seda vaadates tuli kuidagi nostalgia meelde, selline Home Alone ja 90dad (Ise pole YThe Blobi mänginud) Aga see feeling ja voice acting. _________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Ei ole olemas sellist asja nagu HD Component kaabel. On lihtsalt Component (aka Component'i on ainult üks variant). See mis sinu pildi peal on, tundub olema VGA kaabel.
pildipeal on jah vga kaabel
erinevad tootjad pakuvad samasugust component kaablit, lihtsalt mõnel on pakendil hd compnent teisel lihtsalt component, tahtsingi kindel olla et vahet pole enne kui ostma hakkan
Pea-asi, et sassi ei aja Composite kaabliga, see on palju kehvema kvaliteediga, kui Component. Componendil siis 3 video juhet+2 audio jaoks. Composite'il on üks juhe video jaoks+2 tükki heli jaoks.
Võitsin just selle isendi vinku kampaaniaga Aga, kas need mängudel ongi hinnad nii kirved või on mingeid odavamaid versioone ka? Näiteks nagu PC mängudel on odavad vene versioonid. Veidi nutune värk antud majandusliku olukorra kõrval.
Võitsin just selle isendi vinku kampaaniaga Aga, kas need mängudel ongi hinnad nii kirved või on mingeid odavamaid versioone ka? Näiteks nagu PC mängudel on odavad vene versioonid. Veidi nutune värk antud majandusliku olukorra kõrval.
Telli interneti kaudu välismaalt. (nt game.co.uk, shopto.net)
Saab natuke odavamalt.
On September 1st, 2009, Nintendo changed the price of the Internet Channel from 500 Wii Points to 0 Wii Points. Customers who had previously used 500 Wii Points to download the Internet Channel to their Wii console, will now offered the opportunity to download for 0 Wii Points, one NES game of their choice (valued at 500 Wii Points) from the Virtual Console catalog.
After updating your Wii Shop Channel, you can access this offer by pressing the "One Free Title" button which can be found on the top screen of the Wii Shop Channel.
Please note that this offer will expire at 11:59pm PST on 12/31/2009. This offer cannot be exchanged for monetary value, transferred to another person, and if the Internet Channel was gifted to another person, it is only available to the recipient of the gift.
About Updating Your Wii Console:
Because unauthorized modifications to save data or program files may impair game play or the Wii console, updating will also check for and automatically remove such save data or program files.
**Please note:
If you've updated your Wii console after 10/20/2009, you may not need to update again.
Thank you for updating your Wii console!
Nintendo
Lisaks pakutakse uue võimalusena teenida n-ö tasuta krediiti Shopping Channelist mängude sikutamiseks: LINK _________________ viktorkiik.blogspot.com
see internet channel. laksasin esimesena kohe youtube ette ja suvalisi videosid vaadates on kõigepealt kvaliteet alla igasuguse arvestuse ja pildi liikumiskiirus tundus ka sinna 1fps lähedale olema. netiühendus ei ole kindlasti pudelikael, kas Wii enda sees on mingi tarkvaraline pudelikael.....? any ideas?
MotionPlus on puhas nauding. Sports resort ja lauatennis eriline lemmik, nagu päris.
Everlasti poksikindad võtsin ka ja julgen tunnistada, et kui varem poks ei istunud, siis nüüd on saanud sellest tõeline elamus. nüüd tahaks juba wireless nunchucki, mida aga poes saada polnud:(
component ja HDMI kaablil kvaliteedivahet ei täheldanud 52" sel ekraanil. telekas tunneb samamoodi signaali reso ära ja seadistab end _________________ Mobiilne multimeediakeskus - http://www.mp3car.com/vbulletin/showthread.php?t=55947
Minu teada wii-l ei ole HDMI out pesa, kuidas sul õnnestus sinna HDMI kaabel taha lükata? Pealegi ei tohikski seal vahet olla, sest wii annab välja ju maksimum 480p pilti, pole vahet kumba kaablit sa kasutad.
eeldasin, et siiski olemas - miskeid karbikuid jms. saab ka kasutada
alles hiljuti sugulane väitis, et tal wii hdmi ühendusega teleri küljes - vot seda saan kontrollida!
endal käib asi komponendiga _________________ AHV ei tea, mis AHV teeb
Kuna Wii'd saab ühendada vaid Componenti, Composite ja SCART'iga, siis esimese kahe vahel on väga räige vahe. Isegi Atari 2600 mänge on valus Composite kaabliga mängida
SCART pidi olema pisut talutavam, pole ise kogenud
ainult juhtmest ja otsast kirjutades võib igatsugu jama välja kukkuda
SCART toetab nii komposiiti, kui (mitteametlikult) koponenti - mis sealt parasjagu annab läbi ajada sõltub juba seadmetest ning ka scardi juhtmest - säästujuhe on ainult minimaalse arvu karvadega. _________________ AHV ei tea, mis AHV teeb
Tjahh...sai ka kunagi wiile komponent kaabel taha lükatud....ja mingit tohutut vahet komposiidiga küll pole märgand.
Anyway...läheb guitarhero ostuks. Millist bundlit võtta millist jätta? Ise olen silma peale visanud Metallica kidarga bundlile. Kuna wii olen õpetanud "kõike sööma" siis pole nagu vahet mis kaasa olevale laserkettale on pressitud. Siit jääb siis küsimus, et millist kitarri, kas neil on vahet? Kas gh kitarriga saab ka nt. rockbanid mängida?
Tjahh...sai ka kunagi wiile komponent kaabel taha lükatud....ja mingit tohutut vahet komposiidiga küll pole märgand.
sa ikka wiis video parameetreid ka muutsid? vastasel juhul ei ole tõesti vahet
üks vahe, mida peaks kindlasti märkama - kirbus*** suurune ja seetõttu laialivalgunud kuubikutest moodustunud tekst muutub loetavaks _________________ AHV ei tea, mis AHV teeb
Tabelis on vähemalt 1 viga - Wii GH World Touri kitarriga saab Rock Band-i mängida.
Olen ise järgi proovinud! _________________ AHV ei tea, mis AHV teeb
järeldusi saab igasuguseid teha aga ma jätaksin siiski reservatsiooni - miks ühtepidi peaks töötama aga teistpidi mitte?
kahjuks pole ühtegi RB kitarri kätte jäänud, et ise järgi proovida _________________ AHV ei tea, mis AHV teeb
järeldusi saab igasuguseid teha aga ma jätaksin siiski reservatsiooni - miks ühtepidi peaks töötama aga teistpidi mitte?
Sest mängudel/instrumentidel on erinevad valmistajad ja väljaandjad, kes omavahel konkureerivad (Guitar Hero - Red Octane/Activision, Rock Band - Harmonix/EA)? Kui Activision ei taha, et GH seeria mängud RB pille toetaksid, siis on Activisioni voli seda funktsionaalsust GH mängudele mitte lisada. Ja nii on paraku mõnel juhul ka toimitud.
järgiproovimine oleks lihtsamast lihtsam, kui ainult vastava instrumendi leiaks...
ega kellelgi RB kitarri pole? _________________ AHV ei tea, mis AHV teeb
Tjahh...sai ka kunagi wiile komponent kaabel taha lükatud....ja mingit tohutut vahet komposiidiga küll pole märgand.
Kui mina oma FullHD telekal selle tegin, siis oli vahe ikka väga märkimisväärne -- kas seal mitte ei pidanud kusagil settingutes ka teise resolutsiooni valima? _________________ Magento arendused
Tjahh...sai ka kunagi wiile komponent kaabel taha lükatud....ja mingit tohutut vahet komposiidiga küll pole märgand.
Kui mina oma FullHD telekal selle tegin, siis oli vahe ikka väga märkimisväärne -- kas seal mitte ei pidanud kusagil settingutes ka teise resolutsiooni valima?
Jah, vahe pole mitte ainult märkimisväärne, vaid meeletu. Pärast komponendiga mängimist on nõus inimesed ise käsitsi teleka tagant juhtmeid ümber tõstma, peaasi, et ei peaks taluma komposiidi hägust pilti _________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
no full hd teleka puhul on pilt ikkagi piix vahet pole kumba kasutad... kuigi jah selle komponendiga on parem.
Piiksul ja piiksul on suur vahe. Umbes samasugune vahe nagu teeksid piiksus valgustingimustes pildi piiksu fotokaga või kvaliteetse fotokaga. Komponendiga saab konsoolist kätte üsna täpselt sellise pildi, mida see konsool ongi mõeldud parimate tingimuste juures väljastama. Selline on lihtsalt Wii graafika. Sama loogika järgi on N64 pilt veel eriti piiksus. Ei saa ju nõuda, et näiteks N64 sakiline 3D kuidagi ajas muutuks ning tänapäevastele nõudmistele vastaks _________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
see vahe vist on et 1080p teglekad kipuvad korralikumad olema, ja kui hästi läheb on seal sees korralik scaler mis oskab pilti suurendada venitamata. _________________
mis vahet seal on kas telekas on fullHD või mitte....minu mäletamise järgi ei suda wii kaugeltki mitte fullHD pilti juhtmesse panna
selles see asi ongi... fullHD teleka peal 480p on ikka väga kole... vahel on lausa kahju, et sai suuretoa telekas fullhd vastu vahetatud ... peale seda ei taha wii pilti isegi vaadata mitte:(
mis vahet seal on kas telekas on fullHD või mitte....minu mäletamise järgi ei suda wii kaugeltki mitte fullHD pilti juhtmesse panna
selles see asi ongi... fullHD teleka peal 480p on ikka väga kole... vahel on lausa kahju, et sai suuretoa telekas fullhd vastu vahetatud ... peale seda ei taha wii pilti isegi vaadata mitte:(
Tee mingid pildid, tahaks näha, milles see koledus seisneb. Äkki tõesti on midagi viltu. Palju me siin niisama korrutame, et kole ja mittekole. Fakte on vaja. Muidu kipub naabrinaiste jutuks minema, kus vadratakse asjadest selle alusel, kuidas pilt kellegi peakolus tundub
Äkki on asi sinu telekas? Kuidas DVD'de vaatamisega lugu on? Kui sul pildile suured nõudmised on, siis DVD'de pilt peaks tavalise pleieriga suurel telekal üsna kole välja nägema _________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.