Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Uus iMac VS PC - kas hinnavahe on ikka niisuur kui esialgu tundub? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Sinu järgmine arvuti on
iMac
19%
 19%  [ 34 ]
PC
80%
 80%  [ 138 ]
hääli kokku : 172

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
woosh
HV Guru
woosh

liitunud: 29.11.2001




sõnum 05.11.2009 16:48:17 vasta tsitaadiga

tsitaat:

No me räägime ikkagi proffidest, kes mõõdavad teaduslike meetoditega ekraanikvaliteeti, mitte sellest, kuidas kellegi silmale tundub icon_biggrin.gif

Pane oma LG ja mac-i LED display kõrvuti. Võta mõlemal lahti näiteks mingi värviline pilt. Näed ise ära kui saast su LG tegelikult on...
Vaata nurgapealt, vaata milline on LG must võrrelduna maci mustaga.

Kui aga sa kuulud nende hulka kes värvidel nii hästi vahet ei tee siis ei ole mõtet ka vaielda. Ei ära võta seda solvanguna teadupärast iga kolmas inimene on kõrvupidi elevandi alla jäänud, kehtib u. sama ka nägemismeele kohta.
Mina näiteks teen vahet ja saan aru selle monitori plussidest.

LED taustvalgusega monitori suureks eeliseks on tema ühtlane taustvalgus kogu ekraani pinnal + igast kraami... hetkel pole aega pikemalt kirjutada... hiljem ehk... aga sul vaba voli ka ise googlet kasutades uurida LED taustvalgusega monitoride kohta.

_________________
o
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 05.11.2009 17:04:48 vasta tsitaadiga

Siin on üks tore asi veel -- talvel on küll väga hea, et monitor tuba kütab, aga suvel huugavad need vanad monitorid sellist kuuma välja, et anna olla. Ma pean silmas just 24"+ monitorid, pisematel jahutab korpus asja piisavalt maha. Mul on ühel tuttaval 32" monitor arvuti taga ja mina küll ei saa aru, kuidas ta selle ees istuda saab. Teine asi on muidugi värvikalibratsioon, aga see on puhas disaineri lõbu.

Minule meeldib OS X peamiselt seetõttu, et seal on kõik vajalik sodi kohe kaubaga kaasas ja töötab nii nagu ette on nähtud -- ma pean silmas asju nagu ssh, scp, jne. Näiteks paljudes edukamates firmades on Macid seetõttu pooltel tarkvaraarendajatel.

Muide, pärast seda kui ma Keystones oma esimese presentatsiooni paar kuud tagasi valmis tegin ei kavatse ma enam ühtegi etteastet teha Windowsis, välja arvatud juhul kui see tarkvara sellesse platvormi porditakse.

Lisaks teise monitori tugi ei ole üheski teises platvormis (ma pean siin silmas just riistvara ja tarkvara kombot) nii hästi realiseeritud kui Mac OS X + MacBook (Pro).

PS. Kas keegi seda uut nühkplaadiga hiirt on katsetanud ka. Ma kaugelt nägin, aga pole ise veel saanud oma käpakestega proovida. Ilus on ta küll ja teoorias on see hiirenduses pikk samm edasi, aga kuidas see praktikas töötab?

_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 05.11.2009 17:21:21 vasta tsitaadiga

pronto kirjutas:
PS. Kas keegi seda uut nühkplaadiga hiirt on katsetanud ka. Ma kaugelt nägin, aga pole ise veel saanud oma käpakestega proovida. Ilus on ta küll ja teoorias on see hiirenduses pikk samm edasi, aga kuidas see praktikas töötab?

Scrollimine on väga mugav ja intuitiivne. Swipe paremale ja vasakule vajab vist veidi harjumist - ei ole kõige lihtsam kahe näpuga hiirt kinni hoida ning samal ajal keskmisi sõrmi külgepidi liigutada.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 05.11.2009 18:53:06 vasta tsitaadiga

Ohohh kirjutas:
pronto kirjutas:
PS. Kas keegi seda uut nühkplaadiga hiirt on katsetanud ka. Ma kaugelt nägin, aga pole ise veel saanud oma käpakestega proovida. Ilus on ta küll ja teoorias on see hiirenduses pikk samm edasi, aga kuidas see praktikas töötab?

Scrollimine on väga mugav ja intuitiivne. Swipe paremale ja vasakule vajab vist veidi harjumist - ei ole kõige lihtsam kahe näpuga hiirt kinni hoida ning samal ajal keskmisi sõrmi külgepidi liigutada.

Noh, kuna ma olen juba Logitechi paremale-vasakule liikuva rolliga harjunud, siis vast ei ole probleemi. Ma siiski ilmselt tahaks selle oma käega ära proovida -- need peaks juba salongides saadaval ka olema, eks?

_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2009 20:43:32 vasta tsitaadiga

pronto kirjutas:
Ohohh kirjutas:
pronto kirjutas:
PS. Kas keegi seda uut nühkplaadiga hiirt on katsetanud ka. Ma kaugelt nägin, aga pole ise veel saanud oma käpakestega proovida. Ilus on ta küll ja teoorias on see hiirenduses pikk samm edasi, aga kuidas see praktikas töötab?

Scrollimine on väga mugav ja intuitiivne. Swipe paremale ja vasakule vajab vist veidi harjumist - ei ole kõige lihtsam kahe näpuga hiirt kinni hoida ning samal ajal keskmisi sõrmi külgepidi liigutada.

Noh, kuna ma olen juba Logitechi paremale-vasakule liikuva rolliga harjunud, siis vast ei ole probleemi. Ma siiski ilmselt tahaks selle oma käega ära proovida -- need peaks juba salongides saadaval ka olema, eks?

Käisin Solarise omas täna ja seal oli näha ainult vanu

edit:

tsitaat:
Ajakiri Fortune kuulutas Steve Jobs'i selle aastakümne tegevjuhiks. Fortune julgeb nimetada praegust aastakümmet Steve Jobs'i kümnendiks.
Jobs visati 80ndatel Applest välja ja hiljuti elas ta üle raske haiguse avalikkuse silme all, kuid siiski on ta suutnud muuta Ameerika äristiili.

Apple on peale Jobs'i tagasitulekut tugevnenud enneolematult. Jobs'i naastes oli firma väärt närused 5 miljardit USA dollarit, praeguseks on väärtus kasvanud 170 miljardi USA dollarini. Augustis teatas Apple, et neil on vabu vahendeid 31,1 miljardi USA dollari eest, tehnoloogiafirmade puhul on see rekord.
Apple ei ole enam pelgalt arvutitootja, vaid on tugevalt esindatud ka muusika-, video- ja mobiiltelefonide äris.

Erinevalt areneva tööstuse ettevõtjatest on Jobs suutnud muuta olemasolevat tööstusharu.
Fortune kohaselt on Apple saanud üle 400 miljoni USA dollari väärtuses tasuta reklaami. Põhjuseks on Apple suur salatsemine ja Jobs'i soov kontrollida firmat iga viimse lausutava sõnani, mida lausutakse.

Pärast Jobsi tagasitulekut sel suvel on paljud spekuleerinud, milline näeks Apple välja ilma Steve Jobs'ita. Fortune arvates jätkaks Apple edukalt, kuna firma oskab valida omale töötajaid, kes mõtlevad Steve Jobs'i sarnaselt.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2009 20:59:41 vasta tsitaadiga

käisin täna mälu värskenduseks poes iMac'i (24") vaatamas. sel jooksis mingi Apple reklaamvideo. võrreldes minu praeguse kuvariga (2433BW) oli värvisügavus oluliselt parem, suurem vaatenurk (ma ei saa kodus diivanil pikali filme vaadata, sest pilt kaob ära, iMacil jäi pilt ette kui leti ees allapoole kükitasin) ja backlight clouding (musta pildi puhul ei olnud lume/pilve efekti näha) ja bleeding (taustavalgus ei domineerinud ekraani äärtes) puudusid. samuti oli kontrast väheke parem, mis tulenes ilmselt läikivast ekraanist (mul matt) ja LED taustavalgusest (mul katoodid).
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fatboi M
HV vaatleja

liitunud: 07.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2009 21:14:58 vasta tsitaadiga

Poes pead ise näha küsima, wireless asju ei ole loobitud laudade peale.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.11.2009 21:33:20 vasta tsitaadiga

keegi targem teab võrrelda ehk uut LEDi ja 24" white imaci LCDd ?
hetkel ei ole ise jõudnud uut kaema minna. vana matt LCD on töötluseks vaieldamatult üks parimaid mida minu vanuri silm näinu icon_smile.gif

PS. mis värk nende PC meeste pedereerimisega on ( ledid jne. ) icon_lol.gif
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=42
kui jutuks tuli juba macide välmusest ja selle järgi ostmisest.

keegi tahab võin ühe ägeda korpuse koos täis lisadega mõnele ära anda apple alu klaveri vms. eest
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=431731&highlight=
sinised valgustused jms kaasas thumbs_up.gif mida krt hing veel tahab.


viimati muutis Alari A. 05.11.2009 21:34:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2009 21:33:53 vasta tsitaadiga

Skeptik, kõik on õige aga kui sul diivanilt mugav filme vaadata on, mis kuradike sind siis kräppmonitori ostma pani?

digweed, uus on glare molu näiteks icon_biggrin.gif

neid 27" paneele teeb lg ja ilmselt on apple poolt korralikult kinni makstud mõneks ajaks icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 05.11.2009 21:47:14, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 05.11.2009 21:42:45 vasta tsitaadiga

Nii et ma saan aru nii, et peaksin mäkki ostma, sest monitor on väga ülbe ja OS X annab väga head võimalused graafika töödeks?

Ah ja disain on ka lahe!

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.11.2009 21:53:35 vasta tsitaadiga

londiste, seda küll icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2009 22:17:22 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
Skeptik, kõik on õige aga kui sul diivanilt mugav filme vaadata on, mis kuradike sind siis kräppmonitori ostma pani?

mul see väike diivanike tekkis hiljem laua taha
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 06.11.2009 00:19:20 vasta tsitaadiga

pronto kirjutas:
Ohohh kirjutas:
pronto kirjutas:
PS. Kas keegi seda uut nühkplaadiga hiirt on katsetanud ka. Ma kaugelt nägin, aga pole ise veel saanud oma käpakestega proovida. Ilus on ta küll ja teoorias on see hiirenduses pikk samm edasi, aga kuidas see praktikas töötab?

Scrollimine on väga mugav ja intuitiivne. Swipe paremale ja vasakule vajab vist veidi harjumist - ei ole kõige lihtsam kahe näpuga hiirt kinni hoida ning samal ajal keskmisi sõrmi külgepidi liigutada.

Noh, kuna ma olen juba Logitechi paremale-vasakule liikuva rolliga harjunud, siis vast ei ole probleemi. Ma siiski ilmselt tahaks selle oma käega ära proovida -- need peaks juba salongides saadaval ka olema, eks?

Seda ma ei oska öelda, kas juba ka müügil on. Ise sain katsetada kuna vend ostis uue iMaci.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 06.11.2009 01:32:41 vasta tsitaadiga

woosh kirjutas:
........ Nüüd, kus arvuti ise on koos, jätab see meile üsna laialt mänguruumi monitori osas...

LG FLATRON W2442PA-BF Wide 24", 1920x1080 (prad.de review) - 3675 EEK .......

See ei kannata kuidagi kriitikat, suurim puudus: vaatenurk 170°/160°, Apple iMac27 on 178° vaatenurgaga paneel, ehk siis ka PS maailmas maksavad sellise 178° vaatenurgaga monitorid vähemalt 3x enam

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2009 09:21:18 vasta tsitaadiga

võtke võrrelge siis millegi enam-vähem võrreldavaga, lg w2600hp-bf näiteks.
nagu öeldud, sama paneeli mis imacides, on apple ilmselt korralikult kinni maksnud nii et seda monitoris tõenäoliselt (niipea) ei näe.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2009 13:35:31 vasta tsitaadiga

Flickr'i pildiallkiri prantsuse keelest tõlgituna: "Who says you can't play on a Mac?" icon_razz.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 06.11.2009 14:22:43 vasta tsitaadiga

woosh kirjutas:
tsitaat:

No me räägime ikkagi proffidest, kes mõõdavad teaduslike meetoditega ekraanikvaliteeti, mitte sellest, kuidas kellegi silmale tundub icon_biggrin.gif

Pane oma LG ja mac-i LED display kõrvuti. Võta mõlemal lahti näiteks mingi värviline pilt. Näed ise ära kui saast su LG tegelikult on...
Vaata nurgapealt, vaata milline on LG must võrrelduna maci mustaga.

Kui aga sa kuulud nende hulka kes värvidel nii hästi vahet ei tee siis ei ole mõtet ka vaielda. Ei ära võta seda solvanguna teadupärast iga kolmas inimene on kõrvupidi elevandi alla jäänud, kehtib u. sama ka nägemismeele kohta.
Mina näiteks teen vahet ja saan aru selle monitori plussidest.

LED taustvalgusega monitori suureks eeliseks on tema ühtlane taustvalgus kogu ekraani pinnal + igast kraami... hetkel pole aega pikemalt kirjutada... hiljem ehk... aga sul vaba voli ka ise googlet kasutades uurida LED taustvalgusega monitoride kohta.


LED-ekraanide tööpõhimõtteid ja eeliseid pole vaja mulle seletada. Ma tean neid. Samuti nagu ma tean, et normaalsed inimesed istuvad töötades-mängides ekraani ees, mitte 170-kraadise nurga all. Samuti, kuigi sügav tume must on kena, ei vaata sa suurem osa ajast loodetavasti musta pilti, lisaks kipub osa tumedatesse alaldesse jäävat pildidetailsust kaotsi minema (videomaterjali puhul).

Minu point on see, et isegi keskmise inimese jaoks on 3x 24" ekraanid palju lahedamad nii fiilingult kui resolutsioonilt, kui see üks 27" ekraanike. See, kui sa saad pildi endale surroundina ümber, on hoopis kõrgem tajutav kvaliteedihüpe kui hüpe TNT-lt IPS-ile.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2009 14:42:07 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
Flickr'i pildiallkiri prantsuse keelest tõlgituna: "Who says you can't play on a Mac?" icon_razz.gif


Eks viis aastat vanu mänge nühkida on tõesti tõeline gaming.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.11.2009 14:48:12 vasta tsitaadiga

Scart, ma mängisin cod4 4 kuud peale peale välja tulekut.
OSXi all.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2009 14:50:38 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
Scart, ma mängisin cod4 4 kuud peale peale välja tulekut.
OSXi all.


Ja seal pildil on COD 4... kus?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.11.2009 14:58:51 vasta tsitaadiga

mis seal vahet on.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2009 15:09:48 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
mis seal vahet on.


Ikka märkimisväärne vahe on tegelikult.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2009 15:21:55 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
LED-ekraanide tööpõhimõtteid ja eeliseid pole vaja mulle seletada. Ma tean neid. Samuti nagu ma tean, et normaalsed inimesed istuvad töötades-mängides ekraani ees, mitte 170-kraadise nurga all. Samuti, kuigi sügav tume must on kena, ei vaata sa suurem osa ajast loodetavasti musta pilti, lisaks kipub osa tumedatesse alaldesse jäävat pildidetailsust kaotsi minema (videomaterjali puhul).

alati lihtsalt pole ideaalolukord ja pole mõtet öelda, et seda ja seda eelist nagunii ei kasutata. LED taustavalgus tagab kõikidele värvidele sügavamad toonid, mitte ainult mustale.
erick kirjutas:
Minu point on see, et isegi keskmise inimese jaoks on 3x 24" ekraanid palju lahedamad nii fiilingult kui resolutsioonilt, kui see üks 27" ekraanike. See, kui sa saad pildi endale surroundina ümber, on hoopis kõrgem tajutav kvaliteedihüpe kui hüpe TNT-lt IPS-ile.

ma poleks ses nii kindel. mulle jälle näiteks ei meeldiks üldse eri ekraanide vahel pendeldada ja eelistaks iga kell ühte suuremat. ei meeldi see hiirega ühelt teisele liikumine ja ekraanide raamid "pildi vahel". rääkimata sellest, et videote vaatamine on suurelt hulga parem.


ja olgem ausad, Mac OS X pole mängimiseks mõeldud. suuremaid tiitleid on sinna ju porditud, aga nad jooksevad OS X-i all tunduvalt halvemini kui Windowsi all, mis tuleneb sellest, et Maci-versioonid pole arendatud sama arendaja poolt (tihti pordid) ja video draiverid pole nii head kui Windowsi omad. Mõttekam siis juba Windows kõrvale installida ja seal mängida, siis saab ka komplektis olevast videokaardist ettenähtud 3D paugu kätte. vähemalt mul oli samade mängude puhul Windowsi all oluliselt parem perfoormans.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2009 15:25:49 vasta tsitaadiga

Äkki saaks selle ning "konsoolid versus PC" teemad kokku panna, nimed on samad ja jutt ka, tuleb ainult terminid ära muuta, "konsoolid/iMac versus PC" vms. Saaks ühe teemaga hakkama.

Naljakas vaadata, kuidas aastate kaupa mitmed oponendid ei arene. icon_smile.gif Aja jooksul ju võiks juba natuke õppust võtta.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2009 15:41:26 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Naljakas vaadata, kuidas aastate kaupa mitmed oponendid ei arene. icon_smile.gif Aja jooksul ju võiks juba natuke õppust võtta.

teh PC winz 'em all
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2009 16:26:19 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Aja jooksul ju võiks juba natuke õppust võtta.


Et kui ei arva, nagu sina - siis eksitakse?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cruiser
HV vaatleja


liitunud: 09.11.2005




sõnum 06.11.2009 16:31:35 vasta tsitaadiga

Rääkida ilust ja kasutajamugavusest, kuna oman mõlemaid versioone, siis ei saa aru, miks peab see LG monitoril olema neid kurve ja pragusid nii palju, seda kõike puhastada on paras piin, valge iMac tõmbad antistaatilise lapiga tagant üle ja ongi puhas, LG peab igaks juhuks kõigepealt pintsliga üle käima, et pragudest tolmu välja saada. Eriti, kui veel ruumiga ei ole eriti priisata ja seda ruumi pole mul ei tööl ega kodus liiga palju arvutite jaoks.
Lisaks see juhtmerägastik, mis alt kastist laua peale tuleb, USB dock, lisaks pleieri laadija, poisi laua peal on kogu aeg totaalne segadus, naise kirjutuslaua ümber kahjuks ei mahugi laua alla suur kast, sellepärast ka kõik ühes iMac ilusti laua peal. Nii võib öelda, et ikkagi ilu maksab.
Mitut ekraani, selle kohta võin öelda, mul töö juures kolme arvuti peale 7 ekraani, töö nõuab, tegelikkuses paras piin ikka, isiklikult mõtlen, et võiks olla üks suur ekraan,umbes 30", kuhu saaks aknaid teha ja siis üks lõppprodukti ekraan lisaks veel.
Win ja OS X on mõlemad töötavad asjad, eks mõlemil on omad kiiksud, tööd teen mõlemaga. Aga Win 7 meeldib juba mulle, kuigi olen ise rohkem maci fänn.

Teemasse, kõik võrdlevad hinna poolest iMac ja iseehitatut, võrrelda tuleks ikka samaväärset firmakasti, kas siis Dell,HP või miskit muud, mitte noname kasti firmakastiga, siis need hinnad on juba hoopis teisest klassist.

_________________
Kui maailm on lava, kus siis publik istub?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2009 16:39:39 vasta tsitaadiga

miks see juhtmerägastik kõigile jutuks tuleb? et kui mac, siis wifi, bluetooth-seadmed ja ei mingeid kõlareid ega usb-seadmeid?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2009 16:42:39 vasta tsitaadiga

londiste, ega seal suurt vahet polegi. iMaci läheb 1 toitejuhe ja kõik. eeldades, et sa kasutad wifit ja juhtmeta klaverit/hiirt. sama saab ka PC-ga teha. ainuke, mis lisanduks on monitori kaablid (data & toide) ning webcam (juhul kui tahta iMaciga sama konfi). võibolla ka kõlarite oma. maksimaalselt siis 1 vs. 5 kaablit.

viimati muutis SKG 06.11.2009 16:44:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2009 16:43:17 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Mark0 kirjutas:
Aja jooksul ju võiks juba natuke õppust võtta.

Et kui ei arva, nagu sina - siis eksitakse?


Ei, seda mitte.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 06.11.2009 18:50:29 vasta tsitaadiga

ot:
Mark0 kirjutas:
Äkki saaks selle ning "konsoolid versus PC" teemad kokku panna, nimed on samad ja jutt ka, tuleb ainult terminid ära muuta, "konsoolid/iMac versus PC" vms. Saaks ühe teemaga hakkama.

Naljakas vaadata, kuidas aastate kaupa mitmed oponendid ei arene. icon_smile.gif Aja jooksul ju võiks juba natuke õppust võtta.


Ajast rääkides - ei ole enam kaugel see päev, mil üks konsoolimängurite põhiargumente saab pauguga vastu taevast lennutatud icon_wink.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2009 19:12:28 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
ot:
Ajast rääkides - ei ole enam kaugel see päev, mil üks konsoolimängurite põhiargumente saab pauguga vastu taevast lennutatud icon_wink.gif

ot:
Korraldad siis suure peo? On konsoolimängurid ka oodatud? icon_razz.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 06.11.2009 19:31:36 vasta tsitaadiga

ot:
amddude kirjutas:
erick kirjutas:
[ot]Ajast rääkides - ei ole enam kaugel see päev, mil üks konsoolimängurite põhiargumente saab pauguga vastu taevast lennutatud icon_wink.gif

Korraldad siis suure peo? On konsoolimängurid ka oodatud? icon_razz.gif


Mõtlesin pigem võimalusele avaldada artikli laadi kirjutis, kus ma oma leide presenteerin. Testimine võtab ilmselt mitu päeva, eriti kui teha ka OC vs non-OC teste nii 720p kui 1080p resodel. Esialgu on plaanis proovida ära vaid Novembris 2009 välja tulnud mängud, kui kõige värskemad. Vanemate mängude proovimine ei oleks tõenäoliselt nii kõnekas.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virus152
HV vaatleja
virus152

liitunud: 05.03.2009




sõnum 06.11.2009 20:55:04 vasta tsitaadiga

Cruiser kirjutas:
Teemasse, kõik võrdlevad hinna poolest iMac ja iseehitatut, võrrelda tuleks ikka samaväärset firmakasti, kas siis Dell,HP või miskit muud, mitte noname kasti firmakastiga, siis need hinnad on juba hoopis teisest klassist.

Mis hea pärast? icon_eek.gif See, et isand Jobs ei lase Maci oma suva järgi koostada, ei tähenda, et PC-lt peaks selle võimaluse ära. Ise komplekteerimise võimalus on täpselt samasugune omadus nagu asja kompaktsus. Tegemist on ikka PC vs Mac, mitte Dell vs Apple teemaga.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2009 21:47:04 vasta tsitaadiga

Jälle hakkab pihta see PC VS iMac võrdlus, saage aru, kui te tahate kahte kasti võrrelda, siis on selles MAC PRO millel, uskuge või mitte, on olemas KAABLID. Võin ju PC ka ehitada nagu iMaci, et kaableid ei ole.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cruiser
HV vaatleja


liitunud: 09.11.2005




sõnum 06.11.2009 21:59:31 vasta tsitaadiga

Pole veel näinud barebone, kus ekraani taha monteerin oma arvuti, see on üks iMaci eelis.
Kunagi ühes foorumis pakkusin välja , et arvuti võiks koosneda moodulitest, nagu kunagi oli muusikakeskus, ainult et mingi standartpistikuga, et ei peaks juhmeid ühendama, vaid, et laod moodulid üksteise otsa, Kõvaketta moodul, prose moodul, videokaardi moodul, dvd moodul, selle peale mind naerdi välja, ikka peab kruvikeerajaga mingi mõttetus tornis tuulama.
Isiklik arvamus on, et tower tüüpi korpus on arvutimaailma perverssemaid asju, mis välja mõeldud. Desktop tüüp meeldib ikka kordades rohkem. Kusjuures rack tüüp oli juba enne olemas, millegipärast mingid "arvutipededest" disainerid oskasid selle ära unustada.

_________________
Kui maailm on lava, kus siis publik istub?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2009 22:13:12 vasta tsitaadiga

Cruiser, arvuti koosnebki moodulitest.

selgita, miks tower perversne on?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2009 22:18:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:

miks peab see LG monitoril olema neid kurve ja pragusid nii palju, seda kõike puhastada on paras piin

Pole nii lambiasjade peale varem mõelnudki. Saan aru et tolmulapiga pühid puhtaks, mitte ei hakka hambaorgiga kõiki vuuke piiritusega üle puhastama icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2009 22:25:26 vasta tsitaadiga

virus152 kirjutas:
See, et isand Jobs ei lase Maci oma suva järgi koostada, ei tähenda...

Ei lase??? icon_eek.gif

Kuidas sa seda nimetad? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virus152
HV vaatleja
virus152

liitunud: 05.03.2009




sõnum 06.11.2009 22:40:31 vasta tsitaadiga

2 - 4 täpikest nüüd küll mingi oma suva järgi koostamine pole icon_wink.gif
Pluss valikud on ka väga ühest august, ehk tahaks hoopis AMD-d või terase ketta asemel väiksemat aga kiiremat SSD-d jne. Siin foorumis on palju kogenumaid inimesi kui mina, kes sulle PC valikuvõimalustest võivad rääkida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cruiser
HV vaatleja


liitunud: 09.11.2005




sõnum 06.11.2009 22:46:43 vasta tsitaadiga

Siin foorumis ja üleüldse maailma ühes väiksemas konnatiigis arvame, et me ehitame ise arvuteid, mujal maailmas käib asi nii, et inimene läheb firmasalongi, tellib sealt selliste parameetritega arvuti, nagu talle parasjagu pähe tuleb, samamoodi, nagu auto ostmisega, et kas tahab konditsioneeri ja nahkistmeid ja siis talle müüaksegi selline, nagu tahtis ja see pole üldsegi odav. Nii et iMac ja Dell on mujal maailmas hoopis teise kõlaga, kui siin konnatiigis, seal võib juhtuda see, et kui sa ütled, et minu arvutid on kokku pandud kohalikke poolt, küsitakse, kas te ehitate omad autod ja rongid ka ise. Et saame aru, et teile seal mere taga tsivilisatsiooni veel ei ole. Et käite kivikirvega karujahis.
Ja üleüldse, ma ikka ei saa aru, et juba mitukümmend aastat müüb Appple odavatest juppidest kallist kraami ning pole pankrotti läinud, järelikult on see geniaalne äriskeem, tehke mehed, midagi ligilähedastki järgi ja siis kelkige siin. Järeldus, kõik need 3D numbrid, kiirused, mega-, giga, teraflopid on tegelikult üks pullikaka, asi peab tegema seda, mida ma soovin, ehk aitama inimest.

_________________
Kui maailm on lava, kus siis publik istub?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2009 23:19:32 vasta tsitaadiga

virus152 kirjutas:
2 - 4 täpikest nüüd küll mingi oma suva järgi koostamine pole icon_wink.gif
Pluss valikud on ka väga ühest august, ehk tahaks hoopis AMD-d või terase ketta asemel väiksemat aga kiiremat SSD-d jne. Siin foorumis on palju kogenumaid inimesi kui mina, kes sulle PC valikuvõimalustest võivad rääkida icon_biggrin.gif

noh, tegelikult saab sinna mis tahes ketta sisse panna, kui täpne olla. AMD prose tõesti ei saa. aga too masin pole selliseks mudimiseks ka mõeldud.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 07.11.2009 05:26:43 vasta tsitaadiga

Cruiser kirjutas:
Siin foorumis ja üleüldse maailma ühes väiksemas konnatiigis arvame ...


HinnaVaatlus on muide maailma 1000 suurima foorumi seas umbes täpselt 800ndal positsioonil. icon_wink.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2009 12:52:02 vasta tsitaadiga

Cruiser, ka eestis läheb inimene firmasalongi ja tellib sealt selliste parameetritega arvuti nagu parasjagu pähe tuleb. milline see erinevus täpselt on, ma sinu väitest nüüd aru ei saanud. siin foorumis on tegu vastava ala inimestega, kes ka mujal maailmas ise masinad kokku laovad.

imac ja dell on mujal maailmas teise kõlaga väga lihtsal põhjusel - need ON odavad. esiteks on need odamad puhtalt numbrite järgi ja eeldades et sa muu maailma all mõtled lääne-euroopat ja põhja-ameerikat, siis ka palganumbrid on sõna otseses mõttes kordades suuremad.

apple on küll fenomen, aga inimeste aitamisega pole sel eriti midagi pistmist.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2009 15:05:22 vasta tsitaadiga

Tundub, et enamus siin teemas sõna võtvatest inimestest ei saa aru, et iMac puhul on tegemist vaid ühe seeriaga Apple tootevalikus - PC-maailmast tuuakse võrdluseks 3 monitoriga jms. komplekte (vägisi tuleb meelde meelde reklaam kus minnakse muruniidukit ostma ja Võrno kehastatud müügimees "määrib pähe"...); võrdleks ikka alli-in-one komplekte icon_idea.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.11.2009 19:52:08 vasta tsitaadiga

ahh mis välimusest siin räägiti ?
krt tellisin magic mouse asemel selle enda PCle
http://www.openofficemouse.com/

universaalne nagu PC, kanantab ehk upgradeda rohkem kui apple hiirt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2009 11:19:01 vasta tsitaadiga

Hea video Apple disainist. Vaadake kindlasti.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juiced
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2009 12:13:39 vasta tsitaadiga

Vaadates esimest posti on pandud monitoriks 30´, kuid samahästi oleks võinud selle asemel olla Maciga võrdne 27´TV icon_wink.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 08.11.2009 12:24:16 vasta tsitaadiga

Juiced kirjutas:
Vaadates esimest posti on pandud monitoriks 30´, kuid samahästi oleks võinud selle asemel olla Maciga võrdne 27´TV icon_wink.gif

Milline TV on Maci paneeliga võrdne, sellist pole olemas
temaatik kirjutas:
.........
4. Monitori aluseks on võetud resolutsioon (2560x1440) mitte tollid (27'') ehk siis PC mõistes 30''
.....
lisaks on sellel paneelil 178(H) 178(V) vaatenurk ja Leed valgustus
_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2009 12:54:33 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
Hea video Apple disainist. Vaadake kindlasti.

Spoiler Spoiler Spoiler
ma räägin, seni oli apple cool, kui keegi teda nii rämedalt ei promonud, kui luitsugused teda ei kasutanud ja kui mingid youngsterid teda oma põhiliseks twitteririistana ei kasutanud.

Umbes sama teema: Oh, fiat 500 või MINI. Jube äge auto esmaesitlustel, esimestel müügikuudel, aga peale seda, kui asjad hakkavad järelturul liikuma, kui rahvas hakkab neid endale kokku ostma, tahtes olla samuti cool, langeb nende asjade cooliduse tase umbes 70%.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Uus iMac VS PC - kas hinnavahe on ikka niisuur kui esialgu tundub? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.