Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 252, 253, 254 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2009 15:52:59 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Täna, 2. novembrist, hiljemalt kell 12 lisanduvad Elioni digiTV-sse Viasati teemapaketid Viasat Sport, Viasat Film ja Viasat Kuld – kokku 36 kanalit, sh Viasat Sport Baltic ja TV1000 Premium. Kõik kanalid on Elioni klientidele aasta lõpuni tasuta.

Haige. icon_exclaim.gif Mul niigi pole aega telekat vaadata, mida ma pole juba kuid teinud ja nüüd tulevad meelitama tasuta kanalitega, kuna oma kitsidusest ise tellida ei raatsi kuigi tahaks icon_evil.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrka20
HV vaatleja

liitunud: 08.04.2005




sõnum 02.11.2009 16:01:02 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
Mark0 kirjutas:
Kõik kanalid on Elioni klientidele aasta lõpuni tasuta.


Praegu näen küll vaid kanalite nimekirja tasuta, box teatab et teemapaketti ei leitud...


Tellima peab ja siis näed aasta lõpuni tasuta.

_________________
______________________________________
Kui on valida kahe halva vahel, siis vali uuem!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 02.11.2009 16:47:42 vasta tsitaadiga

Mul on kodus ST546 ruuter kõige uuema softiga (oli vist 7.4 midagi). Algseadistuses oli ta PPPOE peal, selle viskasin vastavate käskudega välja, et saaks DHCP kaudu IP.

Lisaks sellele on mul kodus veel Buffalo Wifi ruuter, ja mind ausaltöeldes tüütab ära see topel portide suunamine jne. Sooviks siis nii, et Buffalo ruuter saaks DHCP kaudu IP interneti jaoks ja see jagab edasi. ST ruuter jääks siis DigiTV jaoks ainult. Mis telneti käskudega ma seda teha saaks? Ennem oli mul lihtsalt PPP osa välja visatud ja tegi Buffalo ühenduse, aga nüüd kui DHCP asemel on siis seda ma ei oska sealt minema visata enam.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2009 16:57:47 vasta tsitaadiga

Siin ennem räägiti sellest salvestavast digiboxist. Amino AmiNET 530 HD PVR peaks tulema välja 20. detsember ja kõvaketta suurus 160GB.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrka20
HV vaatleja

liitunud: 08.04.2005




sõnum 02.11.2009 16:59:50 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Siin ennem räägiti sellest salvestavast digiboxist. Amino AmiNET 530 HD PVR peaks tulema välja 20. detsember ja kõvaketta suurus 160GB.


Allikas?

_________________
______________________________________
Kui on valida kahe halva vahel, siis vali uuem!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2009 17:28:00 vasta tsitaadiga

jyrka20, Elion ütles.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2009 17:30:15 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
jyrka20, Elion ütles.

sellised avaldused on siis täpsuta ikka lähemalt, esindused, helpdesk, infonumbrilt, meililt?
kui tegelikkus peaks teisiti minema siis on teada kus info tulnud on.
Ametlikku infot salvestava boxi kohta küll avalikus veebis olemas ei ole.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2009 17:32:18 vasta tsitaadiga

indrekp, läbi meili.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2009 17:34:29 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Siin ennem räägiti sellest salvestavast digiboxist. Amino AmiNET 530 HD PVR peaks tulema välja 20. detsember ja kõvaketta suurus 160GB.
Taaskord pühapäevaga tegu... icon_confused.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 02.11.2009 17:35:05 vasta tsitaadiga

jyrka20 kirjutas:
Maldur kirjutas:
Mark0 kirjutas:
Kõik kanalid on Elioni klientidele aasta lõpuni tasuta.


Praegu näen küll vaid kanalite nimekirja tasuta, box teatab et teemapaketti ei leitud...


Tellima peab ja siis näed aasta lõpuni tasuta.


Jah? Teistel teemapakettidel on on võimalus OK vajutada ja tellida, nendel kanalitel tuleb miskit muud ette võtta et tellida saaks? Äkki peaks Viasati kontorisse pöörduma? icon_wink.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 02.11.2009 17:40:52 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
jyrka20 kirjutas:
Maldur kirjutas:
Mark0 kirjutas:
Kõik kanalid on Elioni klientidele aasta lõpuni tasuta.


Praegu näen küll vaid kanalite nimekirja tasuta, box teatab et teemapaketti ei leitud...


Tellima peab ja siis näed aasta lõpuni tasuta.


Jah? Teistel teemapakettidel on on võimalus OK vajutada ja tellida, nendel kanalitel tuleb miskit muud ette võtta et tellida saaks? Äkki peaks Viasati kontorisse pöörduma? icon_wink.gif


boxile restart > Menüü > Teemapaketid > vali endale sobiv välja ja vajuta OK > sisesta pin kood ... head vaatamist ...

täitsa töötab ju icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 02.11.2009 18:03:02 vasta tsitaadiga

Sellisel juhul oleks pidanud Mark0 rasvane aluse olema selline: "Kõik kanalid on Elionist teemapaketi tellinutele aasta lõpuni tasuta". Kuid esimene lause ei vihja sellele kuidagi, nimetatakse vaid et Elioni klient pead olema. Nagu saaksid üldse mittekliendid Elioni võrgust midagi vaadata... icon_wink.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrka20
HV vaatleja

liitunud: 08.04.2005




sõnum 02.11.2009 20:00:15 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
Sellisel juhul oleks pidanud Mark0 rasvane aluse olema selline: "Kõik kanalid on Elionist teemapaketi tellinutele aasta lõpuni tasuta". Kuid esimene lause ei vihja sellele kuidagi, nimetatakse vaid et Elioni klient pead olema. Nagu saaksid üldse mittekliendid Elioni võrgust midagi vaadata... icon_wink.gif


"Oleks" on lahe mees icon_wink.gif

_________________
______________________________________
Kui on valida kahe halva vahel, siis vali uuem!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 02.11.2009 20:51:21 vasta tsitaadiga

jyrka20 kirjutas:

"Oleks" on lahe mees icon_wink.gif


Tegemist on siiski eksitava teabega, ametliku teate korral nimetataks seda eksitavaks reklaamiks kuna tegu äriettevõttega. Seepärast pole mehel nimega Oleks sellega midagi pistmist. Kellel tema suhtes eelistusi on siis elage seda sobivamates kohtades välja.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 02.11.2009 20:58:52 vasta tsitaadiga

Huvitav, mis see põhjus on, et 460.- kuutasuga kodulahenduse kliendid ei näe Viasat Kuld paketti? 401.- kuutasuga kodulahenduse kliendid aga näevad icon_lol.gif
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrka20
HV vaatleja

liitunud: 08.04.2005




sõnum 02.11.2009 21:09:00 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
jyrka20 kirjutas:

"Oleks" on lahe mees icon_wink.gif


Tegemist on siiski eksitava teabega, ametliku teate korral nimetataks seda eksitavaks reklaamiks kuna tegu äriettevõttega. Seepärast pole mehel nimega Oleks sellega midagi pistmist. Kellel tema suhtes eelistusi on siis elage seda sobivamates kohtades välja.


Loe - > http://tv.elion.ee/teemapakett.php#9

Nurgas pilt "Aasta lõpuni TASUTA"
Üleval kiri "Alates 1. jaanuarist 99 kr/kuus."

Millest sa aru ei saa?
Ära võta igasuguseid foorumi kirjeid tõe pähe.

_________________
______________________________________
Kui on valida kahe halva vahel, siis vali uuem!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 02.11.2009 21:16:47 vasta tsitaadiga

Kas Viasati paketist loobumine maksab ka midagi dets lópus?

See tóesti imelik, et Kuld paketti 462.- kroonise kodulahendusega ei pakuta.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 02.11.2009 21:18:41 vasta tsitaadiga

Motiv8 kirjutas:
Kas Viasati paketist loobumine maksab ka midagi dets lópus?

See tóesti imelik, et Kuld paketti 462.- kroonise kodulahendusega ei pakuta.


sest see ei tasu ennast rahaliselt ära icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 02.11.2009 21:21:39 vasta tsitaadiga

A miks on nii, et kodus on 2 digiboksi. Ühes saab tellida kuld paketti, teises mitte icon_biggrin.gif
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 02.11.2009 21:39:55 vasta tsitaadiga

darkside kirjutas:
Motiv8 kirjutas:
Kas Viasati paketist loobumine maksab ka midagi dets lópus?

See tóesti imelik, et Kuld paketti 462.- kroonise kodulahendusega ei pakuta.


sest see ei tasu ennast rahaliselt ära icon_rolleyes.gif


Et 401.- eest tasub ära ja 462.- eest ei tasu ära?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 02.11.2009 21:47:37 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
darkside kirjutas:
Motiv8 kirjutas:
Kas Viasati paketist loobumine maksab ka midagi dets lópus?

See tóesti imelik, et Kuld paketti 462.- kroonise kodulahendusega ei pakuta.


sest see ei tasu ennast rahaliselt ära icon_rolleyes.gif


Et 401.- eest tasub ära ja 462.- eest ei tasu ära?


401 paketis ju ainult 16 kanalit
462 paketis ju 70 kanalit, mis enamjaolt kattuvad olemasolevaga ja siis ei tasu ju rahaliselt seda tellida icon_rolleyes.gif

kindla peale on viasat ette andnud kanalivaliku icon_cool.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2009 21:58:07 vasta tsitaadiga

Mul on ka mingi mustmiljon kanalit ja tellisin Viasati paketi just - 305 krooni kuus icon_confused.gif Mingi 6 kanalit vaid juurde icon_confused.gif


Aa, vist aktiviseerisin vaid filmipaketi? mingid TV1000 variandid olid seal peale pornokanaleid, ei hakanud teisi Viasati omi otsima seal

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2009 23:21:02 vasta tsitaadiga

Mida sealt filmikanalilt üldse vaadata on?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 02.11.2009 23:55:23 vasta tsitaadiga

Paljud ei tea võibolla mis kanalitega tegu. Kuid kui selgub et ei meeldigi siis kas teemapaketist loobumine maksab?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 03.11.2009 00:02:27 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Mida sealt filmikanalilt üldse vaadata on?

mitte midagi, kuid tasuta on ju icon_lol.gif
Maldur kirjutas:
Paljud ei tea võibolla mis kanalitega tegu. Kuid kui selgub et ei meeldigi siis kas teemapaketist loobumine maksab?

midagi ei maksa loobumine, kui uuesti sama teemapaketi tellid siis on 30 kr icon_wink.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 03.11.2009 00:09:14 vasta tsitaadiga

Nu vot asjalik jutt, Elioni enda lehel on see info vist väga sügavale peidetud, igatahes tänud thumbs_up.gif darkside.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2009 00:29:51 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
Paljud ei tea võibolla mis kanalitega tegu.


Kõigil on võimalus Elioni kodulehel tutvuda, millega täpsemalt on tegu.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2009 00:38:58 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Mul on ka mingi mustmiljon kanalit ja tellisin Viasati paketi just - 305 krooni kuus icon_confused.gif Mingi 6 kanalit vaid juurde icon_confused.gif


Aa, vist aktiviseerisin vaid filmipaketi? mingid TV1000 variandid olid seal peale pornokanaleid, ei hakanud teisi Viasati omi otsima seal




Mingit viasat sport balticu pärast (sest peale selle pole muud eriti vaadata) ei kavatse ma küll 305.- krooni kuus juurde maksta rofl.gif , pealegi sport balticu pealt näeb ainult kuidas kalev 50 punktiga pähe saab

561+305= bullshit Elagu rootsi firma teiste arvelt
Isegi mu mobla arve koos korteri elektriga ei tule niipalju kokku kui Elion sooviks mult saada icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ranirahn
külaline






sõnum 03.11.2009 08:29:28 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis Ranirahn 15.11.2009 17:03:31, muudetud 1 kord
tagasi üles
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 03.11.2009 09:58:04 vasta tsitaadiga

kuskohast te neid viasati asju näete
mul adsl2 taga pole mingist muudatusest haisugi, ei teemapakettides ega aktiviseerimata kanalite listis
amino soft on 17 ja asukoht harjumaa, mitte tallinn

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ranirahn
külaline






sõnum 03.11.2009 10:00:12 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis Ranirahn 15.11.2009 17:03:11, muudetud 1 kord
tagasi üles
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.11.2009 12:52:21 vasta tsitaadiga

react kirjutas:
Mul on kodus ST546 ruuter kõige uuema softiga (oli vist 7.4 midagi). Algseadistuses oli ta PPPOE peal, selle viskasin vastavate käskudega välja, et saaks DHCP kaudu IP.

Lisaks sellele on mul kodus veel Buffalo Wifi ruuter, ja mind ausaltöeldes tüütab ära see topel portide suunamine jne. Sooviks siis nii, et Buffalo ruuter saaks DHCP kaudu IP interneti jaoks ja see jagab edasi. ST ruuter jääks siis DigiTV jaoks ainult. Mis telneti käskudega ma seda teha saaks? Ennem oli mul lihtsalt PPP osa välja visatud ja tegi Buffalo ühenduse, aga nüüd kui DHCP asemel on siis seda ma ei oska sealt minema visata enam.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 03.11.2009 13:10:42 vasta tsitaadiga

Selle peale sain alguses sellised vasted:


{Administrator}=>eth flush
Some ETH interfaces are still in use. Interfaces that are in use cannot be deleted.
{Administrator}=>atm flush
Some ATM interfaces are still in use. Interfaces that are in use cannot be deleted.
{Administrator}=>atm phonebook flush
Some phonebook entries are still in use. Entries that are in use cannot be deleted.


Pean need käsud algseadistatud ruuteris sisestama?
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2009 13:17:39 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on infot, millal Sport Balticu kanalid tööle hakkavad? Eile õhtul natuke aega töötasid ja peale seda on must ekraan
_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2009 13:18:07 vasta tsitaadiga

Ranirahn kirjutas:
Kus sa sellised numbrid välja tõmbasid? 462 paketi omanikud ei saagi Viasat Gold paketti tellida. Filmid ja Sport eraldi maksavad kumbki 99 krooni kuus ja kui mõlemad korraga tellida, siis 149.


mm, ma navigeerisin kanalitelisti lõppu, seal oli mingi 4x TV1000, viasat sport baltic ja viasat sport golf vms ja kui läksin tv1000 peale, et vaadata, vajutasin "OK" siis ütles, et tuleb tellida teemapakett ja see maksab 305 krooni kuus, sisestasin PIN'i ja olid need 6 kanalit seal lõpus aktiivsed... kui ma menüüst läksin uurima, et mis teemapaketi ma siis tellisin oli minu üllatuseks see, et ükski Viasati pakett sealt menüüst ei olnud aktiivne, kuigi TV1000 ja spordikanalid seal lõpus mul mängisid icon_rolleyes.gif kas nüüd võetaksegi 305 krooni?


Edit: vestlesin klienditoega ja sealt räägiti, et kuna asi on tasuta, siis ei olegi neid seal teemapakettide all menüüs linnukesega... aga sellele 305 krooni/kuu küsimusele ei saanudki vastust, öeldi, et see on eraldi pakett "kuld" ja seda ka hinnakirjas ei ole... krt misasja ma siis tellisin (4xtv1000 ja 2xsport) ja 305 krooni kuu icon_lol.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ranirahn
külaline






sõnum 03.11.2009 13:23:53 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis Ranirahn 15.11.2009 17:02:38, muudetud 1 kord
tagasi üles
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2009 13:28:05 vasta tsitaadiga

Ranirahn kirjutas:
Kas kellelgi on infot, millal Sport Balticu kanalid tööle hakkavad? Eile õhtul natuke aega töötasid ja peale seda on must ekraan


Kas sa täna oled digiboksi restartinud? Tegu oli suurema murega ja praeguseks peaks korras olema.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ranirahn
külaline






sõnum 03.11.2009 13:30:35 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis Ranirahn 15.11.2009 17:02:14, muudetud 1 kord
tagasi üles
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2009 13:32:53 vasta tsitaadiga

Nüüd korras, filmid, spordid ees.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 03.11.2009 13:41:56 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
react kirjutas:
Mul on kodus ST546 ruuter kõige uuema softiga (oli vist 7.4 midagi). Algseadistuses oli ta PPPOE peal, selle viskasin vastavate käskudega välja, et saaks DHCP kaudu IP.

Lisaks sellele on mul kodus veel Buffalo Wifi ruuter, ja mind ausaltöeldes tüütab ära see topel portide suunamine jne. Sooviks siis nii, et Buffalo ruuter saaks DHCP kaudu IP interneti jaoks ja see jagab edasi. ST ruuter jääks siis DigiTV jaoks ainult. Mis telneti käskudega ma seda teha saaks? Ennem oli mul lihtsalt PPP osa välja visatud ja tegi Buffalo ühenduse, aga nüüd kui DHCP asemel on siis seda ma ei oska sealt minema visata enam.
Spoiler Spoiler Spoiler


Tegin algseadistuse ja proovisin siis. Tulemus selline:

Spoiler Spoiler Spoiler


Iseenesest asi töötab, kuid miski ütleb mulle et asi pole ikka päris õige. Mõned veateated tulid seal vahepeal ju.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2009 14:35:25 vasta tsitaadiga

react kirjutas:
mikk36 kirjutas:
react kirjutas:
Mul on kodus ST546 ruuter kõige uuema softiga (oli vist 7.4 midagi). Algseadistuses oli ta PPPOE peal, selle viskasin vastavate käskudega välja, et saaks DHCP kaudu IP.

Lisaks sellele on mul kodus veel Buffalo Wifi ruuter, ja mind ausaltöeldes tüütab ära see topel portide suunamine jne. Sooviks siis nii, et Buffalo ruuter saaks DHCP kaudu IP interneti jaoks ja see jagab edasi. ST ruuter jääks siis DigiTV jaoks ainult. Mis telneti käskudega ma seda teha saaks? Ennem oli mul lihtsalt PPP osa välja visatud ja tegi Buffalo ühenduse, aga nüüd kui DHCP asemel on siis seda ma ei oska sealt minema visata enam.
Spoiler Spoiler Spoiler


Tegin algseadistuse ja proovisin siis. Tulemus selline:

Spoiler Spoiler Spoiler


Iseenesest asi töötab, kuid miski ütleb mulle et asi pole ikka päris õige. Mõned veateated tulid seal vahepeal ju.


user flush käsku oleks pidanud enne kasutama ja uuesti telnetiga ruuterisse sisse logima

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.11.2009 15:46:51 vasta tsitaadiga

react, antud confi kasutasin uusima softiga (7.4.3.2 vist !?) default boxi peal, millesse suutsin selle põhja all oleva koodiga sisse logida. Tegin full reseti, siis elioni default IPTC conf peale ja siis sisestasin antud järjekorras olevad käsud ükshaaval.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markspoiss
HV veteran


liitunud: 10.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2009 15:56:19 vasta tsitaadiga

küsisin siis ka kiire neti kohta... keegi mainis siin et olevat talle öeldud, et need kes 100 mega ei saa hetkel neil uuest aastast mingi 40 mega peale võimalik keerata vms? heh mulle siis vastus selline:

Tere



Täname Teid vastuse eest!



Hüperkiire interneti teenust pakume klientidele, kelle ühendus on ehitatud korrusmaja võrgul ja majja tuleb optiline kaabel. Teie aadressil puudub võimalus hüperkiire interneti pakkumiseks.



Praegu ei ole ka paika pandud täpsemat ajakava, millal me mainitud aadressil kaablit vahetama hakkame. Samuti ei ole meil hetkel plaanis kodulahenuse kiiruseid tõsta.

_________________
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2009 16:11:27 vasta tsitaadiga

mul soovitas elion (see tädi, kes helistas, et öelda, et ma 100m netti ei saa) kirjutada isikule nimega remo tiigirand, et tema on ainuke kes teab millal ja kuhu kaablit veetakse.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2009 16:27:04 vasta tsitaadiga

Nii, üks elioni töötaja on kinnitanud elioni foorumis et kohe on tulemas digibox millel on HDMI (mudelit ei tea)
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrka20
HV vaatleja

liitunud: 08.04.2005




sõnum 03.11.2009 17:51:42 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Nii, üks elioni töötaja on kinnitanud elioni foorumis et kohe on tulemas digibox millel on HDMI (mudelit ei tea)


Ajab lausa muigama juba icon_wink.gif

Elion "kohe kohe" icon_biggrin.gif

Üks Elioni koduleht aadressiga www.elion.ee väitis 2 aastat tagasi, et salvestav digiboks tuleb kah kohe kohe. icon_biggrin.gif

_________________
______________________________________
Kui on valida kahe halva vahel, siis vali uuem!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 03.11.2009 18:08:49 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
react, antud confi kasutasin uusima softiga (7.4.3.2 vist !?) default boxi peal, millesse suutsin selle põhja all oleva koodiga sisse logida. Tegin full reseti, siis elioni default IPTC conf peale ja siis sisestasin antud järjekorras olevad käsud ükshaaval.


Hmm, räägi lähemalt kuidas sa selle full reseti tegid ja milline täpselt see default IPTV conf on. Ma ei suutnud leida kuskilt, digitv foorumis oli vanale tarkvarale see nagu.

Proovisin user flushi ka, kuid ei aitanud see kah, ikka ei saanud atm flushi teha.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2009 18:46:46 vasta tsitaadiga

jyrka20 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Nii, üks elioni töötaja on kinnitanud elioni foorumis et kohe on tulemas digibox millel on HDMI (mudelit ei tea)


Ajab lausa muigama juba icon_wink.gif

Elion "kohe kohe" icon_biggrin.gif

Üks Elioni koduleht aadressiga www.elion.ee väitis 2 aastat tagasi, et salvestav digiboks tuleb kah kohe kohe. icon_biggrin.gif
Kaevasin veidi albumites ringi
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2009 18:47:20 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Nii, üks elioni töötaja on kinnitanud elioni foorumis et kohe on tulemas digibox millel on HDMI (mudelit ei tea)


Huvitav kas HDCP tuleb ka kasutusele? Loogiline oleks et tuleb, sest muidu poleks krüpteerimisel mõtet.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
forint
HV veteran
forint

liitunud: 15.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2009 19:24:00 vasta tsitaadiga

kõik 2006-2007 aasta targetid täitmata icon_lol.gif Äkki tuleks uurida kas arendusosakonnas ikka käib keegi tööl või on see tühi tuba juba paar aastat olnud icon_question.gif
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 252, 253, 254 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.