TEHTUD! 
_________________ Bawse |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak47
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
10.11.2009 17:54:57
|
|
|
ühel tegelasel siis läks nii õnnelikult
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
10.11.2009 17:58:53
|
|
|
| Kodus ja install käib .....jeah
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
10.11.2009 18:00:39
|
|
|
Hkhmm...tegin ka just MP ja hetkel oli küll kõik "kriipsud latvas"
Eks ta vist joppamise asi ole kuhu satud
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
10.11.2009 18:00:58
|
|
|
krt oleks võinud ise odava raha eest ära osta:D
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin_6
HV vaatleja

liitunud: 24.06.2009
|
10.11.2009 18:02:55
|
|
|
| Installing...
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-TaNeL-
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2004
|
10.11.2009 18:16:23
|
|
|
2009-11-10 16:40 Call_Of_Duty_Modern_Warfare_2-Razor1911 11437MB - 157 Files
Lihtsalt annan teada.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
devilman
HV kasutaja
liitunud: 25.01.2003
|
10.11.2009 18:16:34
|
|
|
Pira eest hakkavad ilmselt pead lendama:)
Pingid äkki laes, sest praegu esimene päev ja meeletu ylekoormus nagunii serveritele.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
10.11.2009 18:20:59
|
|
|
| devilman kirjutas: |
| Pingid äkki laes, sest praegu esimene päev ja meeletu ylekoormus nagunii serveritele. |
Servereid hostivad ju kasutajad ise, oma arvuti ja oma neti ühendusega, mitte IW.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Surridge
HV vaatleja
liitunud: 08.01.2009
|
10.11.2009 18:28:20
|
|
|
Proovisin MP-d ka..leidis mängu väga kiiresti ja kriipsud olid ka kõik täis, mingit laggi erilist ei tundnud, kuid vahel kui pihta ei saa, ei tea kas ongi pingi pärast või lihtsalt lased mööda
Arvan, et praegu on hoste juba rohkem, sellest ka ping parem juba, on millest valida... aga äkki lihtsalt vedas.
Üldse MP mängu tunne kuidagi teistsugune, rohkem aga praegu vaevab playlistide valik. Varem ikka sai igat mängu Hardcore-is mängida, nüüd vist nagu konsoolidel ainult mõned, nagu TDM. Saab muidugi private match-i teha, aga see teine asi juba.
viimati muutis Surridge 10.11.2009 18:29:00, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
10.11.2009 18:28:32
|
|
|
Pool tundi tegin siis proovi pärast. Vajab vähe harjumis need uued mapid
Pole nagu halba midagi öelda. Afgaan on väga püss map.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|