|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
17.10.2009 16:12:31
|
|
|
| Sarin kirjutas: |
hey.
on see normaalne, et juhtmevabadel klappidel on sahin sees?
räägin tootest nimega: Sony MDR-RF800RK
pole ennem juhtmevaba heliga kokku puutnunud.
päris hea on see, et kui seadistan teise sageduse peale, siis kuulen kuidas keegi naabritest päevadläbi cs-i taob ja teisi fps mänge  |
mul endal on phillipsi mingid juhtmeta juusturõngad, need ka sahisevad, ja stereo on ka pooleldi feik vms, et kui nagu aint vasakut kuulata, kostub paremast ka ja vastupidi
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
18.10.2009 13:47:00
|
|
|
| Juhtmeta klapid kipuvadki minu teada sahisema, bluetooth klapid (SonyEricsson) mida vahepeal kasutasin, ei sahisenud. Võta näpust...
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
18.10.2009 17:55:21
|
|
|
Koss PortaPro'd Amazonis £16.99 ja Koss KSC75 £13.36.
Ehk kõige odavam võimalus korralikest klappidest maitse suhu saada.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
21.10.2009 16:20:32
|
|
|
sain oma need JVC HA-FX33 kätte, kusjuures ei tundu niivõrd väga head olevatki, mul eelmised 400sed phillipsid olid hoopis paremad nagu, no sisse pole veel mängitud need aga prg küll tundub, et mõttetu ost
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
23.10.2009 01:09:39
|
|
|
| Heade klappidega ongi tihti esmamulje halb. Miski ei hüppa välja ega kraba tähelepanu, kõik on tasakaalus. Pikas plaanis on selline heli palju meeldivam, sest sellest ei väsi. Võimas ja kõikehõlmav bass on kolm minutit lõbus, siis hakkab pinda käima.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R4sm8s
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2006
|
29.10.2009 16:21:53
|
|
|
Kindlasti oleksin leidnud infot ka siit teemast, kuid ei suutnud kõiki 17 lehekülge läbi lapata.. Nimelt tahaks osta ülepea käivaid kõrvaklappe, peamiselt suusatamisel kasutamiseks. Et ehk oskate midagi head soovitada, välimus peaks ka muidugi hea olema. Ja võite ka inffi jagada, kus neid uurida saaks või kust osta/tellida. Ise uurisin Skullcandy Lowrider Green/Blacke -> http://www.skullcandy.com/shop/lowrider-green-black.html (meeldivad just need, kuna pole üleliia sellised suured, vaid päris viisakad ka treenimisel)
Aga ei tunne kõrvaklappidest midagi, seega äkki saaks paremat nõu. Hind ikka peaks alla 1000.- vähemalt olema
Miks mitte inear kõrvaklapid? Põhjuseks peamiselt see, et kui kellegagi vaja suhelda, saab kergesti kõrvaklapid (ülepea) kaela lükata ja pärast ka kergesti tagasi pähe tõmmata.
Võib ka soovitada viisakaid, mis käivad nagu kuklataha
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Minttunator
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2007
|
29.10.2009 16:24:49
|
|
|
R4sm8s, kui sind ainult välimus huvitab, siis võid Skullcandyt pruukida vast küll.
Kui helikvaliteet ka huvitab, siis pacho linkis just paar postitust ülevalpool täiesti talutavaid odavama otsa Kossi klappe.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R4sm8s
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2006
|
29.10.2009 17:26:04
|
|
|
Oook, tänud majestic, uurin asja
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
09.12.2009 22:48:52
|
|
|
Raha jäi üle. Võtan ühe paari suurimaid rahatähti ja vaatan teile nõutult otsa . Olen alustaja. Olen nüüd unustusse vajunud kallimaid kuulareid proovinud ja teate.. mahlakas ongi vist ainuke sõna kirjeldamaks oma emotsioone. Kes aru saab, oskab vast ka soovitada. Ei otsi bassi või rikkaid kõrgeid, pigem valin midagi, nagu äsja ka öeldud, tasakaalus. In-ear muidugi. Ma arvan, et kuna kogemusi on veel vähe ja maailm avastamisel , siis vaimustun kõige üle, mis soovitatakse. Ikka tahaks võimalikku krooni eest.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
09.12.2009 23:01:41
|
|
|
| In-ear klapid kahe suurima rahatähe eest üritaks leida Sennheiser CX 400´d. Endal juba üle poole aasta aktiivses kasutuses ja raske paremaid IEM-e tahta.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
09.12.2009 23:14:00
|
|
|
MarioA., koss-il on kõige parem hinna ja kvaliteedi suhe imo . KEB24 , iSpark on need, millega mööda panna ei ole võimalik . Virukeskuse digi maailmast võid otsida neid.
kui pappi rohkem siis sennheiser , endal cx 500 juba 3 aastat , täiesti tip top.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aap14
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
09.12.2009 23:15:27
|
|
|
Kossidel oli hea bass, kuid minul kippusid nad katki minema.
Ostsin esimesed - natukese aja pärast ragises hääl ühes kuularis, sain garantiist uued, jälle natukese aja pärast sama jama
_________________ Slow is smooth and smooth is fast |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clasher
HV vaatleja
liitunud: 07.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
11.12.2009 13:42:46
|
|
|
| Lauri0112 kirjutas: |
Kurb on aga see, et kõrvaklappide ostmine on suht siga kotis... Need mis osadele mugavad ei pruugi teistele mugavad olla.
|
Nii ta kipub olema jah. Sõber on jube rahul oma Sennheiser HD 201'dega, aga minu jaoks on need jube ebamugavad.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2007
|
11.12.2009 22:10:46
|
|
|
Grado SR60i poole tasuks vaadata ka. Nii Denonit, kui Gradot peaks saama kaupsi HiFi-s rahulikult kuulata Oma muusika kaasa ja ei peagi põrsast kotis ostma..
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Artur R.
HV veteran

liitunud: 04.11.2005
|
11.12.2009 22:13:48
|
|
|
Mul pole ka HD 210 mugavuse ühtegi halba sõna öelda... väga head klapid on
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
11.12.2009 22:40:14
|
|
|
link :: Roccat Kave
ise kasutan arvuti taga Roccat Kave
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rixvilll
HV kasutaja
liitunud: 22.08.2008
|
19.12.2009 19:50:55
|
|
|
link :: Unomat HP 700
Et siis sellised klapid. Ostetud 2006, igapäevaselt kasutuses. Aasta tagasi sai juhe vahetatud, veidi korpust tihendatud. Peale modimist tõusis helirõhk märgatavalt ja klapid alustavad juba 25. Hz-st ja üles 16KHz-ni välja. Heli on puhas ja väga jõuline kuna tegemist on kahe ribalise klappidega, millele lisab bassirõhku inverter kõlakamber. Kuulata meeldib nendega old skool DnB-d, kus võtmeks siis madal ja jõuline bass.
Omalajal maksis 350 eeku ja niipea ei vaheta neid välja, kuna nii magusa bassiga klappe sellises hinnaklassis eriti ei ole
_________________ regret all the things i have done wrong... |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
19.12.2009 19:58:15
|
|
|
keegi oskab rääkida midagi Ultimate Ears MetroFi 170 kohta ?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
16.01.2010 04:34:22
|
|
|
Kuna Creative EP-630 in-ear klappidel andis lihtsalt lampi üks klapp otsad peale 1a kasutamist (väga korralikult hoitud ja füüsiline vigastus välistatud), siis oli uusi vaja ja odavalt.
Leidsin klickist sellised asjad nagu PRO HE03 by ACME 129.- eest . Link: http://www.acmepro.eu/en/catalog/headphones/earphones/pro_by_acme_stereo_earphones_he03/
Masu aeg ja kalleid klappe ei tahnud osta. Kuna mul ühed 70.- acme klapid ammusest ajast olemas millel üllatavalt hea sound ja mugavus, siis
mõtlesin, et suva, proovin ära 129.- eeku eest... äkki on samuti hää heliga. Ülla-ülla, 129.- eeku eest on nendel PRO HE03 klappidel soundi maa ja ilm. Võrreldes EP-630-ga ütleks,
et väga suurt vahet ei ole helipildis. EP630-l oli kübeke mahlasem bass ja nondega andis heli põhja keerata ilma, et heli müraseks muutuks. Kui EP-630-ga
sai mp3 mängijal skaalal 1-35 heli põhja keeratud, siis HE03 klappide puhul on max puhas helipilt 31-32 kandis. Kuid see ei mängi erilist rolli minu jaoks, sest ise kasutan nö. valju režiimi puhul 28-30 helitugevust. Lisaks on minu jaoks veel väikeseks miinuseks see, et vasakpoolsel klapil on juhe "lühem" ja parempoolsel on nö. "pikendus"... mõtlen sellega seda, et klappide juhtmete jagunemise punkt ei ole nö. keskel. Loodan, et saate aru mida mõtlen. Hind võib küll tiba kahtlase mulje jätta kuid selle raha eest on tegemist väga hea bang-for-a-buck diiliga. Eriti neile kes kipuvad koguaeg klappe elustiili tõttu ära lõhkuma
ja raha vähe soovitaks neid. Plussiks võiks öelda, et klappe on palju mugavam kõrva panna tänu "sarvedele". Kummist isolaatorid on samuti vägagi ok ning müra summutavad ka hästi. Täna just käisin linnas peatänaval liiklusmöllu kõrval nendega ja heli oli 28 peale keeratud ja mingit automüra kuulda ei olnud Tavaliselt ma üldse acme kräppi ei osta aga imo on neil mõningad õnnestunud asjad olemas ja HE03 klapid kuuluvad sinna hulka. Ühesõnaga, kes tahab odavalt läbi ajada sellele kindlasti soovitan neid
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2007
|
16.01.2010 07:00:24
|
|
|
Minuarust on in-ear nööpidel on suur pluss see, et millegi kuulmiseks ei pea heli kohe põhja kruttima aga sa tundud risti vastupidi tegevat
Keeruliselt väljendatud juhtmeliik on J-kujuga juhtmele..
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
16.01.2010 12:58:51
|
|
|
[lauri], vot jah, J-juhe on see mis mõtlesin Ei tulnud meelde kuidas seda kutsuti Ja heli ma ei keeragi põhja vaid sinna ~70-80% kanti ...oleneb ka sellest mida kuulan. Ja need EP-630 klappe ei kuulanud ka põhjas volliga... lihtsalt üks pisiasi mida tähele panin, et heli jääb puhtaks.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
19.01.2010 20:12:58
|
|
|
| On keegi kursis mis hinnaga Sennheiser Cx 500 on hetkel müügil kaubamajas ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asdasd
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2002
|
25.01.2010 12:32:11
|
|
|
Tahan tellida AudioTechnica ATH-M50 kõrvaklappe. Peale pikka uurimist tunduvad need kõige kiidetumad "keskklassi" kõrvaklapid.
Eestist ostes on hind music centeris üle 2,7k. Seda on liiga palju - niiet tuleb tellida mujalt. Siit teemast on läbi käinud, et kodanikud on tellinud ebay'st. Vaatasin ka seal ringi kuid müüjaid on suhteliselt palju, enamus USA's. Shipitakse küll woldwide, kuid usa shippimisega on üldiselt niiet pärast tuleb kohale pool peksa saanud vale toode. Sooviks, et keegi jagaks teadmisi kust tellida ja millist müüjat usaldada.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
25.01.2010 15:08:32
|
|
|
Ma võin uurida millise müüja käest ma tellisin, igatahes tulid ka USAst kuid kõik oli viimasepeal korras Ning telli kindlasti sirge juhtmega ! Mu esialgne lootus, et coiled juhe on tore asi oli täiesti vale.
Nii, sellest poest ostsin: http://stores.ebay.com/proaudiomart
Muidugi ma ei tea öelda, kas enam see kõige soodsam on ning võib-olla pakkumistega saaks veel odavamalt aga ma ostan ainult Buy it Now asju.
Nüüd samas arvesta hindadele see 20% otsa, aga no odavam ikka kui Eestis
Jama, et sa Tallinnas oled, muidu võinuks sul kuulata ka enda omi lasta, aga mul klapid Tartus
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
25.01.2010 15:39:54
|
|
|
ma sain nad kuskil tonniga , uued ja sirge juhtmega. selle raha eest ei leia mitte midagi paremat, olen proovinud päris mitmeid
ebay-st kh siis.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
25.01.2010 15:52:18
|
|
|
Kunagi kui rohkem sulli ehk siis lampi raisata mingi paar kilo, siis tahaks ATH-AD900 või HD595 ka ära proovida. Huvitav oleks kinniseid mingite heade lahtiste klappidega võrrelda.
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asdasd
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2002
|
25.01.2010 16:53:49
|
|
|
Olen lahtiseid proovinud, mitmeid sennheisereid (202, 457, 465, 485, 215(kinnised, aga ei meeldinud)), porta prosi jne - Ei istu üldse see, et ümbritsev heli sisse kostab. Enamus kõrvaklappisesse puutuv on väga subjektiivne tegelikult ja ma hindan isolatsiooni ümbritsevast kui muusikat kuulan. Kunagi ammu usa's käigu ajal ostsin 20$ 2 paari PXC 250 - need on noise canceling kõrvaklapid. Eriti midagi erilist ei oodanud, kuskil best buy'st soodukaga võetud (mõtlesin veel bose around ear ka võtta, aga rahast hakkas kahju) -- Minu üllatuseks on need pxc 250 seni parimad klapid mida kohanud olen. Esiteks see noise canceling on suht gimmik (minul pani iga kord kas pea valutama või tekitas kõrvad lukus tunde - väga ebamugav), proovisin ka lennukis müraga, aga ei - ilma parem. Lõikasin selle noise canceling vidina vahelt ära ja seni olen kasutanud neid aastaid - mitu korda katki läinud ja mitu korda parandatud. 300 oomi takistus nõuab kõva toidet kuid see eest heli on äärmiselt puhas igat muusikat kuulates. Nende loomulik isolatsoon töötab ka minu kõrvadega ideaalselt. Saan aru ka et ilma selle NC vidinata on nad võrreldavad PX200'dega -- olen neid kõrvuti kuulanud (px100'si ka) helikvaliteedi vahe on tohutult märgatav.
Selline lugu.
Kokkuvõttes on mul suhteliselt suured ootused AHT-M50'tele ja kuna huvi on ka üpris suur siis riskin nende tellimisega.
(Kõrvalise märkena tellisin Fiio e5'e ka sõbra kaudu. Paarsada krooni. Eks näeb kas see mingit väärtust ka omab..)
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
25.01.2010 17:01:21
|
|
|
Nojah kui väljas kanda, siis lahtised mõttetud, samas mind huvitaks kuidas tubastes tingimustes need on.
FiiO E5 on ka endal kasutusel. Ütleme nii, et iPodi taga on kasu ikka küll, mulle just selle bassi suhtes asi meeldib, samuti leidub mõte näiteks läpaka järgi kasutada kui seal mingi suvaline heliväljund. Samas nüüd sai korralik jootekomplekt soetatud, et võiks proovida ise mingi võimu kokku klopsida
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyTronic
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.09.2004
|
31.01.2010 18:21:09
|
|
|
| AKG K518 DJ on K81 DJ, mida ise oman, analoogid, olles erinevad ainult värvi poolest. Soovitan hea hinna pärast. Bassiosa on veidi võimendatud, üsna mõnus on dubstepi ja elektroonilist muusikat kuulata nendega. Mõne jaoks on võib-olla liiga palju bassi. Madal impedants tagab normaalse helitugevuse igasuguse allika puhul. Võimendi taga jõuab helitugevus väga kõrge tasemeni.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
31.01.2010 22:53:34
|
|
|
Panin oma Panaconicutele pehmenduse peale. Mugavad klapid läksid veel mugavamaks
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juan Pablo
HV veteran
liitunud: 20.11.2005
|
17.02.2010 21:16:12
|
|
|
Beyerdynamic DT 231 PRO
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
18.02.2010 19:48:58
|
|
|
Varasemalt Denon AH-C252, kuna ühe klapi juhe kuskilt katki, mingis asendis mängib, siis sai proovitud natuke kallimaid klappe ja ligi võetud Denon AH-C360. Kõrvas mugavamad, bassiosa tagasihoidlikum kuid häält teevad küll kenasti.
Spoiler 
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tolka15
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2007
|
19.02.2010 23:03:38
|
|
|
| Otsisin üks päev Ülemistes (mujale ei olnud võimalik vaatama minna..) tavalisi (eelistatavalt mitte in-ear) kõrvaklappe. Valik hämmastavalt väike ning hinnad ulmelised (300,- kuni 600,-). Hea et ei ostnud. Tellisin kohalikust AarNet-ist ~150 eest Creative EP-220. Täielikult rahul ostuga. Võib-olla jääb mõne jaoks bassi väheks, kuid see-eest mõnusalt detailne heli. In-earid ei meeldi, see vägisi punnide kõrva toppimine ei ole lihtsalt mugav + ebamugav sisse/välja tõmmata neid.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juan Pablo
HV veteran
liitunud: 20.11.2005
|
20.02.2010 10:32:49
|
|
|
Tolka15,
Mis bassi sa sealt "punnist" ikka tahad
Äkki kellelgi on mingeid kogemusi HTC HERO originaal kõrvakalppidega?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MitchriX
HV kasutaja
liitunud: 06.01.2005
|
20.02.2010 15:23:49
|
|
|
| janek5 kirjutas: |
| Äkki kellelgi on mingeid kogemusi HTC HERO originaal kõrvakalppidega? |
Nalja teed või? Need on sinna mingi ilu pärast kaasa pandud
Mis chipiga see HERO ise on? Vaevalt, et sealt ka mingit head võimendust oodata on?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juan Pablo
HV veteran
liitunud: 20.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tolka15
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2007
|
20.02.2010 17:26:17
|
|
|
| janek5 kirjutas: |
Tolka15,
Mis bassi sa sealt "punnist" ikka tahad
|
Nomh, Sansa Clip-iga kaasa tulnud klapid olid tunduvalt mahlasema bassiga, kuid see eest ei olnud heli nii detailne
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
20.02.2010 18:17:00
|
|
|
| janek5 kirjutas: |
Tolka15,
Mis bassi sa sealt "punnist" ikka tahad
Äkki kellelgi on mingeid kogemusi HTC HERO originaal kõrvakalppidega? |
Hädapärast kannatavad kuulata, AGA mul on nad viie kuuga täiesti puruks juba.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MitchriX
HV kasutaja
liitunud: 06.01.2005
|
22.02.2010 12:03:48
|
|
|
Heh, see kodusait ei maini mingeid täisspetsifikatsioone, vaid tavaline promo info.
Aga wth, 3.5milline minijack on kah mono seal? HTC Hero Specs
Päris mõttetu muusika pleier oleks sel juhul
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karusloom
HV kasutaja
liitunud: 11.11.2004
|
22.02.2010 12:15:38
|
|
|
| küsiks ka rahvalt soovitus wireless klappide osas. Tingimuseks oleks laadimise võimalus juhtme otsas e. kasutamise ajal ja klapid peaks olema üle kõrvade mitte kõrvade peal. Seni kaalun cretive hs1200 (millel on ilmselt väiksed padjad) ja philipsi shd8900 mida saab vist laadida ainult dokis. Arvamused, kogemused....andke tulla.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
geisha
HV vaatleja

liitunud: 11.09.2009
|
22.02.2010 12:30:22
|
|
|
Mul polegi mingeid klappe , imelik et pole nagu vajadust olnudki nende järgi.
_________________ Kajakad ja vobla  |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
22.02.2010 12:34:24
|
|
|
Ega ma ka eriti klappe kasutada ei viitsi.. muidu sellised vedelevad kapis küll.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart63
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2006
|
22.02.2010 15:36:28
|
|
|
Yamaha RH-5Ma stuudioklapid:
Väga ühtlane taasesitus täiesti alt otsast kuni üles välja ja ei ole nii suured kui enamus odavad "tümakaklapid", kuid "tümmis" teevad neile äragi
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nokats
HV vaatleja

liitunud: 08.10.2004
|
22.02.2010 18:29:43
|
|
|
Sai paar kuud tagasi AKG K271 MK2 ostetud. Nüüd on parajalt sisse mänginud juba ja heli on väga hea
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ozzipov
HV veteran

liitunud: 14.04.2004
|
22.02.2010 23:47:49
|
|
|
Kodus Creative HQ-1400
Kui mujal, siis iPodi klapid.
|
|
| Kommentaarid: 179 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
23.02.2010 18:14:05
|
|
|
| nokats kirjutas: |
Sai paar kuud tagasi AKG K271 MK2 ostetud. Nüüd on parajalt sisse mänginud juba ja heli on väga hea  |
Kui tohib küsida, siis kust ja kui paljuga ostsid?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
23.02.2010 18:24:57
|
|
|
BTW ma hiljuti silmasin, et ON/OFF on hakanud AKG klappe müüma. Hinnad tundusid küll "mõnusad", näiteks K241 MK2 mingi 3.6k, aga kuna Eestist neid vist väga võtta kuskilt mujalt pole ja kes välismaalt ka tellida ei taha, siis vähemalt üks variant on sealt. Valik tundus ka suht suur, vähemalt kõrvatopitavate osas.
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|