Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Hunter märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2009 02:39:41 The Hunter vasta tsitaadiga

ei leidnud teemat siin, seega teen ühe:

kodukas:
http://www.thehunter.com
download:
http://www.thehunter.com/pub/client.php
millega tegu:
tundub et tegu on "tasuta" jahtimise mänguga.
vintpüssid, vibud, haavlipüssid ja muud lahedad jahimeeste mänguasjad kõik sinu käsutuses.
tegijad väidavad, et see on maailma realistlikuim jahtimismäng.
tsitaat:
Play for free - enjoy theHunter for absolutely nothing!

* Sign-up for free and receive an unlimited time Guest pass!
* Create your character, take a mission and download the 3D engine
* Pick up your free rifle and unlimited ammo, track and hunt Mule Deer on the visually stunning Whitehart Island
* Make the Leaderboards, compare yourself against your friends, even win prizes
* Track your statistics. Check out each individual hunt; every animal hunted, every single shot fired, every mile covered
* Increase your shooting, tracking and weapon skills as you play
* Visit the brand new Item Store containing extra firearms, ammunition, hunting licenses and much more...

video:

Link


Link

pildid:
Spoiler Spoiler Spoiler


graafika tundub olevat väga tasemel thumbs_up.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2009 03:08:29 vasta tsitaadiga

Hea ajaviitmise võimalus, vähemalt ei pea päriselt loomi nottima.. sikutan ära ja proovin ka icon_razz.gif
graafika on küll 5+
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 25.10.2009 11:16:01 vasta tsitaadiga

Teil töötab zoom in/out ilusti ?
MA ei saa enam zoomi välja.


viimati muutis -Kaivo- 25.10.2009 15:28:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 25.10.2009 12:23:10 vasta tsitaadiga

davai, lükkan varsti tõmbama, tundub huvitav icon_smile.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2009 14:03:46 vasta tsitaadiga

See oleks multiplayer toega päris vinge.

HUnter becomes the hunted hohoho... karud ründavad.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clm
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2004




sõnum 25.10.2009 14:08:42 vasta tsitaadiga

On ta ka mingitmoodi erinev kui Deerhunter'i osad ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2009 15:04:03 vasta tsitaadiga

Deerhunter, Hunting Unlimited, Cabelas...

Cabelas 2010 on uusim ja nagu mingi faking WoW näeb välja, sellised rõvedad rõõmsad värvid kahjuks.

Kuna jahimängud on nii jaburad ja pullid, siis olen neid toksinud. Eriti kõva on kui veel panna elevantide jm hordid enda poole jooksma map makeriga icon_biggrin.gif
Proovin selle ka kindlasti ära, tänud thumbs_up.gif

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2009 15:09:42 vasta tsitaadiga

Olen proovinud Hunterit ja ei istunud igav selline ja loomi polnud ka eriti näha. Cabelas Outdoor Adventures hoopis etem mäng kui Hunter ,aga see maksab.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2009 15:20:47 vasta tsitaadiga

Üldiselt täiesti head hunterit polegi hetkel vist, kus on loomi pole graafikat ja millel on mingi muu häda veel.
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2009 15:23:02 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
Üldiselt täiesti head hunterit polegi hetkel vist, kus on loomi pole graafikat ja millel on mingi muu häda veel.


Tõsi ta on HUnting Unlimited on mitu aastat üldse sama mäng olnud minu arust.icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2009 15:27:17 vasta tsitaadiga

Huvitav, mul oli küll graafika päris kole, videol on märksa etem icon_eek.gif
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 25.10.2009 15:28:47 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Teil töötab zoom in/out ilusti ?
MA ei saa enam zoomi välja.

up
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2009 15:34:13 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
-Kaivo- kirjutas:
Teil töötab zoom in/out ilusti ?
MA ei saa enam zoomi välja.

up


Oled nupud üle kontrollinud ,et ikka õiget nuppu paned?
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 25.10.2009 15:37:54 vasta tsitaadiga

Jep, mapingut kõik üle vaadanud, neid vahetanud. Mh ei tea mis kala siis.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 25.10.2009 16:41:19 vasta tsitaadiga

mul ka zoom ei tööta icon_confused.gif Graafika suht lihtne ja tavaline aga looduse ja maastikuga suht palju tegelt vaeva nähtud. Tundub huvitav olevat aga mitte mulle... kahjuks ei ole see loodus/graafika nii ilus ,et niisama hängida ja tahaksin kiiremat äktsionit icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahf
Kreisi kasutaja
Ahf

liitunud: 17.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2009 17:00:13 vasta tsitaadiga

Select your starting lodge by clicking items in the list or double clicking on the map.

Douuble-click ainult zoomib mappi...Kuidas mängu tööle saada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 25.10.2009 17:04:11 vasta tsitaadiga

Seal kaardi kõrval paremal on oranzi kasti sees Hunt Now, vajuta sinna.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahf
Kreisi kasutaja
Ahf

liitunud: 17.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2009 17:08:45 vasta tsitaadiga

Njh...ma peksin teist hunt now nupukest...
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2009 17:10:12 vasta tsitaadiga

kõige tavalisemal optikal ju ei saanudki zoomi vahetada...mul igatahes ei vahetanud. tuleb võibolla mingi parem optika osta.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2009 18:53:16 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
See oleks multiplayer toega päris vinge.

HUnter becomes the hunted hohoho... karud ründavad.


Hunter becomes pray.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VinZe
HV kasutaja
VinZe

liitunud: 26.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2009 12:27:42 vasta tsitaadiga

Kui panen hunt now, siis firefox viskab launch application akna ette ja kui ok panen ( mängu exe adre seal program failist ) siis ei juhtu midagi ja kui ise uuesti valisin exe siis ütleb et mängu peab avama kodulehelt.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 26.10.2009 12:37:55 vasta tsitaadiga

Asi on selles, et tulirebane lasti juba maha, teda ei saa enam küttida icon_wink.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 26.10.2009 12:42:18 vasta tsitaadiga

VinZe kirjutas:
Kui panen hunt now, siis firefox viskab launch application akna ette ja kui ok panen ( mängu exe adre seal program failist ) siis ei juhtu midagi ja kui ise uuesti valisin exe siis ütleb et mängu peab avama kodulehelt.

Mäng läheb käima läbi koduka.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2009 12:55:26 vasta tsitaadiga

mul scope töötab ilusasti, zoomi saan maa parema hiire klõpsuga, nii et no problem....
olen jõudnud isegi 2 põtra maha lasta pärast pikka hiilimist...
graafika kohapealt annaks hindeks 4+/5 thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 26.10.2009 13:48:10 vasta tsitaadiga

4+/5-st on küll liialdatud hinnang graafikale imo icon_rolleyes.gif Ise annaks max 3,5/5-st.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2009 13:54:10 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
4+/5-st on küll liialdatud hinnang graafikale imo icon_rolleyes.gif Ise annaks max 3,5/5-st.


+1

Ju ta pole arvatavasti hea graafikaga mängu näinud lihtsalt.;D
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
VinZe
HV kasutaja
VinZe

liitunud: 26.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2009 14:28:27 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
VinZe kirjutas:
Kui panen hunt now, siis firefox viskab launch application akna ette ja kui ok panen ( mängu exe adre seal program failist ) siis ei juhtu midagi ja kui ise uuesti valisin exe siis ütleb et mängu peab avama kodulehelt.

Mäng läheb käima läbi koduka.

Spoiler Spoiler Spoiler


Selles ongi et ei lähe tööle läbi koduka tuleb selline asi ette.

Proovisin selle esimese mis ise ette andis ära ei juhtu midagi.
Valisin exe ise siis ütles, et mäng avaneb brauseriga.
Proovisin huvipärast ka firefox seegi ei midagi.

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis VinZe 26.10.2009 14:31:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2009 14:30:37 vasta tsitaadiga

mäng näeb väga hea välja ja teeb seda kasutamata uusimaid tehnoloogiaid.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aare2
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2003




sõnum 26.10.2009 22:44:38 vasta tsitaadiga

VinZe kirjutas:
Kui panen hunt now, siis firefox viskab launch application akna ette ja kui ok panen ( mängu exe adre seal program failist ) siis ei juhtu midagi ja kui ise uuesti valisin exe siis ütleb et mängu peab avama kodulehelt.
Eemalda mäng arvutist, seejärel disable antiviirus ja installi mäng uuesti.

Endal peab nod32 mingit mängu faili ohtlikuks ja otsustab selle eemaldada

Real-time file system protection file C:\Program Files\Emote\launcher\launcher.exe probably unknown NewHeur_PE virus cleaned by deleting - quarantined NT AUTHORITY\SYSTEM Event occurred on a new file created by the application: C:\Windows\System32\msiexec.exe.


icon_question.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VinZe
HV kasutaja
VinZe

liitunud: 26.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2009 23:50:19 vasta tsitaadiga

Eip ikka sama jama, sellel eraldi exe nimega launcher võibolla saaksid selle kuhugi üles loadida ja tõmbaksin endale, siis maybe töötab.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2009 00:39:31 vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:
CorsairX kirjutas:
4+/5-st on küll liialdatud hinnang graafikale imo icon_rolleyes.gif Ise annaks max 3,5/5-st.


+1

Ju ta pole arvatavasti hea graafikaga mängu näinud lihtsalt.;D

nu mai tea kuid kõik mängud mul töötavad maksimum graafikal(uuemad ja vanemad), vb sul endal graafika mediumi peal...
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simpanzzz
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2009 01:00:17 vasta tsitaadiga

Alguses mäng jättis ülihea mulje, aga siis avastasin, et seda mänguraha saab ainult pärisraha eest osta ... See rikkus nagu asja ära minu jaoks icon_neutral.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2009 01:06:37 vasta tsitaadiga

simpanzzz, tasuta ei saa mitte midagi. kas sa eelistaks poest minna karpi ostma? mina küll mitte. mängin niikaua kui viitsin ja viskan minema, ei ole plaanis sealt online poest mingit nänni küll juurde osta.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 27.10.2009 02:09:56 vasta tsitaadiga

qzxcs kirjutas:
K3ndu kirjutas:
CorsairX kirjutas:
4+/5-st on küll liialdatud hinnang graafikale imo icon_rolleyes.gif Ise annaks max 3,5/5-st.


+1

Ju ta pole arvatavasti hea graafikaga mängu näinud lihtsalt.;D

nu mai tea kuid kõik mängud mul töötavad maksimum graafikal(uuemad ja vanemad), vb sul endal graafika mediumi peal...

Mis sa arvad, et mul ei ole kõik max graafika pandud? icon_lol.gif Loomulikult on. Lihtsalt võrreldes kõikide mängudega mida mänginud olen on see suht
keskpärase graafikaga imo icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montecrist
HV kasutaja

liitunud: 09.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.05.2011 20:26:38 weekend specal vasta tsitaadiga

14.05-15.05 elk weekend käimas tasuta mängijatele. Lahti ka uued küttimise alad.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rosper'
HV vaatleja
Rosper'

liitunud: 02.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2011 23:48:37 vasta tsitaadiga

Kes mängivad veel siin? Keegi midagi ostnud ka on, mis parimad rekordid vahepeal juhtunud on? Prooviks ka üle pika aja icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montecrist
HV kasutaja

liitunud: 09.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.05.2013 18:19:39 vasta tsitaadiga

48h free membership kõigile icon_cool.gif


Kodulehe tsitaat: We’ve also added two membership days to all free members as well (so you can hunt all animals in all reserves). These will expire in 48 hours from now.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.05.2013 19:22:52 vasta tsitaadiga

Kas keegi midagi maha ka tõmmanud on? Ma ühe kitse peaaegu oleks saanud aga lasin mööda...

Ise tegin sinna juba kuukene tagasi tasuta konto, raha ei plaani peale kanda. Loomi olen igasuguseid kohanud aga lasta ei saa, kuna luba pole, mänguaega paar tunnikest on tulnud icon_biggrin.gif

Mäng iseenest on täitsa fun, graafika on täiesti tasemel ning ainuke asi mis täiega häirib, et bunnyhoppida ei saa icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Hunter
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.