Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2009 22:45:25 vasta tsitaadiga

on see mäng nagu rohkem soc või cs ?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2009 22:59:56 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
on see mäng nagu rohkem soc või cs ?

ega ei annagi nagu SOC/CS võrreldagi kuigi visuaalne pool on enamvähem sama, mäppid om massivsed (3) ning gameplay on täitsa isemoodi mõnusaks tehtud thumbs_up.gif

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
falkriz
HV kasutaja
falkriz

liitunud: 24.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2009 23:08:36 vasta tsitaadiga

Väga värskendav oli algusvideodes vaadata "AMD - The future is fusion" ja "ATI Radeon - Preminum Graphics" videosi. Hea, et ei tulnud jälle mingi "Nvidiaaaaa...." icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2009 23:31:06 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:
nolifer kirjutas:
on see mäng nagu rohkem soc või cs ?

ega ei annagi nagu SOC/CS võrreldagi kuigi visuaalne pool on enamvähem sama, mäppid om massivsed (3) ning gameplay on täitsa isemoodi mõnusaks tehtud thumbs_up.gif

pidasin silmas just seda maa-alust osa mida ma nautisin soc-is, clear sky eriti ei istunud?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2009 00:15:43 vasta tsitaadiga

CoPis on igast maa aluseid käike ja koopaid rohkem kui CS'is kindlasti. juba esimesel mapil on mõned.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2009 07:15:45 vasta tsitaadiga

zaG kirjutas:
trip kirjutas:
Gap kirjutas:
oot misasja juba mängite seda või ? icon_eek.gif


täna hommikul tegin läbi icon_razz1.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 05.10.2009 09:59:52 vasta tsitaadiga

falkriz kirjutas:
Väga värskendav oli algusvideodes vaadata "AMD - The future is fusion" ja "ATI Radeon - Preminum Graphics" videosi. Hea, et ei tulnud jälle mingi "Nvidiaaaaa...." icon_biggrin.gif

njaa
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2009 17:32:33 vasta tsitaadiga

falkriz kirjutas:
Väga värskendav oli algusvideodes vaadata "AMD - The future is fusion" ja "ATI Radeon - Preminum Graphics" videosi. Hea, et ei tulnud jälle mingi "Nvidiaaaaa...." icon_biggrin.gif

ju siis nvidia ei pidanud enam vajalikuks pappi alla panna oma logo jaoks icon_biggrin.gif

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2009 18:19:18 vasta tsitaadiga

pigem see et "the first dx11 game" , ei saa ju nvidia logo panna , kui ainult ati kaardid seda alguses toetavad.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
falkriz
HV kasutaja
falkriz

liitunud: 24.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2009 20:01:58 vasta tsitaadiga

Arvatavasti jah seotud DX11ga. Aga päris hea on CoPi juures see, et pole selline bugfest nagu on olnud eelmised versioonid tavaliselt. ise pole küll leidnud mingeid buge veel. Samas alles alustasin kah ja pole eriti jõudnud mängida. Aga jah, lõpuks said täitsa korraliku versiooni esimese korraga välja. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2009 20:35:11 vasta tsitaadiga

Natuke parem ning täiustatud tõlge kuid mitte kaugeltgi veel 100% mahus tõlgitud kaasas ka mini-mod :

tsitaat:
Included:

- Russian to English translation (alfa, still loots of errors)
- SEVA suit night vision mod (in original COP, SEVA suit doesn't have night vision, which is lame)
- +10 kg carrying weight mod (I needed those +10Kg of carrying capcity, then again, I didn't want to be superman with 200kg as in some other mods:) )

If you don't want those later mods. just erase all except gamedata\configs\text\ directory

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"


viimati muutis KuriVaiM1 14.10.2009 17:43:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AIQ88
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 12.10.2009 23:59:28 vasta tsitaadiga

Tere... Millise STALKERi mängu peaks ma ostma kui ma pole ühtegi veel mänginud? Natuke seda esimest shadows of chernobyli olen. Nii kaugele, et sain kusagile tunnelisse peale lahingut mingi baasi juures. Seda siis sobra arvutil mängides.

Nüüd kui mul on vähe rohkem aega siis tahaks mängida. Kas parim oleks kohe see koige uuem ette votta voi on parem kui alustan ikka esimesest?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2009 04:14:16 vasta tsitaadiga

AIQ88, mõlemad ning siis kui CoP välja tuleb see ka thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2009 11:37:37 vasta tsitaadiga

ma kuulsin et CoP'il on head lõpud.
kus on võti "B" mis avab konteineri kus gaas (esimesel mapil) ?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaG
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2009 12:01:17 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
ma kuulsin et CoP'il on head lõpud.
kus on võti "B" mis avab konteineri kus gaas (esimesel mapil) ?
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2009 12:14:35 vasta tsitaadiga

zaG, aga ei ole. oleks see vaid nii lihtne. 10x neid autosid seal üle vaadanud. bug?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaG
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2009 13:32:05 vasta tsitaadiga

ei oska öelda icon_biggrin.gif mul igatahes oli, vb peab sealt paadist teiste stalkerite käest infot küsima, mina igatahes tegin seda.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2009 16:36:13 vasta tsitaadiga

DeTHiCa., zaG,
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2009 17:11:33 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1, thumbs_up.gif thumbs_up.gif
mõtlesin juba et jääb skadovski rahvas päästmata
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaG
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2009 22:48:40 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:
DeTHiCa., zaG,
Spoiler Spoiler Spoiler

Krt kuidas ma nii valesti mäletasin icon_lol.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2009 22:08:02 vasta tsitaadiga

Keegi teab kust tööriistu saada,et seda skeletoni rüüd modida.Vaja oleks mitte peentööriistu vaid neid nii öelda jämedaid.Pripjati mehed räägivad mingist Kordonist kus eelmistes versioonis Sidorovits istus icon_rolleyes.gif
_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 16.10.2009 12:29:30 vasta tsitaadiga

kas seda venekeelset juba eesti müüakse ja kas sellele inglise modi pealepanek on keeruline?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 16.10.2009 13:28:24 vasta tsitaadiga

http://www.gamepood.ee/est/?page=catalog&cat=3&sub=8&item=7003&UID=2009101613274684.50.204.7 16tk laos
ENG patchi peale panemine on lapselegi lihtne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2009 14:21:51 vasta tsitaadiga

rycyve,
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2009 15:40:16 vasta tsitaadiga

DeTHiCa.,
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2009 16:47:02 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1, ma ei tea, see tõlge on nii puudulik seal et ma ei vaevu lugema enamus asju mis seal kirjas. ainult siis kui kusagil midagi arusaamatuks jääb, et mis tegema peab.
ja vahet eriti pole kas merc või stalker, nad teevad samu asju seal. istuvad oma laagrites ja räägivad anekdoote terve päev.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2009 17:00:00 vasta tsitaadiga

DeTHiCa., icon_biggrin.gif
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 16.10.2009 18:44:46 vasta tsitaadiga

niih, ma olen nüüd järjekordse stalkeri õnnelik omanik aga vot ei saa seda õnne täiel rinnal nautida, sest installitud ei saa, sest venekeelsed tähed paistavad koledate krõnksudena ja kuna ma ostin selle eelmise mängu olemasolu eeldava "säästuversiooni" siis pole ma kindel kuhu kuskil vajutada tuleks. samas pole ma ka kuigi kindel, kuidas win7's nii teha, et need krõnksud vene normaalsete tähtedena paistaks. ei riski omapäi eriti mudida, pärast on äkki kogu masin neid krõnkse täis ja vot tee siis seda jälle korda. kes annab nõu?

või äkki saab keegi anda need installimisel ettetulevate valikute pildid normaalse tekstiga, et ma teaks, kuhu ma millalgi vajutama pean. seda muidugi eeldusel, et mäng pärast installimist ja inglise patchi lisamist vene keele olemasolu ei nõuaks.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2009 19:03:20 vasta tsitaadiga

Satakas, vene keele installimisest peaks piisama (win7 control panelis languages vms all). ma ise seda ei teinud vaid usaldasin oma instinkte. COP installer on samasugune nagu CS ja SOC oma, seega nupud mida ja millal vajutad on samamoodi. tavaliselt on installerites asetus vist nii et BACK NEXT CANCEL ... ega väga palju puusse ei saa panna...kui kogemata cancel vajutad siis ta küsib ju kah vist et kas ikka tahac väljuda jne.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 16.10.2009 19:12:12 vasta tsitaadiga

kurat, ei ole samamoodi, mulle tundub, et ta küsib mult kaks korda mingit location'i. ühel korral ilmselt kohta, kuhu installida, aga teisel võibolla seda, kus on CS. aga kummal korra kumba ja kas üldse seda, ma ei oska öelda. kuna mul on mängud installitud tavapärasest programfilesblablabla'st mujale, siis ei saa ma minna ka seda teed, et lasen tal ise otsustada ja näpin ainult seda kohta kus tavaliselt on next ja ok.

täitsa võimalik, et ma teen mõttetult suurt numbrit ja lahendus ongi imelihtne next-next-next aga kui ei tea, sis ei tea. aga ok, ma vähemalt proovin...

(kurat, et ka kuskilt väljamaa foorumites, kus venekeelne asi eriti palju probleeme, küsimusi ja sellele vastavalt ka õpetusi peaks tekitama, pole vastust leida)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2009 19:23:55 vasta tsitaadiga

ei CSi locationi ta ei küsi, selle ta vaatab registrist ise järgi.
ja kui ta pakub mingit asukohta, siis sa ju peaks nägema mis seal on. tekstiribal kui näiteks näitab et " c:\program files\stalker " siis on nagu teada, et pakub install locationit.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2009 19:41:33 vasta tsitaadiga

ei tohiks seal midagi keerulist olla installimisel, nagu DeTHiCa., juba mainis, nupud on peaaegu igal installikal samas järjestuses, kui lähebgi aja taha siis uuesti proovida kasvõi katse-eksitus meetodil icon_wink.gif
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 16.10.2009 19:48:57 vasta tsitaadiga

paistab, et õigus. sain peale ja paistab, et ka töötab. nüüd vaja veel vaid naise hoole ja armatusega vaaritatud ahjukartulid ära süüa ja siis saab stalkima hakata...höhöhhöö thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2009 19:59:18 vasta tsitaadiga

Satakas, Hääd Stalkerdamist icon_wink.gif
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Seller
HV vaatleja

liitunud: 05.04.2007




sõnum 16.10.2009 20:13:04 vasta tsitaadiga

Mäng üli-hea......aga esimene jama juba käes. Ei saa ühest kohast edasi (helikopteri juurde minek).Kogu aeg viskab mängust välja ja bug detektor kisab.
Mida nüüd peale hakata ??
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2009 20:16:17 vasta tsitaadiga

Seller, millise kopteri? esimene map? kopter all paremas nurgas? icon_razz.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Seller
HV vaatleja

liitunud: 05.04.2007




sõnum 16.10.2009 20:30:09 vasta tsitaadiga

Esimene map jah. Esmalt olin kuskil magavate bloodsuckerite vahel...siis tapsin pundiga mingi teise pundi maha icon_biggrin.gif ja siis vist pidin minema helikopteri ctalk 1 või midagi sellist juurde.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 16.10.2009 23:31:51 vasta tsitaadiga

kes ja kus ostaks mult relvi? paistab, et selles laevas ei soovi neid keegi. aga raha oleks vaja.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2009 23:39:19 vasta tsitaadiga

Satakas, katkiseid relvi ei taheta mitte kusagil. "item condition is too low to sell" või midagi taolist... objekti staatus peab olema mingi 80% või rohkem et keegi seda ostaks. kui raha oleks vaja siis leiad baasidest ja laagritest hulgem lihtsaid missioone mis toovad kenasti pappi sisse. peale selle hoia ka anomaaliates artifaktide suhtes silmad lahti, neid on päris lihtne sealt kätte saada.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2009 01:03:53 vasta tsitaadiga

millal see ingliskeelne variant peaks tulema?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 17.10.2009 01:59:20 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
millal see ingliskeelne variant peaks tulema?



lubati järgmine aasta. icon_confused.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2009 08:21:26 vasta tsitaadiga

Satakas kirjutas:
kurat, ei ole samamoodi, mulle tundub, et ta küsib mult kaks korda mingit location'i. ühel korral ilmselt kohta, kuhu installida, aga teisel võibolla seda, kus on CS. aga kummal korra kumba ja kas üldse seda, ma ei oska öelda. kuna mul on mängud installitud tavapärasest programfilesblablabla'st mujale, siis ei saa ma minna ka seda teed, et lasen tal ise otsustada ja näpin ainult seda kohta kus tavaliselt on next ja ok.

täitsa võimalik, et ma teen mõttetult suurt numbrit ja lahendus ongi imelihtne next-next-next aga kui ei tea, sis ei tea. aga ok, ma vähemalt proovin...

(kurat, et ka kuskilt väljamaa foorumites, kus venekeelne asi eriti palju probleeme, küsimusi ja sellele vastavalt ka õpetusi peaks tekitama, pole vastust leida)


Soovitaks ikka enne installi ja hiljem mängimist lokaali ikka ära vahetada,et ei tekiks mängus juhuslikke erroreid.See ju ikkagi vene mäng ja kaustades ka ei ole tsatsasid icon_razz.gif
Control panel/ Region and Language/Administrarive/Change system locale...

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 17.10.2009 10:25:55 vasta tsitaadiga

njah, see relvade konditsiooniteema on küll totter, ostku siis odavamalt. lokalisatsioonides muutsin muidugimõista krõnksud ära.

kuna ma hoolimata vene keele heast mõistmisest selle lugemist ei mõista eriti, on sellest inglise masintõlke pätsist üsna vähe abi. kõik toimub suht-koht intuitiivselt. seega küsin ikka ja jälle igasugu asju. näiteks seda, et mida need rohelised geocached tähendavad?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 17.10.2009 10:43:29 vasta tsitaadiga

Tegelikult on see robustne tõlge isegi päris reaalne- kui ma läheksin Pripiati, siis vaevalt hakkaksid kõik minuga kohe puhtas ja korrektses inglise keeles rääkima, ikka prussiksid midagi inglise/vene/ukraina vahepealset...
Nii et minu meelest on see isegi parem, kui inglise keelne. thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2009 10:45:35 vasta tsitaadiga

Satakas, misasjad? rohelised markerid mapil (kolmnurgad ringi sees) ?
need on peidukad. vaatad markeri juures ringi ja peaksid kerge vaevaga leidma ära peidetud nänni.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2009 12:14:13 vasta tsitaadiga

DX10 vs DX11 - ATI HD 5870
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"


viimati muutis KuriVaiM1 17.10.2009 12:53:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 17.10.2009 13:15:25 vasta tsitaadiga

huvitav...ma ühe juures vaatasin küll ringi...tühi, lahe plats. ainult heinatutid. aga eks proovime uuesti vaadata.
PS! jep, toimib küll. minu viga.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 17.10.2009 15:28:30 vasta tsitaadiga

Käisin täna siis Gamepoes seda ostmas, kartsin küll et võib keelega hätta jääda, kuid õnneks oli müüjaks isegi eesti keelt valdav noormees.
Tundub, et üritab isegi eesti keelt õppida, kuna küsis mult, kuidas on üks sõna osastavas käändes icon_smile.gif
Enivei, pregu installib icon_razz.gif


viimati muutis Valvejoodik 19.10.2009 15:47:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 17.10.2009 20:18:42 vasta tsitaadiga

mäng paneb stabiilselt pange seal kohas, kus esimesel kaardil tuleb mingis "ševtčenko" laevas mingite tüüpidega kokku saada ja mingi ülesanne n.ö "kinnitada". hakkan tüübiga rääkima, saan kinnituse, et missioon täidetud, saan 3000 ruublit ja sellega kõik lõpeb. kas tavaline? kuidas sellest üle saada?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2009 22:42:51 vasta tsitaadiga

Satakas, maast leitud raha icon_biggrin.gif
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.