Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Uncharted 2: Among Thieves märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 11.10.2009 22:14:27 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
tsitaat:

Pidi vist mingit lisa saama kui esimese mängu save file kõvakettal

Seda, mida täpsemalt annab, ei ole vist ikka veel selge...
P.S kuna nael on momendil odav, siis hind ju põimõtteliselt sama, kui "lombi tagant" tellides; või on mingi eriline põhjus sealt tellimiseks icon_rolleyes.gif

Ei ole. Oli plaanis Inglismaalt tellida. Lihtsalt, et Kanadast pannakse pakk juba teele. Eks ma ikka igaks juhuks Inglismaalt tellin.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 12.10.2009 10:11:32 vasta tsitaadiga

Kust te tellinud olete selle siis ka?
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2009 11:54:10 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Kust te tellinud olete selle siis ka?


game.co.uk-st sain eile meili "I am delighted to let you know that your Preorder for Uncharted 2: Among Thieves Special Edition is now being processed ...." aga status on hetkel veel

11/10/2009 Your order is held for credit checking.
edit @ 12:30
12/10/2009 Your order has been dispatched.


viimati muutis Anisse 12.10.2009 12:31:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 12.10.2009 12:30:01 vasta tsitaadiga

Tegin ka game.co.uk-st ära. Eks näis kas saab reedeks kätte või ei.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 12.10.2009 12:45:19 vasta tsitaadiga

shopto'st pole veel mingit märki teele paneku kohta
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmor
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2007




sõnum 12.10.2009 15:11:32 vasta tsitaadiga

ise tellisin videogamesplus.ca ja sain eelmise reede hommikul maili, et pandi posti, nii et vaatan praegu iga päev põnevusega juba postkasti, aga tõenäolislet tuleb kolmapäevaks, neljapäevaks.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2009 15:12:55 vasta tsitaadiga

tarmor, sealt tuleb 7 päevaga...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmor
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2007




sõnum 12.10.2009 15:18:09 vasta tsitaadiga

sel juhul reedeks, aga olen ka 5-6 päevaga saanud sealt mänge kätte, kuigi tavaliselt on jah vist 7 päeva olnud. aga loota ju võib, et sel korral tuleb kiiresti.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 12.10.2009 15:58:35 vasta tsitaadiga

Game.co.uk:
tsitaat:
Thank you for your email.

Your pre-order will be despatched around two days before the release date. Unfortunately as an international customer, you may experience a delay in receiving your game in time for release.

Apologies for any disappointment.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sub05
HV vaatleja
sub05

liitunud: 17.05.2008




sõnum 12.10.2009 16:18:25 vasta tsitaadiga

Playstation 3 Game - Uncharted 2: Among Thieves Completely shipped Shipped Date - 12/10/2009 thumbs_up.gif

Hmv pani täna mängu teele. icon_cool.gif Kaua sealt tavaliselt mäng meile tuleb?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 12.10.2009 16:20:44 vasta tsitaadiga

njah kahju, siis kadus igasugune lootus asi nädalavahetuseks saada, shopto'st pole mul ka midagi öeldud veel.
vg+ on üleprahi muidu, teinekord peab ikka jälle sealt tellima (esimene uncharted on mul sealt tellitud) icon_smile.gif
god of war triloogia tuleb mul vg+'ist vähemalt (euroopas see aasta seda müügile ei jõua).
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 12.10.2009 16:55:23 vasta tsitaadiga

game.co.uk pakib igastahes(Y)

loodan, et graafika on ikka parem kui esimesel osal...
demos ma tunnen igastahes, et kuidagi halvem....

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 12.10.2009 17:18:08 vasta tsitaadiga

Sarin kirjutas:
game.co.uk pakib igastahes(Y)

loodan, et graafika on ikka parem kui esimesel osal...
demos ma tunnen igastahes, et kuidagi halvem....

sellest juba ainult miljon korda räägitud aga multiplayeris ongi vähe seda va silmailu maha keeratud, nagu 99% teistelgi mängudel.
ja game.co.uk pakkimisest on vähe abi ainult kui nad selle 2 päeva enne releaset välja saadavad, ehk siis ülehomme.
törts nõme, et osad täismängu multiplayeris on juba praegu lvl30+.
see kramplikult releasest kinni hoidmine on väheke gay :(
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 12.10.2009 18:27:44 vasta tsitaadiga

Miks MP-s peaks silmailu maha keerama - seda infot pole vaja ju üle neti liigutada?
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 13.10.2009 11:45:03 vasta tsitaadiga

sub05 kirjutas:
Playstation 3 Game - Uncharted 2: Among Thieves Completely shipped Shipped Date - 12/10/2009 thumbs_up.gif

Hmv pani täna mängu teele. icon_cool.gif Kaua sealt tavaliselt mäng meile tuleb?


Minu hmv orderd ikka seisab tühja veel icon_sad.gif, loodan, et homme saadavad ära siis.

E: 13/10/09 saadeti ära ka mulle, aga nüüd suurt lootust vist reedeks kätte pole saada icon_sad.gif

_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 13.10.2009 11:51:11 vasta tsitaadiga

Labukana kirjutas:
normaalne oleks jah selline seade, mis mingitel highlevelitel järjest algajaid reipida lubaks icon_smile.gif

Nu pmst. et võrdsete või suuremate levelitega saaks valida.

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 13.10.2009 11:56:52 vasta tsitaadiga

NekoRobin, Kui selline "seade" oleks mängus siis mis sa arvad, kas need kes on väga kogenud ei vali siis sellist serverit vms, kus on algajad koos? icon_biggrin.gif
_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 13.10.2009 12:28:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

13/10/2009 Your order has been dispatched.
13/10/2009 Your order is currently being picked and packed.
13/10/2009 Your credit/ debit card has been authorised and your order is now being released for packing.
Funds will not be debited until your order is shipped.
13/10/2009 Your order is held for credit checking.
12/10/2009 Your order is waiting for authorisation and release for packing.
12/10/2009 Your order is currently held as a Preorder


Kui hästi läheb, siis saab reedeks kätte vast ikka beer_yum.gif

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2009 12:29:53 vasta tsitaadiga

weasel, mul oli eile picked and packed aga tänase kohta ple midagi :/
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 13.10.2009 12:32:24 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et see on sellepärast, et ma urgitsesin ise - saatsin e-kirja. Siis nad liigutavad kiiremini. Vaatavad, et see on närviline klient ja peab selle tellimuse enne täitma icon_wink.gif
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 13.10.2009 12:38:06 vasta tsitaadiga

malukas kirjutas:
NekoRobin, Kui selline "seade" oleks mängus siis mis sa arvad, kas need kes on väga kogenud ei vali siis sellist serverit vms, kus on algajad koos? icon_biggrin.gif

ah nvm.

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 13.10.2009 13:31:22 vasta tsitaadiga

[quote="weasel"]
tsitaat:

Kui hästi läheb, siis saab reedeks kätte vast ikka (b)

lootus sureb viimasena :P
pole aga siiani kordagi teisipäevast asja reedel kätte saanud, ei ole enam usku sellesse eesti posti...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 13.10.2009 13:36:12 vasta tsitaadiga

Nad laupäeval üldse ennast ei liiguta?
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 13.10.2009 14:30:36 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Nad laupäeval üldse ennast ei liiguta?


Minu teada mitte, mis on minu arust väga halb icon_biggrin.gif. Minu puhul nii, et postiljon käib laup. võru peapostkontoris küll ja toob muud ajalehed ning värgid sealt ära, aga pakki ei too, kuigi see ka kohal seal icon_biggrin.gif.

_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 13.10.2009 15:49:41 vasta tsitaadiga

http://gameinformer.com/b/podcasts/archive/2009/10/12/special-edition-podcast-uncharted-2-among-thieves.aspx
game informeri special Uncharted2 podcast. vist ei olnud ühtki erilist spoilerit, kui konkreetsemalt millestki räägiti siis ainult paarist levelist mida mingitest varasematest traileritest ammuammu nähtud, paari lugu mängivad OST pealt jms, suht huvitav kuulamine :)
shopto.net ja game.co.uk panid igatahes mõlemad täna mängu posti mulle. eksnäis kumb enne kohale jõuab, veel ei tea kas jätan endale specialeditioni või tavalise.
ja seekord igatahes tasus õigel ajal preorderida, shopto'st sain asja 32.95 eest ja gamest special edtition 39.99.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paanz
HV vaatleja
paanz

liitunud: 13.12.2007




sõnum 13.10.2009 21:49:12 vasta tsitaadiga

Labukana,
tsitaat:

seekord igatahes tasus õigel ajal preorderida, shopto'st sain asja 32.95 eest ja gamest special edtition 39.99


Kas Shopto-l mitte õigus hindasid muuta polnud? Mul on sealt U2 pre-order 37.xx£ ja sul jäi hind esialgseks millega pre-orderi tegid.
Huvitav kas mu GT5 tuleb siis KUNAGI 32 paunaga w?

_________________
PSN: Paanz
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2009 21:50:29 vasta tsitaadiga

Mul pandi ka shipped täna päeval siis icon_razz1.gif Ei jõua oodata enam icon_biggrin.gif 52" Teler vajab mängimist icon_biggrin.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 14.10.2009 00:25:33 vasta tsitaadiga

paanz kirjutas:
Labukana,
tsitaat:

seekord igatahes tasus õigel ajal preorderida, shopto'st sain asja 32.95 eest ja gamest special edtition 39.99


Kas Shopto-l mitte õigus hindasid muuta polnud? Mul on sealt U2 pre-order 37.xx£ ja sul jäi hind esialgseks millega pre-orderi tegid.
Huvitav kas mu GT5 tuleb siis KUNAGI 32 paunaga w?

ehk neil see õigus on, minupuhul seda igatahes ei rakendatud :)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahib
HV veteran


liitunud: 25.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2009 18:37:15 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Mul pandi ka shipped täna päeval siis icon_razz1.gif Ei jõua oodata enam icon_biggrin.gif 52" Teler vajab mängimist icon_biggrin.gif

Liigub- liigub, aga poolele teele vastu ei lähe

_________________
Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2009 01:14:12 vasta tsitaadiga

mina läeks PlatoonSgtElias asemel reedel ise kohale, esitaks ID-kaardi ja kui tädi küsib aadressi vastaks õige aadressi ja äkki ..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 16.10.2009 08:42:22 vasta tsitaadiga

nii kas keegi juba läbi ka teinud...kuidas esimesed muljed on thumbs_up.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 16.10.2009 09:03:25 vasta tsitaadiga

hehe vähe valest kohast küsid, esimesed kes mängu kätte saavad on ehk need kellele VG+ need välja saatis ja nendeni jõuab asi healjuhul täna.
läbi teinud on need kes usas asja suutsid enne väljalaskmis päeva poest kätte saada või kes said need nendelt promoüritustelt.
ühelt väljamaa foorumilt suvaliste inimeste muljeid: (ärge spoilereid jumalaeest lugege, need mis mustades kastides siis st)
http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=18033510&postcount=8379
http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=18057323&postcount=10053
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 16.10.2009 09:57:48 vasta tsitaadiga

Ma loodan, et selles osas mingeid kolle pole.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 16.10.2009 10:00:19 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Ma loodan, et selles osas mingeid kolle pole.

mis kollidel viga?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 16.10.2009 10:04:41 vasta tsitaadiga

Labukana kirjutas:
weasel kirjutas:
Ma loodan, et selles osas mingeid kolle pole.

mis kollidel viga?


Mulle ei meeldi. Aetakse reaalsust mängudes taga ja siis pannakse kollid sisse. Ajuvaba.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 16.10.2009 10:15:45 vasta tsitaadiga

kes reaalsust taga ajab? mulle tundub et eesti mängurid ainult millegipärast.
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 16.10.2009 10:16:10 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Labukana kirjutas:
weasel kirjutas:
Ma loodan, et selles osas mingeid kolle pole.

mis kollidel viga?


Mulle ei meeldi. Aetakse reaalsust mängudes taga ja siis pannakse kollid sisse. Ajuvaba.

pfft, "reaalsuse tagaajamine" on igav, indiana jones on sama "reaalne".
mulle U1 kollid meeldisid, mõnus vaheldus, sai raipeid run&gun'ida.
esimese mängu sisuliselt algusest saadik kuni lõpuni välja vihjati pidevalt millelegi paranormaalsele, seega ei olnud nad nii ootamatud ka midagi, kui vähegi mängu süveneda :P


viimati muutis Labukana 16.10.2009 10:16:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 16.10.2009 10:20:24 vasta tsitaadiga

Mulle lihtsalt ei meeldi kollid. Oskab keegi küsimusele vastata?

E: http://www.youtube.com/watch?v=5TU3bB4Hds0 ja ongi kollid sees. Hea mängu rikkusid juba ette ära. Sarvedega ja puha.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2009 12:05:08 vasta tsitaadiga

Esimeses osas, kui kuulsin et mingid mutandid on lõpus, olin ka alguses veidi pettunud. Aga kui mängus niikaugele jõudsin, olid nad täiesti maitsekalt tehtud ja sobisid story'sse suurepäraselt.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 16.10.2009 12:39:52 vasta tsitaadiga

Ma ei saanudki täna mängu kätte icon_sad.gif, tüütan homme postkontori, vb on kohal ja saab kätte kuidagi icon_razz1.gif
_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 16.10.2009 14:05:59 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Labukana kirjutas:
weasel kirjutas:
Ma loodan, et selles osas mingeid kolle pole.

mis kollidel viga?


Mulle ei meeldi. Aetakse reaalsust mängudes taga ja siis pannakse kollid sisse. Ajuvaba.


Täiesti nõus. U1 muutus jube ajuvabaks kui kollid välja ilmusid, hiilimine ja nurga tagant tulistamise efekt kadus. Lihtsalt jookse ja tulista. AI oli ka neil allpool igasugust väärtust. Näiteks võib tuua ka Crysise, mis muutus samuti koheselt saastaks, kui need tulnukad tulid. Mängu loojad võiksid rohkem ajurakke kasutada kollide loomisel, ülejäänud vastased oskavad varjata end ja muid trikke teha. Aga kollid alati lollimast lollimad, kes ei oska muud, kui sulle vastu joosta. Nad peaksid natukegi huvitvamad olema. Nende melee rünnakud on ka tavaliselt liiga tugevad, et löövad mu paari löögiga mättasse. Eriti reaalne ju, enne elasin kõik automaadi ja bazooka tule üle, ja nüüd mingi relvadetta mutand teeb mulle üks null ära.
Pealegi on Uncharted sinna reaalsuse poole suunatud mäng, stoory ja võitluse poolest, nii et kollid ei kõlba sinna üldse.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 16.10.2009 14:08:59 vasta tsitaadiga

Just, Crysisega oli sama teema. Huvi kadus täielikult kui esimene koll vastu tuli. Panin kohe surematuse peale ja jooksin lõpuni...
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 16.10.2009 14:33:41 vasta tsitaadiga

võtan tagasi kõik halva mida eesti posti kohta öelnud olen (tegelt ei võta:P), sest mu teisipäeval game.co.uk'st shipitud Uncharted 2 special edition oli mul täna töölt tulles postkasti libistatud :)
tänaseks kahjuks plaanid tehtud juba, homme ehk jõuan vähe rohkem teha. (no korra lükkan täna ka ps3'e tööle ikka :)
486 kirjutas:
Mängu loojad võiksid rohkem ajurakke kasutada kollide loomisel, ülejäänud vastased oskavad varjata end ja muid trikke teha. Aga kollid alati lollimast lollimad, kes ei oska muud, kui sulle vastu joosta. Nad peaksid natukegi huvitvamad olema.

minuarust oli just vastupidi huvitav ja kerge vaheldus kuna sealkohas pidi mängustiili muutma, jooksmine ja tulistamine on unchartedis vähemalt sama lõbus kui kusagilt kattest välja piilumine ja täristamine.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2009 15:04:28 vasta tsitaadiga

Tulin enne postiljoni tulekut kodunt välja, kui täna tuleb, siis tuleb suurem jama, nädalavahetuse plaanid kahjuks juba tehtud.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 16.10.2009 15:05:56 vasta tsitaadiga

Kah käes.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2009 15:26:12 vasta tsitaadiga

no see kolli jutt... koll ongi loll ja tema rünnak seisneb sinule peale jooksmises ja sind meleega hakkides. mõtle kuidas loomad ründavad.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 16.10.2009 15:31:47 vasta tsitaadiga

helga kirjutas:
no see kolli jutt... koll ongi loll ja tema rünnak seisneb sinule peale jooksmises ja sind meleega hakkides. mõtle kuidas loomad ründavad.


jah, lõvid ja muud kiskjad jooksevad nii sama oma saagile peale. Sa tahad seda lolli AI-d meie loomriigiga võrrelda icon_lol.gif Kuule mees mine hinga vähe värsket õhku!

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2009 15:34:33 vasta tsitaadiga

486, kas sa oled olnud mõne kiskjaga kinnises ruumis kahekesi, et tead kuidas nad käituvad?

Loomulikult on igal liigil oma jahipidamis taktika, aga see on siiski nende elukeskonnas. kuskil nelja seina vahel ei pass lõvi sul midagi vaiksel diivani taga...


viimati muutis jules 16.10.2009 15:36:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 16.10.2009 15:34:40 vasta tsitaadiga

486, you just double failed.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 16.10.2009 16:02:10 vasta tsitaadiga

ja mis keelab programmeerijal seda teha? Võiks natukegi midagi uut luua. Sellistes kohtades tekib tunne nagu mängiks mingid vana mängu jälle uuesti.
Näide kus on hea ja huvitav AI on L4Ds. Isegi solos suudavad nad mind ehmatada. Ja ma ei saa aru miks teised mängutootjad seda ei oska või taha teha.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Uncharted 2: Among Thieves mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.