|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
04.10.2009 22:45:25
|
|
|
| on see mäng nagu rohkem soc või cs ?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
04.10.2009 22:59:56
|
|
|
| nolifer kirjutas: |
| on see mäng nagu rohkem soc või cs ? |
ega ei annagi nagu SOC/CS võrreldagi kuigi visuaalne pool on enamvähem sama, mäppid om massivsed (3) ning gameplay on täitsa isemoodi mõnusaks tehtud
_________________
"Mõtle kriitiliselt" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
falkriz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007
|
04.10.2009 23:08:36
|
|
|
Väga värskendav oli algusvideodes vaadata "AMD - The future is fusion" ja "ATI Radeon - Preminum Graphics" videosi. Hea, et ei tulnud jälle mingi "Nvidiaaaaa...."
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
04.10.2009 23:31:06
|
|
|
| KuriVaiM1 kirjutas: |
| nolifer kirjutas: |
| on see mäng nagu rohkem soc või cs ? |
ega ei annagi nagu SOC/CS võrreldagi kuigi visuaalne pool on enamvähem sama, mäppid om massivsed (3) ning gameplay on täitsa isemoodi mõnusaks tehtud  |
pidasin silmas just seda maa-alust osa mida ma nautisin soc-is, clear sky eriti ei istunud?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
05.10.2009 00:15:43
|
|
|
| CoPis on igast maa aluseid käike ja koopaid rohkem kui CS'is kindlasti. juba esimesel mapil on mõned.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
05.10.2009 09:59:52
|
|
|
| falkriz kirjutas: |
Väga värskendav oli algusvideodes vaadata "AMD - The future is fusion" ja "ATI Radeon - Preminum Graphics" videosi. Hea, et ei tulnud jälle mingi "Nvidiaaaaa...."  |
njaa
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
05.10.2009 17:32:33
|
|
|
| falkriz kirjutas: |
Väga värskendav oli algusvideodes vaadata "AMD - The future is fusion" ja "ATI Radeon - Preminum Graphics" videosi. Hea, et ei tulnud jälle mingi "Nvidiaaaaa...."  |
ju siis nvidia ei pidanud enam vajalikuks pappi alla panna oma logo jaoks
_________________
"Mõtle kriitiliselt" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
05.10.2009 18:19:18
|
|
|
| pigem see et "the first dx11 game" , ei saa ju nvidia logo panna , kui ainult ati kaardid seda alguses toetavad.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
falkriz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007
|
05.10.2009 20:01:58
|
|
|
Arvatavasti jah seotud DX11ga. Aga päris hea on CoPi juures see, et pole selline bugfest nagu on olnud eelmised versioonid tavaliselt. ise pole küll leidnud mingeid buge veel. Samas alles alustasin kah ja pole eriti jõudnud mängida. Aga jah, lõpuks said täitsa korraliku versiooni esimese korraga välja.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
12.10.2009 20:35:11
|
|
|
Natuke parem ning täiustatud tõlge kuid mitte kaugeltgi veel 100% mahus tõlgitud kaasas ka mini-mod :
| tsitaat: |
Included:
- Russian to English translation (alfa, still loots of errors)
- SEVA suit night vision mod (in original COP, SEVA suit doesn't have night vision, which is lame)
- +10 kg carrying weight mod (I needed those +10Kg of carrying capcity, then again, I didn't want to be superman with 200kg as in some other mods:) )
If you don't want those later mods. just erase all except gamedata\configs\text\ directory |
_________________
"Mõtle kriitiliselt"
viimati muutis KuriVaiM1 14.10.2009 17:43:48, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AIQ88
HV vaatleja
liitunud: 30.12.2004
|
12.10.2009 23:59:28
|
|
|
Tere... Millise STALKERi mängu peaks ma ostma kui ma pole ühtegi veel mänginud? Natuke seda esimest shadows of chernobyli olen. Nii kaugele, et sain kusagile tunnelisse peale lahingut mingi baasi juures. Seda siis sobra arvutil mängides.
Nüüd kui mul on vähe rohkem aega siis tahaks mängida. Kas parim oleks kohe see koige uuem ette votta voi on parem kui alustan ikka esimesest?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
14.10.2009 04:14:16
|
|
|
AIQ88, mõlemad ning siis kui CoP välja tuleb see ka .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zaG
HV kasutaja
liitunud: 22.05.2005
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
14.10.2009 12:14:35
|
|
|
| zaG, aga ei ole. oleks see vaid nii lihtne. 10x neid autosid seal üle vaadanud. bug?
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zaG
HV kasutaja
liitunud: 22.05.2005
|
14.10.2009 13:32:05
|
|
|
ei oska öelda mul igatahes oli, vb peab sealt paadist teiste stalkerite käest infot küsima, mina igatahes tegin seda.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
14.10.2009 17:11:33
|
|
|
KuriVaiM1,
mõtlesin juba et jääb skadovski rahvas päästmata
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zaG
HV kasutaja
liitunud: 22.05.2005
|
14.10.2009 22:48:40
|
|
|
Krt kuidas ma nii valesti mäletasin
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
15.10.2009 22:08:02
|
|
|
Keegi teab kust tööriistu saada,et seda skeletoni rüüd modida.Vaja oleks mitte peentööriistu vaid neid nii öelda jämedaid.Pripjati mehed räägivad mingist Kordonist kus eelmistes versioonis Sidorovits istus
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Satakas
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2004
|
16.10.2009 12:29:30
|
|
|
| kas seda venekeelset juba eesti müüakse ja kas sellele inglise modi pealepanek on keeruline?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
16.10.2009 16:47:02
|
|
|
KuriVaiM1, ma ei tea, see tõlge on nii puudulik seal et ma ei vaevu lugema enamus asju mis seal kirjas. ainult siis kui kusagil midagi arusaamatuks jääb, et mis tegema peab.
ja vahet eriti pole kas merc või stalker, nad teevad samu asju seal. istuvad oma laagrites ja räägivad anekdoote terve päev.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Satakas
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2004
|
16.10.2009 18:44:46
|
|
|
niih, ma olen nüüd järjekordse stalkeri õnnelik omanik aga vot ei saa seda õnne täiel rinnal nautida, sest installitud ei saa, sest venekeelsed tähed paistavad koledate krõnksudena ja kuna ma ostin selle eelmise mängu olemasolu eeldava "säästuversiooni" siis pole ma kindel kuhu kuskil vajutada tuleks. samas pole ma ka kuigi kindel, kuidas win7's nii teha, et need krõnksud vene normaalsete tähtedena paistaks. ei riski omapäi eriti mudida, pärast on äkki kogu masin neid krõnkse täis ja vot tee siis seda jälle korda. kes annab nõu?
või äkki saab keegi anda need installimisel ettetulevate valikute pildid normaalse tekstiga, et ma teaks, kuhu ma millalgi vajutama pean. seda muidugi eeldusel, et mäng pärast installimist ja inglise patchi lisamist vene keele olemasolu ei nõuaks.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
16.10.2009 19:03:20
|
|
|
| Satakas, vene keele installimisest peaks piisama (win7 control panelis languages vms all). ma ise seda ei teinud vaid usaldasin oma instinkte. COP installer on samasugune nagu CS ja SOC oma, seega nupud mida ja millal vajutad on samamoodi. tavaliselt on installerites asetus vist nii et BACK NEXT CANCEL ... ega väga palju puusse ei saa panna...kui kogemata cancel vajutad siis ta küsib ju kah vist et kas ikka tahac väljuda jne.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Satakas
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2004
|
16.10.2009 19:12:12
|
|
|
kurat, ei ole samamoodi, mulle tundub, et ta küsib mult kaks korda mingit location'i. ühel korral ilmselt kohta, kuhu installida, aga teisel võibolla seda, kus on CS. aga kummal korra kumba ja kas üldse seda, ma ei oska öelda. kuna mul on mängud installitud tavapärasest programfilesblablabla'st mujale, siis ei saa ma minna ka seda teed, et lasen tal ise otsustada ja näpin ainult seda kohta kus tavaliselt on next ja ok.
täitsa võimalik, et ma teen mõttetult suurt numbrit ja lahendus ongi imelihtne next-next-next aga kui ei tea, sis ei tea. aga ok, ma vähemalt proovin...
(kurat, et ka kuskilt väljamaa foorumites, kus venekeelne asi eriti palju probleeme, küsimusi ja sellele vastavalt ka õpetusi peaks tekitama, pole vastust leida)
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
16.10.2009 19:23:55
|
|
|
ei CSi locationi ta ei küsi, selle ta vaatab registrist ise järgi.
ja kui ta pakub mingit asukohta, siis sa ju peaks nägema mis seal on. tekstiribal kui näiteks näitab et " c:\program files\stalker " siis on nagu teada, et pakub install locationit.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
16.10.2009 19:41:33
|
|
|
ei tohiks seal midagi keerulist olla installimisel, nagu DeTHiCa., juba mainis, nupud on peaaegu igal installikal samas järjestuses, kui lähebgi aja taha siis uuesti proovida kasvõi katse-eksitus meetodil
_________________
"Mõtle kriitiliselt" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Satakas
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2004
|
16.10.2009 19:48:57
|
|
|
paistab, et õigus. sain peale ja paistab, et ka töötab. nüüd vaja veel vaid naise hoole ja armatusega vaaritatud ahjukartulid ära süüa ja siis saab stalkima hakata...höhöhhöö
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Seller
HV vaatleja
liitunud: 05.04.2007
|
16.10.2009 20:13:04
|
|
|
Mäng üli-hea......aga esimene jama juba käes. Ei saa ühest kohast edasi (helikopteri juurde minek).Kogu aeg viskab mängust välja ja bug detektor kisab.
Mida nüüd peale hakata ??
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
16.10.2009 20:16:17
|
|
|
Seller, millise kopteri? esimene map? kopter all paremas nurgas?
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Seller
HV vaatleja
liitunud: 05.04.2007
|
16.10.2009 20:30:09
|
|
|
Esimene map jah. Esmalt olin kuskil magavate bloodsuckerite vahel...siis tapsin pundiga mingi teise pundi maha ja siis vist pidin minema helikopteri ctalk 1 või midagi sellist juurde.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Satakas
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2004
|
16.10.2009 23:31:51
|
|
|
| kes ja kus ostaks mult relvi? paistab, et selles laevas ei soovi neid keegi. aga raha oleks vaja.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
16.10.2009 23:39:19
|
|
|
| Satakas, katkiseid relvi ei taheta mitte kusagil. "item condition is too low to sell" või midagi taolist... objekti staatus peab olema mingi 80% või rohkem et keegi seda ostaks. kui raha oleks vaja siis leiad baasidest ja laagritest hulgem lihtsaid missioone mis toovad kenasti pappi sisse. peale selle hoia ka anomaaliates artifaktide suhtes silmad lahti, neid on päris lihtne sealt kätte saada.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
17.10.2009 01:03:53
|
|
|
| millal see ingliskeelne variant peaks tulema?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
17.10.2009 01:59:20
|
|
|
| nolifer kirjutas: |
| millal see ingliskeelne variant peaks tulema? |
lubati järgmine aasta.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
17.10.2009 08:21:26
|
|
|
| Satakas kirjutas: |
kurat, ei ole samamoodi, mulle tundub, et ta küsib mult kaks korda mingit location'i. ühel korral ilmselt kohta, kuhu installida, aga teisel võibolla seda, kus on CS. aga kummal korra kumba ja kas üldse seda, ma ei oska öelda. kuna mul on mängud installitud tavapärasest programfilesblablabla'st mujale, siis ei saa ma minna ka seda teed, et lasen tal ise otsustada ja näpin ainult seda kohta kus tavaliselt on next ja ok.
täitsa võimalik, et ma teen mõttetult suurt numbrit ja lahendus ongi imelihtne next-next-next aga kui ei tea, sis ei tea. aga ok, ma vähemalt proovin...
(kurat, et ka kuskilt väljamaa foorumites, kus venekeelne asi eriti palju probleeme, küsimusi ja sellele vastavalt ka õpetusi peaks tekitama, pole vastust leida) |
Soovitaks ikka enne installi ja hiljem mängimist lokaali ikka ära vahetada,et ei tekiks mängus juhuslikke erroreid.See ju ikkagi vene mäng ja kaustades ka ei ole tsatsasid
Control panel/ Region and Language/Administrarive/Change system locale...
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Satakas
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2004
|
17.10.2009 10:25:55
|
|
|
njah, see relvade konditsiooniteema on küll totter, ostku siis odavamalt. lokalisatsioonides muutsin muidugimõista krõnksud ära.
kuna ma hoolimata vene keele heast mõistmisest selle lugemist ei mõista eriti, on sellest inglise masintõlke pätsist üsna vähe abi. kõik toimub suht-koht intuitiivselt. seega küsin ikka ja jälle igasugu asju. näiteks seda, et mida need rohelised geocached tähendavad?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
17.10.2009 10:43:29
|
|
|
Tegelikult on see robustne tõlge isegi päris reaalne- kui ma läheksin Pripiati, siis vaevalt hakkaksid kõik minuga kohe puhtas ja korrektses inglise keeles rääkima, ikka prussiksid midagi inglise/vene/ukraina vahepealset...
Nii et minu meelest on see isegi parem, kui inglise keelne.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
17.10.2009 10:45:35
|
|
|
Satakas, misasjad? rohelised markerid mapil (kolmnurgad ringi sees) ?
need on peidukad. vaatad markeri juures ringi ja peaksid kerge vaevaga leidma ära peidetud nänni.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
17.10.2009 12:14:13
|
|
|
DX10 vs DX11 - ATI HD 5870
Spoiler 
_________________
"Mõtle kriitiliselt"
viimati muutis KuriVaiM1 17.10.2009 12:53:51, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Satakas
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2004
|
17.10.2009 13:15:25
|
|
|
huvitav...ma ühe juures vaatasin küll ringi...tühi, lahe plats. ainult heinatutid. aga eks proovime uuesti vaadata.
PS! jep, toimib küll. minu viga.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
17.10.2009 15:28:30
|
|
|
Käisin täna siis Gamepoes seda ostmas, kartsin küll et võib keelega hätta jääda, kuid õnneks oli müüjaks isegi eesti keelt valdav noormees.
Tundub, et üritab isegi eesti keelt õppida, kuna küsis mult, kuidas on üks sõna osastavas käändes
Enivei, pregu installib
viimati muutis Valvejoodik 19.10.2009 15:47:52, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Satakas
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2004
|
17.10.2009 20:18:42
|
|
|
| mäng paneb stabiilselt pange seal kohas, kus esimesel kaardil tuleb mingis "ševtčenko" laevas mingite tüüpidega kokku saada ja mingi ülesanne n.ö "kinnitada". hakkan tüübiga rääkima, saan kinnituse, et missioon täidetud, saan 3000 ruublit ja sellega kõik lõpeb. kas tavaline? kuidas sellest üle saada?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|