Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 478, 479, 480  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 07.10.2009 20:05:32 vasta tsitaadiga

PowerPuff kirjutas:
Äkki panete ülesse mõne kiiruse testi mis on tehtud näiteks mõnda USA serverisse?


Elioni foorumis oli paar testi üleval, ei mäleta täpselt, kuid kiirused oled seal 2mb/s ümber

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PowerPuff
HV vaatleja
PowerPuff

liitunud: 06.01.2005




sõnum 07.10.2009 20:17:27 vasta tsitaadiga

Peab mainima, et välislingi kiirused on küll nutused, s.t. eesti siseselt mul selle 100Mb/s midagi peale küll pole hakata.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2009 20:18:16 vasta tsitaadiga

PowerPuff kirjutas:
Peab mainima, et välislingi kiirused on küll nutused, s.t. eesti siseselt mul selle 100Mb/s midagi peale küll pole hakata.


Mismõttes nutused? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2009 20:20:06 vasta tsitaadiga

60Mb/s samuti nagu väike. Või asi kinni ruuteris ikkagi? Testidest pole nagu siin suuremat numbrit silma jäänud. 100 Mb/s asi ikka väga kaugel thumbs_down.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.10.2009 20:23:14 vasta tsitaadiga

pane digi-tv kinni , siis tuleb 80mb/s peale
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PowerPuff
HV vaatleja
PowerPuff

liitunud: 06.01.2005




sõnum 07.10.2009 20:23:50 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
PowerPuff kirjutas:
Peab mainima, et välislingi kiirused on küll nutused, s.t. eesti siseselt mul selle 100Mb/s midagi peale küll pole hakata.


Mismõttes nutused? icon_rolleyes.gif


Vaatasin natuke Elioni foorumis ringi, välislingi kiirused (välja arvatud Soome, Rootsi, Norra) kiirused väga üle 2-4Mb/s minna ei taha.


viimati muutis PowerPuff 07.10.2009 20:28:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2009 20:26:30 vasta tsitaadiga

Infot ka konkurendi 100M ühenduse kohta: http://www.starman.ee/teenused/kolmikpaketid/super-pakett
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2009 20:26:35 vasta tsitaadiga

---

viimati muutis Etz 08.10.2009 10:28:21, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 07.10.2009 20:28:33 vasta tsitaadiga

Palju te kiiruseks ilma ruuterita vahel saate?
Või pole see mingi x tingimuse tõttu võimalik?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2009 20:32:47 vasta tsitaadiga

PowerPuff kirjutas:

Vaatasin natuke Elioni foorumis ringi, välislingi kiirused (v.a. Soome, Rootsi, Norra) kiirused väga üle 2-4Mb/s minna ei taha.


Esiteks - kõik oleneb, saada välisühendust pea samas kiiruses kui riigisisest on täiesti võimalik, kõik oleneb suunast, kella-ajast ja serverist. Tasub endale selgeks teha interneti ülesehituse põhimõte, elu sees sa ei saa igast serverist igal ajal kätte teoreetilist maksimumi. Samamoodi nagu 300 km/h väljaminevate autodega sa sõidad Eestis linnas 50 km/h.

mikk36, kui speedtest.net'i skriini vaadata siis umbes 75/18 on seni lagi olnud REAALSELT kättesaadavate kiiruste puhul. 100/20 on Elioni esimese sõlmeni vabalt saavutatav. Aga see inimesi ei huvita, reaalselt on ikka vaja teada, kui kiirelt sitt Suure Lombi tagant kohale tilgub.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2009 20:39:36 vasta tsitaadiga

ma vaatan et see starmani värk on eriti nutune, mingi powerbuustid ja 30 mega alla peale mingit aega ja 6mbit üles on aint mingiaeg ja mahupiirang jne, elioni ühendus näib sellekõrval ikka väga viks ja kena icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PowerPuff
HV vaatleja
PowerPuff

liitunud: 06.01.2005




sõnum 07.10.2009 20:40:19 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
PowerPuff kirjutas:

Vaatasin natuke Elioni foorumis ringi, välislingi kiirused (v.a. Soome, Rootsi, Norra) kiirused väga üle 2-4Mb/s minna ei taha.


Esiteks - kõik oleneb, saada välisühendust pea samas kiiruses kui riigisisest on täiesti võimalik, kõik oleneb suunast, kella-ajast ja serverist. Tasub endale selgeks teha interneti ülesehituse põhimõte, elu sees sa ei saa igast serverist igal ajal kätte teoreetilist maksimumi. Samamoodi nagu 300 km/h väljaminevate autodega sa sõidad Eestis linnas 50 km/h.

mikk36, kui speedtest.net'i skriini vaadata siis umbes 75/18 on seni lagi olnud REAALSELT kättesaadavate kiiruste puhul. 100/20 on Elioni esimese sõlmeni vabalt saavutatav. Aga see inimesi ei huvita, reaalselt on ikka vaja teada, kui kiirelt sitt Suure Lombi tagant kohale tilgub.


Nii rumal ma nüüd ka pole, et ei tea kuidas internetis asjad liiguvad. Minu point on lihtsalt selles, et kui mu praegune ühendus on 4Mb/s nii ülesse kui alla, ja seda reaalselt ka mujale kui ainult Eestisse (ja seda olenemata kellaajast ning nädalapäevast), siis pole mulle sellest 100/20 ühendusest suurt tolku.

Ja see Starmani asi, no see on suht hea nali.


viimati muutis PowerPuff 07.10.2009 20:41:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2009 20:42:35 vasta tsitaadiga

chesm6mmi kirjutas:
ma vaatan et see starmani värk on eriti nutune, mingi powerbuustid ja 30 mega alla peale mingit aega ja 6mbit üles on aint mingiaeg ja mahupiirang jne, elioni ühendus näib sellekõrval ikka väga viks ja kena icon_biggrin.gif


Ple vähemalt "boostitud" vaid stabiilne ja suht garanteeritud kiirus icon_wink.gif
(jätaks kõrvale selle, et mu ruuter ei ruudi 100Mbit/s ja elion kohe süüdi, kõrvale...)
Tänage õnne...et sümmeetriliselt 100/100 ei anta, muidu jookseksite kohe gigabit ruutereid ostma... icon_lol.gif
Või karjuksite, et elion on paha... nu ei tule 100 icon_razz1.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2009 20:51:18 vasta tsitaadiga

PowerPuff kirjutas:

Nii rumal ma nüüd ka pole, et ei tea kuidas internetis asjad liiguvad. Minu point on lihtsalt selles, et kui mu praegune ühendus on 4Mb/s nii ülesse kui alla, ja seda reaalselt ka mujale kui ainult Eestisse (ja seda olenemata kellaajast ning nädalapäevast), siis pole mulle sellest 100/20 ühendusest suurt tolku.


Tõepoolest, kui sa kasutad selliste riikide serverid, mis kas serveri kiiruse või konkreetse välisühenduse koormuse tõttu üle 4/4 välja ei anna siis pole sulle 100/20 vaja. Ma saan 100/100 ühendust tööjuures igapäevaselt kasutada ning enamasti saab vajaliku nodi väga kiirelt kätte, vahet pole, kas Eestist või mujalt. Jah, kaugelt idamaalt ei tule draiverid eriti kiirelt kohale kuid Euroopas on olukord märksa parem. Loomulikult ei ole raud 100/20 peal kogu aeg tules aga on ikka meeldiv küll, kui mõni mõnesajamegane asi on nagu lupsti kohal. Eriti on linuxikasutajatel elu hea kuna mirroreid on Eestis kõvasti ja kogu Eesti on sisuliselt üks suur LAN.

Aga nagu ma ütlesin - kui tõesti kasutad 4/4 võimekusele vastavaid kohti siis pole kiiremast ühendusest midagi kasu.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2009 20:53:30 vasta tsitaadiga

Euroopa siseselt on kiirused suht head, enamus vist kasutabki just USA ja Euroopa saite ja servereid. USA-s tipp tunnil ma üle 5mbit/s pole saand, seega veidi kasutu, aga eks tulevikus läheb paremaks.
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2009 21:03:18 vasta tsitaadiga

Nonii, nüüd uus kiri Elioni kodukal tehes võimaluse kontrolli netile:

Meil on väga hea meel, et hüperkiire Internet äratas Sinus huvi. Kahjuks peame ütlema, et meil pole praegu võimalik Sinu aadressil hüperkiiret internetti veel pakkuda. Aga see võib muutuda üsna peaning Sina saad seda mõjutada!
Võrgu laiendamisel lähtume väga otseselt huviliste hulgast konkreetses piirkonnas või korrusmajas. Kui soovid, et 100 Mbit/s ühenduskiirus jõuaks Sinuni kiiremini, palun täida allolev ankeet. Sinust sõltuvad meie investeeringute ja võrguarenduse plaanid. Kui oleme fiiberoptikavõrguga Sinu elukohani jõudnud, võtame Sinuga ise ühendust.
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 07.10.2009 21:03:52 vasta tsitaadiga

Kuidas Elioni 100/20'ga ülesse läheb? 2mbit/s?
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 07.10.2009 21:05:50 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
Kuidas Elioni 100/20'ga ülesse läheb? 2mbit/s?

Mispärast peaks upload 10x aeglasem olema? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2009 21:08:37 vasta tsitaadiga

SinuEma, sai ka avaldus täidetud. Huvitab kas neil ka 10e aastapärast see meeles, et helistaksid? Siiamaani pole nad ühestki lubatud teatamisest kinni pidanud.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 07.10.2009 21:09:04 vasta tsitaadiga

SinuEma kirjutas:
Nonii, nüüd uus kiri Elioni kodukal tehes võimaluse kontrolli netile:

Meil on väga hea meel, et hüperkiire Internet äratas Sinus huvi. Kahjuks peame ütlema, et meil pole praegu võimalik Sinu aadressil hüperkiiret internetti veel pakkuda. Aga see võib muutuda üsna peaning Sina saad seda mõjutada!
Võrgu laiendamisel lähtume väga otseselt huviliste hulgast konkreetses piirkonnas või korrusmajas. Kui soovid, et 100 Mbit/s ühenduskiirus jõuaks Sinuni kiiremini, palun täida allolev ankeet. Sinust sõltuvad meie investeeringute ja võrguarenduse plaanid. Kui oleme fiiberoptikavõrguga Sinu elukohani jõudnud, võtame Sinuga ise ühendust.



Nüüd tuleb kõigi naabrite eest see ankeet ära täita icon_biggrin.gif icon_razz1.gif

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2009 21:10:29 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
Nüüd tuleb kõigi naabrite eest see ankeet ära täita icon_biggrin.gif icon_razz1.gif

E-mail ja telefon enda omad paned? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2009 21:11:16 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
Kuidas Elioni 100/20'ga ülesse läheb? 2mbit/s?


Etz kirjutas:
Njaa pole paha...
Arvestades et mu ruuter 100Mbit/s ruutida ei suuda, isegi teoreetiliselt mitte... icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2009 21:11:18 vasta tsitaadiga

[VaHuR] kirjutas:
Mart352 kirjutas:
Nüüd tuleb kõigi naabrite eest see ankeet ära täita icon_biggrin.gif icon_razz1.gif

E-mail ja telefon enda omad paned? icon_biggrin.gif


Paljudes majades on e-posti aadressid avalikud, et saaks üksteisele vajadusel kirjutada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 07.10.2009 21:14:33 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Tänud. Jäi kahe silma vahele see icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vutt
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 07.10.2009 23:25:37 vasta tsitaadiga

PowerPuff kirjutas:

Nii rumal ma nüüd ka pole, et ei tea kuidas internetis asjad liiguvad. Minu point on lihtsalt selles, et kui mu praegune ühendus on 4Mb/s nii ülesse kui alla, ja seda reaalselt ka mujale kui ainult Eestisse (ja seda olenemata kellaajast ning nädalapäevast), siis pole mulle sellest 100/20 ühendusest suurt tolku.


Hetk tagasi testisin speedtest.net-i ga Londoni otsa - tuli 36Mb/s

Pealegi p2p võlu on näiteks selles, et ei pea ühte kohta jäme lont olema...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.10.2009 23:57:57 vasta tsitaadiga




uk tervitused

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2009 00:51:37 vasta tsitaadiga

SinuEma kirjutas:
Nonii, nüüd uus kiri Elioni kodukal tehes võimaluse kontrolli netile:

Meil on väga hea meel, et hüperkiire Internet äratas Sinus huvi. Kahjuks peame ütlema, et meil pole praegu võimalik Sinu aadressil hüperkiiret internetti veel pakkuda. Aga see võib muutuda üsna peaning Sina saad seda mõjutada!
Võrgu laiendamisel lähtume väga otseselt huviliste hulgast konkreetses piirkonnas või korrusmajas. Kui soovid, et 100 Mbit/s ühenduskiirus jõuaks Sinuni kiiremini, palun täida allolev ankeet. Sinust sõltuvad meie investeeringute ja võrguarenduse plaanid. Kui oleme fiiberoptikavõrguga Sinu elukohani jõudnud, võtame Sinuga ise ühendust.

Täidan ära thumbs_up.gif

Kahjuks naabritel vist STV ainult seega suurt lootust pole icon_neutral.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2009 01:28:56 vasta tsitaadiga

Ma täitsin ise ka ära aga ei ärata eriti suuri lootusi... majas levib pikemat aega majanet mis pakub ka "kiiret" kuid äärmiselt ebastabiilset internetti... ülejäänud on vast kaabeloperaatorite mõjuvallas.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Franzuu
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2008




sõnum 08.10.2009 01:30:54 vasta tsitaadiga

30. sept või 1. okt hommikul sai siis see hüper nett tellitud. Olen siin oodanud SMS's, sai kõrini ja sai helistatud elioni. Nemad ütlesid et 2. oktoobril oli minu tellimus lõpetatud ja see tähendab, et hüper kiire nett ei ole võimalik. (mul on ST 780 ruuter ja net tuleb ruuterisse selle peenikese dsl kaabli kaudu). Ütles, et ta ei näe kas majja üldse tuleb fiiber või mitte ja ütles, et homme helistataks 165'te ja et tellitaks korrusmaja lahendus, et võibolla siis saab hüper netti. Siis helistati tagasi ja ütles, et tuleb küll fiiber majja ja peale seletamist, et peab olema kodulahenduse kolmik pakett, et üldse saada hüper kiiret netti, kästi tellida kodulahendus korrusmaja baasil (et siis cat5 kabel tuleb ruuterisse vist?). Eks siis näeb, kas saab või ei.

Kui elion niimodi tühistab asju, siis peaks ikka saatma sms'i, e-mail'i või helistama, mitte jätma inimese teadmatusse.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 08.10.2009 01:31:10 vasta tsitaadiga

MajaNet'i ebastabiilsus tundub suurel määral tulenevat kasutajate aktiivsusest.
_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2009 01:32:49 vasta tsitaadiga

Ega naabritel kah see STV teab mis usaldusväärne pole.Kord kuus on STV pirukaauto koos tehnikuga jälle hoovis icon_lol.gif

Hea vähemalt see, et ma olen majapeale ainus Elioni kasutaja siis ei pea mingite jamade pärast muretsema.Pole tehinisi(liiniga seotud) probleeme 3+ aastat kindlasti näinud thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2009 01:34:32 vasta tsitaadiga

Lemmy kirjutas:
MajaNet'i ebastabiilsus tundub suurel määral tulenevat kasutajate aktiivsusest.

no selles on süüdi, et neil tuleb maja keldris linuxi purki ühendus sisse ja sealt läheb switchidesse edasi... no see üks masin ei suuda elusees hoida maja vajadusi üleval arvestades mis tehnikat kasutavad. Nad lubavad praegu vist 20 või 30mbit ühendust meie majas... suht mannetu on. Ühendus pole mitte garanteeritud vaid limiteeritud ja jagatud... paar võtavad rohkem, teistele ei jää... kui just nüüd uuendusi pole olnud aga kahtlen. Ma mäletan kui kasutaisn oli mul ka juurdepääs ja see asi mis trepikojas oli... no p3 oli heal juhul aga pigem tundus veel vanem miskine cellu ront odava raha eest ostetud ja kõik.

Tegelt ma pole isegi kindel kas elion on nõus mulle majja ehitama võrku välja kui siin miskine majanet levib... eks aeg näitab aga lootust ei hakka isegi tekitama endasse.


viimati muutis KillerXP 08.10.2009 01:37:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2009 01:36:57 vasta tsitaadiga

Franzuu kirjutas:
Kui elion niimodi tühistab asju, siis peaks ikka saatma sms'i, e-mail'i või helistama, mitte jätma inimese teadmatusse.

Eih, milleks. Me oleme ju ainult kliendid icon_confused.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2009 01:41:59 vasta tsitaadiga

[VaHuR] kirjutas:
Franzuu kirjutas:
Kui elion niimodi tühistab asju, siis peaks ikka saatma sms'i, e-mail'i või helistama, mitte jätma inimese teadmatusse.

Eih, milleks. Me oleme ju ainult kliendid icon_confused.gif


sessuhtes kontrolli kindlasti üle ja mitu korda neilt, nagu mu jutust lugeda võib siis mingi hetk sogasid nad mulle ka et ei hoopis ple ikka võimalik jne, neil suht pudru ja kapsad seal aga kui ise pinda käia ja kurja häält teha siis küll saab kui alguses lubatud oli...
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 08.10.2009 01:52:37 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
Lemmy kirjutas:
MajaNet'i ebastabiilsus tundub suurel määral tulenevat kasutajate aktiivsusest.

no selles on süüdi, et neil tuleb maja keldris linuxi purki ühendus sisse ja sealt läheb switchidesse edasi... no see üks masin ei suuda elusees hoida maja vajadusi üleval arvestades mis tehnikat kasutavad. Nad lubavad praegu vist 20 või 30mbit ühendust meie majas... suht mannetu on. Ühendus pole mitte garanteeritud vaid limiteeritud ja jagatud... paar võtavad rohkem, teistele ei jää... kui just nüüd uuendusi pole olnud aga kahtlen. Ma mäletan kui kasutaisn oli mul ka juurdepääs ja see asi mis trepikojas oli... no p3 oli heal juhul aga pigem tundus veel vanem miskine cellu ront odava raha eest ostetud ja kõik.

Tegelt ma pole isegi kindel kas elion on nõus mulle majja ehitama võrku välja kui siin miskine majanet levib... eks aeg näitab aga lootust ei hakka isegi tekitama endasse.

Riistvara osas ma spekuleerima ei hakka. Linux aga küll süüdi pole, et ühendus looka tõmmatakse.
Igatahes.. ma ei kurda, nett tuleb siiski täiesti kasutatavalt läbi ja konkurentide poole hetkel vist vaatama ei pane.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2009 02:04:28 vasta tsitaadiga

Lemmy, linuxit ma ei süüdistagi, linux on äärmiselt positiivne asi netijagamises... ka paljud tavaruuterid baseeruvad linuxi-põhistel softidel. Pigem kritiseerin ma nende riistvara valikut, katkestusi ja ebastabiilsust mis kõigest sellest kompotist tulnud on... loobusin nende ühenduse kasutamisest juba hea 3 aastat tagasi ja ei kahetse. Alguses vist elisa kasuks, seejärel elisast läksin kiiresti elioni.

Lisaks turvalisus on neil ka päris andekas.. ma võiks iga kell jalutada trepikotta, võtta kapi lahti ja nende switchi voolu alt välja võtta icon_razz.gif või siis nt enda kaabli sinna juurde panna, võrgu üle scannida ja dubleerida mõne tegelase mac adret ning olen sees juba... paneme sinna otsa veel selle, et kõik on ühes sisevõrgus ehk siis teiste arvutitesse on juurdepääs olemas mis ei ole kaitstud. Sain isegi kunagi kunagi sealt miskise võrgu kaudu leviva viiruse mis kõik exe failid mul arvutis ära napsas, sh kodukootud programmid... õnneks olid enamustest backupid olemas. Siiamaani tegelt ei kasuta viirusetõrjet kuna ise oskan valida kus ringi kolan ja ei ole nagu vajadust selleks.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 08.10.2009 02:33:31 vasta tsitaadiga

Siinsest teemast läheb asi juba kaugele..
Ise vahelduva eduga antud teenust aastaid kasutanud ja tegelikult meenub mingi 4-5 katkestust üldse kogu selle perioodi peale.
Kapid on lukus, kuid loomulikult võib sinna sisse murda, kui suur tung on.
Maja võrk on üles ehitatud ühtse sisevõrguna, igaüks võib oma turvalisuse eest ise hea seista, keegi ei keela. Ma ei leia, et antud lähenemine oleks midagi ebasobivat.
Viirusetõrje kasutamine on vaba valik. Õnneks enamus ISP'e keeravad zombie'stunud masinatel, mis võrku läbustavad, ühenduse kinni.
MajaNet'i jaoks võiks teha eraldi teema, kui juttu kauemaks jagub. icon_wink.gif

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2009 08:10:10 vasta tsitaadiga

ptu... võiks ka juba kohale jõuda..
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
homeworld1
HV kasutaja
homeworld1

liitunud: 29.10.2008




sõnum 08.10.2009 08:48:08 vasta tsitaadiga

Kui kiiresti see SMS tuleb?:O
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2009 10:28:12 vasta tsitaadiga

Franzuu kirjutas:

Kui elion niimodi tühistab asju, siis peaks ikka saatma sms'i, e-mail'i või helistama, mitte jätma inimese teadmatusse.


Täiesti nõus. See küll ei paranda tagantjärgi su probleemi kuid Elion on sellest bugist (et alati ei lähe negatiivse vastuse korral SMS teele) teadlik ning vea parandamisega tegeletakse.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MEE
HV vaatleja

liitunud: 14.02.2007




sõnum 08.10.2009 11:27:26 vasta tsitaadiga

tellisin ka eile ära, sain maili ka, et asi töös. Kui kiiresti keegi Teist mingit tagasidet sai? I mean kaua ma ootama peaks, enne kui neile ise helistama, et kaugel nad on. (arvestada nende tagasihoidlikku unustamise võimet icon_razz.gif)

Starmani ühendust kaalusin ka enne, kuni nad avaldasin selle ühenduse tagamaad - no thank you for me icon_razz.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2009 11:34:02 vasta tsitaadiga

Krt, ma pole ikka rahul sellega, et minuni see megakiire nett ei jõua icon_razz.gif Saan aru, et kui tahetakse hüperkiiret netti, siis korrusmaja kasutajad peavad vahetama paketi Kodulahenduse vastu ? ....ma elan nö korrusmajas, kuid kasutan Kodulahendust, kuid mille taha asi või jääda? Tahaks nagu ammendavat vastust Elioni käest saada. Sai neile ka meil saadetud, kuid vastusega pidavat kuni 4 tööpäeva minema.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 08.10.2009 14:49:12 vasta tsitaadiga

Kuskil mingi kaart või aadresside loetelu ka on, kus see pakett levib? icon_razz.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2009 15:01:45 vasta tsitaadiga

softis, Halloo alles ärkasid icon_lol.gif
http://tv.elion.ee/hyperkiire/?utm_source=elion-esileht&utm_medium=tekstireklaam&utm_content=tekstireklaam-blokk&utm_campaign=hyperkiire
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2009 15:02:53 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
softis, Halloo alles ärkasid icon_lol.gif
http://tv.elion.ee/hyperkiire/?utm_source=elion-esileht&utm_medium=tekstireklaam&utm_content=tekstireklaam-blokk&utm_campaign=hyperkiire

Mina siit küll ei leia ei kaarti ega aadresite loetelut.
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2009 15:11:45 vasta tsitaadiga

Kontrolli aadressi järgi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2009 15:13:04 vasta tsitaadiga

SinuEma, Et kontrolli enda võimalust on paha nupp kuhu vajutada icon_idea.gif
Kaardiks on see lause "Elioni hüperkiire internet on kättesaadav kõikides suuremates linnades üle Eesti. Tänaseks oleme hüperkiirusteks vajaliku võrguga katnud 100 000 kodu kortermajades."
Elad kortermajas siis väike võimalus olemas,kui ei ele siis ei saa kah.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noonius
HV kasutaja
noonius

liitunud: 20.08.2002




sõnum 08.10.2009 15:19:39 vasta tsitaadiga

sama siin, miga, aga ega ma eriti ei usugi, mis juttu Elion ajab. Nende reklaamlausegi ajab naeru kihistama.
tsitaat:
Tänaseks oleme hüperkiirusteks vajaliku võrguga katnud 100 000 kodu kortermajades.


sada tuhat korterit kortermajades paistab natuke ülepingutatud number olevat. Igatahes minu korteris Mustamäel pole seda võimalik veel panna, kuigi istun Kodulahenduse otsas. No aga kui nad arvestasid kõik Kodulahenduse omanikud automaatselt nende alla, kes uue kiire neti võivad saada, siis tuleb vist 100 000 korterit täis küll.

_________________
tsitaat:

Mingi paks pihv paugub siin
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2009 15:22:55 vasta tsitaadiga

No mõnimees hakkab üürikorterit otsima sinna levialasse spetsiaalselt nagunii icon_lol.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2009 15:23:25 vasta tsitaadiga

Olemasolev võrk ei tähenda, et kortermajas ei peaks tegema lisatöid.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 478, 479, 480  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.