Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 253, 254, 255 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2009 20:04:09 vasta tsitaadiga

react kirjutas:
mikk36 kirjutas:
react, antud confi kasutasin uusima softiga (7.4.3.2 vist !?) default boxi peal, millesse suutsin selle põhja all oleva koodiga sisse logida. Tegin full reseti, siis elioni default IPTC conf peale ja siis sisestasin antud järjekorras olevad käsud ükshaaval.


Hmm, räägi lähemalt kuidas sa selle full reseti tegid ja milline täpselt see default IPTV conf on. Ma ei suutnud leida kuskilt, digitv foorumis oli vanale tarkvarale see nagu.

Proovisin user flushi ka, kuid ei aitanud see kah, ikka ei saanud atm flushi teha.


Ruuterist välja logisid, pärast user flush käsu sisestasid? Uuesti sisenedes ei tohiks speedtouch parooli küsida ja saad kopeerida oma read.
Ma nii äriinterneti seadistus lisanud igapäevaselt Tg 784/585 ruuteritele. icon_rolleyes.gif

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2009 20:54:46 vasta tsitaadiga

nonii, nahui.

viimasel ajal pidevalt ruuter restarte tegema hakanud, logisin siis sisse ja refreshisin veidikene event logi

seal sellised read: 00:01:25 (since last boot) LOGOUT User logged out on TELNET (80.235.8.162)


00:01:25 (since last boot) LOGIN User logged in on TELNET (80.235.8.162)

kes krt mulle ruuterisse sisse logis?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 03.11.2009 20:59:58 vasta tsitaadiga

Elioni automaatkontroll vms. See tekkis mul nt. siis, kui mu ühendus pandi Elioni poolt jälgimise alla, et viga tuvastada.
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2009 21:10:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Elioni automaatkontroll

okei, torrent kinni siis kohe

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 03.11.2009 22:19:10 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
react kirjutas:
mikk36 kirjutas:
react, antud confi kasutasin uusima softiga (7.4.3.2 vist !?) default boxi peal, millesse suutsin selle põhja all oleva koodiga sisse logida. Tegin full reseti, siis elioni default IPTC conf peale ja siis sisestasin antud järjekorras olevad käsud ükshaaval.


Hmm, räägi lähemalt kuidas sa selle full reseti tegid ja milline täpselt see default IPTV conf on. Ma ei suutnud leida kuskilt, digitv foorumis oli vanale tarkvarale see nagu.

Proovisin user flushi ka, kuid ei aitanud see kah, ikka ei saanud atm flushi teha.


Ruuterist välja logisid, pärast user flush käsu sisestasid? Uuesti sisenedes ei tohiks speedtouch parooli küsida ja saad kopeerida oma read.
Ma nii äriinterneti seadistus lisanud igapäevaselt Tg 784/585 ruuteritele. icon_rolleyes.gif


Jep, flushisin admini ära, saveall ja exit. Siis logisin sisse tagasi ja kasutajanime ning parooli ei pand. Aga ikkagi sama pull..
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2009 22:54:12 vasta tsitaadiga

Ranirahn kirjutas:
Kus sa sellised numbrid välja tõmbasid? 462 paketi omanikud ei saagi Viasat Gold paketti tellida. Filmid ja Sport eraldi maksavad kumbki 99 krooni kuus ja kui mõlemad korraga tellida, siis 149.



viasat sport baltic kui oleks tellinud eile 305.- , aga tänaseks on nad selle ära muutnud 99 krooni peale.
Nad oleks võinud kohe nii panna mitte inimestele šokki tekitada icon_lol.gif
aga sellegi poolest jalka ja kossu eest summa nats suur. Vastu tulles inimestele, kes niigi kergitavad oma rahakotti kõige rohkem, oleks võinud siis juba kõik hinnas olla.
vaevalt et yle 20 % Elioni klientidest hakkavadki lähiajal kasutama 100/20 paketti. Kui yldse

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2009 22:58:23 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Ranirahn kirjutas:
Kus sa sellised numbrid välja tõmbasid? 462 paketi omanikud ei saagi Viasat Gold paketti tellida. Filmid ja Sport eraldi maksavad kumbki 99 krooni kuus ja kui mõlemad korraga tellida, siis 149.



viasat sport baltic kui oleks tellinud eile 305.- , aga tänaseks on nad selle ära muutnud 99 krooni peale.
Nad oleks võinud kohe nii panna mitte inimestele šokki tekitada icon_lol.gif
aga sellegi poolest jalka ja kossu eest summa nats suur. Vastu tulles inimestele, kes niigi kergitavad oma rahakotti kõige rohkem, oleks võinud siis juba kõik hinnas olla.
vaevalt et yle 20 % Elioni klientidest hakkavadki lähiajal kasutama 100/20 paketti. Kui yldse
Ega elioni teha need hinnad pole. Viasat ütleb et vot selliste hindadaga - võta või jäta.
Isiklikult ei kavatse neid viasati pakette küll tellida. Vapsee mitte midagi pole vaadata.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2009 23:09:02 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Ranirahn kirjutas:
Kus sa sellised numbrid välja tõmbasid? 462 paketi omanikud ei saagi Viasat Gold paketti tellida. Filmid ja Sport eraldi maksavad kumbki 99 krooni kuus ja kui mõlemad korraga tellida, siis 149.



viasat sport baltic kui oleks tellinud eile 305.- , aga tänaseks on nad selle ära muutnud 99 krooni peale.
Nad oleks võinud kohe nii panna mitte inimestele šokki tekitada icon_lol.gif
aga sellegi poolest jalka ja kossu eest summa nats suur. Vastu tulles inimestele, kes niigi kergitavad oma rahakotti kõige rohkem, oleks võinud siis juba kõik hinnas olla.
vaevalt et yle 20 % Elioni klientidest hakkavadki lähiajal kasutama 100/20 paketti. Kui yldse
Ega elioni teha need hinnad pole. Viasat ütleb et vot selliste hindadaga - võta või jäta.
Isiklikult ei kavatse neid viasati pakette küll tellida. Vapsee mitte midagi pole vaadata.


viasat ytleb jah et võta või jäta, aga samas Elion võiks enda kasumi arvelt 100/20 kasutajatele viasati komplekti peale vistat. Sest nad niigi maksavad 100 eeku rohkem kui teised icon_wink.gif

Ega minagi kavatse seda paketti tellida, kui oleks niisma, siis ehk mingeid sport kanaleid vaataks aegajalt, aga tv1000..... 3x gives.gif icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2009 23:40:05 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
jyrka20 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Nii, üks elioni töötaja on kinnitanud elioni foorumis et kohe on tulemas digibox millel on HDMI (mudelit ei tea)

Ajab lausa muigama juba icon_wink.gif
Elion "kohe kohe" icon_biggrin.gif
Üks Elioni koduleht aadressiga www.elion.ee väitis 2 aastat tagasi, et salvestav digiboks tuleb kah kohe kohe. icon_biggrin.gif
Kaevasin veidi albumites ringi
Spoiler Spoiler Spoiler

Pigem oli tegemist eesmärkidega mitte lubadustega, ütleme ausalt, eesmärgid olid ambitsioonikad. Ma olen suht kindel, et need oleks ka täidetud kui ette poleks tulnud ootamatuid tõrkeid küll Nokia adsl jaamadega, Thomson Speedtouch ruuteritega ja nende ning digiboxide tarkvaradega. Ühesõnaga tuli põhi korralikult all tööle saada ja nüüd võiks nagu jätkata uute lisateenustega.
Võite naerda või mitte aga uus box tuleb igal juhul, konkurents nõuab ja aeg on muidu ka küps.

Mis puutub Viasati lisapaketti siis sai juba ammustele nõudjatele vihjatud, et kui Viasat peaks alla andma ja oma kanalid teiste operaatorite võrku lubama siis teeb ta seda arvatavasti sama raha eest millega oma panni pealt neid kanaleid müüb. Nii see juhtuski.
Siiski pole asi nii hull, 462 paketi kasutajad saavad viasat filmikanalid 99,- või sport kanalid 99,- eest või mõlemad koos 149,-
259 ja 402 paketi omanikud näevad muidu 14 kanalit, et Viasati kanaleid näha tuleb võtta Viasat kuld pakett. Võib vaid oletada kustkohast selline nõue tuli, 305kr on täpselt Viasati kuumakse, seega, et Elioni klient kanaleid odavamalt kätte ei saaks tuli säästupaketile täishind peale panna.
Ma usun, et kliendid on nii mõistvad, et ei hakka nüüd Elioni kiruma. Elion ju ometigi täitis klientide soovi kus huvilised lubasid lausa suuremaid summasid maksta, et Viasat Sport Balticut näha. Naeruväärne oleks muidugi nüüd kui needsamad mehed seda kanalit üldse ei telli.
Pakettide käiku laskmisega oli vist eile probleeme, tänaseks peaks kõik toimima ning aasta lõpuni võib diivanil tasuta filme ja sporti nautida.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ranirahn
külaline






sõnum 04.11.2009 00:04:23 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis Ranirahn 15.11.2009 17:01:41, muudetud 1 kord
tagasi üles
jyrka20
HV vaatleja

liitunud: 08.04.2005




sõnum 04.11.2009 00:06:18 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:

Mis puutub Viasati lisapaketti siis sai juba ammustele nõudjatele vihjatud, et kui Viasat peaks alla andma ja oma kanalid teiste operaatorite võrku lubama siis teeb ta seda arvatavasti sama raha eest millega oma panni pealt neid kanaleid müüb. Nii see juhtuski.
Siiski pole asi nii hull, 462 paketi kasutajad saavad viasat filmikanalid 99,- või sport kanalid 99,- eest või mõlemad koos 149,-
259 ja 402 paketi omanikud näevad muidu 14 kanalit, et Viasati kanaleid näha tuleb võtta Viasat kuld pakett. Võib vaid oletada kustkohast selline nõue tuli, 305kr on täpselt Viasati kuumakse, seega, et Elioni klient kanaleid odavamalt kätte ei saaks tuli säästupaketile täishind peale panna.
Ma usun, et kliendid on nii mõistvad, et ei hakka nüüd Elioni kiruma. Elion ju ometigi täitis klientide soovi kus huvilised lubasid lausa suuremaid summasid maksta, et Viasat Sport Balticut näha. Naeruväärne oleks muidugi nüüd kui needsamad mehed seda kanalit üldse ei telli.
Pakettide käiku laskmisega oli vist eile probleeme, tänaseks peaks kõik toimima ning aasta lõpuni võib diivanil tasuta filme ja sporti nautida.


Väga hea selgitus.

_________________
______________________________________
Kui on valida kahe halva vahel, siis vali uuem!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loox
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2006




sõnum 04.11.2009 03:11:13 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:

Pakettide käiku laskmisega oli vist eile probleeme, tänaseks peaks kõik toimima ning aasta lõpuni võib diivanil tasuta filme ja sporti nautida.
Päris ei toimi veel. Tellisin esimese hooga puldist Sport Baltic kanali, kästi boxile restart teha. Selle peale ei saanud enam ühtegi striimi kätte, ETV-d ka mitte. Samas näitab, et ka filmipakett on aktiivne. Arvutiga proovisin, see saab ikka striimid kätte, pärast seda sai box ka vanad kanalid ja Viasat Spordi. Filmide kohal on ikka must ekraan, tellimist ka ei paku enam.

Arendajad peavad vist veel klahve klõbistama natuke.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 04.11.2009 12:13:28 vasta tsitaadiga

Mul on see 1MB nett ja 16 kanaliga pakett, kas ma saan ka mingi aasta lõpuni mingid kanalid tasuta võtta juurde?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 04.11.2009 12:49:50 vasta tsitaadiga

kaspar00 kirjutas:
Mul on see 1MB nett ja 16 kanaliga pakett, kas ma saan ka mingi aasta lõpuni mingid kanalid tasuta võtta juurde?


Viasat Kuld pakett on ainult Stardipakett ja Kodulahendus 401 pakettide juurde tellitav. 305 kr kuus
Viasat Filmid ja Viasat Filmid ja Sport paketid on tellitavad Kodulahendus 462 paketi juurde. 99 kr eraldi tellides, 149 kr koos tellides

Kõik paketid on aasta lõpuni tasuta vaatamiseks.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2009 16:26:59 vasta tsitaadiga

darkside kirjutas:
kaspar00 kirjutas:
Mul on see 1MB nett ja 16 kanaliga pakett, kas ma saan ka mingi aasta lõpuni mingid kanalid tasuta võtta juurde?


Viasat Kuld pakett on ainult Stardipakett ja Kodulahendus 401 pakettide juurde tellitav. 305 kr kuus
Viasat Filmid ja Viasat Filmid ja Sport paketid on tellitavad Kodulahendus 462 paketi juurde. 99 kr eraldi tellides, 149 kr koos tellides

Kõik paketid on aasta lõpuni tasuta vaatamiseks.
Aga ikka jääb õhku küsimus. Kuidas krt peaks nägema 462 paketi kasutaja Viasat Explorer ja Viasat History kanalit kui ta ei saa seda Viasat Gold paketti tellida...


ja viimane inf on selline:
Elion toob müüki Amino AmiNET 530 HD PVR salvestavad digiboksid alates 20. detsembrist 2009.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2009 16:44:01 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas vana boxi tagasi viies uue soodsamalt ka saaks? thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 04.11.2009 16:57:19 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
darkside kirjutas:
kaspar00 kirjutas:
Mul on see 1MB nett ja 16 kanaliga pakett, kas ma saan ka mingi aasta lõpuni mingid kanalid tasuta võtta juurde?


Viasat Kuld pakett on ainult Stardipakett ja Kodulahendus 401 pakettide juurde tellitav. 305 kr kuus
Viasat Filmid ja Viasat Filmid ja Sport paketid on tellitavad Kodulahendus 462 paketi juurde. 99 kr eraldi tellides, 149 kr koos tellides

Kõik paketid on aasta lõpuni tasuta vaatamiseks.
Aga ikka jääb õhku küsimus. Kuidas krt peaks nägema 462 paketi kasutaja Viasat Explorer ja Viasat History kanalit kui ta ei saa seda Viasat Gold paketti tellida...


ja viimane inf on selline:
Elion toob müüki Amino AmiNET 530 HD PVR salvestavad digiboksid alates 20. detsembrist 2009.

Hetkel ei näegi, nagu aru sain siis läbirääkimised käivad icon_rolleyes.gif

olafsand kirjutas:
Huvitav, kas vana boxi tagasi viies uue soodsamalt ka saaks? thumbs_up.gif

ei usu eriti, istu ise oma boxi otsas kui tahad icon_lol.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoRnyMJ
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2009 17:29:41 vasta tsitaadiga

Kas kõik Linksysi ruuterid, mis Elioni e-poes müügil on sobivad kodulahenduse ja digi-tv-ga?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2009 17:37:01 vasta tsitaadiga

KoRnyMJ kirjutas:
Kas kõik Linksysi ruuterid, mis Elioni e-poes müügil on sobivad kodulahenduse ja digi-tv-ga?
EI icon_exclaim.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrka20
HV vaatleja

liitunud: 08.04.2005




sõnum 04.11.2009 18:24:30 vasta tsitaadiga

KoRnyMJ kirjutas:
Kas kõik Linksysi ruuterid, mis Elioni e-poes müügil on sobivad kodulahenduse ja digi-tv-ga?


Ükski ei kõlba.

_________________
______________________________________
Kui on valida kahe halva vahel, siis vali uuem!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 04.11.2009 20:30:38 vasta tsitaadiga

darkside kirjutas:
kaspar00 kirjutas:
Mul on see 1MB nett ja 16 kanaliga pakett, kas ma saan ka mingi aasta lõpuni mingid kanalid tasuta võtta juurde?


Viasat Kuld pakett on ainult Stardipakett ja Kodulahendus 401 pakettide juurde tellitav. 305 kr kuus
Viasat Filmid ja Viasat Filmid ja Sport paketid on tellitavad Kodulahendus 462 paketi juurde. 99 kr eraldi tellides, 149 kr koos tellides

Kõik paketid on aasta lõpuni tasuta vaatamiseks.

Mina küll hetkel neid lubatud tasuta asju ei näe. Refresh nupp on juba põhja vajutatud ja digiboxi restart ka ei aidanud, muig icon_lol.gif
Kustotsast nad tulema peaksid, pole õrna aimu ka.
Kanalite nimistust näeb aga aktiivsed ei ole.
Vaatan et süsteem ei toimi nagu peaks thumbs_up.gif
P.S mis nupukombinatsiooniga see restart täpselt käib...see asi võiks lihtsam ja punaselt kirjas olla, otsi alati nagu segane.
Edit: Sai tehtud restart boxile+refresh. Mida pole, seda pole. Niipalju siis tasuta lõunatest. Neid pole olemas

_________________
Võta aega veidi ringi vaadata
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2009 20:33:34 vasta tsitaadiga

pead tellima, enne ei näe.
Resa saad teha menu -> roheline (vist oli see värv)

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 04.11.2009 20:37:32 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
pead tellima, enne ei näe.
Resa saad teha menu -> roheline (vist oli see värv)

Sellisel juhul on see ju eksitav reklaam. Kuidas ta siis tellima peab kui on kirjas et aasta lõpuni on tasuta.
Tsiteerin Elioni kodulehelt "kuid 2009. aasta lõpuni on paketid tasuta"

_________________
Võta aega veidi ringi vaadata
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 04.11.2009 20:38:40 vasta tsitaadiga

darkside kirjutas:
kaspar00 kirjutas:
Mul on see 1MB nett ja 16 kanaliga pakett, kas ma saan ka mingi aasta lõpuni mingid kanalid tasuta võtta juurde?


Viasat Kuld pakett on ainult Stardipakett ja Kodulahendus 401 pakettide juurde tellitav. 305 kr kuus
Viasat Filmid ja Viasat Filmid ja Sport paketid on tellitavad Kodulahendus 462 paketi juurde. 99 kr eraldi tellides, 149 kr koos tellides

Kõik paketid on aasta lõpuni tasuta vaatamiseks.


menüüst jääb küll mulje et ma need tellida saaks icon_rolleyes.gif peaks elionist endast millalgi küsima
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 04.11.2009 20:39:24 vasta tsitaadiga

Minu arvates väga kahtlase väärtusega ja eksitav reklaam.
http://tv.elion.ee/uudised.php?module=news&id=137&lang=est
Kui see on nii mõeldud et pean tellima, jaanuarist 2010 hakkan maksma ja ennem seda saan see 2 kuud tasuta vaadata aga siis hakkan maksma, on see küll väga ekslikult kirjutatud tekst.
Ei saa aru.

_________________
Võta aega veidi ringi vaadata
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2009 20:39:48 vasta tsitaadiga

tellid ära, tegemist on ikkagi lisapaketiga, lihtsalt arvele ei tule kuumaksu kuni aasta lõpuni... edasi hakkab arvele tiksuma kui paketti ära ei lõpeta.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 04.11.2009 20:40:33 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
tellid ära, tegemist on ikkagi lisapaketiga, lihtsalt arvele ei tule kuumaksu kuni aasta lõpuni... edasi hakkab arvele tiksuma kui paketti ära ei lõpeta.

SELVÄ. Tänud thumbs_up.gif

_________________
Võta aega veidi ringi vaadata
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2009 21:35:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:
olafsand kirjutas:
Huvitav, kas vana boxi tagasi viies uue soodsamalt ka saaks?

ei usu eriti, istu ise oma boxi otsas kui tahad


mis sa ikka tagasi viid, mul igatahes kohustuslik leping läbi
äkki annavad mulle selle 2-ks aastaks mingi 99.- kuus rendile thumbs_up.gif. Kui midagi paremat välja tuleb, võtan uue . Välja osta igatahes mõtet ei näe, 2 aasta pärast pole sellega sit...i teha nagu eelmised ruuterid
mida anti tasuta 2-ks aastaks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 04.11.2009 21:41:40 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:
olafsand kirjutas:
Huvitav, kas vana boxi tagasi viies uue soodsamalt ka saaks?

ei usu eriti, istu ise oma boxi otsas kui tahad


mis sa ikka tagasi viid, mul igatahes kohustuslik leping läbi
äkki annavad mulle selle 2-ks aastaks mingi 99.- kuus rendile thumbs_up.gif. Kui midagi paremat välja tuleb, võtan uue . Välja osta igatahes mõtet ei näe, 2 aasta pärast pole sellega sit...i teha nagu eelmised ruuterid
mida anti tasuta 2-ks aastaks


mx ei ole nede ruuteritega midagi teha? ml on 3 aastat vana 716 veel alles ja töötab igapäevaselt icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2009 05:10:46 vasta tsitaadiga

Meil siin mõni Thomson TG784 (digitv kolmikpaketiga kaasatulnud ruuteri) kasutaja ka on?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 05.11.2009 06:23:30 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Meil siin mõni Thomson TG784 (digitv kolmikpaketiga kaasatulnud ruuteri) kasutaja ka on?

Päris mitmeid ikka jah ( ka mina)
mis mure?
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
middaigane
HV kasutaja
middaigane

liitunud: 01.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2009 14:24:39 vasta tsitaadiga

Ei ole siiamaani ühtegi lisa paketti endale tellinud. Kui nüüd võtan spordikanalite paketi, siis saan aru, et saan seda aasta lõpuni tasuta vaadata. Huvitab et kuidas ma selle paketi siis lõpetan? DigiTV menüüst kusagilt? Ja kas 31. detsember võib ka seda teha, et maksmisest pääseda või on Elionil mingisugune enda ajaarvamnine =)
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 05.11.2009 14:26:07 vasta tsitaadiga

paketti saab lõpetada vaid kohale minnes või kontaktnumbril helistades, vähemalt mulle öeldi paarkuud tagasi elionist nii
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 05.11.2009 14:32:56 vasta tsitaadiga

middaigane kirjutas:
Ei ole siiamaani ühtegi lisa paketti endale tellinud. Kui nüüd võtan spordikanalite paketi, siis saan aru, et saan seda aasta lõpuni tasuta vaadata. Huvitab et kuidas ma selle paketi siis lõpetan? DigiTV menüüst kusagilt? Ja kas 31. detsember võib ka seda teha, et maksmisest pääseda või on Elionil mingisugune enda ajaarvamnine =)


31.12.2009 helistad kliendiinfosse 165 või sammud esindusse, soovid head vana aasta lõppu ja avaldad isikut soovi lõpetada teemapakett viasat sport icon_smile.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ranirahn
külaline






sõnum 05.11.2009 14:33:24 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis Ranirahn 15.11.2009 17:01:15, muudetud 1 kord
tagasi üles
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2009 14:49:00 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:
olafsand kirjutas:
Huvitav, kas vana boxi tagasi viies uue soodsamalt ka saaks?

ei usu eriti, istu ise oma boxi otsas kui tahad


mis sa ikka tagasi viid, mul igatahes kohustuslik leping läbi
äkki annavad mulle selle 2-ks aastaks mingi 99.- kuus rendile thumbs_up.gif. Kui midagi paremat välja tuleb, võtan uue . Välja osta igatahes mõtet ei näe, 2 aasta pärast pole sellega sit...i teha nagu eelmised ruuterid
mida anti tasuta 2-ks aastaks

Ma ei rääkinud ruuterist, vaid digiboxist. Mõistlik oleks ju vana eest uuele salvestavale boxile soodukat teha.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrka20
HV vaatleja

liitunud: 08.04.2005




sõnum 05.11.2009 14:51:24 vasta tsitaadiga

Ranirahn kirjutas:
kaspar00 kirjutas:
paketti saab lõpetada vaid kohale minnes või kontaktnumbril helistades, vähemalt mulle öeldi paarkuud tagasi elionist nii


Iseteeninduses on küll selline nupp nagu "loobu" täitsa olemas. Ei hakanud seda kohe testima, aga eks ma siis uurin, kui aeg täis hakkab saama.


Testitud. Töötab. Ühesõnaga kui täna loobud, siis keskööst võetakse ära.

_________________
______________________________________
Kui on valida kahe halva vahel, siis vali uuem!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 05.11.2009 15:56:06 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tsitaat:
olafsand kirjutas:
Huvitav, kas vana boxi tagasi viies uue soodsamalt ka saaks?

ei usu eriti, istu ise oma boxi otsas kui tahad


mis sa ikka tagasi viid, mul igatahes kohustuslik leping läbi
äkki annavad mulle selle 2-ks aastaks mingi 99.- kuus rendile thumbs_up.gif. Kui midagi paremat välja tuleb, võtan uue . Välja osta igatahes mõtet ei näe, 2 aasta pärast pole sellega sit...i teha nagu eelmised ruuterid
mida anti tasuta 2-ks aastaks

Ma ei rääkinud ruuterist, vaid digiboxist. Mõistlik oleks ju vana eest uuele salvestavale boxile soodukat teha.

ja miks sa arvad et elion sinu vana boxi tagasi tahab icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2009 16:02:15 vasta tsitaadiga

darkside kirjutas:
olafsand kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tsitaat:
olafsand kirjutas:
Huvitav, kas vana boxi tagasi viies uue soodsamalt ka saaks?

ei usu eriti, istu ise oma boxi otsas kui tahad


mis sa ikka tagasi viid, mul igatahes kohustuslik leping läbi
äkki annavad mulle selle 2-ks aastaks mingi 99.- kuus rendile thumbs_up.gif. Kui midagi paremat välja tuleb, võtan uue . Välja osta igatahes mõtet ei näe, 2 aasta pärast pole sellega sit...i teha nagu eelmised ruuterid
mida anti tasuta 2-ks aastaks

Ma ei rääkinud ruuterist, vaid digiboxist. Mõistlik oleks ju vana eest uuele salvestavale boxile soodukat teha.

ja miks sa arvad et elion sinu vana boxi tagasi tahab icon_rolleyes.gif
Max 500 eeguga oleks isegi huvitatud ehk icon_biggrin.gif

Aga elion vaevalt vanu boxe tagasi hakkab ostma. Tasuta peavad nad küll vist vastu võtma (mingisuguse seaduse põhjal) kui uue ostad.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 05.11.2009 17:35:19 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
darkside kirjutas:
olafsand kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tsitaat:
olafsand kirjutas:
Huvitav, kas vana boxi tagasi viies uue soodsamalt ka saaks?

ei usu eriti, istu ise oma boxi otsas kui tahad


mis sa ikka tagasi viid, mul igatahes kohustuslik leping läbi
äkki annavad mulle selle 2-ks aastaks mingi 99.- kuus rendile thumbs_up.gif. Kui midagi paremat välja tuleb, võtan uue . Välja osta igatahes mõtet ei näe, 2 aasta pärast pole sellega sit...i teha nagu eelmised ruuterid
mida anti tasuta 2-ks aastaks

Ma ei rääkinud ruuterist, vaid digiboxist. Mõistlik oleks ju vana eest uuele salvestavale boxile soodukat teha.

ja miks sa arvad et elion sinu vana boxi tagasi tahab icon_rolleyes.gif
Max 500 eeguga oleks isegi huvitatud ehk icon_biggrin.gif

Aga elion vaevalt vanu boxe tagasi hakkab ostma. Tasuta peavad nad küll vist vastu võtma (mingisuguse seaduse põhjal) kui uue ostad.

no sellised vanad lähevad utiliseerimisele icon_cool.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2009 18:49:29 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
darkside kirjutas:
olafsand kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tsitaat:
olafsand kirjutas:
Huvitav, kas vana boxi tagasi viies uue soodsamalt ka saaks?

ei usu eriti, istu ise oma boxi otsas kui tahad


mis sa ikka tagasi viid, mul igatahes kohustuslik leping läbi
äkki annavad mulle selle 2-ks aastaks mingi 99.- kuus rendile thumbs_up.gif. Kui midagi paremat välja tuleb, võtan uue . Välja osta igatahes mõtet ei näe, 2 aasta pärast pole sellega sit...i teha nagu eelmised ruuterid
mida anti tasuta 2-ks aastaks

Ma ei rääkinud ruuterist, vaid digiboxist. Mõistlik oleks ju vana eest uuele salvestavale boxile soodukat teha.

ja miks sa arvad et elion sinu vana boxi tagasi tahab icon_rolleyes.gif
Max 500 eeguga oleks isegi huvitatud ehk icon_biggrin.gif

Aga elion vaevalt vanu boxe tagasi hakkab ostma. Tasuta peavad nad küll vist vastu võtma (mingisuguse seaduse põhjal) kui uue ostad.

See oleks isegi asi, kui ei pea raha eest ohtlike jäätmete vastuvõttu viima. Ja see max 500 jätan meelde icon_wink.gif
Pigem isegi 300 ja sixpack beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.11.2009 20:21:13 vasta tsitaadiga

react kirjutas:
mikk36 kirjutas:
react, antud confi kasutasin uusima softiga (7.4.3.2 vist !?) default boxi peal, millesse suutsin selle põhja all oleva koodiga sisse logida. Tegin full reseti, siis elioni default IPTC conf peale ja siis sisestasin antud järjekorras olevad käsud ükshaaval.


Hmm, räägi lähemalt kuidas sa selle full reseti tegid ja milline täpselt see default IPTV conf on. Ma ei suutnud leida kuskilt, digitv foorumis oli vanale tarkvarale see nagu.

Proovisin user flushi ka, kuid ei aitanud see kah, ikka ei saanud atm flushi teha.
15 sekundit seadme tagant reset nuppu all, siis web-ui kaudu elioni conf peale automaatseadistuse kaudu, parooliks panin sama parooli uuesti (kuna siis oli hea copy-paste teha), seejärel (kui kõik internet toimima on hakanud) telnetiga sisse ja käsud ükshaaval sisse toksida (või siis copy-paste rea kaupa).
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2009 21:22:22 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
salatoimik kirjutas:
darkside kirjutas:
olafsand kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tsitaat:
olafsand kirjutas:
Huvitav, kas vana boxi tagasi viies uue soodsamalt ka saaks?

ei usu eriti, istu ise oma boxi otsas kui tahad


mis sa ikka tagasi viid, mul igatahes kohustuslik leping läbi
äkki annavad mulle selle 2-ks aastaks mingi 99.- kuus rendile thumbs_up.gif. Kui midagi paremat välja tuleb, võtan uue . Välja osta igatahes mõtet ei näe, 2 aasta pärast pole sellega sit...i teha nagu eelmised ruuterid
mida anti tasuta 2-ks aastaks

Ma ei rääkinud ruuterist, vaid digiboxist. Mõistlik oleks ju vana eest uuele salvestavale boxile soodukat teha.

ja miks sa arvad et elion sinu vana boxi tagasi tahab icon_rolleyes.gif
Max 500 eeguga oleks isegi huvitatud ehk icon_biggrin.gif

Aga elion vaevalt vanu boxe tagasi hakkab ostma. Tasuta peavad nad küll vist vastu võtma (mingisuguse seaduse põhjal) kui uue ostad.

See oleks isegi asi, kui ei pea raha eest ohtlike jäätmete vastuvõttu viima. Ja see max 500 jätan meelde icon_wink.gif
Pigem isegi 300 ja sixpack beer_yum.gif thumbs_up.gif


ei noh kui elion tagasi ei taha seda, siis ei hakka ka niisama sinna viima (peavad vist tegelikult vastu võtma kohustuslikus korras) panen teise vaataja koha peale (varsti tekitan selle).
2 salvestatavat digiboxi küll vaja pole korteris icon_smile.gif ....hetkel icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2009 21:29:45 vasta tsitaadiga

jeesus188, kust sa juba salvestava said?
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2009 21:54:37 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
jeesus188, kust sa juba salvestava said?

Tal veel ei ole, aga detsembrist Elion pakub neid. A vb tal on ka juba icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2009 21:58:29 vasta tsitaadiga

juba detsember icon_eek.gif thumbs_up.gif icon_razz.gif
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2009 22:01:08 vasta tsitaadiga

Salatoimik kirjutas: Elion toob müüki Amino AmiNET 530 HD PVR salvestavad digiboksid alates 20. detsembrist 2009. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2009 22:07:57 vasta tsitaadiga

joulu kink icon_razz.gif
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 06.11.2009 15:28:17 vasta tsitaadiga

tsitaat:
ip saad teada nii
paned arvuti ja digibox ühte vlan-i
arvutis $tcpdump -i eth0 igmp
siis paned boxsist vastava kanali käima ja vaatad arvutist ip.


Seletage palun lähemalt mida tuleb teha?Kuidas ma arvuti ja digi boxi ühte vlan-i panen.... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2009 10:38:44 vasta tsitaadiga

kas Elion juhtmevaba ruuter TG784 on parem, kui TG585?
kannatab ta rohkem koormust?

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 253, 254, 255 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.