|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Ranirahn
külaline
|
07.10.2009 13:31:07
|
|
|
...
viimati muutis Ranirahn 15.11.2009 14:51:10, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
anim
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2005
|
07.10.2009 13:38:39
|
|
|
| no alguseks hea seegi, seni oli upload max 350k - seega kasv pea 6 korda....
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
07.10.2009 13:39:36
|
|
|
Kui sellise hinna eest tõesti ainult 2 üles antakse, siis pole küll asjal mingit pointi.
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
07.10.2009 13:39:54
|
|
|
| Huvitav, kas digiboksi rent on hinna sees? HD boksi eest küsivad raisad 99 veel juurde, mark my words.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
07.10.2009 13:41:40
|
|
|
Miks peaks hinna sees olema? Praegugi on rent eraldi papp.
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
07.10.2009 13:42:53
|
|
|
| Lemmy kirjutas: |
| Miks peaks hinna sees olema? Praegugi on rent eraldi papp. |
Lihtsalt seetõttu, et kui boksi rent on lisaks, on hinnalisa liiga ränk võrreldes varemräägituga (kolmandik hinnatõusu) ja elioniga.
Ei tea kellele on vaja kahte telefoninumbrit? Mulle küll mitte.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander85
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2007
|
07.10.2009 14:31:06
|
|
|
2 üles ja 599 selle eest? krdi praegune powerboost suudab ka 2 üles lükata esimeste megade jooksul.. ma ei näe mõtet, miks peaks selle pasa eest 200 krooni otsa maksma :S koos staatilise ip-ga 698
_________________ Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gizmik
HV vaatleja

liitunud: 02.07.2006
|
07.10.2009 14:32:12
|
|
|
| mina olen aru saanud, et praegu juba võid HD boxi vastu olemasoleva vahetada ilma lisatasuta. kesklinna kontoris siis.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aphextwin
HV vaatleja
liitunud: 06.08.2005
|
07.10.2009 14:33:15
|
|
|
2 megabitti uploadi on küll mingi halb nali, ma leian, eelkõige kui arvestada, kuidas Starman enda uut lahendust reklaamis kui Elionist veel parematki. 2Mb vs 20 Mb uploadi... hmm, ma vist pean siin päris pikalt mõtlema, kumb pakkumine on parem! Mitte et Elion mu paneelmajja Õismäel miljardi aasta jooksul oma fiibriga jõudnud oleks, aga ikkagi - Starman ju pidi tulema "parem".
Kui Starmani pakkumisse jääb 2Mb uploadi, siis kindel minek Starmani VIP-kolmikult STV-sse. Loodetavasti ei jää ma siis ainukeseks lahkujaks.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gizmik
HV vaatleja

liitunud: 02.07.2006
|
07.10.2009 14:59:06
|
|
|
| http://en.wikipedia.org/wiki/DOCSIS väidab, et docsis 3.0 võimaldab 1 kanaliga 30mbit uploadi, seega on see ilmselge kartus, et inimesed tõmbavad torrentite/failiserveritega nende upstreami umbe. samas, tavainimene seda paketti ei taha ja teadja jätab 2mbit uploadi pärast liitumata.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
07.10.2009 15:07:02
|
|
|
100/2 on täiesti mõttetu. Selle 100-se kiirusega pole midagi peale hakata, olgem ausad, kui ülesse ainult 2 on. Elion just oma hea uploadiga meelitabki üldse mind enda juurde, ega reaalselt kuskilt eriti seda 100-st downloadi niigunii võtta pole ja torrentist tuleb ka väga harva sinna 1MB/s juurde kiirus, seega suht mõttetu pakett ma ütleks. Mul pole ühtegi telefoni vaja, rääkimata siis 2-st.
Esialgu siis vaatame Elioni poole.
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
forint
HV veteran

liitunud: 15.04.2003
|
07.10.2009 15:08:05
|
|
|
Starman kasutab 8 kanalit.
Lisaks jäi kõrva ka Starmani klienditeenindusest ,et 100mb on powerjuustuga kusjuures.
|
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
295 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
07.10.2009 15:09:44
|
|
|
| forint kirjutas: |
| Lisaks jäi kõrva ka Starmani klienditeenindusest ,et 100mb on powerjuustuga kusjuures. |
Möh? Taga targemaks läheb. Kui reaalselt on 10M alla ja 500K üles, siis tormavad küll klientide hordid Starmani uksed pikali suures tarbimistuhinas. NOT.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timothy
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gizmik
HV vaatleja

liitunud: 02.07.2006
|
07.10.2009 15:42:56
|
|
|
| helista 1770 ja küsi. mulle sealt nii väideti
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1000
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2007
|
07.10.2009 16:07:44
|
|
|
100 Mbit/s powerboost ... Täiesti haige, see firma ikka oskab. Reklaamima hakkavad ka raudselt nagu oma praegust 18Mbitist jama. Alati kui nad midagi head lubavad, siis tuleb hoopis vastupidine. Isegi lubatud kuupäevaks ei suuda nad pakette valmis panna, mida nad terve suve munesid? Suve algul oli ju juba jutt, et suvel selguvad paketid ja hinnad ... Eks nädala/paari jooksul selguvad. (kui selguvad)
viimati muutis T1000 07.10.2009 16:08:17, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gizmik
HV vaatleja

liitunud: 02.07.2006
|
07.10.2009 16:08:11
|
|
|
| ma loodan, et nad lugesid neid postitusi siin ja kirjutavad spec-i ümber praegu
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eqzuw
HV vaatleja
liitunud: 24.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
07.10.2009 16:19:58
|
|
|
Tormake kõik nüüd Starmani
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timothy
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1000
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2007
|
07.10.2009 16:22:01
|
|
|
Tore, et allalaadimise mahu piirangut ei unustatud, super.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
07.10.2009 16:25:42
|
|
|
| Starmani senised selle teemalised pressiteated on igatahes üsna tarbijat eksitavad olnud.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
07.10.2009 16:25:44
|
|
|
| timothy kirjutas: |
Mahupiirant 15 GB nädalas õhtuti + 100mb on powerboosti kiirus (reaalne kiirus 30 mb), uploadist ei hakka rääkimagi (või selle puudumisest). Sisuliselt tegu siis 30/2 mb ühendusega. Nutune võrreldes elioniga  |
MAHUPIIRANG. N1 Starman jah ma hakan teie kliendiks. Not. Ei ole mõtet enam iga õhtu mulle lauatelefonile helistada ma ei vasta niikuinii.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander85
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2007
|
07.10.2009 16:26:48
|
|
|
huvitav, kas neil nüüd häbi ka on?
_________________ Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timothy
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
07.10.2009 16:28:31
|
|
|
EPIC FAIL
Milleks toode, mida keegi vähegi kolbas närvitegevust omav inimene ei taha?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1000
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2007
|
07.10.2009 16:29:54
|
|
|
Kui keegi laeb alla ja/või üles suuremahulisi faile pikema perioodi vältel, võib see aeglustada internetiühenduse kiirust teistele kasutajatele, kes võibolla kontrollivad ainult oma e-posti või lehitsevad veebilehti. Juhul kui kasutaja ületab nimetatud mahupiirangut, vähendatakse tema internetikiirus DIGI kolmikpaketi tasemeni, ehk allalaadimiskiirus püsivalt kuni 6 Mbit/s ja PowerBoostiga kuni 18 Mbit/s.
Mul tekib küsimus, Mille kuradi pärast seda kiirust üldse siis neile vaja oli ?? Kui nende visiooni järgi peaks igaüks oma meile lugema ja postimehes surfama...
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
07.10.2009 16:31:34
|
|
|
Mul on 30 Mbitti internet mida ma kasutada ei saa kuna mahupiirang on peal. Saan ainult Speedtestist teste teha ja kõvtada numbriga, et mul on nii palju(vähe)
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gizmik
HV vaatleja

liitunud: 02.07.2006
|
07.10.2009 16:35:19
|
|
|
Kui eelmisest üleslaadimiskanali kasutamisest on möödunud 3 sekundit, käivitub automaatselt PowerBoost kiirusega 6 Mbit/s mahule 2 MB. Ülejäänud info üleslaadimise maksimaalne kiirus on 6 Mbit/s. PowerBoosti kiirus võib muutuda sõltuvalt võrgu üldisest koormusest.
typo?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wiinanina
HV kasutaja
liitunud: 27.02.2003
|
07.10.2009 16:36:50
|
|
|
see on muidugi hea tekst
| tsitaat: |
| Kui eelmisest üleslaadimiskanali kasutamisest on möödunud 3 sekundit, käivitub automaatselt PowerBoost kiirusega 6 Mbit/s mahule 2 MB. Ülejäänud info üleslaadimise maksimaalne kiirus on 6 Mbit/s. PowerBoosti kiirus võib muutuda sõltuvalt võrgu üldisest koormusest." |
Tähendab, et esimese kahe megabaidi puhul saan mittegaranteeritud 6Mbps uploadi. Edaspidine traffik läheb garanteeritud 6Mbps uploadiga?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
07.10.2009 17:56:57
|
|
|
Nii palju siis 100Mbitist ja piiramata mahupiirangust :/
PowerBoost my ass.
"Kui eelmisest allalaadimiskanali kasutamisest on möödunud 3 sekundit, käivitub automaatselt PowerBoost kiirusega 100 Mbit/s mahule 10 MB"
Heheh, siis saad seda 100mbit kiirust vähem kui sekund näha
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
07.10.2009 17:58:36
|
|
|
Pole küll teemasse aga:
| tsitaat: |
Välismaiste veebilehekülgede avamine võib olla ajutiselt aeglasem
07.10.2009 [15:04], 3DNews.ee
Seoses Eesti ja Soome vahelise optilise merekaabli lõhkumisega võib Elioni internetiklientidel olla ligipääs välismaistele veebilehekülgedele häiritud. Eestis asuvate veebilehtede, sh. suurimate uudisteportaalide ja näiteks otsingumootori NETI avanemine toimib endisel viisil. Lõplikult lahendatakse olukord tänase päeva, 7. oktoobri jooksul.
Soome lahte läbiva optilise merekaabli rike toimus eile, 6. oktoobril. Praeguseks hetkeks on rikkekoht Elionile teada ning tegeletakse probleemi kõrvaldamisega. Rike ei mõjuta Eesti veebilehekülgede töökiirust. Elion palub oma klientidel varuda kannatust ja vabandab ebamugavuste pärast. |
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Loaded
HV vaatleja
liitunud: 03.04.2005
|
07.10.2009 18:01:34
|
|
|
Mahupiirang kehtib ju ainult 18:00-23:00 ülejäänud aegadel piirangut pole.
Starman väidab, et selle lahendusega on kaetud 95% Tallinnast ehk siit peaks tulema tuntav eelis Elioni ees, kelle hüperkiire internet levib valdavalt ainult uutes majades.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
07.10.2009 18:06:24
|
|
|
| Loaded kirjutas: |
Mahupiirang kehtib ju ainult 18:00-23:00 ülejäänud aegadel piirangut pole.
Starman väidab, et selle lahendusega on kaetud 95% Tallinnast ehk siit peaks tulema tuntav eelis Elioni ees, kelle hüperkiire internet levib valdavalt ainult uutes majades. |
See mahupiirang pole midagi, kui just 24/7 torrent ei käi, pigem on see PowerBoost mis on selle kriitika all.
Starman levib pmts igal pool Tallinnas, kus on kaabel olemas.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
07.10.2009 18:18:40
|
|
|
| Starman, nüüd tagasi laua taha otsustama. Kui on lubatud, et nett on ETEM (olgu siis sama heagi) kui Elionil, siis on see pauerpuust ikka täielik bullshit. Kui 100 siis 100, mitte 30. Ja upload olgu konstantselt 30, siis vaatame. Ja see mahupiirang on ikka vääga totter. Hind on ka täiesti meeletu. 599 oleks nõus maksma koos digiboksiga - ilma digiboksita ei saa seda teenust täies mahus kasutatada, mistõttu on tarbija petmine ilma digiboksita hinda reklaamida. Ja sel juhul kui selle pauersaasta ära unustate. Jään ootama, niikauaks võite selle Super paketi endale purki marineerida.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teitur
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2007
|
07.10.2009 18:27:09
|
|
|
Alati konkurendid kiitlevad, et nad on paremad kui Elion aga välja kukub alati ühtviisi
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aphextwin
HV vaatleja
liitunud: 06.08.2005
|
07.10.2009 18:32:21
|
|
|
Tõepoolest, kellaajalist mahupiirangut võiks arusaadavaks pidada, kuid sisuliselt 2 mega üles ja 30 mega alla ning "parem kui Elion"? Tõesti see Powerboost ei ole niisuguse reklaami valguses midagi muud kui tarbija pidamine idioodiks.
Mis peaks mind nüüd hoidma tagasi liitumast STV 10/10 ühendusega? Juba varem oli plaanis, aga just siis algas teistel jutt neist uutest suurtest kiirustest ja otsustasin oodata.
Ega ma ei väidagi, et Starman peaks mind kui nišikasutajat hirmsasti kalliks pidama ja taga ajama, kuid praegu nörritab mind kõige rohkem ikkagi too bullshit reklaam meedias. Starmanil oli veel jultumust Elionile avalikult vastu haukuda, mis nüüd paistab ju absoluutselt naeruväärne.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Brabus
HV vaatleja
liitunud: 18.11.2004
|
07.10.2009 19:25:42
|
|
|
Ootan juba pikkisilmi, millal Elion minu majani jõuab, et saaksin teenusepakkujat vahetada. Elionil on kiirused paremad ja hind sealjuures veel soodsam ka. Ei mõista selle Starmani strateegiat - masendav lihtsalt, kuidas nad niiviisi ämbrisse astusid!
Elion - puhu on fiibrit kiiremini juba minu poole
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
07.10.2009 20:12:07
|
|
|
Oota misasja, limiteerivad ära downloadi mahu?
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Strom
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2002
|
07.10.2009 20:13:43
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Oota misasja, limiteerivad ära downloadi mahu?  |
Ega siin tegelt midagi uut pole. Juba selle ammuse 12Mbit/s vms ühendusega oli õhtusel ajal limiit peal.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
07.10.2009 20:42:28
|
|
|
No Elion levib ju ainult uutes majades sellepärast et Elion paigaldab fiibrit. Starman on ju mingi junni asjanduse peal mis nähtavalt ei kannata üldse trafficut.
See kuradi pakett on neil paras naljanumber ja inimeste mõnitamine. Starman
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
07.10.2009 20:42:34
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Oota misasja, limiteerivad ära downloadi mahu?  |
Jah, 15GB nädalas kella 18:00 kuni 23:00.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
07.10.2009 20:43:23
|
|
|
hendrik32, liiga julm peaks nende kontorisse minema ja siis lihtsalt klientidele näkku naerma ja näpuga näitama
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
07.10.2009 20:47:09
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
hendrik32, liiga julm peaks nende kontorisse minema ja siis lihtsalt klientidele näkku naerma ja näpuga näitama  |
Nojah, ise pole ka veel sellist FAILi mingi ISP poolt näinud
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Strom
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2002
|
07.10.2009 20:54:32
|
|
|
| Redikate kirjutas: |
No Elion levib ju ainult uutes majades sellepärast et Elion paigaldab fiibrit. Starman on ju mingi junni asjanduse peal mis nähtavalt ei kannata üldse trafficut.
See kuradi pakett on neil paras naljanumber ja inimeste mõnitamine. Starman  |
Ma arvan, et tehnoloogia võimaldab küll seda trafficut. Pigem nende rahakott ei kannata seda kõike sisse osta. See õhtune limiit on konkreetselt sellepärast, et nad ise peavad õhtuse mahu eest kõvat hinda maksma.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
07.10.2009 20:59:06
|
|
|
Huvitav miks elionil siis tärne pole. Paremad lepingud?
Keegi siit ei kasuta juba Elioni 100/20 netti? Äkki räägiks natuke muljeid. PMi võib ka. Tahan lihtsalt teada mis see endast kujutab ning kas kiirused peavad paika.
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PowerPuff
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
07.10.2009 21:07:07
|
|
|
Kurb küll, et pressiesindaja julges sellise uudisega välja tulla... ma juba peaaegu uskusin
http://uudised.err.ee/?06178616
Miks mulle jäi mulje, et Starman tegi samaaegselt Elioni 100M testimisega hoopis 30Mbit/s paketi turule toomiseks teste??? Ehk peale seda kui Elioni 100M avalikuks teabeks sai kuulutas Starman samuti 100M välja...kuidagi kiiruga...ja päev enne Elioni avalikku esitlust.
http://www.starman.ee/meediablogi/starman-tstab-koduinterneti-kiiruse-100-megabitini
Seega lisati vaid plaanitule pauerjuustu 10MB jagu 100M kiirusel...ja lisaks sellele 15GB mahupiirang mille järel hoopiski 18Mbit/s ühenduseks saab.
Teisalt pole paljudel valikut, tõepoolest, Tallinnas on Starmani võrk rohkem välja ehitatud kui Elioni korrusmajadevõrk kuigi ka seda tehakse üsna palju vanematesse majadesse, mitte ainult uutesse.
Aga pole hullu, Starmani eelis on siiski HD kanalid...veel.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Murkaa
HV vaatleja
liitunud: 21.09.2009
|
07.10.2009 21:17:59
|
|
|
Vägev :O Ei no jah, ega ma midagi paremat ei oodanudki
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|