Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 17.10.2009 16:12:31 vasta tsitaadiga

Sarin kirjutas:
hey.

on see normaalne, et juhtmevabadel klappidel on sahin sees?
räägin tootest nimega: Sony MDR-RF800RK

pole ennem juhtmevaba heliga kokku puutnunud.

päris hea on see, et kui seadistan teise sageduse peale, siis kuulen kuidas keegi naabritest päevadläbi cs-i taob ja teisi fps mänge icon_lol.gif

mul endal on phillipsi mingid juhtmeta juusturõngad, need ka sahisevad, ja stereo on ka pooleldi feik vms, et kui nagu aint vasakut kuulata, kostub paremast ka ja vastupidi
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2009 13:47:00 vasta tsitaadiga

Juhtmeta klapid kipuvadki minu teada sahisema, bluetooth klapid (SonyEricsson) mida vahepeal kasutasin, ei sahisenud. Võta näpust...
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 18.10.2009 17:55:21 vasta tsitaadiga

Koss PortaPro'd Amazonis £16.99 ja Koss KSC75 £13.36.
Ehk kõige odavam võimalus korralikest klappidest maitse suhu saada.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 21.10.2009 16:20:32 vasta tsitaadiga

sain oma need JVC HA-FX33 kätte, kusjuures ei tundu niivõrd väga head olevatki, mul eelmised 400sed phillipsid olid hoopis paremad nagu, no sisse pole veel mängitud need aga prg küll tundub, et mõttetu ost icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2009 01:09:39 vasta tsitaadiga

Heade klappidega ongi tihti esmamulje halb. Miski ei hüppa välja ega kraba tähelepanu, kõik on tasakaalus. Pikas plaanis on selline heli palju meeldivam, sest sellest ei väsi. Võimas ja kõikehõlmav bass on kolm minutit lõbus, siis hakkab pinda käima.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R4sm8s
HV kasutaja
R4sm8s

liitunud: 29.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2009 16:21:53 vasta tsitaadiga

Kindlasti oleksin leidnud infot ka siit teemast, kuid ei suutnud kõiki 17 lehekülge läbi lapata.. Nimelt tahaks osta ülepea käivaid kõrvaklappe, peamiselt suusatamisel kasutamiseks. Et ehk oskate midagi head soovitada, välimus peaks ka muidugi hea olema. Ja võite ka inffi jagada, kus neid uurida saaks või kust osta/tellida. Ise uurisin Skullcandy Lowrider Green/Blacke -> http://www.skullcandy.com/shop/lowrider-green-black.html (meeldivad just need, kuna pole üleliia sellised suured, vaid päris viisakad ka treenimisel)
Aga ei tunne kõrvaklappidest midagi, seega äkki saaks paremat nõu. Hind ikka peaks alla 1000.- vähemalt olema icon_biggrin.gif

Miks mitte inear kõrvaklapid? Põhjuseks peamiselt see, et kui kellegagi vaja suhelda, saab kergesti kõrvaklapid (ülepea) kaela lükata ja pärast ka kergesti tagasi pähe tõmmata.
Võib ka soovitada viisakaid, mis käivad nagu kuklataha icon_razz.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Minttunator
HV kasutaja
Minttunator

liitunud: 13.04.2007




sõnum 29.10.2009 16:24:49 vasta tsitaadiga

R4sm8s, kui sind ainult välimus huvitab, siis võid Skullcandyt pruukida vast küll.
Kui helikvaliteet ka huvitab, siis pacho linkis just paar postitust ülevalpool täiesti talutavaid odavama otsa Kossi klappe.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
R4sm8s
HV kasutaja
R4sm8s

liitunud: 29.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2009 17:26:04 vasta tsitaadiga

Oook, tänud majestic, uurin asja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2009 22:48:52 vasta tsitaadiga

Raha jäi üle. Võtan ühe paari suurimaid rahatähti ja vaatan teile nõutult otsa icon_rolleyes.gif . Olen alustaja. Olen nüüd unustusse vajunud kallimaid kuulareid proovinud ja teate.. mahlakas ongi vist ainuke sõna kirjeldamaks oma emotsioone. Kes aru saab, oskab vast ka soovitada. Ei otsi bassi või rikkaid kõrgeid, pigem valin midagi, nagu äsja ka öeldud, tasakaalus. In-ear muidugi. Ma arvan, et kuna kogemusi on veel vähe ja maailm avastamisel , siis vaimustun kõige üle, mis soovitatakse. Ikka tahaks võimalikku krooni eest.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2009 23:01:41 vasta tsitaadiga

In-ear klapid kahe suurima rahatähe eest üritaks leida Sennheiser CX 400´d. Endal juba üle poole aasta aktiivses kasutuses ja raske paremaid IEM-e tahta.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2009 23:14:00 vasta tsitaadiga

MarioA., koss-il on kõige parem hinna ja kvaliteedi suhe imo . KEB24 , iSpark on need, millega mööda panna ei ole võimalik . Virukeskuse digi maailmast võid otsida neid.
kui pappi rohkem siis sennheiser , endal cx 500 juba 3 aastat , täiesti tip top.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2009 23:15:27 vasta tsitaadiga

Kossidel oli hea bass, kuid minul kippusid nad katki minema.
Ostsin esimesed - natukese aja pärast ragises hääl ühes kuularis, sain garantiist uued, jälle natukese aja pärast sama jama icon_rolleyes.gif

_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clasher
HV vaatleja

liitunud: 07.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2009 11:55:59 vasta tsitaadiga

Kui oleks soov osta endale kuni 900 EEK maksvad suletud kõrvaklapid, siis mis on parima hinna ja kvaliteedi suhtega?
Endale on silma jäänud denoni klapid AH-D501:
http://www.denon.ee/?op=body&id=103&cid=262&cgid=&PHPSESSID=d75bed7c4971b501a09a11fd49e84f00

igasugune tagasiside teretulnud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2009 12:01:31 vasta tsitaadiga

clasher kirjutas:

igasugune tagasiside teretulnud.


http://www.euronics.ee/25/section.aspx/ShowProductDetail/ProductId/6957
Pioneere julgen kiita..
Kurb on aga see, et kõrvaklappide ostmine on suht siga kotis... Need mis osadele mugavad ei pruugi teistele mugavad olla.
Ei tasu ära ehmatada, arvan et pioneerid kõlbavad pea kõigile icon_smile.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 11.12.2009 13:42:46 vasta tsitaadiga

Lauri0112 kirjutas:

Kurb on aga see, et kõrvaklappide ostmine on suht siga kotis... Need mis osadele mugavad ei pruugi teistele mugavad olla.

Nii ta kipub olema jah. Sõber on jube rahul oma Sennheiser HD 201'dega, aga minu jaoks on need jube ebamugavad.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2009 22:10:46 vasta tsitaadiga

Grado SR60i poole tasuks vaadata ka. Nii Denonit, kui Gradot peaks saama kaupsi HiFi-s rahulikult kuulata thumbs_up.gif Oma muusika kaasa ja ei peagi põrsast kotis ostma..
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2009 22:13:48 vasta tsitaadiga

Mul pole ka HD 210 mugavuse ühtegi halba sõna öelda... väga head klapid on thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.12.2009 22:40:14 vasta tsitaadiga

link :: Roccat Kave

ise kasutan arvuti taga Roccat Kave thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rixvilll
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2008




sõnum 19.12.2009 19:50:55 vasta tsitaadiga

link :: Unomat HP 700

Et siis sellised klapid. Ostetud 2006, igapäevaselt kasutuses. Aasta tagasi sai juhe vahetatud, veidi korpust tihendatud. Peale modimist tõusis helirõhk märgatavalt ja klapid alustavad juba 25. Hz-st ja üles 16KHz-ni välja. Heli on puhas ja väga jõuline kuna tegemist on kahe ribalise klappidega, millele lisab bassirõhku inverter kõlakamber. Kuulata meeldib nendega old skool DnB-d, kus võtmeks siis madal ja jõuline bass.

Omalajal maksis 350 eeku ja niipea ei vaheta neid välja, kuna nii magusa bassiga klappe sellises hinnaklassis eriti ei ole icon_biggrin.gif

_________________
regret all the things i have done wrong...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2009 19:58:15 vasta tsitaadiga

keegi oskab rääkida midagi Ultimate Ears MetroFi 170 kohta ? thumbs_up.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 16.01.2010 04:34:22 vasta tsitaadiga

Kuna Creative EP-630 in-ear klappidel andis lihtsalt lampi üks klapp otsad peale 1a kasutamist (väga korralikult hoitud ja füüsiline vigastus välistatud), siis oli uusi vaja ja odavalt.
Leidsin klickist sellised asjad nagu PRO HE03 by ACME 129.- eest icon_biggrin.gif . Link: http://www.acmepro.eu/en/catalog/headphones/earphones/pro_by_acme_stereo_earphones_he03/

Masu aeg ja kalleid klappe ei tahnud osta. Kuna mul ühed 70.- acme klapid ammusest ajast olemas millel üllatavalt hea sound ja mugavus, siis
mõtlesin, et suva, proovin ära 129.- eeku eest... äkki on samuti hää heliga. Ülla-ülla, 129.- eeku eest on nendel PRO HE03 klappidel soundi maa ja ilm. Võrreldes EP-630-ga ütleks,
et väga suurt vahet ei ole helipildis. EP630-l oli kübeke mahlasem bass ja nondega andis heli põhja keerata ilma, et heli müraseks muutuks. Kui EP-630-ga
sai mp3 mängijal skaalal 1-35 heli põhja keeratud, siis HE03 klappide puhul on max puhas helipilt 31-32 kandis. Kuid see ei mängi erilist rolli minu jaoks, sest ise kasutan nö. valju režiimi puhul 28-30 helitugevust. Lisaks on minu jaoks veel väikeseks miinuseks see, et vasakpoolsel klapil on juhe "lühem" ja parempoolsel on nö. "pikendus"... mõtlen sellega seda, et klappide juhtmete jagunemise punkt ei ole nö. keskel. Loodan, et saate aru mida mõtlen. Hind võib küll tiba kahtlase mulje jätta kuid selle raha eest on tegemist väga hea bang-for-a-buck diiliga. Eriti neile kes kipuvad koguaeg klappe elustiili tõttu ära lõhkuma
ja raha vähe soovitaks neid. Plussiks võiks öelda, et klappe on palju mugavam kõrva panna tänu "sarvedele". Kummist isolaatorid on samuti vägagi ok ning müra summutavad ka hästi. Täna just käisin linnas peatänaval liiklusmöllu kõrval nendega ja heli oli 28 peale keeratud ja mingit automüra kuulda ei olnud thumbs_up.gif Tavaliselt ma üldse acme kräppi ei osta aga imo on neil mõningad õnnestunud asjad olemas ja HE03 klapid kuuluvad sinna hulka. Ühesõnaga, kes tahab odavalt läbi ajada sellele kindlasti soovitan neid beer_yum.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2010 07:00:24 vasta tsitaadiga

Minuarust on in-ear nööpidel on suur pluss see, et millegi kuulmiseks ei pea heli kohe põhja kruttima aga sa tundud risti vastupidi tegevat icon_biggrin.gif
Keeruliselt väljendatud juhtmeliik on J-kujuga juhtmele..
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 16.01.2010 12:58:51 vasta tsitaadiga

[lauri], vot jah, J-juhe on see mis mõtlesin icon_biggrin.gif Ei tulnud meelde kuidas seda kutsuti icon_redface.gif Ja heli ma ei keeragi põhja vaid sinna ~70-80% kanti ...oleneb ka sellest mida kuulan. Ja need EP-630 klappe ei kuulanud ka põhjas volliga... lihtsalt üks pisiasi mida tähele panin, et heli jääb puhtaks.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2010 20:12:58 vasta tsitaadiga

On keegi kursis mis hinnaga Sennheiser Cx 500 on hetkel müügil kaubamajas ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2010 12:32:11 vasta tsitaadiga

Tahan tellida AudioTechnica ATH-M50 kõrvaklappe. Peale pikka uurimist tunduvad need kõige kiidetumad "keskklassi" kõrvaklapid.
Eestist ostes on hind music centeris üle 2,7k. Seda on liiga palju - niiet tuleb tellida mujalt. Siit teemast on läbi käinud, et kodanikud on tellinud ebay'st. Vaatasin ka seal ringi kuid müüjaid on suhteliselt palju, enamus USA's. Shipitakse küll woldwide, kuid usa shippimisega on üldiselt niiet pärast tuleb kohale pool peksa saanud vale toode. Sooviks, et keegi jagaks teadmisi kust tellida ja millist müüjat usaldada.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2010 15:08:32 vasta tsitaadiga

Ma võin uurida millise müüja käest ma tellisin, igatahes tulid ka USAst kuid kõik oli viimasepeal korras thumbs_up.gif Ning telli kindlasti sirge juhtmega ! Mu esialgne lootus, et coiled juhe on tore asi oli täiesti vale.


Nii, sellest poest ostsin: http://stores.ebay.com/proaudiomart

Muidugi ma ei tea öelda, kas enam see kõige soodsam on ning võib-olla pakkumistega saaks veel odavamalt aga ma ostan ainult Buy it Now asju.

Nüüd samas arvesta hindadele see 20% otsa, aga no odavam ikka kui Eestis icon_cool.gif

Jama, et sa Tallinnas oled, muidu võinuks sul kuulata ka enda omi lasta, aga mul klapid Tartus thumbs_down.gif

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2010 15:39:54 vasta tsitaadiga

ma sain nad kuskil tonniga , uued ja sirge juhtmega. selle raha eest ei leia mitte midagi paremat, olen proovinud päris mitmeid icon_cool.gif
ebay-st kh siis.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2010 15:52:18 vasta tsitaadiga

Kunagi kui rohkem sulli ehk siis lampi raisata mingi paar kilo, siis tahaks ATH-AD900 või HD595 ka ära proovida. Huvitav oleks kinniseid mingite heade lahtiste klappidega võrrelda.
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2010 16:53:49 vasta tsitaadiga

Olen lahtiseid proovinud, mitmeid sennheisereid (202, 457, 465, 485, 215(kinnised, aga ei meeldinud)), porta prosi jne - Ei istu üldse see, et ümbritsev heli sisse kostab. Enamus kõrvaklappisesse puutuv on väga subjektiivne tegelikult ja ma hindan isolatsiooni ümbritsevast kui muusikat kuulan. Kunagi ammu usa's käigu ajal ostsin 20$ 2 paari PXC 250 - need on noise canceling kõrvaklapid. Eriti midagi erilist ei oodanud, kuskil best buy'st soodukaga võetud (mõtlesin veel bose around ear ka võtta, aga rahast hakkas kahju) -- Minu üllatuseks on need pxc 250 seni parimad klapid mida kohanud olen. Esiteks see noise canceling on suht gimmik (minul pani iga kord kas pea valutama või tekitas kõrvad lukus tunde - väga ebamugav), proovisin ka lennukis müraga, aga ei - ilma parem. Lõikasin selle noise canceling vidina vahelt ära ja seni olen kasutanud neid aastaid - mitu korda katki läinud ja mitu korda parandatud. 300 oomi takistus nõuab kõva toidet kuid see eest heli on äärmiselt puhas igat muusikat kuulates. Nende loomulik isolatsoon töötab ka minu kõrvadega ideaalselt. Saan aru ka et ilma selle NC vidinata on nad võrreldavad PX200'dega -- olen neid kõrvuti kuulanud (px100'si ka) helikvaliteedi vahe on tohutult märgatav.
Selline lugu.
Kokkuvõttes on mul suhteliselt suured ootused AHT-M50'tele ja kuna huvi on ka üpris suur siis riskin nende tellimisega.
(Kõrvalise märkena tellisin Fiio e5'e ka sõbra kaudu. Paarsada krooni. Eks näeb kas see mingit väärtust ka omab..)
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2010 17:01:21 vasta tsitaadiga

Nojah kui väljas kanda, siis lahtised mõttetud, samas mind huvitaks kuidas tubastes tingimustes need on.


FiiO E5 on ka endal kasutusel. Ütleme nii, et iPodi taga on kasu ikka küll, mulle just selle bassi suhtes asi meeldib, samuti leidub mõte näiteks läpaka järgi kasutada kui seal mingi suvaline heliväljund. Samas nüüd sai korralik jootekomplekt soetatud, et võiks proovida ise mingi võimu kokku klopsida icon_cool.gif

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2010 18:21:09 vasta tsitaadiga

AKG K518 DJ on K81 DJ, mida ise oman, analoogid, olles erinevad ainult värvi poolest. Soovitan hea hinna pärast. Bassiosa on veidi võimendatud, üsna mõnus on dubstepi ja elektroonilist muusikat kuulata nendega. Mõne jaoks on võib-olla liiga palju bassi. Madal impedants tagab normaalse helitugevuse igasuguse allika puhul. Võimendi taga jõuab helitugevus väga kõrge tasemeni.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2010 22:53:34 vasta tsitaadiga

Panin oma Panaconicutele pehmenduse peale. Mugavad klapid läksid veel mugavamaks icon_smile.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 17.02.2010 21:16:12 vasta tsitaadiga

Beyerdynamic DT 231 PRO
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2010 19:48:58 vasta tsitaadiga

Varasemalt Denon AH-C252, kuna ühe klapi juhe kuskilt katki, mingis asendis mängib, siis sai proovitud natuke kallimaid klappe ja ligi võetud Denon AH-C360. Kõrvas mugavamad, bassiosa tagasihoidlikum kuid häält teevad küll kenasti.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tolka15
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2010 23:03:38 vasta tsitaadiga

Otsisin üks päev Ülemistes (mujale ei olnud võimalik vaatama minna..) tavalisi (eelistatavalt mitte in-ear) kõrvaklappe. Valik hämmastavalt väike ning hinnad ulmelised (300,- kuni 600,-). Hea et ei ostnud. Tellisin kohalikust AarNet-ist ~150 eest Creative EP-220. Täielikult rahul ostuga. Võib-olla jääb mõne jaoks bassi väheks, kuid see-eest mõnusalt detailne heli. In-earid ei meeldi, see vägisi punnide kõrva toppimine ei ole lihtsalt mugav + ebamugav sisse/välja tõmmata neid.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 20.02.2010 10:32:49 vasta tsitaadiga

Tolka15,
Mis bassi sa sealt "punnist" ikka tahad

Äkki kellelgi on mingeid kogemusi HTC HERO originaal kõrvakalppidega?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 20.02.2010 15:23:49 vasta tsitaadiga

janek5 kirjutas:
Äkki kellelgi on mingeid kogemusi HTC HERO originaal kõrvakalppidega?

Nalja teed või? Need on sinna mingi ilu pärast kaasa pandud icon_biggrin.gif
Mis chipiga see HERO ise on? Vaevalt, et sealt ka mingit head võimendust oodata on? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 20.02.2010 15:46:55 vasta tsitaadiga

MitchriX,
http://www.htc.com/www/product/hero/specification.html
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tolka15
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2010 17:26:17 vasta tsitaadiga

janek5 kirjutas:
Tolka15,
Mis bassi sa sealt "punnist" ikka tahad


Nomh, Sansa Clip-iga kaasa tulnud klapid olid tunduvalt mahlasema bassiga, kuid see eest ei olnud heli nii detailne icon_wink.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 20.02.2010 18:17:00 vasta tsitaadiga

janek5 kirjutas:
Tolka15,
Mis bassi sa sealt "punnist" ikka tahad

Äkki kellelgi on mingeid kogemusi HTC HERO originaal kõrvakalppidega?


Hädapärast kannatavad kuulata, AGA mul on nad viie kuuga täiesti puruks juba.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 22.02.2010 12:03:48 vasta tsitaadiga

janek5 kirjutas:
MitchriX,
http://www.htc.com/www/product/hero/specification.html

Heh, see kodusait ei maini mingeid täisspetsifikatsioone, vaid tavaline promo info.
Aga wth, 3.5milline minijack on kah mono seal? HTC Hero Specs
Päris mõttetu muusika pleier oleks sel juhul icon_neutral.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2010 12:15:38 vasta tsitaadiga

küsiks ka rahvalt soovitus wireless klappide osas. Tingimuseks oleks laadimise võimalus juhtme otsas e. kasutamise ajal ja klapid peaks olema üle kõrvade mitte kõrvade peal. Seni kaalun cretive hs1200 (millel on ilmselt väiksed padjad) ja philipsi shd8900 mida saab vist laadida ainult dokis. Arvamused, kogemused....andke tulla.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
geisha
HV vaatleja
geisha

liitunud: 11.09.2009




sõnum 22.02.2010 12:30:22 vasta tsitaadiga

Mul polegi mingeid klappe icon_sad.gif , imelik et pole nagu vajadust olnudki nende järgi. icon_rolleyes.gif
_________________
Kajakad ja vobla icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2010 12:34:24 vasta tsitaadiga

Ega ma ka eriti klappe kasutada ei viitsi.. muidu sellised vedelevad kapis küll.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mart63
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2006




sõnum 22.02.2010 15:36:28 vasta tsitaadiga

Yamaha RH-5Ma stuudioklapid:


Väga ühtlane taasesitus täiesti alt otsast kuni üles välja ja ei ole nii suured kui enamus odavad "tümakaklapid", kuid "tümmis" teevad neile äragi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nokats
HV vaatleja
nokats

liitunud: 08.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2010 18:29:43 vasta tsitaadiga


Sai paar kuud tagasi AKG K271 MK2 ostetud. Nüüd on parajalt sisse mänginud juba ja heli on väga hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2010 20:38:26 vasta tsitaadiga



Tootja link:
http://www.speed-link.com/?p=2&cat=183&pid=20640&paus=1
Poelink:
http://www.photopoint.ee/et/toode/14824/speedlink-medusa-station-5-1-sl8796
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozzipov
HV veteran
ozzipov

liitunud: 14.04.2004




sõnum 22.02.2010 23:47:49 vasta tsitaadiga

Kodus Creative HQ-1400

Kui mujal, siis iPodi klapid.
Kommentaarid: 179 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 18:14:05 vasta tsitaadiga

nokats kirjutas:

Sai paar kuud tagasi AKG K271 MK2 ostetud. Nüüd on parajalt sisse mänginud juba ja heli on väga hea thumbs_up.gif


Kui tohib küsida, siis kust ja kui paljuga ostsid?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 18:24:57 vasta tsitaadiga

BTW ma hiljuti silmasin, et ON/OFF on hakanud AKG klappe müüma. Hinnad tundusid küll "mõnusad", näiteks K241 MK2 mingi 3.6k, aga kuna Eestist neid vist väga võtta kuskilt mujalt pole ja kes välismaalt ka tellida ei taha, siis vähemalt üks variant on sealt. Valik tundus ka suht suur, vähemalt kõrvatopitavate osas.
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.