|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
04.10.2009 11:17:41
|
|
|
Rada on läbimärg.
Mis kell trenn toimub
EDIT: Helistage mulle. Ilmselt ei ole võrgus vahepeal.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
The Stig
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
04.10.2009 12:27:19
|
|
|
Ma lähen tõenäoliselt juba enne kella 14:00 kohale, et lihtsalt vaadata, kuidas tänapäeval kardikoolis trennid välja näevad.
Ise ronin rajale siis pärast nende trenni lõppemist.
Seega 14:00 on meie sõit, tulge kohale!
_________________ Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The Stig
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
04.10.2009 17:43:50
|
|
|
Suts ja käidud.
Õnneks langes ka natuke vett rajale kaheks viimaseks etteasteks, ehk siis ilm oli sama, mis All Stars GP esimeses sõidus.
Aegu täpselt ei mäleta. Niiske rajaga, kus kuivasi kohti mõni üksik, oli aeg vist 57 millegagi.
Märjas jäi vist parimaks 1.01.43
Täitsa naljakas oli üle pika aja.
_________________ Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
04.10.2009 18:40:14
|
|
|
Mul on väga palju arenemisruumi.
Kõige ebasobivamad on vahepealsed olud. Siis on kõik teised palju kiiremad.
Totaal vedelaga püsin kuidagi pildis.
Aegadest ei ole minu puhul mõtet rääkida, kuid õppisin asju juurde kogu raha eest.
Kui pühapäevasel etapil on sama ilm, siis on võimalused heade kohtade eest võitlemiseks olemas.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
10.10.2009 13:40:41
|
|
|
Keegi täna läheb trenni tegema?
Viimane võimalus enne viimast etappi!
Ilm on hea.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Relle
HV vaatleja
liitunud: 19.06.2009
|
12.10.2009 13:04:27
|
|
|
Eile sõitsime Hessuga veel peale teie võistlust. Ja ma sain 43.77 aja. Keskmine aeg oli 44.62. Jeeeeeeee sain sellega hakkama!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The Stig
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
12.10.2009 16:25:47
|
|
|
Kõva! Parim aeg, mis meil naisvõistleja on seni saavutanud vist.
Isegi paljudest meestest parem!
_________________ Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
12.10.2009 16:36:11
|
|
|
Võiks varsti minna varustust ostma ja Nancy Ristlale konkurendiks.
EDIT: Võtan üheks järgmise hooaja eesmärgiks Rellele mitte kaotada!
_________________ TULE KARTI SÕITMA!
viimati muutis Andre 12.10.2009 22:49:17, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Relle
HV vaatleja
liitunud: 19.06.2009
|
12.10.2009 18:01:58
|
|
|
| zoomski kirjutas: |
Võiks varsti minna varustust ostma ja Nancy Ristlale konkurendiks.  |
Kes on Nancy Ristal?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
12.10.2009 18:15:57
|
|
|
Relle, Nancy Ristla on üks kena tütarlaps, kes sõidab kardiga arvatavasti minust kiiremini.
Google st tuleb infi kohe ja palju.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
12.10.2009 19:49:40
|
|
|
| Relle kirjutas: |
| zoomski kirjutas: |
Võiks varsti minna varustust ostma ja Nancy Ristlale konkurendiks.  |
Kes on Nancy Ristla?  |
EMV IV etapil Põltsamaal
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
12.10.2009 20:15:01
|
|
|
Sebige järgmist HV-hooaega sõitma, kes tunneb
_________________ TULE KARTI SÕITMA!
viimati muutis Andre 14.10.2009 20:33:40, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
12.10.2009 20:21:26
|
|
|
No kui ta juba HV kasutaja pole, siis vist on hilja Kuupäev läks lukku juba ju. Nii sa ise ütlesid.
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ämber
HV kasutaja
liitunud: 26.12.2008
|
12.10.2009 23:20:49
|
|
|
ta teeks teile kõigile ära!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Morten
HV vaatleja

liitunud: 30.10.2008
|
13.10.2009 08:51:38
|
|
|
90% teeks ta küll ära siit jah
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The Stig
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
13.10.2009 12:53:34
|
|
|
| ämber kirjutas: |
ta teeks teile kõigile ära!  |
Kahtlen.
Peaks siin teemas veel tunnustust avaldama hooaja korraldajaile, kes tegid sellise toreda ürituse võimalikuks ja ka viisid läbi ilma nende poolsete viperusteta.
_________________ Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ämber
HV kasutaja
liitunud: 26.12.2008
|
13.10.2009 14:46:03
|
|
|
Hobikardis vb mõni aktiivsem ja kiirem teeks ära, aga võistluskardiga väga suure tõenäosusega mitte. Te lihtsalt alahindate kiiret tüdrukut. Rohkem pole mõtet sellel temal vaielda
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
13.10.2009 15:17:25
|
|
|
ämber, kui Sa hästi loed siis avastad, et keegi ei vaidlegi, ega ka alahinda. TonyKart lihtsalt väljendas kahtlusi.
Pigem oleks meile suureks auks, kui ta kasvõi erikülalisena mõnel võistlusel kaasa teeks.
Ma usun, et kui me viisaka kutse saadame, siis ta ehk kaalubki seda.
(Eeldusel muidugi, et uus hooaeg üldse tuleb.)
PS: Võistluskardiga sõidetud ajad on avalikud netis ja meile teada.
Oma aegu samuti teame.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
The Stig
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
13.10.2009 16:11:47
|
|
|
Võistluskardiga ma ei saa kahjuks sõita, sest liiga pikk. Kui oleks kardisõidu jaoks õigetes mõõtudes, siis ma poleks ka võistluskardi suhtes väga kindel.
Keegi ei alahinda teda, pigem ülehindab, arvan ma.
_________________ Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002

|
13.10.2009 17:55:33
|
|
|
Olgu kuidas on, tore on kui on külalisi kellega rinda pista.
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| tagasi üles |
|
 |
The Stig
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
13.10.2009 18:25:01
|
|
|
Jah, mida rohkem on osalejaid, seda parem.
Kui on palju osalejaid, saab ka igasuguseid veidraid võistlusi organiseerida.
_________________ Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002

|
18.10.2009 21:15:17
|
|
|
Monx vist müüb ka oma kiivrit? suurus ? Ta võiks kommenteerida, äkki ostaks isegi... Ei tea mis hind oleks?
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| tagasi üles |
|
 |
m0nx
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.10.2005
|
19.10.2009 00:27:57
|
|
|
monxil oli FK kiiver selle pildi peal, kus väike kiiver oli peas
aga talvel on plaanis küll endale kiiver osta uueks hooajaks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The Stig
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
19.10.2009 00:30:59
|
|
|
Ma müün ehk oma kaks kiivrit maha ja ostan ka midagi muud.
Vahelduse mõttes lihtsalt.
Nende eest saab juba pool uue kiivri hinda kätte
_________________ Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002

|
19.10.2009 10:26:18
|
|
|
No aga pange hinnad juurde ja uurib asja. Hea on piltidel/videodel, kui erinvad kiivrid on, saab aru ka mis sünnib...
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| tagasi üles |
|
 |
m0nx
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.10.2005
|
19.10.2009 23:50:24
|
|
|
alder kust sa oma kiivreid soetad ja mis hinnaklass on?
tahaks suht miskit odavat aga samas võimalikult valiteetset/mugavat saada... mitte sellepärast, et ilgelt proff olla, aga lihtsalt rajakiivritele head asendust...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
19.10.2009 23:51:57
|
|
|
Oma kiiver on eriti hea siis, kui juhtub olema vesisem ilm ning siis neid niiskeid/higiseid kiivreid pähe tõmmata on ikka eriti vastik.
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
The Stig
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
20.10.2009 12:52:28
|
|
|
m0nx, mingit erilist kohta pole. Kui tahad homologeeringuga kiivrit, millega võib ka võistelda, siis tuleb rohkem välja käia, muidu võib ju päris odavalt kiivrit saada.
Mu valge kiiver on homologeeringuga, mis 2003. aastal oli pea kõige kõvem sõna ja väga popp. Bieffe on üldse kiivrite maailmas tugev sõna.
_________________ Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lux
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
20.10.2009 23:24:59
|
|
|
võibolla loll küsimus, aga milline on selline normaalne aeg triobeti kardikeskuse rajal? käisin täna esimest korda elus sõitmas, adre laks oli nii kõva, et sõitsin lausa 3x8min (õnneks viimase sõidu sai tasuta ) ja parimaks ringiajaks sain 40.3 sekundit.. on see algaja kohta normaalne (et on üldse mõtet ennast mõnele HV võistlusele veel registreerida) ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
20.10.2009 23:48:45
|
|
|
| Ei tea küll hetkel milline see rajakonfiguratsioon seal on peale väliraja sulgemist aga sarja esimese etapi finaaliajad on siin
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The Stig
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
21.10.2009 00:47:28
|
|
|
Kuskil 37 sekki ehk või 38.
Mõtet on alati osaleda, seal tehakse sust kiiresti palju nobedam sõitja!
_________________ Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ziim911
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2003
|
21.10.2009 01:23:21
|
|
|
peab kaema minema, kas rada muudetud, paar nädalat tagasi sai käidud siis sõitsin 38.0-i, rajakohtunik üts et kõvemad vennad sõidavad 35ga agalvaid aegu...
_________________ Wireless. |
|
| tagasi üles |
|
 |
The Stig
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
21.10.2009 14:21:00
|
|
|
Siis on nad kas 40 kilosed või on tõesti rajaga midagi tehtud.
_________________ Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m0nx
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.10.2005
|
21.10.2009 20:28:30
|
|
|
ei seal "väikevenna" tabelis olid jah 35seki kanti ajad kui ma ei eks.... rada ilmselt sama ikka...
//edit...
ülimalt kahju, et meil see aasta "ööetappi" ei olnud...
täna käisime FKs enne 8t sõitmas ja ma võin julgelt öelda, et see oli kõige ägedam kogemus üldse siiamaani
adrenaliin möllab nii et siiamaani ei usu
rajaolud olid ideaalsed..... kottpime ja rada oli vesine ja kohati jääs
sõit oli kuidagi hoopis vingem... igasse kurvi minnes oli nagu julguse testimine.... kui kiiresti julged kurvi siseneda ja kuidas pidamisega on... korra sai kummi libisetud ja ühekorra sai sisekurvi lõigates kummi sõidetud
aegadega sain kah üle pika aja rahule jääda, kui arvestades raja olekut...
kohe siuke tunne on, et enne hooaja lõppu võiks seal veel miski võistluse teha pimedas
kui seda ei saa, siis üksõhtu võiks miski suurema kambaga sõitma minna
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
21.10.2009 21:15:59
|
|
|
| m0nx kirjutas: |
ei seal "väikevenna" tabelis olid jah 35seki kanti ajad kui ma ei eks.... rada ilmselt sama ikka...
|
Mul on telefonis pilt Triobeti seinatabelist. Panen üles vabal hetkel.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hessu
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.07.2005
|
22.10.2009 17:22:40
|
|
|
Sai siis eile proovitud seda FK pimeda sõitu, täitsa huvitav kogemus oli.
Rada oli enam vähem normaalselt valgustatud, va peale taga lauget S ning enne boksikurvi S olid pimedamad. Rada oli selline pool kuiv, aga tagumine S mis oli pmst kottpime oli läbimärg aga sellest said alles siis aru kui sealt läbi sõitsid
Samas kohalikke kiivreid kasutades ei soovita visiiri ette panna, kuna siis kaob nähtavas pea täielikult.
Esimesi ringe tehes oli tunne nagu sõidaks esimest korda, ei julgenud kohe täie hooga sõita ning pimedus muutis kurvidesse sissekeeramis kohtade leidmise natukene keeruliseks alguses, teise sõidu lõpus hakkasin ma tagalauget alles korralikult läbima
Vahepeal pimestasid tanklasse sõitev auto ning mööduv kiirabi
Loomulikult õnnestus sellise poolkuiva rajaga m0nx-l kiiremini sõita ja kohe tunduvalt ning ega Relle kah kaugele maha ei jäänud
Igatahes soovitan proovida kõigil, igati huvitav kogemus. Loomulikult neile kes pole varem seal sõitnud või pole väga tuttavad rajaga, võib see suht keeruline olla.
Ahjaa, ajad ka siis
m0nx-46.63
Hessu-47.88
Relle-49.72
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The Stig
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
22.10.2009 19:10:18
|
|
|
Ma sõitsin seal kunagi pimedas. Aega ei mäleta.
_________________ Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hessu
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.07.2005
|
23.10.2009 16:58:38
|
|
|
Neile kellele FK uudiskirjad ei käi või siis kes ei viitsi lugeda neid, siis oktoobri lõpuni on 1 sõit 75eek ning alates 1. nov on FK lahti ainult laupäeviti.
Ise plaanime küll veel trenni teha see aasta
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Relle
HV vaatleja
liitunud: 19.06.2009
|
23.10.2009 17:28:05
|
|
|
Kas kellelgi oleks huvi täna FK-sse sõitma minna?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
m0nx
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.10.2005
|
23.10.2009 17:34:30
|
|
|
reede küll hea päev pole...
sõita tahaks, aga mitte reedeõhtul
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hessu
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.07.2005
|
24.10.2009 18:30:23
|
|
|
Me (mina, relle ja m0nx) lähme täna õismäele sõitma, nii 7 või peale seda veits, kellel soovi võib liituda
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The Stig
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
28.10.2009 20:17:04
|
|
|
Millalgi võiks kamba kokku ajada ja FK-sse minna. Või siis Triobeti, ükspuha.
Lihtsalt rahvast võiks ikka kuskile kümne tuuri olla.
_________________ Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
28.10.2009 20:29:27
|
|
|
Läheks hoopis Türi rada proovima millalgi?
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
m0nx
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.10.2005
|
29.10.2009 01:57:45
|
|
|
türil on hea, aga parem oleks türile minne kuu alguses
samas alderiga nõustuna kah FK osas see kuu lõpp
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
29.10.2009 11:46:54
|
|
|
Sai siin Goas kohalikku hobikarti proovitud, p2ris hea oli yle pika aja s6ita ja ka rada oli huvitavb, aga karte ei kommenteeriks. V6i siis ytleks niipalju, et FK keskuse kardid oli ka k6ige kehvematel p2evadel ideaalsed v6rreldes Goa kartidega
Mootorid olid Briggs & Stratton ja meenutasid muruniidukite omi
Aega ega ringe ei m66detud, odavam oli palgata hindu raja k6rvale, kes paberile kriipse tegi kui palju ringe mingi kart on teinud
10 ringi pilet maksis 150 ruupiat ehk 33 EEK
Panen varsti ka mingid pildid yles.
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hessu
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.07.2005
|
30.10.2009 18:44:38
|
|
|
No keegi meist ei ole seal sõitmas käind eriti ja mingi aeg juba on old teine soodustus mis on soodsam ning selle eest templeid ei saa muidu ehk oleks endalgi piisavalt templeid old, et osaleda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|