Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [Wii] Nintendo Wii arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 90, 91, 92  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2009 16:16:58 vasta tsitaadiga

zipzic kirjutas:
Hmm .. aga mis seal valesti teha annab! Tellimust tehes kogu aeg ühte moodi käitunud, kuid ühest hetkest hakkas errorit ajama ja ajab siia maani...
Võimalik ka, et süsteemis mingi viga. Kontakteeru GAME'ga ja räägi neile oma mure ära.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 21:14:35 vasta tsitaadiga

http://www.joystiq.com/2009/09/25/gi-biz-wii-price-cut-in-europe-excludes-uk/
thumbs_up.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2009 08:38:22 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 03.10.2009 14:32:51 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/video/blob-month-a-boy-and/57225

seda vaadates tuli kuidagi nostalgia meelde, selline Home Alone ja 90dad (Ise pole YThe Blobi mänginud) Aga see feeling ja voice acting.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tools
HV veteran
tools

liitunud: 12.04.2003




sõnum 04.10.2009 15:14:45 vasta tsitaadiga


keegi sellise kaabliga lähemalt tutvust on teinud ?
kas on vahe HD component kaablil ja nn tavalisel component kaablil ?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2009 15:27:02 vasta tsitaadiga

Ei ole olemas sellist asja nagu HD Component kaabel. On lihtsalt Component (aka Component'i on ainult üks variant). See mis sinu pildi peal on, tundub olema VGA kaabel.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tools
HV veteran
tools

liitunud: 12.04.2003




sõnum 04.10.2009 15:52:14 vasta tsitaadiga

pildipeal on jah vga kaabel
erinevad tootjad pakuvad samasugust component kaablit, lihtsalt mõnel on pakendil hd compnent teisel lihtsalt component, tahtsingi kindel olla et vahet pole enne kui ostma hakkan
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2009 16:19:44 vasta tsitaadiga

Pea-asi, et sassi ei aja Composite kaabliga, see on palju kehvema kvaliteediga, kui Component. Componendil siis 3 video juhet+2 audio jaoks. Composite'il on üks juhe video jaoks+2 tükki heli jaoks.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tools
HV veteran
tools

liitunud: 12.04.2003




sõnum 04.10.2009 16:38:38 vasta tsitaadiga

composite ju wiil kohe kaasas, component ikka 5 otsaga
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 04.10.2009 16:40:45 vasta tsitaadiga

tools kirjutas:
composite ju wiil kohe kaasas, component ikka 5 otsaga

3 video juhet + 2 audio juhet = 5 juhet/otsa

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2009 19:46:11 vasta tsitaadiga

tools, ma pole ise Wii'd omanud, nii et ei tea mis tal seal täpselt kaasas on. Igaks juhuks sai öeldud. Ja nagu NekoRobin juba ütles, siis 3+2=5 icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2009 16:49:06 vasta tsitaadiga

tools kirjutas:

keegi sellise kaabliga lähemalt tutvust on teinud ?
Uuriks ka, et on keegi kokku puutunud või teab soetamise kohta?
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
luke skywalker
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2009 22:56:19 vasta tsitaadiga

Võitsin just selle isendi vinku kampaaniaga icon_cool.gif Aga, kas need mängudel ongi hinnad nii kirved või on mingeid odavamaid versioone ka? Näiteks nagu PC mängudel on odavad vene versioonid. Veidi nutune värk antud majandusliku olukorra kõrval. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2009 23:13:02 vasta tsitaadiga

luke skywalker kirjutas:
Võitsin just selle isendi vinku kampaaniaga icon_cool.gif Aga, kas need mängudel ongi hinnad nii kirved või on mingeid odavamaid versioone ka? Näiteks nagu PC mängudel on odavad vene versioonid. Veidi nutune värk antud majandusliku olukorra kõrval. icon_neutral.gif

Telli interneti kaudu välismaalt. (nt game.co.uk, shopto.net)
Saab natuke odavamalt.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2009 18:50:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Telli interneti kaudu välismaalt. (nt game.co.uk, shopto.net)

+ osta "järelturult" (HV jms.) kasutatuid mänge icon_wink.gif

EDIT: Euroopas tuleb ka ikkagi must versioon müügile:
http://www.joystiq.com/2009/10/20/black-wii-system-going-to-europe-as-part-of-wii-sports-resort-bu/

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 22.10.2009 20:27:30 vasta tsitaadiga

Tuli Wiile kaks teadet.

tsitaat:
On September 1st, 2009, Nintendo changed the price of the Internet Channel from 500 Wii Points to 0 Wii Points. Customers who had previously used 500 Wii Points to download the Internet Channel to their Wii console, will now offered the opportunity to download for 0 Wii Points, one NES game of their choice (valued at 500 Wii Points) from the Virtual Console catalog.

After updating your Wii Shop Channel, you can access this offer by pressing the "One Free Title" button which can be found on the top screen of the Wii Shop Channel.

Please note that this offer will expire at 11:59pm PST on 12/31/2009. This offer cannot be exchanged for monetary value, transferred to another person, and if the Internet Channel was gifted to another person, it is only available to the recipient of the gift.

About Updating Your Wii Console:
Because unauthorized modifications to save data or program files may impair game play or the Wii console, updating will also check for and automatically remove such save data or program files.

**Please note:
If you've updated your Wii console after 10/20/2009, you may not need to update again.

Thank you for updating your Wii console!

Nintendo


Lisaks pakutakse uue võimalusena teenida n-ö tasuta krediiti Shopping Channelist mängude sikutamiseks: LINK

_________________
viktorkiik.blogspot.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cala
HV kasutaja
cala

liitunud: 21.05.2003




sõnum 22.10.2009 22:02:29 vasta tsitaadiga

see internet channel. laksasin esimesena kohe youtube ette ja suvalisi videosid vaadates on kõigepealt kvaliteet alla igasuguse arvestuse ja pildi liikumiskiirus tundus ka sinna 1fps lähedale olema. netiühendus ei ole kindlasti pudelikael, kas Wii enda sees on mingi tarkvaraline pudelikael.....? any ideas?

MotionPlus on puhas nauding. Sports resort ja lauatennis eriline lemmik, nagu päris.
Everlasti poksikindad võtsin ka ja julgen tunnistada, et kui varem poks ei istunud, siis nüüd on saanud sellest tõeline elamus. nüüd tahaks juba wireless nunchucki, mida aga poes saada polnud:(

component ja HDMI kaablil kvaliteedivahet ei täheldanud 52" sel ekraanil. telekas tunneb samamoodi signaali reso ära ja seadistab end

_________________
Mobiilne multimeediakeskus - http://www.mp3car.com/vbulletin/showthread.php?t=55947
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 22.10.2009 22:37:27 vasta tsitaadiga

cala kirjutas:
component ja HDMI kaablil kvaliteedivahet ei täheldanud 52" sel ekraanil. telekas tunneb samamoodi signaali reso ära ja seadistab end
Kuidas sa muidu neid omavahel võrdlesid. Mõne teise mängukonsooliga?
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cala
HV kasutaja
cala

liitunud: 21.05.2003




sõnum 22.10.2009 23:48:52 vasta tsitaadiga

terry kirjutas:
cala kirjutas:
component ja HDMI kaablil kvaliteedivahet ei täheldanud 52" sel ekraanil. telekas tunneb samamoodi signaali reso ära ja seadistab end
Kuidas sa muidu neid omavahel võrdlesid. Mõne teise mängukonsooliga?


jah, kaks wii-d ühel component kaabel teisel HDMI

_________________
Mobiilne multimeediakeskus - http://www.mp3car.com/vbulletin/showthread.php?t=55947
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2009 08:38:24 vasta tsitaadiga

Minu teada wii-l ei ole HDMI out pesa, kuidas sul õnnestus sinna HDMI kaabel taha lükata? Pealegi ei tohikski seal vahet olla, sest wii annab välja ju maksimum 480p pilti, pole vahet kumba kaablit sa kasutad.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2009 09:08:10 vasta tsitaadiga

Minul jooksevad youtubes videod nagu kulda Wii peal.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 23.10.2009 09:53:54 vasta tsitaadiga

cala kirjutas:
terry kirjutas:
cala kirjutas:
component ja HDMI kaablil kvaliteedivahet ei täheldanud 52" sel ekraanil. telekas tunneb samamoodi signaali reso ära ja seadistab end
Kuidas sa muidu neid omavahel võrdlesid. Mõne teise mängukonsooliga?

jah, kaks wii-d ühel component kaabel teisel HDMI
Ega sa ühenduste nimesid sassi ei aja?
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2009 13:46:58 vasta tsitaadiga

terry, wii puhul peaks komponent ja HDMI kaabli kasutus tõesti sama tulemuse andma, sest mõlemad võimaldavad wii maksimumi e. 480p

wii-ga vaikimis kaasas olev komposiit video on kehvema kvaliteediga valik

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 23.10.2009 13:49:26 vasta tsitaadiga

wiil pole mingit võimalust HDMI ühendamiseks, sellest jäis jutt.
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2009 14:13:21 vasta tsitaadiga

eeldasin, et siiski olemas - miskeid karbikuid jms. saab ka kasutada
alles hiljuti sugulane väitis, et tal wii hdmi ühendusega teleri küljes - vot seda saan kontrollida!

endal käib asi komponendiga

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 23.10.2009 14:48:18 vasta tsitaadiga

Kiirelt otsides leidsin selgituse, miks Component->HDMI kaablit pole olemas.
http://www.bluejeanscable.com/articles/component-to-hdmi-cable.htm

Kuna Wii'd saab ühendada vaid Componenti, Composite ja SCART'iga, siis esimese kahe vahel on väga räige vahe. Isegi Atari 2600 mänge on valus Composite kaabliga mängida icon_smile.gif

SCART pidi olema pisut talutavam, pole ise kogenud

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2009 14:57:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:

SCART pidi olema pisut talutavam, pole ise kogenud

SCART+ RGB valik sisendist on päris OK jah thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2009 15:10:39 vasta tsitaadiga

terry kirjutas:
SCART pidi olema pisut talutavam, pole ise kogenud

ainult juhtmest ja otsast kirjutades võib igatsugu jama välja kukkuda

SCART toetab nii komposiiti, kui (mitteametlikult) koponenti - mis sealt parasjagu annab läbi ajada sõltub juba seadmetest ning ka scardi juhtmest - säästujuhe on ainult minimaalse arvu karvadega.

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kait666
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2009 03:51:11 vasta tsitaadiga

Tjahh...sai ka kunagi wiile komponent kaabel taha lükatud....ja mingit tohutut vahet komposiidiga küll pole märgand.

Anyway...läheb guitarhero ostuks. Millist bundlit võtta millist jätta? Ise olen silma peale visanud Metallica kidarga bundlile. Kuna wii olen õpetanud "kõike sööma" siis pole nagu vahet mis kaasa olevale laserkettale on pressitud. Siit jääb siis küsimus, et millist kitarri, kas neil on vahet? Kas gh kitarriga saab ka nt. rockbanid mängida?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2009 10:14:40 vasta tsitaadiga

kait666 kirjutas:
Tjahh...sai ka kunagi wiile komponent kaabel taha lükatud....ja mingit tohutut vahet komposiidiga küll pole märgand.

sa ikka wiis video parameetreid ka muutsid? vastasel juhul ei ole tõesti vahet icon_cool.gif

üks vahe, mida peaks kindlasti märkama - kirbus*** suurune ja seetõttu laialivalgunud kuubikutest moodustunud tekst muutub loetavaks

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2009 10:45:54 vasta tsitaadiga

kait666, odavaim peaks olema see:
http://www.enter.ee/et/guitar-hero-iii-legends-of-rock-guitar-only-wii.html
tsitaat:

Kas gh kitarriga saab ka nt. rockbanid mängida?

http://www.joystiq.com/Instrument-Compatibility-Matrix#Wii

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2009 11:07:39 vasta tsitaadiga

Tabelis on vähemalt 1 viga - Wii GH World Touri kitarriga saab Rock Band-i mängida.
Olen ise järgi proovinud!

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kait666
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2009 12:52:10 vasta tsitaadiga

nevermind kirjutas:
kait666 kirjutas:
Tjahh...sai ka kunagi wiile komponent kaabel taha lükatud....ja mingit tohutut vahet komposiidiga küll pole märgand.

sa ikka wiis video parameetreid ka muutsid? vastasel juhul ei ole tõesti vahet icon_cool.gif

üks vahe, mida peaks kindlasti märkama - kirbus*** suurune ja seetõttu laialivalgunud kuubikutest moodustunud tekst muutub loetavaks


Muutsin kohe ära seaded....aga kui aega saan, siis teen testi et mis ja kuidas muutus.

nevermind kirjutas:
Tabelis on vähemalt 1 viga - Wii GH World Touri kitarriga saab Rock Band-i mängida.
Olen ise järgi proovinud!


Sellest tabelist saab siis järeldada, et GH kitarrid mängivad rockbandis aga RB omasid GH ei tunnista?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2009 13:44:08 vasta tsitaadiga

järeldusi saab igasuguseid teha aga ma jätaksin siiski reservatsiooni - miks ühtepidi peaks töötama aga teistpidi mitte?
kahjuks pole ühtegi RB kitarri kätte jäänud, et ise järgi proovida

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2009 17:53:49 vasta tsitaadiga

nevermind kirjutas:
järeldusi saab igasuguseid teha aga ma jätaksin siiski reservatsiooni - miks ühtepidi peaks töötama aga teistpidi mitte?

Sest mängudel/instrumentidel on erinevad valmistajad ja väljaandjad, kes omavahel konkureerivad (Guitar Hero - Red Octane/Activision, Rock Band - Harmonix/EA)? Kui Activision ei taha, et GH seeria mängud RB pille toetaksid, siis on Activisioni voli seda funktsionaalsust GH mängudele mitte lisada. Ja nii on paraku mõnel juhul ka toimitud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2009 20:19:38 vasta tsitaadiga

järgiproovimine oleks lihtsamast lihtsam, kui ainult vastava instrumendi leiaks...
ega kellelgi RB kitarri pole?

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kait666
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2009 16:20:49 vasta tsitaadiga

Kas GH mängimiseks piisab ainult kitarrist või peab mikker ka olema?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 30.10.2009 16:26:22 vasta tsitaadiga

Ei pea.
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2009 23:09:00 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/video/episode-227-gametrailers-tv/58510
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 04.11.2009 02:42:43 vasta tsitaadiga

kait666 kirjutas:
Tjahh...sai ka kunagi wiile komponent kaabel taha lükatud....ja mingit tohutut vahet komposiidiga küll pole märgand.

Kui mina oma FullHD telekal selle tegin, siis oli vahe ikka väga märkimisväärne -- kas seal mitte ei pidanud kusagil settingutes ka teise resolutsiooni valima?

_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2009 05:50:40 vasta tsitaadiga

tegelikult on LCD teleka peal vahe väga hästi tunda...värvid on paremad juba esiteks

seadetest saab resolutsiooni valida jah
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 04.11.2009 09:43:58 vasta tsitaadiga

pronto kirjutas:
kait666 kirjutas:
Tjahh...sai ka kunagi wiile komponent kaabel taha lükatud....ja mingit tohutut vahet komposiidiga küll pole märgand.

Kui mina oma FullHD telekal selle tegin, siis oli vahe ikka väga märkimisväärne -- kas seal mitte ei pidanud kusagil settingutes ka teise resolutsiooni valima?
Jah, vahe pole mitte ainult märkimisväärne, vaid meeletu. Pärast komponendiga mängimist on nõus inimesed ise käsitsi teleka tagant juhtmeid ümber tõstma, peaasi, et ei peaks taluma komposiidi hägust pilti icon_wink.gif
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2009 14:53:44 vasta tsitaadiga

no full hd teleka puhul on pilt ikkagi pask vahet pole kumba kasutad... kuigi jah selle komponendiga on parem.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 08.11.2009 15:39:24 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
no full hd teleka puhul on pilt ikkagi piix vahet pole kumba kasutad... kuigi jah selle komponendiga on parem.
Piiksul ja piiksul on suur vahe. Umbes samasugune vahe nagu teeksid piiksus valgustingimustes pildi piiksu fotokaga või kvaliteetse fotokaga. Komponendiga saab konsoolist kätte üsna täpselt sellise pildi, mida see konsool ongi mõeldud parimate tingimuste juures väljastama. Selline on lihtsalt Wii graafika. Sama loogika järgi on N64 pilt veel eriti piiksus. Ei saa ju nõuda, et näiteks N64 sakiline 3D kuidagi ajas muutuks ning tänapäevastele nõudmistele vastaks icon_smile.gif
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jandre
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2007




sõnum 08.11.2009 22:04:56 vasta tsitaadiga

Panin enda Wii-le ka 3 otsaga kaabli asemel 5 otsaga kaabli, pilt muutus kõvasti paremaks. Detailid tulid rohkem esile.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kait666
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2009 00:54:44 vasta tsitaadiga

mis vahet seal on kas telekas on fullHD või mitte....minu mäletamise järgi ei suda wii kaugeltki mitte fullHD pilti juhtmesse panna icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2009 10:11:22 vasta tsitaadiga

Ei olegi vahet, 480p niiehknaa maksimum.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 09.11.2009 10:24:12 vasta tsitaadiga

see vahe vist on et 1080p teglekad kipuvad korralikumad olema, ja kui hästi läheb on seal sees korralik scaler mis oskab pilti suurendada venitamata.
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2009 11:53:10 vasta tsitaadiga

kait666 kirjutas:
mis vahet seal on kas telekas on fullHD või mitte....minu mäletamise järgi ei suda wii kaugeltki mitte fullHD pilti juhtmesse panna icon_biggrin.gif


selles see asi ongi... fullHD teleka peal 480p on ikka väga kole... vahel on lausa kahju, et sai suuretoa telekas fullhd vastu vahetatud ... peale seda ei taha wii pilti isegi vaadata mitte:(
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 09.11.2009 12:45:33 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
kait666 kirjutas:
mis vahet seal on kas telekas on fullHD või mitte....minu mäletamise järgi ei suda wii kaugeltki mitte fullHD pilti juhtmesse panna icon_biggrin.gif


selles see asi ongi... fullHD teleka peal 480p on ikka väga kole... vahel on lausa kahju, et sai suuretoa telekas fullhd vastu vahetatud ... peale seda ei taha wii pilti isegi vaadata mitte:(
Tee mingid pildid, tahaks näha, milles see koledus seisneb. Äkki tõesti on midagi viltu. Palju me siin niisama korrutame, et kole ja mittekole. Fakte on vaja. Muidu kipub naabrinaiste jutuks minema, kus vadratakse asjadest selle alusel, kuidas pilt kellegi peakolus tundub icon_biggrin.gif
Äkki on asi sinu telekas? Kuidas DVD'de vaatamisega lugu on? Kui sul pildile suured nõudmised on, siis DVD'de pilt peaks tavalise pleieriga suurel telekal üsna kole välja nägema icon_wink.gif

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [Wii] Nintendo Wii arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 90, 91, 92  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.