Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5800 "tube" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 111, 112, 113  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.11.2009 09:52:15 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
mikk36 kirjutas:
jeesus188, Nokia Maps ise või navigeerimine?


navigeerimine, nokia hõiskas ju peale seda et kui uus 5800 järglane väljas, et litsens on eluaegne.
aga kes seda nokiat ikka teab, äkki masu ajal ei anna enam icon_biggrin.gif tuleks emt-st üle küsida icon_smile.gif
Nokia 5800 Navigation Edition

[VaHuR], pane soft uuesti peale.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2009 09:57:15 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
[VaHuR], pane soft uuesti peale.

Viimane firmware on peal ja ka tehase seadete taastamine peale igat uuendust tehtud.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2009 12:02:22 vasta tsitaadiga

tänud, ei jõudnud jah väga põhjalikult 85lk juttu läbi otsida.
sinu vihje peale ning erinevate otsingusõnadega sain siiski vastuse, et tehasepraak.

kakkusin laiali ja painutasin jalgu hoolega.

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2tu
HV kasutaja
p2tu

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2009 13:48:35 vasta tsitaadiga

[VaHuR] kirjutas:
mikk36 kirjutas:
[VaHuR], pane soft uuesti peale.

Viimane firmware on peal ja ka tehase seadete taastamine peale igat uuendust tehtud.

Tee hard reset, endal plaanis see ette võtta ja ainult kontaktid nö. taastada.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2009 13:56:00 vasta tsitaadiga

[VaHuR] kirjutas:
Samas endiselt ajab meeletult närvi, et alati ei saa hommikul äratust välja lülitada, kõnet vastu võtta, ei kuule kõne teistpoolt ning vahest jookseb kokku kui keegi helistab mulle...
Kahjuks see telefon järjest rohkem äratab viha endavastu minusilmis.... icon_evil.gif
mul sama lugu selle "mitte kuulmisega"
kakkusin laiali ja painutasin kuulari klemme, eks näis kas lõppes see jama
Nu kirjutas:
Dave20 kirjutas:
krdi jama küll, kui need kõllid ära surevad.

viga oli juba ammu teada.
kõlar ei sure. ainult kontaktid väsivad ära. fixida on seda igalühel kodus paari minuti töö kui defekt esinema peaks.
vaata videosid youtubest.
hmekk kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?v=2veHZcKCEPE&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=a6leVScBJJA&feature=related

lisaks:
http://www.immmooo.com/product_service.php?txt_id=24

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaitz
Kreisi kasutaja
zaitz

liitunud: 08.07.2003




sõnum 02.11.2009 14:31:34 vasta tsitaadiga

Mul ka proble selle ühepoolse kuuldavusega, ei tahaks uskuda, et mingite klemmide viga kuna peale kõne katkestamist ja uuesti valimist on kohe kõik ok. icon_confused.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2009 14:40:11 vasta tsitaadiga

zuzizew kirjutas:
Järjekordne probleem telefoniga, telefon seisab rahulikult laual ja iga teatud ajatagant lülitab end ise välja, ja siis koheselt ka sisse tagasi.. Ning aku saab kolekiiresti tühjaks. Nt. laadin õhtul telefoni aku täis, eemaldan vooluvõrgust, panen voodisse endale, et hommikul ärataks.. ja hommikul kui äratuskell heliseb on aku müstiliselt tühi, harva kui 1 kriipski alles.. No kuulge, niisama seismisest ka telefon tühjaks ei lähe..

Minu telefon selle veaga kolmandat korda remondis, nüüd viimane kord saadeti soome kõrgema Leveliga remonditöökotta, on seal juba kolmandat nädalat.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zuzizew
HV kasutaja
zuzizew

liitunud: 07.07.2008




sõnum 02.11.2009 18:04:07 vasta tsitaadiga

Parandusse viimisega on ka jama, pole asendustelefoni endal ja tele2 ju ei anna kah! icon_evil.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2009 18:17:31 vasta tsitaadiga

p2tu kirjutas:
Tee hard reset, endal plaanis see ette võtta ja ainult kontaktid nö. taastada.

Ma ainult hard reseti olengi teinud.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 02.11.2009 20:39:11 vasta tsitaadiga

Tekkis küsimus, vasakus ülemises nurgas on e täht ja selle all on kaks väikest noole moodi kriipsukest. Mis see tähendab ?

(ma tean, et see on siit teemast Kunagi läbi käinud aga ma ei oska seda otsida)
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2009 20:41:30 vasta tsitaadiga

crazyxman kirjutas:
Tekkis küsimus, vasakus ülemises nurgas on e täht ja selle all on kaks väikest noole moodi kriipsukest. Mis see tähendab ?

(ma tean, et see on siit teemast Kunagi läbi käinud aga ma ei oska seda otsida)

See tähendab, et GRPS ühendus on aktiivne. Vaata kindlasti üle, et Sul miski netiproge tööle pole jäänud, muidu võid suure arve saada järgmine kuu!
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.11.2009 21:54:42 vasta tsitaadiga

[VaHuR], mis meetodiga sa hard-reseti teed?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2009 22:01:47 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
[VaHuR], mis meetodiga sa hard-reseti teed?

GREEN + RED + CAMERA + POWER
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.11.2009 23:29:08 vasta tsitaadiga

Siitkohalt saavad minupoolselt soovitused otsa.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zuzizew
HV kasutaja
zuzizew

liitunud: 07.07.2008




sõnum 02.11.2009 23:48:01 vasta tsitaadiga

Paluks abi oma eelmainitud probleemile. Et telefon lülitab end sisse ja välja millal ise tahab (teatud aja tagant, ütleks nii, et 5min on vahet (telefon töötab) ja siis lülitab välja ja uuesti sisse)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2009 00:06:28 vasta tsitaadiga

zuzizew, Kui softiuuendused ei aita siis ilmselt tuleb garantiisse pöörduda.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2009 00:24:30 vasta tsitaadiga

zuzizew kirjutas:
Paluks abi oma eelmainitud probleemile. Et telefon lülitab end sisse ja välja millal ise tahab (teatud aja tagant, ütleks nii, et 5min on vahet (telefon töötab) ja siis lülitab välja ja uuesti sisse)



mul tegi mobla ka restarte aeg-ajalt, aga viimase ajal maha rahunenud icon_lol.gif (selline tunne nagu naisest või lemmikloomast räägiks)

Aga vahel on jama, et keegi helistab, siis ma kuulen neid ja nemad mind mitte(ka vastupidi), 10 sek pärast sama inimene helistab, siis kõik korras. Pigem tundub, et ei ole vähemalt minul klemmidega probleeme,
vaid puhtalt softis. Ja seda juba viimase 3 tarkvara uuendusega. Ca kord kaks nädalas selline jama

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 03.11.2009 02:13:26 vasta tsitaadiga

aitäh nende tuubilinkide eest, nüüd on earpiece moditud ja ka ekraan seestpoolt puhas (enne oli sinna mingi jama kogunenud)
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 03.11.2009 02:40:50 vasta tsitaadiga

[VaHuR] kirjutas:
crazyxman kirjutas:
Tekkis küsimus, vasakus ülemises nurgas on e täht ja selle all on kaks väikest noole moodi kriipsukest. Mis see tähendab ?

(ma tean, et see on siit teemast Kunagi läbi käinud aga ma ei oska seda otsida)

See tähendab, et GRPS ühendus on aktiivne. Vaata kindlasti üle, et Sul miski netiproge tööle pole jäänud, muidu võid suure arve saada järgmine kuu!


Üksigi programm ei tööta, ma arvan, et see märk ilmus peale seda kui ma üritasin mms'i saata, mis ei läinud kohale kuna oli liiga suur tolle telefoni jaoks. Ei oska kuidagi midagi vaadada, et kas telefon suhtleb millegagi v mitte. Lülitasin telefoni korra välja ja siis uuesti sisse aga see märk tuli tagasi.
Igaks juhuks lülitan telefoni, praegu niikauaks välja kuni keegi mind äkki aidata oskab. EI tahaks küll mitte millegi eest raha maksta.
Edit, ma arvan, et millegagi telefon ikkagi suhtleb, sest aku on päris kähku tühjenenud, ilma, et ma oleks midagi teinud täna.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2009 07:55:53 vasta tsitaadiga

crazyxman, kui see MMS ära pole saadetud veel ja ta seda koguaeg uuesti üritab saata, siis see sõnum peaks Sul olema "Sõnumid --> Saatmiseks" all. Kustuta see sealt ära ja vaata kas nooled kaovad ära.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2009 08:33:30 vasta tsitaadiga

zuzizew kirjutas:
Paluks abi oma eelmainitud probleemile. Et telefon lülitab end sisse ja välja millal ise tahab (teatud aja tagant, ütleks nii, et 5min on vahet (telefon töötab) ja siis lülitab välja ja uuesti sisse)

Üks võimalus on, et aku klemmid on ära väsinud (jällegi tüüpviga).
painuta nõelaotsaga aku küljes klemme kokku ja/või paiguta sobiva paksusega kokkumurtud paberitükk aku alla klemmide kohapeal.
Endal tegi päris uuena sarnaseid trikke, et käes mudides tegi restardi ja meetod aitas.
Kui ei aita siis tuleb jah remonti pöörduda.

_________________
Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zuzizew
HV kasutaja
zuzizew

liitunud: 07.07.2008




sõnum 03.11.2009 17:59:50 vasta tsitaadiga

Eile öösel tegin ära softi uuenduse, ja enam pole probleemi. Kuid tänud soovituste eest! icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2009 21:31:35 vasta tsitaadiga

zuzizew kirjutas:
Eile öösel tegin ära softi uuenduse, ja enam pole probleemi. Kuid tänud soovituste eest! icon_wink.gif


oota oota, üks päev ei ole selle mobla puhul näitaja icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zuzizew
HV kasutaja
zuzizew

liitunud: 07.07.2008




sõnum 04.11.2009 20:30:00 vasta tsitaadiga

ära sõna ära icon_lol.gif

sõnasidki ära.. jälle sama jama! icon_evil.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2009 21:28:49 vasta tsitaadiga

icon_redface.gif sorry
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zuzizew
HV kasutaja
zuzizew

liitunud: 07.07.2008




sõnum 05.11.2009 03:15:06 vasta tsitaadiga

ei aidanud ka SpaceFly soovitus... Restart esineb täiesti suvalistel hetkedel, mitte mingi programmi käivitamisel või muu sarnase toimingu ajal. Telefon seisab rahulikult lauaö ja ütleme nii, et umbes iga 3-5min teeb ta endale ise restardi. No mis kuradima mõttes? Varsti ma võtan selle telefoni ja viskan aknast välja.. ainult üks suur jama on selle telefoniga kogu aeg olnud. Remonti viimisega on jama see, et pole mul ju asendustelefoni ja tele2 ka vastu ei anna midagi.... Restart näeb välja selline, et viskab pildi eest ära lööb NOKIA pilt ette ja tuleb mu tavaline ekraan taustapildiga tagasi. PIN'i ei küsi ta minult.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2009 11:41:33 vasta tsitaadiga

Mulle esimesel korral ei pakutud, aga teine kord juba pakuti, ju neil ainult üks kontori peale. Eile sain piiksu, et telefon Soomest remondist tagasi. Homme lähen toon ära
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
evald112
HV kasutaja
evald112

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2009 16:03:11 vasta tsitaadiga

spongerdan kirjutas:
mul kodus laadijad:
AC-8E output 5V 890mA input 240V 175mA - Nokia 5530
AC-8E output 5V 890mA input 240V 110mA - Nokia E63
AC-4E output 5V 890mA input 240V 125mA - Nokia E65

On neil mingi sisuline vahe ka peale inputi voolutugevuse ja adapteri nimetuse vahel?
On vahet mida kasutada?


Hea näide sellest kui erineva kasuteguriga on nokia laadijad. Samas kui tahad täpne olla siis lükka ampermeeter(või mõni kõvem multimeeter) vahele ja mõõda ise ära.


Huvitav on see et võimsuse seadus akudele väga ei kehti....ses suhtes et neil ei ole määratud fikseeritud sisendvoolu või nimivoolu. See tähendab, et sisuliselt tohib ükskõik mis vooluga akut laadida. Ja loomulikult on nii et, mida väiksema vooluga laed seda parem on see akule. 5800 aku on 1320mAh. See tähendab et kui seda laadida laadijaga mille väljund on 300mA siis see laeb umbes 4,5h. Kui arvestada sisse veel et telefon on samal ajal sees siis see aeg on veidi pikem. Kui ta laeb aga kiiremini siis on telefoni aku mahutavus juba kahanenud(see tähendab siis et aku pinge jõuab kiiremini vajalikule tasemele, kuna pinge on ainuke viis kuidas telefon ise aru saab kas aku on tühi või täis)
Veel avastasin et n või e seerial on paljudel telefonidel kaasas mingi ülimini laadija mis pea tervenisti mahub euro seinakontakti ära. Olete märganud et vanad nõrgemad laadijad on suuremad? See et tehnika areng on ta väikseks teinud on väikse väärtusega. Asi on selles et ka vanasti osati teha impulss laadijaid, aga lihtsalt seadmed ei tunnistanud neid(kui uue impulss laadijaga laadida nokia 2110 või 1611 telefoni siis nende aku saab paari korraga surma). Nüüd aga on loodud eraldi akud kiirlaadimiseks. 890mAh laadija laeks 5800 aku(tähisega bl-5j) 1,5tunniga(teoreetiliselt.
Igal juhul on soovitatav laadida aeglasema laadijaga kuna tema säästab telefoni akut. Samuti on mahutavusest arusaadav et on laetud vale laadijaga, seega garantii võimalus peaks ära langema(eestis nad vist seda kontrollida ei suuda, väljamaal küll)
Minu soovitus: lae originaali või nõrgemaga. Ja võimalusel püsipingega laadijaga, mitte impulss.

_________________
I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2009 16:31:39 vasta tsitaadiga

evald112 kirjutas:

Minu soovitus: lae originaali või nõrgemaga. Ja võimalusel püsipingega laadijaga, mitte impulss.
kas vana 5110 laadija acp-7e on püsipingega?
(raske ja suur, trafo sees)
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2009 13:04:37 vasta tsitaadiga

Sai peale pandud selline asi nagu JBTask manager. See näitab, et taustal siis kontaktid ja kalender ja logi jne jooksevad. Valikust sai võetud, et "kill all". Nüüd 30 minutit päevas rääkimist umbes ja kolm päeva mõõdas, aga akul kõik pulgad alles icon_eek.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2009 13:29:18 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Sai peale pandud selline asi nagu JBTask manager. See näitab, et taustal siis kontaktid ja kalender ja logi jne jooksevad. Valikust sai võetud, et "kill all". Nüüd 30 minutit päevas rääkimist umbes ja kolm päeva mõõdas, aga akul kõik pulgad alles icon_eek.gif thumbs_up.gif
muidu valget menüü nuppu all hoides ei näidanud samu asju? et seal siis pikalt ikooni peal hoida ja valida Välju?
või menüüs sees olles väikeseid rõngaid vastavate rakenduste juures üleval paremas nurgas?
phone torch sõi taskus poole tunniga 2 pulka icon_smile.gif

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2009 13:34:01 vasta tsitaadiga

Muidu lihtsalt valget nuppu all hoides ei näita jah. Nokia enda poolt need vast varjatult jooksevad taustal koguaeg. Samas kui need "killitud", siis rami tuli ka juurde 20 mega ja aku kestvus ikka väga suur nüüd. Ja ei ütleks, et kontaktid jne aeglasemalt avaneks peale "killimist" thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2009 13:35:44 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Muidu lihtsalt valget nuppu all hoides ei näita jah. Nokia enda poolt need vast varjatult jooksevad taustal koguaeg. Samas kui need "killitud", siis rami tuli ka juurde 20 mega ja aku kestvus ikka väga suur nüüd. Ja ei ütleks, et kontaktid jne aeglasemalt avaneks peale "killimist" thumbs_up.gif icon_smile.gif
iga kord pead eraldi killima? või saab seadistada et iga kord killib lõpuni?
_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2009 16:19:30 vasta tsitaadiga

Nu nii ja naa. Kui muidu hoida all seda menüü nuppu, siis näed, et mis asjad avatud on. Siis igaühe peal eraldi vajutades saad valida, et "välju". Jb task manager avaneb samamoodi nuppu all hoides. Näitab, et mis avatud. Saab samamoodi ükshaaval kinni panna asju, aga lisaks on valik "kill all", mis paneb kõik korraga kinni thumbs_up.gif Ja see valik paneb täiesti kinni asjad. Lisaks seal valikud, et mis asjad telefoni käima pannes ülesse võivad tulla ja mis mitte jne. Seda, et kas ta ise automaatselt ka kinni oskab panna, pole veel jõudnud uurida.

E: saab panna küll nii, et ise "killib" ära. Isegi kui punase nupuga "ära saadad", paneb task manager asja täitsa kinni. Ideaalne proge minu jaoks. Igal progel pead esialgu käsitsi küll määrama, et paneks kinni kui taustale ära saadad, aga see ühekordne seadistus ja enamasti seda vaja ainult tel. raaamtule ja sõnumitele ja rakenduste menüüle. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2009 18:25:37 vasta tsitaadiga

kas see on see?
http://jbak.ru/jbaktaskman_en.php
mul ei tööta see puutetundlikuna.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel99
HV kasutaja

liitunud: 30.10.2004




sõnum 07.11.2009 03:49:29 vasta tsitaadiga

Ma uurisin ja puurisin aga ei leidnud sellist kohta, mis näitaks mitu protsenti akut on veel järgi. Kas sellist asja saab üldse kusagilt nii täpselt vaadata? Vanal SonyEricssonil vähemalt näitas mul täpselt, Nokia koha pealt nii tark veel ei ole.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 07.11.2009 11:41:42 vasta tsitaadiga

tanel99, vahepeal kasutasin miskit programmi, aga see oli suhtkoht kasutu kuna näitas alati 6 pulga puhul 100%, olenemata sellest et kas telefon oli äsja laadimast võetud või juba üle päeva sees olnud.
Süsteem pole kahjuks võrreldavgi SE täpsusega, mis näitab täpset protsenti ka laadimise ajal ja on täpne igal hetkel (protsendid hakkavad langema koheselt peale laadimast võtmist, mitte alles siis kui pulgad kaduma hakkavad).
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2009 12:01:39 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
tanel99, vahepeal kasutasin miskit programmi, aga see oli suhtkoht kasutu kuna näitas alati 6 pulga puhul 100%, olenemata sellest et kas telefon oli äsja laadimast võetud või juba üle päeva sees olnud.
Süsteem pole kahjuks võrreldavgi SE täpsusega, mis näitab täpset protsenti ka laadimise ajal ja on täpne igal hetkel (protsendid hakkavad langema koheselt peale laadimast võtmist, mitte alles siis kui pulgad kaduma hakkavad).


Ise kasutan sellist vidinat, lisaks aku % dile näitab veel muid asju kah...
http://www.moubail.com/downloads/deviceinfo-widget/ icon_wink.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2009 15:48:47 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
mikk36 kirjutas:
tanel99, vahepeal kasutasin miskit programmi, aga see oli suhtkoht kasutu kuna näitas alati 6 pulga puhul 100%, olenemata sellest et kas telefon oli äsja laadimast võetud või juba üle päeva sees olnud.
Süsteem pole kahjuks võrreldavgi SE täpsusega, mis näitab täpset protsenti ka laadimise ajal ja on täpne igal hetkel (protsendid hakkavad langema koheselt peale laadimast võtmist, mitte alles siis kui pulgad kaduma hakkavad).


Ise kasutan sellist vidinat, lisaks aku % dile näitab veel muid asju kah...
http://www.moubail.com/downloads/deviceinfo-widget/ icon_wink.gif

thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
evald112
HV kasutaja
evald112

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2009 20:30:18 vasta tsitaadiga

tanel99 kirjutas:
Ma uurisin ja puurisin aga ei leidnud sellist kohta, mis näitaks mitu protsenti akut on veel järgi. Kas sellist asja saab üldse kusagilt nii täpselt vaadata? Vanal SonyEricssonil vähemalt näitas mul täpselt, Nokia koha pealt nii tark veel ei ole.


phonetinfo ja iON batterytimer näitavad....viimane arvutab veel keskmise aku kestvuse ja prognoosib järgmist laadimisaega
.

kaupz kirjutas:
evald112 kirjutas:

Minu soovitus: lae originaali või nõrgemaga. Ja võimalusel püsipingega laadijaga, mitte impulss.
kas vana 5110 laadija acp-7e on püsipingega?
(raske ja suur, trafo sees)
Spoiler Spoiler Spoiler



on jah....parem kui kiirlaadijad(impulsiga)



Muide. opera mobile 10(sym60v5 toega)...pidi parem kui mini olema.

http://www.opera.com/mobile/next/

http://m.opera.com/mobile/?no_redir&ismobile=false

_________________
I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2009 21:20:16 vasta tsitaadiga

avaneb minist kiiremini.
lehtede kuvamine on ka parem. näiteks mini ei suuda realoem.com'i kasutuskõlblikult näidata
mobile suudab thumbs_up.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
evald112
HV kasutaja
evald112

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2009 11:41:48 vasta tsitaadiga

Mobile-il on eraldi opera turbo ka peal.....too peaks natuke veel väiksemaks selle lehe pressima.


Tegin mõõtmised Gdesk-ga: Opera mini võttis peale avamist mälu 9mb ja uus mobile 14mb.....ilmselt hakkab mobile kiiremini iseeneslikult sulguma

_________________
I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused.


viimati muutis evald112 08.11.2009 12:27:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 08.11.2009 12:17:33 vasta tsitaadiga

evald112, Opera sõnul keskmiselt 80%, Mini reziim keskmiselt 90%.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2009 02:00:13 vasta tsitaadiga

Telefoni enda netibrowseris on valik kustuta privaatandmed-vahemälu. Kas see on ainuke koht kust seda telefonil tühjendada annab, või on kuskil veel. Sealt tühjendamine ei anna enam sellist tulemust, mis vanasti. Postimees.ee lahti võtmisel paneb playeri kinni ja browser sulgeb end ka ise pidevalt. Kui mälu ei peta, siis mõni kuu tagasi sai veel terve õhtu netis istutud ja browser ei teinud kordagi resa.
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 11.11.2009 16:16:01 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
Telefoni enda netibrowseris on valik kustuta privaatandmed-vahemälu. Kas see on ainuke koht kust seda telefonil tühjendada annab, või on kuskil veel. Sealt tühjendamine ei anna enam sellist tulemust, mis vanasti. Postimees.ee lahti võtmisel paneb playeri kinni ja browser sulgeb end ka ise pidevalt. Kui mälu ei peta, siis mõni kuu tagasi sai veel terve õhtu netis istutud ja browser ei teinud kordagi resa.

minu arusaamistmööda kustutab sellega ainult selle brauseri enda lokaalse mingi kausta vms, telefoni puhvreid ja tempe see tühjaks ei tee, aga kas keegi ehk teab mis teeb?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 16:25:26 vasta tsitaadiga

Programm Memory Status annab enne browseri mälu tühjendamist 29,8 MB kasutatud mälu ja peale tühjendamist 23,5. Sama kinnitab ka failihaldur.

Kui keegi viitsib võiks siia kirjutada, enda telefoni mälukasutuse numbrid.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 16:40:49 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
Programm Memory Status annab enne browseri mälu tühjendamist 29,8 MB kasutatud mälu ja peale tühjendamist 23,5. Sama kinnitab ka failihaldur.

Kui keegi viitsib võiks siia kirjutada, enda telefoni mälukasutuse numbrid.

Ram mälu mõtles siis vast? Vaba siis enne kustutamist 47Mb ja pärast kustutamist 47,7Mb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2009 23:13:15 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:

Ram mälu mõtles siis vast? Vaba siis enne kustutamist 47Mb ja pärast kustutamist 47,7Mb


Siis mul polegi nii kehv seis. Kahju siiski, et korraga netis postimeest lugeda ja muusikat kuulata ei õnnestu.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stents
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2008




sõnum 12.11.2009 11:17:12 vasta tsitaadiga

Huvitav, miks ei saa!? Paned playeri mängima ja painad seda punast nuppu - player jääb taustal mängima ja alustad netis surfamist! Raadiol on isegi menüüs valik - mängi taustal! Playeril ma millegipärast ei ole leidnud sellist...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2009 11:47:41 vasta tsitaadiga

stents kirjutas:
Huvitav, miks ei saa!? Paned playeri mängima ja painad seda punast nuppu - player jääb taustal mängima ja alustad netis surfamist! Raadiol on isegi menüüs valik - mängi taustal! Playeril ma millegipärast ei ole leidnud sellist...


ta viitas sellele, et mälu saab täis ja telefon suleb automaatselt kummagi nendest.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5800 "tube" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 111, 112, 113  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.