Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N97 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 05.10.2009 17:46:30 vasta tsitaadiga

Nuh, ma muretsen rohkem seetõttu, et hetkel Maemole veel vähe softi ilmselt, kuigi tulevikus ilmselt peab Symbiani pealt ära kolima. Linux tundub aga päris hea platform, niiet see tunduks justkui õige tee.

Olen netis kolades näinud mingeid Maemo piltidega N97 fotosid, aga põgusalt otsides pole õnnestunud ühtegi juhtumit tuvastada -- kas tõepoolest on võimalik N97 selga Maemo hiljem tõmmata v oli see lihtsalt photoshop?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prj
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2009 00:09:35 vasta tsitaadiga

Väga palju hülgemola neilt, kes midagi ei tea. Lugege mobile-review.ru ja vaadake, mida eldar murtazin ütleb Maemo ja S60 kohta. Nokia fookus on Maemol.

Ja maemol vähe softi? Kogu linuxi softivalik on olemas... kompileeri ainult armile ja voila.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2009 12:02:31 vasta tsitaadiga

N97 miskipärast kipub koguaeg 3G/Edge peale ronima, wlan ei paista tema jaoks üldse prioriteet olevat? Ühe õhtune uurimine ei pakkunud küll mingit loogilist seletust faktile, et esimene kord wpa2 krüptiga wlaniga suutis ühenduse luua, 10m hiljem ainult iniseb, et lüüs ei vasta. Saaks wlani käima, võiks proovida firmware uuendust peale panna - praegune näitab 06.2009 olevat - see vist ürgvana praegusega võrreldes?
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2009 18:48:50 vasta tsitaadiga

Kustuta wlan seaded kõik ära ja proovi uuesti, siis peaks minema.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2009 20:50:39 vasta tsitaadiga

Nullitud, sama teema. Esimene kord saab nii WPA kui WPA2 peal sessiooni üles, peale ühenduse maha kukutamist enam midagi teha ei oska. Vaba wlan peal asi jookseb, suutis ka FOTA kaudu softi uuendada. Ju siis ei meeldi krüpto.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2009 22:26:10 vasta tsitaadiga

Ma olen suht õnnelik kui tänasest [Digi]'st kuulsin et N900 pidurdab. (Väga nõme on, et kui N97 jõudis eestisse. Kuu hiljem kuulutati N900 välja :/)
Olen siis edasi õnnelik N97 kasutaja. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2009 00:11:42 vasta tsitaadiga

Mercury, pidurdamise all mõtled seda, et selle väljalase pisut viibib? nii ta on jah... aga kusagil selle kuu lõpus või pigem järgmise alguses on täitsa lootust näppe taha ajada seadmele... ise küll ostma ei kiirusta n900 icon_razz.gif kaamera ostan hoopis see kuu... investeering umbes samas mastaabis.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2009 13:25:43 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
Nastix, miskise Fn, Sym, Chr või taolist nuppu all hoides o tähte vajutades ei õnnestu saada? E90 klaveril on Chr+o saamaks õ tähte.

Teema küll ilmselt juba veidi vana aga minul annab Sym + o = õ.

terv
Kris.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nastix
HV kasutaja

liitunud: 22.02.2003




sõnum 26.10.2009 17:24:10 vasta tsitaadiga

kris kirjutas:

Teema küll ilmselt juba veidi vana aga minul annab Sym + o = õ.


Tänud. Polnud seda veel siiani üles leidnud.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2009 21:26:41 vasta tsitaadiga

Nii - kaabli kaudu 2.0 soft peal - hakkab juba vaikselt telefoni moodi tunduma thumbs_up.gif. Esimesel katsel teatas et update ebaõnnestus, kuid kui kogu värgi uuesti käivitasin, ütles et 2.0 on juba peal, kas tahad reinstallida. Tegin igaks juhuks veelkord icon_cool.gif.
Avaekraani vidgetid nullis ära aga muu info ja programmid paistavad alles olevat.
terv
kris.

PS. Kusjuures volitatud hooldustele 2.0-i veel allalaadimiskes ei pakuta icon_rolleyes.gif.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2009 10:56:34 vasta tsitaadiga

Kaabli kaudu olemas jah, traadita ühendust kasutades ütles, et uuendusi pole. Uuendamine kulges probleemideta. Taaskäivitades mõtles korra vähe pikemalt kuid ühtegi veateadet ei kuvanud ega reinstalli luninud. Vähe mugavamaks teeb küll telefoni kasutamist. Huvitav kas mingeid GPS-i seadeid ka muudetud? Varem toas see karp oma asukohta tuvastada ei suutnud, nüüd tegi seda mõne sekundiga.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2009 11:14:31 vasta tsitaadiga

Kuidas panna N97 tunnistama ise tehtud sertifikaate? Exchange'i jaoks on valmis treitud sert, millega saab postiserverile ligi, aga N97 ei oska sellega midagi teha ja avab nagu Notepadis. Olen netist lugenud, et paljudel on Nokia telefonides sellega jama, aga toimivaid lahendusi pole leidnud. Proovisin serti kopida telefoni ja tirida ka vastavalt netileheküljelt, aga tulemus null.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2009 11:18:09 vasta tsitaadiga

5800-l toimis selline programm nagu freesigner. Ise katsetanud pole kuid senini ülejäänud 5800le sobivad proged ka N97 peal toiminud.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RERA93
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2009 13:22:09 vasta tsitaadiga

Kui ma tahan näiteks minna Ovi poodi läbi wifi, siis ta võtab ikkagi 3g ühenduse ja muud valikut ei anna. Proovisin destinations - internet ja määrasin wifile priority 1, siis ikka sama jama. Oskab keegi aidata?
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 28.10.2009 15:10:57 vasta tsitaadiga

mina keerasin endal 3G üldse kinni. ei kasuta seda niikuinii ja lasin ka emt interneti seaded maha. nüüd töötab ilusti wifis, aga see pole ka muidugi lahendus neile, kes 3G netis aegajalt tahavad istuda
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nastix
HV kasutaja

liitunud: 22.02.2003




sõnum 28.10.2009 18:24:23 vasta tsitaadiga

Lasin ka 2.0 firmware eile õhtul peale. Küsimus selles, et mis versiooniga Ovi maps teil telefonis on? Minul näitab versiooniks 3.01 09w34 ehk tegemist oleks nagu eelmise versiooniga (firmwarega pidi tulema versioon 3.1).
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2009 23:10:36 vasta tsitaadiga

See 2.0 firmware ainult USB kaudu, FOTA peale veel saadav pole?
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2009 01:26:06 vasta tsitaadiga

Pagan. Tahtsin 2.0 peale lasta aga see Nokia Software Updater lööb näkku thumbs_down.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2009 12:36:13 vasta tsitaadiga

Nastix kirjutas:
Lasin ka 2.0 firmware eile õhtul peale. Küsimus selles, et mis versiooniga Ovi maps teil telefonis on? Minul näitab versiooniks 3.01 09w34 ehk tegemist oleks nagu eelmise versiooniga (firmwarega pidi tulema versioon 3.1).

Sama siin.
3.1 sai mingil hetkel OTA-na laadida kuid selle kasutajaliides oli kuidagi imelik ja minule ei meeldinud - läks maha.

terv
Kris.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2009 14:51:53 vasta tsitaadiga

Mida?!
Sain selle Nokia Software Updateri teise arvutile. Ütleb et uus update on kuid ei saa lasta telefonile, et teenuspakkuja ei ole seda veel läbi vaadanud vms.
EMT mul.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2009 15:16:45 vasta tsitaadiga

Mercury, OTA kaudu peaksid ikka saama. icon_wink.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2009 00:59:47 vasta tsitaadiga

OTA kaudu ütleb, et uuendusi pole saadaval :S

e: Pidi natukene "häkkima"
Vahetasin Product Code ära.
Oli mingi 0576307, otsing ei leidnud vastavat riiki ülesse.
Panin siis "0576412: RM-505_EMEA_Estonian_QW Black", Nüüd lasin NSU tööle ja leidis kohe 2.0 update ülesse. Loodan et kõik sujub thumbs_up.gif

e2: Töötab! Kõik korras 2.0 peal. Peaks selle Product Code vast tagasi vahetama et garantii jääks?
Varsti proovin selle ära icon_eek.gif thumbs_up.gif
http://thesymbianblog.com/2009/08/08/how-to-add-super-cool-transitions-to-the-n97/

e3: icon_confused.gif
Mul on EN klaviatuur. Nüüd on see täiesti sassis. Vajutades ühte nuppu ilmub teine täht. Näiteks kõik sümbolid ja z on y vahetuses jne.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2009 11:44:59 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
Varsti proovin selle ära icon_eek.gif thumbs_up.gif
http://thesymbianblog.com/2009/08/08/how-to-add-super-cool-transitions-to-the-n97/

Ära näe vaeva - ei tööta 2.0-ga. Ja kommentaare lugedes on rohkem selline "all show-no go" tüüpi rekendus ...

terv
kris.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannezk
HV vaatleja

liitunud: 03.11.2009




sõnum 03.11.2009 12:50:42 N97 puuteekraan ei toimi kui temp on +10 ja sellest alla vasta tsitaadiga

Probleem N97 puuteekraaniga. Kui Välis temp langeb mingi +10C siis ekraan ei funka enam. Üks kõik kuhu vajutad, reageerib mujal või ei reageeri üldse. Mida jahedamaks veel läheb seda hullem olukord on, ei saa kõnedele vastata. kas kellelgi on sama kala.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 04.11.2009 02:08:25 vasta tsitaadiga

hannezk, pole täheldanud, kuigi mu telefon on õues olles ikkagi soojas taskus ja vaid korraks võtan välja, kui vajadust on - siiani on ilusti toiminud
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2009 23:15:47 vasta tsitaadiga


Link

Tuletaks meelde, et uuedage ikka nüüd kenasti 2.0 peale. See on seda väärt thumbs_up.gif

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 15.11.2009 19:18:57 vasta tsitaadiga

Minul näitab tarkvara versiooniks 12.0.026 -- saan aru, et see juba on uusim?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2009 20:23:58 vasta tsitaadiga

Ei ole, 20.0.019 on. Nii et vut-vut vahetama icon_lol.gif .

terv
Kris.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2009 10:30:15 vasta tsitaadiga

kris kirjutas:
Ei ole, 20.0.019 on. Nii et vut-vut vahetama icon_lol.gif .

terv
Kris.


FOTA uuendus kiunub jätkuvalt, et 12.x.x on viimane versioon, USB-ga vist annab värskemat.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 16.11.2009 14:22:03 vasta tsitaadiga

Krt, see läbi usbi uuendamise tarkvara väidab, et minu os pole toetatud (win7 64) :/

EDIT: Jah, Nastix, avastasin kah just. Installikas tuleb käivitada compability mode-s lihtsalt. panin xp sp3 compability-ga käima ja kõik tundub toimivat icon_smile.gif


viimati muutis tonism 16.11.2009 16:12:24, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nastix
HV kasutaja

liitunud: 22.02.2003




sõnum 16.11.2009 15:30:14 vasta tsitaadiga

tonx kirjutas:
Krt, see läbi usbi uuendamise tarkvara väidab, et minu os pole toetatud (win7 64) :/


Määra atribuutidest, et ta käivitaks selle programmi nt. Windows XP ühilduvusrežiimis.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Critical
HV kasutaja

liitunud: 25.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2009 23:12:03 vasta tsitaadiga

Mul kukkus see klahviluku väike nupp küljest ära, ei tea kas kellelgi veel sellist asja on juhtunud? Teine asi on veel see et suvel kukkus telefon rannas liiva sisse ja sai kogemata selle kaamera objektiivi klapiga see kaamera klaas ära kriibitud. Pimedas välguga pilte tehes valgustab välk pool pilti üle. Eks peab laskma remondis need vead kõrvaldada muidu võib täitsa rahul olla telefoniga.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blaster1
Kreisi kasutaja
blaster1

liitunud: 02.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2009 13:14:14 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda et milles asi on nimelt ei saa ma oma n97 gps-iga sateliitidega ühendust. Olen proovinud igatpidi. Arvan et jama hakkas peale seda kui telefoni tarkvara uuendasin ja peale seda ei leia enam isegi seda kohta kust saaks vaadata signaalitugevust. Enne sai seda kindlalt vaadata
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2009 22:43:25 vasta tsitaadiga

blaster1, nokia maps / ovi maps versioon, telefoni tarkvara versioon, telefon vabastatud sertifikaatide kontrollimisest?

Muidugi alati on võimalus ka küsida nõu teenindusest (suvaline operaatori pood). icon_smile.gif

BTW: Siseruumides gps ei tööta nii-ehk-naa

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
blaster1
Kreisi kasutaja
blaster1

liitunud: 02.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2009 08:33:35 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
blaster1, nokia maps / ovi maps versioon, telefoni tarkvara versioon, telefon vabastatud sertifikaatide kontrollimisest?

Muidugi alati on võimalus ka küsida nõu teenindusest (suvaline operaatori pood). icon_smile.gif

BTW: Siseruumides gps ei tööta nii-ehk-naa


nokia maps / ovi maps versioon on 3.01 , telefoni tarkvara versioon 20.0.019 ,Väljas lageda taeva all olen ka proovinud kuid tulutult. Imelik on see et ei suuda enam leida seda kohta kust saaks sateliitide signaali tugevust vaadata
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2009 12:23:02 vasta tsitaadiga

blaster1, selle tarkvara kooslusega mul andmebaas küll ühtegi viga ei näita. Vb proovid käia mõnest esinudsest läbi?
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2009 12:57:15 vasta tsitaadiga

Jäta mõneks ajaks taskusse tööle see GPS rakendus, las otsib...

PS! Vaata ka üle milliseid GPSi meetodeid on tal lubatud kasutada. Võibolla miskit välja lülitatud. Mul endal, küll teise telefoniga on seal lubatud Võrgupõhine GPS, integreeritud GPS ja Võrgupõhine - kõigil kolmel siis linnukesed ees. Lisaks ka kontrolli positsioneerimisservu alt pöörduspunkt ja serveri aadress (supl.nokia.com) üle.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2009 23:54:26 vasta tsitaadiga

blaster1 kirjutas:
Oskab keegi öelda et milles asi on nimelt ei saa ma oma n97 gps-iga sateliitidega ühendust. Olen proovinud igatpidi. Arvan et jama hakkas peale seda kui telefoni tarkvara uuendasin ja peale seda ei leia enam isegi seda kohta kust saaks vaadata signaalitugevust. Enne sai seda kindlalt vaadata


pean tunnistama, et kogesin ka oma 97-ga sama probleemi vahetult peale v20 paigaldust mind aitas nn tehase seadete taastamine e. hard reset
ehk siis
1) tee oma kontaktidest ja muust vajalikust koopia läbi PC Suite
2) sisesta algkuval *#7370# ning peale seda lukukood 12345
3) 97 läheb rebooti, võib võtta kuni paar minutit aga paanikaks pole mõtet ta tuleb siiski ise üles e. power nuppu pole vaja puutuda
4) sisestad seadistused nagu uuel karbist võetud telefonile
5) taastad omale vajalikud andmed eelnevalt valmistatud koopiast PC Suite kaudu

minul töötas, gps on taaskord saadav ~20 sekundiga vihmasel ilmal.

Edu
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2009 00:54:41 vasta tsitaadiga

See teema pole ainult v2.0 softiga, ka vanemaga istub mõnikord taeva all ja locki ei suuda saada - kõrval E51 välise BT mooduliga paneb nagu rauda.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blaster1
Kreisi kasutaja
blaster1

liitunud: 02.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2009 07:43:23 vasta tsitaadiga

Nüüd sai siin vahepeal uuesti proovitud et kas saab ühendust ja nagu naksti oli ühendus olemas. Ei tea milles see viga oli. Seda hard resetit juba proovisin eelmine kord kui see ei aidanud
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serviti
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2009 20:23:02 vasta tsitaadiga

Kas 20.0.019 jääb eesti keel alles?
_________________
Teisipäeval vaktsineeritakse meid kõiki maavärina vastu. Olge siis valmis!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2009 09:12:17 vasta tsitaadiga

kriss83, Miks ei peaks jääma?
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serviti
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2009 20:59:30 vasta tsitaadiga

attrs kirjutas:
kriss83, Miks ei peaks jääma?

Ma tahan lihtsalt kindel olla, oma n73 häkkisin nii ära et nüüd pole valikus enam eesti keelt. Vana firmware jooksid koguaeg kokku, tegin ta music editioniks siis pakkus uuendust ja nüüd on palju stabiilsem, nüüd uus telefoni kasutaja ei ole eriti õnnelik inglise keele üle.

_________________
Teisipäeval vaktsineeritakse meid kõiki maavärina vastu. Olge siis valmis!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2009 21:39:54 vasta tsitaadiga

kriss83, kui tootekoodi ei muuda ei muutu ka keeled.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blaster1
Kreisi kasutaja
blaster1

liitunud: 02.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2009 08:56:06 vasta tsitaadiga

Kas keegi on seda ka proovinud......on sellest mingit tolku? http://blog.makezine.com/archive/2009/08/nokia_n97_gps_antenna_hack.html
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2009 00:51:30 vasta tsitaadiga

http://www.tehkseven.net
kellelgi theme vaja siis sealt saab thumbs_up.gif

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2009 18:18:20 vasta tsitaadiga

blaster1 kirjutas:
Kas keegi on seda ka proovinud......on sellest mingit tolku? http://blog.makezine.com/archive/2009/08/nokia_n97_gps_antenna_hack.html

Kui garantiid enam vaja pole siis võiks proovida.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blaster1
Kreisi kasutaja
blaster1

liitunud: 02.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2009 23:47:12 vasta tsitaadiga

avax kirjutas:
blaster1 kirjutas:
Kas keegi on seda ka proovinud......on sellest mingit tolku? http://blog.makezine.com/archive/2009/08/nokia_n97_gps_antenna_hack.html

Kui garantiid enam vaja pole siis võiks proovida.


Sellepärast tahakski teada, et kas asi toidab asjata ei taha garantiid rikkuda.Äkki keegi on proovinud
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronn
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2005




sõnum 18.12.2009 15:27:53 vasta tsitaadiga

Kui hästi see FM transmitter töötab.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2009 15:51:16 vasta tsitaadiga

Suurt kiidulaulu tegema ei hakka...
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N97 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.