Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Sapphire HD 4890 TOXIC probleem märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
buckler
HV vaatleja
buckler

liitunud: 20.07.2005




sõnum 06.10.2009 10:40:47 Sapphire HD 4890 TOXIC probleem vasta tsitaadiga

Tervist!

Mul siis selline probleem, et kui arvuti tööle panen, siis pilt täiega väriseb ja mingi nagu lained käivad sellest läbi. Kui paned mingi graafilise asja tööle, siis natukene aega on need ikka ja siis kaovad ära. Tuled mängust välja, on kõik täiesti korras ja midagi pole nagu viga. FPS ona ka täiesti normaalne ja kõik graafika testid on samad tulemused mis arvuti ostes. Klokkinud pole ja mida näppinud pole. Ja kui peale mängu on asi normaalseks läinud siis natukene aega idles olnud siis hakkab jälle pihta.

Mis te arvate, et viga võiks olla. Mul endal on mõistus otsas. Peaks garantiisse saatma? Kas on tõesti võimalik, et ATI kaardile ei meeldi madal töötemperatuur?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 06.10.2009 10:51:19 vasta tsitaadiga

Mul kunagi ostes oli x1900xt- selline viga, et 5-10 min jooksul idles seistes viskas üle ekraani ühtse värvitooni.
Samas 3d rakendused (mängud) töötasid korralikult.

Seega oli mingi 2D funktsioon kaardil tuksis. Garantiis vahetati kaart ära.

Kui sul võimalus teises arvutis proovida ja tulemus on sama on kindel garantii laks.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
buckler
HV vaatleja
buckler

liitunud: 20.07.2005




sõnum 07.10.2009 19:16:24 vasta tsitaadiga

Samas on kõik testid näitaavd, et kaart on korras ja ei leia ühtegi errorit nii 2D kui ka 3D puhul. See värin on toimunud arvuti ostmisest saadik. Algul oli seda vähem ja ainult arvutit käivitades, ning möödus mingi paari minutiga. Nüüd kestab see kauem ja olen tähele pannud, et just temperatuuril 50-52 kraadi. Sealt alla ja ülesse poole toimib asi väga hästi. Mängida saab ning virvendamine kaob ka ära ning mängides mingeid lollakaid erroreid ei tao nagu tavaliselt ATI kaardid teevad kui neil midagi viga on. Lihtsalt tahaks ikkagi korralikku kaarti selle raha eest ning ju tuleb vist garantiisse minek, kui kellelgi veel mingeid ideid pole milles asi. Pole hetkel teist arvutit ka kuhu seda proovida saaks.

tegin siis uue avastuse, et need lained ja värisemine toimub ainult 1440x900 resolutsiooni juures. Teise monitoriga neid pole ja sama monitoriga madalamal resolutsioonil ka pole. Kas asi on nüüd monitoris?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2009 20:24:01 vasta tsitaadiga

mis monitoriga üldse tegemist?
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 13.10.2009 00:09:55 vasta tsitaadiga

Kahtlen et monitoris viga on, pigem jah 2d peal kus kaart lülitab ennast veits teisele kanalile võrreldes 3d rakendusega..
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Sapphire HD 4890 TOXIC probleem
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.