Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV kardisõit märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2009 11:17:41 vasta tsitaadiga

Rada on läbimärg.
Mis kell trenn toimub icon_question.gif

EDIT: Helistage mulle. Ilmselt ei ole võrgus vahepeal.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 04.10.2009 12:27:19 vasta tsitaadiga

Ma lähen tõenäoliselt juba enne kella 14:00 kohale, et lihtsalt vaadata, kuidas tänapäeval kardikoolis trennid välja näevad.
Ise ronin rajale siis pärast nende trenni lõppemist.
Seega 14:00 on meie sõit, tulge kohale!

_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 04.10.2009 17:43:50 vasta tsitaadiga

Suts ja käidud.
Õnneks langes ka natuke vett rajale kaheks viimaseks etteasteks, ehk siis ilm oli sama, mis All Stars GP esimeses sõidus.
Aegu täpselt ei mäleta. Niiske rajaga, kus kuivasi kohti mõni üksik, oli aeg vist 57 millegagi.
Märjas jäi vist parimaks 1.01.43

Täitsa naljakas oli üle pika aja.

_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2009 18:40:14 vasta tsitaadiga

Mul on väga palju arenemisruumi.
Kõige ebasobivamad on vahepealsed olud. Siis on kõik teised palju kiiremad.
Totaal vedelaga püsin kuidagi pildis. icon_neutral.gif
Aegadest ei ole minu puhul mõtet rääkida, kuid õppisin asju juurde kogu raha eest.
Kui pühapäevasel etapil on sama ilm, siis on võimalused heade kohtade eest võitlemiseks olemas.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2009 13:40:41 vasta tsitaadiga

Keegi täna läheb trenni tegema?
Viimane võimalus enne viimast etappi! icon_idea.gif

Ilm on hea.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Relle
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2009




sõnum 12.10.2009 13:04:27 vasta tsitaadiga

Eile sõitsime Hessuga veel peale teie võistlust. Ja ma sain 43.77 aja. Keskmine aeg oli 44.62. Jeeeeeeee sain sellega hakkama! icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 12.10.2009 16:25:47 vasta tsitaadiga

Kõva! Parim aeg, mis meil naisvõistleja on seni saavutanud vist.
Isegi paljudest meestest parem!

_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2009 16:36:11 vasta tsitaadiga

Võiks varsti minna varustust ostma ja Nancy Ristlale konkurendiks. icon_smile.gif thumbs_up.gif
EDIT: Võtan üheks järgmise hooaja eesmärgiks Rellele mitte kaotada! thumbs_up.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!


viimati muutis Andre 12.10.2009 22:49:17, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Relle
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2009




sõnum 12.10.2009 18:01:58 vasta tsitaadiga

zoomski kirjutas:
Võiks varsti minna varustust ostma ja Nancy Ristlale konkurendiks. icon_smile.gif thumbs_up.gif


Kes on Nancy Ristal? icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2009 18:15:57 vasta tsitaadiga

Relle, Nancy Ristla on üks kena tütarlaps, kes sõidab kardiga arvatavasti minust kiiremini. icon_smile.gif
Google st tuleb infi kohe ja palju. icon_smile.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 12.10.2009 19:49:40 vasta tsitaadiga

Relle kirjutas:
zoomski kirjutas:
Võiks varsti minna varustust ostma ja Nancy Ristlale konkurendiks. icon_smile.gif thumbs_up.gif


Kes on Nancy Ristla? icon_rolleyes.gif


EMV IV etapil Põltsamaal

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2009 20:15:01 vasta tsitaadiga

Sebige järgmist HV-hooaega sõitma, kes tunneb icon_exclaim.gif icon_lol.gif
_________________
TULE KARTI SÕITMA!


viimati muutis Andre 14.10.2009 20:33:40, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2009 20:21:26 vasta tsitaadiga

No kui ta juba HV kasutaja pole, siis vist on hilja icon_neutral.gif Kuupäev läks lukku juba ju. Nii sa ise ütlesid.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2009 20:40:44 vasta tsitaadiga

taikonaut kirjutas:
No kui ta juba HV kasutaja pole, siis vist on hilja icon_neutral.gif Kuupäev läks lukku juba ju. Nii sa ise ütlesid.

Arvatavasti klubikoosolek sellise otsuse lähipäevil teeb, ütlesin.
Ja kohe tekitan teema, kus saab arendada mõtteid ja pakkuda välja ideid järgmiseks aastaks.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=5405579#5405579

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ämber
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2009 23:20:49 vasta tsitaadiga

ta teeks teile kõigile ära! icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Morten
HV vaatleja
Morten

liitunud: 30.10.2008




sõnum 13.10.2009 08:51:38 vasta tsitaadiga

90% teeks ta küll ära siit jah icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 13.10.2009 12:53:34 vasta tsitaadiga

ämber kirjutas:
ta teeks teile kõigile ära! icon_biggrin.gif

Kahtlen.

Peaks siin teemas veel tunnustust avaldama hooaja korraldajaile, kes tegid sellise toreda ürituse võimalikuks ja ka viisid läbi ilma nende poolsete viperusteta.

_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ämber
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2009 14:46:03 vasta tsitaadiga

Hobikardis vb mõni aktiivsem ja kiirem teeks ära, aga võistluskardiga väga suure tõenäosusega mitte. Te lihtsalt alahindate kiiret tüdrukut. Rohkem pole mõtet sellel temal vaielda icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2009 15:17:25 vasta tsitaadiga

ämber, kui Sa hästi loed siis avastad, et keegi ei vaidlegi, ega ka alahinda. TonyKart lihtsalt väljendas kahtlusi. icon_smile.gif
Pigem oleks meile suureks auks, kui ta kasvõi erikülalisena mõnel võistlusel kaasa teeks.
Ma usun, et kui me viisaka kutse saadame, siis ta ehk kaalubki seda. icon_wink.gif
(Eeldusel muidugi, et uus hooaeg üldse tuleb.)

PS: Võistluskardiga sõidetud ajad on avalikud netis ja meile teada.
Oma aegu samuti teame.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 13.10.2009 16:11:47 vasta tsitaadiga

Võistluskardiga ma ei saa kahjuks sõita, sest liiga pikk. Kui oleks kardisõidu jaoks õigetes mõõtudes, siis ma poleks ka võistluskardi suhtes väga kindel. icon_wink.gif
Keegi ei alahinda teda, pigem ülehindab, arvan ma.

_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.10.2009 17:55:33 vasta tsitaadiga

Olgu kuidas on, tore on kui on külalisi kellega rinda pista.
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 13.10.2009 18:25:01 vasta tsitaadiga

Jah, mida rohkem on osalejaid, seda parem.
Kui on palju osalejaid, saab ka igasuguseid veidraid võistlusi organiseerida.

_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2009 20:07:35 vasta tsitaadiga

FK raja rekordite tabel sai pühapäeval igal juhul kõva täiendust:
http://spreadsheets.google.com/pub?key=tgcLRWr5hZdtBe7Wvhc-oEw&single=true&gid=0&output=html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2009 13:31:15 vasta tsitaadiga

Varustuse hinnad lähevad talve tulles heaks.
http://www.biker.ee/phpbb/viewtopic.php?f=20&t=51059&start=20

Pmst saab zoomski Arai kiivrit kah osta u 700.- M-suurus.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.10.2009 21:15:17 vasta tsitaadiga

Monx vist müüb ka oma kiivrit? suurus ? Ta võiks kommenteerida, äkki ostaks isegi... Ei tea mis hind oleks?
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m0nx
Kreisi kasutaja
m0nx

liitunud: 03.10.2005




sõnum 19.10.2009 00:27:57 vasta tsitaadiga

monxil oli FK kiiver selle pildi peal, kus väike kiiver oli peas icon_razz.gif

aga talvel on plaanis küll endale kiiver osta uueks hooajaks icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 19.10.2009 00:30:59 vasta tsitaadiga

Ma müün ehk oma kaks kiivrit maha ja ostan ka midagi muud.
Vahelduse mõttes lihtsalt.
Nende eest saab juba pool uue kiivri hinda kätte icon_razz1.gif

_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.10.2009 10:26:18 vasta tsitaadiga

No aga pange hinnad juurde ja uurib asja. Hea on piltidel/videodel, kui erinvad kiivrid on, saab aru ka mis sünnib...
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m0nx
Kreisi kasutaja
m0nx

liitunud: 03.10.2005




sõnum 19.10.2009 23:50:24 vasta tsitaadiga

alder kust sa oma kiivreid soetad ja mis hinnaklass on?
tahaks suht miskit odavat aga samas võimalikult valiteetset/mugavat saada... mitte sellepärast, et ilgelt proff olla, aga lihtsalt rajakiivritele head asendust...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2009 23:51:57 vasta tsitaadiga

Oma kiiver on eriti hea siis, kui juhtub olema vesisem ilm ning siis neid niiskeid/higiseid kiivreid pähe tõmmata on ikka eriti vastik.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 20.10.2009 12:52:28 vasta tsitaadiga

m0nx, mingit erilist kohta pole. Kui tahad homologeeringuga kiivrit, millega võib ka võistelda, siis tuleb rohkem välja käia, muidu võib ju päris odavalt kiivrit saada.

Mu valge kiiver on homologeeringuga, mis 2003. aastal oli pea kõige kõvem sõna ja väga popp. Bieffe on üldse kiivrite maailmas tugev sõna.

_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lux
Kreisi kasutaja
lux

liitunud: 08.06.2005




sõnum 20.10.2009 23:24:59 vasta tsitaadiga

võibolla loll küsimus, aga milline on selline normaalne aeg triobeti kardikeskuse rajal? käisin täna esimest korda elus sõitmas, adre laks oli nii kõva, et sõitsin lausa 3x8min (õnneks viimase sõidu sai tasuta icon_lol.gif ) ja parimaks ringiajaks sain 40.3 sekundit.. on see algaja kohta normaalne (et on üldse mõtet ennast mõnele HV võistlusele veel registreerida) ? icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2009 23:48:45 vasta tsitaadiga

Ei tea küll hetkel milline see rajakonfiguratsioon seal on peale väliraja sulgemist aga sarja esimese etapi finaaliajad on siin
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 21.10.2009 00:47:28 vasta tsitaadiga

Kuskil 37 sekki ehk või 38.
Mõtet on alati osaleda, seal tehakse sust kiiresti palju nobedam sõitja! icon_wink.gif

_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ziim911
Kreisi kasutaja
ziim911

liitunud: 04.03.2003




sõnum 21.10.2009 01:23:21 vasta tsitaadiga

peab kaema minema, kas rada muudetud, paar nädalat tagasi sai käidud siis sõitsin 38.0-i, rajakohtunik üts et kõvemad vennad sõidavad 35ga agalvaid aegu... icon_confused.gif
_________________
Wireless.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 21.10.2009 14:21:00 vasta tsitaadiga

Siis on nad kas 40 kilosed või on tõesti rajaga midagi tehtud. icon_wink.gif
_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0nx
Kreisi kasutaja
m0nx

liitunud: 03.10.2005




sõnum 21.10.2009 20:28:30 vasta tsitaadiga

ei seal "väikevenna" tabelis olid jah 35seki kanti ajad kui ma ei eks.... rada ilmselt sama ikka...


//edit...

ülimalt kahju, et meil see aasta "ööetappi" ei olnud...
täna käisime FKs enne 8t sõitmas ja ma võin julgelt öelda, et see oli kõige ägedam kogemus üldse siiamaani icon_razz.gif
adrenaliin möllab nii et siiamaani ei usu icon_biggrin.gif
rajaolud olid ideaalsed..... kottpime ja rada oli vesine ja kohati jääs icon_biggrin.gif
sõit oli kuidagi hoopis vingem... igasse kurvi minnes oli nagu julguse testimine.... kui kiiresti julged kurvi siseneda ja kuidas pidamisega on... korra sai kummi libisetud ja ühekorra sai sisekurvi lõigates kummi sõidetud icon_razz.gif
aegadega sain kah üle pika aja rahule jääda, kui arvestades raja olekut...

kohe siuke tunne on, et enne hooaja lõppu võiks seal veel miski võistluse teha pimedas icon_razz.gif

kui seda ei saa, siis üksõhtu võiks miski suurema kambaga sõitma minna thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2009 21:15:59 vasta tsitaadiga

m0nx kirjutas:
ei seal "väikevenna" tabelis olid jah 35seki kanti ajad kui ma ei eks.... rada ilmselt sama ikka...

Mul on telefonis pilt Triobeti seinatabelist. Panen üles vabal hetkel.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2009 17:22:40 vasta tsitaadiga

Sai siis eile proovitud seda FK pimeda sõitu, täitsa huvitav kogemus oli.
Rada oli enam vähem normaalselt valgustatud, va peale taga lauget S ning enne boksikurvi S olid pimedamad. Rada oli selline pool kuiv, aga tagumine S mis oli pmst kottpime oli läbimärg aga sellest said alles siis aru kui sealt läbi sõitsid icon_lol.gif
Samas kohalikke kiivreid kasutades ei soovita visiiri ette panna, kuna siis kaob nähtavas pea täielikult.
Esimesi ringe tehes oli tunne nagu sõidaks esimest korda, ei julgenud kohe täie hooga sõita ning pimedus muutis kurvidesse sissekeeramis kohtade leidmise natukene keeruliseks alguses, teise sõidu lõpus hakkasin ma tagalauget alles korralikult läbima icon_redface.gif
Vahepeal pimestasid tanklasse sõitev auto ning mööduv kiirabi thumbs_up.gif


Loomulikult õnnestus sellise poolkuiva rajaga m0nx-l kiiremini sõita ja kohe tunduvalt ning ega Relle kah kaugele maha ei jäänud icon_wink.gif
Igatahes soovitan proovida kõigil, igati huvitav kogemus. Loomulikult neile kes pole varem seal sõitnud või pole väga tuttavad rajaga, võib see suht keeruline olla.
Ahjaa, ajad ka siis
m0nx-46.63
Hessu-47.88
Relle-49.72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 22.10.2009 19:10:18 vasta tsitaadiga

Ma sõitsin seal kunagi pimedas. Aega ei mäleta.
_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2009 16:58:38 vasta tsitaadiga

Neile kellele FK uudiskirjad ei käi või siis kes ei viitsi lugeda neid, siis oktoobri lõpuni on 1 sõit 75eek ning alates 1. nov on FK lahti ainult laupäeviti.
Ise plaanime küll veel trenni teha see aasta icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Relle
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2009




sõnum 23.10.2009 17:28:05 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi oleks huvi täna FK-sse sõitma minna? icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0nx
Kreisi kasutaja
m0nx

liitunud: 03.10.2005




sõnum 23.10.2009 17:34:30 vasta tsitaadiga

reede küll hea päev pole...
sõita tahaks, aga mitte reedeõhtul icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2009 18:30:23 vasta tsitaadiga

Me (mina, relle ja m0nx) lähme täna õismäele sõitma, nii 7 või peale seda veits, kellel soovi võib liituda icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 28.10.2009 20:17:04 vasta tsitaadiga

Millalgi võiks kamba kokku ajada ja FK-sse minna. Või siis Triobeti, ükspuha.
Lihtsalt rahvast võiks ikka kuskile kümne tuuri olla.

_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2009 20:29:27 vasta tsitaadiga

Läheks hoopis Türi rada proovima millalgi? icon_idea.gif
_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0nx
Kreisi kasutaja
m0nx

liitunud: 03.10.2005




sõnum 29.10.2009 01:57:45 vasta tsitaadiga

türil on hea, aga parem oleks türile minne kuu alguses icon_razz.gif
samas alderiga nõustuna kah FK osas see kuu lõpp icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2009 11:46:54 vasta tsitaadiga

Sai siin Goas kohalikku hobikarti proovitud, p2ris hea oli yle pika aja s6ita ja ka rada oli huvitavb, aga karte ei kommenteeriks. V6i siis ytleks niipalju, et FK keskuse kardid oli ka k6ige kehvematel p2evadel ideaalsed v6rreldes Goa kartidega icon_biggrin.gif
Mootorid olid Briggs & Stratton ja meenutasid muruniidukite omi thumbs_up.gif

Aega ega ringe ei m66detud, odavam oli palgata hindu raja k6rvale, kes paberile kriipse tegi kui palju ringe mingi kart on teinud icon_cool.gif
10 ringi pilet maksis 150 ruupiat ehk 33 EEK

Panen varsti ka mingid pildid yles.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2009 18:04:42 vasta tsitaadiga

http://www.fkkeskus.ee/?mid=10

Vaatasin just, et kedagi meie sarjast ei olegi FK Sügiskardi stardinimekirjas veel. icon_eek.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2009 18:44:38 vasta tsitaadiga

No keegi meist ei ole seal sõitmas käind eriti ja mingi aeg juba on old teine soodustus mis on soodsam ning selle eest templeid ei saa icon_wink.gif muidu ehk oleks endalgi piisavalt templeid old, et osaleda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV kardisõit mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.