|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
03.11.2009 20:04:09
|
|
|
| react kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| react, antud confi kasutasin uusima softiga (7.4.3.2 vist !?) default boxi peal, millesse suutsin selle põhja all oleva koodiga sisse logida. Tegin full reseti, siis elioni default IPTC conf peale ja siis sisestasin antud järjekorras olevad käsud ükshaaval. |
Hmm, räägi lähemalt kuidas sa selle full reseti tegid ja milline täpselt see default IPTV conf on. Ma ei suutnud leida kuskilt, digitv foorumis oli vanale tarkvarale see nagu.
Proovisin user flushi ka, kuid ei aitanud see kah, ikka ei saanud atm flushi teha. |
Ruuterist välja logisid, pärast user flush käsu sisestasid? Uuesti sisenedes ei tohiks speedtouch parooli küsida ja saad kopeerida oma read.
Ma nii äriinterneti seadistus lisanud igapäevaselt Tg 784/585 ruuteritele.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
03.11.2009 20:54:46
|
|
|
nonii, nahui.
viimasel ajal pidevalt ruuter restarte tegema hakanud, logisin siis sisse ja refreshisin veidikene event logi
seal sellised read: 00:01:25 (since last boot) LOGOUT User logged out on TELNET (80.235.8.162)
00:01:25 (since last boot) LOGIN User logged in on TELNET (80.235.8.162)
kes krt mulle ruuterisse sisse logis?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
03.11.2009 20:59:58
|
|
|
Elioni automaatkontroll vms. See tekkis mul nt. siis, kui mu ühendus pandi Elioni poolt jälgimise alla, et viga tuvastada.
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
03.11.2009 21:10:28
|
|
|
| tsitaat: |
Elioni automaatkontroll
|
okei, torrent kinni siis kohe
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
03.11.2009 22:19:10
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| react kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| react, antud confi kasutasin uusima softiga (7.4.3.2 vist !?) default boxi peal, millesse suutsin selle põhja all oleva koodiga sisse logida. Tegin full reseti, siis elioni default IPTC conf peale ja siis sisestasin antud järjekorras olevad käsud ükshaaval. |
Hmm, räägi lähemalt kuidas sa selle full reseti tegid ja milline täpselt see default IPTV conf on. Ma ei suutnud leida kuskilt, digitv foorumis oli vanale tarkvarale see nagu.
Proovisin user flushi ka, kuid ei aitanud see kah, ikka ei saanud atm flushi teha. |
Ruuterist välja logisid, pärast user flush käsu sisestasid? Uuesti sisenedes ei tohiks speedtouch parooli küsida ja saad kopeerida oma read.
Ma nii äriinterneti seadistus lisanud igapäevaselt Tg 784/585 ruuteritele.  |
Jep, flushisin admini ära, saveall ja exit. Siis logisin sisse tagasi ja kasutajanime ning parooli ei pand. Aga ikkagi sama pull..
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.11.2009 22:54:12
|
|
|
| Ranirahn kirjutas: |
| Kus sa sellised numbrid välja tõmbasid? 462 paketi omanikud ei saagi Viasat Gold paketti tellida. Filmid ja Sport eraldi maksavad kumbki 99 krooni kuus ja kui mõlemad korraga tellida, siis 149. |
viasat sport baltic kui oleks tellinud eile 305.- , aga tänaseks on nad selle ära muutnud 99 krooni peale.
Nad oleks võinud kohe nii panna mitte inimestele šokki tekitada
aga sellegi poolest jalka ja kossu eest summa nats suur. Vastu tulles inimestele, kes niigi kergitavad oma rahakotti kõige rohkem, oleks võinud siis juba kõik hinnas olla.
vaevalt et yle 20 % Elioni klientidest hakkavadki lähiajal kasutama 100/20 paketti. Kui yldse
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
03.11.2009 22:58:23
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Ranirahn kirjutas: |
| Kus sa sellised numbrid välja tõmbasid? 462 paketi omanikud ei saagi Viasat Gold paketti tellida. Filmid ja Sport eraldi maksavad kumbki 99 krooni kuus ja kui mõlemad korraga tellida, siis 149. |
viasat sport baltic kui oleks tellinud eile 305.- , aga tänaseks on nad selle ära muutnud 99 krooni peale.
Nad oleks võinud kohe nii panna mitte inimestele šokki tekitada
aga sellegi poolest jalka ja kossu eest summa nats suur. Vastu tulles inimestele, kes niigi kergitavad oma rahakotti kõige rohkem, oleks võinud siis juba kõik hinnas olla.
vaevalt et yle 20 % Elioni klientidest hakkavadki lähiajal kasutama 100/20 paketti. Kui yldse |
Ega elioni teha need hinnad pole. Viasat ütleb et vot selliste hindadaga - võta või jäta.
Isiklikult ei kavatse neid viasati pakette küll tellida. Vapsee mitte midagi pole vaadata.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.11.2009 23:09:02
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| Ranirahn kirjutas: |
| Kus sa sellised numbrid välja tõmbasid? 462 paketi omanikud ei saagi Viasat Gold paketti tellida. Filmid ja Sport eraldi maksavad kumbki 99 krooni kuus ja kui mõlemad korraga tellida, siis 149. |
viasat sport baltic kui oleks tellinud eile 305.- , aga tänaseks on nad selle ära muutnud 99 krooni peale.
Nad oleks võinud kohe nii panna mitte inimestele šokki tekitada
aga sellegi poolest jalka ja kossu eest summa nats suur. Vastu tulles inimestele, kes niigi kergitavad oma rahakotti kõige rohkem, oleks võinud siis juba kõik hinnas olla.
vaevalt et yle 20 % Elioni klientidest hakkavadki lähiajal kasutama 100/20 paketti. Kui yldse |
Ega elioni teha need hinnad pole. Viasat ütleb et vot selliste hindadaga - võta või jäta.
Isiklikult ei kavatse neid viasati pakette küll tellida. Vapsee mitte midagi pole vaadata. |
viasat ytleb jah et võta või jäta, aga samas Elion võiks enda kasumi arvelt 100/20 kasutajatele viasati komplekti peale vistat. Sest nad niigi maksavad 100 eeku rohkem kui teised
Ega minagi kavatse seda paketti tellida, kui oleks niisma, siis ehk mingeid sport kanaleid vaataks aegajalt, aga tv1000..... 3x
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
03.11.2009 23:40:05
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| jyrka20 kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| Nii, üks elioni töötaja on kinnitanud elioni foorumis et kohe on tulemas digibox millel on HDMI (mudelit ei tea) |
Ajab lausa muigama juba
Elion "kohe kohe"
Üks Elioni koduleht aadressiga www.elion.ee väitis 2 aastat tagasi, et salvestav digiboks tuleb kah kohe kohe.  |
Kaevasin veidi albumites ringi
Spoiler 
|
Pigem oli tegemist eesmärkidega mitte lubadustega, ütleme ausalt, eesmärgid olid ambitsioonikad. Ma olen suht kindel, et need oleks ka täidetud kui ette poleks tulnud ootamatuid tõrkeid küll Nokia adsl jaamadega, Thomson Speedtouch ruuteritega ja nende ning digiboxide tarkvaradega. Ühesõnaga tuli põhi korralikult all tööle saada ja nüüd võiks nagu jätkata uute lisateenustega.
Võite naerda või mitte aga uus box tuleb igal juhul, konkurents nõuab ja aeg on muidu ka küps.
Mis puutub Viasati lisapaketti siis sai juba ammustele nõudjatele vihjatud, et kui Viasat peaks alla andma ja oma kanalid teiste operaatorite võrku lubama siis teeb ta seda arvatavasti sama raha eest millega oma panni pealt neid kanaleid müüb. Nii see juhtuski.
Siiski pole asi nii hull, 462 paketi kasutajad saavad viasat filmikanalid 99,- või sport kanalid 99,- eest või mõlemad koos 149,-
259 ja 402 paketi omanikud näevad muidu 14 kanalit, et Viasati kanaleid näha tuleb võtta Viasat kuld pakett. Võib vaid oletada kustkohast selline nõue tuli, 305kr on täpselt Viasati kuumakse, seega, et Elioni klient kanaleid odavamalt kätte ei saaks tuli säästupaketile täishind peale panna.
Ma usun, et kliendid on nii mõistvad, et ei hakka nüüd Elioni kiruma. Elion ju ometigi täitis klientide soovi kus huvilised lubasid lausa suuremaid summasid maksta, et Viasat Sport Balticut näha. Naeruväärne oleks muidugi nüüd kui needsamad mehed seda kanalit üldse ei telli.
Pakettide käiku laskmisega oli vist eile probleeme, tänaseks peaks kõik toimima ning aasta lõpuni võib diivanil tasuta filme ja sporti nautida.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ranirahn
külaline
|
04.11.2009 00:04:23
|
|
|
...
viimati muutis Ranirahn 15.11.2009 17:01:41, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrka20
HV vaatleja
liitunud: 08.04.2005
|
04.11.2009 00:06:18
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Mis puutub Viasati lisapaketti siis sai juba ammustele nõudjatele vihjatud, et kui Viasat peaks alla andma ja oma kanalid teiste operaatorite võrku lubama siis teeb ta seda arvatavasti sama raha eest millega oma panni pealt neid kanaleid müüb. Nii see juhtuski.
Siiski pole asi nii hull, 462 paketi kasutajad saavad viasat filmikanalid 99,- või sport kanalid 99,- eest või mõlemad koos 149,-
259 ja 402 paketi omanikud näevad muidu 14 kanalit, et Viasati kanaleid näha tuleb võtta Viasat kuld pakett. Võib vaid oletada kustkohast selline nõue tuli, 305kr on täpselt Viasati kuumakse, seega, et Elioni klient kanaleid odavamalt kätte ei saaks tuli säästupaketile täishind peale panna.
Ma usun, et kliendid on nii mõistvad, et ei hakka nüüd Elioni kiruma. Elion ju ometigi täitis klientide soovi kus huvilised lubasid lausa suuremaid summasid maksta, et Viasat Sport Balticut näha. Naeruväärne oleks muidugi nüüd kui needsamad mehed seda kanalit üldse ei telli.
Pakettide käiku laskmisega oli vist eile probleeme, tänaseks peaks kõik toimima ning aasta lõpuni võib diivanil tasuta filme ja sporti nautida. |
Väga hea selgitus.
_________________ ______________________________________
Kui on valida kahe halva vahel, siis vali uuem! |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
loox
HV kasutaja
liitunud: 25.06.2006
|
04.11.2009 03:11:13
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Pakettide käiku laskmisega oli vist eile probleeme, tänaseks peaks kõik toimima ning aasta lõpuni võib diivanil tasuta filme ja sporti nautida. |
Päris ei toimi veel. Tellisin esimese hooga puldist Sport Baltic kanali, kästi boxile restart teha. Selle peale ei saanud enam ühtegi striimi kätte, ETV-d ka mitte. Samas näitab, et ka filmipakett on aktiivne. Arvutiga proovisin, see saab ikka striimid kätte, pärast seda sai box ka vanad kanalid ja Viasat Spordi. Filmide kohal on ikka must ekraan, tellimist ka ei paku enam.
Arendajad peavad vist veel klahve klõbistama natuke.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
04.11.2009 12:13:28
|
|
|
| Mul on see 1MB nett ja 16 kanaliga pakett, kas ma saan ka mingi aasta lõpuni mingid kanalid tasuta võtta juurde?
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
04.11.2009 12:49:50
|
|
|
| kaspar00 kirjutas: |
| Mul on see 1MB nett ja 16 kanaliga pakett, kas ma saan ka mingi aasta lõpuni mingid kanalid tasuta võtta juurde? |
Viasat Kuld pakett on ainult Stardipakett ja Kodulahendus 401 pakettide juurde tellitav. 305 kr kuus
Viasat Filmid ja Viasat Filmid ja Sport paketid on tellitavad Kodulahendus 462 paketi juurde. 99 kr eraldi tellides, 149 kr koos tellides
Kõik paketid on aasta lõpuni tasuta vaatamiseks.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
04.11.2009 16:26:59
|
|
|
| darkside kirjutas: |
| kaspar00 kirjutas: |
| Mul on see 1MB nett ja 16 kanaliga pakett, kas ma saan ka mingi aasta lõpuni mingid kanalid tasuta võtta juurde? |
Viasat Kuld pakett on ainult Stardipakett ja Kodulahendus 401 pakettide juurde tellitav. 305 kr kuus
Viasat Filmid ja Viasat Filmid ja Sport paketid on tellitavad Kodulahendus 462 paketi juurde. 99 kr eraldi tellides, 149 kr koos tellides
Kõik paketid on aasta lõpuni tasuta vaatamiseks. |
Aga ikka jääb õhku küsimus. Kuidas krt peaks nägema 462 paketi kasutaja Viasat Explorer ja Viasat History kanalit kui ta ei saa seda Viasat Gold paketti tellida...
ja viimane inf on selline:
Elion toob müüki Amino AmiNET 530 HD PVR salvestavad digiboksid alates 20. detsembrist 2009.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
04.11.2009 16:44:01
|
|
|
Huvitav, kas vana boxi tagasi viies uue soodsamalt ka saaks?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
04.11.2009 16:57:19
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| darkside kirjutas: |
| kaspar00 kirjutas: |
| Mul on see 1MB nett ja 16 kanaliga pakett, kas ma saan ka mingi aasta lõpuni mingid kanalid tasuta võtta juurde? |
Viasat Kuld pakett on ainult Stardipakett ja Kodulahendus 401 pakettide juurde tellitav. 305 kr kuus
Viasat Filmid ja Viasat Filmid ja Sport paketid on tellitavad Kodulahendus 462 paketi juurde. 99 kr eraldi tellides, 149 kr koos tellides
Kõik paketid on aasta lõpuni tasuta vaatamiseks. |
Aga ikka jääb õhku küsimus. Kuidas krt peaks nägema 462 paketi kasutaja Viasat Explorer ja Viasat History kanalit kui ta ei saa seda Viasat Gold paketti tellida...
ja viimane inf on selline:
Elion toob müüki Amino AmiNET 530 HD PVR salvestavad digiboksid alates 20. detsembrist 2009. |
Hetkel ei näegi, nagu aru sain siis läbirääkimised käivad
| olafsand kirjutas: |
Huvitav, kas vana boxi tagasi viies uue soodsamalt ka saaks?  |
ei usu eriti, istu ise oma boxi otsas kui tahad
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KoRnyMJ
HV kasutaja
liitunud: 16.02.2008
|
04.11.2009 17:29:41
|
|
|
| Kas kõik Linksysi ruuterid, mis Elioni e-poes müügil on sobivad kodulahenduse ja digi-tv-ga?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
04.11.2009 17:37:01
|
|
|
| KoRnyMJ kirjutas: |
| Kas kõik Linksysi ruuterid, mis Elioni e-poes müügil on sobivad kodulahenduse ja digi-tv-ga? |
EI
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrka20
HV vaatleja
liitunud: 08.04.2005
|
04.11.2009 18:24:30
|
|
|
| KoRnyMJ kirjutas: |
| Kas kõik Linksysi ruuterid, mis Elioni e-poes müügil on sobivad kodulahenduse ja digi-tv-ga? |
Ükski ei kõlba.
_________________ ______________________________________
Kui on valida kahe halva vahel, siis vali uuem! |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheDJ
HV veteran
liitunud: 02.02.2003
|
04.11.2009 20:30:38
|
|
|
| darkside kirjutas: |
| kaspar00 kirjutas: |
| Mul on see 1MB nett ja 16 kanaliga pakett, kas ma saan ka mingi aasta lõpuni mingid kanalid tasuta võtta juurde? |
Viasat Kuld pakett on ainult Stardipakett ja Kodulahendus 401 pakettide juurde tellitav. 305 kr kuus
Viasat Filmid ja Viasat Filmid ja Sport paketid on tellitavad Kodulahendus 462 paketi juurde. 99 kr eraldi tellides, 149 kr koos tellides
Kõik paketid on aasta lõpuni tasuta vaatamiseks. |
Mina küll hetkel neid lubatud tasuta asju ei näe. Refresh nupp on juba põhja vajutatud ja digiboxi restart ka ei aidanud, muig
Kustotsast nad tulema peaksid, pole õrna aimu ka.
Kanalite nimistust näeb aga aktiivsed ei ole.
Vaatan et süsteem ei toimi nagu peaks
P.S mis nupukombinatsiooniga see restart täpselt käib...see asi võiks lihtsam ja punaselt kirjas olla, otsi alati nagu segane.
Edit: Sai tehtud restart boxile+refresh. Mida pole, seda pole. Niipalju siis tasuta lõunatest. Neid pole olemas
_________________ Võta aega veidi ringi vaadata |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
04.11.2009 20:33:34
|
|
|
pead tellima, enne ei näe.
Resa saad teha menu -> roheline (vist oli see värv)
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheDJ
HV veteran
liitunud: 02.02.2003
|
04.11.2009 20:37:32
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
pead tellima, enne ei näe.
Resa saad teha menu -> roheline (vist oli see värv) |
Sellisel juhul on see ju eksitav reklaam. Kuidas ta siis tellima peab kui on kirjas et aasta lõpuni on tasuta.
Tsiteerin Elioni kodulehelt "kuid 2009. aasta lõpuni on paketid tasuta"
_________________ Võta aega veidi ringi vaadata |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
04.11.2009 20:38:40
|
|
|
| darkside kirjutas: |
| kaspar00 kirjutas: |
| Mul on see 1MB nett ja 16 kanaliga pakett, kas ma saan ka mingi aasta lõpuni mingid kanalid tasuta võtta juurde? |
Viasat Kuld pakett on ainult Stardipakett ja Kodulahendus 401 pakettide juurde tellitav. 305 kr kuus
Viasat Filmid ja Viasat Filmid ja Sport paketid on tellitavad Kodulahendus 462 paketi juurde. 99 kr eraldi tellides, 149 kr koos tellides
Kõik paketid on aasta lõpuni tasuta vaatamiseks. |
menüüst jääb küll mulje et ma need tellida saaks peaks elionist endast millalgi küsima
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheDJ
HV veteran
liitunud: 02.02.2003
|
04.11.2009 20:39:24
|
|
|
Minu arvates väga kahtlase väärtusega ja eksitav reklaam.
http://tv.elion.ee/uudised.php?module=news&id=137&lang=est
Kui see on nii mõeldud et pean tellima, jaanuarist 2010 hakkan maksma ja ennem seda saan see 2 kuud tasuta vaadata aga siis hakkan maksma, on see küll väga ekslikult kirjutatud tekst.
Ei saa aru.
_________________ Võta aega veidi ringi vaadata |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
04.11.2009 20:39:48
|
|
|
| tellid ära, tegemist on ikkagi lisapaketiga, lihtsalt arvele ei tule kuumaksu kuni aasta lõpuni... edasi hakkab arvele tiksuma kui paketti ära ei lõpeta.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheDJ
HV veteran
liitunud: 02.02.2003
|
04.11.2009 20:40:33
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| tellid ära, tegemist on ikkagi lisapaketiga, lihtsalt arvele ei tule kuumaksu kuni aasta lõpuni... edasi hakkab arvele tiksuma kui paketti ära ei lõpeta. |
SELVÄ. Tänud
_________________ Võta aega veidi ringi vaadata |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.11.2009 21:35:14
|
|
|
| tsitaat: |
olafsand kirjutas:
Huvitav, kas vana boxi tagasi viies uue soodsamalt ka saaks?
ei usu eriti, istu ise oma boxi otsas kui tahad |
mis sa ikka tagasi viid, mul igatahes kohustuslik leping läbi
äkki annavad mulle selle 2-ks aastaks mingi 99.- kuus rendile . Kui midagi paremat välja tuleb, võtan uue . Välja osta igatahes mõtet ei näe, 2 aasta pärast pole sellega sit...i teha nagu eelmised ruuterid
mida anti tasuta 2-ks aastaks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
04.11.2009 21:41:40
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
olafsand kirjutas:
Huvitav, kas vana boxi tagasi viies uue soodsamalt ka saaks?
ei usu eriti, istu ise oma boxi otsas kui tahad |
mis sa ikka tagasi viid, mul igatahes kohustuslik leping läbi
äkki annavad mulle selle 2-ks aastaks mingi 99.- kuus rendile . Kui midagi paremat välja tuleb, võtan uue . Välja osta igatahes mõtet ei näe, 2 aasta pärast pole sellega sit...i teha nagu eelmised ruuterid
mida anti tasuta 2-ks aastaks |
mx ei ole nede ruuteritega midagi teha? ml on 3 aastat vana 716 veel alles ja töötab igapäevaselt
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
05.11.2009 05:10:46
|
|
|
| Meil siin mõni Thomson TG784 (digitv kolmikpaketiga kaasatulnud ruuteri) kasutaja ka on?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
05.11.2009 06:23:30
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Meil siin mõni Thomson TG784 (digitv kolmikpaketiga kaasatulnud ruuteri) kasutaja ka on? |
Päris mitmeid ikka jah ( ka mina)
mis mure?
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
middaigane
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2005
|
05.11.2009 14:24:39
|
|
|
| Ei ole siiamaani ühtegi lisa paketti endale tellinud. Kui nüüd võtan spordikanalite paketi, siis saan aru, et saan seda aasta lõpuni tasuta vaadata. Huvitab et kuidas ma selle paketi siis lõpetan? DigiTV menüüst kusagilt? Ja kas 31. detsember võib ka seda teha, et maksmisest pääseda või on Elionil mingisugune enda ajaarvamnine =)
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
05.11.2009 14:26:07
|
|
|
| paketti saab lõpetada vaid kohale minnes või kontaktnumbril helistades, vähemalt mulle öeldi paarkuud tagasi elionist nii
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
05.11.2009 14:32:56
|
|
|
| middaigane kirjutas: |
| Ei ole siiamaani ühtegi lisa paketti endale tellinud. Kui nüüd võtan spordikanalite paketi, siis saan aru, et saan seda aasta lõpuni tasuta vaadata. Huvitab et kuidas ma selle paketi siis lõpetan? DigiTV menüüst kusagilt? Ja kas 31. detsember võib ka seda teha, et maksmisest pääseda või on Elionil mingisugune enda ajaarvamnine =) |
31.12.2009 helistad kliendiinfosse 165 või sammud esindusse, soovid head vana aasta lõppu ja avaldad isikut soovi lõpetada teemapakett viasat sport
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ranirahn
külaline
|
05.11.2009 14:33:24
|
|
|
...
viimati muutis Ranirahn 15.11.2009 17:01:15, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
05.11.2009 14:49:00
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
olafsand kirjutas:
Huvitav, kas vana boxi tagasi viies uue soodsamalt ka saaks?
ei usu eriti, istu ise oma boxi otsas kui tahad |
mis sa ikka tagasi viid, mul igatahes kohustuslik leping läbi
äkki annavad mulle selle 2-ks aastaks mingi 99.- kuus rendile . Kui midagi paremat välja tuleb, võtan uue . Välja osta igatahes mõtet ei näe, 2 aasta pärast pole sellega sit...i teha nagu eelmised ruuterid
mida anti tasuta 2-ks aastaks |
Ma ei rääkinud ruuterist, vaid digiboxist. Mõistlik oleks ju vana eest uuele salvestavale boxile soodukat teha.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrka20
HV vaatleja
liitunud: 08.04.2005
|
05.11.2009 14:51:24
|
|
|
| Ranirahn kirjutas: |
| kaspar00 kirjutas: |
| paketti saab lõpetada vaid kohale minnes või kontaktnumbril helistades, vähemalt mulle öeldi paarkuud tagasi elionist nii |
Iseteeninduses on küll selline nupp nagu "loobu" täitsa olemas. Ei hakanud seda kohe testima, aga eks ma siis uurin, kui aeg täis hakkab saama. |
Testitud. Töötab. Ühesõnaga kui täna loobud, siis keskööst võetakse ära.
_________________ ______________________________________
Kui on valida kahe halva vahel, siis vali uuem! |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
05.11.2009 15:56:06
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
olafsand kirjutas:
Huvitav, kas vana boxi tagasi viies uue soodsamalt ka saaks?
ei usu eriti, istu ise oma boxi otsas kui tahad |
mis sa ikka tagasi viid, mul igatahes kohustuslik leping läbi
äkki annavad mulle selle 2-ks aastaks mingi 99.- kuus rendile . Kui midagi paremat välja tuleb, võtan uue . Välja osta igatahes mõtet ei näe, 2 aasta pärast pole sellega sit...i teha nagu eelmised ruuterid
mida anti tasuta 2-ks aastaks |
Ma ei rääkinud ruuterist, vaid digiboxist. Mõistlik oleks ju vana eest uuele salvestavale boxile soodukat teha. |
ja miks sa arvad et elion sinu vana boxi tagasi tahab
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
05.11.2009 16:02:15
|
|
|
| darkside kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
olafsand kirjutas:
Huvitav, kas vana boxi tagasi viies uue soodsamalt ka saaks?
ei usu eriti, istu ise oma boxi otsas kui tahad |
mis sa ikka tagasi viid, mul igatahes kohustuslik leping läbi
äkki annavad mulle selle 2-ks aastaks mingi 99.- kuus rendile . Kui midagi paremat välja tuleb, võtan uue . Välja osta igatahes mõtet ei näe, 2 aasta pärast pole sellega sit...i teha nagu eelmised ruuterid
mida anti tasuta 2-ks aastaks |
Ma ei rääkinud ruuterist, vaid digiboxist. Mõistlik oleks ju vana eest uuele salvestavale boxile soodukat teha. |
ja miks sa arvad et elion sinu vana boxi tagasi tahab  |
Max 500 eeguga oleks isegi huvitatud ehk
Aga elion vaevalt vanu boxe tagasi hakkab ostma. Tasuta peavad nad küll vist vastu võtma (mingisuguse seaduse põhjal) kui uue ostad.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
05.11.2009 17:35:19
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| darkside kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
olafsand kirjutas:
Huvitav, kas vana boxi tagasi viies uue soodsamalt ka saaks?
ei usu eriti, istu ise oma boxi otsas kui tahad |
mis sa ikka tagasi viid, mul igatahes kohustuslik leping läbi
äkki annavad mulle selle 2-ks aastaks mingi 99.- kuus rendile . Kui midagi paremat välja tuleb, võtan uue . Välja osta igatahes mõtet ei näe, 2 aasta pärast pole sellega sit...i teha nagu eelmised ruuterid
mida anti tasuta 2-ks aastaks |
Ma ei rääkinud ruuterist, vaid digiboxist. Mõistlik oleks ju vana eest uuele salvestavale boxile soodukat teha. |
ja miks sa arvad et elion sinu vana boxi tagasi tahab  |
Max 500 eeguga oleks isegi huvitatud ehk
Aga elion vaevalt vanu boxe tagasi hakkab ostma. Tasuta peavad nad küll vist vastu võtma (mingisuguse seaduse põhjal) kui uue ostad. |
no sellised vanad lähevad utiliseerimisele
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
05.11.2009 18:49:29
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| darkside kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
olafsand kirjutas:
Huvitav, kas vana boxi tagasi viies uue soodsamalt ka saaks?
ei usu eriti, istu ise oma boxi otsas kui tahad |
mis sa ikka tagasi viid, mul igatahes kohustuslik leping läbi
äkki annavad mulle selle 2-ks aastaks mingi 99.- kuus rendile . Kui midagi paremat välja tuleb, võtan uue . Välja osta igatahes mõtet ei näe, 2 aasta pärast pole sellega sit...i teha nagu eelmised ruuterid
mida anti tasuta 2-ks aastaks |
Ma ei rääkinud ruuterist, vaid digiboxist. Mõistlik oleks ju vana eest uuele salvestavale boxile soodukat teha. |
ja miks sa arvad et elion sinu vana boxi tagasi tahab  |
Max 500 eeguga oleks isegi huvitatud ehk
Aga elion vaevalt vanu boxe tagasi hakkab ostma. Tasuta peavad nad küll vist vastu võtma (mingisuguse seaduse põhjal) kui uue ostad. |
See oleks isegi asi, kui ei pea raha eest ohtlike jäätmete vastuvõttu viima. Ja see max 500 jätan meelde
Pigem isegi 300 ja sixpack
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
05.11.2009 20:21:13
|
|
|
| react kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| react, antud confi kasutasin uusima softiga (7.4.3.2 vist !?) default boxi peal, millesse suutsin selle põhja all oleva koodiga sisse logida. Tegin full reseti, siis elioni default IPTC conf peale ja siis sisestasin antud järjekorras olevad käsud ükshaaval. |
Hmm, räägi lähemalt kuidas sa selle full reseti tegid ja milline täpselt see default IPTV conf on. Ma ei suutnud leida kuskilt, digitv foorumis oli vanale tarkvarale see nagu.
Proovisin user flushi ka, kuid ei aitanud see kah, ikka ei saanud atm flushi teha. |
15 sekundit seadme tagant reset nuppu all, siis web-ui kaudu elioni conf peale automaatseadistuse kaudu, parooliks panin sama parooli uuesti (kuna siis oli hea copy-paste teha), seejärel (kui kõik internet toimima on hakanud) telnetiga sisse ja käsud ükshaaval sisse toksida (või siis copy-paste rea kaupa).
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.11.2009 21:22:22
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| darkside kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
olafsand kirjutas:
Huvitav, kas vana boxi tagasi viies uue soodsamalt ka saaks?
ei usu eriti, istu ise oma boxi otsas kui tahad |
mis sa ikka tagasi viid, mul igatahes kohustuslik leping läbi
äkki annavad mulle selle 2-ks aastaks mingi 99.- kuus rendile . Kui midagi paremat välja tuleb, võtan uue . Välja osta igatahes mõtet ei näe, 2 aasta pärast pole sellega sit...i teha nagu eelmised ruuterid
mida anti tasuta 2-ks aastaks |
Ma ei rääkinud ruuterist, vaid digiboxist. Mõistlik oleks ju vana eest uuele salvestavale boxile soodukat teha. |
ja miks sa arvad et elion sinu vana boxi tagasi tahab  |
Max 500 eeguga oleks isegi huvitatud ehk
Aga elion vaevalt vanu boxe tagasi hakkab ostma. Tasuta peavad nad küll vist vastu võtma (mingisuguse seaduse põhjal) kui uue ostad. |
See oleks isegi asi, kui ei pea raha eest ohtlike jäätmete vastuvõttu viima. Ja see max 500 jätan meelde
Pigem isegi 300 ja sixpack  |
ei noh kui elion tagasi ei taha seda, siis ei hakka ka niisama sinna viima (peavad vist tegelikult vastu võtma kohustuslikus korras) panen teise vaataja koha peale (varsti tekitan selle).
2 salvestatavat digiboxi küll vaja pole korteris ....hetkel
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
05.11.2009 21:29:45
|
|
|
jeesus188, kust sa juba salvestava said?
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
05.11.2009 21:54:37
|
|
|
| ärihai kirjutas: |
| jeesus188, kust sa juba salvestava said? |
Tal veel ei ole, aga detsembrist Elion pakub neid. A vb tal on ka juba
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
05.11.2009 21:58:29
|
|
|
juba detsember
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
05.11.2009 22:01:08
|
|
|
Salatoimik kirjutas: Elion toob müüki Amino AmiNET 530 HD PVR salvestavad digiboksid alates 20. detsembrist 2009.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
05.11.2009 22:07:57
|
|
|
joulu kink
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
06.11.2009 15:28:17
|
|
|
| tsitaat: |
ip saad teada nii
paned arvuti ja digibox ühte vlan-i
arvutis $tcpdump -i eth0 igmp
siis paned boxsist vastava kanali käima ja vaatad arvutist ip. |
Seletage palun lähemalt mida tuleb teha?Kuidas ma arvuti ja digi boxi ühte vlan-i panen....
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
07.11.2009 10:38:44
|
|
|
kas Elion juhtmevaba ruuter TG784 on parem, kui TG585?
kannatab ta rohkem koormust?
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|