|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
TrrT
HV vaatleja
liitunud: 19.04.2009
|
11.07.2009 00:20:45
|
|
|
Mainisite, et USA hostingud paremad, aga palun nimetage mõnda, kus saaks maksta Swedbank/SEB kaudu.
Tänan.
Mul oli ka üks probleem selles, et tellisin Tantumist oma serveri(Pakett: VPS), aga probleem oli, et kogu aeg ei saanud oma serverile ligi kuna minu ip läks block listi. Ja kirjutasin probleemist neile ja vastasid siis kui mainisin kirjas seda teksti "Juba kolmas päev kui kirjadele ei vastata".
Hetkel hea hosting minu arust on Netpoint.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Celos
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2005
|
13.07.2009 14:34:12
|
|
|
| TrrT kirjutas: |
Mainisite, et USA hostingud paremad, aga palun nimetage mõnda, kus saaks maksta Swedbank/SEB kaudu.
Tänan.
Mul oli ka üks probleem selles, et tellisin Tantumist oma serveri(Pakett: VPS), aga probleem oli, et kogu aeg ei saanud oma serverile ligi kuna minu ip läks block listi. Ja kirjutasin probleemist neile ja vastasid siis kui mainisin kirjas seda teksti "Juba kolmas päev kui kirjadele ei vastata".
Hetkel hea hosting minu arust on Netpoint. |
SEB-i virtuaalkaart peaks vist igal pool töötama.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TrrT
HV vaatleja
liitunud: 19.04.2009
|
15.07.2009 07:58:12
|
|
|
Leidsin ühe USA hostinug, kus vaatasin klienditeeninud 24/7. Koheselt ka katsetasin seal ja kirjutasin koguaeg seal eesti keeles.
Aadress: www.ixwebhosting.com
Algul kirjutasin eesti keeles ja niisama lollitasin, et ei vastanud inglise keeles, vaid rääkisin ikka eesti keeles.
Kahjuks, et ole neid alles kus rääkis inglise keeles, sest kaotasin need kogemata.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
tepan Radibog: Hello, my name is Stepan, please let me know how can I
help you today?
Stepan Radibog: You are looking for VPS, right?
Madis: Tere
Madis: Minu nimi on madis
Stepan Radibog: How many Dedicated IPs or Bandwidth are you looking for?
Stepan Radibog: English Only please
Madis: Mida?
Stepan Radibog: English
Madis: Mis "English"?
Stepan Radibog: Hello Madis
Stepan Radibog: Are you looking for VPS?
Madis: Tere Stepan
Madis: Mida?
Stepan Radibog: We provide our service worldwide
Madis: Palun kirjutage eesti keeles, sest ma ei saa aru
Stepan Radibog: Please hold on, let me check
Madis: Mida?
Stepan Radibog: Pakume abi inglise keeles. Kas sa saad aru inglise?
Madis: Kas saab SwedBank kaudu maksta?
Stepan Radibog: Pakume teenust ule maailma.
Madis: Kas ausalt?
Stepan Radibog: We accept Visa, Master Card, Amex, Discover only. Nr
PayPal voi pangadokument Ulekanded
Stepan Radibog: Yes please
Madis: Kas Eesti pangakaartidega saab maksta?
Stepan Radibog: Kas sa valida parima VPS sulle juba?
Stepan Radibog: Jah, Swedbank teeb tood, kui see on Visa, Master Card,
Amex, Discover
Madis: Kui palju laheb see maksma Eesti EEKides?
Stepan Radibog: See peaks olema rahvusvaheline Maksekaart
Madis: Kas natuke soodsamalt ei saaks?
Stepan Radibog: Please check uptodate currency exchange with your bank
Stepan Radibog: Palun kontrollige uptodate valuutavahetusasutused oma
panga
Madis: Kas Eesti kroonides ei saagi maksta?
Stepan Radibog: Kas sa valida voorustamislepingu kava juba?
Madis: Ma ei tea
Stepan Radibog: Kui teil on rahvusvaheline maksekaart (Visa, Master
Card, Amex, Discover). Saate maksta kuigi
Madis: Aga soodsamalt ei saa?
Stepan Radibog: Mitu Dedicated IP te otsite?
Stepan Radibog: Koik meie praegune hind sisaldab allahindlust juba
tehtud ja see on nii vaike kui saame
Madis: Hetkel ma ei otsi
Stepan Radibog: Mul midagi erilist sulle
Stepan Radibog: Lehekuljel, kus te sisestasite kontakt ja arvelduse
andmed on olemas, et "Employee Code" vali umber lopuks lehekulge. Palun
kasutage sona "STEEL" seal
Stepan Radibog: Sel viisil saan ma jalgida ja kiirendada tellimuse,
seades prioriteediks selle kohta, et valtida voimalikke vigu ja saasta
aega.
Stepan Radibog: Ka tulevikus on teil oigus saada eripakkumisi kasutades
seda koodi.
Stepan Radibog: .
Stepan Radibog: Kas te tahate, et pakkuda Teile koiki hindu sel hosting
plaan, nii et teil oleks valida?
Madis: Jah tahan
Stepan Radibog: Milline VPS plaan oleks teie jaoks parim? Mitu IP palun?
2, 4, 8?
Madis: Kas 1 ei saaks?
Stepan Radibog: 2 on miinimumkogus
Stepan Radibog: See on suur hind, kuigi
Madis: Aga palju 2 maksab?
Stepan Radibog: 2 IP
Stepan Radibog: Kuu $ 39.95/mo * 1 kuu = $ 39.95
Stepan Radibog: Kord kvartalis $ 36.95/mo * 3 kuud = $ 110,85
Stepan Radibog: Aastas $ 34.95/mo * 12 kuud = $ 419,40
Stepan Radibog: Kaks korda aastas $ 29.95/mo * 24 kuud = $ 718,80
Stepan Radibog: Kuu hind korrutatuna kuude arvuga = kogu hind. Nr
peidetud voi lisatasuta
Stepan Radibog: Me soovitame oma klientidele tellida 2 aastat
registreerimist, kuna see on parim konkurentsivoimelist hinda ja
tegelikult salvestada teie raha
Madis: Paris kallis on see
Madis: Aga kas soodsamalt ei saa?
Stepan Radibog: Sa saad VPS et saate installida peaaegu koik
Stepan Radibog: On suur hind sellistel tingimustel
Stepan Radibog: See on parim hind VPS
Madis: Kas 200 Eesti Krooniga ei saaks?
Stepan Radibog: Sailitus
Stepan Radibog: 10 GB
Stepan Radibog: Andmete ulekandmine
Stepan Radibog: 500 GB
Stepan Radibog: Garanteeritud RAM
Stepan Radibog: 384 MB
Stepan Radibog: Palun kontrollige oma pangast valuutakursside
Stepan Radibog: Meie hinnad on USA dollarites
Stepan Radibog: On viimane etapp enne seal on "Employee Code" valjale.
Palun kasutage sona "STEEL" seal
Stepan Radibog: Ka
Stepan Radibog: Te voite saata selle vestluse oma e-posti vajutades
nupule oigus ulemises nurgas palun
Stepan Radibog: See voib olla kasulik, kui sul ule vaadata meie vestlus
enne registreerumist
Madis: Kui palju sellega odavamalt saab?
Stepan Radibog: Eespool mainitud, on lopliku hinna. Vabandame, kuid me
ei saa minna madalam, mis on juba Sooduspakkumine
Madis: Miks?
Stepan Radibog: Sest see on juba Soodsad Hind
Madis: Aga mida Te soovitate mida saaks vaga soodsalt?
Stepan Radibog: Sel viisil saan ma jalgida ja kiirendada tellimuse,
seades prioriteediks selle kohta, et valtida voimalikke vigu ja saasta
aega.
Stepan Radibog: Kui STEEL "Employee Code"
Madis: Kas teate, kus asub Eesti?
Stepan Radibog: Jah, ma tean
Madis: Palun kirjutage
Stepan Radibog: Ma lugesin palju seda. Paistab, et hea riik
Stepan Radibog: Kas meie VPS tood sina?
Madis: Ma ei tea, aga see on liiga kallis
Stepan Radibog: Kas olete kindel, et vajame VPS? Oleme Shared Hosting ning
Madis: Aga kas 1 kuu tasuta ei saaks proovida?
Stepan Radibog: Uhistoad Hosting on odavam
Madis: Palju see maksab?
Stepan Radibog: Nr tasuta prooviperiood
Stepan Radibog: Lihtsalt, et teil on 30 paeva jooksul raha tagasi garanteeritud. Nii saab proovida kogu kasu, mida meie hosting
Madis: Aga lihtsalt tasuta proovida ei saa?
Stepan Radibog: Palun selgitada kysymyksenne
Madis: Kas tasuta ei saaks 1 kuu, et ei peaks maksma
Stepan Radibog: Vabandame, kuid mitte tasuta prooviperiood
Madis: Miks?
Stepan Radibog: See tuleneb sellest, et meie poliitika
Madis: Te ei saa kahju sellest
Stepan Radibog: Vabandust, aga ma ei moista sind
Madis: Kas Te ei saaks mulle helistada, kui enda numbri annan
Stepan Radibog: Vabandust, ei ole minu otsene number
Stepan Radibog: Ka meie firma on USA-s asuva pakume telefon, kasutajatoe ja livechat toetust inglise puhtalt.
Stepan Radibog: Leiad tolkija ja lahe kuigi tolkija, kui soovite
Madis: Mis keeli oskate muidu?
Stepan Radibog: Ainult inglise keeles
Stepan Radibog: Ma saan raakida sinuga kuigi selle vestluse kuigi
Madis: Mis haridus Teil on?
Stepan Radibog: Kui olete huvitatud VPS, oleksin onnelik, et aidata teil
Stepan Radibog: Jah, olen kapten maaral majanduses ja teaduses
Stepan Radibog: Koik meie toetust on korgharidusega IT
Madis: VPS on liiga kallis, aga kas seda proovida ei saaks? Näiteks domeen oleks www.nimi.ixwebhosting.com?
Madis: Oleks väga tänulik
Stepan Radibog: Vabandust, meil ei ole selle pakkumise
Madis: Kas seda saaks Expert Plan?
Stepan Radibog: See on jagatud Hosting kava. Kas see Teie jaoks?
Stepan Radibog: Saad 3 aasta registreerimise Linux Ekspertotsing kava nii vahe kui $ 3.95 kuus, mis sisaldab 1 Eriti tasuta domeeni registreerimist
Stepan Radibog: Kas te tahate, et pakkuda Teile koiki hindu sel hosting plaan, nii et teil oleks valida?
Madis: Jah tahan
Stepan Radibog: Linux Expert Plan
Stepan Radibog: 3 Months Billing Cycle $7.95 x 3 + $30 Setup = $53.85
Stepan Radibog: 6 Months Billing Cycle $6.95 x 6 + $30 Setup = $71.70
Stepan Radibog: 1 Year Billing Cycle $4.95 x 12 = $59.40
Stepan Radibog: 2 Years Billing Cycle $3.95 x 24 = $94.80
Stepan Radibog: 3 Years Billing Cycle $3.95 x 36 = $142.20
Stepan Radibog: Kuu hind korrutatuna kuude arvuga = kogu hind. Nr peidetud voi lisatasuta
Stepan Radibog: Me soovitame oma klientidele tellida 3 aastat registreerimist, kuna see on parim konkurentsivoimelist hinda ja tegelikult salvestada teie raha
Madis: $ 142.20 x 12 EEK = 1706.40 EEK
Stepan Radibog: Kontrollige valuutakursside oma panga
Stepan Radibog: On viimane etapp enne seal on "Employee Code" valjale. Palun kasutage sona "STEEL" seal
Madis: Kas seal www.swedbank.ee saab Teile ka maksta?
Stepan Radibog: Jah, kindlasti
Madis: Mis kell on Teil?
Madis: Minul on kell 7:14 hommik
Stepan Radibog: See on sama aja siia
Stepan Radibog: Meie toetus asub Ukraina
Madis: Kas elate Ukrainas?
Stepan Radibog: Jah, see on hea riik
Madis: Kas oskate php, html, java, javascript, flash?
Stepan Radibog: Jah, ma
Madis: Kas teil on mõni php mäng? Nagu näiteks veebipõhine mäng?
Stepan Radibog: Ei, ma ei ole. Kusi hostimise seotud kusimusi
Madis: Aga kas saab .ee domeeni?
Stepan Radibog: Vabandust, see ei lubatud
Madis: Miks?
Stepan Radibog: Tulenevalt meie ettevotete poliitika
Madis: Milliseid saab?
Stepan Radibog: Palun jargige juhiseid selle lehe, kui te olete valmis registreerima
Stepan Radibog: http://www.ixwebhosting.com/index.php/v2/signup.hosting
Madis: Kui palju domeenid maksavad?
Stepan Radibog: Sa void registreerida meiega .fi / .net / .biz / .org / .info / .us Domeenidele vaba voi $ 19.95 per domain ja. TV ($ 59.95) /. Cc ($ 39.95) /. Ca ($ 24.95).
Madis: Kas tasuta domeene pole?
Stepan Radibog: Sa void registreerida meiega .fi / .net / .biz / .org / .info / .us domeenid vabaks
Stepan Radibog: Seal on 1 tasuta domeeni Registreerimine Ekspertotsing kava
Madis: Kas sellist domeeni saaks .madis?
Stepan Radibog: Vabandame, kuid mitte
Madis: Mida tegema peaks, et saaks? Ja palju see maksma läheks?
Stepan Radibog: Vabandust, aga ma ei saa aru, te
Madis: Ma olen eraisik, kas siis saan ka .fi domeeni?
Stepan Radibog: Jah, kindlasti on
Madis: Aga kas .lt domeeni saab?
Stepan Radibog: Vabandust, aga ma ei saa aru, te
Madis: Kuulake seda laulu http://www.youtube.com/watch?v=syISoVGeGOc
Madis: Laul on eesti keeles
Stepan Radibog: Kusi hostimise seotud kusimusi
Madis: Aga kas vaatad?
Stepan Radibog: Kusi hostimise seotud kusimusi
Madis: Kas mingeid scripte kaasas on?
Stepan Radibog: Palun selgitada kysymyksenne
Madis: Kas tasuta scripte on kaasas?
Stepan Radibog: Vabandust, kuid ma ei pea minema sees paar minutit. On keegi, kes voib abistada teid mitte inglise keeles. Kas on midagi muud voin HEL teile?
Stepan Radibog: Jah, seal on palju vaba skriptide sisalduvad
Stepan Radibog: Kas te tahate, et pakkuda Teile uksikasjalikku teavet?
Madis: Jah tahan
Stepan Radibog: Blogs
Stepan Radibog: * b2evolution http://b2evolution.net/
Stepan Radibog: * feedonfeeds
Stepan Radibog: * WordPress
Stepan Radibog: CMS & Portals
Stepan Radibog: * e107
Stepan Radibog: * Joomla (1.5.2)
Stepan Radibog: * Mambo CMS
Stepan Radibog: * PHP Nuke
Stepan Radibog: * PhpWiki
Stepan Radibog: * vtiger
Stepan Radibog: * xoops
Stepan Radibog: Forums
Stepan Radibog: * phpBB
Stepan Radibog: * SM Forum
Stepan Radibog: * XMB Forum
Stepan Radibog: E-Commerce
Stepan Radibog: * CubeCart
Stepan Radibog: * Openads
Stepan Radibog: * osCommerce
Stepan Radibog: * PHPAdsNew
Stepan Radibog: * phpcoin
Stepan Radibog: * SugarCRM
Stepan Radibog: * Zen Cart
Stepan Radibog: Support Systems
Stepan Radibog: * CS Live Helper
Stepan Radibog: * helpcenterlive
Stepan Radibog: * phpMyChat
Stepan Radibog: * phpMyFAQ
Stepan Radibog: Galleries
Stepan Radibog: * Coppermine Photo Gallery
Stepan Radibog: * Gallery
Stepan Radibog: Misc.
Stepan Radibog: * DokuWiki
Stepan Radibog: * FormMail
Stepan Radibog: * phpESP
Stepan Radibog: * phpgroupware
Stepan Radibog: * PHProjekt
Stepan Radibog: * Advanced Poll
Stepan Radibog: * SiteBar
Stepan Radibog: * sRecommender
Stepan Radibog: * WebCalendar
Stepan Radibog: * WebCards
Madis: Kas demosi on?
Stepan Radibog: Meil on demo Juhtpaneel only. Kas soovid seda kontrollida?
Madis: Jah soovin
Stepan Radibog: Demo H-Sphere control panel:
Stepan Radibog: http://www2.ixwebhosting.com/index.php/v2/signup.actDemoLogin/login/demolinux
Madis: Aga cpanel?
Stepan Radibog: Pakume H-Kera Juhtpaneel ainult
Stepan Radibog: No Cpanel
Madis: Aga DirectAdmin?
Stepan Radibog: Vabandame, kuid mitte
Madis: H-Kera juhtpaneel ei meeldi mulle
Stepan Radibog: See on ainult uks
Madis: Milline on parem kas DirectAdmin või H-Kera?
Stepan Radibog: H-Sphere
Ja nüüd vestlus läbi:D
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Celos
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2005
|
15.07.2009 14:39:48
|
|
|
Tulevikus ole hea ja kasuta spoiler tage nii pika teksti jaoks. Muidu püüdlikud vennad ikka
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TrrT
HV vaatleja
liitunud: 19.04.2009
|
16.07.2009 08:44:51
|
|
|
Kas keegi tead sellist teenuspakkujat Eestis, kes pakub 27/7 klienditeenindust?
See on vastik, kui oled kirja saatnud 15. juuli 2009 kell 0:53 ja pole ikka veel vastatud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
16.07.2009 09:15:25
|
|
|
| Karta on et sellist ei leia sa ka välismaalt.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
16.07.2009 10:29:09
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Karta on et sellist ei leia sa ka välismaalt. |
Leiab ikka, kõik on kokkuleppe (ja tasu suuruse) küsimus.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
16.07.2009 10:54:44
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| Karta on et sellist ei leia sa ka välismaalt. |
Leiab ikka, kõik on kokkuleppe (ja tasu suuruse) küsimus. |
| TrrT kirjutas: |
Kas keegi tead sellist teenuspakkujat Eestis, kes pakub 27/7 klienditeenindust?
See on vastik, kui oled kirja saatnud 15. juuli 2009 kell 0:53 ja pole ikka veel vastatud. |
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gnoom
HV veteran
liitunud: 12.12.2003
|
21.07.2009 09:50:14
|
|
|
| TrrT kirjutas: |
Kas keegi tead sellist teenuspakkujat Eestis, kes pakub 27/7 klienditeenindust?
|
Kindlasti saad sellist teenust, kuid nagu juba mainitud, kas oled nõus ka selle eest vastavalt maksma? 8)
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
10.11.2009 13:09:45
|
|
|
paistab, et hostingu.info on maha müüdud.
kas algne teema äkki kolis kuugi teisele domeenile ?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
feliksst
HV vaatleja
liitunud: 14.07.2003
|
10.11.2009 21:40:55
|
|
|
| borru kirjutas: |
paistab, et hostingu.info on maha müüdud.
kas algne teema äkki kolis kuugi teisele domeenile ? |
Minu arust peaks see asi toimima (või mitte toimima) nime all topnet.ee. Pole küll mitu aega sinna vaadanud. Viimati, kui käisin piilumas, siis foorumisse igatahes sisse ei pääsenud.
_________________ Soodsate kodulehtede valmistamine |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
käits
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2002
|
17.11.2009 15:47:10
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| Karta on et sellist ei leia sa ka välismaalt. |
Leiab ikka, kõik on kokkuleppe (ja tasu suuruse) küsimus. |
profiilis olev veebiaadress viib korraliku hostinguteenuseni
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gnoom
HV veteran
liitunud: 12.12.2003
|
17.11.2009 16:05:09
|
|
|
| käits kirjutas: |
| Mark0 kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| Karta on et sellist ei leia sa ka välismaalt. |
Leiab ikka, kõik on kokkuleppe (ja tasu suuruse) küsimus. |
profiilis olev veebiaadress viib korraliku hostinguteenuseni |
Ainult, et hinnad on karmid.
Mõned pakuvad tunduvalt paremaid masinaid selliste hindade eest.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
käits
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2002
|
18.11.2009 10:50:30
|
|
|
| gnoom kirjutas: |
Mõned pakuvad tunduvalt paremaid masinaid selliste hindade eest.  |
Ainult näiliselt paremad. Alati ei loe ainult MB ja GHz.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gnoom
HV veteran
liitunud: 12.12.2003
|
18.11.2009 11:17:59
|
|
|
| käits kirjutas: |
| gnoom kirjutas: |
Mõned pakuvad tunduvalt paremaid masinaid selliste hindade eest.  |
Ainult näiliselt paremad. Alati ei loe ainult MB ja GHz. |
Ei mõelnudki selle all ainult neid kahte näitajat. Ikka kogu masina konfi.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
käits
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2002
|
03.06.2010 09:21:49
|
|
|
| masina konf (MB ja GHz) on ainult üks osa teenusest. Kui ainult konfi vaadata siis jah.. leiab suvalisest craphostingust samad numbrid väiksema hinnaga.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zeroconf
HV vaatleja
liitunud: 28.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mudakoon
HV vaatleja
liitunud: 28.10.2010
|
06.11.2010 05:59:22
|
|
|
Unusta ära selline mõiste nagu "piiramatud ressursid". Sellist asja tegelikkuses ei eksisteeri.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tõnis
HV vaatleja
liitunud: 05.10.2010
|
17.11.2010 20:43:59
|
|
|
| Kõige turvalisem on võtta mingi kindla raamistikuga majutus, kõik need 'unlimited' teenused teevad varem või hiljem meeldiva üllatuse, kui oled oma hostinuga liiga hoogu läinud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
feliksst
HV vaatleja
liitunud: 14.07.2003
|
25.11.2010 14:53:50
|
|
|
Kogemusi pole, aga tegin natuke uurimustööd. Kergelt umbusklikuks teeb:
Esiteks pole nende poolt mainitud firmat olemas. Teiseks ametlik Hostgator ei tea asjast ka mitte midagi, kuigi HGE väidab end olevat nende ametlik esindaja Eestis.
Hostgatorestonia on lihtsalt liitunud Hostgatori affiliate programmiga, muud ei midagi.
Hostgator ise on muidu väga usaldusväärne hostingu pakkuja ja neil on tulekul megasoodustus. Kirjutasin sellest ka oma blogis - vaata järele.
_________________ Soodsate kodulehtede valmistamine |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
resistor
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2004
|
01.12.2010 11:55:56
|
|
|
| Millal peaks vaatama virtuaalprivaatserveri poole ja millal privaatserveri ?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BigBabba
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2003
|
01.12.2010 15:08:55
|
|
|
Privaatserveri poole tasub vaadata siis, kui kodulehe kättesaadavus on oluline ja tahad, et sinu kodulehele oleks garanteeritud ressursid.
See tähendab, et mõni samas serveris olev klient ei saaks oma kodulehe koormusega mõjutada sinu kodulehe tööd.
Samuti on privaatserver vajalik siis, kui koduleht teeb oma suure külastatavuse või halva optimeerimise tõttu suurt koormust.
Virtuaalserver on mõeldud eelkõige väikeste kodulehtede hostimiseks. Veebipoed ja uudisteportaalid või näiteks HinnaVaatlus ei sobi kindlasti virtuaalserverisse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
käits
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2002
|
02.12.2010 21:04:00
|
|
|
| BigBabba kirjutas: |
Virtuaalserver on mõeldud eelkõige väikeste kodulehtede hostimiseks. Veebipoed ja uudisteportaalid või näiteks HinnaVaatlus ei sobi kindlasti virtuaalserverisse. |
See väide ei vasta ammu tõele enam! Virtuaalserveri teenus on tänapäeval tunduvalt paindlikum, odavam ja mõistlikum kui privaatne rauakast.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BigBabba
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2003
|
02.12.2010 23:00:52
|
|
|
| käits kirjutas: |
| See väide ei vasta ammu tõele enam! Virtuaalserveri teenus on tänapäeval tunduvalt paindlikum, odavam ja mõistlikum kui privaatne rauakast. |
Väga huvitav ja julge väide. Loe teisest virtuaalserveri teemast kuidas "odavad" teenused lihtsalt hoiatamata suletakse, kui teenusepakkuja otsustab, et koduleht teeb liiga palju koormust. Tõsisemad saidid tahavad saada mitmeid(kümneid) servereid. Näiteks Twitter väitis, et Justin Bieberi Twitteri kontot hostib mitu räkitäit servereid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
käits
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2002
|
02.12.2010 23:28:58
|
|
|
Teeme ikka vahet virtuaalserveri teenustel. Üks on nö. 99EEK/kuu shared LAMP hosting ja teine on dedicated ressurssidega virutaalserveri renditeenus.
Ning tundub, et twitteril on arhitektuurilisi probleeme:D
Ma muidugi ei proovi väita, et kõik lahendused töötavad ilusti VM'il. Aga igasugune veeb, mis on mõistlikult kirjutatud, käib seal ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BigBabba
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2003
|
02.12.2010 23:48:05
|
|
|
Algne küsija ei küsinud erinevaid virtuaalserveri teenuseid, vaid privaatserver vs virtuaalserver.
Kui suure külastatavusega lehega on sul kogemust, et väidad, et kõik jookseb ära 99 kroonisel virtuaalserveril?
Kui sind huvitab näiteks HinnaVaatluse riistvara, siis vaata http://wiki.hinnavaatlus.ee/index.php/Ajalugu
Ma väidan, et väga üksikud siin lehel olevad saidid jooksevad virtuaalserveris.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
käits
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BigBabba
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2003
|
03.12.2010 10:19:59
|
|
|
1GHz peal jookseb iga veeb? Rääkimata RAID5, mis ilmselt on SATA (eeldan, sest kui oleks midagi kiiremat, siis seda ka promotaks), ei talu mingit koormust. Juba 10Mbit ühendus piirab igasuguste vähegi populaarsemate lehtede hostimise.
Võrdluseks Zone 99 kroonine virtuaalserver, kus on vähemalt 8 coret x 2GHz+, 1Gbit nett, 15000rpm RAID10, SQL eraldi serveris, jne.
Kumb neist on võimekam?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
käits
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2002
|
03.12.2010 10:39:59
|
|
|
ma pole kindel kas selline "selgitustöö" teema arengule mõjub positiivselt või mitte aga..
Oled kunagi näinud palju korralikult konfitud apache cpu'd koormab? Ning ketas on 10K SAS.
Võrguliiklus on ju ometigi muudetav parameeter, pole sügavat mõtet kõigile pakkuda 100M ühendust.. kui reaalses elus 60% kasutajatest ei kasuta üle 10M.
Ja võrldus zone'ga on nagu siga ja kägu.. see 8 coret jne on jagatud jumal teab mitme kliendi vahel. Lisaks.. Zone jookseb väga low-end fujitsu serveritel vs. teise minu pakutud teenusepakkuja HP DL360. Ning võrdleme ka datacenter'eid? Linx Telecom Tallinn <-> Telecity Amsterdam:P
Kumb on võimekam
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BigBabba
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2003
|
03.12.2010 11:04:35
|
|
|
Miks sa võrdled siis võrreldamatuid teenuseid? Sa räägid VPS teenusest, mitte puhtalt virtuaalserverist. Kui soovid omale "garanteeritud" CPU-d, siis on ikka VPS teenus https://www.zone.ee/et/virtuaalne-privaatserver/hinnakiri/
Ja kust sa võtad info "low-end" Fujitsu serveritest? 1.5a tagustest serveritest on pilt. Tänapäeval lähevad kõik virtuaalsed asjad bleididesse.
Ja mis eelise annab serveriruum, kuhu ei saa füüsiliselt 5minutiga kohale minna?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
käits
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2002
|
03.12.2010 11:43:24
|
|
|
Ma vist isegi ei hakka vastama viimasele postitusel
Need kellel mõistus peas on.. peaks ise aru saama ilmselt!
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andris9
HV vaatleja

liitunud: 14.06.2011
|
14.06.2011 12:27:07
|
|
|
Virtuaalserveri pealt muidugi suurema koormusega saiti väga pikalt ei jooksuta, aga õnneks pole VPS sugugi mitte kallim ning seda annab juba sobivalt konfigureerida, et koormuse ära kannataks. Lisaks muidugi (olenevalt rakenduse arhitektuurist) on võimalik täiendavate VPS'ide sisse/välja lülitamisega vajadusel võimekust vastavalt tõsta või langetada. Eesti pakkujate puhul on selline lülimine keerukam, kuna VPS instantsid valmistatakse reeglina tellimise peale, aga näiteks Amazon EC2/Rackspace/Slicehost jms. instantse saab küll kiirelt veebiliidese kaudu tekitada/kustutada.
Apache sööb liiga palju ressursse? Kasuta Nginx'i. MySQL võtab masinalt hinge seest? Vastavalt eesmärkidele vali mõni spetsiifilisem alternatiiv - näiteks sessioonide haldamiseks pole vaja relatsioonilist andmebaasi, palju paremini saab sellega hakkama hoopsi Redis ning keerukamate päringute vastused puhverda Memcache's. PHP ei saa rohkete AJAX päringute teenindamisega hakkama? Kasuta selle asemel Node.JS'i, mille jaoks pole tuhanded samaaegsed ühendused üldse probleemiks jne jne.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lehm2
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.09.2004
|
15.07.2011 10:43:41
|
|
|
Kas keegi ka teab kuhu hostida zend frameworki põhist lehte, kas võimalik on kasutada virtual hosti või on ainukene valik VPS ?
// Edit küsisin natuke võibolla valesti, kas kuskil juba php 5.3 ka jookseb ?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakunne
HV veteran

liitunud: 15.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
i485729
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2013
|
05.01.2013 18:39:31
|
|
|
| lehm2 kirjutas: |
Kas keegi ka teab kuhu hostida zend frameworki põhist lehte, kas võimalik on kasutada virtual hosti või on ainukene valik VPS ?
// Edit küsisin natuke võibolla valesti, kas kuskil juba php 5.3 ka jookseb ? |
Arvestades VPS hinda, on mõistlik kasutada VPS-i kui vähegi omal viitsimist (ja ka nutti) serveri adminnimisega jamada.
Täpse vastuse serveri nõuetele leiad siit:
http://framework.zend.com/manual/1.12/en/requirements.introduction.html
|
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004

|
16.01.2013 01:51:26
|
|
|
Mingit kõige odavamat VPS-i korraliku shared hostingu asemel kohe kindlasti ei soovitaks. Sellel puhul on kõik nii kokku tõmmatud, et ainult annab "oma serveri" mängu mängida, vähegi liiklusmahtu tõmbab kohe asja tiguaeglaseks. Eriti veel Cpaneli puhul, mis on ressursiröövel. VPS-id, mis alla 20 euro jäävad, võiks ära unustada (et oleks ikkagi 1 giga mälu, see on raudselt nõutav!)
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wover
HV vaatleja
liitunud: 16.01.2013
|
23.04.2013 14:15:03
VEEBIMAJUTUS/WEBHOSTING: veebimajutus.ee or radicenter.ee |
|
|
Hello,
Our company's website is currently hosted at Tantum, but there has been a lot of downtime lately, so we are looking for other hosting services. I am currently looking at veebimajutus.ee and radicenter.ee (formerly netpoint.ee).
What we're looking for is of course stable service and a low price. With Tantum, we pay 30 euros per year. With radicenter.ee, it would be 45 and with veebimajutus.ee 63.
Is anyone here using one of these providers and if so, what's your experience with it?
I also have another website hosted with one.com, but they seem to be quite slow when accessed from Estonia.
Looking forward to your replies!
Wout
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
23.04.2013 14:41:35
|
|
|
| Zone Virtual server I would clock in at 57,9 + VAT a year and I'd say Zone is (one of) the leading providers in Estonia as far as quality of service/support goes.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wover
HV vaatleja
liitunud: 16.01.2013
|
24.04.2013 10:57:29
|
|
|
| I know, I have another website hosted with zone and they're very stable and offer good service. But the price is still quite a bit steeper than radicenter.ee. So any experiences with radicenter, anyone?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
infidel
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2004
|
24.04.2013 11:08:13
|
|
|
| I have used Netpoint (now Radicenter) for a couple of years now. During this time, service has been down once (for less than a day) - there was an issue with name servers. Otherwise, everything has been fine.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
24.04.2013 18:27:10
|
|
|
| infidel kirjutas: |
| I have used Netpoint (now Radicenter) for a couple of years now. During this time, service has been down once (for less than a day) - there was an issue with name servers. Otherwise, everything has been fine. |
Same here
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wover
HV vaatleja
liitunud: 16.01.2013
|
26.04.2013 11:32:31
|
|
|
Aitäh vastuste eest kõigile .
I've ordered a package at Netpoint/Radicenter.
If it's "jama" I'll write a review here
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mahfiaz
HV kasutaja
liitunud: 03.11.2005
|
27.04.2013 18:26:39
|
|
|
I have been using veebimajutus.ee for some years now for three sites (two still there including oldest one, which is there for >3 years). No problems during that time. I don't know about downtime since I don't monitor it, but never noticed any.
Their neatest feature is SSH access (I think they were the first ones in Estonia to offer it for virtual hosting). You aren't allowed to run services yourself, it's for maintenance only, such as git or backups.
Two months ago I moved my main sites to digitalocean.com VPS server in Holland. For me 30 ms extra ping to neti.ee is not worth the extra bucks. Hosting in Estonia is rather pricey.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakunne
HV veteran

liitunud: 15.12.2004
|
28.07.2013 23:14:54
|
|
|
| infidel kirjutas: |
| I have used Netpoint (now Radicenter) for a couple of years now. During this time, service has been down once (for less than a day) - there was an issue with name servers. Otherwise, everything has been fine. |
Radicenter on tõstnud hinnad 2 kordseks (3.77€ -> 6.5€), kaalun üleminekut kuhugi mujale, soovitage
PS. Mida arvate
- Tantum
- Veebimajutus
- ... veel miskit
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
08.04.2014 10:53:13
|
|
|
CF.ee teeb ka päris valusat huumorit - tuleb kolimine ette võtta...
| tsitaat: |
24.02.2014 teavitasime lepingutingimuste muutumisest ja veebipakettide hindadest.
20.03.2014 olid sellega seoses uued lepingutingimused jõus.
Sellega seoses veebipakettidest eemaldusid ka 7 päeva varukoopiate tagamised.
Vastavalt lepingutingimusele 8.5. Klient teeb Veebiserveris hoitavatest failidest endale vajadusel varukoopiaid. Teenuse
osutaja ei garanteeri Veebiserverisse paigutatud failide säilimist. |
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata! |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
08.04.2014 11:57:22
|
|
|
| Ei usu, et neil üldse backupi pole, aga tõenäoliselt kaitsevad oma tagumikku juhuks kui keegi peaks paar tundi tagasi lisatud faili taastamist nõudma.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
08.04.2014 14:51:46
|
|
|
napoleon, Sel juhul kirjutaks iga normaalne koht sisse tingimuse, et mis aja pärast backup tehakse vms
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata! |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maniisama
HV kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
02.02.2016 19:11:58
|
|
|
Ok, pole siia pikalt kribatud. Annan oma hetkekogemused edasi
Otsustasin endale eestis, klientidele lähemal, veebipoele majutust otsida. Kirjale, kus põhiasjad ära kirjeldasin mis olemas ja mis on soovid, ei õnnestunud kahjuks 4 tegija käest ühe öö (töö) päeva jooksul vastust saada va 1-lt.
Kas võib järeldada, et teenusepakkjatel on serverid klientidest pungil ja müügitööga ning võimaliku tulevase kliendiga suhelda ei viitsita? Või on shared hostingu pakkujatel reageerimisajad üle 24 tunni? Ehk siis kui lehed on maas 24 tundi- ei loeta seda probleemiks
Kirjad said saadetud sellistele tegijatele nagu wavecom, radicenter, virtuaal, beehosting. Vastas ainult radicenter- küll mitte väga täpselt ja selgelt kõikidele küsimustele aga head tahet oli piisavalt. Veebimajutusega sain eelnevalt suheldud ja suht ok kõik. Zone'i päringut ei saatnud kuna seal olevaid asju enam-vähem tean.
On veel mõistlikke pakkujaid kellega suhelda e-poe shared hostingu teemal ( tulevased kliendid siin baltikumi ja skandinaavia piirkonnas)
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdanx
HV kasutaja

liitunud: 12.08.2004
|
02.02.2016 23:30:07
|
|
|
| maniisama kirjutas: |
Ok, pole siia pikalt kribatud. Annan oma hetkekogemused edasi
Otsustasin endale eestis, klientidele lähemal, veebipoele majutust otsida. Kirjale, kus põhiasjad ära kirjeldasin mis olemas ja mis on soovid, ei õnnestunud kahjuks 4 tegija käest ühe öö (töö) päeva jooksul vastust saada va 1-lt.
Kas võib järeldada, et teenusepakkjatel on serverid klientidest pungil ja müügitööga ning võimaliku tulevase kliendiga suhelda ei viitsita? Või on shared hostingu pakkujatel reageerimisajad üle 24 tunni? Ehk siis kui lehed on maas 24 tundi- ei loeta seda probleemiks
Kirjad said saadetud sellistele tegijatele nagu wavecom, radicenter, virtuaal, beehosting. Vastas ainult radicenter- küll mitte väga täpselt ja selgelt kõikidele küsimustele aga head tahet oli piisavalt. Veebimajutusega sain eelnevalt suheldud ja suht ok kõik. Zone'i päringut ei saatnud kuna seal olevaid asju enam-vähem tean.
On veel mõistlikke pakkujaid kellega suhelda e-poe shared hostingu teemal ( tulevased kliendid siin baltikumi ja skandinaavia piirkonnas)  |
eks see oleneb platformist ka, magentot saab mõistlikult hostida ainult zones, mujal sureb ära, isegi kui fpc korralikult ära konfida ( tooteid pea viie kohaline number, traffic on ~1k inimest päevas ), wavecom unusta kohe ära, liigagi palju probleeme.
_________________ teostan töid : magento |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|