Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Starman tõstab koduinterneti kiiruse 100 megabitini märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ranirahn
külaline






sõnum 07.10.2009 13:31:07 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis Ranirahn 15.11.2009 14:51:10, muudetud 1 kord
tagasi üles
anim
HV kasutaja
anim

liitunud: 19.05.2005




sõnum 07.10.2009 13:38:39 vasta tsitaadiga

no alguseks hea seegi, seni oli upload max 350k - seega kasv pea 6 korda....
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 07.10.2009 13:39:36 vasta tsitaadiga

Kui sellise hinna eest tõesti ainult 2 üles antakse, siis pole küll asjal mingit pointi.
_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 07.10.2009 13:39:54 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas digiboksi rent on hinna sees? HD boksi eest küsivad raisad 99 veel juurde, mark my words.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 07.10.2009 13:41:40 vasta tsitaadiga

Miks peaks hinna sees olema? Praegugi on rent eraldi papp.
_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 07.10.2009 13:42:53 vasta tsitaadiga

Lemmy kirjutas:
Miks peaks hinna sees olema? Praegugi on rent eraldi papp.
Lihtsalt seetõttu, et kui boksi rent on lisaks, on hinnalisa liiga ränk võrreldes varemräägituga (kolmandik hinnatõusu) ja elioniga.
Ei tea kellele on vaja kahte telefoninumbrit? Mulle küll mitte.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander85
HV kasutaja
sander85

liitunud: 30.09.2007




sõnum 07.10.2009 14:31:06 vasta tsitaadiga

2 üles ja 599 selle eest? krdi praegune powerboost suudab ka 2 üles lükata esimeste megade jooksul.. ma ei näe mõtet, miks peaks selle pasa eest 200 krooni otsa maksma :S koos staatilise ip-ga 698 icon_neutral.gif
_________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gizmik
HV vaatleja
gizmik

liitunud: 02.07.2006




sõnum 07.10.2009 14:32:12 vasta tsitaadiga

mina olen aru saanud, et praegu juba võid HD boxi vastu olemasoleva vahetada ilma lisatasuta. kesklinna kontoris siis.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aphextwin
HV vaatleja

liitunud: 06.08.2005




sõnum 07.10.2009 14:33:15 vasta tsitaadiga

2 megabitti uploadi on küll mingi halb nali, ma leian, eelkõige kui arvestada, kuidas Starman enda uut lahendust reklaamis kui Elionist veel parematki. 2Mb vs 20 Mb uploadi... hmm, ma vist pean siin päris pikalt mõtlema, kumb pakkumine on parem! Mitte et Elion mu paneelmajja Õismäel miljardi aasta jooksul oma fiibriga jõudnud oleks, aga ikkagi - Starman ju pidi tulema "parem".

Kui Starmani pakkumisse jääb 2Mb uploadi, siis kindel minek Starmani VIP-kolmikult STV-sse. Loodetavasti ei jää ma siis ainukeseks lahkujaks.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gizmik
HV vaatleja
gizmik

liitunud: 02.07.2006




sõnum 07.10.2009 14:59:06 vasta tsitaadiga

http://en.wikipedia.org/wiki/DOCSIS väidab, et docsis 3.0 võimaldab 1 kanaliga 30mbit uploadi, seega on see ilmselge kartus, et inimesed tõmbavad torrentite/failiserveritega nende upstreami umbe. samas, tavainimene seda paketti ei taha ja teadja jätab 2mbit uploadi pärast liitumata.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2009 15:07:02 vasta tsitaadiga

100/2 on täiesti mõttetu. Selle 100-se kiirusega pole midagi peale hakata, olgem ausad, kui ülesse ainult 2 on. Elion just oma hea uploadiga meelitabki üldse mind enda juurde, ega reaalselt kuskilt eriti seda 100-st downloadi niigunii võtta pole ja torrentist tuleb ka väga harva sinna 1MB/s juurde kiirus, seega suht mõttetu pakett ma ütleks. Mul pole ühtegi telefoni vaja, rääkimata siis 2-st.

Esialgu siis vaatame Elioni poole.
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
forint
HV veteran
forint

liitunud: 15.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2009 15:08:05 vasta tsitaadiga

gizmik kirjutas:
http://en.wikipedia.org/wiki/DOCSIS väidab, et docsis 3.0 võimaldab 1 kanaliga 30mbit uploadi, .


Starman kasutab 8 kanalit.
Lisaks jäi kõrva ka Starmani klienditeenindusest ,et 100mb on powerjuustuga kusjuures.
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 07.10.2009 15:09:44 vasta tsitaadiga

forint kirjutas:
Lisaks jäi kõrva ka Starmani klienditeenindusest ,et 100mb on powerjuustuga kusjuures.
Möh? Taga targemaks läheb. Kui reaalselt on 10M alla ja 500K üles, siis tormavad küll klientide hordid Starmani uksed pikali suures tarbimistuhinas. NOT.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timothy
HV kasutaja
timothy

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2009 15:27:32 vasta tsitaadiga

gizmik kirjutas:
mina olen aru saanud, et praegu juba võid HD boxi vastu olemasoleva vahetada ilma lisatasuta. kesklinna kontoris siis.


Kust selline info ?? Tahan kaaaa, aga eriti ei usu icon_rolleyes.gif

_________________
www.minuprint.com fototrükk
3dmarket.ee filamendid 3d printerile ja 3d prinditud tooted
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gizmik
HV vaatleja
gizmik

liitunud: 02.07.2006




sõnum 07.10.2009 15:42:56 vasta tsitaadiga

helista 1770 ja küsi. mulle sealt nii väideti
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2009 16:07:44 vasta tsitaadiga

100 Mbit/s powerboost ... Täiesti haige, see firma ikka oskab. Reklaamima hakkavad ka raudselt nagu oma praegust 18Mbitist jama. Alati kui nad midagi head lubavad, siis tuleb hoopis vastupidine. Isegi lubatud kuupäevaks ei suuda nad pakette valmis panna, mida nad terve suve munesid? Suve algul oli ju juba jutt, et suvel selguvad paketid ja hinnad ... Eks nädala/paari jooksul selguvad. (kui selguvad)

viimati muutis T1000 07.10.2009 16:08:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gizmik
HV vaatleja
gizmik

liitunud: 02.07.2006




sõnum 07.10.2009 16:08:11 vasta tsitaadiga

ma loodan, et nad lugesid neid postitusi siin ja kirjutavad spec-i ümber praegu
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eqzuw
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2006




sõnum 07.10.2009 16:18:55 vasta tsitaadiga

http://www.starman.ee/teenused/kolmikpaketid/super-pakett
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2009 16:19:58 vasta tsitaadiga

Tormake kõik nüüd Starmani icon_lol.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timothy
HV kasutaja
timothy

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2009 16:20:56 vasta tsitaadiga

Mahupiirant 15 GB nädalas õhtuti + 100mb on powerboosti kiirus (reaalne kiirus 30 mb), uploadist ei hakka rääkimagi (või selle puudumisest). Sisuliselt tegu siis 30/2 mb ühendusega. Nutune võrreldes elioniga icon_lol.gif icon_neutral.gif
_________________
www.minuprint.com fototrükk
3dmarket.ee filamendid 3d printerile ja 3d prinditud tooted
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2009 16:22:01 vasta tsitaadiga

Tore, et allalaadimise mahu piirangut ei unustatud, super. icon_lol.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2009 16:25:42 vasta tsitaadiga

Starmani senised selle teemalised pressiteated on igatahes üsna tarbijat eksitavad olnud.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2009 16:25:44 vasta tsitaadiga

timothy kirjutas:
Mahupiirant 15 GB nädalas õhtuti + 100mb on powerboosti kiirus (reaalne kiirus 30 mb), uploadist ei hakka rääkimagi (või selle puudumisest). Sisuliselt tegu siis 30/2 mb ühendusega. Nutune võrreldes elioniga icon_lol.gif icon_neutral.gif



MAHUPIIRANG. N1 Starman jah ma hakan teie kliendiks. Not. Ei ole mõtet enam iga õhtu mulle lauatelefonile helistada ma ei vasta niikuinii.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander85
HV kasutaja
sander85

liitunud: 30.09.2007




sõnum 07.10.2009 16:26:48 vasta tsitaadiga

eqzuw kirjutas:
http://www.starman.ee/teenused/kolmikpaketid/super-pakett


huvitav, kas neil nüüd häbi ka on? icon_rolleyes.gif

_________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
timothy
HV kasutaja
timothy

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2009 16:28:05 vasta tsitaadiga

Ei hakka siis enam starmani jaoks digi hd boxi taga ajama icon_lol.gif võtab elioni ära, väidetavalt levib koju ka mulle. Case suht closed.
_________________
www.minuprint.com fototrükk
3dmarket.ee filamendid 3d printerile ja 3d prinditud tooted
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 07.10.2009 16:28:31 vasta tsitaadiga

EPIC FAIL icon_eek.gif

Milleks toode, mida keegi vähegi kolbas närvitegevust omav inimene ei taha?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2009 16:29:54 vasta tsitaadiga

Kui keegi laeb alla ja/või üles suuremahulisi faile pikema perioodi vältel, võib see aeglustada internetiühenduse kiirust teistele kasutajatele, kes võibolla kontrollivad ainult oma e-posti või lehitsevad veebilehti. Juhul kui kasutaja ületab nimetatud mahupiirangut, vähendatakse tema internetikiirus DIGI kolmikpaketi tasemeni, ehk allalaadimiskiirus püsivalt kuni 6 Mbit/s ja PowerBoostiga kuni 18 Mbit/s.

Mul tekib küsimus, Mille kuradi pärast seda kiirust üldse siis neile vaja oli ?? Kui nende visiooni järgi peaks igaüks oma meile lugema ja postimehes surfama...
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2009 16:31:34 vasta tsitaadiga

Mul on 30 Mbitti internet mida ma kasutada ei saa kuna mahupiirang on peal. Saan ainult Speedtestist teste teha ja kõvtada numbriga, et mul on nii palju(vähe) icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gizmik
HV vaatleja
gizmik

liitunud: 02.07.2006




sõnum 07.10.2009 16:35:19 vasta tsitaadiga

Kui eelmisest üleslaadimiskanali kasutamisest on möödunud 3 sekundit, käivitub automaatselt PowerBoost kiirusega 6 Mbit/s mahule 2 MB. Ülejäänud info üleslaadimise maksimaalne kiirus on 6 Mbit/s. PowerBoosti kiirus võib muutuda sõltuvalt võrgu üldisest koormusest.

typo?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 07.10.2009 16:36:50 vasta tsitaadiga

see on muidugi hea tekst
tsitaat:
Kui eelmisest üleslaadimiskanali kasutamisest on möödunud 3 sekundit, käivitub automaatselt PowerBoost kiirusega 6 Mbit/s mahule 2 MB. Ülejäänud info üleslaadimise maksimaalne kiirus on 6 Mbit/s. PowerBoosti kiirus võib muutuda sõltuvalt võrgu üldisest koormusest."


Tähendab, et esimese kahe megabaidi puhul saan mittegaranteeritud 6Mbps uploadi. Edaspidine traffik läheb garanteeritud 6Mbps uploadiga?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2009 16:36:52 vasta tsitaadiga

ihvike kirjutas:
EPIC FAIL icon_eek.gif

Milleks toode, mida keegi vähegi kolbas närvitegevust omav inimene ei taha?

+1

Masendavad tegelased ikka icon_lol.gif

Jään Elioni ootama icon_rolleyes.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 07.10.2009 17:56:57 vasta tsitaadiga

Nii palju siis 100Mbitist ja piiramata mahupiirangust :/
PowerBoost my ass.
"Kui eelmisest allalaadimiskanali kasutamisest on möödunud 3 sekundit, käivitub automaatselt PowerBoost kiirusega 100 Mbit/s mahule 10 MB"
Heheh, siis saad seda 100mbit kiirust vähem kui sekund näha icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2009 17:58:36 vasta tsitaadiga

Pole küll teemasse aga:
tsitaat:
Välismaiste veebilehekülgede avamine võib olla ajutiselt aeglasem

07.10.2009 [15:04], 3DNews.ee
Seoses Eesti ja Soome vahelise optilise merekaabli lõhkumisega võib Elioni internetiklientidel olla ligipääs välismaistele veebilehekülgedele häiritud. Eestis asuvate veebilehtede, sh. suurimate uudisteportaalide ja näiteks otsingumootori NETI avanemine toimib endisel viisil. Lõplikult lahendatakse olukord tänase päeva, 7. oktoobri jooksul.

Soome lahte läbiva optilise merekaabli rike toimus eile, 6. oktoobril. Praeguseks hetkeks on rikkekoht Elionile teada ning tegeletakse probleemi kõrvaldamisega. Rike ei mõjuta Eesti veebilehekülgede töökiirust. Elion palub oma klientidel varuda kannatust ja vabandab ebamugavuste pärast.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Loaded
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2005




sõnum 07.10.2009 18:01:34 vasta tsitaadiga

Mahupiirang kehtib ju ainult 18:00-23:00 ülejäänud aegadel piirangut pole.

Starman väidab, et selle lahendusega on kaetud 95% Tallinnast ehk siit peaks tulema tuntav eelis Elioni ees, kelle hüperkiire internet levib valdavalt ainult uutes majades.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 07.10.2009 18:06:24 vasta tsitaadiga

Loaded kirjutas:
Mahupiirang kehtib ju ainult 18:00-23:00 ülejäänud aegadel piirangut pole.

Starman väidab, et selle lahendusega on kaetud 95% Tallinnast ehk siit peaks tulema tuntav eelis Elioni ees, kelle hüperkiire internet levib valdavalt ainult uutes majades.

See mahupiirang pole midagi, kui just 24/7 torrent ei käi, pigem on see PowerBoost mis on selle kriitika all.
Starman levib pmts igal pool Tallinnas, kus on kaabel olemas.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 07.10.2009 18:18:40 vasta tsitaadiga

Starman, nüüd tagasi laua taha otsustama. Kui on lubatud, et nett on ETEM (olgu siis sama heagi) kui Elionil, siis on see pauerpuust ikka täielik bullshit. Kui 100 siis 100, mitte 30. Ja upload olgu konstantselt 30, siis vaatame. Ja see mahupiirang on ikka vääga totter. Hind on ka täiesti meeletu. 599 oleks nõus maksma koos digiboksiga - ilma digiboksita ei saa seda teenust täies mahus kasutatada, mistõttu on tarbija petmine ilma digiboksita hinda reklaamida. Ja sel juhul kui selle pauersaasta ära unustate. Jään ootama, niikauaks võite selle Super paketi endale purki marineerida.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teitur
HV kasutaja
teitur

liitunud: 27.10.2007




sõnum 07.10.2009 18:27:09 vasta tsitaadiga

Alati konkurendid kiitlevad, et nad on paremad kui Elion aga välja kukub alati ühtviisi icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aphextwin
HV vaatleja

liitunud: 06.08.2005




sõnum 07.10.2009 18:32:21 vasta tsitaadiga

Tõepoolest, kellaajalist mahupiirangut võiks arusaadavaks pidada, kuid sisuliselt 2 mega üles ja 30 mega alla ning "parem kui Elion"? Tõesti see Powerboost ei ole niisuguse reklaami valguses midagi muud kui tarbija pidamine idioodiks.

Mis peaks mind nüüd hoidma tagasi liitumast STV 10/10 ühendusega? Juba varem oli plaanis, aga just siis algas teistel jutt neist uutest suurtest kiirustest ja otsustasin oodata.

Ega ma ei väidagi, et Starman peaks mind kui nišikasutajat hirmsasti kalliks pidama ja taga ajama, kuid praegu nörritab mind kõige rohkem ikkagi too bullshit reklaam meedias. Starmanil oli veel jultumust Elionile avalikult vastu haukuda, mis nüüd paistab ju absoluutselt naeruväärne.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brabus
HV vaatleja

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2009 19:25:42 vasta tsitaadiga

Ootan juba pikkisilmi, millal Elion minu majani jõuab, et saaksin teenusepakkujat vahetada. Elionil on kiirused paremad ja hind sealjuures veel soodsam ka. Ei mõista selle Starmani strateegiat - masendav lihtsalt, kuidas nad niiviisi ämbrisse astusid!

Elion - puhu on fiibrit kiiremini juba minu poole icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2009 20:12:07 vasta tsitaadiga

Oota misasja, limiteerivad ära downloadi mahu? icon_lol.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Strom
HV vaatleja
Strom

liitunud: 11.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2009 20:13:43 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Oota misasja, limiteerivad ära downloadi mahu? icon_lol.gif

Ega siin tegelt midagi uut pole. Juba selle ammuse 12Mbit/s vms ühendusega oli õhtusel ajal limiit peal.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 07.10.2009 20:42:28 vasta tsitaadiga

No Elion levib ju ainult uutes majades sellepärast et Elion paigaldab fiibrit. Starman on ju mingi junni asjanduse peal mis nähtavalt ei kannata üldse trafficut.
See kuradi pakett on neil paras naljanumber ja inimeste mõnitamine. thumbs_down.gif Starman icon_evil.gif

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 07.10.2009 20:42:34 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Oota misasja, limiteerivad ära downloadi mahu? icon_lol.gif

Jah, 15GB nädalas kella 18:00 kuni 23:00.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2009 20:43:23 vasta tsitaadiga

hendrik32, liiga julm icon_lol.gif peaks nende kontorisse minema ja siis lihtsalt klientidele näkku naerma ja näpuga näitama icon_biggrin.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 07.10.2009 20:47:09 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
hendrik32, liiga julm icon_lol.gif peaks nende kontorisse minema ja siis lihtsalt klientidele näkku naerma ja näpuga näitama icon_biggrin.gif

Nojah, ise pole ka veel sellist FAILi mingi ISP poolt näinud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Strom
HV vaatleja
Strom

liitunud: 11.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2009 20:54:32 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
No Elion levib ju ainult uutes majades sellepärast et Elion paigaldab fiibrit. Starman on ju mingi junni asjanduse peal mis nähtavalt ei kannata üldse trafficut.
See kuradi pakett on neil paras naljanumber ja inimeste mõnitamine. thumbs_down.gif Starman icon_evil.gif

Ma arvan, et tehnoloogia võimaldab küll seda trafficut. Pigem nende rahakott ei kannata seda kõike sisse osta. See õhtune limiit on konkreetselt sellepärast, et nad ise peavad õhtuse mahu eest kõvat hinda maksma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 07.10.2009 20:59:06 vasta tsitaadiga

Huvitav miks elionil siis tärne pole. Paremad lepingud?
Keegi siit ei kasuta juba Elioni 100/20 netti? Äkki räägiks natuke muljeid. PMi võib ka. Tahan lihtsalt teada mis see endast kujutab ning kas kiirused peavad paika.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PowerPuff
HV vaatleja
PowerPuff

liitunud: 06.01.2005




sõnum 07.10.2009 21:00:11 vasta tsitaadiga

Elioni teema - https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=5394811
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2009 21:07:07 vasta tsitaadiga

Kurb küll, et pressiesindaja julges sellise uudisega välja tulla... ma juba peaaegu uskusin icon_biggrin.gif
http://uudised.err.ee/?06178616
Miks mulle jäi mulje, et Starman tegi samaaegselt Elioni 100M testimisega hoopis 30Mbit/s paketi turule toomiseks teste??? Ehk peale seda kui Elioni 100M avalikuks teabeks sai kuulutas Starman samuti 100M välja...kuidagi kiiruga...ja päev enne Elioni avalikku esitlust.
http://www.starman.ee/meediablogi/starman-tstab-koduinterneti-kiiruse-100-megabitini
Seega lisati vaid plaanitule pauerjuustu 10MB jagu 100M kiirusel...ja lisaks sellele 15GB mahupiirang mille järel hoopiski 18Mbit/s ühenduseks saab.

Teisalt pole paljudel valikut, tõepoolest, Tallinnas on Starmani võrk rohkem välja ehitatud kui Elioni korrusmajadevõrk kuigi ka seda tehakse üsna palju vanematesse majadesse, mitte ainult uutesse.
Aga pole hullu, Starmani eelis on siiski HD kanalid...veel.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murkaa
HV vaatleja

liitunud: 21.09.2009




sõnum 07.10.2009 21:17:59 vasta tsitaadiga

Vägev :O Ei no jah, ega ma midagi paremat ei oodanudki icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Starman tõstab koduinterneti kiiruse 100 megabitini mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.