|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Aah
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2007
|
18.10.2009 17:08:31
|
|
|
Teema selline: Kuigi w7 näitab et olen adminn siis daemon toolsi 1 korda jooksutada on vaja veel mingit ime andminni õigusi (fraps kalab ka). Kuskil 100 lk tagasi lugesin sellest aga ei saanud asjale eriti pihta.
| tsitaat: |
| ...konsool lahti teha net user administrator /active:yes sisse toksida enter ja logoff ja võimu veel rohkem |
Kas taskbarile saab lisada nuppu , show desktop ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
18.10.2009 17:09:24
|
|
|
| Aah kirjutas: |
Teema selline: Kuigi w7 näitab et olen adminn siis daemon toolsi 1 korda jooksutada on vaja veel mingit ime andminni õigusi (fraps kalab ka). Kuskil 100 lk tagasi lugesin sellest aga ei saanud asjale eriti pihta.
| tsitaat: |
| ...konsool lahti teha net user administrator /active:yes sisse toksida enter ja logoff ja võimu veel rohkem |
|
Need on pigem programmide enda kalad.Vaata, et sul uusim Daemon tools+STPD.exe versioonid oleksid.Sama Frapsiga
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hollow
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2002
|
18.10.2009 18:40:32
|
|
|
ma ei saanud eelminekord vastust... püüan siis seekord uuesti...
Millepärast on vaja kasutada Daemon Toolsi? tehke lollile puust ja punaseks
äitähh!!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
18.10.2009 18:52:06
|
|
|
Hollow, sest mõningad inimesed ei viitsi plaatidega jebida ja teevad endale imaged kettale kust hiljem hea DT-ga installida/DVD-d vaadata jne.
Aga kõik see ei puutu ju Win7-sse!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hollow
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2002
|
18.10.2009 19:24:56
|
|
|
| loe nüüd mu küsimust... miks Daemon Tools... selleks on 10 muud programmi mis Win7mega töötavad ja mis ei sisalda erinevad ad ja spy waret... miks daemon tools
|
|
| tagasi üles |
|
 |
romeo
HV vaatleja
liitunud: 04.01.2008
|
18.10.2009 19:29:25
|
|
|
seda nimetatakse kiindumuseks.. või millekski taoliseks.. minule piisab virtual clonedrive'st.
_________________ -.- Mob nr toimib õhtuti. |
|
| tagasi üles |
|
 |
dzombe
HV kasutaja
liitunud: 17.01.2003
|
18.10.2009 19:36:50
|
|
|
Loetle üles need 10 muud programmi kõigepealt; siis erinevused DaemonTools ja VirtualCloneDrive vahel ning ongi selge, miks mõned DT kasutavad.
_________________ -- |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
18.10.2009 19:44:24
|
|
|
Hollow, mis ad- ja spyware?
Mõtled seda, mille kohta installer küsib et kas paigaldada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
romeo
HV vaatleja
liitunud: 04.01.2008
|
18.10.2009 19:49:07
|
|
|
Ma rääkisin enda kohta ainult.. ma pole kunagi kasutanud midagi muud peale vcd ja ei tunne ka puudust, seega ei tea ka erinevusi.. ja ma ei oska mainida ka 10 programmi. Polnud minu väide.
_________________ -.- Mob nr toimib õhtuti. |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
18.10.2009 20:29:46
|
|
|
Hollow, loetle need 10, mind huvitaks ka...
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
soovija
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2004
|
18.10.2009 20:40:58
|
|
|
| Poweriso on ka täitsa tore variant. Kasutan ka Daemon-toolsi. Powerisoga on lisaks mountimisele hea burnida .iso-sid plaadile.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
18.10.2009 20:41:21
|
|
|
gadgets kudagi hiirele nähtamatuks ei saa teha? et kui hiirega peale lähed, ei tee gadget midagi ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
18.10.2009 21:35:42
|
|
|
| soovija kirjutas: |
| Poweriso on ka täitsa tore variant. Kasutan ka Daemon-toolsi. Powerisoga on lisaks mountimisele hea burnida .iso-sid plaadile. |
Iso faile oskab Win7 ilma ühegi lisatarkvaratagi "burnida" plaadile.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maxxxim
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2003
|
18.10.2009 21:37:14
|
|
|
| soovija kirjutas: |
| Poweriso on ka täitsa tore variant. Kasutan ka Daemon-toolsi. Powerisoga on lisaks mountimisele hea burnida .iso-sid plaadile. |
Poweriso on tasuline. Ennast huvitaks ka need alternatiivsed 10 programmi, soovitavalt siis ikka tasuta variandid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hollow
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2002
|
18.10.2009 22:44:25
|
|
|
| Maxxxim kirjutas: |
| soovija kirjutas: |
| Poweriso on ka täitsa tore variant. Kasutan ka Daemon-toolsi. Powerisoga on lisaks mountimisele hea burnida .iso-sid plaadile. |
Poweriso on tasuline. Ennast huvitaks ka need alternatiivsed 10 programmi, soovitavalt siis ikka tasuta variandid. |
alusta magic isost... ultraiso on ise küll tasuline, aga temaga kaasas olev iso mounter on eraldi allalaetav... ja isegi ei pakuta mingit spywaret... fakt on see, et suur enamus arvutikasutajaid on lollid ja on alati kõigega nõus mis neile pakutakse ja nii igasugune ad ja spy ware arvutisse satub
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
18.10.2009 22:52:18
|
|
|
Oi, neid ISO programme on rohkem kui 10'mneid. Oleneb mida ISO'dega vaja teha.
Mõni kiirelt pähe tulevad programmid:
1. Daemon Tool
2. Power ISO
3. Virtual Clone Drive
4. Alcohol 52%
5. Magic ISO
6. PowerArchive
7. Microsoft Virtual CD
8. Gizmo Drive
9. ISO Disk
10.ISO Buster
11.Ultra ISO
12.Winrar (keegi kunagi rääkis et sellega saab ka Mountida)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
19.10.2009 00:39:30
|
|
|
Mitte ei leia sellist kohta, kust saaks keelata selle, et taskbaril ei tekiks avatud aknast neid tobedaid väikeseid aknaid vms. Kust neid keelata saab.
Nendest siis jutt:
Spoiler 
viimati muutis Look Right 19.10.2009 00:40:31, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
19.10.2009 00:41:53
|
|
|
| Hollow kirjutas: |
| Maxxxim kirjutas: |
| soovija kirjutas: |
| Poweriso on ka täitsa tore variant. Kasutan ka Daemon-toolsi. Powerisoga on lisaks mountimisele hea burnida .iso-sid plaadile. |
Poweriso on tasuline. Ennast huvitaks ka need alternatiivsed 10 programmi, soovitavalt siis ikka tasuta variandid. |
alusta magic isost... ultraiso on ise küll tasuline, aga temaga kaasas olev iso mounter on eraldi allalaetav... ja isegi ei pakuta mingit spywaret... fakt on see, et suur enamus arvutikasutajaid on lollid ja on alati kõigega nõus mis neile pakutakse ja nii igasugune ad ja spy ware arvutisse satub |
Ega programm siis halb sellepärast, ei ole kui sellega midagi mittevajalikku kaasa tuleb
Nt Infranview tahab vaikimisi Google toolbare ja värki installida
Nt Ccleaner tahab vaikimisi mingit toolbari installida(nö puhtad buildid saab siit: http://www.ccleaner.com/download/builds - viimane sealt)
Jne
Programmide tootjad saavad raha, et panna neid toolbare ja asju kaasa ja investeerivad selle siis programmi arendusse.Tänage kõigevägevamat, et vähemalt saab keelduda nende asjade installimisest.Vähemalt programmi tegijatel on põhjust selleks, kuna nende programmid on tasuta ja halvemal juhul vaja veel palka kah maksta arendajatele(v.a ühemehefirmad)
Erinevalt nt OEM-dest kellel niigi kasumid ja asjad aga ikka topivad crapware kaasa
| taikonaut kirjutas: |
Mitte ei leia sellist kohta, kust saaks keelata selle, et taskbaril ei tekiks avatud aknast neid tobedaid väikeseid aknaid vms. Kust neid keelata saab.
Nendest siis jutt:
Spoiler 
|
Esimene vaste Google-s :
http://www.blogsdna.com/2056/how-to-enable-or-disable-taskbar-thumbnails-preview-in-windows-7.htm
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celos
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2005
|
19.10.2009 01:49:10
|
|
|
| Hollow kirjutas: |
| alusta magic isost... ultraiso on ise küll tasuline, aga temaga kaasas olev iso mounter on eraldi allalaetav... ja isegi ei pakuta mingit spywaret... fakt on see, et suur enamus arvutikasutajaid on lollid ja on alati kõigega nõus mis neile pakutakse ja nii igasugune ad ja spy ware arvutisse satub |
Ja kuidas see "fakt," et enamus arvutikasutajatest on lollid mõjutab tarkvara kvaliteeti? Ei tasu niiviisi lahmida, vaid võiks vähemalt ühe põhjenduse tuua, miks seda DT-d siis kasutama EI peaks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
teretalv
HV veteran
liitunud: 15.01.2006
|
19.10.2009 03:26:15
|
|
|
FS Siemens arvutiga ilmnes proleem et startup sound tuleb lambist pikka aega peale starti kasvõi netis surfates või tööd tehes
_________________ Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
19.10.2009 07:29:46
|
|
|
Minu arust peaks seal disablemiseks just enable valima.
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
19.10.2009 10:08:01
|
|
|
| ot: |
Mis ajast Win7 teemast CD/DVD/BD imagete mountimise teema sai?
Tehke endale oma teema ja "lõigake oma kõrisid" seal...  |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
19.10.2009 10:12:25
|
|
|
Miks need Taskbar Thumbnails pahad on? Jumala mugav ju vaadata väikest eelvaadet
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
19.10.2009 10:38:31
|
|
|
Mind häirib tihti, kui see väike aken ette hüppab.
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
19.10.2009 10:51:28
|
|
|
Häirib küll jah. Lehekülgi tagasi anti küll paar linki, kuda nendest lahti saada, aga minu puhul need ei aidanud.
eks peab nendega koos elama õppima
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
19.10.2009 11:08:17
|
|
|
Mul ka mitte ükski õpetus siiani pole aidanud
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
19.10.2009 14:31:23
|
|
|
Hehehee, mul täna jälle võrgujama tagasi, eile elas ikka päris mitmeid buute üle ja alati sai interneti tagasi, täna jälle disable-enable varianti kasutan
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
19.10.2009 15:46:51
|
|
|
Vb WU lasi mingid muud võrgukaardi driverid peale vms.
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
19.10.2009 16:06:02
|
|
|
nüüd jälle peab meeles, eks paistab, kottermann
Edit: nüüd kadus lambist kõvaketas ära, ei näidanud seda mul isegi storage manageri all ega kuskil, kopeerisin ühelt kettalt teisele asju ja siis kogemata hakkasin selle ketta seadeid uurima ja kadunud ta oligi, peale restarti tuli tagasi
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hollow
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2002
|
19.10.2009 22:35:06
|
|
|
| Celos kirjutas: |
| Hollow kirjutas: |
| alusta magic isost... ultraiso on ise küll tasuline, aga temaga kaasas olev iso mounter on eraldi allalaetav... ja isegi ei pakuta mingit spywaret... fakt on see, et suur enamus arvutikasutajaid on lollid ja on alati kõigega nõus mis neile pakutakse ja nii igasugune ad ja spy ware arvutisse satub |
Ja kuidas see "fakt," et enamus arvutikasutajatest on lollid mõjutab tarkvara kvaliteeti? Ei tasu niiviisi lahmida, vaid võiks vähemalt ühe põhjenduse tuua, miks seda DT-d siis kasutama EI peaks. |
kui 9 inimest 10st paneb ainult yes ja next ilma süvenemata mida see kaasa toob ja siis helistavad, et arvutisse on mingid imelikud asjad tekkinud ja mingid imelikud aknad hyppavad lahti, siis ikka mõjutab küll... alati on võimalus valida midagi mis ei pane seda kräppi kaasa... samuti ei ole ma leidnud konkreetselt siis daemon toolsist sellist funktsiooni mida teistel ei ole ja miks see parem on. miks siis kasutada midagi millele on olemas asendus millega ei teki selliseid probleeme
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
19.10.2009 23:00:31
|
|
|
| Celos kirjutas: |
| Hollow kirjutas: |
| alusta magic isost... ultraiso on ise küll tasuline, aga temaga kaasas olev iso mounter on eraldi allalaetav... ja isegi ei pakuta mingit spywaret... fakt on see, et suur enamus arvutikasutajaid on lollid ja on alati kõigega nõus mis neile pakutakse ja nii igasugune ad ja spy ware arvutisse satub |
Ja kuidas see "fakt," et enamus arvutikasutajatest on lollid mõjutab tarkvara kvaliteeti? Ei tasu niiviisi lahmida, vaid võiks vähemalt ühe põhjenduse tuua, miks seda DT-d siis kasutama EI peaks. |
| Hollow kirjutas: |
| kui 9 inimest 10st paneb ainult yes ja next ilma süvenemata mida see kaasa toob ja siis helistavad, et arvutisse on mingid imelikud asjad tekkinud ja mingid imelikud aknad hyppavad lahti, siis ikka mõjutab küll... |
Et siis DT muutub äkitselt 50 prossa halvemaks kvaliteedilt kasutajate lolluse tõttu?
| Hollow kirjutas: |
| samuti ei ole ma leidnud konkreetselt siis daemon toolsist sellist funktsiooni mida teistel ei ole ja miks see parem on. |
Samuti ei ole ma leidnud konkreetselt siis teistest sellist funktsiooni mida DT-l ei ole ja miks need paremad on.
| Hollow kirjutas: |
| miks siis kasutada midagi millele on olemas asendus millega ei teki selliseid probleeme |
Probleemid tekivad tooli ja kuvari vahelisest tihendist mitte tarkvarast
Dumbjuuser võib hävingut külvata oma arvutis ka "kräpivaba" tarkvaraga täpselt saamamoodi.Järelikult tarkvara pähh-pähh kui inimene ei oska No vajutada?
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
19.10.2009 23:27:19
|
|
|
Tegin ühe testi video kodeerimisega.
Algmaterjaliks oli sama klipp HDV formaadis koduvideot 1440x1080, sellest renderdasin mõlemal puhul täpselt 1 minuti.
Programmideks Sony Vegas Pro 9 32bit ja 64 bit
Süsteemiks on W7 Pro 64bit, protsessoriks AMD Phenom II x4
Minu loogika järgi oleks 64bit programm pidanud video kiiremini renderdama aga tegi seda hoopis pea 10 sekundit kauem kui 32 bit programm.
Kas viga halvasti optimeeritud programmis või millises kohas siis tulevad välja 64bit süsteemide eelised (kui neid on)
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
19.10.2009 23:30:38
|
|
|
| carlking, 64bit kiiruseeelised on minimaalsed. On ainult 3 reaalset asja - rohkem registreid, uuema kohustusliku käsustiku toetus (SSE2) ja suurema RAM hulga toetus, kuid nendest ei piisa erilise vahe sisse tegemiseks. Üldse - kas encoder kah 64bit oli?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
19.10.2009 23:35:03
|
|
|
friik1, millegi pärast arvan, et on 32bit tegu, vähemalt sellest on paberites juttu
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
20.10.2009 00:51:57
|
|
|
hakkab jälle pihta, mul on needus id kaardi ja op süsteemidega peal...kunagi oli mac siis ei töötanud sellega ja nüüd ei toimi windows 7-ga dell m6400-l ei ole driverit lihtsalt smartcardile, oskab keegi öelda, kust saada? peaks sama olema, mis latitudedelegi
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
20.10.2009 01:11:03
|
|
|
Aga see sama Latitude oma ei tööta? Ma nt 7 all kasutan xp smartcard drivereid (Latitude D630) ning töötavad küll.
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
pruuli555
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2007
|
20.10.2009 08:26:36
|
|
|
id kaardile paigaldasin mina id kodukalt saadud driverid ja utiliidi ning w7 all töötavad
_________________ BatRat |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
20.10.2009 12:18:03
|
|
|
| Endal ka karjub iga kord id kaarti sisse pistes et ei suutnud Smartcardi installida ja ei leidnud draiverit, kuid see ei takista ID kaardil oma tööd tegemast.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
20.10.2009 12:18:40
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Endal ka karjub iga kord id kaarti sisse pistes et ei suutnud Smartcardi installida ja ei leidnud draiverit, kuid see ei takista ID kaardil oma tööd tegemast. |
Sama siin.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaakennuste
HV kasutaja
liitunud: 05.07.2007
|
20.10.2009 12:24:10
|
|
|
| Ma sain alles täna teada, et lisaks kolmele (Home, Business, Ultimate) on olemas ka uus ja päris rämedalt kärbitud Starter versioon: http://shop.it.ee/blog
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
20.10.2009 12:25:07
|
|
|
| tsitaat: |
Home, Business, Ultimate
|
Aga mul on Professional
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
20.10.2009 12:47:57
|
|
|
| AJ kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| Endal ka karjub iga kord id kaarti sisse pistes et ei suutnud Smartcardi installida ja ei leidnud draiverit, kuid see ei takista ID kaardil oma tööd tegemast. |
Sama siin. |
+1
|
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002

|
20.10.2009 13:13:32
|
|
|
| jaakennust kirjutas: |
| Ma sain alles täna teada, et lisaks kolmele (Home, Business, Ultimate) on olemas ka uus ja päris rämedalt kärbitud Starter versioon: http://shop.it.ee/blog |
7 Businessi pole olemas, Business versioon on Vistal, 7-l on see Professional nime all.
Ja 7 versioone on 6 põhilist: Starter, Home Basic, Home Premium, Professional, Enterprise ja Ultimate. Lisaks veel igasugused eriversioonid nagu E ja N jms. Starter on OEM versioon- karbitootena teda ei müüda (vaid eelinstalleerituna).
http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_7_editions
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaakennuste
HV kasutaja
liitunud: 05.07.2007
|
20.10.2009 13:35:47
|
|
|
jajah, sõrm vääratas, muidugi Pro, mitte Bus
J
|
|
| tagasi üles |
|
 |
overgrow
HV kasutaja

liitunud: 03.04.2005
|
20.10.2009 15:05:47
|
|
|
| Kas windows 7 on nüüd ametlikult väljas? Ehk siis arvutikaugemale inimesele, kas ma saan selle oma vista peale installida ja mingeid probleeme mul erilisi ei tule?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
20.10.2009 15:08:32
|
|
|
overgrow: Igatahes on OnOff-is müügil arvutid, mis on Windows 7-ga varustatud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
20.10.2009 15:08:49
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
| jaakennust kirjutas: |
| Ma sain alles täna teada, et lisaks kolmele (Home, Business, Ultimate) on olemas ka uus ja päris rämedalt kärbitud Starter versioon: http://shop.it.ee/blog |
7 Businessi pole olemas, Business versioon on Vistal, 7-l on see Professional nime all.
Ja 7 versioone on 6 põhilist: Starter, Home Basic, Home Premium, Professional, Enterprise ja Ultimate. Lisaks veel igasugused eriversioonid nagu E ja N jms. Starter on OEM versioon- karbitootena teda ei müüda (vaid eelinstalleerituna).
http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_7_editions |
Nii see on kui inimesed laevad vaid oma lemmikfirma blogi
Teadmiseks, et E versioon on katkestatud ja ei soovita seda kasutada enam
N versioon kenasti alles ja toetatud
Tavainimesele ikka 3 ainult:Home Premium,Professional ja Ultimate .Ülejäänusid juba raskem hankida
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
20.10.2009 15:09:41
|
|
|
| overgrow kirjutas: |
| Kas windows 7 on nüüd ametlikult väljas? Ehk siis arvutikaugemale inimesele, kas ma saan selle oma vista peale installida ja mingeid probleeme mul erilisi ei tule? |
Kui sedasi küsid, siis ole roosa ja rahulik ja oota SP1 ära vähemalt, veel parem kui SP2 ära ootad
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|