Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 153, 154, 155 ... 372, 373, 374  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2009 17:08:31 vasta tsitaadiga

Teema selline: Kuigi w7 näitab et olen adminn siis daemon toolsi 1 korda jooksutada on vaja veel mingit ime andminni õigusi (fraps kalab ka). Kuskil 100 lk tagasi lugesin sellest aga ei saanud asjale eriti pihta.
tsitaat:
...konsool lahti teha net user administrator /active:yes sisse toksida enter ja logoff ja võimu veel rohkem

Kas taskbarile saab lisada nuppu , show desktop ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2009 17:09:24 vasta tsitaadiga

Aah kirjutas:
Teema selline: Kuigi w7 näitab et olen adminn siis daemon toolsi 1 korda jooksutada on vaja veel mingit ime andminni õigusi (fraps kalab ka). Kuskil 100 lk tagasi lugesin sellest aga ei saanud asjale eriti pihta.
tsitaat:
...konsool lahti teha net user administrator /active:yes sisse toksida enter ja logoff ja võimu veel rohkem

Need on pigem programmide enda kalad.Vaata, et sul uusim Daemon tools+STPD.exe versioonid oleksid.Sama Frapsiga icon_wink.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2009 18:40:32 vasta tsitaadiga

ma ei saanud eelminekord vastust... püüan siis seekord uuesti...

Millepärast on vaja kasutada Daemon Toolsi? tehke lollile puust ja punaseks

äitähh!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 18.10.2009 18:52:06 vasta tsitaadiga

Hollow, sest mõningad inimesed ei viitsi plaatidega jebida ja teevad endale imaged kettale kust hiljem hea DT-ga installida/DVD-d vaadata jne.
Aga kõik see ei puutu ju Win7-sse! icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2009 19:24:56 vasta tsitaadiga

loe nüüd mu küsimust... miks Daemon Tools... selleks on 10 muud programmi mis Win7mega töötavad ja mis ei sisalda erinevad ad ja spy waret... miks daemon tools
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
romeo
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2008




sõnum 18.10.2009 19:29:25 vasta tsitaadiga

seda nimetatakse kiindumuseks.. või millekski taoliseks.. minule piisab virtual clonedrive'st.
_________________
-.- Mob nr toimib õhtuti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dzombe
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2009 19:36:50 vasta tsitaadiga

Loetle üles need 10 muud programmi kõigepealt; siis erinevused DaemonTools ja VirtualCloneDrive vahel ning ongi selge, miks mõned DT kasutavad.
_________________
--
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.10.2009 19:44:24 vasta tsitaadiga

Hollow, mis ad- ja spyware?
Mõtled seda, mille kohta installer küsib et kas paigaldada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
romeo
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2008




sõnum 18.10.2009 19:49:07 vasta tsitaadiga

Ma rääkisin enda kohta ainult.. ma pole kunagi kasutanud midagi muud peale vcd ja ei tunne ka puudust, seega ei tea ka erinevusi.. ja ma ei oska mainida ka 10 programmi. Polnud minu väide.
_________________
-.- Mob nr toimib õhtuti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2009 20:29:46 vasta tsitaadiga

Hollow, loetle need 10, mind huvitaks ka...
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 18.10.2009 20:40:58 vasta tsitaadiga

Poweriso on ka täitsa tore variant. Kasutan ka Daemon-toolsi. Powerisoga on lisaks mountimisele hea burnida .iso-sid plaadile.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2009 20:41:21 vasta tsitaadiga

gadgets kudagi hiirele nähtamatuks ei saa teha? et kui hiirega peale lähed, ei tee gadget midagi ? icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.10.2009 21:35:42 vasta tsitaadiga

soovija kirjutas:
Poweriso on ka täitsa tore variant. Kasutan ka Daemon-toolsi. Powerisoga on lisaks mountimisele hea burnida .iso-sid plaadile.
Iso faile oskab Win7 ilma ühegi lisatarkvaratagi "burnida" plaadile.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2009 21:37:14 vasta tsitaadiga

soovija kirjutas:
Poweriso on ka täitsa tore variant. Kasutan ka Daemon-toolsi. Powerisoga on lisaks mountimisele hea burnida .iso-sid plaadile.

Poweriso on tasuline. Ennast huvitaks ka need alternatiivsed 10 programmi, soovitavalt siis ikka tasuta variandid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2009 22:44:25 vasta tsitaadiga

Maxxxim kirjutas:
soovija kirjutas:
Poweriso on ka täitsa tore variant. Kasutan ka Daemon-toolsi. Powerisoga on lisaks mountimisele hea burnida .iso-sid plaadile.

Poweriso on tasuline. Ennast huvitaks ka need alternatiivsed 10 programmi, soovitavalt siis ikka tasuta variandid.
alusta magic isost... ultraiso on ise küll tasuline, aga temaga kaasas olev iso mounter on eraldi allalaetav... ja isegi ei pakuta mingit spywaret... fakt on see, et suur enamus arvutikasutajaid on lollid ja on alati kõigega nõus mis neile pakutakse ja nii igasugune ad ja spy ware arvutisse satub
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 18.10.2009 22:52:18 vasta tsitaadiga

Oi, neid ISO programme on rohkem kui 10'mneid. Oleneb mida ISO'dega vaja teha.

Mõni kiirelt pähe tulevad programmid:

1. Daemon Tool
2. Power ISO
3. Virtual Clone Drive
4. Alcohol 52%
5. Magic ISO
6. PowerArchive
7. Microsoft Virtual CD
8. Gizmo Drive
9. ISO Disk
10.ISO Buster
11.Ultra ISO
12.Winrar (keegi kunagi rääkis et sellega saab ka Mountida)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2009 00:39:30 vasta tsitaadiga

Mitte ei leia sellist kohta, kust saaks keelata selle, et taskbaril ei tekiks avatud aknast neid tobedaid väikeseid aknaid vms. Kust neid keelata saab.
Nendest siis jutt:
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis Look Right 19.10.2009 00:40:31, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2009 00:41:53 vasta tsitaadiga

Hollow kirjutas:
Maxxxim kirjutas:
soovija kirjutas:
Poweriso on ka täitsa tore variant. Kasutan ka Daemon-toolsi. Powerisoga on lisaks mountimisele hea burnida .iso-sid plaadile.

Poweriso on tasuline. Ennast huvitaks ka need alternatiivsed 10 programmi, soovitavalt siis ikka tasuta variandid.
alusta magic isost... ultraiso on ise küll tasuline, aga temaga kaasas olev iso mounter on eraldi allalaetav... ja isegi ei pakuta mingit spywaret... fakt on see, et suur enamus arvutikasutajaid on lollid ja on alati kõigega nõus mis neile pakutakse ja nii igasugune ad ja spy ware arvutisse satub

Ega programm siis halb sellepärast, ei ole kui sellega midagi mittevajalikku kaasa tuleb doh.gif

Nt Infranview tahab vaikimisi Google toolbare ja värki installida
Nt Ccleaner tahab vaikimisi mingit toolbari installida(nö puhtad buildid saab siit: http://www.ccleaner.com/download/builds - viimane sealt)

Jne

Programmide tootjad saavad raha, et panna neid toolbare ja asju kaasa ja investeerivad selle siis programmi arendusse.Tänage kõigevägevamat, et vähemalt saab keelduda nende asjade installimisest.Vähemalt programmi tegijatel on põhjust selleks, kuna nende programmid on tasuta ja halvemal juhul vaja veel palka kah maksta arendajatele(v.a ühemehefirmad)
Erinevalt nt OEM-dest kellel niigi kasumid ja asjad aga ikka topivad crapware kaasa icon_evil.gif

taikonaut kirjutas:
Mitte ei leia sellist kohta, kust saaks keelata selle, et taskbaril ei tekiks avatud aknast neid tobedaid väikeseid aknaid vms. Kust neid keelata saab.
Nendest siis jutt:
Spoiler Spoiler Spoiler

Esimene vaste Google-s doh.gif :
http://www.blogsdna.com/2056/how-to-enable-or-disable-taskbar-thumbnails-preview-in-windows-7.htm

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celos
Kreisi kasutaja
Celos

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2009 01:49:10 vasta tsitaadiga

Hollow kirjutas:
alusta magic isost... ultraiso on ise küll tasuline, aga temaga kaasas olev iso mounter on eraldi allalaetav... ja isegi ei pakuta mingit spywaret... fakt on see, et suur enamus arvutikasutajaid on lollid ja on alati kõigega nõus mis neile pakutakse ja nii igasugune ad ja spy ware arvutisse satub


Ja kuidas see "fakt," et enamus arvutikasutajatest on lollid mõjutab tarkvara kvaliteeti? Ei tasu niiviisi lahmida, vaid võiks vähemalt ühe põhjenduse tuua, miks seda DT-d siis kasutama EI peaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2009 03:26:15 vasta tsitaadiga

FS Siemens arvutiga ilmnes proleem et startup sound tuleb lambist pikka aega peale starti kasvõi netis surfates või tööd tehes icon_lol.gif
_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2009 07:29:46 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:

Esimene vaste Google-s doh.gif :
http://www.blogsdna.com/2056/how-to-enable-or-disable-taskbar-thumbnails-preview-in-windows-7.htm

Minu arust peaks seal disablemiseks just enable valima. icon_razz.gif

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2009 10:08:01 vasta tsitaadiga

ot:
Mis ajast Win7 teemast CD/DVD/BD imagete mountimise teema sai? icon_rolleyes.gif
Tehke endale oma teema ja "lõigake oma kõrisid" seal... icon_evil.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2009 10:12:25 vasta tsitaadiga

Miks need Taskbar Thumbnails pahad on? Jumala mugav ju vaadata väikest eelvaadet icon_smile.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2009 10:38:31 vasta tsitaadiga

Mind häirib tihti, kui see väike aken ette hüppab.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2009 10:51:28 vasta tsitaadiga

Häirib küll jah. Lehekülgi tagasi anti küll paar linki, kuda nendest lahti saada, aga minu puhul need ei aidanud.
eks peab nendega koos elama õppima icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2009 11:08:17 vasta tsitaadiga

Mul ka mitte ükski õpetus siiani pole aidanud icon_neutral.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 19.10.2009 14:29:51 vasta tsitaadiga

kellelegi ehk abiks

Dual Boot Windows 7 with XP/Vista in three easy steps
http://www.techspot.com/guides/143-dual-boot-windows7/

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2009 14:31:23 vasta tsitaadiga

Hehehee, mul täna jälle võrgujama tagasi, eile elas ikka päris mitmeid buute üle ja alati sai interneti tagasi, täna jälle disable-enable varianti kasutan icon_neutral.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2009 15:46:51 vasta tsitaadiga

Vb WU lasi mingid muud võrgukaardi driverid peale vms.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2009 16:06:02 vasta tsitaadiga

nüüd jälle peab meeles, eks paistab, kottermann icon_biggrin.gif

Edit: nüüd kadus lambist kõvaketas ära, ei näidanud seda mul isegi storage manageri all ega kuskil, kopeerisin ühelt kettalt teisele asju ja siis kogemata hakkasin selle ketta seadeid uurima ja kadunud ta oligi, peale restarti tuli tagasi icon_confused.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2009 16:09:28 vasta tsitaadiga

carlking, Memtest 86+ 4.00-ga lase masin üle. Vigane mälu põhjustab küll taolisi anomaaliaid.
http://www.memtest.org
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2009 22:35:06 vasta tsitaadiga

Celos kirjutas:
Hollow kirjutas:
alusta magic isost... ultraiso on ise küll tasuline, aga temaga kaasas olev iso mounter on eraldi allalaetav... ja isegi ei pakuta mingit spywaret... fakt on see, et suur enamus arvutikasutajaid on lollid ja on alati kõigega nõus mis neile pakutakse ja nii igasugune ad ja spy ware arvutisse satub


Ja kuidas see "fakt," et enamus arvutikasutajatest on lollid mõjutab tarkvara kvaliteeti? Ei tasu niiviisi lahmida, vaid võiks vähemalt ühe põhjenduse tuua, miks seda DT-d siis kasutama EI peaks.
kui 9 inimest 10st paneb ainult yes ja next ilma süvenemata mida see kaasa toob ja siis helistavad, et arvutisse on mingid imelikud asjad tekkinud ja mingid imelikud aknad hyppavad lahti, siis ikka mõjutab küll... alati on võimalus valida midagi mis ei pane seda kräppi kaasa... samuti ei ole ma leidnud konkreetselt siis daemon toolsist sellist funktsiooni mida teistel ei ole ja miks see parem on. miks siis kasutada midagi millele on olemas asendus millega ei teki selliseid probleeme
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2009 23:00:31 vasta tsitaadiga

Celos kirjutas:
Hollow kirjutas:
alusta magic isost... ultraiso on ise küll tasuline, aga temaga kaasas olev iso mounter on eraldi allalaetav... ja isegi ei pakuta mingit spywaret... fakt on see, et suur enamus arvutikasutajaid on lollid ja on alati kõigega nõus mis neile pakutakse ja nii igasugune ad ja spy ware arvutisse satub


Ja kuidas see "fakt," et enamus arvutikasutajatest on lollid mõjutab tarkvara kvaliteeti? Ei tasu niiviisi lahmida, vaid võiks vähemalt ühe põhjenduse tuua, miks seda DT-d siis kasutama EI peaks.

Hollow kirjutas:
kui 9 inimest 10st paneb ainult yes ja next ilma süvenemata mida see kaasa toob ja siis helistavad, et arvutisse on mingid imelikud asjad tekkinud ja mingid imelikud aknad hyppavad lahti, siis ikka mõjutab küll...

Et siis DT muutub äkitselt 50 prossa halvemaks kvaliteedilt kasutajate lolluse tõttu? icon_eek.gif icon_lol.gif
Hollow kirjutas:
samuti ei ole ma leidnud konkreetselt siis daemon toolsist sellist funktsiooni mida teistel ei ole ja miks see parem on.

Samuti ei ole ma leidnud konkreetselt siis teistest sellist funktsiooni mida DT-l ei ole ja miks need paremad on.
Hollow kirjutas:
miks siis kasutada midagi millele on olemas asendus millega ei teki selliseid probleeme

Probleemid tekivad tooli ja kuvari vahelisest tihendist mitte tarkvarast icon_rolleyes.gif

Dumbjuuser võib hävingut külvata oma arvutis ka "kräpivaba" tarkvaraga täpselt saamamoodi.Järelikult tarkvara pähh-pähh kui inimene ei oska No vajutada?

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2009 23:27:19 vasta tsitaadiga

Tegin ühe testi video kodeerimisega.

Algmaterjaliks oli sama klipp HDV formaadis koduvideot 1440x1080, sellest renderdasin mõlemal puhul täpselt 1 minuti.
Programmideks Sony Vegas Pro 9 32bit ja 64 bit
Süsteemiks on W7 Pro 64bit, protsessoriks AMD Phenom II x4

Minu loogika järgi oleks 64bit programm pidanud video kiiremini renderdama aga tegi seda hoopis pea 10 sekundit kauem kui 32 bit programm.

Kas viga halvasti optimeeritud programmis või millises kohas siis tulevad välja 64bit süsteemide eelised (kui neid on) icon_question.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2009 23:30:38 vasta tsitaadiga

carlking, 64bit kiiruseeelised on minimaalsed. On ainult 3 reaalset asja - rohkem registreid, uuema kohustusliku käsustiku toetus (SSE2) ja suurema RAM hulga toetus, kuid nendest ei piisa erilise vahe sisse tegemiseks. Üldse - kas encoder kah 64bit oli?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2009 23:35:03 vasta tsitaadiga

friik1, millegi pärast arvan, et on 32bit tegu, vähemalt sellest on paberites juttu thumbs_down.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2009 00:51:57 vasta tsitaadiga

hakkab jälle pihta, mul on needus id kaardi ja op süsteemidega peal...kunagi oli mac siis ei töötanud sellega ja nüüd ei toimi windows 7-ga dell m6400-l ei ole driverit lihtsalt smartcardile, oskab keegi öelda, kust saada? peaks sama olema, mis latitudedelegi
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2009 01:11:03 vasta tsitaadiga

Aga see sama Latitude oma ei tööta? Ma nt 7 all kasutan xp smartcard drivereid (Latitude D630) ning töötavad küll.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pruuli555
Kreisi kasutaja
pruuli555

liitunud: 26.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2009 08:26:36 vasta tsitaadiga

id kaardile paigaldasin mina id kodukalt saadud driverid ja utiliidi ning w7 all töötavad
_________________
BatRat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 20.10.2009 12:18:03 vasta tsitaadiga

Endal ka karjub iga kord id kaarti sisse pistes et ei suutnud Smartcardi installida ja ei leidnud draiverit, kuid see ei takista ID kaardil oma tööd tegemast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 20.10.2009 12:18:40 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Endal ka karjub iga kord id kaarti sisse pistes et ei suutnud Smartcardi installida ja ei leidnud draiverit, kuid see ei takista ID kaardil oma tööd tegemast.

Sama siin.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakennuste
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2007




sõnum 20.10.2009 12:24:10 vasta tsitaadiga

Ma sain alles täna teada, et lisaks kolmele (Home, Business, Ultimate) on olemas ka uus ja päris rämedalt kärbitud Starter versioon: http://shop.it.ee/blog
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2009 12:25:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Home, Business, Ultimate


Aga mul on Professional icon_rolleyes.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2009 12:47:57 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
mikk36 kirjutas:
Endal ka karjub iga kord id kaarti sisse pistes et ei suutnud Smartcardi installida ja ei leidnud draiverit, kuid see ei takista ID kaardil oma tööd tegemast.

Sama siin.


+1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2009 13:13:32 vasta tsitaadiga

jaakennust kirjutas:
Ma sain alles täna teada, et lisaks kolmele (Home, Business, Ultimate) on olemas ka uus ja päris rämedalt kärbitud Starter versioon: http://shop.it.ee/blog

7 Businessi pole olemas, Business versioon on Vistal, 7-l on see Professional nime all.
Ja 7 versioone on 6 põhilist: Starter, Home Basic, Home Premium, Professional, Enterprise ja Ultimate. Lisaks veel igasugused eriversioonid nagu E ja N jms. Starter on OEM versioon- karbitootena teda ei müüda (vaid eelinstalleerituna).

http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_7_editions

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaakennuste
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2007




sõnum 20.10.2009 13:35:47 vasta tsitaadiga

jajah, sõrm vääratas, muidugi Pro, mitte Bus

J
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
overgrow
HV kasutaja
overgrow

liitunud: 03.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2009 15:05:47 vasta tsitaadiga

Kas windows 7 on nüüd ametlikult väljas? Ehk siis arvutikaugemale inimesele, kas ma saan selle oma vista peale installida ja mingeid probleeme mul erilisi ei tule?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 20.10.2009 15:08:32 vasta tsitaadiga

overgrow: Igatahes on OnOff-is müügil arvutid, mis on Windows 7-ga varustatud. icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2009 15:08:49 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
jaakennust kirjutas:
Ma sain alles täna teada, et lisaks kolmele (Home, Business, Ultimate) on olemas ka uus ja päris rämedalt kärbitud Starter versioon: http://shop.it.ee/blog

7 Businessi pole olemas, Business versioon on Vistal, 7-l on see Professional nime all.
Ja 7 versioone on 6 põhilist: Starter, Home Basic, Home Premium, Professional, Enterprise ja Ultimate. Lisaks veel igasugused eriversioonid nagu E ja N jms. Starter on OEM versioon- karbitootena teda ei müüda (vaid eelinstalleerituna).

http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_7_editions

Nii see on kui inimesed laevad vaid oma lemmikfirma blogi icon_lol.gif

Teadmiseks, et E versioon on katkestatud ja ei soovita seda kasutada enam icon_exclaim.gif
N versioon kenasti alles ja toetatud thumbs_up.gif

Tavainimesele ikka 3 ainult:Home Premium,Professional ja Ultimate .Ülejäänusid juba raskem hankida icon_wink.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 20.10.2009 15:09:41 vasta tsitaadiga

overgrow kirjutas:
Kas windows 7 on nüüd ametlikult väljas? Ehk siis arvutikaugemale inimesele, kas ma saan selle oma vista peale installida ja mingeid probleeme mul erilisi ei tule?
Kui sedasi küsid, siis ole roosa ja rahulik ja oota SP1 ära vähemalt, veel parem kui SP2 ära ootad icon_exclaim.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 153, 154, 155 ... 372, 373, 374  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.