|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Nikson
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2008
|
11.10.2009 22:14:27
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| tsitaat: |
Pidi vist mingit lisa saama kui esimese mängu save file kõvakettal
|
Seda, mida täpsemalt annab, ei ole vist ikka veel selge...
P.S kuna nael on momendil odav, siis hind ju põimõtteliselt sama, kui "lombi tagant" tellides; või on mingi eriline põhjus sealt tellimiseks  |
Ei ole. Oli plaanis Inglismaalt tellida. Lihtsalt, et Kanadast pannakse pakk juba teele. Eks ma ikka igaks juhuks Inglismaalt tellin.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
12.10.2009 10:11:32
|
|
|
Kust te tellinud olete selle siis ka?
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anisse
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2003
|
12.10.2009 11:54:10
|
|
|
| weasel kirjutas: |
| Kust te tellinud olete selle siis ka? |
game.co.uk-st sain eile meili "I am delighted to let you know that your Preorder for Uncharted 2: Among Thieves Special Edition is now being processed ...." aga status on hetkel veel
11/10/2009 Your order is held for credit checking.
edit @ 12:30
12/10/2009 Your order has been dispatched.
viimati muutis Anisse 12.10.2009 12:31:25, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
12.10.2009 12:30:01
|
|
|
Tegin ka game.co.uk-st ära. Eks näis kas saab reedeks kätte või ei.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivo80
HV veteran

liitunud: 07.02.2008
|
12.10.2009 12:45:19
|
|
|
| shopto'st pole veel mingit märki teele paneku kohta
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmor
HV vaatleja
liitunud: 14.03.2007
|
12.10.2009 15:11:32
|
|
|
| ise tellisin videogamesplus.ca ja sain eelmise reede hommikul maili, et pandi posti, nii et vaatan praegu iga päev põnevusega juba postkasti, aga tõenäolislet tuleb kolmapäevaks, neljapäevaks.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
12.10.2009 15:12:55
|
|
|
tarmor, sealt tuleb 7 päevaga...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmor
HV vaatleja
liitunud: 14.03.2007
|
12.10.2009 15:18:09
|
|
|
| sel juhul reedeks, aga olen ka 5-6 päevaga saanud sealt mänge kätte, kuigi tavaliselt on jah vist 7 päeva olnud. aga loota ju võib, et sel korral tuleb kiiresti.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
12.10.2009 15:58:35
|
|
|
Game.co.uk:
| tsitaat: |
Thank you for your email.
Your pre-order will be despatched around two days before the release date. Unfortunately as an international customer, you may experience a delay in receiving your game in time for release.
Apologies for any disappointment. |
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sub05
HV vaatleja

liitunud: 17.05.2008
|
12.10.2009 16:18:25
|
|
|
Playstation 3 Game - Uncharted 2: Among Thieves Completely shipped Shipped Date - 12/10/2009
Hmv pani täna mängu teele. Kaua sealt tavaliselt mäng meile tuleb?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
12.10.2009 16:20:44
|
|
|
njah kahju, siis kadus igasugune lootus asi nädalavahetuseks saada, shopto'st pole mul ka midagi öeldud veel.
vg+ on üleprahi muidu, teinekord peab ikka jälle sealt tellima (esimene uncharted on mul sealt tellitud)
god of war triloogia tuleb mul vg+'ist vähemalt (euroopas see aasta seda müügile ei jõua).
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
12.10.2009 16:55:23
|
|
|
game.co.uk pakib igastahes(Y)
loodan, et graafika on ikka parem kui esimesel osal...
demos ma tunnen igastahes, et kuidagi halvem....
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
12.10.2009 17:18:08
|
|
|
| Sarin kirjutas: |
game.co.uk pakib igastahes(Y)
loodan, et graafika on ikka parem kui esimesel osal...
demos ma tunnen igastahes, et kuidagi halvem.... |
sellest juba ainult miljon korda räägitud aga multiplayeris ongi vähe seda va silmailu maha keeratud, nagu 99% teistelgi mängudel.
ja game.co.uk pakkimisest on vähe abi ainult kui nad selle 2 päeva enne releaset välja saadavad, ehk siis ülehomme.
törts nõme, et osad täismängu multiplayeris on juba praegu lvl30+.
see kramplikult releasest kinni hoidmine on väheke gay :(
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
12.10.2009 18:27:44
|
|
|
Miks MP-s peaks silmailu maha keerama - seda infot pole vaja ju üle neti liigutada?
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
malukas
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
13.10.2009 11:45:03
|
|
|
| sub05 kirjutas: |
Playstation 3 Game - Uncharted 2: Among Thieves Completely shipped Shipped Date - 12/10/2009
Hmv pani täna mängu teele. Kaua sealt tavaliselt mäng meile tuleb? |
Minu hmv orderd ikka seisab tühja veel , loodan, et homme saadavad ära siis.
E: 13/10/09 saadeti ära ka mulle, aga nüüd suurt lootust vist reedeks kätte pole saada
_________________ Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€ |
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
13.10.2009 11:51:11
|
|
|
| Labukana kirjutas: |
normaalne oleks jah selline seade, mis mingitel highlevelitel järjest algajaid reipida lubaks  |
Nu pmst. et võrdsete või suuremate levelitega saaks valida.
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
malukas
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
13.10.2009 11:56:52
|
|
|
NekoRobin, Kui selline "seade" oleks mängus siis mis sa arvad, kas need kes on väga kogenud ei vali siis sellist serverit vms, kus on algajad koos?
_________________ Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€ |
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
13.10.2009 12:28:37
|
|
|
| tsitaat: |
13/10/2009 Your order has been dispatched.
13/10/2009 Your order is currently being picked and packed.
13/10/2009 Your credit/ debit card has been authorised and your order is now being released for packing.
Funds will not be debited until your order is shipped.
13/10/2009 Your order is held for credit checking.
12/10/2009 Your order is waiting for authorisation and release for packing.
12/10/2009 Your order is currently held as a Preorder
|
Kui hästi läheb, siis saab reedeks kätte vast ikka
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
13.10.2009 12:29:53
|
|
|
weasel, mul oli eile picked and packed aga tänase kohta ple midagi :/
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
13.10.2009 12:32:24
|
|
|
Ma arvan, et see on sellepärast, et ma urgitsesin ise - saatsin e-kirja. Siis nad liigutavad kiiremini. Vaatavad, et see on närviline klient ja peab selle tellimuse enne täitma
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
13.10.2009 12:38:06
|
|
|
| malukas kirjutas: |
NekoRobin, Kui selline "seade" oleks mängus siis mis sa arvad, kas need kes on väga kogenud ei vali siis sellist serverit vms, kus on algajad koos?  |
ah nvm.
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
13.10.2009 13:31:22
|
|
|
[quote="weasel"]
| tsitaat: |
Kui hästi läheb, siis saab reedeks kätte vast ikka (b) |
lootus sureb viimasena :P
pole aga siiani kordagi teisipäevast asja reedel kätte saanud, ei ole enam usku sellesse eesti posti...
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
13.10.2009 13:36:12
|
|
|
Nad laupäeval üldse ennast ei liiguta?
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
malukas
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
13.10.2009 14:30:36
|
|
|
| weasel kirjutas: |
| Nad laupäeval üldse ennast ei liiguta? |
Minu teada mitte, mis on minu arust väga halb . Minu puhul nii, et postiljon käib laup. võru peapostkontoris küll ja toob muud ajalehed ning värgid sealt ära, aga pakki ei too, kuigi see ka kohal seal .
_________________ Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€ |
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
13.10.2009 15:49:41
|
|
|
http://gameinformer.com/b/podcasts/archive/2009/10/12/special-edition-podcast-uncharted-2-among-thieves.aspx
game informeri special Uncharted2 podcast. vist ei olnud ühtki erilist spoilerit, kui konkreetsemalt millestki räägiti siis ainult paarist levelist mida mingitest varasematest traileritest ammuammu nähtud, paari lugu mängivad OST pealt jms, suht huvitav kuulamine :)
shopto.net ja game.co.uk panid igatahes mõlemad täna mängu posti mulle. eksnäis kumb enne kohale jõuab, veel ei tea kas jätan endale specialeditioni või tavalise.
ja seekord igatahes tasus õigel ajal preorderida, shopto'st sain asja 32.95 eest ja gamest special edtition 39.99.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paanz
HV vaatleja

liitunud: 13.12.2007
|
13.10.2009 21:49:12
|
|
|
Labukana,
| tsitaat: |
seekord igatahes tasus õigel ajal preorderida, shopto'st sain asja 32.95 eest ja gamest special edtition 39.99
|
Kas Shopto-l mitte õigus hindasid muuta polnud? Mul on sealt U2 pre-order 37.xx£ ja sul jäi hind esialgseks millega pre-orderi tegid.
Huvitav kas mu GT5 tuleb siis KUNAGI 32 paunaga w?
_________________ PSN: Paanz |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
13.10.2009 21:50:29
|
|
|
Mul pandi ka shipped täna päeval siis Ei jõua oodata enam 52" Teler vajab mängimist
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
14.10.2009 00:25:33
|
|
|
| paanz kirjutas: |
Labukana,
| tsitaat: |
seekord igatahes tasus õigel ajal preorderida, shopto'st sain asja 32.95 eest ja gamest special edtition 39.99
|
Kas Shopto-l mitte õigus hindasid muuta polnud? Mul on sealt U2 pre-order 37.xx£ ja sul jäi hind esialgseks millega pre-orderi tegid.
Huvitav kas mu GT5 tuleb siis KUNAGI 32 paunaga w? |
ehk neil see õigus on, minupuhul seda igatahes ei rakendatud :)
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sahib
HV veteran

liitunud: 25.08.2003
|
14.10.2009 18:37:15
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Mul pandi ka shipped täna päeval siis Ei jõua oodata enam 52" Teler vajab mängimist  |
Liigub- liigub, aga poolele teele vastu ei lähe
_________________ Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ... |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anisse
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2003
|
15.10.2009 01:14:12
|
|
|
| mina läeks PlatoonSgtElias asemel reedel ise kohale, esitaks ID-kaardi ja kui tädi küsib aadressi vastaks õige aadressi ja äkki ..
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
16.10.2009 08:42:22
|
|
|
nii kas keegi juba läbi ka teinud...kuidas esimesed muljed on
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
16.10.2009 09:57:48
|
|
|
Ma loodan, et selles osas mingeid kolle pole.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
16.10.2009 10:00:19
|
|
|
| weasel kirjutas: |
| Ma loodan, et selles osas mingeid kolle pole. |
mis kollidel viga?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
16.10.2009 10:04:41
|
|
|
| Labukana kirjutas: |
| weasel kirjutas: |
| Ma loodan, et selles osas mingeid kolle pole. |
mis kollidel viga? |
Mulle ei meeldi. Aetakse reaalsust mängudes taga ja siis pannakse kollid sisse. Ajuvaba.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
16.10.2009 10:15:45
|
|
|
kes reaalsust taga ajab? mulle tundub et eesti mängurid ainult millegipärast.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
16.10.2009 10:16:10
|
|
|
| weasel kirjutas: |
| Labukana kirjutas: |
| weasel kirjutas: |
| Ma loodan, et selles osas mingeid kolle pole. |
mis kollidel viga? |
Mulle ei meeldi. Aetakse reaalsust mängudes taga ja siis pannakse kollid sisse. Ajuvaba. |
pfft, "reaalsuse tagaajamine" on igav, indiana jones on sama "reaalne".
mulle U1 kollid meeldisid, mõnus vaheldus, sai raipeid run&gun'ida.
esimese mängu sisuliselt algusest saadik kuni lõpuni välja vihjati pidevalt millelegi paranormaalsele, seega ei olnud nad nii ootamatud ka midagi, kui vähegi mängu süveneda :P
viimati muutis Labukana 16.10.2009 10:16:51, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
16.10.2009 10:20:24
|
|
|
Mulle lihtsalt ei meeldi kollid. Oskab keegi küsimusele vastata?
E: http://www.youtube.com/watch?v=5TU3bB4Hds0 ja ongi kollid sees. Hea mängu rikkusid juba ette ära. Sarvedega ja puha.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
16.10.2009 12:05:08
|
|
|
| Esimeses osas, kui kuulsin et mingid mutandid on lõpus, olin ka alguses veidi pettunud. Aga kui mängus niikaugele jõudsin, olid nad täiesti maitsekalt tehtud ja sobisid story'sse suurepäraselt.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
malukas
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
16.10.2009 12:39:52
|
|
|
Ma ei saanudki täna mängu kätte , tüütan homme postkontori, vb on kohal ja saab kätte kuidagi
_________________ Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€ |
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
16.10.2009 14:05:59
|
|
|
| weasel kirjutas: |
| Labukana kirjutas: |
| weasel kirjutas: |
| Ma loodan, et selles osas mingeid kolle pole. |
mis kollidel viga? |
Mulle ei meeldi. Aetakse reaalsust mängudes taga ja siis pannakse kollid sisse. Ajuvaba. |
Täiesti nõus. U1 muutus jube ajuvabaks kui kollid välja ilmusid, hiilimine ja nurga tagant tulistamise efekt kadus. Lihtsalt jookse ja tulista. AI oli ka neil allpool igasugust väärtust. Näiteks võib tuua ka Crysise, mis muutus samuti koheselt saastaks, kui need tulnukad tulid. Mängu loojad võiksid rohkem ajurakke kasutada kollide loomisel, ülejäänud vastased oskavad varjata end ja muid trikke teha. Aga kollid alati lollimast lollimad, kes ei oska muud, kui sulle vastu joosta. Nad peaksid natukegi huvitvamad olema. Nende melee rünnakud on ka tavaliselt liiga tugevad, et löövad mu paari löögiga mättasse. Eriti reaalne ju, enne elasin kõik automaadi ja bazooka tule üle, ja nüüd mingi relvadetta mutand teeb mulle üks null ära.
Pealegi on Uncharted sinna reaalsuse poole suunatud mäng, stoory ja võitluse poolest, nii et kollid ei kõlba sinna üldse.
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
16.10.2009 14:08:59
|
|
|
Just, Crysisega oli sama teema. Huvi kadus täielikult kui esimene koll vastu tuli. Panin kohe surematuse peale ja jooksin lõpuni...
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
16.10.2009 14:33:41
|
|
|
võtan tagasi kõik halva mida eesti posti kohta öelnud olen (tegelt ei võta:P), sest mu teisipäeval game.co.uk'st shipitud Uncharted 2 special edition oli mul täna töölt tulles postkasti libistatud :)
tänaseks kahjuks plaanid tehtud juba, homme ehk jõuan vähe rohkem teha. (no korra lükkan täna ka ps3'e tööle ikka :)
| 486 kirjutas: |
| Mängu loojad võiksid rohkem ajurakke kasutada kollide loomisel, ülejäänud vastased oskavad varjata end ja muid trikke teha. Aga kollid alati lollimast lollimad, kes ei oska muud, kui sulle vastu joosta. Nad peaksid natukegi huvitvamad olema. |
minuarust oli just vastupidi huvitav ja kerge vaheldus kuna sealkohas pidi mängustiili muutma, jooksmine ja tulistamine on unchartedis vähemalt sama lõbus kui kusagilt kattest välja piilumine ja täristamine.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
16.10.2009 15:04:28
|
|
|
| Tulin enne postiljoni tulekut kodunt välja, kui täna tuleb, siis tuleb suurem jama, nädalavahetuse plaanid kahjuks juba tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
16.10.2009 15:05:56
|
|
|
Kah käes.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
16.10.2009 15:26:12
|
|
|
| no see kolli jutt... koll ongi loll ja tema rünnak seisneb sinule peale jooksmises ja sind meleega hakkides. mõtle kuidas loomad ründavad.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
16.10.2009 15:31:47
|
|
|
| helga kirjutas: |
| no see kolli jutt... koll ongi loll ja tema rünnak seisneb sinule peale jooksmises ja sind meleega hakkides. mõtle kuidas loomad ründavad. |
jah, lõvid ja muud kiskjad jooksevad nii sama oma saagile peale. Sa tahad seda lolli AI-d meie loomriigiga võrrelda Kuule mees mine hinga vähe värsket õhku!
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
16.10.2009 15:34:33
|
|
|
486, kas sa oled olnud mõne kiskjaga kinnises ruumis kahekesi, et tead kuidas nad käituvad?
Loomulikult on igal liigil oma jahipidamis taktika, aga see on siiski nende elukeskonnas. kuskil nelja seina vahel ei pass lõvi sul midagi vaiksel diivani taga...
viimati muutis jules 16.10.2009 15:36:04, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
16.10.2009 15:34:40
|
|
|
| 486, you just double failed.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
16.10.2009 16:02:10
|
|
|
ja mis keelab programmeerijal seda teha? Võiks natukegi midagi uut luua. Sellistes kohtades tekib tunne nagu mängiks mingid vana mängu jälle uuesti.
Näide kus on hea ja huvitav AI on L4Ds. Isegi solos suudavad nad mind ehmatada. Ja ma ei saa aru miks teised mängutootjad seda ei oska või taha teha.
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|