|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
02.11.2009 15:52:59
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| Täna, 2. novembrist, hiljemalt kell 12 lisanduvad Elioni digiTV-sse Viasati teemapaketid Viasat Sport, Viasat Film ja Viasat Kuld – kokku 36 kanalit, sh Viasat Sport Baltic ja TV1000 Premium. Kõik kanalid on Elioni klientidele aasta lõpuni tasuta. |
Haige. Mul niigi pole aega telekat vaadata, mida ma pole juba kuid teinud ja nüüd tulevad meelitama tasuta kanalitega, kuna oma kitsidusest ise tellida ei raatsi kuigi tahaks
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrka20
HV vaatleja
liitunud: 08.04.2005
|
02.11.2009 16:01:02
|
|
|
| Maldur kirjutas: |
| Mark0 kirjutas: |
| Kõik kanalid on Elioni klientidele aasta lõpuni tasuta. |
Praegu näen küll vaid kanalite nimekirja tasuta, box teatab et teemapaketti ei leitud... |
Tellima peab ja siis näed aasta lõpuni tasuta.
_________________ ______________________________________
Kui on valida kahe halva vahel, siis vali uuem! |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
02.11.2009 16:47:42
|
|
|
Mul on kodus ST546 ruuter kõige uuema softiga (oli vist 7.4 midagi). Algseadistuses oli ta PPPOE peal, selle viskasin vastavate käskudega välja, et saaks DHCP kaudu IP.
Lisaks sellele on mul kodus veel Buffalo Wifi ruuter, ja mind ausaltöeldes tüütab ära see topel portide suunamine jne. Sooviks siis nii, et Buffalo ruuter saaks DHCP kaudu IP interneti jaoks ja see jagab edasi. ST ruuter jääks siis DigiTV jaoks ainult. Mis telneti käskudega ma seda teha saaks? Ennem oli mul lihtsalt PPP osa välja visatud ja tegi Buffalo ühenduse, aga nüüd kui DHCP asemel on siis seda ma ei oska sealt minema visata enam.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
02.11.2009 16:57:47
|
|
|
Siin ennem räägiti sellest salvestavast digiboxist. Amino AmiNET 530 HD PVR peaks tulema välja 20. detsember ja kõvaketta suurus 160GB.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrka20
HV vaatleja
liitunud: 08.04.2005
|
02.11.2009 16:59:50
|
|
|
| Dude . kirjutas: |
| Siin ennem räägiti sellest salvestavast digiboxist. Amino AmiNET 530 HD PVR peaks tulema välja 20. detsember ja kõvaketta suurus 160GB. |
Allikas?
_________________ ______________________________________
Kui on valida kahe halva vahel, siis vali uuem! |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
02.11.2009 17:30:15
|
|
|
| Dude . kirjutas: |
| jyrka20, Elion ütles. |
sellised avaldused on siis täpsuta ikka lähemalt, esindused, helpdesk, infonumbrilt, meililt?
kui tegelikkus peaks teisiti minema siis on teada kus info tulnud on.
Ametlikku infot salvestava boxi kohta küll avalikus veebis olemas ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
02.11.2009 17:34:29
|
|
|
| Dude . kirjutas: |
| Siin ennem räägiti sellest salvestavast digiboxist. Amino AmiNET 530 HD PVR peaks tulema välja 20. detsember ja kõvaketta suurus 160GB. |
Taaskord pühapäevaga tegu...
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
02.11.2009 17:35:05
|
|
|
| jyrka20 kirjutas: |
| Maldur kirjutas: |
| Mark0 kirjutas: |
| Kõik kanalid on Elioni klientidele aasta lõpuni tasuta. |
Praegu näen küll vaid kanalite nimekirja tasuta, box teatab et teemapaketti ei leitud... |
Tellima peab ja siis näed aasta lõpuni tasuta. |
Jah? Teistel teemapakettidel on on võimalus OK vajutada ja tellida, nendel kanalitel tuleb miskit muud ette võtta et tellida saaks? Äkki peaks Viasati kontorisse pöörduma?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
02.11.2009 17:40:52
|
|
|
| Maldur kirjutas: |
| jyrka20 kirjutas: |
| Maldur kirjutas: |
| Mark0 kirjutas: |
| Kõik kanalid on Elioni klientidele aasta lõpuni tasuta. |
Praegu näen küll vaid kanalite nimekirja tasuta, box teatab et teemapaketti ei leitud... |
Tellima peab ja siis näed aasta lõpuni tasuta. |
Jah? Teistel teemapakettidel on on võimalus OK vajutada ja tellida, nendel kanalitel tuleb miskit muud ette võtta et tellida saaks? Äkki peaks Viasati kontorisse pöörduma?  |
boxile restart > Menüü > Teemapaketid > vali endale sobiv välja ja vajuta OK > sisesta pin kood ... head vaatamist ...
täitsa töötab ju
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
02.11.2009 18:03:02
|
|
|
Sellisel juhul oleks pidanud Mark0 rasvane aluse olema selline: "Kõik kanalid on Elionist teemapaketi tellinutele aasta lõpuni tasuta". Kuid esimene lause ei vihja sellele kuidagi, nimetatakse vaid et Elioni klient pead olema. Nagu saaksid üldse mittekliendid Elioni võrgust midagi vaadata...
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrka20
HV vaatleja
liitunud: 08.04.2005
|
02.11.2009 20:00:15
|
|
|
| Maldur kirjutas: |
Sellisel juhul oleks pidanud Mark0 rasvane aluse olema selline: "Kõik kanalid on Elionist teemapaketi tellinutele aasta lõpuni tasuta". Kuid esimene lause ei vihja sellele kuidagi, nimetatakse vaid et Elioni klient pead olema. Nagu saaksid üldse mittekliendid Elioni võrgust midagi vaadata...  |
"Oleks" on lahe mees
_________________ ______________________________________
Kui on valida kahe halva vahel, siis vali uuem! |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
02.11.2009 20:51:21
|
|
|
| jyrka20 kirjutas: |
"Oleks" on lahe mees  |
Tegemist on siiski eksitava teabega, ametliku teate korral nimetataks seda eksitavaks reklaamiks kuna tegu äriettevõttega. Seepärast pole mehel nimega Oleks sellega midagi pistmist. Kellel tema suhtes eelistusi on siis elage seda sobivamates kohtades välja.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
02.11.2009 20:58:52
|
|
|
Huvitav, mis see põhjus on, et 460.- kuutasuga kodulahenduse kliendid ei näe Viasat Kuld paketti? 401.- kuutasuga kodulahenduse kliendid aga näevad
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrka20
HV vaatleja
liitunud: 08.04.2005
|
02.11.2009 21:09:00
|
|
|
| Maldur kirjutas: |
| jyrka20 kirjutas: |
"Oleks" on lahe mees  |
Tegemist on siiski eksitava teabega, ametliku teate korral nimetataks seda eksitavaks reklaamiks kuna tegu äriettevõttega. Seepärast pole mehel nimega Oleks sellega midagi pistmist. Kellel tema suhtes eelistusi on siis elage seda sobivamates kohtades välja. |
Loe - > http://tv.elion.ee/teemapakett.php#9
Nurgas pilt "Aasta lõpuni TASUTA"
Üleval kiri "Alates 1. jaanuarist 99 kr/kuus."
Millest sa aru ei saa?
Ära võta igasuguseid foorumi kirjeid tõe pähe.
_________________ ______________________________________
Kui on valida kahe halva vahel, siis vali uuem! |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Motiv8
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
02.11.2009 21:16:47
|
|
|
Kas Viasati paketist loobumine maksab ka midagi dets lópus?
See tóesti imelik, et Kuld paketti 462.- kroonise kodulahendusega ei pakuta.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
02.11.2009 21:18:41
|
|
|
| Motiv8 kirjutas: |
Kas Viasati paketist loobumine maksab ka midagi dets lópus?
See tóesti imelik, et Kuld paketti 462.- kroonise kodulahendusega ei pakuta. |
sest see ei tasu ennast rahaliselt ära
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
02.11.2009 21:21:39
|
|
|
A miks on nii, et kodus on 2 digiboksi. Ühes saab tellida kuld paketti, teises mitte
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
02.11.2009 21:39:55
|
|
|
| darkside kirjutas: |
| Motiv8 kirjutas: |
Kas Viasati paketist loobumine maksab ka midagi dets lópus?
See tóesti imelik, et Kuld paketti 462.- kroonise kodulahendusega ei pakuta. |
sest see ei tasu ennast rahaliselt ära  |
Et 401.- eest tasub ära ja 462.- eest ei tasu ära?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
02.11.2009 21:47:37
|
|
|
| Maldur kirjutas: |
| darkside kirjutas: |
| Motiv8 kirjutas: |
Kas Viasati paketist loobumine maksab ka midagi dets lópus?
See tóesti imelik, et Kuld paketti 462.- kroonise kodulahendusega ei pakuta. |
sest see ei tasu ennast rahaliselt ära  |
Et 401.- eest tasub ära ja 462.- eest ei tasu ära? |
401 paketis ju ainult 16 kanalit
462 paketis ju 70 kanalit, mis enamjaolt kattuvad olemasolevaga ja siis ei tasu ju rahaliselt seda tellida
kindla peale on viasat ette andnud kanalivaliku
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
02.11.2009 21:58:07
|
|
|
Mul on ka mingi mustmiljon kanalit ja tellisin Viasati paketi just - 305 krooni kuus Mingi 6 kanalit vaid juurde
Aa, vist aktiviseerisin vaid filmipaketi? mingid TV1000 variandid olid seal peale pornokanaleid, ei hakanud teisi Viasati omi otsima seal
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
02.11.2009 23:21:02
|
|
|
| Mida sealt filmikanalilt üldse vaadata on?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
02.11.2009 23:55:23
|
|
|
| Paljud ei tea võibolla mis kanalitega tegu. Kuid kui selgub et ei meeldigi siis kas teemapaketist loobumine maksab?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
03.11.2009 00:02:27
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
| Mida sealt filmikanalilt üldse vaadata on? |
mitte midagi, kuid tasuta on ju
| Maldur kirjutas: |
| Paljud ei tea võibolla mis kanalitega tegu. Kuid kui selgub et ei meeldigi siis kas teemapaketist loobumine maksab? |
midagi ei maksa loobumine, kui uuesti sama teemapaketi tellid siis on 30 kr
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
03.11.2009 00:09:14
|
|
|
Nu vot asjalik jutt, Elioni enda lehel on see info vist väga sügavale peidetud, igatahes tänud darkside.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
03.11.2009 00:29:51
|
|
|
| Maldur kirjutas: |
| Paljud ei tea võibolla mis kanalitega tegu. |
Kõigil on võimalus Elioni kodulehel tutvuda, millega täpsemalt on tegu.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.11.2009 00:38:58
|
|
|
| carlking kirjutas: |
Mul on ka mingi mustmiljon kanalit ja tellisin Viasati paketi just - 305 krooni kuus Mingi 6 kanalit vaid juurde
Aa, vist aktiviseerisin vaid filmipaketi? mingid TV1000 variandid olid seal peale pornokanaleid, ei hakanud teisi Viasati omi otsima seal |
Mingit viasat sport balticu pärast (sest peale selle pole muud eriti vaadata) ei kavatse ma küll 305.- krooni kuus juurde maksta , pealegi sport balticu pealt näeb ainult kuidas kalev 50 punktiga pähe saab
561+305= bullshit Elagu rootsi firma teiste arvelt
Isegi mu mobla arve koos korteri elektriga ei tule niipalju kokku kui Elion sooviks mult saada
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ranirahn
külaline
|
03.11.2009 08:29:28
|
|
|
...
viimati muutis Ranirahn 15.11.2009 17:03:31, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
03.11.2009 09:58:04
|
|
|
kuskohast te neid viasati asju näete
mul adsl2 taga pole mingist muudatusest haisugi, ei teemapakettides ega aktiviseerimata kanalite listis
amino soft on 17 ja asukoht harjumaa, mitte tallinn
_________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100 |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ranirahn
külaline
|
03.11.2009 10:00:12
|
|
|
...
viimati muutis Ranirahn 15.11.2009 17:03:11, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
03.11.2009 12:52:21
|
|
|
| react kirjutas: |
Mul on kodus ST546 ruuter kõige uuema softiga (oli vist 7.4 midagi). Algseadistuses oli ta PPPOE peal, selle viskasin vastavate käskudega välja, et saaks DHCP kaudu IP.
Lisaks sellele on mul kodus veel Buffalo Wifi ruuter, ja mind ausaltöeldes tüütab ära see topel portide suunamine jne. Sooviks siis nii, et Buffalo ruuter saaks DHCP kaudu IP interneti jaoks ja see jagab edasi. ST ruuter jääks siis DigiTV jaoks ainult. Mis telneti käskudega ma seda teha saaks? Ennem oli mul lihtsalt PPP osa välja visatud ja tegi Buffalo ühenduse, aga nüüd kui DHCP asemel on siis seda ma ei oska sealt minema visata enam. |
Spoiler 
env set var SESSIONTIMEOUT value 900
ppp relay flush
ppp flush
eth flush
atm flush
atm phonebook flush
dns server config state disabled
dns server config WANDownSpoofing disabled
igmp proxy config state disabled
dhcp server config state disabled
dhcp server pool delete name LAN_private
dsd config state disabled
ids config state disabled
wireless ifconfig state disabled
atm phonebook add name pvc0100 addr 0.100
atm ifadd intf atm_pvc0100
atm ifconfig intf atm_pvc0100 dest pvc0100 encaps llc ulp mac
atm ifattach intf atm_pvc0100
atm phonebook add name pvc0101 addr 0.101
atm ifadd intf atm_pvc0101
atm ifconfig intf atm_pvc0101 dest pvc0101 encaps llc ulp mac
atm ifattach intf atm_pvc0101
eth bridge config vlan enabled filter none
eth bridge igmpsnooping config state disabled
eth vlan add name vlan10 vid 10
eth bridge ifadd intf br0100
eth bridge ifconfig intf br0100 dest atm_pvc0100 igmpsnooping disabled
eth bridge ifattach intf br0100
eth bridge vlan ifadd intf br0100 name vlan10 untagged enabled
eth bridge vlan ifadd intf ethport1 name vlan10 untagged enabled
eth bridge vlan ifdelete intf br0100 name default
eth bridge vlan ifdelete intf ethport1 name default
eth bridge ifconfig intf ethport1 igmpsnooping disabled
eth vlan add name vlan11 vid 11
eth bridge ifadd intf br0101
eth bridge ifconfig intf br0101 dest atm_pvc0101 igmpsnooping disabled
eth bridge ifattach intf br0101
eth bridge vlan ifadd intf br0101 name vlan11 untagged enabled
eth bridge vlan ifadd intf ethport4 name vlan11 untagged enabled
eth bridge vlan ifdelete intf br0101 name default
eth bridge vlan ifdelete intf ethport4 name default
eth bridge ifconfig intf ethport4 igmpsnooping disabled
eth bridge rule flush
saveall |
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
03.11.2009 13:10:42
|
|
|
Selle peale sain alguses sellised vasted:
{Administrator}=>eth flush
Some ETH interfaces are still in use. Interfaces that are in use cannot be deleted.
{Administrator}=>atm flush
Some ATM interfaces are still in use. Interfaces that are in use cannot be deleted.
{Administrator}=>atm phonebook flush
Some phonebook entries are still in use. Entries that are in use cannot be deleted.
|
Pean need käsud algseadistatud ruuteris sisestama?
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aksel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002
|
03.11.2009 13:17:39
|
|
|
Kas kellelgi on infot, millal Sport Balticu kanalid tööle hakkavad? Eile õhtul natuke aega töötasid ja peale seda on must ekraan
_________________ rohkem liha riigile |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
03.11.2009 13:18:07
|
|
|
| Ranirahn kirjutas: |
| Kus sa sellised numbrid välja tõmbasid? 462 paketi omanikud ei saagi Viasat Gold paketti tellida. Filmid ja Sport eraldi maksavad kumbki 99 krooni kuus ja kui mõlemad korraga tellida, siis 149. |
mm, ma navigeerisin kanalitelisti lõppu, seal oli mingi 4x TV1000, viasat sport baltic ja viasat sport golf vms ja kui läksin tv1000 peale, et vaadata, vajutasin "OK" siis ütles, et tuleb tellida teemapakett ja see maksab 305 krooni kuus, sisestasin PIN'i ja olid need 6 kanalit seal lõpus aktiivsed... kui ma menüüst läksin uurima, et mis teemapaketi ma siis tellisin oli minu üllatuseks see, et ükski Viasati pakett sealt menüüst ei olnud aktiivne, kuigi TV1000 ja spordikanalid seal lõpus mul mängisid kas nüüd võetaksegi 305 krooni?
Edit: vestlesin klienditoega ja sealt räägiti, et kuna asi on tasuta, siis ei olegi neid seal teemapakettide all menüüs linnukesega... aga sellele 305 krooni/kuu küsimusele ei saanudki vastust, öeldi, et see on eraldi pakett "kuld" ja seda ka hinnakirjas ei ole... krt misasja ma siis tellisin (4xtv1000 ja 2xsport) ja 305 krooni kuu
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ranirahn
külaline
|
03.11.2009 13:23:53
|
|
|
...
viimati muutis Ranirahn 15.11.2009 17:02:38, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
03.11.2009 13:28:05
|
|
|
| Ranirahn kirjutas: |
Kas kellelgi on infot, millal Sport Balticu kanalid tööle hakkavad? Eile õhtul natuke aega töötasid ja peale seda on must ekraan
|
Kas sa täna oled digiboksi restartinud? Tegu oli suurema murega ja praeguseks peaks korras olema.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ranirahn
külaline
|
03.11.2009 13:30:35
|
|
|
...
viimati muutis Ranirahn 15.11.2009 17:02:14, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
03.11.2009 13:32:53
|
|
|
| Nüüd korras, filmid, spordid ees.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
03.11.2009 14:35:25
|
|
|
user flush käsku oleks pidanud enne kasutama ja uuesti telnetiga ruuterisse sisse logima
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
03.11.2009 15:46:51
|
|
|
| react, antud confi kasutasin uusima softiga (7.4.3.2 vist !?) default boxi peal, millesse suutsin selle põhja all oleva koodiga sisse logida. Tegin full reseti, siis elioni default IPTC conf peale ja siis sisestasin antud järjekorras olevad käsud ükshaaval.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markspoiss
HV veteran

liitunud: 10.12.2002
|
03.11.2009 15:56:19
|
|
|
küsisin siis ka kiire neti kohta... keegi mainis siin et olevat talle öeldud, et need kes 100 mega ei saa hetkel neil uuest aastast mingi 40 mega peale võimalik keerata vms? heh mulle siis vastus selline:
Tere
Täname Teid vastuse eest!
Hüperkiire interneti teenust pakume klientidele, kelle ühendus on ehitatud korrusmaja võrgul ja majja tuleb optiline kaabel. Teie aadressil puudub võimalus hüperkiire interneti pakkumiseks.
Praegu ei ole ka paika pandud täpsemat ajakava, millal me mainitud aadressil kaablit vahetama hakkame. Samuti ei ole meil hetkel plaanis kodulahenuse kiiruseid tõsta.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
03.11.2009 16:11:27
|
|
|
| mul soovitas elion (see tädi, kes helistas, et öelda, et ma 100m netti ei saa) kirjutada isikule nimega remo tiigirand, et tema on ainuke kes teab millal ja kuhu kaablit veetakse.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
03.11.2009 16:27:04
|
|
|
Nii, üks elioni töötaja on kinnitanud elioni foorumis et kohe on tulemas digibox millel on HDMI (mudelit ei tea)
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrka20
HV vaatleja
liitunud: 08.04.2005
|
03.11.2009 17:51:42
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Nii, üks elioni töötaja on kinnitanud elioni foorumis et kohe on tulemas digibox millel on HDMI (mudelit ei tea) |
Ajab lausa muigama juba
Elion "kohe kohe"
Üks Elioni koduleht aadressiga www.elion.ee väitis 2 aastat tagasi, et salvestav digiboks tuleb kah kohe kohe.
_________________ ______________________________________
Kui on valida kahe halva vahel, siis vali uuem! |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
03.11.2009 18:08:49
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| react, antud confi kasutasin uusima softiga (7.4.3.2 vist !?) default boxi peal, millesse suutsin selle põhja all oleva koodiga sisse logida. Tegin full reseti, siis elioni default IPTC conf peale ja siis sisestasin antud järjekorras olevad käsud ükshaaval. |
Hmm, räägi lähemalt kuidas sa selle full reseti tegid ja milline täpselt see default IPTV conf on. Ma ei suutnud leida kuskilt, digitv foorumis oli vanale tarkvarale see nagu.
Proovisin user flushi ka, kuid ei aitanud see kah, ikka ei saanud atm flushi teha.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
03.11.2009 18:46:46
|
|
|
| jyrka20 kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| Nii, üks elioni töötaja on kinnitanud elioni foorumis et kohe on tulemas digibox millel on HDMI (mudelit ei tea) |
Ajab lausa muigama juba
Elion "kohe kohe"
Üks Elioni koduleht aadressiga www.elion.ee väitis 2 aastat tagasi, et salvestav digiboks tuleb kah kohe kohe.  |
Kaevasin veidi albumites ringi
Spoiler 
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
03.11.2009 18:47:20
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Nii, üks elioni töötaja on kinnitanud elioni foorumis et kohe on tulemas digibox millel on HDMI (mudelit ei tea) |
Huvitav kas HDCP tuleb ka kasutusele? Loogiline oleks et tuleb, sest muidu poleks krüpteerimisel mõtet.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
forint
HV veteran

liitunud: 15.04.2003
|
03.11.2009 19:24:00
|
|
|
kõik 2006-2007 aasta targetid täitmata Äkki tuleks uurida kas arendusosakonnas ikka käib keegi tööl või on see tühi tuba juba paar aastat olnud
|
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
295 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|